Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 12:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Cytuj:
Aug 17, 2016
Szalenie kontrowersyjny materiał, jednakże warty uwagi. Nie chcę się wykłócać na temat tego czy to realne, czy też nie - osąd pozostawiam wam.

,wrzuciłem do temtu UFO,ale po 15tu minutach oglądania stwierdziłem że to jest super miejsce.
Sorry,a znalazłem tu
https://radtrap.wordpress.com/2016/08/18/obcy-z-piekla/
Dpa,hydepark i dżizas,łomatko...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 sie 2016, 13:44 
VIP Member
Awatar

Perfect Master * 5th Degree

Sam bełkot o Jezusie......."...jak myślicie o obcych to nie myślicie o Jezusie.." cytat z początku tego żałosnego dokumentu antropocentrycznych chrześcijan, myślacych że sa tylko oni i ich jedyna planetka nawiedzona przez Jezusa...a teraz atakowana przez demony podające się za obcych.... masakra...załamka-dobre dla Świadków Jehowy albo innych ludzi z wypranym religijnie mózgiem. Stworzył to ktoś kogo świadomość ogranicza się do interpretacji wszystkiego przez pryzmat jego religijnych dogmatów, to droga donikąd.

Autor tego dokumenciku ma strasznie prymitywne postrzeganie podróży międzygwiezdnych. Myśli że ktoś będzie przedzierał się przez skały , gazy z prędkością C..... a jak mówi teoria elektrycznego wszechświata , można podróżować przez przestrzeń posiadając napęd zbliżony do MHD (magneto-hydrodynamiczny) Gdzie następuje wpływ na przestrzeń, która jest elektrycznie aktywna. Skróty, tunele, super silne pola magnetyczne wpływające na lokalny wektor podróżującego statku. Trzeba mięc ograniczoną wyobraźnie aby na początku dokumentu opowiadać bzdury, że nie da się podróżować przez wszechświat. Pola siłowe, napęd elektromagnetyczny, znajomośc elektrycznych sił grawitacycjnych, nawigacja podprzestrzenna etc. (patrz też Teoria Heima, zbliżona do obecnych teorii elektrycznego wszechświata- jego obliczenia wskazywały na możliwość podróży znacznie powyżej c....prędkosci- kompresja przestrzeni na wektorze podróży poniżej realnego c...

OBCY SĄ I TECHNOLOGICZNI I MIĘDZYWYMIAROWI, SĄ OBCY Z INNYCH PLANET, SĄ OBCY Z INNYCH WYMIARÓW, SĄ OBCY OPĘTANI PRZEZ ISTOTY Z INNYCH WYMIARÓW-WSZECHŚWIATÓW, SĄ ISTOTY WIELOWYMIAROWE MROKU-REPREZENTUJĄCE WYSOKĄ ŚWIADOMOŚĆ I ABSOLUTNO ZŁO, SA ISTOTY WIELOWYMIAROWE REPREZENTUJĄCE PEŁNE ŚWIATŁO.... TEGO JEST MNOGO I WZAJEMNIE SIĘ PRZENIKA.... TROCHĘ SZERSZEJ PERSPEKTYWY POTRZEBA. Nie pokazują się nam bo tego nie chcą....i mają w tym interes...... Multum obcych jest....

Twórca tego filmu ma punkt widzenia nawiedzonego chrześcijanina który postrzega Ziemie jako jedyną zamieszkała planetę we wszechświecie( ah ten antropocentryzm)sic! Patrzy się na wszystko czego nie rozumie poprzez pryzmat demonów, złych duchów i pieprzy o Chrystusie.... strasznie to ograniczone postrzeganie, bo może być tak jak napisałem wielkimi literami, ze wszystkie opcje są realne.....od innych humanoidalnych ras poprzez istoty międzywymiarowe, z innego wszechświata etc... trzeba jednak wywalić z siebie chrześcijański sposób postrzegania rzeczywistości....strasznie ograniczony jak widać w tym filmie.

Awatar użytkownika

Tak zgadza się, bełkot o Jezusie. Przecież UFO to reptylnianie z zadka ziemi. Jesteś niczym wrzód w czasie wytrysku na dupie. Twa wiedza nawet nie wykracza, ponad wieprza do uboju.

-- 03 mar 2017, 23:23 --

A najlepiej to zrób se Chennlinga z tymi swoimi ziokami:)

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
OBCY SĄ I TECHNOLOGICZNI I MIĘDZYWYMIAROWI, SĄ OBCY Z INNYCH PLANET, SĄ OBCY Z INNYCH WYMIARÓW, SĄ OBCY OPĘTANI PRZEZ ISTOTY Z INNYCH WYMIARÓW-WSZECHŚWIATÓW, SĄ ISTOTY WIELOWYMIAROWE MROKU-REPREZENTUJĄCE WYSOKĄ ŚWIADOMOŚĆ I ABSOLUTNO ZŁO, SA ISTOTY WIELOWYMIAROWE REPREZENTUJĄCE PEŁNE ŚWIATŁO.... TEGO JEST MNOGO I WZAJEMNIE SIĘ PRZENIKA.... TROCHĘ SZERSZEJ PERSPEKTYWY POTRZEBA. Nie pokazują się nam bo tego nie chcą....i mają w tym interes...... Multum obcych jest....

Dobrze mówisz.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Obejrzałem ten dokument i muszę przyznać że jest to coś nowego dla mnie jeśli chodzi o tematykę pochodzenia obcych, skąd są czym są. Jest tam coś więcej poruszone niż w filmach Escamilli itp.
Chaos pisze:

W tym co napisałeś duzymi literami jest sporo prawdy, ale by to wszystko ułozyc w jedną logiczną całość to jest skomplikowane. W tematach z działu MILAB coś więcej jest na ten temat, ale to sa trudne tematy bym i ja je dokładnie dziś pamiętał odnośnie tego co kiedyś tam o tym czytałem. No i w dokumencie sa wątki religijne... podejrzewam ze takie rozkminy w filmie nasuwały się przez szukanie podobieństw między biblią a naturą obcych. No bo religie na pewno musiały powstać na podwalinach istot miedzy wymiarowych.
Dobra a tak odbijając już od tematów UFO. Księżyc. Tam pokazano zdjęcia i filmy OFICJALNE z pobytu misji Apollo na księżycu, nie te sfabrykowane ze studia filmowego.
Po widzeniu na tym filmie tych oficjalnych relacji z pobytu na księżycu teraz mocno zastanawiam się .... JAK TE ZDJĘCIA I FILMY STAŁY SIĘ DOSTĘPNE DLA NAS ZWYKŁYCH LUDZI ??? Czyżby skradziono w ostatnim czasie jakieś bardzo tajne archiwalne dokumenty i je udostępniono ???
Kolejna sprawa która mnie zastanawia... fauna i flora na księżycu. Astronauci są w kombinezonach a na księżycu mówi się o tym że są jakieś zwierzęta (na jednym zdjęciu pokazali nawet jakieś wielkie owady), roślinność. No to jak tam jest z atmosferą ???
No i budynki, te w których tam byli aż takie wielkie jak na te ze zdjęć satelitarnych z misji Kleopatra nie są. A może wyladowali w bezpieczniejszych miejscach na księżycu niże tam gdzie są ważniejsze bazy obcych?
Swoją drogą to niech ktoś napisze coś więcej na ten temat ewentualnie poleci jakiś materiał z działu MILAB zdradzający więcej ciekawostek z księżyca odnosnie tych baz tego co tam się dzieje kto tam przebywa itp.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]