Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 paź 2019, 17:50

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Cytuj:
4 A ona niewiasta przyobleczona była w purpurę i w szarłat, i uzłocona złotem i drogim kamieniem, i perłami, mając kubek złoty w ręce swej, pełen obrzydliwości i nieczystości wszeteczeństwa swego.

Mason 33
Czasem odnoszę wrażenie,że niektóre wersety z Apokalipsy można śmiało przypisać Elżbiecie 2.
http://www.bbc.co.uk/polish/special_golden_jubilee/queen_church.shtml
O sposobie ubierania się i picia krwi z kielicha wspominała Arizona w wywiadzie z Davidem.
Co do dalszego odniesienia się do Apokalipsy (wersety mówiące o Niewiaście i Nierządnicy)
można znaleść poniżej
http://forumzn.katalogi.pl/Apokalipsa_wg._%C5%9Aw._Jana-t549.html

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 gru 2009, 10:41 
VIP Member
Awatar

Załącznik:
DSC00004.JPG
Załącznik:
DSC00003.JPG
przejżałem troche ten link który zapodałeś,ale nieciekawy dla mnie ktoś kto pisze że watykan to siedziba wiernych Chrystusa nie dowidzi i niemyśli a wojny?kto brał w nich udział?kto błogosławił?a św.inkwizycja z paleniem Biblii na stosie wraz z tymi którzy ją czytali?a św.bożego narodzenia wywodzące się z pogaństwa i fałszywie wmieszane do czystego wielbienia?a bożki w świątyniach?itd.itd.

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

komandos
Twoja odpowiedź na podany przezemnie (<-- nie wiem jak to się pisze :D ) drugi link jest troszeczkę haotyczna ;)
Chodzi o to że jego autor "antyferny" 6 lat temu,podołał pewnemu wyzwaniu na temat doszukiwania się teraźniejszości w apokalipsie,co uznałem ze ciekawostkę.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

komandos pisze:
Załącznik:
DSC00001.JPG
jesteście pewni że znacie 10 przykazań?a które te co Was nauczyli w kościele,czy te z pisma świętego bo to duża różnica Pismo Św.nie idzie w parze z kościołem dlatego

A czego mam być pewien jak to wszystko takie nie pewne :D

Kościół katolicki często naucza i postępuje sprzecznie z biblią , a biblia najprawdopodobniej nie jest wystarczająco wiernym odzwierciedleniem poglądów swych proroków w szczególności jeśli chodzi Jezusa, więc jak już napisałem "walka" na wersety biblijne jest z mojego punktu widzenia kontra produktywna.
Według mnie najistotniejszym elementem nowej religii będzie władza pomazańców bożych w okół której zbudują resztę piramidy z dogmatami i całą resztą.
I naprawdę nie będzie istotne jakich klocków tym razem użyją i ile będzie zupełnie nowych, ważne że znajdzie się w śród nich ten jeden najistotniejszy z napisem "hierarcha władzy", tylko tego tak na prawdę potrzebują cała reszta to dla nich nieistotny chłam, nawet gdyby miał się składać w 50% z prawdy.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

W stolicy Tatarstanu budowana jest Świątynia Wszystkich Religii.

"Świątynia Wszystkich Religii), a także Świątynia Uniwersalna , Międzynarodowe Centrum Kultury Jedności Duchowej, to struktura architektoniczna we wsi Stary Arakchino w mieście Kazań , poświęcona różnym religiom świata.
W tym momencie powstał kompleks: sale egipskie i katolickie, herbaciarnia i sala Jezusa Chrystusa, sala teatralna, galeria obrazów. Ich wnętrza zdobią dzieła malarstwa monumentalnego oraz sztuki i rzemiosł”

więcej:
http://detektywprawdy.pl/2018/01/26/w-s ... h-religii/

phpBB [video]

Rok 2019 BERLIN STOLICĄ NOWEJ ŚWIATOWEJ RELIGII !! "DOM JEDNEGO" żydzi + protestanci + islam !

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]