Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 9:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
phpBB [video]

Jak zwykle widać symbole... cały teledysk trwa aż 10minut, ale rzeczy, których można się dopatrzeć są odrażające 8-)

EDIT: To nie jest tak, że wysłałem go bo Szanowna Iluminacja tym steruje czy coś... są tam momenty np. gdy Gaga polewa kazdą rzecz w fast-foodzie trucizną i wszyscy umierają... :ninja:

pytanie, dlaczego Ona to polewa, skoro to JEST trucizną? Ano, masy i tak nie zrozumieją... albo przerzucą się na GMO warzywa i owoce :bangheadwall:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 mar 2010, 15:14 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

once you kill a cow, you gotta make a burger

straszna sieczke z mozgu robi sama muzyka, nie mowiac juz o klipie :D

kto nie jest poeta.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Ktoś ma ochotę wyskoczyć na fast-fooda? :język:
Ciekawie jest pokazane, jak ludzie się dławią i kaszlą, ale jedzą twardo dalej...

We all stand before you as one

Gamma Ray - Induction

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Ja tam lubię tą iluminacką (z)Gagę, chociaż czasem juz mam dosc jej piosenek, szczegolnie jak za czesto lecą w radiu w pracy ^^. Ale ta pioseneczka właśnie stała się moim dzwonkiem w telefonie :D

Taaaaaaaaaa alijaa - wyobraz sobie, ze siedzimy w kolko podczas medytacji w Wesiorach, a tu nagle HELOŁ HELOŁ BEJBI...

Potrafie Cie zrozumiec, ale tylko do pewnego momentu, bo muzyka w radio jest hipnotyzująca i czy to leci Gaga, czy leci to jakiś inny tani bubel to i tak wpada w ucho i dręczy Cię przez caly dzien..., ale zeby od razu ustawiac dzwonki - chyba nie zaliczasz się do fanklubu Gagi? :king: :cry:

PS. oglądałas moze Niewolnicy kontroli MK-ULTRA Monarch? Wydaje mi sie, ze Gaga rowniez jest "poCZepana" :drugged:

Obrazek

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Dużo można się doszukać motywów podprogowych w tym nagraniu, generalnie motyw z palcami ułożonymi w 666 stał się nieodłączaną częścią jej spektaklu, pamiętajmy że ich mowa ma podwójne znacznie tu nie chodzi tylko o pokazywanie ukrytych gestów i znaków ale głównie o programowanie społeczeństwa, metodami których wiele osób nie jest świadomych.
Ja wiedzę w tym klipie indukowanie wielu wzorców zachowań, a później ludzie się pytają skąd nasze dzieciaki się nauczyły takich zachowań tutaj mamy praktycznie samo źródło, a gaga idzie z tym o krok dalej jak chyba wszyscy z music iluminati show indukując ostatnio rozróby, agresję i mordy.
do tego jeszcze mamy kryptoreklamy jak virgin mobile i http://www.plentyoffish.com/
Dla przypomnienia jak silny wpływ mają przekazy NLP w programach tv etc, przypomnijcie sobie jeszcze raz pozycję: http://www.youtube.com/view_play_list?p=12A089270F0477FB
I jeszcze jedno podoba się komuś ten styl zgagi, bo dla mnie to mało kobiece jest to co ona ze sobą reprezentuje bardzo plastik i syntetyk :boisie: , mam nawet silne ważnie, że indukuje tutaj ona męskie wzorce zachowań w stosunku do kobiet, pod ładnym opakowaniem sprzedamy wam wszystko.
a i btw. na rejestracji tego wana jest data mar 2011, być może gdzieś się ona jeszcze powtórzy, to tylko sugestia. Już nie raz widzieliśmy, że te daty jednak mają jakieś znaczenie np. ta z 11.9.2001 patrz: http://www.youtube.com/watch?v=1L1k8AxGe4g

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Co oni z niej zrobili :boisie:

Wersja "romantyczna" :wacko: :dobani:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Symbol słońca?

Obrazek

timewave pisze:
Co oni z niej zrobili :boisie:

Wcisnęli w formę pozbawioną życia, plastik to pierwsze skojarzenie jakie przychodzi mi na myśl i nie jest to tylko kwestia wyglądu. Pytanie dlaczego jest to takie nachalne? Może chodzi o wypromowanie nowego sposobu/wzoru życia, któremu daleko do naturalności, bo to co sobą przedstawia to jakiś dziwny, sztuczny twór.

Kontrast po prostu bije po oczach, aż trudno uwierzyć, że pod tą maską kryje się normalna dziewczyna…

Obrazek

phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Sprzedała się. Sprzedała swoją duszę... Taka "muzyka" otumania tak samo dobra dawka fluoru. Kiedyś muzyką popową nazywano artystę, który stał się popularny/wybił się. Teraz to co nazywamy "popem" nie ma nic wspólnego z tym np z lat 60'. To jest produkt, taki sam jak nowy model komórki, Ipoda lub innego badziewia. Wypromuje się, sprzeda i zarobi kupę szmalu. Później ten proces się powtórzy...
Na swój sposób zdefiniował to Bill Hicks nam dobrze znany . Dziś lady gaga ssie... :D

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Tak naprawdę to dzisiaj wystarczy tylko promocja, nie ma cie w radiu zet nie ma cie wcale. I Będzie coraz gorzej, bo to jest robione krok po kroku, i ciekawi mnie co będzie po Lady Gadze?
I co by to nie było to masy i tak będą słuchać, ludzi się po prostu przyzwyczaja do coraz to "lepszych" dziwactw.
A to że Lady Gaga jest częścią tego przyzwyczajania jest oczywiste.

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Awatar użytkownika

Prędzej czy później znudzi się ludziom i trzeba będzie wysłać kolejną zabawkę na scenę. No, bardzo ciekawe co wykombinują tym razem. Ale szkoda mi tych marionetek.

We all stand before you as one

Gamma Ray - Induction

Oni sami wręcz mówią, że przecież można nie oglądać ich programów / zmienić kanał / poczytać książkę (ale nie telefoniczną ani czekową). Tylko kto to robi... nieliczni :king:

Gaguś, jest piękną kobiałką, a w tym ujęciu ślicznie piękną :tak:

Obrazek

... szkoda tylko, że dla kasy i sławy zmienia się w straszydło.
Gdy już show biznes ją wykończy będzie wrakiem, jak Whitney Houston ... która głosem potrafiła powalić na kolana ... szkoda kobiet :?

Awatar użytkownika

Tak, to muszą być dwie różne osoby, jedna, raczej raczej w niższych okolicach na skali piękna, z koncertów (to może być facet przebrany za babę, Gaga na pokaz) i druga, fascynująca, zmieniająca twarze jak rękawiczki Gaga jaką znamy z teledysków i zdjęć.
Prawdziwą Gagę trzymają w podziemnym miasteczku, pod kloszem niczym wzory z Savres.

Awatar użytkownika

saJms pisze:
Taaaaaaaaaa alijaa - wyobraz sobie, ze siedzimy w kolko podczas medytacji w Wesiorach, a tu nagle HELOŁ HELOŁ BEJBI...

Potrafie Cie zrozumiec, ale tylko do pewnego momentu, bo muzyka w radio jest hipnotyzująca i czy to leci Gaga, czy leci to jakiś inny tani bubel to i tak wpada w ucho i dręczy Cię przez caly dzien..., ale zeby od razu ustawiac dzwonki - chyba nie zaliczasz się do fanklubu Gagi? :king: :cry:

PS. oglądałas moze Niewolnicy kontroli MK-ULTRA Monarch? Wydaje mi sie, ze Gaga rowniez jest "poCZepana" :drugged:

Obrazek

@Sajms jestem całkowicie świadoma hipnotycznego wpływy postaci takich jak m.in. Gaga, Madonna na ludzi, wystarczy spojrzeć na szał nastolatek, a dorosłych też to dotyczy, nawet tych którzy krytukują ją, ta muzyka "wżera" się w głowę szczególnie, że przez 2 tygodnie nie odpuszczają i puszczają ciągle radio, sklepy itd.
Ja jestem obserwatorem rzeczywistości i obserwuję również wpływ tej muzyki na mnie i bawię się tym, śmieszy mnie to czasem po prostu. A dzwonek jest chwilowy i służy jedynie rozbawionej reakcji ludzi w moim otoczeniu jak zadzwoni telefon :lol: :lol:
Nie wiem odnośnie MK Ultra - widziałam filmik i dużo się w nim zgadza, elementy symboliczne itd, to nie może być przypadek, ale ja nie siedze w tematach Illunimató, więc ocenę pozostawiam innym.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika

W wypowiedzi Timewave na zdjeciu widac nie dogojone rany na nodze prawej, zapewne pamiatka po wstrzasach Mruga , cala jest kontrolowana, ale sama chciala. Potencjal miala, ale za slawe ''trza'' placic.

Plus to co jej Madonna w ślinie przekazała. To samo co Michael Jackson Justinowi Biberowi. Tylko on przekazał w formie wymuszonej pozwami prawników Ugody ( na kwoty setek milionów dolarów ). Ugody dotyczącej ustanowienia w sposób wolnorynkowy, z poparciem dla sfery biznesu i na korzystnych dla zagranicznych inwestorów warunkach, w kwestii udziału w rynku muzycznym na zasadzie monopolisty i zleceniodawcy dla nowokształtowanego rynku smallbiznesowego i prywatnej przędsiębiorczości, które cieszą sie dużym poparciem politycznym i wykazują adekwatne do prowadzonej przez naszą partię polityki państwa dotyczącej demokratycznych w powszechnie rozumianym znaczeniu opinii jak to potwierdzają z nami współpracujące korporacje sondażowe świetnie przy tym realizujące oczekiwania ze strony parlamentu Europejskiego i ogólnie Rady Europy którą jak wiemy reprezentuje przedstawiciel naszej partii dzięki której możemy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych wyborców których reprezentujemy.

Jak mówi nasz korespondent: Ugody w której stronami były stacje radiowe, media, słuchacze, klienci sklepów muzycznych, ich płonące wściekłym ogniem serduszka. Dla RadiaDet Zdzisław Najmrocki.

RadioDET!

Czas na jesienne przeboje lata z radiem DET !

phpBB [video]

Pierwszy kawałek Lejdi, który mi się podoba...
_________________________________________________________________________________________
Ostra jest to prawda. Ale kurde szpile wbija.
No z kim ona na krawędzi jest ?
Kto to ten po drugiej stronie ?
Normalnie zaczynam ją rozumieć.

To chyba był sekret, który właśnie Madonna jej w ślinie przekazała. Co mówiłem na początku.
Sekret - od secret od. secretio, czyli rozdzielenie, wydzielenie i sekrecje czyli wydzieliny - np. Ślina.

Wrrr. I'm on edge now. Mruga

Awatar użytkownika

W sumie w Polsce tez sie zaczelo wproadzac elementy iluminatow np. Doda spotkala sie w Londynie z Lady Gaga (ciekwake o czym byla rozmowa w Lutym 2010), po za tym, ostatni teledysk Dody nawiazuje dla mnie do tej dziwnej sfery, sa postacie z kosmosu, uwazam, ze ona wie z czym wejsc na swiatowy rynek, pokazuje dziwne znaki, zwiazala sie z satanista Nergalem zrobila mu reklame bo zapewne nikt inny nie wiedzial, ze taki Nergal istnieje (bynajmniej ja), to jest ikona polskiej sceny muzycznej i to ona moze rozpoczac rewolucje, jezeli dojdzie do tego, ze zacznie wspolpracowac z iluminatami (moze juz do tego doszlo) nie bedzie kolorowo :stop: :stop: :stop: :pisze:

Awatar użytkownika

stalker ty pijesz do tego M. Jacksona - tego ktory walczyl i zginal.. o ktorym jak wiemy media klamaly od samego poczatku.. a 99% ludzi wierzy w jego "grzeszki".. ja w nie nie wierze, nigdy nie widzialem dowodow, chocby nawet na youtube..

phpBB [video]

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Michael - to po prostu człowiek-gigant.
Jego śmierć była dla mnie ciosem, szczerze - bo zatkali kolejną osobe, która miała takie możliwości, do tak wielu osób mogła trafić z przekazem i zdecydowanie była przeciw obecnemu systemowi.
Niesamowicie dobry i wrażliwy człowiek, który pomimo tej swojej wrażliwości przejawiał taką MOC, że szczęka opada. Szacunek dla niego.
I ostatnią rzeczą jaką można zrobić, to czytać newsy na onecie o Michaelu - media bawiły się jego historią, manipulując ogłupionymi ludźmi do woli.

W temacie Jacksona, choć to offtop do całego wątku:
phpBB [video]

Awatar użytkownika

I mamy kolejny "ciekawy" teledysk Lady Gagi, tym razem do utworu "Mary the night".

phpBB [video]

Tylko czekać na głębszą interpretację! Mruga

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]