Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 mar 2017, 8:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Witam!

Kilka dni temu ruszyłem z niezależnym portalem informacyjnym http://www.antimedia.pl.
Więcej o naszej misji pod adresem http://antimedia.pl/o-nas/

Poszukuję pasjonata, osoby zainteresowanej pisaniem artykułów lub newsów, która będzie mogła dołączyć do redakcji i wspólnie tworzyć portal dla ludzi.
Dziedzina - polityka, wojna, inwigilacja, ekonomia, nauka i technologia, ET, UFO. Wszystko co dotyczmy wpływów globalnych. Zależy mi na rzetelnym pisaniu, popartym materiałami źródłowymi. Bez większego teoretyzowania - chyba, że w formie komentarza. Jako przykład proszę sprawdzić dotychczasowy kontent antimedia.pl. Staramy się nie reprezentować żadnej strony politycznej. Nie, nie uważamy, jak większość alternatywnych mediów, że Donald Trump jest z outside ;). Nie reprezentujemy również żadnej religii.

Zależy nam na osobach z otwartym umysłem, kwestionujących obecny nurt medialny... których zresztą tutaj nie brakuje.

Działalność póki co tylko lub aż na zasadzie hobbystycznej. Forma realizacji pasji i dzielenia się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jeśli portal nabierze tempa można pomyśleć o uruchomieniu dotacji w ramach drobnej rekompensaty za poświęcony czas i pracę :).

Po za rzetelnym podejściem do tematu pisania i wieku przynajmniej 21 lat nie mam żadnych wymagań. Może to być jednorazowy artykuł. Lub jeden news na dwa tygodnie. Wszystko w ramach wolnego czasu i szczerych chęci :). Oczywiście wpisy sygnowane własnym imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem.

Zapraszam do kontaktu!

http://www.facebook.com/antimediapl - prywatna wiadomość
http://antimedia.pl/kontakt/
antimedia.pl@gmail.com

Ostatnio zmieniony 21 lut 2017, 1:35 przez Windu, łącznie zmieniany 2 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 sty 2017, 13:52 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Hej,

Super, że chcecie coś robić i chwała wam za to. Nie wiem czy robisz ten portal sam, czy jest już was kilka osób - możesz sprecyzować? Problemem z takimi inicjatywami/portalami jest konsekwencja, jeśli ci jej nie zabraknie to będzie dobrze.

Plusy:
- bardzo ciekawe treści, pomimo, że jest ich niewiele.
- świetne podsumowywanie tematów.

Minusy:
- desing - dosyć nieczytelny, białe/szare litery na ciemnym tle. Jeśli chcecie być portalem informacyjnym powinniście zmienić ten design na czarne/ciemne litery na białym tle - to nie przypadek że prawie wszystkie informacyjne portale tak mają.
- kompletna anonimowość - przydatna jeśli ma to być zabawa/troling, poważny portal nawet na najmniejszym poziomie wiarygodności powinien być podpisany - zauważ, że pomimo, że np. ja tworzę podcast/audycje pod pseudonimem, to znalezienie mojego nazwiska zajmuje nie więcej niż minutę - jak tworzyłem radia to podawałem także prawdziwe moje nazwisko...

Awatar użytkownika

Claude mOnet dzięki za Twoją opinię!

Pomysł kumuluje się w głowie od dawna a portal publicznie istnieje od zaledwie dwóch tygodni więc myślę, że z ilością materiału nie jest tak źle :). Szczególnie, że artykuły piszę tylko ja a to na prawdę zabiera niemało czasu. Zresztą sam pewnie wiesz to najlepiej. Do tego tylko ja zajmuje się budową serwisu. Jest jeszcze jedna osoba od kwestii aktualności.
Nie chcę zapeszać ale być może szykuje się fajna współpraca z kimś kogo tutaj środowiska alternatywne mogą trochę kojarzyć. Jednak jest to osoba bardzo twardo stąpająca po ziemi. Wolna od wszelkich tych ezoterycznych wariactw.

Sukcesywnie będzie poprawiany wygląd w tym tło treści. To bardzo słuszna uwaga.
Jeśli chodzi o autorów to planuję wprowadzić boxy informacyjne pod każdym wpisem.

Dzięki za opinie!

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Daję Ci,albo Twoim kolegom, pełen dostęp do zamieszczonych tutaj PDF'ów,jakie tworzyłem,skanowałem-w większości w dziale UFO,bo reszty nie pamiętam
Jezeli gdziekolwiek nie ma bezpośredniego linku do źródła treści pdf'a,a chcielibyście się powołać/odnieść do czegoś-daj znać i podrzucę linka na PW.
i
Powodzenia!
:)

i niezamaco @

Cytuj:
...nie mam absolutnie żadnych przeciwskazań co do rozpowszechniania zawartych przez siebie archiwalnych tego typu materiałów,które na potrzeby tego Forum przygotowywałem.Fajnie by było,gdyby podać pierwotne źródło.Wiedzą trzeba się dzielić ,i z takiego założenia wychodzę.

Awatar użytkownika

dar66 dzięki wielkie! Prawdopodobnie może się coś przydać : ). To dobre materiały. Szkoda, że sam nie chcesz czegoś napisać ;).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]