Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 mar 2017, 7:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Rząd chce zabrać emerytury tym, którzy nie przepracują 15 lat. Rostowski: "jestem w szoku"

Ci, którzy płacili składki emerytalne do ZUS krócej niż 15 lat, mogą stracić pieniądze na zawsze. – Wkład emerytalny to nie rachunek oszczędnościowy na starość – powiedział wiceminister pracy Marcin Zieleniecki. – Jestem w szoku. To może oznaczać, że oni wiedzą o stanie finansów publicznych coś, czego my nie wiemy – mówi WP money były minister finansów Jacek Rostowski. A członek rady nadzorczej ZUS Jeremi Mordasewicz ma wątpliwości, czy to zgodne z konstytucją.

autor: Agata Kołodziej, WP money
cały artykuł: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 62134.html

Uff... Udało mi się znaleźć dosyć obszerną wersję artykułu poświęconemu temu zagadnieniu. No cóż... Obyś żył w ciekawych czasach. Należy sobie też zadać pytanie: co dalej? Czy przyjdzie niektórym osobom płacić "bykowe" lub "jałówkowe"? A może nawet powstanie projekt ustawy, według której oszczędności każdego obywatela powyżej 500.000 PLN zostaną wykorzystane jako "długoterminowa lub bezzwrotna pożyczka" na cele państwowe? Czas pokaże. :boisie:

Pozdrawiam,
ZORRO

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 mar 2017, 12:38 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Małe uzupełnienie - z pewnym opóźnieniem, ale zawsze lepiej późno niż wcale Mruga

Ator poruszył tą kwestię o wiele wcześniej - zobaczcie na datę emisji: 28 lut 2017.

PIS Chce Okraść Emerytów – ZNOWU – MAM DOŚĆ
phpBB [video]

Pozdrawiam,
ZORRO

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Witam;Ciekawy filmik,nic dodać nic ująć. Wniosek dla młodych nasuwa się
sam. Pozwolę sobie zacytować:,,100% społeczeństwa umie czytać i pisać -
ale 99% nie wie w jakim celu.” koniec cytatu. Jeśli posiadasz rozum to próbuj
z niego korzystać. Twoja emerytura jest łakomym kąskiem o który warto powalczyć. Recepty żadnej nie zacytuję , z powodu ; Jeszcze chcę pożyć .
Czytać i słuchać uważnie ,rozwiązania powinny nasunąć się same. Jeśli to nie
nastąpi, - wniosek- głowa do wymiany! Pewnie niedługo będą robić przeszczepy. W filmie został poruszony temat kościoła. Też to jest temat
ważny , ciekawy, i zarazem ,,TABU”. Jak długo ludzie dadzą się tak manipulować? Tak długo jak na pierwszym planie będzie kościół ,oraz jego
dogmaty . tak długo ,jak będziemy się spowiadać Watykanowi. ,,Obce państwo”. Tak długo kościół będzie popierany przez państwo i rządzących.
Wspólnota interesów. Jeszcze jedno ,od kiedy Polska jest – należy ,do Polaków? Proszę poczytać historię – Polski- Europy-. Mam na myśli tą prawdziwą historię...Wnioski nasuwają się same. Pozdrawiam. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]