Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 9:50

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Ze świętami ma niewiele wspólnego.

http://www.usmagazine.com/uploads/asset ... d-zoom.jpg

phpBB [video]

Matka rodziny Kris Jenner to bizneswomen tutaj przedstawiona jako... Kleopatra? Czyli kobieta wyzwolona, niezależna, królowa. Jak jest powiedziane w filmie ona stoi za sextape swojej córki i czerpie z tego profity. Oczywiście w oczy rzuca się wszystkowidzące oko, pokazane aż dwa razy. Chyba jest tam jakieś odwołanie do starożytnego Egiptu. Być może ma to mówić o tym, że Kris, Kleopatra, zarządza całą rodziną. Jest tam nowo narodzone dziecko, które może symbolizować dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa, o którym sam West wypowiadał się jako o "royal child". Ogólnie na obrazie dominują kobiety, oprócz męża Kris, który jest zamknięty w tubie z wymownym napisem.

Wszyscy są ubrani na czarno - żałoba?

Jedna z córek Kardashianów Khloe miała problemy z pamięcią, nie pamięta ona swojego dzieciństwa, ani nawet nie pamięta ile dokładnie ma lat. Jest ona podobno ofiarą programu MK ULtra.

Widzicie więcej znaczących szczegółów?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 gru 2013, 22:42 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

chciałam bronić tego zdjęcia, bo stylizację zaproponował sam David LaChapelle, który ma takie pomysły (biblijne, mitologiczne, baśniowe, robił już też z tubami, sarkofagami itd), ale jednak jak na "świąteczną kartkę" to trochę dziwnie to wygląda.
Nie wiem z której strony ta kartka jest świąteczna... jedynie kolorystyka się zgadza.

Chociaż z drugiej strony, poprzednie kartki tej rodziny (sprawdziłam teraz, nie śledzę ich poczynań), również nie są "świąteczne" jeżeli chodzi o klimat:

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/12/ ... 64x576.jpg

w tym przypadku jednak jest bardzo "na bogato".

I teraz pytanie, czy faktycznie rodzina Cardashian ma związek z Illuminatami, czy po prostu Artysta miał taki pomysł i już. Bo przecież Illuminaci to nie jest jakiś temat zakazany, każdy o nich wie. Symboli jest naprawdę dużo, nie są ukryte. Może chodziło o wywołanie skandalu, albo ukazanie rodziny w jakimś takim elitarnym świetle, bo oni chyba mają spore parcie na szkło...

jest też opcja że idą medialnie za trendami. Coraz więcej ludzi się interesuje tematem illuminatów, PR-owcy śledzą trendy i nastroje i bum, mamy filmik który podnieci pewną część widowni :)

Wydaje się, że dla rozpoznania każdy celebryta musi się pokazać z jakimś symbolem. Dzięki temu zabezpieczają siebie i swoje rodziny. Mówią tym samym: "ok, w porządku jestem nowy, ale będę grzeczny". Wielu celebrytów i znanych osób w gazetach robi w okół oka pierścień z palców. Spotkałam już naprawdę kilkadziesiąt takich zdjęć. Czy jest to tylko trend, czy coś więcej? Dlaczego akurat taki gest a nie na przykład machanie fiutem*

Obrazek

Pierwsze wspólne wystąpienie Lamara Odoma z żoną Khloe Kardashian.

Obejrzałam specjalny odcinek przedstawiający making of z planu zdjęciowego świątecznej kartki i zauważyłam, że oryginalnie nie było tam piramid. Musiały zostać włączone do zdjęcia cyfrowo w czasie obróbki graficznej.

phpBB [video]

Futurystyczne nakrycie głowy Kylie Jenner na karcie przywodzi na myśl film Metropolis, związany z kultem Illuminati (1927).

Cytuj:
Lady Gaga did a whole Metropolis-themed photo shoot...with David LaChapelle!!!

Gaga zrobiła sesję w tym stylu z Davidem LaChapelle (który jest też autorem tej karty).

http://uk.eonline.com/news/486434/analy ... ve-noticed

*(a no tak nie kazdy ma fiuta)

temat był, ale został skasowany, więc podpinam fotkę ;)

Torebka warta 9tyś $, malowana ręką Georga Condo. Jako prezent dla Kim Kardashian od męża Kanye Westa.
Podobno wg Kanyea Westa, ich syn jest "księciem" tak jak dziecko Księżny Kate i Księcia Wiliama, ale są to niepotwierdzone informacje z jakiegoś tam portalu żerującego na sensacji.
Tak czy siak, dziwna rodzinka.

Przedstawiam moją drogę dedukcji. Na torebce widzimy orgię z dziwnymi postaciami, natomiast wg niektórych, Rodzina Królewska to typy z pod ciemnej gwiazdy. Jeżeli West i Kardashian się do nich porównują, po czym przedstawiają kartę świąteczną z symbolami oraz biegają po ulicy z torebkami w orgie, to chcą coś zakomunikować. Co niekoniecznie musi być prawdą, może zwyczajnie chcą zwrócić na siebie uwagę.

download/file.php?id=3405

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]