Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 maja 2018, 1:27

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Hej, nie wiem czy umieściłem temat w dobrym dziale, więc proszę moderatorów o przeniesienie w razie problemów. No więc, tworzę portal wielotematyczny który porusza bardzo ciekawe kwestie, poczynając na tym forum a kończąc na wielu innych. Celem tego serwisu byłoby propagowanie nieznanej i ciekawo-unikalnej wiedzy, a także pogłębianie aktualnej, poprzez doczytywanie o fajnych miejscach czy zjawiskach. Dzięki forum będzie można wymieniać się doświadczeniami i dostać odpowiedzi na krępujące pytania, a także trochę podyskutować. Strona jest już jakoby gotowa, tylko brakuje na niej treści. Nie wiem, czy tak można na tym forum, ale chciałbym zapytać czy ktoś mógłby pomóc. Służę odpowiedziami na pytania, i jestem otwarty na sugestię :)

Pozdrawiam.

PS: Strona będzie otwarta prawdopodobnie pod koniec wakacji.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 sie 2013, 13:37 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

a czym to forum będzie się różnić od forum DI? I po co mnożyć takie projekty, skoro jest tego w sieci od groma? Moze lepiej wesprzeć pomocą istniejące fora?

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Nie wiem czy mnie zrozumiałeś, forum będzie tylko dodatkiem i będzie służyć do dyskusji jak każde xD Portal będzie się składał z artykułów, przykładowo tak jak infra. Nie mnożę :) To będzie całkowicie inne. Na tej stronie, będą wypowiadać się ludzie "niektórzy", po skończeniu zawodu, na dany temat. To będzie bardziej profesjonalne. Zawszę jak patrzę w siec, nie mogę znaleźć strony odpowiadającej moim wymaganiom, wszędzie informacje porozrzucane, nie ma całości tylko trzeba szukać po kawałku. Celem jest, stworzenie czegoś gdzie zawrze się w prostocie całą wiedzę, nawet tą która nie jest dostępna dla nas, tylko dla elity. Przykładowo, na tym forum, jest "bałagan". Na Novus'ie będą portale tematyczne i ładne rozdzielenia kategorii gdzie będzie można wszystko znaleźć. Możesz nie rozumieć mojej wizji, trudno ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]