Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 mar 2017, 20:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 lut 2010, 12:57 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

ożesz kurde.... ale masakra...
ktoś tam ma tak nasrane we łbie, że aż śmierdzi z uszu...

jak tu się denerwować na te dzieciaki, które przeszły przez taką sieczkę, a pewnie nie ominęła ona i naszych ulubionych polityków - widzieliśmy to w którymś temacie na przykładzie Billa Clintona, więc i G.W.Bush swoje dostał...

Wkurzać się na nich, to jak krzyczeć na lalkę, która przecież tylko reaguje na pociągnięcia sznurków, na których wisi... Złość, która się na nich skupia może tylko pogłębić stan ich otumanienia i odepchnąć jeszcze głębiej resztki świadomości... To istoty najbardziej ze wszystkich potrzebujące miłości i zrozumienia - może, kiedy uporamy się z samymi sobą będziemy w stanie posłać im tyle energii miłości, że sami zaczną dostrzegać co się dzieje i zrywać sznurki.

Administrator
Administrator

Trafiłeś w sedno, to bardzo trudny temat i niewielu odważa się go podjąć. W zamian tym ludzkim lalkom dają całe pieniądze świata, mają wszytko i ...zupełnie nic.
To łączy bardzo wiele kropek jakby powiedział Icke. Jako uzupełnienie tematu mamy badania Teda Gundersona.
Przypomnę może Arizonę Wilder...dziwne bo mamy tam niezwykle tajemniczy element "Pierścień od Królowej" który może(miał być) spustem.

Przekopiuję może wypowiedź Gerwazjany z forum Prawda2

Cytuj:
Fascynujacy material Redmuluc, dzieki. Jakby sie w to zaglebic to mozna do bardzo ciekawych wnioskow dojsc- wystarczy spojrzec na historie Karen Mulder w kontekscie tego co ujawnily inne ofiary takie jak Cathy O'Brien, Barbara Hartwell, Lynn Moss-Sharman, Claudia Mullen czy Brice Taylor i przyrownac do Oczu Szeroko Zamknietych po ktorym pozbyto sie Stanleya Kubricka.. To nieslychane do czego dochodzi w kregach elit i nie trzeba miec zbyt wybujalej wyobrazni, wystarczy opierac sie wylacznie na faktach i zeznaniach ofiar a mozna dojsc do naprawde zaskakujacych informacji.. Historia Karen i zamieszane w to dragi, proby samobojstwa, proba narzucenia leczenia psychiatrycznego a potem, uzalenienie i smierc..

Do tego dochodzi jeszcze aspekt zamieszania jej najblizszych w tym rodzicow ktorzy stwierdzili ze to problemy z narkotykami i problemy psychiczne sprawily ze Karen zaczela mowic o tym jak byla wykorzystowana przez elity.. to szokujace i zdaje sie potwierdzac ze najprawdopodobniej byla wybrana i szkolona od dziecka do roli ktora miala wypelniac o czym moze swiadczyc sposob jakim sie nad nia znecano- od najmlodszych lat przez ludzi z najblizszego otoczenia, ojca (ktory pozniej zdyskredytowal jej doniesienia)- zupelnie jak Cathy O'Brien czy reszta wspomnianych wyzej ofiar.. Rownie ciekawe historie mialy miejsce w przypadku Ruslany Korshunovej, Wallis Franken, Katouchy Nianem, Seny Cech czy Zary Siff- powtarza sie wciaz ten sam schemat..

Ciekawe jest rowniez to ze absolutna wiekszosc z tych ofiar mowi o rozwarstwieniu osobowosci i o rozwinietej u nich przez programistow ponadnaturalnej fotograficznej pamieci- mozna porownac to tez z tym co ujawnila Arizona Wilder I pomimo ze mam zastrzezenia co do jej wiarygodnosci to ten aspekt moze byc akurat prawdziwy (jak wiadomo agenci disinfo mieszaja prawde z klamstwem) zdaje sie potwierdzac to techniki ktorych uzywaja iluminaci w celu ‘treningu’ swoich potencjalnych ofiar.. Wydaje mi sie ze to samo moze miec miejsce w przypadku Carli Bruni wystarczy poczytac z jakimi ludzmi wczesniej byla laczona i tu pentla sie zamyka, bo showbusiness styka sie ze swiatem biznesu i polityki. To wlasnie dlatego wiec otacza nas taki swiat jaki otacza przez co z kolei to my jestesmy poddawani masowej hipnozie i roznym drobnym manipulacjom w pop kulturze z czego czesto nie zdajemy sobie sprawy..

Tu sa artykuly tyle ze po angielsku ale naprawde godne uwagi

http://jezebel.com/5304706/modeling-and-the-tragedy-of-karen-mulder
http://pseudoccultmedia.blogspot.com/2009/06/karen-mulder-depersonalized-monarch.html

a takze wywiad z Brice Taylor i Barbara Hartwell nt Mind Control
MK Ultra Mind Control Interviews (Full Length)
phpBB [video]

Administrator
Administrator

Coś co pozwoli Wam spojrzeć inaczej na Lady Gaga pod katem symboliki MK-ULTRA.
Co jest świetnym uzupełnieniem tego wątku: http://davidicke.pl/forum/lady-gaga-u-krolowej-t1246-30.html

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Andromedan pisze:
Lady Gaga - Bad Romance
0:09 - te okulary są podejrzane nie uważacie ?
....
4:59 - 5:06 - rytułał ?
Ta idiotka nie kryje się z tym co robi i dla kogo robi, natomiast oglądając teledysk zupełnie nie wtajemniczonemu człowiekowi w te tematy narzuca się zdanie, " o ciekawy teledysk inny niż wszystkie "
Stop lady gadzie !

Wszytko co zostało ujęte w tym wątku przez Was zaczyna nabierać znaczenia :tak:
http://davidicke.pl/forum/post11993.html#p11993

Troszkę z innego tematu: Inicjacja masońska publiczna PINK.

ObrazekObrazek

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

redmuluc pisze:
To łączy bardzo wiele kropek jakby powiedział Icke. Jako uzupełnienie tematu mamy badania Teda Gundersona.
Przypomnę może Arizonę Wilder...dziwne bo mamy tam niezwykle tajemniczy element "Pierścień od Królowej" który może(miał być) spustem.

Także mi do głowy przyszła Arizona Wilder
Kobieta GENIUSZ PRODIGY TALENT energetyczny
wykorzystywana przez głupców - którzy myślą że wiedzą
jak wygląda ten świat w pełni
i wyciskają z tego MATRIXA soki...
Sami będąc niewolnikami także.

Niestety - ale wszyscy jesteśmy tą samą świadomością
i poczucie oddzielenia - jest iluzją.

Jesteśmy mocno połączeni.

Super kosmiczne istoty - zaawansowane technologicznie
także nie mają wiedzy - o tym - czym są - jeśli dokonują porwać
wspierają cierpienie i niszczą mniej zaawansowane istoty.

Zdecydowanie - gdybym nawet na poziomie logiki
budował taki matrix - to ukrył bym się za kilku warstwową kurtyną
wraz z moimi dochodami z matrixa.
Głębiej niż elity, NWO, Reptaile - ktoś tym rządzi gdzieś....

Co ciekawe ROBERT MONROE w swoich podróżach
docierał do coraz wyższych poziomów świadomości
i w pewnym momencie widział - że ta cała kolonia LUSZU
zbieractwa energii - ma jakiś sens...
Z pewnego poziomu - istota sterująca tym - była bardzo świadoma...

Mi nasuwa się wniosek - iż - cały ten matrix - to PRZEDSZKOLE
zanim jednostka nauczy że nie jest oddzielną jednostką
i wyszkoli się w podstawowym rozumieniu świata
Taki mały poprawczak...

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Twój post Hakun sprawia wrażenie, że (pozornie absurdalnie) gdzieś to się wszystko jednak łączy - wyrażasz w nim mniej więcej to co myślę)

Jest to przedstawione m. inn. w "Misji". :czytaj:

Wszechświat czaso-przestrzeń można przyrównać do akwarium w którym żyją różne gatunki ryb, "martwa natura", inne śmieci, zagrożenia, konieczność przeżycia-przetrwania, jakiś cel egzystencji a wszystko to połączone spoiwem jakim jest woda (jest to zaledwie namiastka wytłumaczenia czym jest pole energoinformacyjne w sposób poglądowy).

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

NarajanaJane pisze:
Twój post Hakun sprawia wrażenie, że (pozornie absurdalnie) gdzieś to się wszystko jednak łączy - wyrażasz w nim mniej więcej to co myślę)

To jest ABSURD, i na pewnym poziomie trudny do zrozumienia.
Niestety umysł jest głupi - i mało postrzega.

Zupełnie jak 1-2-3 wymiarowe widzenie świata
4-5-6------11 każde inne daje zupełnie inną jakość.

Okazać się może że prawa ręka walczy z lewą stopą.

A całą akcją spokojnie dyryguje głowa.

Jedna z krzyówek kodu biblii brzmi:

"dodaj piąty element".

Jako tako znamy trzy, powoli pojawia się świadomość czwartego wymiaru a tu już wiadomo, że jest piąty
i zapewne nie ostatni.

Jeszcze wiele do odkrycia przed nami, bo dla "naukoffców" wszystko jest już wiadome i oczywiste.

kret "powiedział":
"nie widzę ale wiem, że jestem" albo "wiem, że nic nie wiem" - po prostu widzę ciemność, ciemność widzę. :wacko:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

jest kilka metod jak pomagać nawet tak zmanipulowanym modelom...

Może sesje terapeutyczne nie będą konieczne i nadchodzące maximum pokona MK ultra i inne programy kontroli umysłu. Oby to w ten czy inny sposób się ziściło bo myślę że przebudzenie na wyższych poziomach piramidy będzie konieczne jeśli mamy z tego wyjść cało (w sensie ciało:)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

można rozpoznać od razu swoją prawdziwą naturę - i wszystko z głowy.

Wszystko gra.

Albo różnymi metodami trzeba sobie jakoś radzić - po drodze.

Tak czy inaczej - bez praktyki samo się nie zrobi.
Czekanie na przemianę - ona się musi dokonać w nas,

Że w nas hakun ona się dokonać jestem przekonany, jednak czy ofiara programu Monarch sama z siebie rozpozna swoją prawdziwą naturę?, czy będzie pracować nad sobą? Wątpię, ale jeśli Słońce spowoduje zmanę nośnika, na którym manipulacja umysłu jest zapisana to nadzieja...

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Nikt do takiego programu nie trafia za darmo
nie żyjemy jeden raz
i dlatego należy spojrzeć szerzej na sytuację...

A rozpoznać prawdziwą natrę - można s sekundy na sekundę
niezależnie do miejsca w którym się znajduje istota.

Nie zwracałam na to wcześniej uwagi ale jestem w szoku odnośnie Lady Gagi :shock:

monika, to zobacz sobie w dziale multimedia moj post zawierajacy nowy teledysk tej .... biednej chlopako-dziewczynki :beff:

niemoralny sposob zycia, inwigilacja spoleczenstwa, srodki chemiczne w jedzeniu... od pierwszego teledysku widac te 'przeslania' :king:

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Co do LadyGagi redmuluc przekierował do tematu, który założyłem.

saJms właśnie teledysk też już oglądałam dzięki Twojej uprzejmości :tak: , bardzo szybko go wrzuciłeś bo podobno wczoraj rano była premiera :D

Administrator
Administrator

PseudOccult Media - Illuminati Mind Control Exposed PL
phpBB [video]

chore, niesmak i jakze latwo jest kontrolowac, to jedyne co mi przychodzi na mysl.

Administrator
Administrator

Hakun pisze:
jest kilka metod jak pomagać nawet tak zmanipulowanym modelom...

Nie wiem jakich metod chciałbyś używać, tacy ludzie mają wbudowane na te okazje systemy autodestrukcji bądź likwidacji terapeuty, Duncan raz spróbował takiej sesji i o mało nie zabił hipnotyzera, jeśli ma to jeszcze raz zrobić to musi być skuty grubymi stalowymi łańcuchami jak powiedział a jest on zaledwie modelem I-ej generacji. Jeśli chodzi o kolejne generacje to jak powiedział: "Jak ktoś chce popełnić samobójstwo to proszę bardzo, niech próbuje."
Automatycznie zlikwidują każdego kto będzie tego próbować, a jeśli chip sterujący działa to jest już w ogóle niemożliwe. Czegoś takiego można jedynie popróbować co najwyżej z modelem seksualnym (rozrywkowym) lub gwiazdorskim ale nigdy z bojowym.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

zadam być może naiwne pytanie, czy w Polsce też z tym mamy do czynienia? czy nasze gwiazdy też są zaprogramowane?

Awatar użytkownika

Z tego co obserwowałem MTV i Vivę, polska scena nie jest nawet zapleczem dla nich. Próbują coś tam wzorować się na nich, ale to nie to. Nie ta produkcja, nie taka skala.
MTV i Viva były/są obiektem moich obserwacji dlatego akurat, bo młodzi ludzie akurat te 2 kanały sobie wielbią.
Z polskich teledysków, czy to Kayah, czy Kukulskiej, czy Dody, czy Kowalskiej, Markowskiej - nie zauważyłem symboliki. Nie zauważyłem tego też u Feel'a, Meza, Stachurskiego, czy Mroza.
Poprostu nie ta półka artystów, a i nie ten region z MK-ULTRA jako programem.

Awatar użytkownika

czyli nasi celebryci tylko zrzynają style bezmyślnie od Rihanny, czy Pink, pewnie hehe dlatego nie robią światowej kariery. a doda? jest styl jest inny, wyuzdany i prowokujący, chociaz na lolitke to juz ona nie wygląda :tak:

bardzo ciekawy temat. zostawiam ślad żeby go potem znaleźć, bo między bogiem a prawdą.. gubię sie tu mocno..;}

huhuhu, Andromedan u Nas chcesz szukać manipulatorów? Te rzadkie podróby z USA? :P

Spójrz na Dodę, która całkiem nie dawno spotkałą się z żyjącym jeszcze stylistą Lady Gagyyyy. (podobno samobójstwo w hotelu)

Obrazek

Bardzo ciekawy dla mnie osobiście temat. W Polsce tak jak już chłopaki napisali co najwyżej można zaobserwować w dużym stopniu naśladownictwo od amerykańskich gwiazdek. Jednak byłabym ostrożna ponieważ niektórzy celują w karierę międzynarodową a wtedy panuje inny porządek, więc wszystko możliwe.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam

Oczywiście, że w Polsce przemysł muzyczny od dawna jest uwikłany. Artyści robią to z pełnym zrozumieniem... Dużo można mówić tutaj o symbolice okultystycznej jaka jest zawarta w muzyce, teledyskach itd. Jednym z moich ulubionych przykładów na polskiej scenie jest utwór: BAJM - PŁOMIEŃ Z NIEBA...

Bajm -płomień z nieba
phpBB [video]

Mamy tutaj bardzo dużo symboliki: Kobieta - Mężczyzna (pierwiastek żeński i męski, dualizm, ching-chang, białe i czarne itd...). Mamy także ogień i wodę - symbolizujące w okultyżmie przemiane... odbicie lustrzane itd... co jest po drugiej stronie lustra... jaka nagroda czeka nas po drugiej stronie tęczy... itd... Wreszcie mamy płomień z nieba... kto spadł z nieba na ziemie jak płomień lub błyskawica??? - symbol często spotykany na każdym kroku... Proszę także wsłuchać się w sam tekst utworu, który jest bardzo jednoznaczny, dla/do kogo śpiewa Pani Beata Kozidrak...

Pozdrawiam

Myślicie że symbolika jest celową manipulacją twórców teledysków czy robią to podświadomie? Bo ja już sama nie wiem co o tym myśleć :oops:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

W tym kostiumie Dody widzę lekką inspirację królikiem Frankiem z filmu Donnie Darko :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]