Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lut 2020, 20:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Post: 26 lip 2011, 20:19 
Obrazek

Posadzka, wzór...

ps.
Nie róbcie mi tego, trochę nawet lubię Smitha najbardziej za "Wróg publiczny".Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 lip 2011, 20:19 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 27 lip 2011, 7:28 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2010, 18:59
Posty: 111
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
timewave, ja porzuciłem wątpliwości co do tej rodzinki jak zobaczyłem to zdjęcie ich córki.
To już nie jest przypadkowe ułożenie palców dłoni ( zresztą spróbujcie sami tak ułożyć, o dziwo ja tak mogę bez wysiłku w sekundę ułożyć palce jako jedyny z moich znajomych :ninja: ).
Widać w niej wielką fascynacje okultyzmem i się z tym nie kryje.
Skąd u dziecka w takim wieku wiedza na temat symboli którymi miga?.
Odpowiedz znamy chyba wszyscy MK - Ultra pełną gębą.
Mam dziwne przeczucie że będą mieli z nią kłopoty pomimo spranego mózgu.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 lip 2011, 10:21 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 16 maja 2010, 9:44
Posty: 10
Takie ułożenie rąk często jest stosowane przez raperów z zachodniego wybrzeża Los Angeles. Ma oznacząć W jako west side. Jest kilka wersji ułożenia dłoni do 'W' zależy od dzielnicy i ulubionego rapera:) a wiedza z TV i teledyskow ;)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 lip 2011, 10:36 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2010, 18:59
Posty: 111
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Uriel83 ten pan na zdjęciu też jest z WestSide :cooo?:


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 lip 2011, 10:51 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2010, 18:59
Posty: 111
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
( przepraszam że post pod postem ale nie mogę edytować przez to skopane logowanie )
Uriel83 tu masz jeszcze paru znanych Raperów i wokalistek z WestSide Mruga


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 lip 2011, 11:05 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jest jeszcze taki masoński gest

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cytuj:
Chemtrails, HDTV, fale SSSS i kontrola umysłu

Pokaż Uwagi moderatora

Obrazek

Na czym polega nasz pęd ku "postępowi"?

David Richards (henrymakow.com), tłumaczenie: Radtrap

Wyobraz sobie scenariusz filmu sci-fi: Niedaleka przyszłość, zaawansowana technologicznie dyktatura używa fal elektromagnetycznych do kontroli mas, zamykając je w sztucznym świecie negatywnych i chaotycznych myśli.

Przerażające? Jest w tym scenariuszu nawet coś gorszego – to nie jest fikcja. Illuminati zaczęli używać przeciwko nam takiej broni już teraz, bombardując nas falami SSSS (Silent Sound Spread Spectrum – Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku). Dwoma głównymi zródłami ataku są chemtraile i zestawy HDTV.


Chemtrails są naszym podstawowym problemem.

Chemtraile „zasiewają” nasze niebo metalowymi cząsteczkami które przewodzą częstotliwości HAARP(i prawdopodobnie innych emiterów fal takich jak wieże GWEN), wysyłając fale SSSS które wpływają na nasze samopoczucie, wywołują w nas niepokój i depresje.

Jeden z głównych strategów geopolitycznych Illuminati, Zbigniew Brzeziński (W 1981 został odznaczony amerykańskim Medalem Wolności, w 1995 – Orderem Orła Białego, w 1996 – Orderem za Zasługi dla Ukrainy I klasy, w 1998 – czeskim Orderem Masaryka I klasy. W roku 2006 Gazeta Wyborcza wyróżniła profesora Brzezińskiego tytułem Człowieka Roku. Laudację na cześć laureata wygłosił były minister spraw zagranicznych Stefan Meller. – wikipedia) pisał o przytłumianiu społeczeństwa falami SSSS w swojej książce „”Between Two Ages -Pomiędzy dwoma wiekami” (1970): „Możliwym jest – i kuszącym – wykorzystać dla celów strategiczno-politycznych owoce nauki o mózgu i ludzkim zachowaniu.”

Gordon J. F. MacDonald, geofizyk specjalizujący się problematyce działań wojennych, pisał o tego typu częstotliwościach „W ten sposób, można by opracować system mogący poważnie upośledzać prace mózgów dużej populacji w wybranych regionach na długi czas.” Może ty też masz te poczucie pustek w swoim sąsiedztwie. Moje miasto rodzinne w Anglii wygląda jakby ktoś wyssał z niego całe życie. To jest efekt fal SSSS.

Tutaj pojawia się problem: jeśli agenda Illuminati traktuje nas falami SSSS z użyciem chemtrails, to czy ich również nie dotykają? Podejrzewam że odpowiedz leży w powyższej wypowiedzi: „w wybranych regionach”. Biorąc pod uwagę jak wyrafinowana jest to technologia, musimy założyć że jest również bardzo celna, dzięki czemu opryskują chemią ogromne obszary ale fale SSSS przechodzą tylko w wybranych regionach. Dla przykładu – chemtrails mogą być rozpylane nad całym Londynem, lecz fale nie oddziaływują na terenach Elity (np. City).

Niedawno jeden z angielskich aktywistów anty-NWO odwiedził tereny Rotszyldów i sfilmował rozpylane nad nim chemtraile. Po co Rotszyldowie mieliby pryskać samych siebie? Nie ma to żadnego sensu, chyba że przyjmiemy iż starannie wybierają regiony do ataków elektromagnetycznych.

Technologia Cichego Dzwięku wykorzystywana jest też w zestawach HDTV. Możliwości kontroli umysłu przy użyciu HDTV zostały opisane w amerykańskim patencie z 2002 roku zatytułowanym ‘Nervous System Manipulation by EM Fields from Monitors’ (Manipulacja Systemu Nerwowego Poprzez Pola EM Monitorów):

"Wiele monitorów komputerowych i ekranów HDTV podczas wyświetlania obrazu emituje pulsujące promieniowanie elektromagnetyczne o wystarczającej amplitudzie do wywołania takiego pobudzenia. Jest dzięki temu możliwym manipulacja systemu nerwowego obiektu, poprzez pulsujące obrazy wyświetlane na pobliskim monitorze komputera lub telewizorze HDTV."

Pierwsze użycie fal SSSS w urządzeniach do komunikacji/rozrywki odnotowano podczas wojny w Zatoce Perskiej, gdy armia USA wykorzystała je do wywołania masowego składania broni przez Irakijczyków. Armia amerykańska najpierw zniszczyła centrum dowodzenia i koordynacji Saddama, zmuszając jego armię do komunikacji przy pomocy zwykłego radia (FM). Wtedy zaczęli nadawać fałszywe informacje dla armii irackiej zawierające w sobie częstotliwości SSSS.

Media USA tuszowały wszelkie informacje o tej technologii ale media z Londynu, ITN News , donosiły o „niewiarygodnym i ściśle tajnym programie PsyOp”. Odnotowali że technologia ta „zaimplantowała” żołnierzom irackim negatywny stan emocjonalny – „uczucia strachu, rozpaczy i beznadziejności”. Reporter zachwycał się nad tą technologią: „Ten niezwykle efektywny system przekazów podprogowych nie ogranicza się do mówienia danej osobie by poczuła wybraną emocję, on powoduje że ona to naprawdę czuję; implantuje tą emocję prosto do jej mózgu.”

Efektywność ataku była zdumiewająca. To był zwiastun tego co nas czeka jeśli pozwolimy zachodnim rządom na wykorzystanie tej technologii przeciwko nam – żołnierze iraccy całkowicie skapitulowali.

Te same fale SSSS są teraz wysyłane przez telewizory HDTV w naszym pokoju gościnnym.

To jest prawdziwy powód dla którego Obama podpisał ustawy o dotowaniu mediów publicznych i przejścia na HD (również i w Polsce przyśpiesza się wprowadzenie pełnej telewizji cyfrowej -Rad). Podczas kolejnej kampanii Obama nie będzie już musiał powtarzać idiotycznego słowa „Nadzieja”! Zamiast tego skieruje odpowiednią sugestię wprost do twojej głowy!

Trzeba zdać sobie sprawę z tego że SSSS to atak globalny. Technologii tej używa się we wszystkich krajach zachodnich i Europy Wschodniej (możliwe że też w innych), gdzie użycie jej koordynują służby specjalne pracujące bezpośrednio dla Illuminati.

Edward Tilton, prezydent Silent Sounds Inc., jednej z prywatnych firm zajmujących się technologią SSSS napisał w broszurze z 1996 „tworzymy taśmy i płyty CD dla rządu niemieckiego a nawet krajów byłego Związku Radzieckiego!”

To jest globalny atak ze strony najwyższej władzy – Illuminati.

Technologia

Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku, technologia SSSS, znana też jako „S-quad” emituje fale elektromagnetyczne niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Ponieważ nasz mózg sam wytwarza impulsy elektryczne, fale te wpływają na jego pracę i naszą świadomość.

Mogą też wpływać na nasz nastrój. Naukowcy potrafią wyodrębnić wybrane wzorce fal mózgowych występujące w czasie gdy odczuwamy np. apatię lub depresję, nagrać je i odtworzyć jako „ścieżkę”. Nagranie te może być wyemitowane, wywołując wybraną emocję u niczego nie podejrzewającej ofiary.

Wiem że wiele ludzi uzna to za absurd, ale ta technologia ma już 70 lat. Co najmniej. Po raz pierwszy wspomniał o niej twórca cybernetyki, Norbert Weiner, (zupełnym przypadkiem Żyd) w swojej książce „Cybernetyka czyli sterowanie i komunikacja w zwierzęciu i maszynie” z roku 1948 (polski przekład: PWN, Warszawa 1971, ss. 261). Weiner wylicza swoje eksperymenty z lat 1942-47 w czasie których wystawiał badanych na działanie pól elektrycznych niskiego natężenia, wiedząc że mogą one kierować naszymi naturalnymi falami ELF (Extremely Low Frequency – skrajnie niska częstotliwość).

CIA rozwinęła tą technologię w ciągu ostatnich dekad. W swojej książce „Poszukiwania Mandżurskiego Kandydata” (1979) John Marks relacjonuje że na jego zapytanie poparte prawem do informacji (Freedom of Information Act), CIA przyznała że mają pokój pełen dokumentów o technologii elektromagnetycznej stymulującej mózg i zmieniającej ludzkie zachowanie. Agencja odmówiła jednak wydania tych dokumentów, które do tej pory pozostają utajnione.

Eksperymenty te nie ograniczają się do prostego wpływania na emocje. W książce „Body Electric” (1974) dr. R. O. Becker opisuje swoje sukcesy w przekazywaniu „słów hipnotyzera” bezpośrednio do nieświadomego mózgu ochotnika przy użyciu fal elektromagnetycznych.

Illuminati chcą pełnej kontroli. Chcą wpływać na nas przy użyciu fal SSSS. Wyjaśnia nam to dokument od Rady Naukowej Armii Amerykańskiej (USAF Scientific Advisory Board) z roku 1996, zatytułowany ‘New World Vistas Air and Space Power for the 21st Century’.

"Można wyobrazić sobie rozwój elektromagnetycznych zródeł energii, którą będzie można wysyłać, kształtować i ukierunkowywać, wysyłać ją do ludzkiego ciała blokując świadome ruchy mięsni, kontrolować emocje (i przez to akcje), usypiać, przekazywać sugestię, wpływać na krótko i długo terminową pamięć, tworzyć i kasować ludzkie doznania."

Konkluzja

Jesteśmy poddani atakom „cichego dzwięku”. Fale te nie są śmiertelne i szkodliwe bezpośrednio, tworzą w nas jednak negatywne emocje i zakłócają nasz tok myślenia. Osłabiają nasze umysły i inicjatywe w czasie gdy Illuminati przygotowują nam potężne zmiany na świecie, które popchnąć nas mają w kierunku ich satanistycznej dyktatury.

Planują w pełni wykorzystać mozliwości tej technologii i istnieje mozliwość że dojdą do granicy gdy nie będziemy już mogli się przed nią bronić.

To nie jest science fiction, to się dzieje naprawdę. Najwyższy czas by zmądrzeć i poczuć gniew. Oni bawią się nami jak zabawkami, zdemaskujmy w końcu tych drani!


http://radtrap.wordpress.com/

Cytuj:
Fale elektromagnetyczne i ludzie

Zwiastun2009

W głowie kłębią się nam myśli, których nie chcemy. Męczą nas uporczywe i irytujące migreny. Nie czujemy się swobodnie. Otóż jest możliwe, że nie jesteśmy sobą. Nasz umysł może być przez kogoś zdalnie sterowany.

JAK NA CZŁOWIEKA DZIAŁAJĄ FALE ELEKTROMAGNETYCZNE?

Nasz system nerwowy pracuje w zakresie niskich częstotliwości na falach o centymetrowej długości. Za pomocą tych częstotliwości włókna nerwowe przenoszą wrażenie bólu, uczucie głodu, zmęczenia, mdłości, poczucie równowagi itp. Jeśli na naturalne sygnały generowane w ciele nałoży się sztuczne sygnały przesyłane w formie centymetrowych fal, do mózgu może dotrzeć informacja np. że trzęsie się ziemia, albo że dzieje się coś złego i trzeba w panice uciekać. Nasza świadomość złudzenie przyjmie za rzeczywistość.

Od lat napływają doniesienia mówiące, że rządy niektórych państw zaangażowane są w badania i opracowanie skomplikowanych technologii umożliwiających bezpośredni wpływ na umysł człowieka. Celem tych badań jest uzyskanie nowych „bezpiecznych” broni oraz rozwijanie nowatorskich strategii wojskowych. Istnieją jednak uzasadnione obawy, że technologia ta będzie niewłaściwie stosowana. Broń bowiem może służyć nie tylko do celów wojskowych, ale także do ingerowania w strefy życia społecznego. Kto bowiem posiada kontrolę nad tą technologią, może mieć bezpośredni wpływ na umysły wszystkich ludzi na świecie. Nic więc dziwnego, ze badania otacza się wielką tajemnicą.

Pierwsi byli naziści

Technologia kontroli umysłów ma długą historię i równie długi okres zaprzeczania jej istnieniu. Już niemieccy naziści rozpoczęli poważne naukowe badania nad możliwością kontrolowania umysłów za pomocą traumatycznych przeżyć. Josef Mengele, zwany „Aniołem Śmierci”, przeprowadzał takie badania na bezbronnych ofiarach obozów koncentracyjnych. W japońskich obozach jenieckich (i nie tylko tam) doprowadzano ludzi do szaleństwa poprzez stosowanie psychologicznych manipulacji. Ale wszystkie te techniki wymagały mnóstwa czasu i nie zawsze dawały oczekiwane rezultaty. Politykom i wojskowym marzyła się broń, która wpływałaby na myśli ludzi za jednym naciśnięciem guziczka. A to oznaczało zajęcie się falami elektromagnetycznymi.

Po II wojnie światowej technologia ta zaczęła się gwałtownie rozwijać. Wschód i Zachód konkurowały w tajnym wyścigu w pracy nad bronią elektromagnetyczną. Dopiero teraz na światło dzienne zaczynają wypływać niektóre szczegóły badań. Na przykład Denis LeBihan, członek Francuskiej Komisji Energii Atomowej, powiedział publicznie, że techniki modelowania procesów mózgowych osiągnęły taki etap, na którym „jesteśmy niemal zdolni do czytania ludzkich myśli”. Inny naukowiec, Jean-Pierre Changeux, neurolog z Instytutu Pasteura oświadczył, że: „chociaż niezbędny do tego celu sprzęt jest wysoce specjalistyczny, niedługo stanie się powszechnie dostępny i będzie można używać go na odległość. Otwiera to drogę do takich nadużyć, jak wkraczanie w dziedzinę osobistej prywatności, kontrolowanie zachowań i pranie mózgu”.

Ciche dźwięki

Technologia nosząca skrótową nazwę SSSS (Silent Sound Spread Spectrum – Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku) została opracowana przez Amerykanina, dra Olivera Lowery i opisana w patencie nr 5159703. W patencie sposób ten nazywa się „niemym porozumiewaniem”. W skrócie chodzi o to, że naukowcy wykorzystując komputery, potrafią rozpoznać częstotliwości fal mózgowych człowieka dotyczące określonych emocji. System SSSS umożliwia nagranie owych bardzo niskich lub wysokich częstotliwości, a także odpowiednią ich zmianę – np. uczucie niezadowolenia zmienia na satysfakcję, czy odwrotnie – a potem za pomocą dźwięków lub wibracji „zaindukowanie” (wzbudzenie) ich w mózgu człowieka poprzez słuchawki, głośniki itp. Takie zmodyfikowane fale można zapisać na płycie, by odtwarzać je wielokrotnie. Naturalnie, owe ciche dźwięki mogą być ukryte w zwykłej muzyce, gdyż są niesłyszalne dla naszych uszu.

Już odczytujemy myśli!

Inna technika to Zdalne Monitorowanie Neuronowe. Pozwala ona nie tylko odczytywać myśli, ale także je przekazywać. W jaki sposób?

Wszystko, co przewodzi prąd elektryczny wytwarza pole magnetyczne o charakterystycznych cechach. Każdego z nas otacza pole bioelektryczne. Wytworzone jest ono przez reakcje elektryczne zachodzące wewnątrz naszego ciała, np. przez fale mózgowe. Zaawansowane technicznie urządzenia są w stanie zlokalizować takie pole i odczytać elektryczną dzia­łalność mózgu nawet z dużej odległości. Uzyskane w ten sposób dane przetwarza komputer. Informacja może być przesłana do ośrodka słuchu w mózgu, wywołując wrażenie „słyszenia głosów”. Można też przesłać obrazy do mózgu śpiącej osoby, wywołując określone sny. Tą metodą da się nawet zmieniać nastroje, sposób percepcji, a także przejąć kontrolę nad aktywnością ruchową danej osoby.

W Japonii można już kupić sprzęt do odczytu pola bioelektrycznego. W sprzedaży są telewizory sterowane „siłą woli”. Człowiek siedzący przed ekranem nakłada na głowę urządzenie z elektrodami, które mocuje się do czaszki. Elektrody te odczytują elektryczną działalność mózgu, co pozwala sterować telewizorem za pomocą myśli.

Zniewalanie mikrofalami

Syntetyczna telepatia to termin używany do określenia techniki wprowadzania do czyjegoś umysłu stów, myśli i poglądów za pomocą pewnego rodzaju elektromagnetycznego nadajnika, podobnego do radiowej lub telewizyjnej stacji nadawczej, z tym, że działającego w zakresie pasma mikrofalowego.

W 1961 roku Allen Frey, biolog i specjalista w zakresie inżynierii psychologicznej odkrył, że człowiek może słyszeć mikrofale. Ludzie wystawieni na działanie promieni mikrofalowych o częstotliwości od 1310 do 2982 MHz i średnim natężeniu od 0,4 do 2 mW/cm2 odbierają wrażenia foniczne w postaci dźwięków przypominających brzęczenie lub pukanie, które pojawia się w okolicach tyłu głowy. Opierając się na badaniach Freya stwierdzono, że za pomocą odpowiednio modulowanych mikrofal można przekazywać całe słowa wprost do mózgu odbiorcy.

W psychotronicznej wojnie prowadzonej z zastosowaniem modulowanych mikrofal nie trzeba zabijać żołnierzy, wystarczy obezwładnić ich poprzez zakłócenie stanu równowagi lub zdolności logicznego myślenia. Cały naród można by stopniowo podporządkować psychicznie za pomocą długoterminowego napromieniowywania go modulowanymi mikrofalami. Kiedy ochota do obrony i zdolność oporu zostaną zniwelowane, wystarczą już tylko polityczne negocjacje do uzależnienia podbitego w ten sposób narodu.

Cywilizacja schizofreników

Jakie są granice możliwości manipulowania umysłem? Kolejnym krokiem może być wprowadzenie tej technologii do łączności satelitarnej. A co się stanie, kiedy dojdzie do sytuacji, gdy dwa kraje walczące ze sobą będą emitowały na tym samym terenie sprzeczne ze sobą przekazy? Czy mieszkańców czeka wtedy schizofrenia, czy może jeszcze coś gorszego?

Wizja Georga Orwella, angielskiego pisarza, który w powieści „Rok 1984″ opisuje totalitarne społeczeństwo poddane stałemu nadzorowi, gdzie nawet najbardziej intymnych myśli nie można ukryć przed władzą, nie jest aż tak odległa. Jednostki niepodporządkowanie obowiązującym regułom zostaną najpierw zidentyfikowane przy zastosowaniu techniki elektronicznej. Następnie sklasyfikowane i poddane wyrafinowanym komputerowym metodom stymulacji osobowości. Wszczepi się im pożądane wzorce zachowań. W razie potrzeby usunie się z ich pamięci niepotrzebne wspomnienia, zastępując je nowym zestawem przeżyć.

Czy tak będzie wyglądał Nowy Porządek Świata?

Jacek Słomiński


http://radtrap.wordpress.com/

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 lip 2011, 11:21 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2010, 18:59
Posty: 111
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
EN.KI dla niedoinformowanych ten gest "Napoleona" będzie oznaczał że swędzi ich wszystkich brzuch :lol:
...z tego co pamiętam jest to sygnał że jest się Mistrzem Masońskim, w zależności jeszcze od tego czy cała dłoń jest schowana lub czy któryś z palców zostawiony jest na zewnątrz do tego dochodzi jeszcze ustawienie stóp np. pięty razem, stopy na zewnątrz lub poza jak Napoleon dzieli się to na dalsze stopnie wtajemniczenia lub funkcję w grupie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 lip 2011, 21:27 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 kwie 2009, 15:11
Posty: 407
Lokalizacja: Bliżej nieokreślona
Płeć: mężczyzna
Szoook, wielokrotnie czyniłem rożne znaki, ale nigdy nie poczułem demonicznej obecności. Odnoście Napoleonów, to wielu takich zamieszkuje obecnie domy wariatów. Trzeba pamiętać, że niektórzy w czasach dawnych mieli krzywe palce, które w skutek połamania zniekształcają się .

_________________
Jestem tylko zbuntowanym trybikiem wielkiej machiny. Programiści już próbują mnie naprawić , ale ja czynię uniki niczym wytrawny bokser tańczący w ringu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 lip 2011, 22:10 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 sie 2011, 11:43 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Najbardziej mroczny projekt sowieckich inżynierów. Kulisy tajnego eksperymentu

Jeszcze przed wybuchem II wojny światowej, sowieccy inżynierowie realizowali projekty militarne, które nawet dziś wydają się być wciąż czymś odrealnionym. Amerykański badacz, powołując się na pewne źródła oraz świadków, twierdzi, że naukowcy ze Związku Radzieckiego, jeszcze zanim rozpętało się piekło konfliktu zbrojnego o globalnym zasięgu, byli zaangażowani w "budowę" super żołnierzy. Rozwiązania, które wówczas stosowali, muszą dziś robić wrażenie nawet na największych entuzjastach literatury science-fiction.

Informacje, do jakich dotarł amerykański historyk Jeff Strasberg, mogłyby posłużyć jako podstawa scenariusza do kolejnej części filmu z serii "Uniwersalny żołnierz". Jak wynika z zaprezentowanych przez niego dokumentów, Sowieci byli zdeterminowani, by stworzyć bojowników, którzy będą odpornymi na ból i spełnią rolę bezwzględnych maszynek do zabijania. W procesie kreowania super żołnierzy, na wielką skalę wykorzystano patenty bioniczne. Kości kończyn ochotników zostały zastąpione podobno przez tytanowe implanty. W związku z tym, nie miały być im straszne miny przeciwpiechotne, granaty czy pociski.

Historyk ujawnił, że połowicznie elektroniczni czerwonoarmiści mieli podłączone do mózgu wykonane ze złota elektrody. Odpowiedzialne były one za zablokowanie w centralnym narządzie układu nerwowego ośrodka odpowiedzialnego za odczuwanie bólu.

W tajemniczy projekt miało być zaangażowanych ok. 300 żołnierzy. Ze źródeł, do jakich dotarł Strasberg wynika, że wszyscy mieli być ochotnikami. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła inna. Wielu młodzieńców było zmuszanych siłą do wzięcia udziału w eksperymencie. W momencie, gdy ktoś stawiał opór był eliminowany. Jak poinformował serwis pravda.ru, każdy uczestnik programu musiał podpisać oświadczenie, w którym zobowiązywał się do zachowania w tajemnicy swojej wiedzy na temat kulisów projektu.

Działania operacyjne podporządkowane stworzeniu super armii miały charakter barbarzyński. Zdaniem rosyjskiego naukowca Siergieja Konowalenki, zabiegi przeprowadzane były w Witebsku. Żołnierzom po prostu odcinano albo wyrywano kończyny. Wielu z nich zostało okaleczonych i pozostało kalekami, inni w ogóle nie przeżyli procesu transformacji. U niektórych "śmiałków", tuż po eksperymencie, rozwinęły się choroby nowotworowe. Zdarzało się też, że młodzieńcy popadali w obłęd. Wszystko ze względu na ingerencję naukowców w ich mózg.

Projekt miał być realizowany w latach 1936-1941. Ale Sowieci bardzo szybko poczuli gorycz porażki. Połowa super żołnierzy została wyniszczona przez hitlerowców. Wiele wskazuje na to, że naziści, którzy także byli zaangażowani w wiele innowacyjnych projektów, dowiedzieli się o programie opracowanym przez komunistów. Ok. 150 sowieckich cyborgów zostało zniszczonych przez niemiecką artylerię.

Na trop wyznaczonych do zabijania radzieckich żołnierzy-robotów trafić też mieli Amerykanie. Jeden z oddziałów alianckich dotarł do nazistowskiego szpitala, w którym znajdowały się ofiary eksperymentu. W placówce odnaleziono zwłoki rosyjskich żołnierzy. U większości z nich, zamiast kości, wykryto wykonane ze stali protezy. Jeden z oficerów był wyposażony nawet w metalowe żebra. Okazało się także, że Sowieci niektórych żołnierzy "przerabiali" na... karły. Działania takie miały przynieść wymierne korzyści szczególnie podczas walk powietrznych. Okaleczeni w ten sposób piloci mogli bowiem zabrać na pokład samolotu więcej amunicji oraz zatankować więcej paliwa.

Mroczny projekt został całkowicie zastopowany tuż po wybuchu II wojny światowej. Inżynierowie, którzy uczestniczyli w pracach nad stworzeniem super żołnierzy oraz sami wolontariusze, nie dotrwali końca wojny. Ze źródeł wynika, że po 1945 r. nie wracano już do planów tworzenia oddziałów złożonych z hybryd. Uznano bowiem, że projekt był nieopłacalny.

Warto dodać, że niektóre z pionierskich działań realizowanych przez Sowietów w czasie II wojny światowej, które wówczas skazane były na niepowodzenie ze względu na ówczesny poziom rozwoju nauki, jest w nieco innej formie kontynuowana obecnie. Krajem, który wydaje miliardy dolarów na mniej drastyczne, ale równie futurystyczne projekty są oczywiście Stany Zjednoczone. DARPA (skrót od: Defense Advanced Research Projects Agency) - działająca w Stanach Zjednoczonych agencja rządowa zajmująca się opracowywaniem i wdrażaniem nowoczesnych technologii wojskowych, zgodnie z informacjami, które pojawiły się mediach, zamierza przeprowadzić m.in. serię eksperymentów, które zaowocują "wyprodukowaniem" biologicznego organizmu, który będzie żył wiecznie. Celem naukowców jest stworzenie istoty, która będzie żyć, oddychać, a nade wszystko będzie posłuszna swojemu panu-człowiekowi. Stworzone w laboratorium organizmy będą wzbogacone o cząsteczki podtrzymujące odporność komórek na śmierć.


http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,page,2,title,Najbardziej-mroczny-projekt-sowieckich-inzynierow-Kulisy-tajnego-eksperymentu,wid,13712210,wiadomosc.html?_ticrsn=3&ticaid=6ce7c

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sie 2011, 12:30 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2009, 22:04
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
Ale przecież na tym zdjęciu córka Willa Smitha ma palce ułożone jak w powitaniu ze Star-Treka, a nie jak na tych obrazach. Naprawdę nie widzicie różnicy?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 wrz 2011, 8:04 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 22 sie 2011, 12:13
Posty: 1
Lokalizacja: śląsk
Witam, jestem tutaj nowa i bardzo zaciekawiło mnie wszystko o czym piszecie.
A dzisiaj przyciągnęła moją uwagę reklama perfum J'adore Diora, gdzie główną rolę gra Charlize Theron. Oprócz niej, w reklamie zobaczymy także Marilyn Monroe, Marlenę Dietrich oraz Grace Kelly i mnóstwo nieżyjących modelek i modeli, wszystkie te osoby prócz Charlize wyglądają jak jakieś manekiny.
Moim zdaniem straszna jest ta reklama.
Nie wiem, jak mam wkleić filmik, więc podsyłam linka gdyby ktoś chciał ją obejrzeć.

http://w980.wrzuta.pl/film/5zSF6QK6iaR/ ... adore_dior


PozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 wrz 2011, 12:34 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2010, 18:59
Posty: 111
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Cthulhu pisze:
Ale przecież na tym zdjęciu córka Willa Smitha ma palce ułożone jak w powitaniu ze Star-Treka, a nie jak na tych obrazach. Naprawdę nie widzicie różnicy?

widzimy, widzimy :tak: masz tu linka może trochę rozjaśni OCB http://www.whale.to/b/vulcan_salute.html
Gwarantuję ci że to nie jest przypadkowe ułożenie palców dłoni jak niektórzy sugerują.
Ta panienka z okienka miga obydwoma "symbolami" złożone ręce na krzyż na klatce piersiowej to też nie przypadek.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 wrz 2011, 19:53 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Prawie każdy film i serial TV który widziałeś a którego tematyką byli obcy lub księżyc, wyszedł spod ręki masońskich reżyserów! Wszystko to zostało stworzone przez członków masonerii: Bliskie spotkania III stopnia, ET, Alieny 1-4, Dzień Niepodległości, 2001: Odyseja kosmiczna, Gwiezdne Wojny, Star Trek, Faceci w czerni, Z Ziemi na księżyc, Apollo 13, Wojna światów i Archiwum X.

Gene Roddenberry, twórca Star Treka był masonem rytu szkockiego 33 stopnia. To dlatego jeden z najsłynniejszych bohaterów Star Treka, Spock, wykonuje słynny gest ręki oparty na masońskim symbolu „V”, dlatego mamy w serialu komunikatory w kształcie piramidy. Imię kapitana Kirka, pochodzi od „Circe” czyli „kościół” w szkockim. Tak więc kościół (kapitan Kirk) jest dowódcą na statku Enterprise. Jakie enterprise? (przedsięwzięcie, inicjatywa). Czyje przedsięwzięcie? Zauważcie że Watykan finansuje i kontroluje wiele najlepszych teleskopów i obserwatoriów na świecie. Wszystkie odkrycia, zanim zostaną ogłoszone światu, muszą przejść najpierw przez Watykan. Co nam to mówi? W międzyczasie, kontrolowany przez masonerię przemysł rozrywkowy daje nam gwiazdy, gwiazdki, super-gwiazdy, celebrytów, modelki i IDOLI do bałwochwalczego uwielbienia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

George Lucas, twórca Gwiezdnych Wojen również zaimplementował w swoje filmy szereg tajemnej symboliki. Yoda… Yoda to imię masońskiego nauczyciela! Djed-eye (Jedi), wyrażenie pochodzi od starożytnych Egipcjan. Sama idea Rycerzy Jedi a także Rycerzy Okrągłego Stołu pochodzi od zakonu Templariuszy. Skywalker (chodzący po niebie?) jest imieniem w Tzolkinie, w kalendarzu Majów, którego symbol wygląda tak jak symbol na hełmie Luka (2 paski na grzebieniu). Anakin pochodzi od Anakim czy też synów Anaka z Biblii, natomiast Darth Vader pochodzi od „Da’ath” czarnego sefirota z Kabały. Te okultystyczne odwołania, jak wszelkie inne symbole w świecie rozrywki, są rozumiane przez adeptów szkół tajemnych lecz niezrozumiałe i zbywane przez zwykłych ludzi.

„Poczynając od lat 70-tych, Spielberg (bardzo ciekawa biografia) wyreżyserował i wyprodukował 7 z 20 najbardziej kasowych filmów wszech czasów. W całej jego karierze widzimy obsesje na punkcie obcych/UFO/kosmosu. Od 1977 i Bliskich spotkań III stopnia, przez ET (1982), do Dnia Zagłady z 1998. Wszystkie związane z kosmosem lub inwazją z kosmosu. Nawet w Szczękach znajduje się dużo kadrów pokazujących gwiazdy lub tajemnicze światła na niebie. Spielberg był też producentem filmu z 2002 Faceci w czerni, opowiadającym o tajnym rządzie „chroniącym” ludzi przed obcymi. W lutym 1997 ze środowiska brytyjskiej branży filmowej wyciekła informacja że Spielberg i ludzie z zarządu jego firmy DreamWorks uczestniczyli w potajemnym spotkaniu w Los Angeles z przedstawicielami Pentagonu. Ludzie ci powiedzieli Spielbergowi by „rzucił wszystko” i wyprodukował film z tematem przewodnim meteorytów i/lub komet. Rok pózniej Dzień Zagłady był już gotowy (jeszcze rok pózniejSpielberg uczestniczy w spotkaniu Bilderberger w Portugalii). Film opowiada o komecie lecącej na Ziemię i walkę o to kto będzie miał przywilej schować się w podziemnych bunkrach. Kim byli ci ludzie i dlaczego byli tak zdeterminowani by przyszły członek grupy Bilderberger zrobił film o zagrożeniu z kosmosu? W grudniu 2002, SciFi Channel ruszą z mini-serią „Taken” (Wzięci), wyprodukowaną przez Spielberga i opowiadającą historię uprowadzeń ludzi przez obcych. Koszt tej produkcji był szokujący – 120 milionów dolarów- czyniąc tą mini-serię najdroższą w historii TV. Można by sobie pomysleć że Steven powinien już być znudzony tematem, lecz jego kontrolerzy z elity są naprawdę zdeterminowani by zaimplementować ten paradygmat kosmitów w umysłach opinii publicznej.” -Paul Joseph Watson, “Order Out of Chaos” (171)

Steven Spielberg uczestniczył na spotkaniu Bilderberger w 1999 i byc może również w innych latach. Niektórzy zarzucają mu też autorstwo niesłynnych filmików dostępnych dziś w sieci, „autopsja kosmity” i „przesłuchanie kosmity”. Rockefellerowie wspierali finansowo Ericka Von Dainikena (którego przyłapano na fałszowaniu „artefaktów”) i wielu innych wczesnych UFOlogów i teoretyków „antycznych astronautów”. Jak myślisz? Dlaczego to robili? Pamiętasz plakat z filmu Spielberga ET, gdzie wykorzystuje się znany motyw dotknięcia palców Boga i człowieka z fresku Michała Anioła i zastępuje się go palcem obcego? To jest Psy-op, wojna propagandowa.


http://radtrap.wordpress.com/2011/06/01/co-stoi-za-propaganda-ufo/#comment-617

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 gru 2011, 9:16 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 21 maja 2010, 8:03
Posty: 138
Lokalizacja: Małopolska
Płeć: kobieta
Były oficer ujawnia istnienie tajnych podziemnych baz, gdzie odbywają się eksperymenty z dziećmi o zdolnościach paranormalnych. Doświadczenia te ponoć przeprowadzane są przez gady (reptylian). Jest też o potomkach jednego z plemion Izraela...
James Casbolt 1-4 PL
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 gru 2011, 17:36 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 wrz 2011, 18:01
Posty: 94
Płeć: mężczyzna
Strefa muzyczna juz dawno zaatakowana, nie chodzi tutaj moze o przekaz na okladce, ale o to, ze wykorzystywane sa fale w muzyce tak, abysmy popadali w trans i odurzenie muzyka. Nie korzystnie wplywa to na nasze zdrowie, a szczegolnie mozg, ktory dziala jak twardy dysk komputera, wszystko zapisuje, co moze w przyszoscie byc wykorzystane, wiadomo duzo ludzi slucha poprzez sluchawki, jest to taka forma nas przygotowania, moze w przyszlosci bedzie tak jak w teledyskach Black Eyed Peas wlacza muzyke np. na glownym rynku, a my bedziemy odlaczeni od rzeczywistosci, juz oni o nas dobrze ''dbaja''.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 sty 2014, 22:18 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 27 sty 2012, 18:23
Posty: 81
Maupa pisze:
monika pisze:
Zgeneralizowałeś choć założenia mamy podobne :tak: I nie wszędzie u każdego artysty występuje manipulacja MK, więc nawet popularne osobistości się na to nie załapują. Zapewne istnieje jakaś wstępna selekcja, zasada którą kierują się Illuminaci w doborze kandydatów.


Odwolujac sie do mojej wiedzy w temacie, ktora zdobywalem czytajac rozne strony o MK-Ultra, CIA itd oraz ogladajac wywiady z Duncanem, O'Brian i inne o programach kontroli umyslu, taka selekcja nastepuje. Wydaje mi sie, ze kazdy kandydat, niezaleznie od podtypu programu, poddawany jest testom IQ. Dalsze testy wykazuja okreslone umiejetnosci i talenty osobnika (stad nazwa podtypu programu MK-Ultra "Talent"). Duncan na poczatku zostal wybrany do programu MK-Ultra ze wzgledu na pochodzenie Irlandzkie, ktore wiazalo sie z potencjalnymi mocami psychicznymi i poczatkowo takie zdolnosci u niego rozwijano.
Waznym puzzlem, patrzac na przemysl muzyczny (glownie w Stanach), jest klub Myszki Miki. Nalezala do niego m.in. Britney Spears, Aguilera i Timberlake. Myszka Miki oczywiscie kojarzy sie szarym ludziom dobrze, tak samo jak sam pan Disney, ale my, wiedzac, ze Disney nalezal do wysoko postawionej masonerii, mamy swiadomosc, ze w tym klubie mogly dziac sie mega straszne rzeczy. Wg mnie moglo byc tak, ze zostali oni zabrani na testy, wykryto u nich talent wokalny, wiec rodzice, za cene sukcesu dzieci lub zmuszeni sila, oddali dzieci na szkolenia, podczas ktorych trenowano ich zdolnosci wokalne, a jednoczesnie dokonano tradycyjnego dla programow MK-Ultra rozszczepienia osobowosci.


Klub Myszki jest podejrzany, mozna ogladnac sobie na pryklad teledysk
Krystyny Aguilery pt Fighter jak dla mnie symbolika jest jasna.
Bajki Disneya przesiakniete sa symbolikaseksualna wszedziee
sa penisy i waginy wpisane w obraz. Na niektoryyh filach widac
Ze bohaterki nie nosza majtek podobnie jak swego czasu B
Spearse.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 maja 2017, 8:50 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Demaskator Artur H ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach

phpBB [video]


Opublikowany 2 maj 2017
Demaskator Artur H ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach przez polski wymiar sprawiedliwości wspólnie z policją niemiecką!

Chcieliście konkretów odnośnie stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach? Zaraz będziecie mieli, nagranie się koduje.
Artur H. w rozmowie telefonicznej ujawnił, że był współpracownikiem CBS i Bundes Criminal Police jako agent w strukturach przestępczych, w tym wśród dilerów narkotyków.
Tacy agenci uzyskują potem status świadka koronnego i są wypuszczani, bądź dostają bardzo małe kary.
Sprawa wykorzystywania świadków koronnych jest oczywiście dyskusyjna, ale nie to jest istotą problemu.
Otóż współpracę pana Artura uzyskano stosując broń psychotroniczną - niszcząc jego psychikę, wdzierając się w jego emocje włącznie z ich destrukcją, co spowodowało katastrofę osobistą.
Pan Artur ujawnia, że tego typu broń jest stosowana powszechnie przez organy wymiaru sprawiedliwości i w tej kryminalnej działalności uczestniczą także lekarze oraz politycy. Na listy wysyłane do rządu nie ma odpowiedzi już od kilku miesięcy.
Pan Artur podaje, że istnieje współpraca międzynarodowa w nękaniu obywateli Polski - uczestniczy w tym m.in. policja niemiecka. Na obywatelach używane są uzbrojone samochody, a nawet satelity.
Broń jest wykorzystywana na opozycji politycznej i niezlależnej prasie, m.in. na mnie - sprawę opisałem dokładnie w artykule z 2010 roku: "Emitery infradźwięków, tajna broń masonów", nie znając jeszcze dokładnie sposobów jej działania!
Osoby nękane w ten sposób, z którymi miałem od tamtego czasu kontakt to m.in. psychologowie, bioenergoterapeuci, policjanci, sędzia, a nawet posiadacze dużych nieruchomości, którzy doprowadzani są do szału i w takim stanie umysłowym przegrywają zakładane im sprawy tracąc majątek.
Ta działalność ma więc charakter LUDOBÓJCZY i uważam, że jak najszybciej powinna być powołana Sejmowa Komicja Śledcza z nadzorem obywatelskim w tej sprawie.

Szczegóły sprawy są w posiadaniu m.in. Stowarzyszenia STOPZET, której prezesem jest Zofia Filipiak, tak więc Demaskator Artur H ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach-_1zamieszczone w nagraniu informacje nie są anonimowe.


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group