Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 11:21

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witam

Czy ktos z was przerobił juz utarczki z sanepidem w kwestii nieszczepienia czy jest jakaś droga wyegzekwowania swoich praw w kwestii nie szczepienia bo odnosze wrazenie jakoby sanepid kompletnie pomijał moje prawo do ochrony zdrowia NOP Rtęc ect ,oraz uzyskanie mojej zgody jako opiekuna na szczepienie, Jęśli juz ktos ma ta batalię za soba prosze o informacje.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 lis 2010, 9:36 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Nibiru, przeszłam taką "batalię" prawie 5 lat temu, kiedy były jeszcze kary, sąd i takie tam....Mogę powiedzieć, że miałam szczęście, że mi odpuścili. Zastraszali tylko, namawiali jak tylko się dało, żebym szczepiła, ale w końcu odpuścili....Teraz natomiast jest nowa ustawa i NIC Ci nie grozi za nieszczepienie, poczytaj, wydrukuj, i najważniejsze to nie daj się zastraszyć, jeśli jesteś pewny, że nie chcesz szczepić dziecka.

Tu jest link do ustawyhttp://davidicke.pl/forum/kampanie-antyszczepionkowe-odnios-y-skutek-t3520-30.html

Weź ze sobą tą książkę:

http://davidicke.pl/forum/szczepienia-niebezpieczne-ukrywane-fakty-ian-sinclair-t4169.html

:tak:

Gotowy druk do podpisania i zwyczajnie nie daj się zastraszyć. Polują głównie na owce, jak ktoś jest uświadomiony to nie powinno być problemu ale absolutnie nie można ustąpić. No może jednak... zastanowię się... etc. Niech wiedzą, że czas wciskania ciemnoty pomału się kończy. I albo zaczną leczyć właściwie czyli skutecznie albo niech się zajmą hodowlą winniczków. :język:

Oczywiście pozdrawiam tych lekarzy z prawdziwego zdarzenia którzy mogą być represjonowani przez mafie farmaceutyczne i starają się pomóc / leczyć ze wszystkich swoich sił. Na szczęście są tacy jak np. dr Chwastek r.i.p. i inni. Naprawdę są lekarze którzy leczą bo potrafią i chcą i chwała im za to. Generalnie nie wiem ilu procentowo jest no i przede wszystkim są to ludzie starej daty ale nie jest to regułą vide dr. Chwastek. Tacy Judymowie naszych przeklętych czasów.

12.10.10 - nie szczepiłem!, lecz poczekam przynajmniej rok, by układ się rozrósł samo wystarczalnie...

A jakie oczy zrobili wszyscy na sali :shock: "...będziemy ścigani jak Ci od dopalaczy..."; Pani pediatra tak baardzo nalegała, tak baardzo się troszczyła...

Powiedzielismy, ze wyprowadzamy sie w najblizszych 2-3 miesiacach (co i tak na szczescie jest prawdą) i prosze nie wysylac Nam zadnych listow bo nie mamy stalego miejsca zamieszkania :mrgreen:

...a gdy pokazałem pismo typu "biorę odpowiedzialnosc za wszelkie powiklania wynikajace z przyjecia szczepionki na WZW i BCG, koszty leczenia i ewentualnej rehabilitacji XYZ..." - to stanowczo odpowiadali "NIE, DZIEKUJE".

Dodac jeszcze mozesz w oczy, ze zamiast karac za nie-szczepienie, powinni karac za ogladanie TV i kupowanie slodyczy - miejmy nadzieje, ze Cie zrozumieją :hejka:

PS. Zapraszam Cie na forum http://www.szczepienia.org.pl tam jest wiecej materialow i wiecej osob z doswiadczeniami szczepiennymi.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]