Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 sie 2020, 12:09

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Brałem 1g TMG dziennie i odczułem znaczne pogorszenie samopoczucia w dodatku zaczęły mi wypadać włosy - co jak przeczytałem jest objawem przedawkowania TMG.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 paź 2015, 22:48 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Działania niepożądane. Są osoby, które nie tolerują TMG. Być może wynika to stąd, że nie potrzebują jej zbyt wiele. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że dzieje się tak, ponieważ TMG uwidacznia stan ich psychiki lub zbyt szybko odtruwa organizm z toksyn.

Obserwujemy szczególnie, że w przypadku mężczyzn i kobiet skrywających głęboko zakorzenione wątpliwości lub mężczyzn targanych sprzecznościami co do ich tożsamości seksualnej, TMG może być gorzej przyjmowana. Wygląda na to, że substancja aktywuje wówczas uśpiony lub mało aktywny układ enzymatyczny. W konsekwencji, może dojść do gwałtownych napadów gniewu, strachu, depresji lub lęku.

Jeśli pojawią się tego typu objawy, należy zmniejszyć dawkę do wartości tolerowanej. Odczuwany dyskomfort powinien szybko minąć. Tym niemniej, jeśli jesteśmy w stanie wytrzymać reakcje organizmu, być może spowoduje to, że szybciej zaakceptujemy naszą tożsamość i zrozumiemy relacje w związkach. Wybór należy, więc do nas.

Knight of the East or Sword * 15th Degree

ezoteryka pisze:
Witamina C - nie kombinuj z sodą oczyszczoną.

Soda oczyszczana odpowiednio podana jest niezwykle ważnym elementem dla zdrowia, a konkretnie dla równowagi kwasowo-zasadowej!
Tylko nie w postaci sody jako takiej na zimna wodę (!),
ale węglanu sodu, a najlepiej w postaci cytrynianu lub octanu.
Mówią o tym Rosjanie, mówi dr Sircus, Last i wielu innych..
I spożyte na czczo nie powoduje odkwaszenia żołądka, bo zwyczajnie nie zdąży...
W wyściółce żołądka niezbędny jest węglan sodu, żeby przeciwdziałać nadżerkom, potrzebuje go trzustka..

Wraz z odpowiednim zakwaszeniem żołądka, odpowiednie pH (limfy, moczu) stanowią
dwa podstawowe filary zdrowia.
Dopiero potem można przyswajać witaminy i minerały.

Greg - jak prawidłowo zakwasić żołądek? Jaki codzienny rytuał i przez ile czasu?

Przed każdym posiłkiem jak poczuję pierwszy głód najpierw szklanka wody z solą, albo OJ + odrobina vitC w postaci kwasu, po 20 min. jem, taki mam nawyk, stoi dzbanek z wodą i dzbanek z Sole.
Wlewam do wody łyżeczkę tego Sole i jest dobrze.. ;)
Mi to wystarcza, ale są przypadki, że betaina ma 'problem'..
Najlepiej zrobić przed zrobić hydratację, żeby ustalić zapotrzebowanie i oczyścić nerki:

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAAahUKEwi_xqu91uzIAhXH7Q4KHWxXD_A&url=http%3A%2F%2Fwww.igya.pl%2Fprzeglad-diet%2Fciekawostki-zywieniowe%2F585-ile-wody-i-soli-potrzebujesz&usg=AFQjCNGRoboUMu5Ln9QINniVzVWqsPSb-g&sig2=VJziSRneHt-GXVlpo8XxGQ

Jak zwykle ciekawe info Greg, jeśli będziesz tak uprzejmy skomentuj proszę moje wątpliwości napisane zieloną czcionką, posiłkując się cytatami z podanego przez Ciebie źródła odnośnie hydratacji:

"Pozostań przy wodzie pitnej. Woda pitna powinna mieć ogólną mineralizację na poziomie poniżej 200mg/l."
Jaka to woda w polskich warunkach? Jest taka w sklepach? źródlana?

"Przygotuj naczynie z podziałką na mocz i naczynie do dobowego spożycia wody oraz notatnik do obliczeń.

1 dzień – niczego nie zmieniając w diecie gromadzimy mocz i mierzymy jego ogólną objętość a następnie wylewamy mocz do muszli klozetowej

2 dzień – pijemy 500ml wody pitnej i gromadzimy mocz
Począwszy od pierwszego dnia w szkole zdrowia słuchacze piją 500ml wody pitnej. Nerki od razu wydzielają więcej moczu niezależnie od codziennego zażywania sauny. Ściśle kontrolując wychodzenie wody przebywającej w jelitach po lewatywach można w ciągu 5-6 dni doprowadzić różnice między objętością wydalanego moczu i objętością wody pitnej do 350-400ml. Jest to ta różnica objętości przy której można ostrożnie dodawać po 50ml wody pitnej co 3 dni. Codziennie mierząc objętość moczu, zwiększając objętość wody pitnej można w ciągu 4-5 tygodni uzyskać objętość moczu odpowiadającą NZFN."

Czyli co? 1 dnia robię to co zwykle czyli w moim przypadku piję np herbatę ashwaghanda, wody mineralne, soki świeżo wyciskane itp to wszystko zostaje, a od 2 dnia mam wypić tylko i wyłącznie 500 ml wody pitnej a całą resztę płynów odrzucić? i tak (zwiększając co 3 dni wodę pitną o 50 ml) aż do osiągnięcia NZFN czyli 3500 ml moczu na dobę co może trwać kilka-kilkanaście tygodni? dobrze to zrozumiałem? I kiedy w to wepchać picie wody z solą? skoro mogę pić tylko 500 ml wody pitnej czystej bez soli? albo coś źle zrozumiałem albo to ma właśnie tak wyglądać hmm. I co w przypadku kiedy już teraz mam taki wynik picia wody i wydalania moczu w pozycji: woda 2.5 l , mocz 3 l (ogólnie to mam 33 lata, 70 kg, czyli idealne BMI) i dużo wydalanego moczu dobowo, czasem mam wrażenie że za dużo, ale to bardziej wg mnie na tle nerwowym - jak to ugryźć z tą hydratacją, bo może wcale jej nie muszę robić?

Nie kupuję w zasadzie żadnych wód sklepowych.
Piję przegotowaną, czasami 'domrażam' jak radzi Nieumywakin.
I obowiązkowo do każdej szklanki szczyptę soli kłodawskiej dodaję.
Cytuj:
200mg/l
> chyba jest problem z takimi parametrami

Całkiem możliwe, że nie musisz robić hydratacji, bo jesteś zdrowy! :)
Siemionowa mówi o ewidentnych przykładach chorych, odwodnionych poważnie osobach..
Ja nie szaleję z wodą, piję kilka szklanek dziennie, są jeszcze herbaty ziołowe, których sobie nie odmawiam.
Codziennie jem zupy, tam też jest woda.. ;)

Zawsze zaczynam dzień od kufla wody z solą i czasami kropelkami WU.
Taki mam nawyk.

:winko: dobre nawyki
a książkę tej pani i tak zamówiłem :)

Nie pożałujesz!
Pozdrawiam Cię! :)

Poczytaj jeszcze te ciekawostki z Vibronika.pl
I e-booki też niezłe, ale płatne..

http://vibronika.eu/images/pdf/wodautleniona.pdf
http://vibronika.eu/images/pdf/sollekiem.pdf
http://www.vibronika.eu/images/pdf/artr ... ronika.pdf
http://vibronika.eu/swiadectwojurka.pdf
http://vibronika.eu/images/pdf/saltprotocol.pdf
http://www.vibronika.eu/images/pdf/artr ... ronika.pdf

I inne też.. ;)

Tak, czytam to, - to wszystko są niesamowite informacje, e-booka o jodzie jakiś czas temu kupiłem, bo sobie niedoczynność postanowiłem sam wyleczyć :)
Pozdrawiam !

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]