Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 gru 2019, 8:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 gru 2014, 10:03 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2013, 1:45
Posty: 209
Płeć: mężczyzna
Bow1 pisze:
Dezerter pisze:
Płyn lugola mam. Ile pić?

To zależy jaki masz płyn Lugola. Ja robię 5% i biorę po 2 - 3 krople dziennie.
Szczególnie w ostatnich latach koniecznie powinniśmy suplementować jod gdyż w innym wypadku organizmy nasze będą przyswajać jod ten radioaktywny. Po wypadkach w elektrowniach atomowych oraz próbach atomowych jodu tego w atmosferze nie brakuje.
Sarenki też zjadają ten promieniotwórczy izotop i często chorują.
........................

to ciekawe ? Gdzie i kiedy kto to stwierdził? U mnie za płotem codziennie przebiegają sarny, mogę im prawie nadać imiona bo przychodzą na jabłka. Śpią na śniegu , nie potrzebują ubrań.
Takimi pierdołami dajecie się zapędzać do obory.
Podczas awarii Czarnobyla nie brałem żadnego Lugola ( matka moja jest farmaceutą ze wszystkim specjalizacjami) , mało tego - byłem wtedy na biwaku leżąc sobie 2 dni na łące i opalając się. Miałem w d...propagandę TV. Cieszę się doskonałym zdrowiem i nic mi nie jest.

Polecam taki tekst - źródło inne forum bo z "polityka" gdzie zaistniał już go zdjęto https://prawda2.info/viewtopic.php?t=17 ... sc&start=0
Cytuj:
Podawanie jodu było więc niepotrzebne?

Teraz sądzę, że tak. Zakładaliśmy jednak najgorsze i stosowaliśmy się do, jak już teraz wiemy, przesadnie ostrożnych zaleceń międzynarodowych. Na pewno jednak uniknęliśmy koszmarnych błędów popełnionych w ZSRR, gdzie zupełnie bezsensownie przesiedlono 336 tys. ludzi z tzw. terenów skażonych. Gdyby władze sowieckie nie kiwnęły palcem w bucie, dosłownie nie zrobiły nic dla ochrony ludności przed skutkami Czarnobyla, byłoby to nieporównanie lepsze niż decyzje, które podjęto.

Ale przecież cały świat jest przekonany, że od promieniowania zginęły tam tysiące ludzi, a ogromne tereny zostały skażone na całe tysiąclecia. Do dziś wokół Czarnobyla istnieje zamknięta 30-kilometrowa strefa.

To są powtarzane od lat mity nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. 30-kilometrową zonę rzeczywiście utworzono, tylko nie wiadomo po co.

Pan chyba żartuje...

Mówię to z pełną odpowiedzialnością. To nie są moje wymysły. Proszę zajrzeć do raportu Komitetu Naukowego ONZ ds. Skutków Promieniowania Atomowego (UNSCEAR) z 2000 r. W dziedzinie skażeń promieniotwórczych i ich następstw dla zdrowia jest to najbardziej miarodajna instytucja na świecie, w której zasiada ponad setka najwybitniejszych specjalistów z 21 krajów.

Co zatem mówi UNSCEAR?

Że jedynie 134 pracowników elektrowni było narażonych na bardzo wysokie dawki promieniowania, po których rozwinęła się ostra choroba popromienna. W ciągu kilku miesięcy od katastrofy 31 osób zmarło i są to jedyne śmiertelne ofiary Czarnobyla.

A nowotwory?

Raport UNSCEAR jasno mówi, że nie ma żadnych naukowych dowodów, by wśród ludności Ukrainy, Rosji i Białorusi zwiększyła się liczba zachorowań na raka lub wystąpiły inne choroby mogące mieć związek z promieniowaniem. Stwierdzono natomiast ogromny wzrost chorób psychosomatycznych – zaburzeń układów oddechowego, trawiennego i nerwowego. Co to oznacza? Że ludzie panicznie bali się i nadal boją zagrożenia, które nie istniało.

Jaka więc była prawdziwa skala skażeń?


W pobliżu elektrowni jest niecały kilometr kwadratowy tak skażony, że tuż po wybuchu wyginęły tam drzewa. Reszta tzw. zamkniętej zony nadaje się do zamieszkania, włącznie z wysiedlonym i pustym do dziś miastem Prypeć, położonym 3 km od elektrowni czarnobylskiej. Poziom promieniowania jest tam taki jak w Warszawie. Na najsilniej skażonych terenach Białorusi, Rosji i Ukrainy roczne dawki promieniowania, spowodowane katastrofą czarnobylską, wynoszą ok. 1 mSv (milisiwerta). Dla porównania, są rejony na świecie (np. we Francji, Brazylii i Iranie), w których roczne naturalne dawki promieniowania z gleby i skał sięgają dziesiątków, a na nawet setek milisiwertów. Ludzie żyją tam od wieków i cieszą się dobrym zdrowiem. Nikomu nie przychodzi też do głowy, by ich wysiedlać. Dodam, że w Polsce w ciągu pierwszego roku po katastrofie dawka odczarnobylska wynosiła 0,3 mSv.

A nowotwory tarczycy u dzieci?

UNSCEAR stwierdził 6 lat temu, że na terenach Rosji, Ukrainy i Białorusi wykryto ok. 1800 raków tarczycy u dzieci. Na szczęście nowotwory te są w około 95 proc. całkowicie wyleczalne. Nawet jednak te dane budzą liczne wątpliwości uczonych. Wspomnę tylko o jednej: jest bardzo prawdopodobne, że wzrost liczby raków tarczycy na tzw. terenach skażonych to nie efekt promieniowania, ale skrupulatnych badań ludności, których przed 1986 r. w ogóle nie prowadzono. Wiele spośród raków tarczycy to tzw. nowotwory nieme, które do końca życia nie dają żadnych objawów. Ludzie najczęściej są więc zupełnie nieświadomi, że mają raka. Dowiadują się o tym dopiero wtedy, gdy wykonają specjalistyczne badania.

Czy raport UNSCEAR to jedyny dokument demaskujący czarnobylskie mity?

Nie, w 2002 r. cztery oenzetowskie organizacje – WHO, UNDP, UNICEF i UN-OCHA – sporządziły dokument, w którym piszą niemal to samo co UNSCEAR.

Skąd w takim razie wziął się przerażający mit Czarnobyla?

Ludzie nie tylko boją się Czarnobyla, ale w ogóle mają paniczny lęk przed promieniowaniem. To zjawisko ma nawet swoją nazwę – radiofobia. Przecież od ataków atomowych w Hiroszimie i Nagasaki straszono nas wojną atomową i jej przerażającymi skutkami związanymi z promieniowaniem. Ale ogromnie zawinili również uczeni, bo bezkrytycznie, jak stado baranów, przyjęli za podstawę działania w ochronie radiologicznej tzw. hipotezę LNT.

Cytuj:
A kalekie dzieci, często pokazywane jako ofiary Czarnobyla?

To czysta manipulacja. Na tzw. terenach skażonych nie odnotowano żadnego wzrostu liczby urodzin dzieci z ciężkimi wadami rozwojowymi. Natomiast w każdej populacji, od Warszawy po Hawaje, występuje ok. 3 proc. tego typu przypadków. Wystarczy więc pojechać z kamerą, sfilmować dziecko, które np. przyszło na świat bez rąk, i dodać komentarz, że jest to ofiara Czarnobyla. Dziennikarze wielokrotnie postępowali w ten sposób.

Jaka była reakcja na raport UNSCEAR?

Rosjanie podchodzą do sprawy racjonalnie, natomiast Ukraina i Białoruś się wściekły. I wcale im się nie dziwię. Do krajów tych płynie nieustannie strumień pieniędzy z pomocy międzynarodowej. Sama Ukraina do 2000 r. wydała na „usuwanie skutków katastrofy” prawie 148 mld dol. Sporą część tej sumy pochłonęły różne ulgi, dodatki i renty wypłacane tzw. ofiarom Czarnobyla. W Rosji, na Białorusi i Ukrainie naliczono bowiem aż 7 mln osób rzekomo poszkodowanych przez promieniowanie. Tymczasem cztery agendy ONZ określiły dotychczasowe postępowanie władz jako błędne, pomoc finansową za zmarnowaną oraz zaleciły całkowitą zmianę polityki społecznej i zdrowotnej.

Zalecenia te zostaną zrealizowane?

A kto będzie miał odwagę odebrać milionom ludzi dodatki pieniężne i przywileje?


Tutaj filmy z Czarnobyla - przyroda ma się doskonale
phpBB [video]

Zaczynam podejrzewać, że Czarnobyl to jeden z takich "World Trade Center" - fajny geszeft dla Ukraińskich oligarchów bo od lat ich utrzymuje ( zachód też zebrał profity, firmy farmaceutyczne ) NO I OCZYWIŚCIE PERFEKCYJNY RUCH NA WYCZYSZCZENIE NAJŻYŹNIEJSZYCH OBSZARÓW NA ZIEMI http://www.kresy.pl/publicystyka,analiz ... j-ukrainy# DLA INSTALACJI TAM NOWEGO IZRAELA.

Dziś trujecie się zastraszenie radioaktywnością i obok piwa pijecie płyn Lugola jeszcze sami go sobie sporządzając. Szatańskie moce chichoczą zacierając ręce. Trzeba ich podziwiać za umiejętność rozgrywania tej partii szachów. Ludzkość sama się unicestwia i nie ma strzałów karabinów ani skażenia radioaktywnego od bomb.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 gru 2014, 10:03 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 08 gru 2014, 13:59 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
Bow1 pisze:
Z macą bywa różnie. Jednak te zioła o których napisałem działają pobudzająco generalnie na wszystkie gruczoły dokrewne i nie spowodują nierównowagi hormonalnej.
Powinieneś jednak zbadać koniecznie nadnercza i to co zasugerowała karola@.
Na tym forum znajdziesz przepis na produkcję płynu Lugola. Nie zaszkodzi gdybyś sobie taki zrobił.


Ja już mam nierównowagę. Więc czy te zioła jej nie pogłębią?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2014, 18:29 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1101
Płeć: mężczyzna
Dezerter pisze:
zioła o których napisałem działają pobudzająco generalnie na wszystkie gruczoły dokrewne i nie spowodują nierównowagi hormonalnej.

Cytuję raz jeszcze siebie.
Przecież napisałem, że zioła typu Catuaba nie spowodują rozregulowania pracy gruczołów. Chcesz to sobie je kup i zaparzaj, a jak nie masz ochoty to nie rób tego. Czy coś jeszcze mogę dodać?
Najpierw piszesz zapytanie ja odpowiadam zgodnie ze swoją widzą, a następnie pytasz kolejny i kolejny raz.
Ja żyję praktycznie bez przysadki już 14 lat. Jeżeli nie wiesz jakie funkcje pełni przysadka to poczytaj sobie. Biorę wyłącznie czasami odrobinę hydrokortyzonu, a reszta to moje wynalazki.
Ty jesteś w komfortowej sytuacji bo chirurg nie pozbawił cię przysadki czy tarczycy.
I jeszcze słowo do Michałxl650@. Jak chcesz ufać propagandzie, że elektrownie atomowe i radioaktywność są tak samo bezpieczne jak krowie wiatry to na wakacje rozstaw sobie namiot nad rzeką w Czarnobylu. Ja np nie wierzę też, że od głodówki i surowej gryki odrośnie mi zdrowa przysadka.
:)

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2014, 20:09 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
Kupuję te zioła i spróbuję.
Zwiększyłem Betainę do 4szt na posiłek.


Tylko tak myślę, że te zioła mi nie naprawią układu hormonalnego a będą go jakoś stymulować do produkcji testosteronu. A skądś się bierze ten estrogen, progesteron i prolaktyna. Polecasz jakieś badania zrobić aby dojść przyczyny? Może jakieś MRI mózgu albo coś? Może mam jakiegoś guza czy cholera wie co.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2014, 20:28 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1101
Płeć: mężczyzna
Te zioła nie tylko stymulują produkcję testosteronu gdyby tak było to nie regulowałyby również hormonów u kobiet w menopauzie. One po prostu doprowadzają do równowagi. W Twoim przypadku jednak warto byłoby uzupełnić dietę o jod np w płynie Lugola.
Nie zaszkodzi też wykonać badania o których już pisałem.

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2014, 20:47 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2013, 1:45
Posty: 209
Płeć: mężczyzna
Bow1 pisze:
........... Ja np nie wierzę też, że od głodówki i surowej gryki odrośnie mi zdrowa przysadka.
:)

stanie się według wiary Twojej - jak mawiał pewien mądry nauczyciel. :D

W Kanadzie małej dziewczynce odrosła cała stopa ucięta kosiarką. Jest na to cała dokumentacja szpitalna.

Jest wiele wieści, że odrastają całe narządy usunięte przez chirurgów - wątroby, trzustki,

W Szwecji ludzi specjalnie nie dziwi, że 90 letniej babci rosną nowe zęby.

Mogę zacytować też słowa, które moja matka ( całe życie w szpitalu - kierownik apteki, lekarze bywali u nas w domu na imieninach itp. ) . Jeden z chirurgów opowiadał jak otworzył brzuch i stwierdził: "tu nie ma w ogóle anatomii" - wszystko było przerośnięte jakimś rakiem z przerzutami. Zaszył faceta i zanim ten się obudził uzgodnili z rodziną, że nie będą nic mówić - niech ostatnie tygodnie życia spędzi sobie bez nerwów.. Gość się obudził- usłyszał, że operacja się powiodła. Facet się pozrastał i wypisali ze szpitala.Przyszedł jeszcze po miesiącu pytać się czy może odwiedzić rodzinę na Ukrainie. Lekarz powiedział, że tak ale niech nie pije dużo wódki. Obiecał się ograniczyć.
Za jakieś 4 lata na stół trafił pacjent z zapaleniem wyrostka robaczkowego. Chirurg patrzy na blizny i coś mu to przypomina - sprawdza dane pacjenta . Ten sam gość. Wyrostek usunęli - w brzuchu wszystko na miejscu.

Lekarze rzadko zwierzają się z takich historii- zazwyczaj już na emeryturze i to też nie każdy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2014, 21:07 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
Płyn lugola już biorę 4 dzień. Pierwsze 4 dni po 10 kropel dzisiaj 5 na razie nic nie czuje.

Mam w domu I3C 4 lata przeterminowany ale jest. Wziąłem zobaczymy... Kupiłem jeszcze DIM na blokowanie estrogenów.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2014, 22:55 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1101
Płeć: mężczyzna
Michałxl650 pisze:
W Kanadzie małej dziewczynce odrosła cała stopa ucięta kosiarką.

Oczywiście, że takie przypadki się zdarzają ja w to nie wątpię. Mi jednak przysadka przez 14 lat nie odrosła. Kiedy zaczynałem medytować to następnego dnia czułem się bardzo podle... ale to długa historia. W każdym razie jeżeli ktoś ma wiarę to są możliwe ozdrowienia. Ja osobiści jednak bardziej wierzę w biochemię bo ta mi pomogła.
Dezerter@ Na efekty musisz troszeczkę poczekać ale z pewnością będą.

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2014, 23:31 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
Jeszcze tylko mnie zastanawia te kosmiczne DHEA. Skąd takie wysokie? Może ten niski kortyzol to nie przez zmęczenie nadnerczy tylko te DHEA jest przyczyną?

No i dziwne że rano kosmiczne DHEA a wieczorem brak.

-- 12 sty 2015, 23:56 --

Mam pytanie odnośnie kwasu alfa liponowego. Po jakim czasie od usunięcia plomb amalgamatowych można zacząć go przyjmować?

-- 13 sty 2015, 0:05 --

Dezerter pisze:
Jeszcze tylko mnie zastanawia te kosmiczne DHEA. Skąd takie wysokie? Może ten niski kortyzol to nie przez zmęczenie nadnerczy tylko te DHEA jest przyczyną?

No i dziwne że rano kosmiczne DHEA a wieczorem brak.Mam pytanie odnośnie kwasu alfa liponowego. Po jakim czasie od usunięcia plomb amalgamatowych można zacząć go przyjmować?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 sty 2015, 21:42 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1101
Płeć: mężczyzna
Dezerter pisze:
Mam pytanie odnośnie kwasu alfa liponowego. Po jakim czasie od usunięcia plomb amalgamatowych można zacząć go przyjmować?

Zaraz po usunięciu amalgamatów możesz rozpocząć usuwanie metali ciężkich przy pomocy ALA. Pamiętaj, że podczas terapii ALA powinieneś pić dużo wody i jeść pokarmy zawierające dużą ilość błonnika. ALA jest jedyną znaną substancją usuwającą metale ciężkie która przekracza barierę krew mózg. Skutecznie wyprowadza metale ciężkie w tym rtęć z układu nerwowego ale aby metale te nie trafiły ponownie do mózgu należy często oddawać mocz i stolec.
Trwałość związku jaki powstaje po reakcji ALA i np rtęci nie jest zbyt duża i jeżeli w czasie 6 godzin związek ten nie zostanie wydalony to rozpadnie się i wróci do organizmu nastąpi jedynie redystrybucja oraz kolejne uszkodzenia.

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 sty 2015, 23:07 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
To jeszcze doradź proszę ile dziennie ALA przyjmować, i ile wody pić?
Czy przyjmowanie w czasie suplementacji ALA np. Colon C pomogło by w wiązaniu toksyn w jelitach?

Jestem na etapie robienia świeżych badań w tym MRI głowy. Myślę, że mam jakiegoś gruczolaka przysadki stąd ten nadmiar prolaktyny.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 sty 2015, 23:58 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1101
Płeć: mężczyzna
Optymalne dawki ALA podczas chelatacji metali to około 3 mg na kg masy ciała (u dorosłych). Więc przelicz sobie dawkę zgodnie z twoją wagą. Dawki takie należy przyjmować co 3 godziny w porze dziennej i co 4 godziny w porze nocnej. Cykl chelatacyjny powinien trwać przynajmniej 62 godziny.
Najkorzystniej jest przeprowadzić 10 - 15 cykli stosując przerwy między cyklami 4 - 6 dni.
Możesz kupić kapsułki np 600 mg ALA wysypać zawartość jednej kaps na kartkę, a następnie dzielić na właściwą dawkę. Możesz też zaopatrzyć się w wagę na allegro kosztuje grosze.
Jedz w tym czasie otręby owsiane na wodzie z dodatkiem masła, owoce, orzechy, warzywa, chleb razowy na zakwasie.
Suplementacja w cyklu:
Musisz też w tym okresie dostarczać tłuszcze, dużo tłuszczy tylko nie te trans czyli utwardzane roślinne. Dobre jest naturalne masło, żółtka jaj, jeżeli jesz to również smalec. Olej tłoczony na zimno ale najlepiej w miejsce oleju orzechy brazylijskie.
Witaminy z grupy B
Cynk
Witamina C w takich ilościach aby wywołała delikatną biegunkę.
Pij minimum 2,5 l wody samej wody dodatkowo inne napoje jakie zazwyczaj pijesz ale oczywiście bez cukru, a już bezwzględnie bez trucizny zwanej syropem glukozowo-fruktozowym.

MRI głowy to dobry pomysł. Na pewno warto wiedzieć czy to nie gruczolak np przysadki, który zaburza pracę między innymi nadnerczy.

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 sty 2015, 1:04 
Gruczolaka przysadki mozna wyleczyc za pomoca witaminy b12. Pewna kobieta o imieniu Elena Wilkins stosowala zastrzyki przez 2 miesiace i pomoglo. Od zdiagnozowania(3,5 roku przed wyleczeniem) przeszla na diete roslinna i odstawila wszystkie leki w tym tabletki antykoncepcyjne.
Tutaj link: http://www.vega-licious.com/it-is-pitui ... prolactin/Na górę
   
 
 
Post: 14 sty 2015, 12:06 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
Odebrałem dzisiaj wyniki badań i nic nie wykryto w mózgu z wyjątkiem polipowatego zgrubienia błony śluzowej lewej zatoki szczękowej.

Szczerze mówiąc byłem pewny, że wyjdzie gruczolak przysadki ponieważ zrobiłem świeże badania i nadal mam 2x ponad normę prolaktynę, a także przekroczony estradiol i progesteron. To teraz nie wiem skąd te hormony się biorą..Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 sty 2015, 12:31 
Moze sie zdarzyc, ze guz jest zbyt maly, by mozna bylo go zdiagnozowac na MRI.Na górę
   
 
 
Post: 24 sty 2015, 22:43 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
Najnowsze badania:

Obrazek

Co myślicie o zbiciu prolaktyny za pomocą L-Dopa (Świerzbca właściwego)?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 sty 2015, 0:47 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1101
Płeć: mężczyzna
Dezerter pisze:
Co myślicie o zbiciu prolaktyny za pomocą L-Dopa (Świerzbca właściwego)?

To dobry pomysł. Zastosuj jednocześnie Acetyl L-Karnitynę 2x250 mg/dobę.
L-Dopa stabilniej będzie działać. Efekty po kilku dniach na początku może wystąpić senność.
I jeszcze jedno. Nie stosuj wyższych dawek L-Dopa niż 200mg na dobę. Przy wysokich dawkach będą szybkie efekty ale organizm szybko się uodporni i L-Dopa przestanie działać. Przy niższych dawkach trzeba nieco dłużej czekać na efekty ale działanie będzie stałe.

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 sty 2015, 1:21 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
Czy ten suplement trzeba brać stale czy tylko okresowo i poprawi on mechanizm powstawania dopaminy?

Na badaniu biorezonansem wyszedł mi niby niedobór serotoniny - na razie nie doczytałem czy ma to jakiś związek z dopaminą.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 sty 2015, 10:33 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 25 sty 2015, 10:15
Posty: 109
Płeć: mężczyzna
Witam
Ostatnio miałem badanie krwi i z tych badań wynika, że limfocyty przekraczają normę a neutrofile są mniejsze niż dopuszcza norma. Aspat też przekracza nieznacznie normę. Cholesterol mam 288 ale to jest przez to, że jem min. 4 zółtka dziennie taka tłuszczowa dieta Mruga. I Miałem za dużo ketonów chyba za mało węglowodanów jadłem. Mam też małą łuszczyce.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 sty 2015, 12:40 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
Jeszcze świeże badania tarczycy - TSH spadło, za to FT4 wzrosło..

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 sty 2015, 19:42 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 23 lip 2014, 6:20
Posty: 255
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Na badaniu biorezonansem wyszedł mi niby niedobór serotoniny

a dokładnie jakim przyrzadem był robiony ten pomiar.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 sty 2015, 19:45 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
Aparatem Volla. Dostałem po tym krople Joalis i Energy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 sty 2015, 13:51 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 23 lip 2014, 6:20
Posty: 255
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Wrocław
tych aparatów Volla to jest dużo modeli, nie pytałeś o model.
a Joalis to firma produkująca specyfiki z komputera, za pomocą tzw. SeparatorA , na podstawie wyników z badań testem Volla lub Wega.
nazwy specyfików od Joalis to np. Antywir, ValienDren.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sty 2015, 22:36 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 885
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
mint:Cholesterol mam 288 ale to jest przez to, że jem min. 4 zółtka dziennie taka tłuszczowa dieta


Możesz jeść i 20 całych jaj dziennie i cholesterol mieć w idealnym stanie- to nie wina jajek... Sam w pewnym okresie jadłem niemal same jajka 15 + dziennie(całe) i wyniki miałem w normie a samopoczucie doskonałe. Obecnie bardziej węglowodanowa dieta(owoce warzywa)- ale osobiście bez jajek sobie nie wyobrażam swojej diety.

Nie wspomnę już o wpływie jaj na poziom testosteronu :mrgreen:


Zdrowe jajko - Jadwiga Kempisty

phpBB [video]

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sty 2015, 23:37 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1101
Płeć: mężczyzna
Ja zjadam od 15 do 45 jajek tygodniowo mam 175 cm wzrostu i ważę około 71 kg więc nadwagi jak widać nie mam.
Jest jednak jeszcze jeden problem z jajkami o którym się nie mówi otóż jajka muszą być właściwe.
Problem w tym, że w wielu hodowlach niema kogutów. Gdy niema koguta to organizm kury utrzymuje nieco inny skład hormonów i z tego powodu jaja mają nieco inny skład. Jajko w takim przypadku może być źródłem toksyn. Organizm kury może wtedy wykorzystywać jajo jako drogę ewakuacji niektórych toksyn.
Szukajcie więc jaj z takich hodowli gdzie jest przynajmniej jeden kogut.
Smacznego.

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lut 2015, 3:26 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
Nie wiem dlaczego mam spadek energii po jajkach :(
Z resztą mam spadki energii po prawie każdym jedzeniu, ale po jajkach szczególnie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lut 2015, 10:24 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 25 sty 2015, 10:15
Posty: 109
Płeć: mężczyzna
Tylko gdzie takie jajka dostać chyba tylko u rolnika. Jak biorę te z jedynka na jajku z wolnego wybiegu ale czy tam jest kogut kto to wie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lut 2015, 10:53 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 23 lip 2014, 6:20
Posty: 255
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Wrocław
czy jest kogut na fermie, to łatwo sprawdzić , tak na 70 %.
otóz jak jest pan kogut na fermie to kury nie mają stresu (ponieważ jest ktoś kto je obroni, tak u kur to tez tak działa) i znosza jajka nie zdeformowane, "proste".
jajka pofałdowane, z bruzdami to jajka znoszone bez kogurta , z toksynami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 lut 2015, 13:02 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lut 2015, 18:25
Posty: 88
Płeć: mężczyzna
Dezerter, badania robiłeś na własną rękę, czy dostałeś skierowanie? Ile płaciłeś za pierwsze badanie kortyzolu/dhea (to w dobowym ujęciu)? To było z moczu czy krwi?

W zasadzie masz mocno rozjechane hormony; od tarczycy, przez płciowe, po nadnercza. Nie stosuj żadnych doraźnych supli, bo Ci to nic nie da na dłuższą metę. Pierwszą rzecz jaką masz zbadać, to przysadka, mam na myśli rezonans lub coś co pozwoli zdiagnozować czy masz gruczolaki oraz USG tarczycy. Ogólnie jak robisz jakiekolwiek badania (a już szczególnie badania tarczycy czy hormonów), to nie bierzesz supli co najmniej 2-3 tygodnie przed badaniem, mam nadzieje, że tak robiłeś. Jak z Twoim libido?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 lut 2015, 20:20 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 gru 2014, 17:10
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
ezoteryka pisze:
Dezerter, badania robiłeś na własną rękę, czy dostałeś skierowanie? Ile płaciłeś za pierwsze badanie kortyzolu/dhea (to w dobowym ujęciu)? To było z moczu czy krwi?

W zasadzie masz mocno rozjechane hormony; od tarczycy, przez płciowe, po nadnercza. Nie stosuj żadnych doraźnych supli, bo Ci to nic nie da na dłuższą metę. Pierwszą rzecz jaką masz zbadać, to przysadka, mam na myśli rezonans lub coś co pozwoli zdiagnozować czy masz gruczolaki oraz USG tarczycy. Ogólnie jak robisz jakiekolwiek badania (a już szczególnie badania tarczycy czy hormonów), to nie bierzesz supli co najmniej 2-3 tygodnie przed badaniem, mam nadzieje, że tak robiłeś. Jak z Twoim libido?


Badania robiłem na własną rękę. Badania zamówiłem tutaj:

http://sklep.hashimoto.pl/pl/c/Badania/27

jest to badanie śliny.

Jak pisałem wyżej przysadkę badałem - nic nie wykazało.

Z supli przed badaniami nie rezygnowałem ale jak widać różnic wielkich w przeciągu 8 miesięcy nie ma.

Libido u mnie 0.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group