Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 paź 2018, 8:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam wszystkich

Na forum jestem już do dawna ale dopiero dzisiaj postanowiłem założyć konto.

Może nie jest to najlepsze co mogę zrobić ale zaczynam od prośby o waszą pomoc.

Opiszę moją dolegliwość a raczej dolegliwości w bardziej obszerny i holistyczny sposób.

A więc tak:

Mam 23 lata

Łojotokowe Zapalenie Skóry Głowy - od 2013 roku, bez zmian czasem lepiej czasem gorzej, jednak jako tako choroba nie rozprzestrzenia się, tłuste jedzenie, alkohol, ostre jedzenie, słodycze itd nasilają objawy, 2 tygodnie stosowałem diete 80/10/10 po 2 dniach ogromna różnica, ale niestety system trawienny dość źle to nosił, moja teoria czemu tak było to przyczyna ŁZS jako candida a przyczyna candidy, nadmiar tłuszczu w krwioobiegu, a przyczyna nadmiaru tłuszczu słaba praca wątroby i woreczka zolciowego, a przyczyna ich slabej pracy nieszczelne jelito ktore mocno nadwyreza watrabe i woreczek, pzez co znwou jest candida ktora powoduje nieszczelne jelito i kolo sie zamyka.

W wieku 11 albo 12 lat a moze 10? nie pamietam, mialem to samo rownoczesnie z bardzo silna wiosenna alergia na pylki, naprawilo sie samo, i to i to na raz takze widze tutaj powiazanie z jelitem (medycyna chinska mowi to samo o alergii), rowniez w tym samym roku kiedy pojawilo sie LZS alergia powrocila, takze wyglkada na to ze to dobra para przyjaciol.

Poza tym wszystko wskazuje na to że mam również niedokwasote i przeciekajace jelito, slabe trawienie, jedzenie bardzo dlugo zalega w zoladku, czasami pokarm przelatuje przeze mnie niestrawiony, prawie wszystko powoduje bole brzocha i wzdecia.

Zawsze nadaktywnosc czakry 3ciego oka czego objawem sa nieprzespane noce itd no znacie temat przeintelektualizowania itd i podaktywnosc splotu, brak motywacji zawziecia itd.

wg duchowych przyczyn chorob tez wszystko sie zgadza. nostalgia za dziecinstwem, przyczyna candidy jest "niemożnosć strawienia" niektorych spraw - rowniez.

Sam sobie to oczywiscie wyrzadzilem trybem zycia i dieta, od zawsze duzo slodyczy, w wieku 15-16 lat zaczely sie imprezy z udzialem alkoholu, papierosow, marihuany, bardzo czesto zima w zimnie na dworze wiec wychladzanie organizmu do granic. generalnie przygoda z marihuana to jakies 2 lata palenia kilka razy dziennie. plus masakryczna dieta typu jajecznica z 10 jajek, 3 kielbas, 4 cebul i polowy bochenka chleba o 12 w nocy, popite litrem slodkiego napoju albo inne tego typu menu, także... :lol:

A z pozytywnych rzeczy to że sie tym wszystkim nie zalamuje, a nawet mnie to teraz smieszy jak to pisze zwlaszcza ze rownoczesnie bardzo intensywnie interesowalem sie duchowoscia i ezoteryka, no tak przeciez marihuana to byl gateway co nie. :spoko:

Takze drodzy forumowicze napisalem to troche chaotycznie i malo zwiezle, ale prosze was o pomoc.

W planie mam zakup betainy hcl, enzymow trawiennych, witaminy d3, witaminy k, zmiane diety - nie mam zadnego pomyslu, oczyszczanie watraby? generalnie chodzi mi o wasze doswiadczenie z tematem, moze ktos mial podobna sytuacje albo zna kogos kto byl w podobnej?

Milo bylo by zobaczyc forumowych expertow od diety, betainy hcl - BOW?

To na tyle jak macie jakies pytania to smialo

pozdrawiam i z gory dzieki

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 kwie 2017, 12:18 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]