Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 sie 2019, 8:18

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Ekranizacja książki "Niebiańska Przepowiednia", któa, kiedyś, kiedy ją pierwszy raz przeczytała, dała mi duży wgląd.

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 lip 2009, 21:21 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Inspirujący film :)
dzięki alijaa :mrgreen:

trzysz pisze:

...inspirujacy dla juz wczesniej zainspirowanych...dla reszty bedzie to zwykly gniot bo film jest zrealizowany tragicznie-oskarow to nie bedzie :( Zrobic cos w tym klimacie ale z rozmachem dla mas....wiem ze to niemozliwe :evil:

Awatar użytkownika

Ufff, stary... Twoja kobita to ma z Tobą ciężko, co? Czy jest coś, co Cię ostatnio zadowoliło, rozweselił, czy tak tylko w kółko narzekasz...? Nieważne, nie odpowiadaj, mój ulubiony Smerfie Marudo z forum DavidIcke.pl :lol: :lol: :lol: ...

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Awatar użytkownika

Sonial13 pisze:
Ufff, stary... Twoja kobita to ma z Tobą ciężko, co? Czy jest coś, co Cię ostatnio zadowoliło, rozweselił, czy tak tylko w kółko narzekasz...? Nieważne, nie odpowiadaj, mój ulubiony Smerfie Marudo z forum DavidIcke.pl :lol: :lol: :lol: ...

headshot ;)

a tak zupełnie serio, wydawało mi się, że gdzieś na forum widziałem pozytywnego (znaczy nie negującego), małosceptycznego (a może nawet w ogóle) i wnoszącego coś do tematu masonowego pasta ;) serio - nie chce mi się szukać, ale czuje po kościach, że gdzieś tu jest :mrgreen:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Mason33 pisze:
trzysz pisze:

...inspirujacy dla juz wczesniej zainspirowanych...dla reszty bedzie to zwykly gniot bo film jest zrealizowany tragicznie-oskarow to nie bedzie :( Zrobic cos w tym klimacie ale z rozmachem dla mas....wiem ze to niemozliwe :evil:

To pochwal się czyms co umiesz zrobić lepiej od innych a nie stale narzekać :lol:
trzysz pisze:
a tak zupełnie serio, wydawało mi się, że gdzieś na forum widziałem pozytywnego (znaczy nie negującego), małosceptycznego (a może nawet w ogóle) i wnoszącego coś do tematu masonowego pasta ;) serio - nie chce mi się szukać, ale czuje po kościach, że gdzieś tu jest :mrgreen:

To był chyba tylko jego pierwszy post na tym forum :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
Widzialem filmik-nawet dotrwalem do konca...Wrazenia-Dan to czlowiek zupelnie nieprzekonujacy...Looser, ktory sadzi ze sciagajac buty i pozostajac na trawce w brudnych bialych skarpetkach zjednoczy sie bardziej z matka ziemia...Pseudo naukowy belkot, sztuczne nazwy dla zjawisk ktore nie istnieja...i nie dajcie sie przekonac ze on jest taki inteligentny i oswiecony, ze ogarnal temat i tylko Wy-ograniczeni wlasnym, niedoskonalym intelektem nie mozecie za nim nadazyc...to jego swiadomy zabieg-stworzenie pozorow naukowosci dla teorii ktore sa z palca wyssane...Ostatecznie zadajcie sobie pytanie:jakie wartosci poznawcze dla Was niesie ze soba ten dwugodzinny belkot...

Pozdrawiam wszystkich na forum z racji, iz to moj pierwszy post...

To moj pierwszy post na forum :oops: :lol:

"Prawda najpierw was wkurzy a potem wyzwoli"-jestem na etapie wkurzenia wiec prosze o wyrozumialosc ;)

A sobie go zobaczę ;)

Awatar użytkownika

alijaa pisze:
Ekranizacja książki "Niebiańska Przepowiednia", któa, kiedyś, kiedy ją pierwszy raz przeczytała, dała mi duży wgląd.

Na mnie też zrobiła nie małe wrażenie, przyjemnie się czytało.

Odświeżam jakby temat, znaczy wrzucam działający link, bo tamten wygasł i w długi weekend, który się właśnie zaczął, planuję sobie obejrzeć ten film (może nawet dzisiaj, bo nie zwykłem odkładać przyjemności na później, a tylko pracę Mruga ).

"Niebianska przepowiednia" z polskim lektorem:
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]