Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 8:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Znany wszystkim aktor Robin Williams zmarł dziś w wieku 63 lat.
Według nieoficjalnej jeszcze diagnozy zmagający się z wieloma
uzależnieniami i depresją aktor miał popełnić samobójstwo
przez uduszenie. Tragiczny koniec tak wybitnego aktora
nie przyćmi jednak nigdy jego talentu i dorobku filmowego .

http://niezalezna.pl/58251-nie-zyje-robin-williams

Obrazek

Obrazek

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 sie 2014, 8:34 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Nie mogłam w to uwierzyć..... po prostu oczy zalały mi się łzami... jego niezapomniana rola w "Między piekłem a niebem" ten film zmienił moje życie. Niezapomniany aktor, niesamowite wibracje, nie mam słów by opisać to co czuje

Awatar użytkownika

Mortycja pisze:
Nie mogłam w to uwierzyć..... po prostu oczy zalały mi się łzami... jego niezapomniana rola w "Między piekłem a niebem" ten film zmienił moje życie. Niezapomniany aktor, niesamowite wibracje, nie mam słów by opisać to co czuje

prawda- klasyka. Mądre przesłanie.

Mało znany i niedoceniany jak sądzę film "Zabaweczki"

http://www.filmweb.pl/film/Zabaweczki-1992-11160

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Dosłownie na minuty przed oficjalnym ogłoszeniem zgonu Robina Williamsa
w brytyjskiej BBC wyświetlono odcinek serialu animowanego Family Guy
w którym animowany Robin Williams dokonuje nieudanej próby samobójczej.

http://www.prisonplanet.com/weird-coincidence-robin-williams-family-guy-suicide-episode-airs-before-actors-death.html

phpBB [video]

W tym samym serialu był odcinek w którym przedstawiono zamach
podczas maratonu w Bostonie zanim ten zamach miał miejsce.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Redimix pisze:
Znany wszystkim aktor Robin Williams zmarł dziś w wieku 63 lat.]

Musiał mieć wielkie problemy z narkotykami i alkoholem. Smutny
I jeszcze ta cholerna deprecha.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Gra_o.html

http://czestochowa.gazeta.pl/czestochow ... _gral.html

Więc teoretyczna trójka jest tyle ,że nie tego samego dnia.

A on może miał powielić los Williamsa:

http://autokrata.pl/news/jason-statham- ... rci_a21870

Jak się zagłębić to co chwilę któryś z aktorów ginie lub popełnia "samobójstwo".

Awatar użytkownika

Z całym szacunkiem Przemo , ale porównywać wyszukując jakiegoś Czaderskiego ze śmiercią Williamsa to już lekka paranoja.... zacznie się teraz na gwałt szukanie "trójki"? dochodzimy chyba do lekkiej paranoi?. Co do Family Guya to jestem w lekkim szoku.... nie wiem dlaczego, ale mi ta śmierć kojarzy się z "wyłączeniem programu" , w mediach aż kipi od informacji na temat rzekomej próby podcięcia sobie żył przed powieszeniem się , to tak jakby osoba chciała na siłe i właśnie w danej chwili się zabić. A teraz coś z innej beczki...... mianowicie :

"Cieszę się, że wciąż żyję. Po operacji serca człowieka nachodzą różne myśli. Jestem wdzięczny, że mogę oddychać normalnie. Codziennie dziękuję też za moją rodzinę i przyjaciół, za ich wsparcie w tych najtrudniejszych momentach. Czuję się, jakbym dzięki operacji dostał drugą szansę, więc bezustannie za nią dziękuję i staram się to wykorzystać jak najlepiej."Robin Williams

Opis: aktor przeszedł zabieg wymiany zastawki aorty w 2009.
Źródło: „To i Owo” nr 3, 19 stycznia 2010, s. 5.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Artykuł pochodzi z Feed Your Brain Magazine

Cytuj:
ROBIN WILLIAMS' SECRET LIFE REVEALED FOLLOWING HIS DEATH LAST NIGHT: In 2011, Stand-Up Comedian/Actor Robin Williams was sentenced to three years' imprisonment in San Diego County Jail for possessing LSD for supply. In other words, he was busted for actually being a DEALER. Despite claiming the drug was no longer the highly hallucinogenic concoction it was 30 years ago, and despite being a millionaire and a Hollywood Insider, Mr Williams' previous dalliances with illegal drugs left him in a vulnerable legal position. But was he set-up?

In 2010, Robin WIlliams began lampooning and criticising senior politicians in a new spate of politically motivated stand-up routines. Robin Williams sniped at the Political-Elite of the USA - several notorious quotes are; "...Dick Cheney shot a man in the face hunting quail. I don't know about East coast quail, but California quail are this fucking big. (indicates a position about a foot above the stage floor). Mr Williams also referenced [but did not name] a fraudulent deal involving the Rothschilds - his stand up routine pronounced
"....In the midst of all this, there was Bernie Madoff. An embezzler named 'made off' Hmm. Was the name not a clue? Did he have to be with the accounting firm of Dewey, Fuckyou, and Howe?"

Within months of lampooning high level members of society, Mr Williams was busted as a DEALER of hallucinogenic drugs. It is highly unlikely that Mr Williams needed to sell drugs to maintain his household, family and lifestyle.

Just months after lampooning Cheney, in 2011, Robin McLaurim Williams appeared for sentencing before San Diego County Superior Court Judge Linda Quinn after admitting possessing the class A drug for supply. William's lawyer, Roger Eagles, said Williams was caught with 181 LSD "tablets", for which he had paid $2000.

Mr Williams acknowledged there was a commerciality to the purchase of such a large quantity of LSD tabs, he planned to sell the tablets to fund his own "habit". However, it is obvious to anyone who has studied LSD that it is NOT habit forming at all.

Williams had also claimed the drug was not as strong as the version prevalent in the 1970s. Judge Quinn said regardless what Williams claimed as to the strength of the drug, there was no scientific evidence before the court to support his claim.

The LSD had an estimated street value of between $15 and $25 per tablet and while he initially claimed he was simply the drug courier, Williams had since accepted he stood to profit from its sale.

Jail was the appropriate sentence for William's offending but it was hoped the Parole Board and Corrections Department would investigate any drug rehabilitation he might need.

Judge Quinn also advised Williams to look at the people he associated with to avoid reoffending... Well, his worries finished last night - Mr Williams is now dead - and the circumstances are being described in the mainstream media as 'SUICIDE'.

There can be no doubt that supplying LSD would have brought Mr Williams into contact with fellow drug users in the high-flying Hollywood community - and rumours are already being posted that he was 'SUICIDED' in order to protect the identities of his fellow Hollywood 'illuminati' contacts who were also possibly co-financing LSD and other narcotic sales and deals.

Report by https://www.facebook.com/FYBmagazine

Według wielu forów news o tym, iż Williams został aresztowany za dilowanie LSD jest nieprawdziwy.

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Windu pisze:
Według wielu forów news o tym, iż Williams został aresztowany za dilowanie LSD jest nieprawdziwy.

Ciekawe, ale nawet gdyby to była prawda to było to parę lat temu a kiedyś LSD było
nader popularną używką którą nawet CIA dosypywało ludziom w restauracjach.
Ktoś usiłuje nam tu wmówić, że aktor mający miliony $ dorabiał sobie na dilerce. :evil:

Sępy będą teraz wyciągać wszelkie takie bzdury na siłę byle skorzystać na czyjejś śmierci.

Osobiście uważam, że głównym winowajcą są tu słynne amerykańskie antydepresanty
na których opakowaniach piszą, że (sic) mogą one powodować zachowania samobójcze.
Te same przez które samobójstwa w US Army osiągnęły rozmiar epidemii,
te same leki które powodują plagę strzelanin w szkołach i na ulicach, leki które
podczas testów wywołują zachowania samobójcze nawet u krewetek i myszy.
Dlatego w mediach na wszelkie sposoby związki jego śmierci z lekami będą pomijane.

Ich producenci oraz przeciwnicy posiadania broni w USA jak ognia unikają w debatach
wszelkich wzmianek o Szwajcarii gdzie pomimo faktu, że każdy posiada tam broń z
powodów militarnych podobne strzelaniny nie mają tam nigdy miejsca ponieważ
każdy tę broń ma no i nie przepisuje się tych leków wszystkim jak cukierków.
(To taka drobna dygresja ale pośrednio powiązana z tym tematem.)

phpBB [video]

Inną znaną ofiarą lekkomyślnego przepisywania farmaceutyków w Hollywood
jest min. Lindsay Lohan, miejmy nadzieje, że nie skończy podobnie.

Awatar użytkownika

Cóż jak działają antydepresanty to akurat wiem sama po sobie- ale żeby "działały" trzeba je brać, a my na dzień dzisiejszy nie wiemy czy Robin w ogóle jakieś brał , czy nie- i nie podejrzewam byśmy kiedykolwiek się tego dowiedzieli....

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

musiał mieć poważne dylematy od kilku lat-pozdrawiam Kuba
[Youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KW2jSLuHlz4[/Youtube]

a monitor polski też ma ciekawe przemyślenia
http://www.monitor-polski.pl/robin-williams-ebola-i-illuminati/#more-9257

Pokaż Uwagi moderatora

Robin Williams! Destroys President Bush
phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
Robin Williams, Ebola i Illuminati

Uwaga: temat jest tak wybuchowy, że spodziewam się zmasowanego ataku illuminackich trolli, hasbary i wszelkiej maści „watykaniarzy” (promotorów watykańskiego spisku przeciwko ludzkości). W związku z dużym zainteresowaniem prezentowanym tu materiałem, to aby strona się w miarę szybko ładowała, chwilowo zmniejszyłem wielkość strony głównej oraz ograniczyłem ilość wyświetlanych naraz komentarzy oraz ich długość (do 1500 znaków). Nie ignorujcie ostrzeżeń oraz przeglądnijcie dokładnie podane linki – od tego może zależeć czy przeżyjecie przygotowywany na ludzkość atak.

Obrazek

Przeglądając wpisy na jednym z najpopularniejszych forów internetowych w USA, Godlikeproductions.com, trafiłem na coś co mnie zaszokowało. 11 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 3:22 rano komentujący ChvyV8Bldr zamieścił krótki wpis:
„Ktoś dobrze znany w Hollywood powyżej 50-tki, ale nie 60-tki umrze przed sobotą”. Dodał „Bardzo dobrze znany, nie starszy niż 60″. http://www.godlikeproductions.com/forum ... 616704/pg1

Kilka godzin później Robin Williams popełnił rzekome samobójstwo.

Oczywiście, rozgorzała dyskusja, gdyż mimo, że ChvyV8Bldr pomylił się ograniczając wiek do lat 60, to i tak wpis był niesamowity. Na tym się nie zakończyło, w kolejnych wpisach ChvyV8Bldr dodał, że w następnej kolejności, pod koniec tego tygodnia, umrze jakaś znana biała kobieta. Zaczął też podawać daty śmierci osobom, które się o to pytały, oraz warunki w jakich to nastąpi (wypadek rowerowy, samochodowy – w Hondzie itd.). Dodał jednak, że swoje jasnowidzenia traktuje jako zabawę (ładna mi zabawa, samo to świadczy o tym, że jest psychopatą).

Ostatecznym potwierdzeniem jego niezwykłych zdolności ma być katastrofa kolejowa, która niedługo się wydarzy w USA.

ChvyV8Bldr twierdzi, że ma zdolności jasnowidzące i jeszcze w szkole przewidział śmierć psa swojego wuja, a potem podał dokładną datę śmierci sąsiada, co się potwierdziło. To, że umrze ktoś znany w Hollywood, ujawniło mu się we śnie.

Pojawiły się przypuszczenia, że to sam ChvyV8Bldr jest mordercą, że może jest to rosyjski agent, albo w ogóle, że Robin Williams żyje, tylko jak wiele znanych zmarłych osób siedzi już w schronie czekając na Armageddon. Nikt jednak nie wyraził przypuszczenia, że Williams jest ofiarą mordu rytualnego Illuminati, i że jak wszystko co robią, musi być zapowiedziane.

Na to może wskazywać jeszcze bardziej szokujący wpis DigInTheCrates na forum dyskusyjnym ign.com. Wpis został zamieszczony 9 sierpnia (piątek) o godzinie 9:40 rano, a jego tytuł brzmiał „Ludzie, czy jesteście przygotowani na to, że Robin Williams niedługo umrze?”. http://www.ign.com[url]/boards/threads/are-people-bracing-themselves-for-the-fact-that-robin-williams-will-die-soon.454158743/[/url]
DigInTheCrates wyjaśnił, że przewiduje rychłą śmierć Williamsa z uwagi na jego zły stan zdrowia i że nie planuje jego zamordowania (Williams wtedy jeszcze żył).

Komentarze znów ożyły zaraz po śmierci Williamsa, oczywiście z podejrzeniami, że to DigInTheCrates zamordował aktora. Pojawiły się też przypuszczenia, że jest on członkiem Illuminati.

To, że Robin Williams sprzedał się żydowskiej masonerii najwyższego stopnia zwanej Illuminati, nie ulega wątpliwości. Cały przemysł rozrywkowy jest w ich rękach, jest on narzędziem do podboju świata i deprawacji tzw. „gojów”. Bogiem Illuminati jest szatan, dlatego też każdy aktor czy piosenkarz, który podpisuje z nimi kontrakt musi stać się satanistą. Operują symbolami, stosują je do programowania umysłów i to artyści mają za zadanie wykonywanie ich instrukcji, gdyż im to najłatwiej jest wniknąć w nasze umysły, jako że pojawiają się na ekranach kin i telewizorów.

Obrazek

Dlaczego Robin Williams mógł być niewygodny dla Illuminati? Siedział w internecie, czytał, publikował także anonimowo, sam się przyznaje do anonimowych wpisów na Facebooku, na Godlikeproductions ktoś przypomniał, że i tam się udzielał.
Wystarczy poczytać jego blog: „…This train goes way off the track towards GMOs, Chemtrails, New World Order, Human Trafficking and a slew of other horrendous issues that pull my interests away” – „ten pociąg (o swoim umyśle) zjeżdża z toru w kierunku GMO, chemtrailsów, NWO, handlu ludźmi i mnóstwa innych okropnych spraw, które odciągają moją uwagę”.

Robin Williams wiedział więcej niż większość z nas, nie zapominajmy, że miał bezpośredni kontakt z najwyższymi sferami Illuminati – był np. przerażony jedną z wypowiedzi któregoś z Rockefellerów. Można być niemal pewnym, że przygotowywał się do obwieszczenia światu czegoś niezwykle ważnego. Czego?

Pamiętamy w jakich warunkach „zmarł” Michael Jackson? Było to podczas „pandemii” świńskiej grypy. Choć podane niżej źródła mogą być dezinformacją, to ja osobiście wiem, że nie są nią do końca.

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread477782/pg1

Michael Jackson miał kontakt z Jane Burgermeister, nie zaprzeczyła temu, ale nie chciała mówić o szczegółach. Była zaskoczona, że o tym wiem. Jackson chciał ostrzec świat przed ludobójstwem skażonymi szczepionkami na skalę jakiej ludzkość jeszcze nie widziała. Jane Burgermeister z takim wsparciem sama powstrzymała by Illuminati przed tą zbrodnią. Na szczęście, nawet bez Michaela Jacksona udało się zapobiec tragedii w 2009, lecz teraz dzieje się to samo, na jeszcze większą skalę. Illuminati ucisza wszystkich, którzy by mogli im przeszkodzić. Sprawy kryminalne założone przeciwko zbrodniarzom w 2009 roku zostały po cichu umorzone, zbrodniarka Margaret Chan (prawdopodobnie z żydowskiego rodu Illuminati Khan) nadal kieruje Światową Organizacją Zdrowia (WHO), podległą jak i cały ONZ mafii Rotszyldów i Rockefellerów.

Co było tą „denerwującą wypowiedzią” Rockefellera, która tak rozstroiła Robina Williamsa? Czyżby chodziło o Ebolę? Jeśli tak, to czy widząc jak jest stan psychiczny Williamsa i wiedząc, że „on wie”, Illuminati mogli by mu pozwolić na ostre działanie? Wstępując w ich szranki, jak każdy mason, jest zobowiązany do posłuszeństwa – pod karą śmierci. I tę karę śmierci mu wymierzono. Przy czym, jak we wszystkich działaniach, Illuminati zapowiedziało to – w formie „jasnowidzenia”. Ich dezinformatorzy już ostro działają podając, że Williams mógł mieć Ebolę…

Obrazek

Zobaczymy, czy w tym tygodniu jakiś pociąg w USA się wykolei. Nawet jeśli się to stanie, to nie znaczy to, że na Godlikeproductions i ign.com publikują jasnowidze. Kto ma w ręku systemy informatyczne sterujące pociągami? Kto je testował niedawno w Polsce, gdzie doszło do tragicznego wypadku pod Szczekocinami? kto kręci Unią Europejską, NATO i całym tzw. „blokiem zachodnim”, jak nie Illuminati?

ChvyV8Bldr podawał wielokrotnie, że wpisu dokonał o godz 3:22.
322, to jeden z symboli satanistycznych, występuje nawet na logo Skull & Bones, zob.: http://server2.trutube.tv/files/photos/ ... 7050_l.jpg
Sądzę, że ChvyV8Bldr był oddelegowany do dokonania tego wpisu, być może był jedną z osób, która dokonała rytualnego mordu na Williamsie. DigInTheCrates jest być może tą samą osobą.

Zagrożenie Ebolą, a właściwie cały medialny (też Illuminati) szum wokół niej, wskazuje na to, że niedługo, może już jesienią, planowany jest frontalny atak na ludzkość. Nie dajmy się oszukać zbrodniarzom, nie dajmy się zaszczepić czy poddać kwarantannom – co oznacza de facto stan wojenny z bezkarną likwidacją opozycji. Pod hasłem śmiertelnej choroby można zabić każdego, można wyczyścić całą ludzkość z tych co za dużo wiedzą. Po co nas się wszędzie podsłuchuje, dlaczego NSA gromadzi rekordy na każdego mieszkańca Ziemi? Po to by przez analizę wypowiedzi móc wyselekcjonować tych co za dużo wiedzą i za jednym zamachem wszystkich usunąć „epidemią”. Nie tylko tych zresztą, wszak jeden z doradców Obamy ds zdrowia, illuminacki zapewne żyd, Eric Pianka, już w 2006 roku stwierdził, że Ebola jest najlepszą formą wyczyszczenia globu – mowa o ponad 6 miliardach ludzi! Pianka wprost piał, że wirus Eboli jest tak doskonały, że zabija 9 na 10 osób.

Czy Robin Williams, który bez wątpienia był człowiekiem wrażliwym, wiedząc co się dzieje milczałby?

A propos Eboli, zróbcie sobie duże zapasy witaminy C oraz kilka buteleczek MMS, to może ocalić wasze życie. Jak wiemy, Unia Europejska zakazała sprzedaży nie tylko MMS, ale wielu innych substancji wirusobójczych z wyciągiem z czosnku włącznie! Przypadek?
Pierwszą bronią z wirusami jest także zapper, który często stosowany może zapobiec infekcji. Prawdopodobnie (linki poniżej) nawet zainfekowanego Ebolą człowieka można wyleczyć w ciągu kilku dni podając duże ilości witaminy C (do pół kilograma dziennie). Wiadomo,że MMS zabija wszystkie wirusy, bakterie i inne pasożyty w ciągu kilku godzin. Zapper w kilka minut, ale tylko tam gdzie dociera prąd. Nie dajcie się nabrać na żadne srebro koloidalne, które zabija wyłącznie bakterie!

Uaktualnienie:

BacallWczoraj zmarła aktorka Lauren Bacall, żona i ekranowa partnerka Humhpreya Bogarda, 89 lat. Wygląda to na kolejne potwierdzenie „przepowiedni” ChvyV8Bldr .
Co za problem załatwić starą kobietę? Tym bardziej, że była także (iluminacką?) żydówką (wł. Betty Joan Perske) i ostatnio pracowała z Williamsem! „Ostatnią rolą Bacall było użyczenie głosu jednej z postaci w serialu animowanym „Family Guy”: http://www.fakt.pl/gwiazdy/lauren-bacal ... 81189.html
Czyżby kontakt z Robinem Williamsem był toksyczny?

Zrodlo: http://www.monitor-polski.pl/robin-williams-ebola-i-illuminati/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]