Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 17:02

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Media wiadomości gazety czy w końcu onet, wp itp. podają informacje które ONI uznają za stosowne. W każdej sekundzie dzieje się 100000000000 rzeczy a ONI wybierają z tej liczby 30 które podają... i które w ICH mniemaniu są ważne, a przecież każdy człowiek ma inny system wartości i dal każdego co innego jest ważne ;)

pozdrawiam kmicic7

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 lis 2015, 23:18 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Kmicic7 pisze:
Media wiadomości gazety czy w końcu onet, wp itp. podają informacje które ONI uznają za stosowne. W każdej sekundzie dzieje się 100000000000 rzeczy a ONI wybierają z tej liczby 30 które podają... i które w ICH mniemaniu są ważne, a przecież każdy człowiek ma inny system wartości i dal każdego co innego jest ważne ;)

pozdrawiam kmicic7

oni sroni. Każdy szmatławiec i brukowiec należy do jakiejś partii. Na ogół do partii rządzącej. Podają to, co mogą aby się nie narażać albo aby zgarniać siopę. Piszesz jakby media były wolne i mogły same decydować o sobie. pff

Awatar użytkownika

Ann_Lakszmi pisze:
oni sroni. Każdy szmatławiec i brukowiec należy do jakiejś partii. Na ogół do partii rządzącej. Podają to, co mogą aby się nie narażać albo aby zgarniać siopę. Piszesz jakby media były wolne i mogły same decydować o sobie. pff

Nie zrozumiano mnie :P

chodzi o to że z ww. portali informacyjnych dowiadujemy się tylko 0,00000000000000000001 wydarzeń które dzieją się na świecie w każdej sekundzie minucie a nawet w momencie gdy pisze te słowa ;)

Awatar użytkownika

to akurat jest wiadome i logiczne. Te informacje, które mają szansę do nich dotrzeć są przesiewane i wybieranych, przeinaczanych jest raptem kilka.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
"Jestem dziennikarzem od ok 25 lat. Nauczyłem się jak okłamywać, zdradzać i ukrywać prawdę przed opinią publiczną. Ale widząc jak przez ostanie miesiące niemieckie i amerykańskie media próbują sprowadzić wojnę na mieszkańców Europy, wojnę z Rosją - i doszło to do punktu, że już nie ma odwrotu - postanowiłem publicznie powiedzieć, że niewłaściwe jest to co ja sam robiłem w przeszłości - manipulując opinią publiczną i uprawiając propagandę przeciwko Rosji, i niewłaściwe jest to co robili i nadal robią moi koledzy dziennikarze - ponieważ są przekupywani i zdradzili opinię publiczną, nie tylko w Niemczech ale i w całej Europie" - Udo Ulfkatte (znany niemiecki dziennikarz) od tych słów rozpoczął poniższą wypowiedź:

Reporter Spills the Beans and Admits All the News is Fake!
phpBB [video]

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

wildboy pisze:
Fragment filmu "Wojna światów - Następne stulecie" z 1981r. Ponadczasowa mowa Romana Wilhelmi.

Właśnie skończyłem przed chwilą oglądać. Reżyserem jest Piotr Szulkin.
Film zrobił na mnie bardzo duże wrażenie.
Odebrałem to jako połączenie w zasadzie "Wojny Światów" H.G. Wells'a z "Rokiem 1984" G. Orwella.
Pamiętam, że jako nastolatek widziałem jego fragmenty w ówczesnej TV (lata 90-te XX w.).

P.S.
Zachęcam też do obejrzenia innych filmów w reżyserii Piotra Szulkina:
1. Ga, ga chwała bohaterom (1985),
2. Golem (1979),
3. O-bi, o-ba. Koniec cywilizacji (1984)
4. Oczy uroczne (1977)

Pozdrawiam,
ZORRO

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Obrazek
zakaz oglądania w pozycji na stojąco,leżąco czy siedząco!

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Myślałem, że gorzej już być nie może. Oto co powstało po tym jak Jacek Kurski został prezesem TV.

http://rutube.ru/video/d0cc38e4d0b440b0 ... id=1194014

phpBB [video]

TAK, nie jest to parodia, tylko autentyczny program nadawany w TVP 3. Na to idą pieniądze podatników. Rozumiecie, Mount Everest Polskiej satyry.

Generalnie Telewizja Polska fantastycznie realizuje swoją misję. Jeszcze trochę i Północno-Koreańska będzie ciekawsza niż nasza Polska.

I jeszcze recenzja pierwszego odcinka.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Jak dobrze, że telewizję oglądam tylko wtedy, gdy emitowany jest jakiś ambitny oraz wartościowy film.
Ja pi!@#$e... Jak można tak nisko upaść. Jaja to chyba oni sobie robią z ludzi myślących.

Pozdrawiam,
ZORRO

Awatar użytkownika

Od 1 lipca rezygnuję całkowicie z oglądania telewizji :) Jedyne co to będę oglądał mecze naszej reprezentacji i tyle.
Czas na kolejny krok na mojej nowej Ścieżce Świadomego Istnienia ;)

Pozdrawiam.

Witam.Telewizja jaka jest,to chyba wszyscy wiemy.A jeśli ktoś nie wie ,to znaczy -że coś tam się chyba
zawiesiło.To znaczy ,trzeba czasami obejrzeć,aby mieć punkt odniesienia.Całe szczęście że jest internet.
Ale w nim to trzeba umieć szukać.Jest w nim [internet] tyle pomieszanych wiadomości że boli głowa.
Ale tak naprawdę, to można praktycznie wszystko wyszukać.Nie którzy autorzy-dziennikarze,są podstawieni
i próbują wprowadzać -zwekslować ,na fałszywy tor.Trzeba to umiejętnie wyłowić.Ale na koniec jest radocha,że jednak wiemy o co chodzi.Co nas czeka w najbliższej przyszłości. Telewizja = pogoda.,bajki dla dzieci.,koncert muzyki poważnej.,sport,-ogólnie jeśli ktoś się nim interesuje. I to by było z grubsza chyba
wszystko.Co do filmów ,to stare chyba wszystkie już oglądałem,a nowych nie pokazują.Czas wrócić do
Internetu. Pozdrawiam wszystkich. :pisze:

Awatar użytkownika

levibc pisze:
Myślałem, że gorzej już być nie może. Oto co powstało po tym jak Jacek Kurski został prezesem TV.

http://rutube.ru/video/d0cc38e4d0b440b0 ... id=1194014

TAK, nie jest to parodia, tylko autentyczny program nadawany w TVP 3. Na to idą pieniądze podatników. Rozumiecie, Mount Everest Polskiej satyry.

Generalnie Telewizja Polska fantastycznie realizuje swoją misję. Jeszcze trochę i Północno-Koreańska będzie ciekawsza niż nasza Polska.

I jeszcze recenzja pierwszego odcinka.

Krejzi, levibc takie bzdury teraz lecą w tv3? Kto to ogląda...szok....żenada. Nie wspomnę o grze aktorskiej na "najwyższym" poziomie .To już przedszkolaki lepiej potrafią zagrać.

Majewski tłumaczy jak dla debili co jest śmieszne a co nie ...sic!! W dodatku sam próbuje gwiazdorzyć ale jego czas już minął. Za takie pierdolety mamy płacić abonament !???? i to jeszcze pod przymusem w rachunkach.
Się troszeczkę znerwowałam :kotek:

Awatar użytkownika

Niestety jest jeszcze gorzej. Pisałem na p2 niedawno o agencie Zygmuncie Solorz-Żak (i jego różnych osobowościach/pseudonimach) twórcy i właścicielu Polsatu - telewizji, która obecnie demoralizuje polską młodzież takimi szmirami, jak "Małolaty" nadawanymi codziennie w godzinach szczytu (o godzinie 17-stej). Na tvn w tym czasie leci podobna szmira: "Ukryta prawda".
Ten agent promuje na swojej stacji pośród nastolatków w tym programie puszczanie się, utratę cnoty, wulgarne podejście do spraw seksu, cielesności itp...

tomasz.wojcik4 pisze:
Telewizja = pogoda.,bajki dla dzieci.,koncert muzyki poważnej.,sport,-ogólnie jeśli ktoś się nim interesuje.

Niestety bajki dla dzieci nie są tu chlubnym wyjątkiem, oczywiście nie wszystkie, ale spora ich część jest przesiąknięte okultyzmem.
"Przedszkola okultyzmu
- Wiele wydawnictw i producentów zabawek wypuszcza na rynek towar ukazujący świat magii, okultyzmu, satanizmu jako atrakcyjny i pozytywny. Są to zarówno popularne bajki, książki, lalki, jak i zabawki dla chłopców. Produkty, te odwołując się do magii, ciemności, satanizmu, stwarzają przeświadczenie, że świat ciemności jest pozytywny, a współpraca z demonami jest sposobem na wybicie się ponad przeciętność.
"
http://supernowosci24.pl/czym-karmione-sa-nasze-dzieci/
Poza tym bajki dla dzieci są swoistymi reklamami różnych produktów, głównie zabawek, ale i niezdrowych [biedronkowych] napojów i słodyczy.

Niestety o sporcie też można by wiele napisać w tym kontekście. Uprawianie sportu jak najbardziej, oglądanie w tv - niekoniecznie...

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Poziom jest mega tragiczny. By to zobaczyć, trzeba zrobić szybką kalkulacje.
Weźmy TYLKO i wyłącznie seriale paradokumentalne

Szkoła
Ukryta Prawda
Dlaczego ja
Pielęgniarki
Małolaty
Słoiki
Trudne Sprawy
Szpital
Na Sygnale
Dzień który zmienił moje życia
Pamiętniki z Wakacji
Sekrety Sąsiadów
Szkoła życia
Zdrady
Sąd Rodzinny
Sędzia Anna Maria Wesołowska
Wesołowska i Mediatorzy
W11
Detektywi
Malanowski i partnerzy
Wydział Śledczy
Ten moment
Wawa nonstop

23 Programy. Każdy jest emitowany czasem w blokach 2-3 odcinków to daje 3x23 czyli 69 epizodów. Każdy z nich trwa około godziny. Co daje 69 godzin antenowych. Starczy by - 69/14. Czyli można nadawać to przez 5 dni po 14 godzin na jednym kanale - tylko te gówno. Nawet jak by tylko tym obdzielić 4-5 kanałów to i tak wypełnia to większość dnia, trzeba jeszcze doliczyć 2-3 godziny dziennie samych reklam.

Do tego jeszcze mamy takie mega produkcje jak "Rolnik Szuka Żony" czy "Kocham Cię, Polsko" i trochę seriali na zagranicznych licencjach i naszych Polskich ambitnych produckji jak "Świat według Kiepskich"

Generalnie jak by się tak dobrze zastanowić to coś co jest warte oglądania wypada 2 razy w tygodnu przez godzinę może dwie(z reklamami). Oczywiście o ile nie jest to Matrix albo Harry Potter puszczany po raz 6. Więc może raz na miesiąć albo dwa będzie jakiś ciekawy film premierowy.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Manly P Hall - Wyłącz telewizję i nie tylko napisy PL.mp4
phpBB [video]

.
KIM był ten Człowiek?Pyłkiem na wietrze czy wiatrem go zdmuchującym?
Większośc odpowiedzi będzie mylna.

Awatar użytkownika

@dar66
Wielkie dzięki za materiał :spoko:

Odpowiadając na Twoje pytanie:
dar66 pisze:
KIM był ten Człowiek?Pyłkiem na wietrze czy wiatrem go zdmuchującym?

to moim zdaniem M.P. Hall był krzykiem ciszy, głosem na pustyni tak, jak większość ludzi głoszących prawdy i mądrości życiowe. Przykre jest to, że większość zawsze będzie preferowała rzeczy szybkie, łatwe oraz przyjemne.

Pozdrawiam,
ZORRO

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

wiesz co?
mało szlag mnie osobiście nie trafia jak ktoś na samo określenie "ooo,ten był masonem 33stopnia",więc degenerat,barbarzyńca" i tego typu pierdoły.Jak się myli pewne nie do konca sobie znane osobistości i dokłada komuś pieczątkę to tak jest.Alice Bailey też?Bławatska?Arthur E.Powell?Mogę pozbierać tego typu znane osobiście Istoty,które na tym świecie zaistniały.
czasem sam nie wiem kto komu i co powkładał w tak zwany umysł,czy częściowo nim wypełniony mózg.
Wieść głosi mi chyba niepochlebna,że też ponoć zaznałem tego stopnia,gdzieś-kiedyś...po coś,no i? co mnie to teraz.
,
Nie jestem ciekawy jak ci obecni masoni [mie mylić z bractwem popie.dolonych illuminatów,oświeconych byle bateryjką] potrafili sobie nadać tak zaszczytne stopnie.Degenaraci i zdrajcy-tyle co powiem.
,
TV cyfrowa ma to do siebie,ze potrafi zniekształcić te obszary komórek w mózgu,które są odpowiedzalne za samoświadomość.Nie-naukowo tego nie potwierdzę.

Pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]