Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 16:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Nie kończąca się bójka – Maciej Noni

Inspirowany rozmową z Moim Aniołem Stróżem- przyjaciółką Ope-kunką.

Nie warto skupiać swoich emocji i myśli na tym czego nie chcemy w Naszym świecie. Ponieważ myśli i emocje „zasilają” to pozwalając temu „żyć” i manifestować się w świecie fizycznym przyciągając takie doświadczenia.

Wszelkie odkryte spiski i działania tzw. „masońskich stowarzyszeń” zostały ujawnione celowo i w jakiejś części przekaz tych informacji o tym jest kontrolowany i zawsze nie pełny ale jednak wystarczający by „zainstalować” się w umysłach ludzi i replikować się przez powielanie myśli i emocji na ten temat.
Przeważnie to nisko wibracyjne myśli i emocje jak śmierć czy strach by wzbudzić nie tylko kontrolę ale zgodnie z prawem tego wszechświata ogólne przyzwolenie ludzie na ich działanie i władzę poprzez bodziec przekazania informacji i brak reakcji w zastopowaniu tego działania przez kolektyw ludzi.
Zagłębianie się w coraz to głębsze poziomy „spisku” , okultyzmu i informacji na temat ich poczynań nie jest dla Ciebie dobre i odciąga Twoją uwagę od tego co naprawdę istotne, od tego co dzieje się tu i teraz. Co stanowi Twoje lokalne życie.

Owszem wiedza i świadomość pewnych spraw jest ważna, tak samo jak konstruktywne działanie w budowaniu nowego świata wolnej i samodzielnej ludzkości lecz należy zachować odpowiedni rozsądek i mądrość bo siły z którymi próbujesz się zmierzyć mogą zniszczyć Twoje życie zaledwie „mrugnięciem oka”.
Ich zasoby w surowcach i ludziach jak i wiedzy duchowej i technologicznej przewyższa to co jesteś wstanie zrozumieć i Sobie nawet wyobrazić. Nie należy zatem wchodzić na ich „plansze gry” ponieważ wchodząc w ich grę i wchodząc z tymi siłami w opozycje i rywalizację w budowaniu cywilizacji ludzi na ziemi. Wtedy grasz na ich zasadach, które przez setki lat tysięcy lat i wiele milionów lat praktyki na innych planetach są dla gracza jasnej strony mocy nie do pokonania (dla gracza z mojego poziomu doskonałości ).
Rozwiązaniem jest całkowita separacja od nich, tworząc własną przestrzeń braterstwa, miłości i zjednoczenia gdzie ludzie świadomi sami Sobie ustalają „zasady życia”. Na takiej płaszczyźnie szatan (złe duchy i ludzie) nie może istnieć tak jak ciemność nie może istnieć gdzie jest źródło światła ( wskazuje na ludzkie serce).

Szatan (złe duchy i ludzie) nie może zdobyć świątyni serca gdzie jest świątynia żywego Boga w Nas – Chrystusa.
Szatan (złe duchy i ludzie) opętuje umysł (podświadomy i świadomy umysł) i także biopole(?) tzw. aurę.
Twoje wysiłki starania się zrozumienia wszelkich okultystycznych stowarzyszeń i ich działań w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości podsumuje małą anegdotą.

Wyobraź Sobie:

Scenę w której 15 ludzi bije się między Sobą – nieustannie. Ty stoisz z boku i przyglądasz się im.
Chcesz zrozumieć o co chodzi, o co się biją i jaki to ma sens więc podchodzisz do nich i pytasz o to.
Jednak nikt nie zauważa Twoich pytań; mało tego sam dostajesz z pięści w twarz od jednego z tłumu.
Nie zraża Cię to i trudzisz się dalej pytaniami. Kręcąc się wokół nich zostajesz popychany i bity.
W końcu sam zaczynasz bić się ze wszystkimi , zatracając się w tym i zapominając, że tak naprawdę dalej nie wiesz o co się bijecie i po co….
Nie patrz proszę za długo w ciemność, bo ciemność zacznie patrzeć na Ciebie.

Ostatnie zadanie nawiązuje do czasów kiedy badałem temat okultyzmu i demonów (Rainman) w branży muzycznej. Tak długo i tak wnikliwie dociekałem informacji, że osobiście spotkałem to co szukałem… ( na szczęście miałem Anioła i Boga w obronie (: )

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 lis 2012, 13:04 
VIP Member
Awatar

Przyjaciel Noni pisze:
Rozwiązaniem jest całkowita separacja od nich, tworząc własną przestrzeń braterstwa, miłości i zjednoczenia gdzie ludzie świadomi sami Sobie ustalają „zasady życia”. Na takiej płaszczyźnie szatan (złe duchy i ludzie) nie może istnieć tak jak ciemność nie może istnieć gdzie jest źródło światła ( wskazuje na ludzkie serce).

Seperacja jest super, ale co jeśli nagle sie okarze że pozostaliśmy sami poniewarz wszyscy w około powiedzmy nas krzywdą w jakims tam sensie? (oczywiście według naszego punktu widzenia).
Twóżmy braterstwa spoko tylko czy, ludzie któży do niego nalerzą maja odpowiedni poziom świadomości i będą wobec nas fer?, a nie przykładowo ogranicą nasz rozwój?
Po drógie troszke zalatuje mi tu Templariuszy, czy illuminatów, no dobra może sie czepiam.
Przyjaciel Noni pisze:
Scenę w której 15 ludzi bije się między Sobą – nieustannie. Ty stoisz z boku i przyglądasz się im.
Chcesz zrozumieć o co chodzi, o co się biją i jaki to ma sens więc podchodzisz do nich i pytasz o to.
Jednak nikt nie zauważa Twoich pytań; mało tego sam dostajesz z pięści w twarz od jednego z tłumu.
Nie zraża Cię to i trudzisz się dalej pytaniami. Kręcąc się wokół nich zostajesz popychany i bity.
W końcu sam zaczynasz bić się ze wszystkimi , zatracając się w tym i zapominając, że tak naprawdę dalej nie wiesz o co się bijecie i po co….

Żadna bujka nie ma sensu i jest ona z poziomu nirzszych wibracji. Więc po co wogóle n sie zastanawiac nad sensem i przyczyną.
Osobiście jestem daleka od wiary w aniołki bo do końca nie znane są mi ich intencje i czy aby napewno pozwalaja one na właściwy rozwój duchowy? Nie łudz się że anioł obroni cie przed demonami to jest zasługa twojej świadomości a nie opiekuna duchowego. Prosty przykład czy w astralu jak jesteśmy atakowani to w obronie naszej staje ktos czy sami sobie radzimy? Tak samo nie zozumiem po co szukać pośredników jeśli można bezpośrednio sie zwracać do źródła boga WJ (czy wewnęcznego centrum)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]