Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 sie 2020, 21:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Droga koleżanko Tangerine mi nie brak argumentów, ale kończę to rozmowę bo szkoda mi energii .. sama powiedziałaś- głową muru nie przebijesz. więc prześledź czy się ulotniłem czy piszę najzwyklej w innych wątkach a tu dałem spokój aby nie kontynuować kłótni które szkodzą tylko całej sprawie.I szkoda, że Ty nie umiesz odpuścić. W sprawie Nubiru ja się już tu więcej wypowiadać nie mam ochoty, czy tak trudno to zrozumieć ... Dlatego bardzo proszę jeśli ktoś z moich oponentów ma jeszcze problem piszcie na priv, wyjdzie to z korzyścią dla całej reszty ... I nie mów, że kogoś oszukuję, bo tak pisząc sama kłamiesz. Jeśli chcesz się dowartościować to może znajdź sobie inny sposób ..

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 lip 2010, 19:14 
VIP Member
Awatar

Andro, dobrze streszczona rola forum - melikes :)
oczywiście zgadzam sie ze mamy sie tu wymieniać - przynajmniej po to ja tu przyszłam :) no dobra, jeszcze mnie offtopy porządne skusiły :język:
wracając do Nibiru - śledze temat od samego początku i kiedyś wierzyłam w te historie. dzisiaj coraz bardziej nie, gdyz rzekome fakty się nie sprawdzaja i wychodzi szydło z worka. i zgadzam się z Tobą jak najbardziej - temat śliski. trzeba teraz odrzucać wszystkie sensacje, które są fejkami i zastanowić się porządnie po co w ogóle ktoś je zamieszcza.

Mnie tam jakieś Nibiru do szczęścia nie jest potrzebne, ani to nie ma nic wspólnego z nauką ani z duchowością, taki FaktorX naszych czasów. Co do istnienia UFO mamy tony dowodów, co do Nibiru nie ma nic - choć temat śledzę od lat. Także temat jest dla mnie oczywisty...a cokolwiek się zbliża z całą pewnością Nibiru nie jest nigdy nie było i będzie. Już prędzej w elfy uwierzę, przynajmniej jakieś zdjęcia kiedyś były... :język:

Nibiru to niezła zabawa.

Znam ludzi którzy regularnie od kilku lat wklejają coraz to nowe filmiki pokazujące jej wtargnięcie do Układu Słonecznego i zarzekajacych się że będzie widoczna za 2 tygodnie na niebie :D

Gdy sę nie pojawia - odczekują następne 2 tygodnie i wklejają nowe filmy.

To zaiste jakiś fenomen, szczególne zjawisko zasługujące na jakąś pracę naukową.

Proszę zerknąć na dyskusję i Nibiru:
http://kodczasu.pl/viewtopic.php?t=389&postdays=0&postorder=asc&start=75

pozdrawiam

p.s. co nie oznacza że neguję jej istnienie na 100% :D

radoslaw pisze:

Widzę że dostałeś po oczach od nich "Zaginioną Księgą Enki" Sitchina - nice 8-) To faktycznie powala.

Przy okazji Sumerowie nie posiadali wiedzy o planetach dalszych, wiedzieli tyle co inni czyli od Merkurego do Saturna. Co do Hipotezy Velikowskiego to hm..dawniej się z tego śmiałem. Po przeczytaniu książek i zapoznaniu z teoriami H.J. Zillmera potwierdza dokładnie to co on mówił. Przy okazji przyznaje tym samym racje legendom Indian i Zulusów, tak przypadkiem to się zgadza.

Nibiru widoczne podczas zaćmienia słońca?

phpBB [video]

Bou pisze:

już to kolega wczesniej zapodał... przeciez to śmiech na sali :) gdzie to nibiru? ten rozbłysk światła? :D

W filmie ktory podał Krzysztof z audycji o UFO Projektu Cheops jest pod filmem na YT napisane "(...)Planeta X, która i tak widać już od północy(...)" - czy jakoś tak.

A więc istnieje Ona, czy nie? Nie śledzę tematu, ale jeśli ją "widać" to chętnie poszukam dalej i zaśmiecę sobie głufkę. :tak:

saJms - nie widać. mówię to z całą odpowiedzialnością czteroletniego członkostwa w klubie astronomicznym :język: nie ma na niebie nic niezwykłego (w rozumieniu anomalii, bo dla mnie niebo samo w sobie jest niezwykłe :) ). chociaż ostatnio były Perseidy - może nic niezwykłego, ale dusza płacze tęsknie gdy się patrzy na 'spadające gwiazdy' :)

a jak widać, to niech mi ktoś pokaże. ale nie filmikiem z youtube, gdzie mamy rozbłyski świetlne w obietywie :)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Bou pisze:

phpBB [video]

@Bou
Rozłożyłaś mnie na łopatki ta wrzuta :lol:

Jak bedziesz miala chwilke to rzuc okiem tylko nie doslownie na ten watek od poczatku :lol:

Pozdrawiam :haha:

Obrazek

Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego "gwiazda polarna" świeci tak mocno? Czy zawsze tak było?
Zmieszczą się tam spokojnie 5 mniejszych gwiazd...
Chodzi mi o tą duużą kropkę na lewo od księżyca - jakieś kilkanaście cm jak patrzy się z perspektywy mrówki:)

Trafne spostrzeżenie,też to zauważyłem.Gwiazda świeci nienaturalnie intensywnie jak dla mnie.Czy ktoś potrafi wytłumaczyć to zjawisko?A może to całkiem normalne?

Obrazek

http://www.sciencedaily.com/releases/2007/06/070617130655.htm

Sprawa nie jest nowa ale temat klasyfikuje się do rozpoczęcia wątku o starożytnej planecie - Lucyfer/Tiamat/Nibiru czy cokolwiek. Co ciekawe :

Cytuj:
Eris (także Eryda, gr. Ἔρις Eris, łac. Discordia) – w mitologii greckiej uskrzydlona bogini niezgody, chaosu i nieporządku; córka Nyks (Nocy). Według innej wersji córka Zeusa i Hery, bliźniacza siostra Aresa. Utożsamiana z rzymską boginią Dyskordią. Matka Ate i Dysnomii.

Posiadająca dwie manifestacje: groźną i łagodną: Niezgoda destrukcyjna, wywołująca wojny i Niezgoda twórcza, będąca duchem współzawodnictwa, pobudzająca do pilnego działania. Sprawiała, iż cieśla zazdrościł cieśli, iż każdy artysta zazdrościł innemu, a jednocześnie kochał własną pracę. Przedstawiana była jako uskrzydlona postać kobiety podobnie jak Irys.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Eris

Obrazek

Sprawdzmy czym jest Dyskordianizm :

Cytuj:
Dyskordianizm to współczesna religia założona około roku 1958 przez Kerry'ego Thornley'a i Grega Hilla, często opisywana jako "dowcip przebrany za religię" lub "religia udająca dowcip", nazwa pochodzi od rzymskiej bogini Dyskordii (grecka Eris). Nurt filozoficzny mający na celu podważenie samej istoty religijności, poprzez pozorowanie jednej z nich. Naśmiewanie się ze wszelkich założeń religijnych, łącznie z ich własnymi założeniami uznają za podstawową metodę osiągnięcia iluminacji. Zasady dyskordianizmu są wyłożone w Principii Discordii, autorstwa Malaklipsy Młodszego (Gregory Hilla). Kult ten sprzeciwia się autorytetom, regułom i tradycji. Ruch dyskordiański jest również opisany w powieści Trylogii Illuminatus! Roberta Shea i Roberta Antona Wilsona.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskordianizm

ScienceDaily również przytacza pochodzenie nazwy nowej planety karłowatej:

Cytuj:
Aptly named after the Greek goddess of conflict, the icy dwarf planet, Eris, has rattled the general model of our solar system. The object was discovered by astronomer Mike Brown of Caltech in the outer reaches of the Kuiper belt in 2005. Its detection provoked debate about Pluto’s classification as a planet. Eris is slightly larger than Pluto.

Pisze również iż Pluton musi stracić status planety, ponieważ Eris jest od niego większa.
Pluton : Średnica 2302 km
Eris : Średnica : 2398 ± 97 km

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pas_Kuipera

Obrazek
Obrazek

Ideę Nibiru jako Planety Przejscia spopularyzował Zacharia Sitchin, którego prace obalił Haiser. Cała historia jest mysle wszystkim znana ale i bardzo tajemnicza. Zapraszam do dytskusji, konstruktywnychn wniosków i ciekawych linków dowodowych!

Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Ostatnio gdzieś czytałem, że japońscy uczeni przedstawili model budowy US w którym uwzględniają istnienie nieznanej planety, która krąży po ekscentrycznej orbicie. I tutaj też ciekawa informacja:

Cytuj:
W roku 1982 NASA miałaby się jakoby dowiedzieć (uzyskać dowody) o istnieniu planety Nibiru. Rok później umieszczono na orbicie satelitę IRAS (infra red astronomy satelite), który potwierdził istnienie dużego obiektu należącego do naszego Układu Słonecznego.
Gerry Naugebauer – szef zespołu badawczego IRAS stwierdził, że „odkryte ciało niebieskie jest wielkości Jowisza i należy do naszego Układu Słonecznego, lecz jedyne co można o tym ciele powiedzieć to to, że nie wiadomo co to jest.”

Nibiru to tak naprawdę Wenus.

Zanim jakiś zwolennik Sitchina wstawi tutaj następny filmik z "dowodami" co do jej przylotu polecam zapoznanie się z obszernym rozwikłaniem tej zagadki:

http://davidicke.pl/forum/anton-parks-wywiad-geneza-anunnaki-i-innych-ras-t1995-90.html

pozdrawiam

STYCZNIU TEGO ROKU PISAŁEM NA GRYPA666 ŻE ROK 2010 JEST ROKIEM ROZPOCZYNAJĄCYM KŁOPOTY NA SKALĘ GLOBALNĄ – PIERWSZE 6 MIESIĘCY TEGO ROKU JUŻ UDOWODNIŁY SŁUSZNOŚĆ TEJ TEZY ZARÓWNO W SKALI GLOBALNEJ JAK I NASZEJ POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI
NIE CHODZI O DATĘ 2012 – TAK CHCĄ „UNI”- „ONI” ŻEBY LUDZKOŚĆ SKUPIŁA UWAGĘ NA TEJ DACIE W JAKIM CELU – CHYBA KAŻDY ROZUMIE – NIESTETY NIE DA SIĘ UKRYĆ PONAD 6 MILIARDÓW LUDZI- WIĘC PANOWIE OD NWO – POSTANOWILI SKORZYSTAĆ – BRUDNA ROBOTA SIĘ SAMA ODWALI – WYSTARCZY NIE ROBIĆ NIC – I LANSOWAĆ DATĘ 2012 – I TRZYMAĆ NA DYSTANS OD FAKTÓW…………NAPRAWDĘ CHODZI O DATĘ – PÓŹNA JESIEŃ 2010 ZIMA WIOSNA 2011- TAK NAPRAWDĘ NIKT NIE MOŻE MÓWIĆ O KONKRETNYM DNIU MIESIĄCU I GODZINIE – takimi danymi dysponuje zaledwie garstka której zadaniem jest 24 godzinny monitoring – aby w odpowiedniej chwili – POWIADOMIĆ „UNYCH” I „ONYCH”
Już od kilku lat ten temat powraca niczym bumerang . Nie tylko na forach polskich jak i zagranicznych ,ale także pojawia się w telewizjach różnych krajów oraz w radio .

Ludzie jak to wiadomo lubią się dzielić na takich co wierzą jak i na takich co sceptycznie patrzą na tych co wierzą .

Ale…

Prawdę mówiąc jestem pod wrażeniem ilości informacji związanych z tym tematem . Każdy może obejrzeć sobie mnóstwo filmików, które w sposób bardziej lub mniej ukazują fakty lub mity związane z Nibiru . Należę do osób sceptycznie podchodzących do tego typu informacji, więc postanowiłem zajrzeć do źródeł, co NASAma do powiedzenia na ten temat . Bo w sieci nie brakuje zdjęć zrobionych przez amatorów, a i mnie niechcący przytrafiło się widzieć to zjawisko, choć jeszcze o nim nic nie wiedziałem – gdzieś w 2003 roku. A tu zaskoczenie – wpisuję nazwę i nic. Ale nie dałem za wygraną, przecież to niemożliwe, bo skoro są zdjęcia planety x i wypowiedzi astronomów, to jakieś szaleństwo, że taka instytucja nie udostępniła tak istotnych materiałów? Szukałem więc dalej i znalazłem na stronie informacje, ale to było pół roku temu. Teraz nie ma nic ! Usunięto wszelkie informacje na ten temat . Dlaczego? Widać sprawa jest na tyle poważna, że służby specjalne tuszują to wszystko .

Planeta Nibiru ( to sumeryjska nazwa ) odwiedza nasz układ co 3600 lat – mniej więcej . Jeżeli obejrzycie „pioruny bogów ” na youtube, to zobaczycie co nasi ojcowie widzieli kiedy była po raz ostatni i utrwalili to na rysunkach w grotach, w których się chronili ! Możliwe że zginęli, możliwe że przeżyli . Nie wiem, ale dlaczego ludzie, którzy mieli w owym czasie potężne cywilizacje, chronili się w jaskiniach i dla potomnych zostawili te rysunki ? Dlaczego w Norwegii zbudowano potężne obiekty podziemne? Obiekty, w których składuje się nasiona i rośliny z całego świata ? Gdyby spotkanie z Nibiru nie było realne, nikt nie wydałby ani centa na takie przedsięwzięcia! Sprawdźcie sami! Ja sprawdziłem i mam nadzieję, że ten artykuł poruszy Was i pozwoli na odrobinę refleksji. Jeżeli macie jakieś pytania – piszcie. Postaramy się dotrzeć głęboko do źródła. Odliczanie trwa .

BUNKIER W NORWEGII JEST NIE TYLKO UPCHANY NASIONAMI – ALE W STYCZNIU DO MARCA 2010 ROKU BYŁ SUKCESYWNIE WYPEŁNIANY – ŻARCIEM …………….. – i to właśnie wypełnianie żarciem zwróciło UWAGĘ KILKUNASTU OSÓB – bo gdyby nie to – to wszyscy powtarzali by że to osławiona MONSANTO I NIC POZATYM – ALE KILKASET TON ZAPASU – JEDZONKA – CHYM ……. MOŻE MONSANTO SZYKUJE IMPREZKE NA 500 000 ZAPROSZONYCH ………………

phpBB [video]

POCO RUSKIM 5000 SCHRONOW NOWOBUDOWANYCH NA 2012 ROK -POPATRZ NA FILMIK
[url]
http://rt.com/prime-time/2010-07-12/mos ... kirts.html[/url]

Rosjanie ogłosili, że do 2012 roku pod Moskwą zbudowanych zostanie 5 tys. bunkrów, które mają ochronić populację rosyjskiej stolicy na wypadek wojny nuklearnej.
Jak poinformowała telewizja Russia Today, moskiewskie władze ogłosiły, że w ciągu kolejnych dwóch lat planują wybudować 5 tys. nowych schronów atomowych, które mogłyby pomieścić znaczną część mieszkańców Moskwy w wypadku ataku nuklearnego.

http://miziaforum.wordpress.com/

Awatar użytkownika

Czyli według Ciebie Bou do "spotkania" z Nibiru dojdzie późną jesienią 2010 lub zimą 2011 roku? Dobrze zrozumiałem?

Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

oryginalne zródło:
http://nwolibrary.com/news/space/618-dwarf-sun

Coś po polsku na temat:

Istnienie drugiej gwiazdy w Układzie Słonecznym potwierdzone?!

http://tajemnice.estrefa.net/

Hiszpańscy naukowcy twierdzą, że odkryli w pobliżu Plutona brązowego karła. Gwiazda, którą astronomowie nazwali "G1.9" ma być prawie dwukrotnie większa od Jowisza i znajdować się zaraz za planetą karłowatą jaką jest Pluton. Czyżby więc pogłoski o Nibiru, czy Planecie X zaczęły się sprawdzać?

Gwiazda porusza się po eliptycznej orbicie pomiędzy Plutonem, a krawędzią Układu Słonecznego zwaną Obłokiem Oorta. Ocenia się, że brązowy karzeł oddalony jest od Ziemi od 60 do 66 jednostek astronomicznych AU (1 AU to odległość z Ziemi do Słońca) w kierunku konstelacji Strzelca. Naukowcy z Hiszpanii twierdzą, że nowoodkryta gwiazda przemieszcza się po bardzo spłaszczonej elipsie, rozciągającej się setki AU poza najodleglejszą znaną planetę układu, a obecnie wg. NASA znajduje się najbliżej Słońca i Ziemi jak to tylko możliwe.

Warto przyjrzeć się bliżej historii tego odkrycia. Nie jest tak, że astronomowie nigdy dotąd nie wiedzieli o istnieniu tego obiektu. Już w 1984 roku Dave Green z Uniwersytetu Cambridge zidentyfikował G1.9 jako supernową. Ponieważ obiekt był bardzo mały jak na supernową, sądzono że jest ona młoda - ma mniej niż 1000 lat.

Jednak w 2007 roku w wyniku obserwacji promieniowania X przez Teleskop Kosmiczny Chandra odkryto, że obiekt ma większą o 16% masę niż wykazały to poprzednie obserwacje! Obserwatorium astronomiczne Very Large Array potwierdziło, że od obserwacji sprzed 23 lat rozmiar obiektu zwiększył się znacząco. Naukowcy wiedząc, że supernowe nie mogą rozszerzać się tak szybko, uznali że jest to "bardzo młoda supernowa".

Hiszpańscy astronomie śledzili obiekt z dużym zainteresowaniem, ponieważ przewidzieli jego istnieje. Pojawiające się od jakiegoś czasu w Obłoku Oorta anomalie grawitacyjne sugerują, że te perturbacje są spowodowane przez pobliski obiekt o znacznej masie. Nie było więc dla nich zaskoczeniem, gdy pojawiła się informacja o odkryciu powiększonych rozmiarów G1.9.

Do tej pory naukowcy z NASA i znane obserwatoria całkowicie ignorowali hipotezy wg. których obiekt mógł być gwiazdą, czy planetą. Wygląda na to, że NASA chciała się w ten sposób odciąć się od kojarzenia jej wizerunku w jakikolwiek sposób z teoriami o Nibiru, Marduku, czy Planecie X, które z kolei wiążą się z przepowiednią końca świata w 2012 roku i kosmitami. Czy ostatnie odkrycie zmieni nastawienie NASA?

Czy G1.9 może stanowić jakieś zagrożenie dla Ziemi? Taką potencjalną dla naszej planety katastrofę mogliśmy zaobserwować w lipcu 2009 roku, kiedy niespodziewanie, mimo wysiłków astronomów którzy śledzą tego typu groźne obiekty, w Jowisz uderzyła wielka kometa. Rosyjscy i Hiszpańscy astronomowie twierdzą, że lot komety był zaburzony przez trajektorię G1.9. Mimo, że Amerykanie utrzymują, że G1.9 już osiągnął swoje najbliższe położenie Ziemi, stanowczo nie zgadzają się z tym Rosjanie, którzy wskazują że NASA do tej pory "ciągle zawodziła" w swoich wyjaśnieniach dotyczących tego obiektu i całkowicie straciła całą wiarygodność w rozmowach na ten temat.

Warto przeczytać:
http://www.nowpublic.com/tech-biz/g1-9-confirmed-binary-red-dwarf-star-6

Układ Słonecznym układem podwójnym
Rys. 1. Układ Słonecznym z uwzględnieniem brązowego karła (Brown Dwarf). Źródło: nowpublic.com
slonce_uklad_podwojny.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika

troche dziwne.. ta Gwiazda jesli ma elipse znaczy ze krazyle wokol czegos, czego tam nie widac.. wyjasnialoby to powstanie OORT

Awatar użytkownika

Brązowy karzeł nie jest gwiazdą, ma zbyt małą masę i dlatego jest określany jako obiekt gwiazdopodobny. W ogóle ta informacja nie wydaje się zbyt wiarygodna i jeszcze ten rysunek...

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

No i jak to w historii już bywało, w razie jakiegoś globalnego kataklizmu ocaleją możni tego świata, reszta do piachu.

Awatar użytkownika

A oto co mówi nauka na temat Planety X i jej miejsca w kosmosie. Konkretnie Harvard.
Artykuł opublikowany w Astronomic Journal nr. 4 zeszyt 96

Link: http://adsbit.harvard.edu/cgi-bin/nph-iarticle_query?bibcode=1988AJ.....96.1476H
celem lepszej jakości należy kliknąć w obrazek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Najnowsza teoria pochodzenia człowieka :
phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Klikniecie nie pomaga :tak: rozdzielczość tak mała ze nie da sie nic przeczytać.

Awatar użytkownika

Al Mudrasim pisze:
No i jak to w historii już bywało, w razie jakiegoś globalnego kataklizmu ocaleją możni tego świata, reszta do piachu.

Dla takich cytatów zdarzało mi się sięgnąć po pewną książkę.
Cytuj:
I gwiazdy spadły z nieba na ziemię,
podobnie jak drzewo figowe wstrząsane silnym wiatrem zrzuca na ziemię swe niedojrzałe owoce.
Niebo zostało usunięte jak księga, którą się zwija,
a każda góra i wyspa z miejsc swych poruszone.
A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie,
bogacze i możni,
i każdy niewolnik, i wolny
ukryli się do jaskiń i górskich skał.
I mówią do gór i do skał:
"Padnijcie na nas
i zakryjcie nas

Jak widzę obiekty z filmu Interstellar i sny kilku osób o przybliżających się bo spadających gwiazdach które okazują się być... to mam pewne skojarzenia z tym związane. :geek:

Ja najbardziej przychylam się, jeśli coś jest na rzeczy, do Phila Schneidera, a mianowicie, że te rdzawoczerwone ciało niebieskie dotrze w okolice naszej planety ok. roku 2050

Tak zajrzałem do tego tematu i jak przeczytałem kilka postów eulgeniusz to oczom nie wierzę.
Wg. jak osoby nie mające zielonego pojęcia o astronomii wysuwają takie teorie? A to zdjęcie... No normalnie Planeta X jak malowana. <ironia>

Już wcześniej widziałem te filmiki, także słyszałem teorie o drugim układzie w obłoku oorta czyli brązowym karle którego otaczają inne planety. Czy jest to możliwe trudno obecnie stwierdzić, co do Nibiru to jest to bardzo mało prawdopodobne żeby taki obiekt istniał, a tym bardziej przemierzał układ słoneczny pod takim kątem w aphelium(dalej od słońca) a następnie peryhelium(czyli najbliżej słońca) jednym słowem obiekt o takiej niby wielkości jak głoszą nie którzy zostałby zauważony i ta informacja na pewno by nie została bez echa.

Zresztą na temat planety X powstało już tyle nie stworzonych teorie że to się w głowie nie mieści.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Torton pisze:
Czy jest to możliwe trudno obecnie stwierdzić, co do Nibiru to jest to bardzo mało prawdopodobne żeby taki obiekt istniał

Też tak sądzę Mruga Myślę, że Nibiru to Wenus. Więcej - http://davidicke.pl/forum/anton-parks-wywiad-geneza-anunnaki-i-innych-ras-t1995-90.html#p44028

http://bramaoswiecenia.pl

Awatar użytkownika

czerwony karzeł ,planeta x, nibiru itd. to nazwa dla tego samego jednego obiektu lub planety...

wipe pisze:
czerwony karzeł ,planeta x, nibiru itd. to nazwa dla tego samego jednego obiektu lub planety...

Różnica jest taka że jest bardzie prawdopodobne że istnieje czerwony karzeł aniżeli jakaś planeta kosiarz lecą sobie przez układ.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]