Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 gru 2019, 5:55

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam poświątecznie:)
Mam zdiagnozowaną:
Miażdżycę - Okluzja lewej tętnicy udowej z dobrze rozwiniętym krążeniem obocznym
- zastawka aortalna, zwapnienia ogniskowe płatków,
- aorta poszerzona do 40mm na odcinku wstępującym
- zmiany miażdżycowe tętnic wieńcowych(najbardziej nasilone w LAD)

Zalecenia medyczne: stan stabilny przyjmować acard 75mg 1 x doba (profilaktycznie), Spironol 25mg rano(odwodnienie), Statyny 1x doba (by obniżyć”masakrycznie” wysoki cholesterol) Ramistad 10mg 1x wieczorem(obniżenie ciśnienia) i Concor cor 5mg rano(wyrównanie rytmu serca)
Statyn nie biorę, bo się przestraszyłem skutków. Z acardu zrezygnowałem, gdyż zażywam wit K2. Leki na arytmię i nadciśnienie: obniżyłem dawkę do połowy, gdyż schudłem ok 14kg Ciśnienie na obniżonych dawkach ustabilizowało się na poz. 115/70/50 -60puls)
Cholesterol, mimo zastosowania diety nisko węglowodanowej był wysoki i wynosił :
8.09.2017 Ch. całkowity 253mg/dl,Trójglicerydy 84mg/dl,HDL 59mg/dl,LDL 177mg/dl .
Zastosowałem niacynę(proszek 99,7%) narastająco od 3x100mg/doba do 3x700mg/doba. Skutek poniżej
10.10 2017 Ch.całkowity224mg/dl Trójglicerydy 113mg/dl,HDL 70mg/dl,LDL 132mg/dl
9.11.2017 Ch.całkowity242mg/dl Trójglicerydy 84mg/dl,HDL 73mg/dl,LDL 152mg/dl
11.12.2017 Ch.całkowity268mg/dl Trójglicerydy 75mg/dl,HDL 88mg/dl,LDL 165mg/dl

Normy laboratorium badającego: Ch<=200 Trójglicerydy 50-150,HDL 35-80 LDL 50-100

Zażywam suplementy D3-2000JM/doba K2 -200ug ,cytryniam magnezu cz.d.a 3x1g /doba
WitC 2x2,5g z sokiem1/2 cytryny. Kurkuma +czarny pieprz w postaci proszku do posiłków.

Na obniżenie poz homocysteiny przyjmuję wit B12 1mg, B6-50mg, Kwas foliowy 1,2mg.
Poziom wyjściowy bez witamin 15,6umol/L po zastosowaniu zestawu j.w spadł do wartości 12,3; 12,0 By powrócić do 16,6 Norma laboratorium 5,1-15,4 umol/L Norma literaturowa <10

Stosuję też napar z Hakorośli (czarci pazur)3xszklanka /doba na bóle kostno stawowe. Bez skutku. By nie kuśtykać (paluch ,kolano)musiałem się wspomóc Fastum

Kondycja fizyczna dobra. Kijki powyzej 5km,Pływanie 1400m/h. Może będzie śnieg, wtedy narty? Poziom 25OHD3 - 58ng/ml, B12- 983,4pg/ml(191-663)

Pytanie do czytelników: Dlaczego te książkowe terapie u mnie nie działają. Robię jakieś błędy?
Pozdrawiam. Podczaszy:)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 gru 2017, 13:08 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Surowa dieta Paula Nisona - Przepis na zdrowie [PL] [FULL]
phpBB [video]

,
postaraj się to wkładać jako film a nie link/d66

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Bow1 pisze:
Moja mama brała leki na nadciśnienie około 40 lat. Odstawienie tych leków oraz całkowite pozbycie się blaszki miażdżycowej zajęło nieco ponad dwa lata ale zakończyło się powodzeniem.

Tematy do poczytania o układzie krążenia:
- http://www.bow1.pl/viewtopic.php?f=1&t=12#p15
- http://bow1.pl/viewtopic.php?f=5&t=3#p97

o bólu/ stawach:
Bow1 pisze:
Wit C i bor oraz krzem niezbędne są do budowy kolagenu.

- bol-t16089.html#p210595
- hormon-witamina-d-t12945-150.html#p192186

i inne

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

wiecie co?
tak sobie czytam od lat pewne wątki typu "help" w tym dziale.
Gdzie każdy jest INNY,nie wątek a Człowiek-jeden się nażre trutków na szczury i nic mu nie będzie a drugi tylko powącha i stan prawie agonalnyy.
Te witaminki apteczne-to całe dziadoswto jak dla mnie to nadwyraz treści,bo niby każdy powinien się po tym czy sramtym poczuć lepiej-wszystko kim jesteś to to jak się wychowałeś ,co jadłeś i co pożerasz do tej pory i w jakiej dawce przyzwyczajenia-czytaj zatrucia.Skutki są na stare lata,albo zarobisz już za młodu-od źrebaka i odpowiedzi dla Ciebie nie ma jednoznacznej.NIE MA.Pomoże ciut,może znacznie, albo wcale.No ale trza próbować co się spsuło i jedząc to co do tej pory posilić tym czy tamtym.

Wszystko się zrywa samemu,[to trudność]ale trzeba się z tym zapoznać.Mnie coś ostatnio napinkala lewe oko-mam iść do okulisty czy sobie powiedzieć? "o kuźwa,koleś przespałeś okres zbierania glistnika- jaskółczego ziela...-jakbyś przyłożył to jest po temacie w tym momencie".A rosło na polach w ilościach że ojj-do okulisty może pojdę,ale okularów...albo wcale albo u kresu żywota-cholera wie ile tu jeszcze...
/niby wiem,ale nie chcę tyle-bo nie/

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Merkaba udostępniła film n/t Surowej diety Paula Nisona....
Szkoda ,że bez żadnego komentarza. Pozostaje się domyślać, czy polecasz dietę (sposób na życie Paula Nisona) ,czy przytaczasz ciekawostkę? Mnie przypomina to trochę dietę Diamondów, modną w końcu 20w.Na polskim terenie usiłowała ją rozpropagować p. M.Błaszczyszyn jako Dieta życia-panaceum na schudniecie i zdrowie. Po obejrzeniu filmu,chylę czoła przed Paulem! Gadać przez prawie 1,5h nie jąkając się i nie powtarzając oraz dodatkowo rozbawiając słuchaczy,to trzeba mieć charyzmę i duży talent. Natomiast 4 punkty, warunkujące skuteczność diety ,na pierwszy rzut oka ,wyglądają na oczywiste i łatwe do spełnienia. Po przemyśleniu, już 1punkt : „Usunąć przyczyny..... rodzi pytanie jak!?Nie wystarczy przejść na „surowiznę”!Tu trzeba zmienić swoją mentalność,życie towarzyskie,często miejsce zamieszkania... itp. Punkt 2 „Oczyścić....”.i 3. „Stwórz dietę....” .wydają się być łatwe,szczególnie jeśli się ma dostęp do Instytutu Hipokratesa. Jednak jak zjadać te kilogramy kiełków, wzmacnianych orzechami i warzywami i nie paść przy tym jak Andzia w altanie, to nie wiem!? Organizm człowieka, to nie perpetuum mobile! Może trzeba odżywiać się Praną? Natomiast pkt 4 : „Nie zaniedbuj uczuciowego,duchowego aspektu zdrowia”, to już wyższa szkoła jazdy. Przemyślenie,zrozumienie i zastosowanie w praktyce, tylko tego zdania,wydaje się przekraczać możliwości większości czytających! Paul złapał się tej diety, jak tonący brzytwy .Jakimś cudem się nie pokaleczył?Żyje w zdrowiu! No cóż „Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się filozofom nie śniło”(W.S). Jeśli o mnie chodzi, to nie mam choroby Leśniewskiego-Crohna. A z moich przypadłości, podobno można się wyleczyć innymi metodami. Będę próbował. Dziękuję za odzew.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam; Film który obejrzałeś ,jest dobry i prawdziwy. Spokojnie te metody możesz zastosować na sobie ,na pewno nie zaszkodzą , a mogą dużo pomóc. Gościu który to opowiada - to jest szkoła, amerykańskiego prelegenta .On jest wykształconym prelegentem, w tym kierunku. W końcowych fazach wykładu ,wspomina o i tu jest reklama ( coś reklamuje ). Ale nas reklama całkiem nie interesuje . Interesuje nas to co mówi, a mówi prawdziwe rzeczy. To wszystko jest prawda. Zweryfikowana. Sam byłem ciekaw jak to tam ( USA ) wygląda. W sumie miłe zaskoczenie. Spodziewałem się jakiś niedomówień ,jakiś uników, ale nic z tych rzeczy. Mówca ,mówi bardzo prostym językiem. BARDZO PROSTYM. I zrozumiałym dla wszystkich.
Jaki chcesz do tego komentarz? Po prostu trzeba zastosować ,to wszystko. Ja to zrobiłem i żyję i jestem zdrowy. ( AKURAT TEN FILM NIE BYŁ PRZYCZYNĄ MOJEJ ZMIANY ). Ja to zastosowałem już wcześniej. I jest naprawdę super. Gorzej z rodziną i ze znajomymi. Ale się przyzwyczaiłem.
Organizm człowieka to nie perpetuum mobile. A jednak - NIE-. To jest cud natury.
On może wszystko zrobić, tylko trzeba uwierzyć i mocno chcieć.
A tak naprawdę ,to wiele chorób nie ma wcale ; one są w naszych umysłach + trzeba dodać właściwe odżywianie. I choroby zaczynają znikać ( same ). Na koniec konkluzja – czas zacząć właściwe odżywianie. A staniemy się zdrowi. Parę nazwisk które mogą pomóc znaleźć właściwe rozwiązanie.
Prof.- Stanisław Wiąckowski.
Lekarz: - Hubert Czerniak. -teraz o nim głośno.
Lekarz: - Dąbrowski.
Lekarz: - Szczepański.
Naukowiec: - Jerzy Zięba.
Wszystkie artykuły napisane przez nich są wartościowe i pomocne. Czytać po kolei jak leci - wartościowy materiał i pomocny . Są tam poruszane różne tematy , ale wszystkie się wspólnie zazębiają. Miłej lektury na wieczorne,zimowe dni. Życzę zdrowia i pozdrawiam.
PS. zdrowie jest na wyciągnięcie ręki. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]