Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 7:49

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Zajmuje sie fotografią , w sobote maszerowałem ze słońcem na spacerze:
Świat w wyższym wymiarze ukaże nam swoja pierwotne piękno. Kolory które widzimy są tylko złudzeniem i manifestacja swiata 3 gestosci w 4d bedzie to wygladalo w przyblizeniu tak:
Załącznik:
_DSC0199.jpg
Załącznik:
_DSC0207.jpg
Załącznik:
_DSC0196.jpg
Załącznik:
_DSC0190.jpg
Załącznik:
_DSC0160.jpg
Załącznik:
_DSC0122.jpg
Załącznik:
_DSC0111.jpg
Załącznik:
foto-3.jpg
Załącznik:
foto-8.jpg
Załącznik:
foto-7.jpg
Załącznik:
foto-5.jpg
Załącznik:
foto-1.jpg

widzicie ta analogie do kolorow czakr .
czubek drzewa miejsce w ktorym pobiera energie to kolor fioletowy , poprzez wszystkie widma dyspersji swiatla
od korony drzewa po korzen przechofdzi widmo swiatla korzen , podstawa czerwien, samo tak wyszlo po nalozeniiu filtra nic nie grzebalem z kolorami

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Ostatnio zmieniony 07 gru 2010, 21:01 przez Ozyrys, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 gru 2010, 19:34 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

fajni przyjaciele :D

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Ozyrys pisze:
Kolory które widzimy są tylko złudzeniem i manifestacja swiata 3 gestosci w 4d bedzie to wygladalo w przyblizeniu tak:

Rozwiniesz? Źródło?

Awatar użytkownika

Omg jak Ty to Ozyrys zrobiłeś ,że zwierzaki do Ciebie podążały?
Ja bym narobiła w majty przed tym dzikiem :lol:

phillip pisze:
Ozyrys pisze:
Kolory które widzimy są tylko złudzeniem i manifestacja swiata 3 gestosci w 4d bedzie to wygladalo w przyblizeniu tak:

Rozwiniesz? Źródło?

źrodło jest w tobie, info bedzie czytelne i klarowne w 4d:)
czestotliwosc kolorow i odczuwanie sensu rzeczy jest w tej chwili adekwatne i zablokowane porzez ilosc umyslu jaki w tej chwili wykorzystujemy. na wyzszych czestotliwosciach kiedy 100% bedzie dzialalo kolor bedzie mowil do ciebie swoja istota , laczac sie z nim bedzie odczuwac ciebie , wiec bedzie manifestowac twoje uwielbienie nim rzazac sie i emanujac ze srodka. ksztalt nabierze innego znaczenie, drzewo nie bedzie drewniana zyjaca kreatura, tylko mowiacym zarzacym cieplem organizmem. w kazrzym dotyku wyczujesz jego oddech i slowa. porozumiwac sie bedziemy ze wszystkim co pochodzi od slonca. zabierajac ze soba pamiec i wiedze do 4d bedziemy tworzyc technologie oparta na zasadach wspoodczuwania i bedziemy liczyc sie ze wszystkim w okolo.
skad to wiem z glebi swojej duszy. to moje zrodlo informacji.
dzik wydawal mi sie jak moj pies, lazil za mna caly czas, ale jest oswojony, przyzwyczail sie do ludzi, on czuje sie od ludzi uzalezniony troche:) az dziw bierze ze nie wie o tym ze kielbasa z dzika to rarytas:)
ten ptak natomiast byl niesamowity, na poczatku byl zaintersowany ta bulka co mu dalem ale po tem poprostu latal kolo mnie i chcial na mnie siadac. to tylko pare fotek mam okolo 100 z tego dnia. nastepnego dnia poszedlem w inne miejsce i to co przezylem bylo wiekszym doznaniem niz cokolwiek przed tem. od 3 dni mam w glowie zupelnie inne rzeczy niz dotychczas. patrzylem przez godzine prosto w slonce. a robie to dosc czest ostatnio od miesiaca. wibracje ktore na ziemi sie zwiekszaja odczuwam jak barometr. po godzinie patrzenia przeszyla mnie cisza nie do opisania i wszedzie byly ptaki. gdzie nie spojrzalem tam cos latalo , a 2h wczesniej nic nawet nie cwierkalo. jakby inny swiat nastapil. sluszalem jak trzepocza skrzydlami kosy malutkie ktore lataly jak kolibry przy drzewie ktorym stalem bylo ich okolo 10 oraz inne ptaki ktorych gatunkow nie znam. w tej ciszy zapomnialem ze jest cos takiego jakmoj dom i praca. ze gdzies mam isc, chcialem tam zostac. dostaje znaki i informacje coraz silniejsze i pora sie zbliza mysle ze to bedzie jeszcze tej wiosny, nie wiem co sie stanie ale wiem ze w kwietniu
p.s. ptaszek to Pluszcz. bylo mu tak cieplo na moich palcach ze nie chcial nigdzie latac:)

Tańcząca z wilkami pisze:
... Ja bym narobiła w majty przed tym dzikiem :lol:

Przecież to tylko dzik - jak na tańczącą z wilkami to zbyt małe wyzwanie... :D

edit: literówka

timewave pisze:
Tańcząca z wilkami pisze:
... Ja bym narobiła w majty przed tym dzikiem :lol:

Przecież to tylko dzik - jak na tańczącą z wilkami to zbyt małe wyzwanie... :D

hehehehe :spoko:

Dzięki ,tak myślałem. Zakochani widzą świat w żywszych kolorach. To pewnie przez połączenie duszy z umysłem. Medytując na łonie natury ,po otwarciu oczu świat też jawi się inaczej.

Peace

Awatar użytkownika

heh ja tańczę z wilkami w mojej podświadomości.
A ten oto gość tańczy z nimi naprawdę :zakochany:
phpBB [video]

Awatar użytkownika

piękne zdjęcia Ozyrys :) ... ostatnio też zauważam u ludzi(niekoniecznie w temacie) zwiększony pociąg do przyrody..zaskakująco nawet.. Co do kolorów...hmmm wczoraj ok 15:30 jadąc drogą nad zamarzniętą rzeką z moim kuzynem, zauważyłem że spod czapy chemo-chmur nad miastem wyłania się słońce, mówię o nie tak nie będzie.. musimy się zatrzymać i patrzeć póki jest okazja..
Pora idsealna ok pół godziny do zachodu słońca..
Kuzyn mówi mi że od kilku tygodni nie widział słońca :o , ja na to zdejmuj okulary i wpatruj się w słońce nie mrugając ;) .. i co mnie zaskoczyło, po chwili mówi że słońce jest fioletowe?!.. stąd tu napisałem tego posta nawiązując do kolorów :)
Pozdrawiam

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Pikne 8-)

Awatar użytkownika

Aha

Potwierdzam, że coraz częściej zauważam że zarówno niebo za dnia, ale raczej w nocy jest różowawo-fioletowe - czyżby płomień fiolet (czakra 7) czakra zmian na lepsze - czas zmiany energetycznej????

A te cholery nam to zasłaniają Smutny , teraz nam odwracają uwagę na to wywołując powodzie w całej Europie oraz takie zdarzenia jak martwe ptaki itd. Pewno niedługo usłyszymy, iż właśnie to powoduje śmierć tych ptaków.

Śliczny rudzik Ozyrysie !

Czy masz tak często jak mi to się zdarza, że dzika zwierzyna spokojnie i bez agresji składa wizyty w trakcie wędrówek ? Dziki zaczynają mnie szczerze rozbawiać gdy siedząc przy ognisku w lesie, praktycznie zawsze jak jestem sam, przychodzą i patrzą niuchając tymi swoimi połyskliwymi ryjami.

Sarny najczęściej są bojaźliwe, ale podejrzewam, że ma tu wpływ postać myśliwego. Łosie z natury są skryte, ale szczerze powaliła mnie parada sporego samca przez sam środek mojego obozu. Zatrzymał się, spojrzał, zrobił wdech i spokojnie odszedł. Ja siedziałem pod drzewem pijąc poranną herbatę i z "bananem" na twarzy podziwiałem to wielkie zwierze.

Także z tym "robieniem w pory" to chyba właśnie cały ambaras. Idąc z czystą intencją nieingerowania i unikania zamieszania do lasu, bez napięcia przynoszonego z betonowej dżungli - zwierzęta po prostu to czują i ukazują swoim brakiem strachu. Pewnego razu miałem okazję zbliżyć się do siedzącej na jałowcu Wrony - dziś coraz rzadszy widok. Trzepocząc skrzydłami prawie dała się wziąć "na rękę", kracząc inaczej niż Gawron nie uciekała. Skoczyła tylko na sąsiedni krzak i patrzyła. Cudowne doświadczenie jakże odmienne od miejskiego karmienia gołębi na rynku.

pare swierzych zdjec z wyprawy. glos natury

Załącznik:
8.jpg

Załącznik:
3.jpg

Załącznik:
15.jpg

Załącznik:
11.jpg

Załącznik:
22.jpg

i rysunek
Załącznik:
_DSC0192 copy.jpg

phpBB [video]

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Hej Ozyrys, piekne zdjęcia, ja teraz robię podobne dębów, bez lisci są przecudne-ich kształty, coś niesamowitego,tutaj w UK dęby maja nieco inny pokrój niz nasze polskie, są bardziej ,,pekate,, i nie takie wysokie. A ten rudzik, myslałam ,że to Robin, wygląda identycznie, z ptakami chyba mam podobne doswiadczenia jak Ty, wystarczy, że zaczynam ,,grzebać,, w donicach lub w ogrodzie a nagle tuż przy mnie 10cm od rąk zawsze siada gromadka robinów i czeka az wykopie im jakiegoś robaczka, widok niesamowity i człowiek jest juz w niebie, niczego wiecej nie trzeba, chcesz, żeby taka chwila trwała wiecznie, tego nie da sie opisac, to naprawdę trzeba przeżyc osobiście :tak:

Obrazek

Taki miałem dziś zachód słońca.

fajniutki

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]