Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 lip 2019, 23:56

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 gru 2011, 18:25 
Nasze przesłanie na nadchodzący 2012 rok

Pamiętajmy że jesteśmy ludźmi.

phpBB [video]


Dziękuję wszystkim za pomoc i uczestnictwo na naszym forum, przez te ponad trzy lata w których próbujemy rozwikłać zagadkę tego co się stanie w 2012 roku. Szczęśliwego nowego 2012 roku wam wszystkim życzę w imieniu całej ekipy davidicke.pl. Ten rok zaczniemy od książki "Największy Sekret" niniejszym dziękuję wszystkim tłumaczom za doskonałą robotę. To będzie naprawdę dobra pozycja na naszym rynku.

Ten film przedstawia nasze wytyczne na najbliższy (i nie tylko) nadchodzący rok który nie zakończy naszej działalności. Nie mamy zamiaru szczerzyć jakichkolwiek bzdurnych teorii dotyczących unicestwienia ludzkości, odłączenia świadomości, bajek o kosmicznych statkach ewakuujących ludzkość, bzdur o jakiejś fikcyjnej fali 2012 która zmieni wszystko naprawi ludzi, zmieni rządy, sprawi że będziemy bogami, że uzyskamy jakieś super-moce...nie liczcie na to bo to kosmiczna bzdura. Nie mam zamiaru wspierać jakichkolwiek ludzi z grup ezoterycznych którzy "wiedzą" co się stanie w grudniu 2012 roku.

NIE WIERZCIE NIKOMU KTO MÓWI ŻE WIE CO SIĘ STANIE. Bo ta osoba po prostu zwyczajnie na świecie kłamie lub zmyśla, nikt tego nie wie NIKT i zapamiętajcie to naprawdę bardzo dobrze. Dlaczego jestem tego tak bardzo pewien ? Owszem jestem ! Z prostej fizycznej i matematycznej przyczyny. Te karty jeszcze nie zostały zapisane z powodu zbyt wielkiej ilości zmiennych, wystarczy aby pojedyńcza jednostka w tej chwili zmieniła zdanie... i całe równanie szlag trafia...to nierozwiązane równanie.

Owszem można płynąc sobie i bełkotać coś że: " o tak wiecie tak miałem to w swojej teorii, ona to przewidywała" i płynąć bez końca na bieżących wydarzeniach. To coś jak "playback" kiedy to osoba nie znająca słów śpiewa tuż za ścieżką dźwiękową...z minimalnym czasem zwłoki...wygląda to często niemal jakby znał treść piosenki...ale to tylko sprytny oszust. Wystarczy wyłączyć playback aby się przekonać że zamilknie i tak będzie po 2012 roku.
Aktualnie wielu płynie w tym systemie "ostrożnie wymyślając bajkowe teorie wielkie jak worek Świętego Mikołaja skąd mogą wytrząsać prawie wszystko bez końca, będąc lekko w tyle, ale nie na tyle aby nie wiedzieć co mają wcześniej tam włożyć. Jednak to nadal tylko Iluzja i takich sprytnych Iluzjonistów mamy pełno. Nie wierzcie nikomu bo tego po prostu nie potrzebujecie.

Wszytko co wam potrzebne było do tego życia zabraliście już dawno ze sobą. Całą wiedzę niezbędną do wykonania waszych zadań. Nie zapomnijcie o swoich własnych wewnętrznych zdaniach które raczej nie polegają na służeniu Iluzjonistom Niosącym Światło. Oni mają w nosie wasze prywatne cele w życiu...każdy kto każe wam się poświęcić dla dobra innych - najprawdopodobniej chce po prostu abyście mu służyli. Nie zaniedbujcie własnego życia i wewnętrznego rozwoju kosztem pracy na rzecz samozwańczych jednostek chcących zostać Zbawicielami Ludzkości, takich osób będzie jeszcze więcej.

Powinniście skupić swoją uwagę "do wewnątrz" a nie "na zewnątrz", nauczyć się przebywać w ciszy i wsłuchać się w SIEBIE i w to co wam mówi serce co macie robić. Tylko to co jest realną zmianą ma wpływ na twoje życie, a do tego potrzeba tylko realnych decyzji i realnych działań. Realnym działaniem też jest nie poddawanie się depresji i czarnym myślom. NIKT nie wykona za WAS jakiejkolwiek wewnętrznej pracy, JAKIEJKOLWIEK ZMIANY która sprawi że osiągniecie to co chcecie, owszem sprytny iluzjonista to zrobi. Ale nikt nie uleczy waszego serca, nie sprawi że będziecie lepsi, to trudna i twarda praca którą każdy z was musi wykonać sam. Pomijam pomoc psychologiczną i kwestie zdrowotne bo to inna historia trochę, bądźcie po prostu ostrożni wobec ludzi którzy oferują wam "poszerzenie świadomości" bo pomachają łapkami. Niech to zrobią nad waszym laptopem i zmaterializują dodatkowe dwa rdzenie...wtedy to raczej coś potrafią...Wiesz tyle ile wiesz, robisz to co robisz..ale rób tak aby nikogo nie krzywdzić bo to jest jedyne pojęcie grzechu. Nie krzywdzić.

Jesteście ludźmi i bądźcie z tego dumni, bo to wcale nie takie głupie być człowiekiem, można całkiem sporo osiągnąć w bardzo krótkim czasie...wystarczy chcieć. Jedyne co potrzebujecie to wiedza ale taka którą można sprawdzić bo nie ma nic gorszego niż eksperymenty w stylu Kaczora Duffy- wlej wszystko co widzisz do jednej menzurki i po wybuchu wypij to... :wacko: a to nam się oferuje na wielu poziomach. Owszem czasem owocuje to genialnym wynalazkiem bo taka jest ludzka natura aby tak czasem zrobić...gorzej jak eksperyment nie wypali...

Nie mam pojęcia co przyniesie 2012 rok, wierzę że będzie dobrze i nie boję się tego co nadejdzie. Nie widzę też powodów aby snuć idiotyczne teorie będące owocem wybujałej fantazji a nie naukowych przesłanek.
Wiemy tylko tyle że coś się dzieje z czasem i polem magnetycznym, najprawdopodobniej też ze Słońcem które macza w tym palce, jesteśmy z nim związani to oczywiste.

W gruncie rzeczy to nie chodzi mi o to żebyście zostali sami ze swoimi problemami od tego są inni ludzie bo tylko we wzajemnych interakcjach można do czegoś dojść..ale zawsze kierunek "do wewnątrz", jest masa ludzi który chcą podzielić się swoją wiedzą...zasady są proste, to musi się dać weryfikować, jeżeli nie to uczony zakłada hipotezę ..ale nigdy nie można przekonywać kogoś na siłę że to co mówi jest PRAWDĄ KTÓREJ NIE WIDAĆ.

Mógłbym pisać bardzo wiele jeszcze ale wszytko sprowadza się do jednego. Każdy z nas ma być silną potężną niezależną jednostką od nikogo, posiadającą tyle wiedzy ile mu potrzeba aby móc samemu być ogromnym źródłem inspiracji dla innych. Nie jakiekolwiek struktury które opierając na tym ze jest guru mający "wpływ wiedzy" z góry z niewiadomych źródeł i wszyscy mu bezkrytycznie wierzą...a jedyne co ma na swoje uwiarygodnienie to powtarzanie z "playbacku"..."Wiesz to mi przypomina tą teorię..." . "..tak, tak...ja właśnie o tym mówiłem, to miałem na myśli....", a wy myślicie "...kurcze ale to mądry człowiek, ta wiedz zgadza się z moimi przekonaniami, wiec to musi być prawda"... 8-) To bardzo powszechne zachowania ostatnio, ale sprawdźcie czas "zwłoki" lub po prostu przyjrzycie się kto pierwszy zacznie przytakiwać, to bardzo proste. Lub obejrzyjcie serial "Mentalista" można się wiele dowiedzieć o takich zachowaniach. :)

My i oczywiście masa ludzi zajmująca się naprawdę solidną pracą będziemy badać różne obszary, będziemy je przedstawiać. Ja mogliście się ostatnio przekonać, nasza historia wcale nie jest taka prosta jakby się wydawało. Źródłem oczywiście był tylko jeden człowiek którego nikt nie potrafił zweryfikować. Pisał swobodnie 30 lat ponad. Zmienił jedynie umysły ludzi, bo jakoś przeszłości aby pasowała do jego teorii mu się nie udało. Dlatego żądajcie źródeł informacji, konkretów, zadawajcie pytania. Ludzkie umysły potrafią bardzo wiele i nie potrzebujemy JAKICHKOLWIEK KOSMICZNYCH NAUCZYCIELI czy wiedzy z dziesiątej gęstości która może jest i dobra ...ale dla "miejscowych" bo raczej problemy warszawiaka z podatkami nie zainteresują pracownika NASA z problemem z wektorem ciągu...PRAWDA ?

My sami tutaj na tej planecie musimy sobie poradzić z NASZYMI problemami.
My sami tylko możemy polepszyć nasz komfort życia i jego warunki.
My sami tylko jesteśmy odpowiedzialni za własny rozwój...i (i błędy)
Popełnianie błędów to też element nauki, często bardzo skuteczny, bo ludzką rzeczą jest popełnić błąd.

Dziwi mnie tylko że są ludzie którzy zakładają że istoty niematerialne ze świata duchowego, astralnego czy innego...nie popełniają błędów...Skąd to założenie ? Bo nie widzimy ich porażek, o których one skwapliwie milczą?. Skąd to założenie o nieomylności obcych istot, czy duchowych ?
Skąd tak wszyscy są pewni że ten strumień danych z channelingów, ze światów duchowych jest tak fantastycznie "bezbłędny" Moim zdaniem to tylko ILUZJA NIEOMYLNOŚCI którą popularyzują rożni ludzie będący pod ich (tych bytów) wpływem a którzy to stwarzają ILUZJĘ WYKONANEJ DOBREJ ROBOTY.
Błąd to też wartość. Współczesna nauka i technika nazywa to "Tolerancją" i dobrze by było aby świat duchowy też to zakładał.

Wiecie nie macie mnie słuchać... bo ja sam popełniam błędy ale nie tworzę iluzji że wykonuje mesjanistyczną robotę dla dobra ludzkości bo każdy z was to robi i ma to robić...chyba że woli być z rodziną i też słuszny wybór. Są ludzie którzy bardzo mocno się zaangażowali w przekazywanie wiedzy jak np Janusz Zagórski (i wielu wielu innych), bo wiecie że walczymy z władcami matrixa któremu zależy abyś byli ciemną masą łatwych do manipulacji obiektów. Wspierajcie takich ludzi bo robią dobrą robotę i czujecie to sercami. Oszustów poznacie zawsze.

Te dwa fragmenty Michael Tsariona "Architekci Kontroli" są nadal aktualne, przypomnijcie sobie ten film na 2012 rok. Uważajcie na ludzi mówiących z "playbacku" a raczej "powtarzających"

phpBB [video]


phpBB [video]


Wszyscy jesteśmy ludźmi i powinniśmy być z tego dumni bo to wielka zaleta, anie kara.
NIE DAJCIE SOBIE ODEBRAĆ WASZEGO CZŁOWIECZEŃSTWA

:hejka: To moje podsumowanie 2011 roku. Było miło...i się jeszcze nie skończyło.

Wszystkiego najlepszego w 2012 roku !!!Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 gru 2011, 18:25 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 31 gru 2011, 18:52 
Obrazek

Zmiana nie nadejdzie gdy będziemy czekać na kogoś innego czy na inny dzień.
To my jesteśmy tymi, na których czekamy. To my jesteśmy zmianą, której szukamy.


Obrazek

To chyba ktoś sławny powiedział Mruga Nie zabijajmy i tym razem posłańca.
ObrazekNa górę
   
 
 
Post: 31 gru 2011, 19:08 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2009, 10:38
Posty: 195
Red,
jakkolwiek miałbym oceniać twój post, a raczej przesłanie, bo tak go nazwałeś.. to braknie mi słów, aby podsumować to o czym piszesz. Sam dobrze wiedziałeś jak ma wyglądać forum, sam wiedziałeś jacy są ludzie, sam nakreśliłeś to, co nam jest bliskie... wywiązałeś się z tego bez zarzutu.. dziękuję...

_________________
Jeśli czegokolwiek nam brakuje w życiu, to tylko miłości...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 19:35 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2010, 23:43
Posty: 674
Lokalizacja: Londyn
Płeć: mężczyzna
Amen :king:

_________________
There is a city
http://www.youtube.com/watch?v=Ejd2rsXoQSI

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 20:20 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 maja 2010, 18:48
Posty: 50
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Grafschaft Glatz
I SZCZĘSLIWEGO NOVEGO 2012 roku !!!
:szampan:
LOVE "EM All :okok:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 20:22 
Offline
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2009, 5:05
Posty: 1218
Lokalizacja: Lyrae/Terra
Płeć: mężczyzna
Świetna przemowa.
Zgadzam się w 99%.
Jedynie dodam, iż każdy dzień jest potencjałem na jakąkolwiek zmianę.
Z jednym tylko poprawię Red'a, wiem że o tym wiesz, ale nie jesteśmy tylko ludźmi. To jedynie maska. "Czym jestem" pozostaje wciąż nie odkrytym oceanem możliwości. Bawmy się w ludzi jak najlepiej :hi hi:

Pozdrawiam. I życzę uważności i umiejętnego wyciągania wniosków z własnej wędrówki i wydarzeń na około, na rok 2012. Świadomości nieskończoności :)


Obrazek

_________________
Nie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 20:48 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2010, 23:52
Posty: 65
Lokalizacja: Żory / Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
RED,
Świetnie to powiedziałeś i chyba się zgadzam :)

mogę powiedzieć od siebie, że nie czuję, żeby 2012 miał być "wielkim wielkim bum" Jak napisał D. Icke to nie jest koniec to dopiero początek. Jestem pewien, że najbliższe 5 lat będzie decydujące dla losów tej planety. Trzeba zapiąć pasy :)
Wierzę że nie dojdzie do 3 wojny światowej. System będzie się sypać coraz bardziej, ale może jeszcze ten rok jakoś przetrwa, kto wie... Przypuszczam, że będzie nam potrzebna umiejętność "centrowania". Wydaje mi się, że czas popłynie jeszcze szybciej i ludzie będą czuli psychiczny ucisk, duży stres, być może zwiększy się ilość samobójstw. Dlatego tak ważne będzie żeby być w jedności z swoim wnętrzem.
Tak czy owak, każdy z nas powinien dalej iść swoją drogą. Zdążyłem się już przekonać, że praca nad sobą nie jest wcale taka łatwa... ale to chyba podstawa, żeby zacząć zmiany świata od siebie, bo inaczej to tylko parodia z tego wyjdzie. Odmienieni na lepsze możemy inspirować innych, naszym postępowaniem, byciem, naszą energią :)

Życzę wszystkim, żebyśmy byli "falą" żeby nasze serca były niezłamane a świadomość ciągle wzbijała się do góry. Życzmy sobie także zdrowa no i trochę tej matriksowej mamony dla spokojnej pracy :) Zdrowie!

_________________
"We are the light that brings the end of night"Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 20:53 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2010, 16:58
Posty: 373
Płeć: mężczyzna
Dobrze napisane

Odemnie i mojej rodziny dokolwiek by sie nie działo biorę to na klate :)
Jakolwiek by nie było będzie dobrze :)

Wszystkiego dobrego w nowym ( Zmitologizowanym) Roku 2012

Pozdrawiam
Przesyłam tyle pozytywnej energi ile potrafie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 21:10 
Dużo dobrego na nowy i dobrych pomysłów na nowy, oczywiście też dużo bzykania panienek :D

ELO MORELO :uczeń: :king:Na górę
   
 
 
Post: 31 gru 2011, 21:48 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 20:24
Posty: 581
Lokalizacja: Maryjenburg
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]


phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 21:55 
A ja życzę przede wszystkim dużo Spokoju w nowym roku! :spoko:

PS:...

A chłopaki już się bawią! haha :D

Polecam ten filmik!Na górę
   
 
 
Post: 31 gru 2011, 22:09 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 paź 2009, 7:48
Posty: 117
Płeć: kobieta
LUDZISKA NIECH SIE DZIEJE NASZA WOLA ...

a Nasza "znaczy" ... WOLNOŚĆ !
no dobra ramiki matriksa trzymają..
co z tym zrobić ?

żyć w zgodzie ze sobą... JAK CI SERCE DYKTUJE..
TEGO KAŻDEMU ŻYCZĘ ...

_________________
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."
C.G.JungNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 22:26 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
Ja dodam tylko od siebie, że wszyscy jesteśmy elementami natury czyli jej częścią i zrozumienie tego owocuje naprawdę wielkimi "CUDAMI".
Nawiążę też do założonego tematu: http://davidicke.pl/forum/ogolno-wiatowa-wizualizacja-w-kierunku-prze-omu-t8979.html ze strony: http://visualizedaily.com/action1-pl.html i zakończę tym iż:

INSPIRUJCIE KAŻDEGO DO TEGO BY BYŁ SOBĄ I POZWOLIŁ SOBIE NA CHWILĘ KOMFORTU I DOŚWIADCZENIA SAMEGO SIEBIE.

Jak powiedział 'Harasim' (tak pieszczotliwie moja połówka nazywa Nassima Harrameina :lol: ):
"Koniec czegoś jest początkiem czegoś innego" (może nie dosłownie :mrgreen: ,ale chodzi o sens)

_________________
Dziękuję za świadomość wszystkich ludzi oraz miłość i radość wynikającą z wolności umysłu pozwalającej być TERAZ i TU !!!

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TVNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 22:31 
A to tak ode mnie na nowy rok.... jest kilka błędów ale już nie będę ich poprawiał... jest jak jest :)

phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 31 gru 2011, 23:15 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1632
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
Rok 2012 był to dziwny rok... ups, dopiero będzie. :wacko:

Cóż to ja wam mogę powiedzieć Wy moje bestyjki kochane? Mruga

Może to wam powiem: Wszystkiego Dobrego i Szczęśliwego w tym ko(s)micznym Nowym Roku. :)

O i dam wam jeszcze prezent: (rzut) łapcie wszechświat. :)

A tak w ogóle to wasze zdrowie. :szampan:

:buja: :bużki: :hejka:

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 23:32 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 kwie 2009, 16:35
Posty: 417
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Zielony Cętkowany
Będzie, tfuuu.... jest dobrze :D
Pozdrowienia dla Wszystkich
:hejka: :bużki: :haha:

_________________
Nie kim, a Czym jestem i co tu i Tam robię? ...reszta jest prosta :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2011, 23:36 
Dziękuję Red za budujące przesłanie :spoko:
Dało mi trochę do myślenia, i to dobrze oczywiście.

Kochani
Szczęśliwego 2012,13,14..... itd.
Bo jak wiecie czeka nas dużo lat jeszcze na tym świecie, i też dużo do odkrycia.
Ja sam wlazłem do wirtualnego świata i planuję tam krucjatę na masową skalę...
https://secondlife.com/my/index.php?lang=en-US
To jest na 2012 rok majne plan, gdyż dużo ludzi się tam przewija tak więdz nie można zmarnować okazji do tego by działać na rzecz "ocucenia" i pokazania co niektórym o co kaman.
Nie będzie to proste bo np. u mnie z angielskim średnio, ale bardziej się skupię na polskiej społeczności sla.
Już zrobiłem "świątynie" wielo kulturową w wirtualnym świecie, a planuję by było to swego rodzaju centrum informacji.
To jest moja praca na 2012 rok i coś co jestem w stanie wykonać tam.

Pozdrawiam i owocnego roku 2012 wam wszystkim życzę :słonko: :słonko: :słonko: :hejka: :hejka: :hejka:Na górę
   
 
 
Post: 01 sty 2012, 0:53 
Wszystkiego Dobrego , dla wszystkich.
Jak zawsze.
Pozdrawiam.Na górę
   
 
 
Post: 01 sty 2012, 11:01 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1900
Nic dodać nic ująć tylko szczęścia, zdrowia :szampan: , na ten Nowy Rok 2012, aby się Wam wszystko darzyło, a marzenia były w zasięgu ręki. :bużki:

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 sty 2012, 14:11 
Hej!


Był taki artysta Constantino Brumidi, pracował trochę dla Papierza w Europie, później otoczony troskliwą opieką Jezuitów w USA wybrał się na wycieczkę do Meksyku, a po powrocie malował słynne freski na kopule w Waszyngtonie:
Obrazek

Najsłynniejsze malowidło to oczywiście Apoteoza Waszyngtona, to fragment opisu z Wiki:

"
Na fresku Waszyngton przedstawiony został w sposób alegoryczny, jako posiadający cechy boskie i wstępujący do nieba. Otoczony jest postaciami z mitologii greckiej i rzymskiej. Osoba prezydenta odziana jest w purpurowe szaty, kolor królewski, u stóp jego znajduje się łuk tęczy, po jego lewej stronie zasiada bogini Wiktoria, odziana w zieloną szatę, z trąbą w ręku, natomiast po prawej bogini Wolności, w niebieskiej szacie.
"

Ciekawy jest także fresk "Cortez i Montezuma w Meksykańskeij Światyni""

Obrazek

...Montezuma wskazuje na majański kalendarz i datę 2012.

Centralna część kalendarza jest zasłonięta, być moze dlatego że przedstawia Tonatiuha, wężowego boga o nieposkromionym apetycie na ludzkie ofiary:
Obrazek

Czyżby twórcy Kapitolu "podpinali" się pod wierzenia naiwnych pogan z całej planety wieszczących powrót wężowych bogów?

Pożyjemy, zobaczymy :shock:

Życzę wszystkim ognia w sercu i życia z pasją,

pozdrawiamNa górę
   
 
 
Post: 02 sty 2012, 15:01 
Cytuj:
Życzę wszystkim ognia w sercu i życia z pasją,

Obrazek
tak jest ogień w sercu :serducho" i pasja!taka droga odmienia życie i życie na całej planecie :bużki:Na górę
   
 
 
Post: 02 sty 2012, 15:24 
A ja życzę abyśmy stali się INTELIGENTNĄ PLANETĄ jako całość i jako jednostka , a całe głupie i niezrozumiałe konflikty i doświadczenia odeszły z nas razem z ich twócami. :hejka:Na górę
   
 
 
Post: 02 sty 2012, 15:36 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2010, 11:19
Posty: 319
Lokalizacja: Pałuki
Płeć: mężczyzna
Ja też Wam życzę dużo miłości i radości i miłości i pokory dla drugiego stworzenia :serducho" :uścisk: :tak:

_________________
Każdy człowiek odnajdzie swoje Ja.To kwestia czasuNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 sty 2012, 16:47 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2010, 13:56
Posty: 264
Płeć: kobieta
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2012!

PRZEŻYJMY GO RAZEM! :uścisk:

_________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinnościNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 sty 2012, 16:51 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 01 sty 2012, 10:44
Posty: 6
Witam jestem tu nowy. Jestem istotą duchową ze świata duchowego. Na wstępie chciałem powiedzieć, że Pan redmuluc źle mnie ocenił, to krzywdzące. "Nie zapomnijcie o swoich własnych wewnętrznych zdaniach które raczej nie polegają na służeniu Iluzjonistom Niosącym Światło. Oni mają w nosie wasze prywatne cele w życiu...każdy kto każe wam się poświęcić dla dobra innych - najprawdopodobniej chce po prostu abyście mu służyli."

I kilka innych fragmentów. Szkoda, że można tak myśleć, bardzo szkoda to naprawdę bardzo krzwydzące.
SmutnyNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 sty 2012, 18:07 
Wszystkiego!
Dziękuje że jesteście :bużki:

Cześć Allan, miałem dzisiaj na obiad ziemniaki, dobre były... :język:Na górę
   
 
 
Post: 02 sty 2012, 18:23 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 01 sty 2012, 10:44
Posty: 6
Ja służę radą, pomocą już niedługo będzie moje przesłanie, channeling na styczeń po polsku, aż sam jestem ciekaw czego to będzie dotyczyło. I nie mogę doczekać się kluczy, które pozwolą odrzucić łańcuchy oszustwa.
A Pan Redmuluc niech zobaczy, że nie mam złych intencji, a są szczere.

powodzenia wszystkim. I żadnej wojny :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 sty 2012, 18:29 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1632
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
Jak mawia najwyższy kapłan Wielkiego Kota miaukuku: "Wiesz, będę stał z batem i kazał praktykować.
Nie ma bata, wtedy się oświecisz.
:) :kotek:

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 sty 2012, 19:39 
Życzę wolności.Na górę
   
 
 
Post: 02 sty 2012, 19:43 
fufek pisze:
Jak mawia najwyższy kapłan Wielkiego Kota miaukuku: "Wiesz, będę stał z batem i kazał praktykować.
Nie ma bata, wtedy się oświecisz.
:) :kotek:
:spoko:

Obrazek

PodcastCytuj:
nie ma bata...Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group