Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 19:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Chciałbym poinformować że rozpoczynam pracę nad zupełnie nową serią płyt :tak: poświęconą naszej tematyce. Została zakupiona nowoczesna kamera umożliwiająca nagrywanie materiałów o jakości Blue-Ray w każdych warunkach oświetleniowych. Będzie to zupełnie nowy styl podobny do tego w filmach Tsariona "Architekci Kontroli", mam nadzieję że wam się spodoba. Na początek będzie to wersja dwujęzyczna, polsko-angielska z międzynarodową formą sprzedaży. Pierwsza cześć będzie dotyczyła Okultyzmu, kolejna poświęcona Gadziej Agendzie podzielonej na trzy części historyczną, okultystyczną z Milab i Kontrolą Umysłu. Kolejne na tematy symboliki itp. Postaram się przedstawić w możliwie najbardziej obiektywny sposób całą problematykę. Mam nadzieję że mój materiał ukaże się w Voice of People nowej telewizji Davida Icka, tam postaram się o premierę. Oczywiście to tylko plany :D ambitne ale ...no cóż, idziemy na całość. :spoko:

Jestem w trakcie spraw załatwiania spraw organizacyjnych i praw autorskich. Myślę że to będzie jedyna w swoim rodzaju pozycja w pełni poświęcona tej tematyce. Do tej pory nic takiego nie istniało w dziedzinie okultyzmu, nie ma w tym kraju jakichkolwiek poważnych specjalistów. To co jest wam serwowane to bełkot religijny czy ezoteryczny miszmasz. Uznałem że nie ma sensu walczyć w tłumaczeniu czy prostowaniu błędów czy kłamstw. Występy publiczne są jednorazowym tylko wykładem zasypanym potem przez nawał spraw czy mniej wartościowych tematów odwracających uwagę od sedna problemu. Ciągłe wyjaśnianie tych samych problemów na forum czy w telewizji jakiejkolwiek straciło dawno sens.

Przymierzamy się też do kolejnej książki Davida Icka "The Lion Sleeps No More" czekamy na zgodę wydawnictwa,poinformujemy o rozpoczęciu prac i tym razem będzie to szybciej niż w przypadku "Największego Sekretu" :king:

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 lis 2013, 10:26 
VIP Member
Awatar

Super, nie mogę się doczekać!

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Wiem wiem trzymam kciuki Red :D

Cieszę się, że będzie to oficjal w systemie sprzedaży. Oby się udało! Każda praca powinna być doceniona najpierw finansowo a dopiero potem uznaniowo i każdowo innowo :).

Krzysztof Rogala pisze:
Uznałem że nie ma sensu walczyć w tłumaczeniu czy prostowaniu błędów czy kłamstw. Występy publiczne są jednorazowym tylko wykładem zasypanym potem przez nawał spraw czy mniej wartościowych tematów odwracających uwagę od sedna problemu.

No to chyba najwyższy czas na opus magnum w postaci własnej autorskiej książki?

Na co czekać? Trzymam kciuki!

Niktu

RoX pisze:
No to chyba najwyższy czas na opus magnum w postaci własnej autorskiej książki?

To też mam w planach Mruga tylko na tą chwilę sprawy zawodowe mi to uniemożliwiają, poważne zawirowania na rynku pracy nie wróżą nic dobrego. Materiały już mam zgromadzone, myślę że uporządkowanie tego nastąpi w trakcie robienia filmu. Historia jest niezwykle skomplikowana a dopiero dzięki teorii elektrycznej wszechświata zaczyna nasza archeologia czy geologia nabierać sensu. To samo dotyczy okultyzmu i symboliki. Najpierw muszę zająć się jednak sprawami finansowymi i osobistymi. :)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Krzysztof Rogala pisze:
Najpierw muszę zająć się jednak sprawami finansowymi i osobistymi

No to jak już ustaliłeś priorytety, to zawsze się znajdą suk...y, którzy przysporzą Ci kłopotów osobistych i ekonomicznych, coby książki nie było. :bangheadwall: Ale tam... :spoko: Co najwyżej: " co się odwlecze, to nie uciecze" .

P.S (jakże by inaczej.. :tak: )
Pisałem powyższe nie tylko do Ciebie, ale też do "niektórych czytajacych"
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Niniejszym oficjalnie ruszają prace nad tłumaczeniem książki Davida Icka "The Lion Sleeps No More" :tak:

Obrazek

Super! Bardzo sie ciesze i nie moge doczekac polskiej premiery :)

Jakiś deadline ustalony jest?

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rowniez niecierpliwie czekam i gratuluje :szampan:

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Krzysztof, kurczę, jaka szkoda, że problemy osobiste przeszkodziły Tobie zrealizować tę serię płyt nas sprzedaż. Zaraz miną 2 lata od publikacji tego ogłoszenia. Wierzę, mam nadzieję kiedyś w końcu życie i zdrowie pozwolą ci pracować nad tym projektem i projektem literackim, Twoją autorską książką. To jest wspaniała sprawa! Chcę to zobaczyć, chcę to przeczytać, chcę to wiedzieć. :-) Najważniejsze, żebyś miał warunki w życiu na realizację tych projektów. I aby nic ci nie uniemożliwiło zrobienia tego. Życie, wiemy, jest ważniejsze niż te projekty, ale wiemy też, byłoby to idealne dopełnienie Twojej działalności. Tudzież przy okazji świetna promocja portalu i forum.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

co do wydawnictwa, na forum czytałem wątek o Antonie Parksie. Czy byłaby możliwość byście wydali jego "Mroczny Sekret Gwiazd"?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]