Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 sie 2020, 13:00

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
POBIERZ TERAZ KSIĄŻKĘ – PEŁNA WERSJA:
http://xernt.com/xh/Najwa%C5%BCniejsza.Ksi%C4%85%C5%BCka.Jak%C4%85.Kiedykolwiek.Przeczytasz.Zdrowie.pdf (prawy przycisk myszy -> "zapisz jako"):

Tutaj m.in., można przeczytać za darmo - jeśli komuś nie otwierają się pliki .pdf:
- http://xernt.com/Najwazniejsza-Ksiazka-Jaka-Kiedykolwiek-Przeczytasz-Zdrowie-FULL-EBOOK
- http://www.scribd.com/doc/139318043/Najwa%C5%BCniejsza-Ksi%C4%85%C5%BCka-Jak%C4%85-Kiedykolwiek-Przeczytasz-Zdrowie
Zapraszam do dyskusji. Proszę o pozostawienie tematu, dziękuje.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 maja 2013, 19:48 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Może jakieś krótkie info co to za książka?

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

LamConcept pisze:
Może jakieś krótkie info co to za książka?

Może przedmowa trochę ci wyjaśni:

"0.1 | PRZEDMOWA
W wyniku przeczytania i zastosowania informacji zawartych w tej książce jest możliwe wyleczenie z
praktycznie każdej choroby bądź też dolegliwości lub też doprowadzenie do stanu akceptowalnego,
ograniczającego jej wzrost bądź też intensywność.
Wyeliminowanie przyczyn dolegliwości bądź też chorób, a nie symptomów: jak to jest robione w
przypadku dzisiejszej oficjalnej medycyny – jest kluczem do usunięcia trapiących człowieka
dolegliwości zdrowotnych. Jest to ważne do zrozumienia, gdyż w ekonomicznym systemie – opartym
na ciągłej konsumpcji i przepływie pieniądza: produkty, którymi w tym wypadku są lekarstwa bądź też
zabiegi czy operacje, są tak naprawdę bezużyteczne gdyż traktują one symptomy chorób, a nie ich
główne przyczyny. Zastanawiałeś się czasem dlaczego kiedy odwiedzasz szpital bądź też przychodnie –
są tam kolejki, które zdają się nigdy nie kończyć?
W istocie wygląda to w ten sposób, że np. kiedy w chorobie wieńcowej (serca), która jest spowodowana
nadmiernym odłożeniem się tłuszczu w żyłach i aortach – stosuje się różnego rodzaju rurki wszczepiane
pacjentowi w żyły czy operacje ich przekierowania, tak aby omijały najbardziej stłuszczone obszary –
słowem, wszystko to co obchodzi problem, jednak nie likwiduje jego głównej przyczyny, czyli
usunięcia tłuszczu z żył. Jeśli jednak już wykorzystywane są jakiekolwiek leki, które są skuteczne to
dotyczy to z reguły tylko kondycji, które mogą spowodować śmierć pacjenta, jak np. zapalenie płuc –
jednak również wtedy wykorzystywane są środki, których działanie można tylko porównać do
wsadzenia głowy do mikrofalówki – niezbyt rozsądne, a wręcz destrukcyjne dla zdrowia – z zasady im
większe szkody dany środek spowoduje, tym lepiej. Podobnie jest niemal w każdej innej chorobie – nie
usuwa się bezpośredniej przyczyny, nigdy – są natomiast wymyślane najróżniejsze metody i
znieczulenia symptomów, kończąc na lekach psychotropowych, które niszczą pacjenta dożywotnio.
Z jednej bardzo prostej przyczyny: lekarze nie leczą chorób, a jedynie sprzedają rozwiązania
nieskuteczne, które zmuszają pacjenta pozbawionego wiedzy do ciągłego, repetywnego ich kupowania.
Dzięki temu bogaci się każdy: lekarz, przychodnia, producenci farmaceutyków oraz firmy trzymające na
nie patenty – tylko traci, ostatnia osoba w tym obiegu, czyli pacjent. Traci, bo jego dolegliwości nie są
nigdy rozwiązane, co najwyżej znieczulone wraz z setką innych skutków ubocznych wywołanych
produktami, które on przyjmuje. Nie wspominając już o często niebezpiecznych połączeniach substancji
aktywnych, które nawarstwiają się w momencie gdy jeden lek ma za zadanie zniwelować skutki
uboczne leku poprzedniego. Wiedzą o tym bardzo często pacjenci szpitali psychiatrycznych, bądź też
tych, którzy już są na środkach psychotropowych nawet o tym nie wiedząc, gdyż “wszystko siedzi w
głowie”. Leki sprzedawane w aptekach mają tak naprawdę za zadanie: nie pomóc, ale być ciągle w
sprzedaży, a najlepiej i uzależnić pacjenta na całe życie, by nie mógł funkcjonować bez leku.

Zrozumiesz to po przeczytaniu tej książki"

Nie polecam tej książki osobom lubiącym gotowane mięso. Autor udowadnia na podstawie doświadczeń, że jest to trujące jedzenie dla naszych organizmów i poleca trzymać się tego co surowe.

Cytat:

"W celu zrozumienia czym jest samotrawienie trzeba spojrzeć na eksperyment, który został
przeprowadzony przez naukowca A.M. Ugolev’a: są dwa naczynia, napełniamy je oba sokiem
żołądkowym drapieżnika. Po tym, wkładamy dwie żaby do nich. Jedna z żab jest surowa, druga jest
ugotowana. Wynik będzie nieoczekiwany: pierwsza żaba będzie w pełni strawiona, włączając w to
kości, jednak druga będzie jedynie nieco zmieniona na jej powierzchni. Jeśli więc sok żołądkowy
może strawić nasze pożywienie, to dlaczego w przypadku gotowanego jedzenia tak się nie stało?
Zastanówmy się. Później Ugolev zauważył, że pod wpływem soku żołądkowego drapieżnika komórki w
ograniźmie ofiary zainicjowały proces samotrawienia. Dlaczego surowa żaba została strawiona? Co
ona posiadała, czego było brak w organizmie ugotowanej żaby? Okazało się, że proces
samotrawienia został zainicjowany przez komórki ofiary! To były organizmu własne enzymy,
które rozłożyły całe ciało w proste cząsteczki. Proces samotrawienia zaczyna się z pomocą maleńkich
jonów wodoru, które mogą zostać znalezione w sokach żołądkowych. Żyjące jedzenie, które jest
surowe, rozkłada się samo w soku żołądkowym z pomocą własnym enzymów. Wszystko co
drapieżnik musi zrobić to tylko zaobsorbować te składniki odżywcze w płynnej postaci.

Czy wiemy, aby te same procesy samotrawienia są aplikowalne do surowych roślinnych pokarmów?
Każde surowe roślinne jedzenie jest pełne enzymów, które są gotowe do pełnienia pracy
samotrawienia. Każdy owoc, nasiono lub orzech posiada mechanizm przekształcenia złożonej
materii w proste komponenty dla żywienia kiełka. Jak tylko nasionko zostanie umieszczone w
odpowiednich warunkach (temperatura, wilgotność) enzymy zaczynają wykonywać swoją pracę. Owoc
demontuje się, zapewniając nasionu obfitą ilość składników odżywczych dla życia. To samo dzieje się z
roślinnym jedzeniem w naszych żołądkach. Jednak dzieje się to znacznie szybciej niż w naturze:
szlifujemy pożywienie w ustach i mamy jony wodoru w brzuchach. To jest powód, dlaczego zajmuje
nam to tylko kilka godzin dla samostrawienia roślinnych pokarmów, które spożywamy. W tym
przypadku oczywiście, dzieje się to nie dla korzyści kiełka, ale dla naszych własnych. Więc teraz
wiemy, iż pierwszym kryterium: pożywienie, które spożywamy powinno zawierać swoje własne
żyjące enzymy, które wykonają pracę samotrawienia. Wszystkie enzymy są niszczone w
ekstremalnych temperaturach (termicznego traktowana): smażenia, grilowania, gotowania,
duszenia, pieczenia i tak dalej. Wszystko co podgrzewa jedzenie powyżej 42°C (107.6 Fahrenheita)
kompletnie niszczy enzymy. "

Zacząłem czytać i wydaje mi się że ta praca bardzo poważnie traktuje zdrowie ludzkie.

Proces leczenia (od str. 135) zaczyna od rzeczy absolutnie najważniejszej czyli od detoksykacji organizmu i od usunięcia pasożytów. Pod dyskusje można wziąć metody (głodówki, diety, suplementy) jakie autor proponuje, ale to od czego zaczyna to naprawdę arcyważna sprawa...
tylko że po tym trzeba już nieodwracalnie zmienić tryb zycia:-)

Jeśli ktoś się na to decyduje to książka dla niego.

Podoba mi się jego podejście, że na zdrowie człowieka składaja się wszystkie elementy (czynności, dieta, oddychanie itd.), które razem składają się na jedną wielką całość. Czy tak nie działa właśnie wszechświat poprzez naczynia połączone ?

Także czytam i też polecam.

Niktu

@homorek:

Cytuj:
Nie polecam tej książki osobom lubiącym gotowane mięso. Autor udowadnia na podstawie doświadczeń, że jest to trujące jedzenie dla naszych organizmów i poleca trzymać się tego co surowe.

specjalnie wstawilem nowa wersje pliku;
to nie jest tak, ze nie polecam jesc gotowanego miesa, bo sam jestem miesozerca i przepadam za rybami

chodzi o to, co zostalo uwzglednione w s. #K8E (zywnosc GM, jaka jest pasza dla miesa przemyslowego jest znajdywana w produkcie koncowym - patrz sekcja); w dodatku wysysa z energii i 10 innych powodow, jakie zostaly przedstawione w publikacji

s. #9:Q35 jest to dokladnie rozlozone

Pozdrawiam

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Jak zobaczyłam ponad 800 stron to się przeraziłam Mruga Przejrzałam pobieżnie kilka podrozdziałów i jestem w ogromnym szoku :shock: Pomieszanie z poplątaniem, trochę prawdy, trochę bajek, a wszystko zalatuje lekką paranoją. "Nie ufaj nikomu", "musisz zmusić się do wymiotów po zażyciu trucizny lub GMO" - no sory, ale takie teksty...
Poza tym obrzezanie jako sposób na przedłużenie stosunku i zwiększenie przyjemności, powiększenie penisa...

Nie kupuję tych "porad" w całości. Szkoda, bo wartościowe rzeczy podane w taki sposób nie zachęcą raczej do wypróbowania.

Na miejscu autora zastanowiłabym się nad edycją niektórych fragmentów i nad brzmieniem całości, bo odżywianie jest naprawdę ważne, ale jest napisane (wg. mnie) jakoś tak fanatycznie. Ci, którzy wiedzą, to nie potrzebują tych informacji, a ci, którzy nie wiedzą, mogą poczuć się zniechęceni. :bużki:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jak zobaczyłam ponad 800 stron to się przeraziłam Przejrzałam pobieżnie kilka podrozdziałów i jestem w ogromnym szoku Pomieszanie z poplątaniem, trochę prawdy, trochę bajek, a wszystko zalatuje lekką paranoją. "Nie ufaj nikomu", "musisz zmusić się do wymiotów po zażyciu trucizny lub GMO" - no sory, ale takie teksty...
Poza tym obrzezanie jako sposób na przedłużenie stosunku i zwiększenie przyjemności, powiększenie penisa...

Dokładnie. Człowiek ten opisał wszystko i... nic. Stulejka, pranajama, urban survival, narkotyki i lewatywy niewiele maja ze sobą wspólnego. Książka przedstawiona jest na sposób kompendium wiedzy o wszystkim co jest w życiu najważniejsze :-) Według mnie jest to pozycja stanowiąca zlepek informacji "o wszystkim", są to cytaty i wycinki z wielu różnych publikacji i opracowań poskładane jako - tako do kupy jako remedium na wszystko. Ogromna bibliografia. Informacje na temat zdrowego trybu życia są dla mnie ciekawą pozycją, aktualnie bardziej je zgłębiam, natomiast o np. survivalu to mógłbym temu panu parę rzeczy powiedzieć k o n k r e t n i e j s z y c h.
W książce są zawarte tematy o których przeciętny użytkownik może wiedzieć więcej niż autor. Proszę wziąć to pod uwagę. Nie mniej jednak polecam publikację - ogrom informacji.

"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

@Ariessa: jesli z czyms sie nie zgadasz lub uwazasz za bledne to napisz to na forum; na stan mojej wiedzy, wiekszosc - przynajmniej ta poprawiona obecnie do #K8E jest zgodna (plik jeszcze nie podmieniony)

@:MenThor: jakie dziedziny sugerujesz by byly bardziej rozbudowane i o jakie elementy? moze wiesz cos, co zostalo pominiete (bo nie ze wszystkiego zdalem sobie sprawe na poziomie swiadomym)? podziel sie informacja

dziekuje

Awatar użytkownika

AndyPSV, tak jak napisałam wcześniej i co zauważył też MenThor, wyszła Ci książka o wszystkim - strasznie obszerna objętościowo, a nie wyczerpuje wszystkich tematów. Osobiście oddzieliłabym tą część o odżywianiu i jego wpływie na zdrowie od reszty. Mnie np. nie interesuje napletek, powiększanie (chirurgiczne) penisa czy budowanie masy mięśniowej. Wolałabym poczytać chociażby o naturalnym leczeniu wzroku, a tam zaledwie kilka zdawkowych zdań. Masz sporo o oczyszczaniu organizmu i o witarianizmie, więc pozostań przy tym :tak: Taki sposób odżywiania staje się coraz bardziej popularny - ludzie się nim interesują w związku ze swoimi chorobami. Wydaje mi się, że za dużo chciałbyś tam zmieścić i w sumie w wielu kwestiach nie przekazujesz nic, tylko pobieżne hasła. Poza tym lubię jak wszystko ładnie wygląda i przyczepiłabym się do strony edytorskiej tej publikacji Mruga

BTW w sprawie niepłodności czy problemów z płodnością w ogóle nie wziąłeś pod uwagę wszechobecnego plastiku, którego podwyższony poziom występuje w krwiobiegu takich osób. Odżywianie nie jest jedynym problemem i warto chociażby o tym wspomnieć.

Dobra książka, choć faktycznie niektóre tematy troszkę mniej opisane. Chociaż niektóre znów bardzo obszernie. Moim zdaniem kawał dobrej roboty. W końcu nie każdemu się dogodzi.

I zastanawiam się bo być może nie doczytałem skąd przy energii "moralnej" życiowej ta skala do 6.0 czym to się mierzy itp. Jakbyś mógł wyjaśnić. Na pewno wiesz o co mi chodzi. Dotyczy tematu depresji.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Dobrze to opisałaś Ariessa . Temat witarianizmu, detoksykacji i ogólnie zdrowia i chorób to jest coś przy czym autor powinien pozostać i na tym się skupić. Część o survivalu jest strasznie marna i nawet nie podstawowa, gdzie wiedza jak przeżyć w dziczy (a miasto po katastrofie przyrodniczej) ? etc. Ano wystarczy mieć survival kit od USAF i problem z głowy. A jak nie mamy zapalniczki zapałek i krzesiwa to jak rozpalimy ogień?
Jeżeli już pisać w jakimś temacie to k o n k r e t n i e, tak jak w przypadku diety i zdrowia - kawał dobrej roboty. Ale przez to ogromne zróżnicowanie tematyczne pozycja jest nie składna.

AndyPSV

Poruszyłem tutaj kwestię survivalu akurat bo w tym mam największe kompetencje wśród tematów zawartych w książce.
Survival to nie tylko umiejętność krzesania ognia, określania kierunku, budowa schronienia i pozyskiwanie wody i pożywienia. Survival to przeżycie. Przeżycie z dnia na dzień, jak ktoś mieszka w mieście wie o czym mówię. Survival to także bezpieczny powrót w nocy przez mroczne osiedle pełne.... Znasz takie powiedzenie "w domu to ludzie umierają" Obecnie ludzie nie wyobrażają sobie 2 -3 dni bez prądu, zdajesz sobie sprawę co się zaczyna dziać w miastach po 10 dniach bez prądu? Podejrzewam, że po miesiącu bez ropy prądu i resztek jedzenia doszło by do licznych aktów kanibalizmu :-)
Wiele jest tematów związanych z survivalem, których nie należy pomijać, jak chociażby samoobrona.
Poruszyłeś temat sygnalizacji, jak dać znać że żyjemy, żeby ktoś nas odnalazł... Teraz wyobraź sobie sytuację, w której nie chcemy być zauważeni przez nikogo i nasze życie od tego własnie zależy i co wtedy, co robić. Mnóstwo jest tematów jak widzisz, to co napisałeś o "survivalu" jest wg mnie mocno nie fachowe, choć sam pomysł zawarcia wszystkiego w jednym jest spoko, to myślę, że jakby książkę podzielić WYRAŹNIE np na trzy części, to wyglądało by to bardziej przyzwoicie.

Takie moje zdanie, nie mniej jednak, jeżeli będziesz coś edytował w publikacji etc. rozejrzyj się jest wiele ciekawych miejsc w internecie jak np to : http://kryzysowo.pl/ polecam każdemu bez względu na wszystko :-)

"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

@thomasis: wyjasnie ten temat w s. #K8F

przypatrz sie nazwom; adoracja (ludzie traktuja jak diament, zwracasz na siebie uwage); przy u > 0.5 masz zdolnosc czytania tego przy rzucie okiem, jesli zapewne tylko ta wiedza zostala zassana (bedzie w K8F wytlumaczone, jest w przygotowaniu)

przypatrz sie symptomom spadku oraz zapoznaj sie z caly rozdzialem; to da tobie pewne pojecie

dziekuje za opinie, prosze pisac jeszcze czego brakuje (jest kilka rzeczy jeszcze w przygotowaniu i faktem jest iz nie wszystko jest tam jeszcze zebrane, stad oczekuje by to zostalo wytkniete); dziekuje jeszcze raz

-- 13 maja 2013, 4:40 --

@Ariessa: http://xernt.com/xh/Najwa%C5%BCniejsza. ... drowie.pdf (prawy mysz -> "zapisz jako") masz całość o wzroku uzupełnioną już.

Z polem moralnym jeszcze czasu potrzebuje na wykończenie s. #K7F.

Dziękuje.

Podzielcie się dziełem z innymi, w obecnej formie i odbijcie także na nośniki pendrive/ cd/ inne.
Dzięki jeszcze raz.

Przeczytałem cały dział o uzależnieniach i depresji, aż do wątku o leczeniu raka. Generalnie zgadzam się z tym co jest napisane w hmm 95%.
Zastanawiam się czy brałeś czasem pod uwagę moc kamieni np. kryształ górski jako ochrona przed tzw. pasożytami/wampirami energetycznymi.
Ogólne założenia dobre, generalnie nic nie dzieje się przeciwko nam tylko pokazuje nasz stan wewnętrzny.
Niektóre wątki przesadzone lekko, chociaż to tylko moje zdanie i nie musisz się nim sugerować.
Przesadzone dlatego, że pokazują w bardzo dużym uproszczeniu drogę upadku jak i wzrostu mimo, że tak obszernie to i tak w uproszczeniu.
Dziwnie też brzmi zdanie o "utylizacji dusz". Brzmi to tak, że w gdy dusza przejdzie poziom wyżej to ma szanse na nieśmiertelność, ale tylko nieliczne to otrzymują. A reszta jest "utylizowania" bądź więziona na zawsze(chyba te niemoralne).
Wiele osób by się z tym nie zgodziło, chociaż ja już słyszałem tyle teorii na ten temat, że masakra. Nie zapominajmy, że to tylko teorie.
Za to bardzo, ale to bardzo podoba mi się wyjaśnienie na temat postępowania moralnego, aby energia nasza wzrosła. Generalnie już to wszystko wiedziałem, ale to mnie jeszcze bardziej utwierdziło w tym. Mógłbyś wspomnieć troszkę więcej o prawie przyciągania, ale ogólnie jest bardzo dobrze.
Na pewno książka dała Tobie i będzie dawać dużo energii moralnej.
Jestem pełen podziwu.
Powodzenia :)

Cytuj:
thomasis: Na pewno książka dała Tobie i będzie dawać dużo energii moralnej.

Zeby to tylko o to chodzilo.

Czego jeszcze brakuje w najnowszej wersji: http://xernt.com/xh/Najwa%C5%BCniejsza. ... drowie.pdf (prawy przycisk myszy -> "zapisz jako")
?

Piszcie śmiało i wszystko, nawet mogące wydawać się nieistotnymi pomysły.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam, czy wie ktoś może gdzie można jeszcze znaleźć tą książkę? Linkin niestety już wygasły. Może ma ktoś ją zapisaną na dysku? Pozdrawiam : )

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

http://porady.uzdrawianie.org/wp-content/uploads/2015/03/Najwa%C5%BCniejsza.Ksi%C4%85%C5%BCka.Jak%C4%85.Kiedykolwiek.Przeczytasz.Zdrowie-aktualna.pdf

Awatar użytkownika

W sumie to autor Ameryki nie odkrył. Każdy kto sie interesuje własnym ciałem, własnym zdrowiem i jest użytkownikiem tego forum to wiem o tym, co opisuje autor książki . Czyli podstawy tj. Walka z pasożytami, detoksykacja , zmiana diety i stylu życia i ewentualna suplementacja. Uważam, że wszystko jest tu zawarte na forum i oczywiście można przeczytać tą epopeje o zdrowiu ale to jest tylko utwierdzanie sie w tym, że idziemy dobrą drogą

Awatar użytkownika

Należy też uprawiać jakiś sport i nie myślę o szachach ,szczególnie ci powinni ,którzy mają pracę przy biurku.
Świeże leśne powietrze i ruch dobrze robi dla organizmu i mózgu a do tego przez pot też wydzielany niepotrzebne
substancje z organizmu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]