Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 11 lip 2020, 15:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

The Most Dangerous Book In The World

Obrazek Obrazek S. K. BAIN

Chyba pierwsza książka traktująca kompleksowo o zamachu z 11 września jako rytuale.
Nie jest jeszcze dostępna we 'free pdf' i może być ciekawą pozycją do przetłumaczenia.

Mam w planach zrobienie filmu na zasadzie prezentacji, z fragmentami filmików, zdjęć i tekstem opisującym te konkretne obrazy. Nie mam profesjonalnego programu tylko Windows Life Movie Maker.
Szkoda, że nie dysponuję płatnym pro-programem.
Dlatego nie będzie to nic super, ale spróbuje coś przedstawić ciekawego.

Film miałby być ( jeśli uda mi się go wykonać ) właśnie pokazujący dlaczego wydarzenie 9/11 było rytuałem. Bazując na znanym materiałach związanych z okultystyczną stroną zamachu i niektórych informacjach zebranych przez autora tej książki można skleić coś o wiele bardziej spójnego niż porozrzucane filmiki i wykłady w języku angielskim na internecie.
Nie ma tutaj nic odkrywczego dla środowiska alternatywnego, ale po polsku chyba nic takiego nie ma, więc zobaczę co z tego wyjdzie.

Zastanawiam się też, wiem że ta sprawa była poruszana na forum dlaczego trio : Witkowski, Wołoszański, Bernatowicz upierają się co okoliczności, sprawców i podtrzymują oficjalną wersję wydarzeń. Czy są tak mocno uwarunkowani, odgrodzeni murem świadomości, że nie dopuszczają do myśli prawdy, czy to tylko względy poprawności politycznej, reputacji i kwestii finansowej. W końcu pan Witkowski wcześniej pisał o zagrożeniu terrorystami Bin Ladena. Przydałaby się konfrontacja znawców tematu kontra ci panowie.

Przy okazji czekam z niecierpliwością :cwaniak: na premierę filmu i książki REDMULCA o okultyzmie elit. Kiedy będzie można to zobaczyć?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 sie 2014, 13:04 
VIP Member
Awatar

Szukałem coś o autorze, jest dziennikarzem, pracował tu: http://www.weeklystandard.com/ , jego ksiażkę
wydaje Trine Day tu: http://trineday.com/ , i tu: http://trineday.com/paypal_store/produc ... index.html .
Książka ma nawet swoja stronę tu: http://themostdangerousbookintheworld.com/
dostepna w ebooku i wersja drukowana (jęz. ang.). N...

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nie jest dostępny ebook,a był umieszczony na 4shared,ale myślę że się odnajdzie za jakiś czas
Taką ciekawostkę znalazłem -opis po angielsku i symboliczna grafika:

Cytuj:
Obrazek

S. K. Bain, author of “The Most Dangerous Book In The World,” instructs symbol illiterate, i.e., modern rationalistic-scientific man on 9/11 Mega Occult Ritual – Global Black Mass! Aleister Crowley is the guest of honor on 9/11, Bain persuades listeners in 20 minute You Tube video, “9/11 AS Mass Ritual – S. K. Bain,” with numbers involved – 11, 77, 93, 175 – AKA occult signatures – all evident on fateful day. Bain argues 9/11 was also Psy Op and Dark Comedy to shepherd and mock the herd. Korean Flight 85 was forced to land in White Horse, Yukon on 9/11, constituting a tip of hat to Crowley, who was addicted to heroin. White Horse is a slang name used for heroin.

President George W. Bush reading book, “The Pet Goat,” interpreted as Bush presiding over a black mass an invocation to the goat-headed deity, Baphomet. The symbolism seems deep even overwhelming on 9/11 with only surface scratched in twenty minutes. 9/11 as a new year celebration if using Egyptian Coptic calendar and a reference to Sirius, the Dog Star. The Coptic calendar was based upon observations of rising of star Sirius in the sky – just one more esoteric facet of 9/11 date. The layers of symbolism boggle the mind! Bain functions much as a special needs teacher who attempts to open minds closed to esoteric meaning! The present writer finds twin towers burning as haunting reminder of twin pillars on porch of King Solomon’s temple. The pillars, Boaz and Jachin, burning elicits an Ordo Templi Orientis song, “Song of the Perfect Initiate,” “Boaz broken, Jachin gone, Freely spoken Jahbulon, All above Is overthrown, For the love Of Babalon.” Does this mean we’ve entered into a new lawless and godless era, where everything is permitted? It certainly seems we’re slouching towards Babylon. The present writer is especially grateful to Bain for highlighting the mocking dark comedy aspects to these performances. It’s a start towards goal of people realizing how little – if any regard – those in power have for rest of us! Hats off to S. K. Bain!

http://occult101.wordpress.com/2014/01/ ... -s-k-bain/

szukajka grafiki http://www.tineye.com po załączeniu prawej części obrazka wypluła uzupełniające szczegóły :
Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]