Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 01 gru 2021, 16:01

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Post: 31 gru 2013, 14:37 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1802
Nagonka na Dr Jaśkowskiego

Patriota ziemski - nie tylko Polski, lekarz, działający dla zdrowia i życia pacjentów, aktualnie jest prześladowany i nękany małpimi sztuczkami za śmiałe wypowiedzi godzące w interesy karteli farmaceutycznych, i spec grup - sypiących na ludzkie głowy chemtrails.

Im więcej mówi, tym bardziej napierają...
Kacykowie systemu wypracowują sobie odpowiednią karmę, pod to żeby na sobie zrozumieć, co to znaczy żyć w zatrutym świecie i chorować na opcje którym ciężko nadać nazwę a co dopiero uleczyć...

Wstyd i hańba.

Z jednej strony czekamy aż ta sfora powyzdycha na choroby powstające od tego, co sami wspierają i z czego ujawniać ludziom zabraniają, z drugiej - jakkolwiek kto może warto wesprzeć Dr Jaśkowskiego.

Pogadać z sąsiadem. Uświadamiać ludzi co on dla nas robi.
Pomyśleć o nim dobrze.

Każda dobra myśl się przyda, słowo, czy prosta linka udostępniona.


http://polscott24.com/kolejna-kompromitacja-prawa-w-wydaniu-izb-lekarskich/
Kod:
http://polscott24.com/kolejna-kompromitacja-prawa-w-wydaniu-izb-lekarskich/


Cytuj:
olejna kompromitacja prawa w wydaniu Izb Lekarskich
30 grudnia 2013
Czyżby powrót do sytuacji przed laty? Czy też kontrofensywa ruszyła?
.
dr Jerzy Jaśkowski dla Polscott 24 -cz.1

Obrazek

„W więzach organizacji prawdę diabli wezmą.”prof. T.Kotarbiński.
“Nie karze się tego, kto zabija ustami, ani też nie łupi się tego, który zabija językiem “Tajna Historia Mongołów PIW Warszawa 2005.

.


Już od kilku ładnych lat staram się przekazywać informacje o zmianach, jakie nastąpiły w Polsce, na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza. Wbrew tezie szeroko nagłaśnianej przez media głównego nurtu dezinformacji, upadek komunizmu wcale nie nastąpił w dniu 4 czerwca roku pamiętnego, jak to pewna aktoreczka zadeklamowała.
.
„W rękawiczkach” Gdańsk- 1992r.
.
Przygotowania do upadku, czyli przefarbowania, zaczęły się od czasów genseka Edwarda Gierka, a polegały na reformach oświaty. Reformy te nasilały się systematycznie. Finał nastąpił za czasów ostatnich rządów, sprowadzając edukację powszechną praktycznie do 3 – klasowej szkoły podstawowej. Czyli do poziomu, jaki chcieli osiągnąć Niemcy w 1942 roku [pamiętniki gen. Molla]. Jak wiadomo, w pierwszych 3 latach szkoły podstawowej nie ma stopni i ma być propagowana bezstresowa nauka poprzez zabawę, łącznie z seksem. Skutki tego są już widoczne na każdym kroku. Aby odwrócić uwagę od celu końcowego, czyli delikatnie mówiąc, totalnego debilizmu tak edukowanego społeczeństwa, jak z rękawa powstają nam wyższe uczelnie i tabuny profesorów. Gorzej z efektami ich pracy, ponieważ liczba wynalazków spadła w okresie minionych 30-tu lat pięciokrotnie i oscyluje w granicach ok. 100 rocznie, kiedy nasi sąsiedzi, Niemcy, mają po ok. 17 000, a np. Korea Południowa – 14500. W dwa razy większych demograficznie Niemczech jest tylko ok. 70 wyższych uczelni, a nasi ministrowie chwalą się ok. 470 wyższymi uczelniami. Tylko siłami jakich naukowców są te atrapy szkół wyższych utrzymywane i dlaczego, pomimo braku nauczycieli akademickich, wydawano licencje takim ośrodkom?Czyli wyraźnie widoczne jest przejście jakości w ilość. Uwidacznia się to w rankingu naszych uczelni, gdzie takie rodzime tuzy, jak Politechnika Wrocławska, czy uczelnie łódzkie, zajmują któreś tam z kolei po 19 000 miejsce, na 21000 ocenianych szkół wyższych na całym świecie.

.
W tym samym czasie pozwolono na rozkwit „demokracji”, poprzez ustawy o stowarzyszeniach, czyli wolności zrzeszeń. Twierdziłem i twierdzę, że zrobiono to tylko i wyłącznie po to, by kontrolować doły. Czyli typowa azjatycka piramida władzy. [rys]
.
http://politicalvelcraft.org/2013/08/01 ... wn-a-bank/
.
Potwierdza powyższą tezę otrzymane pismo, które podaję w załączniku.Pismo datowane na 28 października 2013 r. otrzymałem dopiero 15 grudnia 2013 roku. Zastanawiająco długo szedł ten list, nawet jak na pocztę polską. Pismo wystosował do mnie Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, lekarz Jolanta Orłowska-Heitzman. http://www.kongresmedyczny.com/prelegenci
.
Otóż Pani ta postanowiła przedstawić mi zarzut, że dopuściłem się czynu polegającego na tym:„W dniu 02 stycznia 2013 roku w Gdańsku, biorąc udział w programie telewizyjnym „Minęła Dwudziesta” w TVP INFO stwierdził, iż szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym nie przynoszą korzyści zdrowotnych, są szkodliwe, ponieważ zmniejszają odporność osób szczepionych oraz wywołują różnorakie powikłani, i ludzie światli wycofują się ze szczepień, szczepienia są powszechnie stosowane, dlatego że przynoszą zysk firmom farmaceutycznym” .„czym naruszył art.1 ust.3 w związku z art. 2 ust.2 art.71 Kodeksu Etyki Lekarskiej.
W związku z faktem, że artykuły te mogą być szerszemu gronu PT Czytelników nieznane, przytaczam je poniżej zgodnie z Kodeksem. Brzmią one:
art.1 ust 3. Naruszeniem godności zawodu jest każde postępowanie lekarza, które podważa zaufanie do zawodu”.
art.2 ust 2 Największym nakazem etycznym dla lekarza jest dobro chorego – salus aegroti suprema lex esto. Mechanizmy rynkowe, naciski społeczne i wymagania administracyjne nie zwalniają lekarza z przestrzegania tej zasady art. 71.Lekarz ma obowiązek zwracania uwagi społeczeństwa, władz i każdego pacjenta na znaczenie ochrony zdrowia, a także na zagrożenia ekologiczne. Swoim postępowaniem, również poza praca zawodową, lekarz nie może propagować postaw antyzdrowotnych.

.
No i mamy poważny problem.Po pierwsze, przecież ja twierdzę od ponad 20 lat, że podawanie fluoru dzieciom, jest równoznaczne z ich truciem. Pierwsze prace na ten temat opublikowałem już w 1992 roku. Robert Carlton w 1992 roku nazwał fluoryzację przypadkiem największego oszustwa w medycynie XX wieku. „Każda osoba pijąca sztuczne fluorowaną wodę przez okres ponad roku, nigdy nie będzie tą samą osobą fizycznie i psychicznie”- Charles E. Perkins, chemik.

.
A do dnia dzisiejszego, w wielu szkołach i przedszkolach w Polsce, stosuje się fluoryzację i lakowanie. Nawet Pan Prezydent RP zafundował sobie, za nasze oczywiście, podatnika pieniądze, specjalnego doradcę d/s fluoryzacji. A Pani Rzecznik milczy?
.
http://niepoprawni.pl/blog/2518/dr-jerz ... hy-zabojca
http://www.polishclub.org/2013/12/13/dr ... cie-ludzi/
http://naszeblogi.pl/30431-dr-jerzy-jas ... hy-zabojca
http://gdansk-wyspa-sobieszewska.mojeos ... php?t=2623
.
Po drugie: od co najmniej 5 lat głoszę, że nagła śmierć niemowląt może być spowodowana zatruciem dwutlenkiem węgla, związanym z brakiem wentylacji w budynkach. Normy Unii Europejskiej przewidują koncentrację CO2 w pomieszczeniach do 1000 ppm, a badania prowadzone w naszych szpitalach, szkołach, czy przedszkolach, dają wyniki w zakresie od 3000 do 10 000 [ koniec skali miernika]. Minister Rolnictwa wydał nawet zarządzenie, że jeżeli w oborze stężenie CO2 jest większe od 3000 ppm to wstrzymuje się dopłaty dla rolników. A Pani Rzecznik milczy?
.
http://www.polishclub.org/2013/11/22/dr ... e-czesc-2/
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... ieci_.html
http://ratownik-med.pl/index2.php?optio ... =1&id=3541
.
Już NSDAP [partia hitlerowska] ustaliła normy wymiany powietrza dla robotników na poziomie 25 m3 na godzinę, ale dla dzieci na poziomie 40 m3/h, umysł dziecka przecież się rozwija i musi mieć do tego odpowiednie warunki środowiskowe. Dla dostojników partyjnych ustalono taką wymianę na poziomie 75m3/h. Wiadomo przecież, że kierujący musi mieć jasny umysł, aby nie podejmował decyzji w stanie zaburzeń świadomości, co może wystąpić przy stężeniach powyżej 3000 ppm.

.
Tak więc podpieranie się art. 2 KEL jest co najmniej dyskusyjne, jeżeli nie fałszywe. Jeżeli lek. med. Jolanta Orłowska-Heitzman twierdzi, że moje prace nie mają związku z dobrem chorego, to powinna to udowodnić na piśmie. Niestety, jej zarzuty sprowadzają się do przytoczonego fragmentu.Czyli praktycznie, to najlepiej dla niej byłoby, gdybym sam udowodnił, że stosowanie szczepionek jest dbaniem o dobro chorego, a wszelkie inne stanowiska są „be”. „Wot kakaja kobieca filozofia”. Ale już poeci pisali, że kobiecej logiki nikt nie jest w stanie zrozumieć.Po trzecie: głoszę otwarcie, wszem i wobec, że różnego rodzaju kosmetyki, leki stosowane np. w kardiologii [statyny], metody diagnostyczne, jak np. mammografia, są szkodliwe i w świetle dzisiejszej wiedzy, nie powinny być stosowane.

.
Tak więc rodzi się pytanie: dlaczego lek. med. Jolanta Orłowska-Heitzman skupiła się tylko na szczepionkach? Przecież moje poglądy, dotyczące tylko wymienionych powyżej trzech problemów, także były podawane do publicznej wiadomości od 20 ponad lat, wielokrotne wygłaszane w telewizji i radio. Niezrozumiałe jest więc to, że tylko szczepionki zwróciły uwagę lek. med. Jolanty Orłowskiej-Heitzman.

.
Jest to tym dziwniejsze, że w swojej długoletniej karierze medycznej, lek. med. Jolanta Orłowska-Heitzman nie splamiła się nigdy żadną pracą z zakresu epidemiologii, szczepień, czy w ogóle ekotoksykologii. Skąd więc to nagłe zainteresowanie problemem? Czyżby spowodowane zostało ogłoszonym przez mas media spadkiem zainteresowania szczepionkami przez polskie społeczeństwo? Musisz sobie sam Szanowny Czytelniku na to pytanie odpowiedzieć, skąd to nagle zainteresowanie ekotoksykologią!
.
https://www.usosweb.uj.edu.pl/kontroler ... s_id:76961)
http://www.aferyprawa.eu/Wyceny/lek-med ... AKOWIE-161
http://poczet.mp.pl/poczet/show.html?id=34894
http://www.patomorfologia-cmuj.pl/node/22
http://www.polishclub.org/2013/04/10/dr ... e-czesc-2/
http://www.polishclub.org/2013/02/12/dr ... a-rzadowe/
http://www.polishclub.org/2013/02/04/dr ... w-toruniu/
http://www.polishclub.org/2013/01/23/dr ... rzy-cz-vi/
http://www.polishclub.org/2012/06/26/dr ... na-cz-iii/

dr n.med Jerzy Jaśkowski
Specjalista II st. Chirurgii Ogólnej
b.Kierownik Pracowni Ekofizycznej Katedry Fizyki Medycznej i Biofizyki AMG
b.Kierownik Poradni Ekologicznej WOMP
biegły Sądu Okręgowego w zakresie oddziaływania czynników środowiskowych na organizmy żywe
współautor pierwszego w Polsce podręcznika „Zarys Ekotoksykologii Gdańsk 1995


P.S. Abym się poczuł lepiej otrzymałęm pouczenie: obwiniony jest zobowiązany do poinformowania organu o każdej zmianie mieszkania powyżej 7 dni.
Obwiniony może ustanowić nie więcej jak dwóch obrońców.
cdn. kontakt: jjaskow@wp.pl

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 gru 2013, 14:37 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 09 sty 2014, 20:04 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 30 mar 2013, 0:07
Posty: 10
Płeć: mężczyzna
http://petycje.iozn.pl/szczepienia/?kod=IO04APIO04Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sty 2014, 8:24 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Wynika z tego, że dr n.med Jerzy Jaśkowski jest "obwiniony" ponieważ wg tej pani (czy też kto tam za nią stoi) w programie tv mówił nie prawdę.
Przecież w tych programach mało kto mówi prawdę.
Wszyscy politycy kłamią i nikt nie stawia im zarzutów.

Wyjątkowa arogancja systemu polega na tym, że tylko oni wiedzą co jest prawdą.
Oni ustanawiają prawdę!
A wolność słowa i głoszenia odmiennych poglądów można sobie włożyć między bajki.

Czemu nie dać ludziom wysłuchać obu stron (zwolenników i przeciwników) szczepień i pozwolić wybrać komu chcą wierzyć?

A szkoda gadać -
Hakun pisze:
Wstyd i hańba.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sty 2014, 8:33 
Czy to ten doktor który poleca palenie papierosów na wykrztuszanie zanieczyszczeń z powietrza które się do płuc dostały ?Na górę
   
 
 
Post: 16 kwie 2014, 6:56 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 05 lut 2014, 20:23
Posty: 406
Płeć: kobieta
Ogolnie trzeba byloby wziac sie za lekarzy, ktorzy szczepia masowo i nie informuja o mozliwych skutkach ubocznych, skupiajac sie na kasie, jaka dostana za zaszczepienie konkretnego pacjenta.
Wziac sie za tych wszystkich bandytow z big pharma, ktorzy sprzedaja leki, ktore dzis sa bezpieczne a jutro okazuje sie, ze zabijaja lub "tylko" powoduja choroby.


Ale oczywiscie najlatwiej zrobic naskok na kogos, kto
Cytuj:
Patriota ziemski - nie tylko Polski, lekarz, działający dla zdrowia i życia pacjentów, aktualnie jest prześladowany i nękany małpimi sztuczkami za śmiałe wypowiedzi godzące w interesy karteli farmaceutycznych, i spec grup - sypiących na ludzkie głowy chemtrails.


Wyjasniac chyba nie trzeba. Kto robi cos oficjalnie dla dobra innych, budzi w bandziorach skrajne emocje.


Niefajnie... Tym bardziej warto takich ludzi wspierac.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 kwie 2014, 8:32 
Mój poprzedni komentarz przeszedł bez echa, a nie rozumiem jak można się dziwić czemu człowieka wyśmiewają jak zaleca palenie papierosów. To stawia resztę teorii w negatywnym świetle.Na górę
   
 
 
Post: 18 kwie 2014, 10:37 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2010, 9:29
Posty: 166
Płeć: mężczyzna
WaterFlow pisze:
Mój poprzedni komentarz przeszedł bez echa, a nie rozumiem jak można się dziwić czemu człowieka wyśmiewają jak zaleca palenie papierosów. To stawia resztę teorii w negatywnym świetle.

Masz rację, czytałem ostatnio wywody tego pana w kwestii historii naszego narodu - i stwierdził w nich, że historia którą znamy jest kompletnie pomieszana... po czym pomieszał ją jeszcze bardziej :lol:
Nie zmienia to tego, że w niektórych sprawach ma rację - a przecież nikt nie jest omnipotentny.
Trzeba mu przyznać, że ma jaja by mówić co myśli - a to już wielki plus. A z tymi papierosami to niekoniecznie takie głupie; palenie tytoniu (najlepiej własnego) może służyć różnym celom (pożytecznym również), o ile nie jest nałogiem i człowiek czyni to z pełną świadomością i ma nad tym kontrolę. Intencja ma znaczenie.
Tylko mi nie mów, że masz tak otwarty umysł że nie ma w nim miejsca na taką możliwość 8-)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 kwie 2014, 12:05 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2011, 12:14
Posty: 367
Lokalizacja: Płd. - wsch. Łodzi
Płeć: mężczyzna
WaterFlow pisze:
Czy to ten doktor który poleca palenie papierosów na wykrztuszanie zanieczyszczeń z powietrza które się do płuc dostały ?


Zaprezentuj materiał, w którym Jaśkowski POLECA palenie papierosów na wykrztuszanie zanieczyszczeń z powietrza, które się do płuc dostały.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 kwie 2014, 15:33 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2010, 9:29
Posty: 166
Płeć: mężczyzna
MaksK pisze:
Zaprezentuj materiał, w którym Jaśkowski POLECA palenie papierosów na wykrztuszanie zanieczyszczeń z powietrza, które się do płuc dostały.

Oczywiście wiem że wiesz, że google nie gryzie i z pewnością już to czytałeś, ale dla leniwych wkleję tu fragment wypowiedzi Jaśkowskiego nt. palenia tytoniu i raka płuc:
Cytuj:
Mało tego, ta cała grupa specjalistów -dezinformatorów w celu odwrócenia uwagi od radionuklidów rozpoczęła propagandę, że to rzekomo palenie nikotyny powoduje raka płuc.

Zastanówmy się przez chwilę. Papierosy pali się od ponad 200 lat. Wzrost natomiast zachorowań na raka płuc zanotowano dopiero od lat 60 ubiegłego wieku, czyli po 150 latach – co najmniej 6 pokoleniach palaczy.

Musimy się także zgodzić, że dawniejsze papierosy były bardziej prymitywnie przygotowywane i nie miały filtrów, czyli ilość “paskudztwa” dostającego się do płuc była większa.

Poza tym palacze fajek nie chorują na raka płuc, a przecież palą ten sam tytoń tylko ok. 15 cm dalej od nosa.

Po drugie: na początku lat 90-tych stworzono pojęcie biernego palacza. Dlaczego, w jakim celu? Otóż okazało się, że dzieci i osoby niepalące częściej chorują na raka płuc aniżeli prawdziwi palacze.

Jak to można wytłumaczyć? Wyjaśnienie jest proste. U palaczy na skutek drażnienia dymem oskrzeli powstaje przewlekły nieżyt. Objawia się on porannym kaszlem, znanym wszystkim palaczom, z odpluwaniem plwociny. Natomiast ludzie nie palący niczego nie odpluwają. Tak więc palacze wypluwając wydzielinę, usuwają również cząstki promieniotwórcze. A u niepalących pozostają radionuklidy w płucach i mają czas na “wytworzenie” raka.

Nasze prace, jeszcze z lat 80-ubiegłego wieku udowodniły, że nie ma żadnego związku sprzedaż papierosów w danym województwie z zachorowalnością na raka płuc.

Pewnie o tą wypowiedź chodziło użytkownikowi WaterFlow; też nie mam pojęcia w którym dokładnie momencie dr Jaśkowski POLECA palenie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 kwie 2014, 20:00 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2011, 12:14
Posty: 367
Lokalizacja: Płd. - wsch. Łodzi
Płeć: mężczyzna
kngrssnd pisze:
Oczywiście wiem że wiesz, że google nie gryzie i z pewnością już to czytałeś, ale dla leniwych wkleję tu fragment wypowiedzi Jaśkowskiego nt. palenia tytoniu i raka płuc:


Oczywiście, że o to chodziło ale skoro już cytujesz fragment, wypada dać linka do całego artykułu (warto poczytać):
http://www.polishclub.org/2013/04/29/dr-jerzy-jaskowski-czarnobyl-fukushima-i-co-dalej-cz-2/

kngrssnd pisze:
Pewnie o tą wypowiedź chodziło użytkownikowi WaterFlow; też nie mam pojęcia w którym dokładnie momencie dr Jaśkowski POLECA palenie.


Poczekam jednak na odpowiedź Waterflow.

WaterFlow pisze:
Mój poprzedni komentarz przeszedł bez echa, a nie rozumiem jak można się dziwić czemu człowieka wyśmiewają jak zaleca palenie papierosów. To stawia resztę teorii w negatywnym świetle.


Jakoś dawniej już zwrócił moją uwagę, na to, co pisze na tym forum.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 kwie 2014, 20:58 
O ten fragment mi chodzi:

phpBB [video]


-=-
od 21min46s -edit [d66]Na górę
   
 
 
Post: 21 kwie 2014, 9:45 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2011, 12:14
Posty: 367
Lokalizacja: Płd. - wsch. Łodzi
Płeć: mężczyzna
Dzięki za podpowiedź. Zazwyczaj nudzi mnie oglądanie.

Obejrzałem sobie zadany fragment 3 razy i dalej nie widzę, gdzie Jaśkowski ZALECA palenie tytoniu.

To co pisze i opowiada można słusznie sponiewierać z innych powodów ale nie można zarzucić mu, że ZALECA palenie tytoniu i pisać, że dlatego jest niewiarygodny.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 kwie 2014, 10:03 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
/w poście z linkiem powyżej tylko dorzuciłem tag z umiejscowieniem czasowym słownie/ Mruga

Ciekawa była dyskusja pod filmikiem pomiędzy P.Dorotą M. Krzyżanowską a Markiem Lachman,może ktoś czytał. Mruga

Co do samego palenia papierosów-to wszystko jest kwestią danego organizmu.Dla jednych 2paczki dziennie i żyją do 80tki albo więcej a dla innych pół paczki dziennie przez ileśtam lat i się kończy żywot.
Każdy nałóg w przesadzie doprowadza do niszczenia organizmu.A tu jeszcze pakowana chemia do tytoniu i się zawężają dni.

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 kwie 2014, 11:13 
No nie mówi wprost "palcie papierosy", ale sugestię można odebrać wystarczająco wyraźnie "palacze nie mają problemów z radioaktywnym pyłem bo co rano go wykrztuszają z płuc". Grubymi nićmi szyte i na modłę tego forum można napisać że lobbują go koncerny nikotynowe.Na górę
   
 
 
Post: 21 kwie 2014, 18:40 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2012, 18:38
Posty: 52
Nikt ci nie karze z niego korzystać. Jeśli treści tu publikowane są dla ciebie niezrozumiałe itp. po prostu tu nie wchodź. Kpienie z czegokolwiek bądź kogokolwiek nie przystoi człowiekowi uważającemu się za inteligentnego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 kwie 2014, 21:51 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Dr. Jerzy Jaśkowski o eksperymentach geoinżynierii kompleksu zbrojeniowo-wojskowego stojącego za NATO

,,Geoinżynieria. Cicha wojna''. [4części]

phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group