Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 07 sie 2020, 15:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11 lis 2015, 9:35 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Oddzielam tu- w osobny temat;w tematyce "Rak-sposoby leczenia" po jakimś czasie się zagubi.
Pozostałaby szukajka po słowie kluczowym.A można uzupełniać sposoby działania,stosowania.
greg2015,dobry pomysł :okok:

Leczenie Naftą

http://www.pdf-archive.com/2015/11/08/nafta/nafta.pdf

"Poradnik Uzdrawiacza" - kwiecieñ 1992r.
---
wspomniano i tu,a chyba nie jest doceniana.

Dopiszę- jakieś 20parę lat temu sam miałem do czynienia z naftą-nie,nie miałem żadnego pola,a piecyk naftowy,do miejscowego podgrzewania.Kupowało się w takich baniakach po 20l.Była pompka by przelewać do zbiorniczka w piecyku.Piłem to,zawsze jakieś resztki zostawały-odpowiednik 2-3ech łyżeczek.
Nawet nie mam pojęcia jak była odczyszczona,zdatna do spożycia,ale nic mi po tym nie było.No może oprócz reakcji najbliższych : "no chyba cię pogieło...".

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 lis 2015, 9:35 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 11 lis 2015, 14:32 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Leczenie Naftą – Książka Małachowa.
Nafta jest złożoną mieszanką związków organicznych. Przede wszystkim składa się ona z dużej ilości węgla - 82-87%. Węgiel występuje w niej w formie: 1. parafiny. 2. nafty, 3. aromatów. Aby wyjaśnić to prościej dodam, że w nafcie znajdują się pierścienie i wiązania molekuł węglowodanów, które składają się z 5-31 atomów węgla! Wyobraźcie sobie zatem, w jak wiele różnych reakcji mogą wchodzić tego typu związki węgla. Ponadto w nafcie znajdują się organiczne związki tlenu, fenoli i kwasów. Dla wyjaśnienia: fenol jest kwasem karbolowym C6H5OH - jest to najsilniejszy antyseptyk! W skład nafty wchodzą też związki siarkowe i azotowe. Związki siarki, jak wiadomo, hamują rozwój bakterii i są stosowane w medycynie jako środek zwalczający różne mikroorganizmy. Związki azotu w formie amoniaku zwiększają aktywność fermentów powstrzymujących i niszczących infekcje. Niektórzy lekarze stosują preparaty na bazie amoniaku przy zwalczaniu raka. Mówiąc o leczniczych właściwościach nafty należy uwzględnić nie tylko skład chemiczny, ale także: wiek nafty, zestaw substancji, z którymi nafta miała styczność w złożach (rudy, woda, gazy), warunki fizyczne w złożach naftowych - temperatura, okres zalegania, oddziaływanie pól magnetycznych i innych sił energetycznych pochodzących z wnętrza ziemi, wpływ mikroorganizmów. Jak i z czego powstała nafta - nie wie nikt. Można jednak stwierdzić jednoznacznie, że jest produktem powstałym w wyniku oddziaływania planetarnego i zalegania na różnych głębokościach powierzchni ziemi - od kilkuset metrów do kilku kilometrów. Można rzec, że jest to skondensowana siła i produkt Ziemi. Z nafty wytwarza się setki produktów: paliwa, preparaty medyczne, produkty niezbędne w przemyśle kosmetycznym, tworzywo do syntezy włókien, kauczuku, tworzyw sztucznych, tłuszczów, kwasów itd. W celach leczniczych nafta wykorzystywana jest od dawna. Rzymscy medycy wyrabiali z niej maści, które były wykorzystywane przez wszystkich słynnych lekarzy starożytności i średniowiecza. Jest ona stosowana jako środek leczniczy także w obecnych czasach. Zacytuję poniżej fragment z „Wielkiej encyklopedii medycyny" wydanej w latach 50-tych XX wieku: Oczyszczona, rafinowana nafta (OL. Petraerecifiatum) to przezroczysty, bezbarwny płyn o charakterystycznym zapachu, otrzymywany ze świeżej nafty włoskiej.. Różni się on od zwykłej nafty brakiem substancji smolistych. Była ona stosowana wewnętrznie jako środek przeciw glistom, a także przy biegunkach, skurczach parafinowego przygotowuje się Skalpen (roś, nazwa bandlowa preparatu - przyp. tłum. ) i stosuje jako środek wzmacniający włosy. Olej gabianowy to nafta wydobywana w Gabien we Francji. Preparat sprzedawany jest w kapsułkach, wymieszany z ekstraktem owocowym, wykorzystywany przy bronchicie, chorobach laryngologicznych, astmie bronchitowej i innych chorobach dróg oddechowych.
Nas będą interesować przede wszystkim produkty z nafty destylowanej, które posiadają wyraźne właściwości dezynfekujące: kerasin (rosyjskie określenie oczyszczonej nafty), naftalina, benzyna i inne. Nafta destylowana (tylko takiej używa się do celów leczniczych) jest mieszanką węglowodorów Cr-Cie. Wyróżnia się następujące typy nafty: lotnicza, oświetleniowa (poddawana jest dodatkowemu oczyszczaniu w celu obniżenia zawartości substancji smolistych i kwasów naftowych), do celów technicznych, rozpuszczalniki (poddawane dodatkowo dearomatyzacji).

W medycynie ludowej stosuje się dwa rodzaje nafty lotniczą i oświetleniową.

W celach leczniczych stosowana jest zarówno wewnętrznie jak zewnętrznie. Mechanizm działania przy stosowaniu wewnętrznym. Dawki przy stosowaniu wewnętrznym wahają się od kilku kropli do l łyżki. Dzięki temu, że destylowana nafta jest bardzo rozcieńczonym płynem, bardzo szybko wchłaniana jest przez błonę śluzową jamy ustnej, przewodu pokarmowego, żołądka i jelit wprost do kanału tylnego. Może także przenikać do wszelkiego rodzaju przetok i poruszać się dzięki nim ku górze - do trzustki, woreczka żółciowego i wątroby. Dzięki właściwościom rozszczepiającym może ona rozkładać złogi cholesterolowe i tłuszczowe, umożliwiając w ten sposób oczyszczenie przetok i ścianek jelita. Ma jednak głównie właściwości bakteriobójcze -- dezynfekuje każdą powierzchnię po pokryciu jej cienką warstwą. Na tym polega jej wspaniałe działanie przeciw grzybom, mikrobom, bakteriom pasożytniczym jamy ustnej, migdałów, przewodu pokarmowego, i jelit. Większe pasożyty, przytwierdzone do ścianek jelita nie wytrzymują obecności nafty , odklejają się więc i uciekają kierując się w dół, mniejsze po prostu w niej giną.
Nafta wchłonięta przez krew i limfę działa zabójczo na znajdujące się tam mikropasożyty. Struktura przestrzenna znajdujących się w nafcie węglowodorów umożliwia wiązanie różnego rodzaju zanieczyszczeń krwi i limfy. Jako rozpuszczalnik związków organicznych rozkłada skrzepy i zatory w naczyniach krwionośnych i właśnie dzięki temu umożliwia leczenie wielu chorób, w tym także Systematyczne stosowanie destylowanej nafty przez dłuższy czas powoduje, że stopniowo przenika ona wszystkie tkanki organizmu. Zostaje wchłonięta przez gruczoły, tkanki, narządy, które w łagodny sposóbjdezynfekuje i rozluźnia. Poprawia pracę wątroby, normalizujejagpróżnianie, rozkłada niepotrzebne i szkodliwe substancje odkładające się w ciele, rozrzedza zbyt gęste płyny. W rezultacie u mężczyzn zaczyna normalnie funkcjonować prostata, galaretowata sperma odzyskuje swa naturalną płynność. Poprawia się cykl menstruacyjny u kobiet znaczenie odporność organizmu. Ogólnie rzecz biorąc, wymienione właściwości pozwalają szybko wyleczyć tak groźne choroby jak rak z przerzutami, gruźlica, paraliż, tężec i wiele innych. Poniżej przytoczę szereg interesujących materiałów opisujących sposoby stosowania destylowanej nafty w celach leczniczych i profilaktycznych.

Metody leczenia naftą

Paula Gerneur z Austrii uważa, że nafta leczy choroby hematologiczne. Za pomocą proponowanej przez siebie metody stosowania nafty wyleczyła ponad 20 000 chorych i otrzymała certyfikaty w wielu krajach. Sama Paula poważnie cierpiała z powodu raka jelita z przerzutami. W trakcie choroby i leczenia schudła 14 kg. Podczas operacji \ usunięto jej 75 cm jelita. Na drugą operację - ratującą życie - było zbyt późno. Nastąpił paraliż. Wypisano ją jako nieuleczalnie chorą. Lekarze przewidywali, że przeżyje najwyżej 2 doby. Paula leżała w domu sparaliżowana i przypomniała sobie opowieść żołnierza, który mówił, że w Jugosławii miejscowi ludzie stosowali przy licznych dolegliwościach naftę - pijąc ją i nacierając się nią. Postanowiła spróbować wyleczyć się destylowaną naftą. Najpierw wypiła jedną łyżkę --w ciągu godziny poczuła poprawę samopoczucia, ból stał się łagodniejszy, zaczęły pracować niektóre sparaliżowane części ciała. Po trzech dniach wstała i wkrótce mogła jeść nie wymiotując. Po sześciu tygodniach stosowania nafty poczuła silny głód. Pojawił się apetyt na warzywa, owoce, mięso i zaczęła szybko przybierać na wadze. Po jakimś czasie odzyskała poprzednią wagę. Od tej pory Paula nie bała się już strasznej choroby, na którą nie było żadnego lekarstwa; po prostu o niej zapomniała - wyszła za mąż, urodziła syna, za jakiś czas następnego. Była nawet dawcą krwi. J Późnię] ratowała ludzi z opresji, kiedy nie pomagały już żadne lekarstwa. Przyczyny chorób. Paula Gerneur nie skupia się na przyczynach powstawania chorób onkologicznych, twierdzi, że są one wynikiem zmian chorobowych krwi.
Leczenie. P. Gerneur poleca picie tylko rafinowanej nafty, która jej zdaniem pobudza naczynia limfatyczne i leczy krew Uzdrawia także chorych, którym nie może już pomoc operacja czy radioterapia. I, co najważniejsze, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych oprócz... niewielkiego rozwolnienia.
Nafta jest pomocna przy raku z przerzutami, paraliżu dziecięcym, zakażeniu krwi, dolegliwościach prostaty, cukrzycy, astmie, gruźlicy, hemofilii, chorobach wątroby, nerek, jelita, żołądka, serca, trudno gojących się ranach i wrzodach, bólach głowy, anginie, szkarlatynie, grypie, przeziębieniach. Dzięki niej łatwo można pozbyć się pasożytów z wątroby

Chorym z dolegliwościami ukrytymi Paula radzi stosować naftę 15 kropli wylanych na kostkę cukru przez 6 tygodni.
W celach profilaktycznych (zapobieganie chorobom onkologicznym) należy pić destylowana naftę po l łyżeczce rano i wieczorem z herbatą raz na 12 dni. Można też pić 1-2 krople nafty z przegotowaną wodą, 2-3 razy dziennie podczas jedzenia -Cykl leczenia trwa 6 tygodni. Potem trzeba zrobić analizę krwi. W przyszłości, za ok. 3-6 miesięcy powtórzyć cykl profilaktyczny.
Chorym z ciężkim porażeniem poleca się stosowanie po 1-2 łyżeczki rafinowanej nafty raz dziennie na czczo. Cykl trwa 6 tygodni. Po upływie 1-2 miesięcy można kurację powtórzyć.

Kobietom chorym na raka macicy Paula radzi stosować co-dziennie po 3 krople nafty do czasu całkowitego wyleczenia. Oto kilka przykładów ilustrujących tę metodę leczenia: W 1962 r. T. Halen w wieku 40 lat znalazła się na krawędzi życia. Miała raka gruczołu piersiowego, który usunięto. Nastąpiły przerzuty. Przestał funkcjonować pęcherz moczowy. Przypadek beznadziejny. Wtedy kobieta zaczęta pić na czczo po l łyżeczce nafty z herbatą. W ciągu miesiąca odzyskała apetyt. Tętno się unormowało. Minął kolejny miesiąc i ciężko chora kobieta wyzdrowiała".
U Margarity N. pojawiły się wrzody żołądka. Nie pomogła jej operacja. Dokuczały jej silne bóle, pojawił się rak. Chora zaczęła przyjmować raz dziennie po łyżeczce nafty z herbatą. Po 12 dniach nastąpiła poprawa. Zniknął ból, pojawił się apetyt. Badania krwi wykazały poprawę.

Przy dziecięcym zapaleniu wątroby -wystarczy podawać w ciągu 4-5 tygodni po 5 kropli dziennie (np. na kostce cukru).

Przy chorobach krwi -także stosuje się po łyżeczce nafty raz dziennie na czczo. Najpierw przez tydzień, potem dwa miesiące przerwy i następnie przez 4 kolejne tygodnie po l łyżce. Po rocznej przerwie powtórzyć cykl. W przyszłości można profilaktycznie przyjmować raz w roku przez 12 dni po l łyżce na czczo.
Zgodnie z zaleceniami dobrze jest popijać naftę 1/2 łyżeczki oleju słonecznikowego lub rzepakowego, w celu namaszczenia gardła, żołądka i jelit. Osobiście zakąszałem ją suszonymi owocami — figami lub morelami. Myślę, że jest to lepszy wariant. Paula wyleczyła także swoje dzieci. Pierwsze z paraliżu dziecięcego - podając mu codziennie po łyżeczkę nafty do czasu zupełnego wyzdrowienia. Minęło kilka dni zanim dziecko stanęło na nogi. Starszego syna wyleczyła z zakażenia krwi powstałego w wyniku skaleczenia palca. Stosowaną przez 5 dni nafta pomogła mu wrócić do aktywnego życia. Dzięki popularności i skuteczności w leczeniu kuracja naftowa zaczęła zdobywać coraz większe uznanie. Żeby zatruć się destylowaną naftą, trzeba wypić ją w ilości powyżej pół litra. Byłem naocznym świadkiem takiego zdarzenia. W odległych latach 50-tych przygotowywano jedzenie na kuchenkach naftowych (prymusach). W gospodarstwie domowym było więc mnóstwo nafty. Wlewano ją kubkami. Przybiegła zziajana od zabawy 4-5-letnia dziewczynka i... wypiła cały kubek jednym haustem, zanim zdążyła zorientować się, że to nie woda. Podniósł się szum, popłoch... i nastąpił koniec. Naftą leczono od dawna. W ogóle zaczęto ją stosować już w czasach wykorzystywania nafty do celów leczniczych. Obecnie oprócz czystej nafty stosuje się nalewkę z zielonych orzechów włoskich. Orzechy włoskie zawierają dużo jodu, substancji ściągających i są one bardzo skuteczne w zwalczaniu glist i mikrobów, umożliwiają oczyszczanie krwi. Nalewka z orzechów na nafcie przynosi wspaniałe rezultaty przy leczeniu raka i innych chorób. Osobiście niejednokrotnie piłem naftę -przeprowadziłem kilka kuracji trwających 3-6 tygodnia. Piłem też nalewkę z zielonych łupin orzecha włoskiego. Pije się lekko, samopoczucie się normuje. nie ma żadnych wewnętrznych stanów zapalnych. Piłem po 1-2 łyżeczki i odpowiada mi jej działanie.
Nalewka z orzechów włoskich na nafcie
Kto wpadł na pomysł, aby połączyć korzystne działanie nafty i orzechów włoskich - nie wiadomo, było to bardzo dawno. Jednakże dzięki mołdawskiemu uczonemu M. Todikowi nastąpiło odrodzenie tego pomysłu i zaczęto go szeroko rozpowszechniać. Nalewkę nazwano „Todikamp". Oficjalnie produkowana jest w Wołgogradzie przez instytut naukowo-badawczy przemysłu mięsno-nabiałowego oraz przetwórstwa produktów pochodzenia zwierzęcego. Oprócz tego pracownicy instytutu uszlachetnili nalewkę z orzechów włoskich i nafty - dodali do niej szereg innych substancji biologicznie aktywnych (propolis, pyłek pszczeli) i nazwali preparat „Todikampideał". Wzbogacona tymi dodatkami nalewka stała się jeszcze lepsza. Badania nad „Todikamp-ideałem" wykazały, że posiada ona wyraźne właściwości przeciwzapalne, antyoksydacyjne, przyspieszające gojenie się ran (hamuje powstawanie wolnych rodników, które uszkadzają materiał genetyczny komórek i mogą powodować powstawanie raka), bakteriobójcze, przeciwpasożytnicze, kojące ból. Stymuluje odbudowę tkanek, i procesy krwiobiegu, podnosi odporność immunologiczną organizmu.
„Todikamp-ideał" wsławił się jako skuteczny środek przy leczeniu wszelkiego rodzaju raka, chorób przewodu żołądkowo- jelitowego, układu kostno ruchowego, chorób, skórnych, przeziębieniach, układu kostno-ruchowego, chorób , skórnych, przeziębień i wielu innych.
Przeciwwskazaniem w stosowaniu nalewki z orzechów włoskich i nafty, również jej udoskonalonej wersji, jest podwyższona wrażliwość organizmu na jod.

Sposób przyrządzania nalewki z orzechów włoskich na nafcie

Do tego celu nadaje się nafta lotnicza lub zwykła oświetleniowa. Ma ona oczywiście specyficzny zapach (ja osobiście nie zwracam na to uwagi), którego można się pozbyć filtrując naftę przez warstwę opłukanego rzecznego piasku lub węgla aktywowanego. Uwaga: istnieją inne rodzaje nafty - rozpuszczalnik, nafta techniczna itp., których nie należy używać. W każdym razie naftą można zatruć się tylko wtedy, gdy wypije się jej ok. pół litra. Tyle na temat nafty (lotniczej lub oświetleniowej). Pomówimy teraz o orzechach włoskich. Zawierają one wiele pożytecznych, aktywnych substancji, a szczególnie jodu. Orzechy przechodzą różne fazy dojrzewania - od niedojrzałej (w zielonej łupinie, tj. w okresie mleczno-woskowym) do całkowicie dojrzałej (suche przegródki). Do sporządzenia nalewki najlepiej nadają się niedojrzałe orzechy w zielonych łupach (faza-mleczno włoskowa). Należy je w dowolny sposób rozdrobnić (posiekać nożem lub zemleć w maszynce do mięsa), im drobniej tym lepiej, i zalać naftą. W zależności od tego jak szybko chcemy uzyskać nalewkę, zmienia się ilość zmielonych orzechów i czas ich moczenia. Zazwyczaj trzymamy się klasycznego sposobu przygotowania - l część rozdrobnionych orzechów i 10 części nafty. Pozostawiamy w ciepłym miejscu, od czasu do czasu mieszając. Czas przygotowania_- 2-3 miesięcy. Lecz kiedy tylko nalewka nabierze specyficznego koloru (ciemno-brunatne), Jest gotowa do użycia jeżeli użyjemy dwóch, a tym bardziej. trzech części posiekanych orzechów na 10 części nafty, to czas przygotowania nalewki się skraca.
Kiedy nalewka jest gotowa należy ją przecedzić i używać. Dzięki temu, że nalewka się nie psuje, czas jej przechowywania jest nieograniczony, ale najlepiej zużyć ją w przeciągu trzech lat od przyrządzenia. Jeżeli chcecie przygotować nalewkę z dodatkiem propolis lub pyłku, dodajecie wówczas 0,5-1 części propolisu dobrej jakości i 0,1-0,5 części pyłku majowego (na 10 części nafty). Jak zwykle odstawiamy. Wiem z doświadczenia, że l litr nalewki wystarcza 4-osobowej rodzinie na 3-5 lat.
Sposoby użycia. Istnieje wiele różnych wariantów stosowania. Ogólnie można podzielić je na zewnętrzne i wewnętrzny. Dozowała także jest różne i zależy od stopnia nasilenia choroby, wieku chorego itd. profilaktycznych stosuje się nalewkę_ wewnętrznie, zaczynając od wypicia jedne) kropli i zwiększając codzienną dawkę o kolejną kroplę, aż dojdziemy do 24 Następnie zmniejszamy dawkę o jedną kroplę dziennie, aż dojdziemy do l kropli. Nalewkę rozcieńczany 100 g wody i wypijamy 30 minut przed jedzeniem. Potem należy zrobić miesiąc przerwy i w razie potrzeby powtórzyć kurację. Można też przeprowadzać kurację z zastosowaniem nalewki w sposób jaki podała Paula Gerneur (kuracja naftowa).
Powtórzyć cykl jeszcze 2 razy.
W ten sposób kuracja z zastosowaniem nalewki z orzechów włoskich i nafty będzie się składała z 3 cykli, co potrwa około pół roku. Gdyby zaszła potrzeba powtórzenia całego leczenia, odpocznijcie 2-3 miesiące i dopiero wtedy zacznijcie kolejną kurację.

Ludzie są w stanie wyleczyć się z_ guzów nowotworowych nawet przy zastosowaniu mniejszych dawkach . Niektórzy pili po l łyżeczce_2 razy dziennie (potrzymać w ustach 3 minuty, a następnie przełknąć) przez 30 dni. Następnie miesiąc przerwy i powtórzyć kurację.

Pewien człowiek wyleczył się z raka żołądka w ciągu 10 dni. Przyjmował po l łyżce nalewki naftowo-orzechowej co rano, 30 minut przed jedzeniem. Przypominam, że wszystko zależy od stadium choroby, wieku chorego i wielu innych czynników. Dlatego czas trwania kuracji oraz dawkowanie mogą się znacznie różnić. Przy anginie należy smarować gardło nalewką naftowo-orzechową 3 razy dziennie przez 3-5 dni. W przypadku przeziębień stosować wewnętrznie po 2-3 krople przez 3-7 dni.
W. K. Totrow__Boleca zewnętrzne stosowanie okładów z .gazy przy wrzodach rakowych. Gazę złożyć w cztery warstwy, nasączyć l łyżką nalewki z orzechów włoskich i nafty i przykładać w chore miejsca. Z wierzchu przykryć kompres papierem pergaminowym i warstwą waty. Całość owinąć bandażem. Trzymać okład 30-60 minut. Następnie okład zdjąć; jeżeli wystąpi zaczerwienienie lub odparzenie, należy tę część skóry potraktować aerozolem przeciwzapalnym lub posmarować olejem roślinnym. Ponownie zastosować kompres po 3-4 dniach. Kolejny kompres można wykonać tylko wtedy, gdy znikną zaczerwienienia skóry. Ogółem należy zrobić 5-6 kompresów z nalewki.
Przykłady. Pracownicy wołgogradzkiego instytutu badali działanie nafty i „Todikampu" przez 10 lat. Pierwsze próby przeprowadzili na zwierzętach - prosiętach i cielętach - które rosły w oczach i uwalniały się przy tym od wszelkich chorób. Potem przez jakiś czas eksperymentowali na sobie i innych chorych.
A teraz kilka opowieści o... najbardziej chorych ludziach.
Mężczyzna cierpiał na raka prostaty. Po pierwszej kuracji Tikampem" przeszły mu bóle, pojawił się apetyt, wzrósł poziom_ hemoglobiny we krwi. Po tym sukcesie mężczyzna ożył i wierzy w szybkiej zdrowienie.
3- Rak piersi. Wcześniej u kobiety pojawiła się ma stąpiła obu gruczołów piersiowych. Po 17 latach rozwinął się rak. Leczono ją chemioterapią i radioterapią. Proponowano operację. Chora odmówiła. Leczy się samodzielnie „ Todikampem " i jak na razie z dobrymi efektami. Po naświetlaniu czuła piekące pasmo na plecach i klatce piersiowej. Po zastosowaniu „Todikamp" wszystko zaczęło stopniowo wracać do normy.
4. Rak płasko komórkowy 4-go stopnia w prawym płucu. Mężczyzna skrajnie osłabiony, mógł tylko leżeć. Po cyklu kuracji „Todikampem " zanikły ostre boleści, poprawiły się krwinki krwi. Mężczyzna zaczął samodzielnie wstawać i chodzić. Mężczyzna z rakiem żołądka. Choroba powikłana z powodu stanu zapalnego nogi. Przez trzy miesiące leczono go „aktywnie" antybiotykami. W jakimkolwiek szpitalu leżał - żadnych efektów. Po zastosowaniu „ Todikampu" nastąpiła poprawa, co uwidoczniło się najpierw na nogach - zeszły zaczerwienienia z powodu stanu zapalnego. Poprawiło się ogólne samopoczucie.
6. Rak skóry pod lewą piersią. Kobieta odmówiła wykonania operacji ze względu na chore serce. Postanowiła leczyć się „ Todikampem ". Po drugim cyklu kuracji wrzód rakowy zaczął się zamykać, a pod koniec 3-go cyklu znacznie się zmniejszył. Stopniowo zanikły zawroty głowy. Kobieta przybrała na wadze. Rozpuściły się stwardnienia w klatce piersiowej.

Popularny ludowy środek przeciwreumatyczny

Do butelki po szampanie, ze szczelnym korkiem wlać 180 g oleju drzewnego (jeżeli takiego nie posiadamy, możemy zastąpić go oliwą z oliwek). Dodać do niego 10-12 strączków czerwonego pieprzu (papryczka chili) w zależności od tego jak mocny chcemy uzyskać preparat, a następnie dodać 180 g dobrze oczyszczonej nafty. Wszystko razem dobrze zamieszać. Odstawić w ciepłe miejsce (moim zdaniem najlepiej w miejsce nasłonecznione) na 9 dni i codziennie mieszać. Przygotowaną mieszankę wcierać codziennie na noc. Rano należy zakładać wełnianą bieliznę i wełniane skarpety. W podanym przepisie oliwa z oliwek działa na zasadzie katalizatora, nafta jako rozpuszczalnik i środek rozgrzewający, papryka clili jest także silnym środkiem rozgrzewającym. W rezultacie środek ten zmiękcza, rozgrzewa, pobudza krążenie krwi i przemianę materii w zablokowanych i wychłodzonych częściach ciała. Uzyskanie tych właśnie efektów jest podstawą w leczeniu reumatyzmu.
Ludowy sposób leczenia anginy oczyszczoną naftą
Uprzedzam, że tą metodą można leczyć anginę tylko w jej początkowym stadium. Naftę należy przecedzić przez grubą warstwę waty higroskopijnej (jest to faktycznie jeden ze sposobów oczyszczania nafty, ale wydaje mi się, że w przypadku nafty lotniczej i oświetleniowej nie jest to konieczne). Owinąć koniec patyczka watą higroskopijną, namoczyć w oczyszczonej nafcie i posmarować migdałki widoczne w jamie ustnej u nasady gardła. Należy posmarować tak głęboko, jak sięga watka na patyku. Powtarzać smarowanie co pół godziny przez jeden dzień. Angina szybko minie. Jeżeli choroba postępuje i przerzuciła się na migdały (jest na nich widoczny nalot), to jest już zbyt późno na leczenie naftą, będzie ono mało efektywne.

Połączenie nafty z zielonymi orzechami włoskimi

10-15 zielonych orzechów włoskich (zerwanych w czerwcu) drobno posiekać (razem z łupinami i zawartością wewnętrzną, są one jeszcze miękkie i łatwo je rozdrobnić) i zalać 0,5 l nafty. Przykryć korkową pokrywką i odstawić w ciepłe miejsce. Nalewka jest gotowa po upływie 1—1,5 miesiąca. Przecedzić i używać. Niektórzy uważają, że nalewka powinna stać 3 miesiące. Wiem jednak z własnego doświadczenia, ze po tygodniu przenika do nafty większość substancji leczniczych z orzechów i można ją zacząć stosować. W ogóle istnieje wiele wariantów przygotowywania nalewki - mieszanie jej co jakiś czas, odstawianie w ciepłe i ciemne miejsce, wystawianie na światło słoneczne, zakrywanie ciemnym papierem chroniącym przed promieniami słońca itd. Wszystkie metody mają jakieś plusy, jakieś minusy jak też określone zastosowanie. Z powodu łatwego wchłaniania nalewki z nafty nie należy wcierać, a jedynie smarować palcami.
Przy przeziębieniach, grypie, katarze, zapaleniu zatok- oraz w celu zapobiegania tym chorobom - smarować twarz 2-3 razy dziennie od oczu po koniec nosa i od uszu do gardła (okolice migdałów).
Bardzo dobrze rozmiękcza stare szwy, blizny po operacjach na całym ciele i blizny po oparzeniach.

Pomaga przy potłuczeniach. W tym celu nakapać w dłonie 10-15 kropli i wetrzeć w chore miejsce.

Skutecznie usuwa swędzenie, ukąszenia owadów, sińce, poparzenia pokrzywą itd.
Jest doskonałym środkiem dezynfekującym przy skaleczeniach i popękanych odciskach.

Łagodzi żylaki na nogach - ale leczenie jest długie i polega na wcieraniu nalewki z nafty, jak przy potłuczeniach. Zanikają nawet zastarzałe żylaki (podczas, gdy robi się wiele operacji polegających na usunięciu żył, a żylaki pojawiają się znowu) Wszystkie wymienione metody zostały wypróbowane i przyniosły dobre efekty.
Leczenie naftą liszajów ropnych
Na zgięciu szyi dziewczynki pojawiło się czerwone znamię wielkości paznokcia. Z biegiem czasu rozrastało się i trzeba było pójść do dermatologa. Okazało się, że jest to liszaj ropny. Leczenie polegające na smarowaniu liszaju rano i wieczorem jodem nie pomogło. Liszaj się powiększał. Poradzono jej, aby rano i wieczorem smarowała porażoną liszajem skórę oczyszczoną naftą, po uprzednim przefiltrowaniu jej przez piasek rzeczny (wcześniej go umyła i osuszyła), gazę i watę. Dzięki takiemu filtrowaniu zanika charakterystyczny zapach nafty. Można go również przefiltrować przez węgiel aktywowany - otrzymamy ten sam rezultat przy mniejszym wysiłku. Leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty, ku wielkiemu zdziwieniu i zadowoleniu dziewczynki, już po 2-3 dniach ropny liszaj znikł bez śladu.

Sposób leczenia za pomocą nafty gośćcowego zapalenia serca z wadą zastawki mitralnej

Pewna kobieta cierpiała przez ok. 15 lat na zapalenie mięśnia sercowego. Często miała anginę, której towarzyszyły wysokie temperatury, osłabienia, bóle rąk i nóg. Na tydzień wcześniej wiedziała, że będzie padał deszcz - łamało ją w stawach. Nie pomogło leczenie antybiotykami, nacieranie ani kąpiele lecznicze. Mikroby chowały się na jakiś czas głębiej i wszystko po pewnym czasie wracało. Pewnego razu dowiedziała się, że na wsi leczy się choroby gardła, anginę czy dyfteryt naftą. Postanowiła spróbować. Już przy pierwszych oznakach chorób gardła owijała kawałkiem waty koniec ołówka i nasączała w nafcie (należy ją jedynie lekko musnąć) smarując tylko migdały przy szeroko otwartych ustach. Dzięki tej prostej metodzie ból gardła przechodził od razu. Przez dwa lata stosowała taką metodę i uświadomiła sobie, że przeszły jej bóle w nogach, a potem znikły także oznaki zapalenia serca. Zostało to potwierdzone wynikami badań.

Przerzuty.
Przy raku żołądka z przerzutami dobre efekty daje następujący środek: 1/3 szklanki ciepłej wody (lub herbaty), l łyżeczka miodu, l łyżeczka nafty. Wszystkie składniki dokładnie wymieszać i pić 15-20 minut przed jedzeniem. Przyjmować 3 razy dziennie. Na początku stosowania mogą wystąpić wymioty. Kuracja trwa 12-15 dni, póki nie nastąpi wyraźna poprawa. Potem dawkę należy nieco zmniejszyć i kontynuować przez 6-8 tygodni. Następnie zrobić 2-4 tygodnie przerwy i koniecznie powtórzyć kurację.
Pewna kobieta leczyła tą metodą swego męża, który nie mógł już wstawać o własnych siłach. Stosowała zaledwie 2 tygodnie naftę z miodem, a mąż nie tylko mógł sam wstawać, ale poszedł do pracy!

Szybki sposób wyleczenia zapalenia korzonków przy pomocy nafty
Wziąć jeden średniej wielkości burak, dokładnie umyć i zetrzeć na drobnej tarce. Sok odcisnąć - nie będzie potrzebny. Miazgę zmieszać z jedną łyżką stołową nafty i przełożyć do bawełnianego woreczka. Następnie przykładać do chorego miejsca jako kompres na noc. Do całkowitego wyleczenia wystarcza zwykle 1-5 zabiegów^ Ludzie, którzy stosowali tę metodę na długie lata zapomnieli co to ból korzonków.

 
...Powrót do natury…
NAFTA DESTYLOWANA
„Petroleum D-5”

Wyjątkowe, skuteczne i wszechstronne działanie nafty na zdrowie człowieka znane jest od wieków. Na krótko, leki współczesnej chemii wyparły z aptek zioła i preparaty dane ludzkości przez naturę. Obecnie obserwujemy uzasadniony „powrót do natury”.
Nafta to naturalny lek, który leczy choroby wywodzące się z krwi.
Petroleum D-5 działa szczególnie na wegetatywny układ nerwowy, skórę, nieżyty (katary) błon śluzowych, układu pokarmowego oddechowego, również głębokie działanie nowotworach. W odpowiednich przypadkach prowadzi do pełnego sukcesu. Petroleum jest ważnym lekiem antypsorycznym: zaleca się przy chorobach chronicznych występujących na przemian z innymi chorobami wewnętrznymi.
Jest stosowany przy objawach stanów chorobowych:
Głowy – zawroty i nudności przy pochylaniu, w czasie jazdy środkami lokomocji, przy patrzeniu w górę, wzmożone bóle podczas kaszlu.
Oczy – zapalenie spojówek, powiek woreczków łzowych, podwójne widzenie, migotania, nadżerki na woreczku łzowym.
Uszy – zapalenie, obrzmienie przewodów słuchowych, zaczerwienienie w uszach i za uszami połączone i intensywnym świądem. Dzwonienie w uszach.
Nos – katar atroficzny z wrzodami i wydzieliną śluzowo-ropną.
Żołądek – nadkwaśność żołądka. Zgaga. Wzdęcia. Występowanie silnej awersji do tłustego jedzenia. Biegunka wyłącznie w czasie dnia. Uczucia lotności i ucisku w dołku sercowym. Niestrawność. Skłonność do wymiotów z bólem żołądka i uczuciem zimna w dolnej części brzucha. Gorączka tyfusowa z lekkim delirium.
Układ oddechowy – Chrypa. Suchy kaszel i ciężkość w klatce piersiowej, najgorszy w chłodnym powietrzu i przy burzliwej pogodzie.
Serce – omdlenia z pobudzeniem, gorącem i palpitacją. Sensacja zimna.
Plecy – ból szyi – sztywność. Słabość w lędźwiach. Ból kości ogonowej.
Kończyny – chroniczne napięcie mięśni. Usztywnione kolana. Trzaskanie w stawach. Nogi obrzmiałe, ale także w zimie.
Choroby skóry – swędzenia w nocy. Odleżyny. Opryszczenia. Ropiejące zadrapania. Egzema i łuszczenie się naskórka. Wykwity i strupy na głowie. Wypadanie włosów.
Petroleum D-5 zalecany jest przy stanach gorączkowych, gdy zimno następuje po spoceniu się. Przepływ gorąca, szczególnie na twarzy i głowie najmocniej występuje w nocy. Przy leczeniu prostaty i chorób nerek, przy bólach w cewce moczowej.
U kobiet. Łagodzi okres miesiączkowania (pulsowanie w głowie), bolesne i nadmierne białe upławy oraz nudności i wymioty ciężarnych. Reguluje cykle miesiączkowania, usuwa swędzenie i mączny nalot na brodawkach sutkowych. Łagodzi okres przekwitania.
Stosowanie dla zwierząt i ptactwa – w chorobach dróg moczowych w skutek porażonego osłabienia szyjki pęcherza. Przy porażeniu stawów krzyża. Przy chudnięciu zwierząt (robaki). Przy przewlekłych biegunach bydła i kurcząt. Przy chorobach kończyn i układu trawiennego kurcząt. Na przekrwione opuchnięcia i porażenia źrebiąt.
Opracowanie na podstawie:
- Fellenberg – Zieler – „Homoopathische Arzneinittellehre”
Karl F. Hong Vorlag Heidelberg – 1968
- Dr William Boerike – “Pocket Manual of Homeopathic Materia Medical” B. Jain Publisher – New Delhi D.0016 Reprint – 1976
- “Hommopatchisches Repeutorium” Deutsche Homeopathies – Inion Karsruche 1989 

NAFTA
Sprawozdanie redaktora gazety “TAGO” – Gero Hunta

Paula Gauner – lat 50 – wyleczyła 20 tys. Chorych otrzymała patent w niektórych krajach. Gero Hunt odwiedził ją. Pomogła wyleczyć się chorym na raka, gdzie wszelaka pomoc była daremna. Paula sama chorowała na raka i wyleczyła się właśnie naftą. Jak do tego doszło, że poznała lecznicze właściwości nafty: Paula Gauner zachorowała na raka z przerzutami, straciła 14 kg na wadze. W czasie operacji usunięto jej 75 cm jelita. Na ponowną operację w celu usunięcia odbytnicy było już za późno, ponieważ nastąpił paraliż i zamknięcie odbytu. Nawet prawa nerka była zaatakowana przez raka. Zdaniem lekarzy stan był beznadziejny. Po 8 tygodniach pobytu w szpitalu została wypisana do domu jako nieuleczalna. Lekarze rokowali tylko 7 dni życia. W domu sparaliżowana przypomniała sobie o tym, co opowiadali żołnierze podczas I wojny światowej w Bośnie i Hercegowinie, iż tamtejsza ludność przy różnych dolegliwościach piła oraz stosowało naftę oraz stosowała nacieranie. Kupiono je w aptece destylowaną naftę. Od razu zażyła łyżkę stołową, po niecałej godzinie po jedzeniu. Po 6 tygodniach poczuła głód, dostała apetyt na mięso, jarzyny. Później osiągnęła swoją naturalną wagę, tj. 50 kg. Po 11 miesiącach rodzi syna o wadze 3,6 kg. Miesiąc po porodzie oddaje krew jako honorowy krwiodawca. Lekarz twierdzi: „życzę każdemu człowiekowi takiej krwi, pani zapewne nigdy nie chorowała”. Odtąd rodzina Gaunerów nie boi się strasznej choroby, na którą do tej pory nie było lekarstwa. Najmłodszy syn pani Gauner dostał paraliżu dziecięcego, który obił …. i obie nogi. W końcu nie mógł wstać, kolana przekręciły się do tyłu. Nie pomagały zastrzyki ani lekarstwa. W tym czasie otrzymuje naftę po kilku dniach może już wstać na nogi, wprawdzie jeszcze niepewnie, ale po tygodniu biega już z dziećmi. Drugi syn zaciął się w palec przy krojeniu mięsa, dostał zakażenia krwi i miał 1,5 mln czerwonych krwinek za mało. Tabletki żelaza nie pomagały. Po 5 dniach zażywania nafty mógł znowu pracować w sklepie ojca, a po 4 tygodniach był zupełnie zdrowy. Rok 1962 – Helena Naglara była umierająca przed rokiem, mając 48 lat zauważyła guza na piersi, który powiększył się i solennie bolał. Operacyjnie usunięto pierś, ale zauważono przeżuty a jajniki i macicę. Sparaliżowało także pęcherz, który musiano usunąć – przypadek beznadziejny. Chora zażywała naftę na czczo łyżeczkę od herbaty. Po miesiącu mogła jeść, wstręt do mięsa znikł zupełnie, bóle minęły, tętno i ciśnienie unormowało się. Zastrzyki z morfiny można było odstawić po tygodniu zażywania nafty. Miała trzy guzy rakowe w podbrzuszu, dostawała krwotoki a jednak po 4 tygodniach zażywania nafty wyzdrowiała. Margaritta Vaber – nie miała apetytu, tygodniami czuła się źle, nie wiedziała, co jej dolega. Diagnoza: wrzód żołądka – usunięto część żołądka, początkowo poczuła się lepiej, lecz bóle znowu powróciły. Druga diagnoza: rak żołądka. Przez dwa tygodnie zażywała naftę trzy razy dziennie łyżeczkę od herbaty. Po 14 dniach powtarzała kurację. Już na 12 dzień pierwszej kuracji poczuła się lepiej, odzyskała sprawność fizyczną, bóle ustąpiły, wrócił apetyt. Analiza krwi wypadła dobrze. Przed kuracją była stale na diecie z powodu choroby gastrycznej. Była również chora na cukrzycę. Obecnie nie potrzebuje diety i leczenia cukrzycy.
Józef Snobor – lat 57 jest chory na prostatę. Przez miesiąc zażywa rano i wieczorem naftę łyżeczkę od herbaty. Po 14 dniach potrafi pierwszy raz utrzymać mocz. Po dalszych dwóch tygodniach zażywania nafty zniknęło schorzenie prostaty. Po dwóch latach zachorował na wrzód żołądka po 3 tygodniach zażywania nafty wyzdrowiał.
Pies pudel Pauli łysiał i dostał leukemii, po 7 tygodniach zażywania nafty dostał ładną, świecącą sierść, a leukemia zniknęła.
Maria Jesser- lat 60 – w roku 1963 miała na prawej piersi guza, naświetlania nie dały wyników, pierś odjęto. Przez 14 dni brała trzy razy dziennie łyżeczkę nafty. Po 10 dniach przerwy powtórzyła kurację. Od tego czasu nie ma żadnych dolegliwości i posiada normalną wagę.
Teo Whiller – Lat 55 – otworzono brzuch na końcu trzustki duży guz rakowy. Obydwa nadnercza także zaatakowane przez raka. Stan bardzo ciężki, dopiero po 4 tygodniach po operacji odzyskuje przytomność. Wtedy wlewają jej do ust łyżeczkę nafty, po kilku dniach są pierwsze oznaki poprawy. Czuje się na tyle dobrze, że chce wstać. Jednak wstać jej nie wolno, przez 10 dni jeszcze zażywa naftę. Paula Gauner twierdzi, że nafta pomaga w przypadkach choroby, która wywodzi się z raka.
Nafta powinna być destylowana w temp. 100-150 C, najlepiej nadaje się importowana z Polski, która posiada właściwości lecznicze. Dużo ludzi, którym nie pomogło naświetlanie i lekarstwa, czy operacje, wyleczyło się naftą, przy czym nie było skutków ubocznych. Doktor Richard z Ischau twierdzi: jest naukowo udowodnione, że siły obronne naszego ustroju przeciw guzom … znajdują się w … części miękkiej układu, siateczkowego; dlatego należy dążyć do utrzymania i wzmocnienia tego układu. Doświadczenia wykazały, że naświetlenia niestety osłabiają siły tej tkanki.
Nafta pomaga w wypadku raka nawet z przerzutami, leczy paraliż dziecięcy, zakażenie krwi, przerost gruczołu krokowego, cukrzycę, Chorym na cukrzycę zaleca się zażywanie po 15 kropli nafty na cukier. Nafta drażni naczynie limfatyczne i w ten sposób przenika do krwi.
Zażywać parę łyżeczek nafty zapobiegawczo.
Aby zapobiec ponownemu wystąpieniu raka Paula Gauner zażywała corocznie przez 12 dni łyżeczkę nafty zawsze rano na czczo. Paula Gauner otrzymała patenty medycyny we Francji, Anglii, Irlandii Poł., a także Szwajcarii i RFN.
Jedna z moich znajomych chora na raka macicy przyjmowała dwa razy dziennie po trzy krople dwie godziny po jedzeniu. Krwawienie guza ustało, obecnie czuje się dobrze, normalnie pracuje, dawki nie zwiększa, okresami robi przerwy. Kurację przeprowadza się przeciętnie miesiąc do 6 tygodni bez przerwy, potem należy odstawić w razie potrzeby stosować kontrolując wyniki podstawowych badań analitycznych (mocz, morfologia krwi, próba wątrobową). Doniesień, aby nafta komukolwiek zaszkodziła nie miałam, wielu ludziom pomogła. Czasami przy podawaniu występują wolne stolce.
---

http://www.pdf-archive.com/2015/11/08/n ... -nexus.pdf

Naniesienie na włosy nafty, na max 10 min. i zawiązanie woreczka foliowego, likwiduje za pierwszym razem praktycznie wszawicę..
Koleżanka naftą pozbyła się uporczywych 'niediagnozowalnych' bólów lędźwiowych, a przyczyną był..
Tasiemiec.. wpadł do muszli kl. po kilku dniach..
Połączenie nafty, wody utlenionej, Lugola, podnoszenie pH i witaminy, powoduje u niej powrót do życia po
zabiegu radioaktywnego Jodu (!) na tarczycę. Są takie procedury ''lecznicze''....

I tu jeszcze:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCYQFjABahUKEwj_hfqLzoDJAhWCh3IKHePUD6M&url=https%3A%2F%2Fnaturalnel.wordpress.com%2Fcategory%2Fleczenie-nafta-i-terpentyna%2F&usg=AFQjCNGDn4z5-uD7eh39n5rMdBZ5peTVNQ&sig2=RmuA6O0erI2RHWTfXbYCHQ

http://davidicke.pl/forum/rwa-kulszowa-leczenie-t15075.html?hilit=nafta%20terpentyna#p194421

-- 11 lis 2015, 16:09 --

Ropa naftowa surowa – Oleum Petrae crudum – punkt widzenia obiektywny w terapii
W sumie kiedyś sobie pomyślałem, że moimi pierwszymi publikacjami naukowymi były te dotyczące właściwości chemicznych i toksykologicznych ropy naftowej, nafty, zanieczyszczeń ropopochodnych, w dodatku opublikowanymi za granicą. Dzisiaj jestem utożsamiany z medycyną naturalną, lekami, ziołami. Tymczasem najbardziej interesowałem się swego czasu ekotoksykologią i medycyną środowiskową.
Obrazek
Szyb naftowy, Zręcin 2008 r.

Ale popatrzmy na ropę naftową jako lek. Czy to w ogóle można uznać za lek? Ropa naftowa tak naprawdę do dziś nie ma ustalonego składu chemicznego. To co wykorzystujemy z ropy to zaledwie połowa jej możliwości. Reszta składników jest tak skomplikowana i zawiła, że najtęższe głowy nie mogą ustalić ich struktury chemicznej, nie mówiąc o izolacji i ewentualnym wykorzystaniu w medycynie. Ropa naftowa była od zawsze stosowana w medycynie ludowej w leczeniu chorób pasożytniczych skóry i przewodu pokarmowego, w leczeniu odmrożeń, reumatyzmu i rozmaitych wyprysków skórnych. Doustnie podawano ropę naftową jako środek wykrztuśny i przeciwpasożytniczy, ponadto znane jest podawanie ropy i nafty przy nowotworach, choć naukowego uzasadnienia to nie ma. Pamiętam z czasów dziciństwa gdy ludzie pili naftę, a nawet ropę surową gdy cierpieli na chorobę nowotworową. W Krośnie nie było problemów ze zdobyciem tego środka. Zresztą sam w latach 90 podjąłem badania nad właściwościami ropy naftowej, sugerując się przesłankami z medycyny ludowej.

Już w XIX wieku w oficjalnych publikacjach lekarskich opisywano zatrucia ropą naftową po podaniu doustnym. Zwracano uwagę na to, że wywołuje zaburzenia żoładkowo-jelitowe, senność i zawroty głowy, choć w dawkach rozsądnych takich objawów nie daje. Wielu farmakologów odradzało używanie ropy naftowej w terapii chorób pasożytniczych z powodu możliwości zatrucia ustroju.

Ropa naftowa surowa jest płynem brązowym, czarnym lub brązowo-zielonkawym o specyficznym benzynowym zapachu i smaku. bezpieczne dawki ropy naftowej wynoszą 0,5-1 g 1-2 razy dziennie. Ropa i czysta nafta zażyta na czczo działa przeciwpasożytniczo, moczopędnie, odkażająco na drogi moczowe, przewód pokarmowy i drogi moczowe. Jest silnym środkiem żółciopędnym. W dawce 0,5 g 2 razy dziennie działa immunostymulujaco. W obecności alkoholu i tłuszczów wchłania się szybko, za wyjątkiem węglowodorów ciężkich, parafinowych. Podnosi liczbę limfocytów i leukocytów we krwi. Reguluje wypróżnienia, uspokaja kaszel. In vitro hamuje proliferację komórek rakowych. Nierozcieńczona ropa naftowa zastosowana na skórę zwalcza roztocze, bakterie i grzyby. Przyśpiesza leczenie opryszczki. Stosowana przez dłuższy (ponad 1 miesiąc) czas wywołuje trądzik naftowy. Ropa naftowa jest czynna hormonalnie. Działa estrogennie, zwiększa płodność u kobiet, pobudza miesiączkowanie. Nadużywana i przedawkowana może wywołać zaburzenia hormonalne. Doskonale działa na skórę: antyandrogennie, estrogennie, wzmacniająco na cebulki włosowe.

Poprawia ukrwienie skóry i pobudza z lekka akcję serca. Znosi równocześnie nerwice wegetatywne. Łagodzi objawy kaszlu suchego, grypy, przeziębienia, kokluszu, zapalenia oskrzeli. Ale uwaga, ostrożnie i z rozwagą. Ropa naftowa z dużum udziałem ilościowym węglowodorów cyklicznych po przedawkowaniu uszkadza watrobę i nerki, wywołuje białkomocz? Zachowajcie więc umiar i rozsądek, a równocześnie nie przekreślajcie tego starego surowca leczniczego.

Obrazek
Surowa ropa naftowa – Petroleum crudum, 2008 r.

Co ja mogę powiedzieć? Nabrałem ochotę na ropę, zszedłem do mojego magazynku i zażyłem ropę surową z Krosna doustnie z miodem. Świetny lek ludowy na przeiębienie i kaszel oraz osłabienie. Lubię ten zapach i smak. Pamiętajmy jednak: ropa naftowa leczy, pielęgnuje, ubiera, jest motorem postępu technicznego, napędza pojazdy, ale nieumiejętnie stosowana – truje i zabija!

Nie stosować w czasie laktacji, ciąży, przy niewydolności nerek. Nie podawać chorym na białaczkę!


https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB4QFjAAahUKEwiPiI2tvojJAhUFeA8KHSO5B5g&url=http%3A%2F%2Frozanski.li%2F282%2Fropa-naftowa-surowa-oleum-petrae-crudum-punkt-widzenia-obiektywny-w-terapii%2F&usg=AFQjCNFeGHsnkTC94ZraVefCXwrTqLKMkQ&sig2=TyficfYy96aZUn7kTA2qnANa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lis 2015, 0:53 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 08 lis 2015, 16:58
Posty: 4
Płeć: mężczyzna
Tylko pytanie jakiego producenta naftę kupić. Tyle tego jest, różnią się kolorem i zapachem. Macie jakąś wypróbowaną markę?
Na allegro widziałem też kosmetyczną z chempura ale nie wiem czy się nadaje
http://www.chempur.pl/karty_charakterystyk/nafta_kosmetyczna.pdfNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lis 2015, 9:40 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 16 gru 2014, 12:59
Posty: 118
Płeć: kobieta
nafta kosmtyczna zawiera chyba jeszcze jakies domieszki.Pytalem nawet w zielarskim i Pani powiedziala ze nie ma bo teraz panie uzywaja odzywki i inne chemiczne swinstwa, wiec przestala sprowadzac nafte...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lis 2015, 10:03 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Była taka : DOREX, niestety w ostatnim czasie zmieniła wygląd, smak i zapach..
Nie polecam.
Nafta oświetleniowa nie podlega szczegółowym opisom.
W Chemii Warszawa jest jeszcze nafta z rafinerii Jedlicze, ale odbior osobisty.
Chyba, że ktoś ma możliwość 'załatwienia' starej nafty z beczek wojskowych.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lis 2015, 10:26 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 16 gru 2014, 12:59
Posty: 118
Płeć: kobieta
Jakby co moge komus odebrac w Warszawie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lis 2015, 10:44 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Lepiej kupić 1-2 litry, żeby w przyszłym roku na nalewkę z zielonych orzechów zostało wg Małachowa.. ;)

A tu strona od 'Todikampa', gotowej nalewki na nafcie w różnych konfiguracjach, koszt buteleczki
z przesyłęm koło 25 euro.
W domu wyjdzie o niebo taniej, i propolisu też można dobrego dodać:

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB4QFjAAahUKEwjAvZ-KzIrJAhXplHIKHbpBAv4&url=http%3A%2F%2Fwww.todikamp.ru%2F&usg=AFQjCNF7Jlj62ozrVfRNs2Aic2zCS_6Gqg&sig2=TQehtI3ATCDsnexWJIvTvA

Naowocnia orzecha włoskiego (zielony niedojrzały orzech zerwany najpóźniej do ostatniej pełni w czerwcu lub tuż na poczatku lipca) zawiera organiczny świetnie przyswajalny Jod...
Praktycy zwracaja szczególnie uwagę na zbiór w czasie pełni, ale to dotyczy też ziół i innych historii..Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lis 2015, 18:02 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Moja mama , a chyba ze trzydzieści lat temu kupowała naftę pod nazwą "Petrol". Mi dawała, żebym nie chorowała. Kiedyś moja mama zrobiła sobie trwałą na włosach, przy rozczesywaniu, następnego dnia, połowa włosów została na szczotce, gdyby nie ta nafta to pewnie byłaby łysa. Z tego co wiem to na platformach wiertniczych nie ma łysych, chyba że już łysy tam pojedzie. Kiedyś ktoś opowiedział mi jak stara kobieta na wsi uratowała małą dziewczynkę, była przeziębiona i dusiła się, czekali na karetkę , kobieta wzięła patyk, gazę , umoczyła w nafcie i pęzlowała gardło, dzięki temu nie udusiła się, opuchlizna stęchła. No cóż, wracamy do starych metod , bo są dobre, a właściwie ja zawsze takie metody stosowałam :hura:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lut 2016, 16:29 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Shellsol D100 - SBP (Siedegrenzbenzin) 100/140 , produkt, który zalecała , stosowała Paula Ganner według artykułu Waltera Lasta - Nafta Uniwersalny Uzdrawiacz

Można zamówić też wysyłkowo w opakowaniach po 1 litrze lub większych:

Oryginalna od producenta Schell:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwij2LSir9vKAhVDVRQKHVEtBIQQFggfMAA&url=http%3A%2F%2Fchemoil.net.pl%2F&usg=AFQjCNGfkyJEThYy68rsi9al_ZMJy1LLpA&sig2=CEigm0gTN-tnLwBlJViOIwNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lut 2016, 17:54 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 16 gru 2014, 12:59
Posty: 118
Płeć: kobieta
biedronka pisze:
Moja mama , a chyba ze trzydzieści lat temu kupowała naftę pod nazwą "Petrol". Mi dawała, żebym nie chorowała. Kiedyś moja mama zrobiła sobie trwałą na włosach, przy rozczesywaniu, następnego dnia, połowa włosów została na szczotce, gdyby nie ta nafta to pewnie byłaby łysa. Z tego co wiem to na platformach wiertniczych nie ma łysych, chyba że już łysy tam pojedzie. Kiedyś ktoś opowiedział mi jak stara kobieta na wsi uratowała małą dziewczynkę, była przeziębiona i dusiła się, czekali na karetkę , kobieta wzięła patyk, gazę , umoczyła w nafcie i pęzlowała gardło, dzięki temu nie udusiła się, opuchlizna stęchła. No cóż, wracamy do starych metod , bo są dobre, a właściwie ja zawsze takie metody stosowałam :hura:


Biedronko to moze spisz te metody do pliku i ktoregos razu umiesc. Jesli chcesz moge w tym pomoc- mam troche czasu :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 wrz 2017, 17:35 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 05 lis 2016, 12:58
Posty: 25
Płeć: mężczyzna
Witajcie. Jak to jest w końcu z tą terpentyną, czyli jej dawkowaniem. Przeglądam internet i spotykam bardzo różne warianty. Jakie jest właściwe dawkowanie, które Dr. Daniels stosuje od 10 lat?

-- 12 wrz 2017, 15:14 --

Czy ktoś słyszał o takiej metodzie?

1 dzień - 1 kropla terpentyny
2 dzień - 2 krople
3 dzień - 3 krople
4 dzień - 4 krople
5 dzień - 5
6 dzień - 6
7 dzień - 7

3 dni przerwy

1 dzień - 7 kropli terpentyny
2 dzień - 6 kropli
3 dzień - 5
4 dzień - 4
5 dzień - 3
6 dzień - 2
7 dzień - 1

tydzień przerwy

1 dzień - 1 kropla NAFTY
2 dzień - 2 krople Nafty
3 dzień - 3 krople
4 dzień - 4 krople
5 dzień - 5 kropli
6 dzień - 6 kropli
7 dzień - 7 kropli

3 dni przerwy

1 dzień - 7 kropli nafty i tak do dnia 7 jak przy terpentynie

źródło: http://boreliozaabc.blogspot.co.uk/2016 ... ozbyc.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 wrz 2017, 22:31 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:33
Posty: 7
Płeć: kobieta
Cytuj:
Czy ktoś słyszał o takiej metodzie?


To jest receptura na picie nafty na cukrze lub z miodem w celu pozbycia się gronkowca złocistego dla osłabionych, przeżartych gronkowcem osób. To plus płukanie gardła tymiankiem i picie herbaty tymiankowej. Tak radziła pewna pani z kiosku zielarskiego, których kiedyś było multum.
Najlepiej gdyby siódmego dnia wystąpiła temperatura ale nie zawsze tak jest, mimo to jest to terapia skuteczna.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 wrz 2017, 15:31 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Nafta - około połowy szklanki ciepłej wody , 1 łyżeczka nafty + 1 łyżeczka miodu , pijemy taką miksturę trzy razy dziennie 20 minut przed jedzeniem przez 15 dni. Po 15 dniach dawkę zmniejszamy o połowę (są tacy co nie zmniejszają) i pijemy przez 8 tygodni, 2 -3 tygodnie przerwy i ponownie rozpoczynamy kurację. Na raka, boreliozę, gronkowiec, wirusy, pasożyty. Przy tej kuracji stosujemy boraks , 1 łyżeczka na 1 L wody na cały dzień, oprócz wody (nawadnianie organizmu).

-- 22 wrz 2017, 15:35 --

Jak moje dziecko miało chyba ze 2 lata często było przeziębione, brałam łyżeczkę ciepłego mleka i parę kropel nafty , było bardziej odporne na przeziębienia. Ciepłe mleko, bo zabija odór z nafty. Kiedyś kupowałam Petrol, teraz można kupić pod nazwą Petroleum D-5 .Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lut 2019, 22:31 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sty 2017, 20:17
Posty: 8
Płeć: kobieta
Lokalizacja: niemcy
Witam,
na rosyjskiej stronie znalazlam, przetlumaczyl translator googla:

Terpentynowy balsam to kompozycja oleju i żywicy naturalnej (cedru).

Po zmieszaniu z żywicą i olejem cedrowym uzyskuje się balsam terpentynowy o różnych stężeniach, który ma silniejszy efekt gojenia niż każdy składnik osobno.

Oto główne sposoby wykorzystania terpentynowego balsamu do leczenia chorób:

1. Zapalenie wielostawowe
Wetrzyj 25% terpentyny w okolice dotkniętych stawów i zażyj doustnie raz dziennie 3-4 krople 10% leku. Wraz z sosnowymi kąpielami pozwala zawiesić chorobę lub wygładzić jej nasilenie.
2. Osteochondroza, reumatyzm, rwa kulszowa
Dwa razy w roku (wiosną i jesienią) przeprowadzane są kursy masażu z użyciem 25% cedru terpentynowego balsamu na 12-15 sesji. W przypadku reumatyzmu zaleca się również kąpanie z igieł cedrowych. W przypadku zapalenia mięśni, pleksitis stosuje się masaż za pomocą 25% żywicy.

3. Zapalenie stawów i dna
Pocierać 25% terpentynowego balsamu chorej części ciała, a następnie rozgrzewając wełnianą pieluchą. W przypadku zaostrzeń wykonać kompres na bazie 25% gumy cedrowej. Dobry na ciepło.

4. Angina
Zamień 5-6 kropli 10% żywicy w migdałki lub rozmocz je bawełnianym wacikiem przesiąkniętym patykiem i namoczone w balsamie. Procedurę powtarza się co 5-6 godzin. Przy pierwszych oznakach choroby pocierać lek poza migdałkami. W przypadku powikłań i bólu gardła ucisk na 15-20 minut.

5. ORZ
Nałóż kilka kropel 25% leku na palec wskazujący i wytrysnij w skórę wokół nosa, w okolicy podżuchwowej i potylicznej, gdzie skupia się duża liczba biologicznie aktywnych punktów. Masowanie ma nie tylko działanie lecznicze, ale także profilaktyczne. Po pewnym czasie powtórz procedurę. W tym samym czasie do nosa wkroplono 2-3 krople 10% leku.
6. Grypa
Aby zapobiec epidemii grypy, 2-4 razy dziennie, wprowadź 3-5 kropli 10% leku do jamy ustnej. W przypadku choroby dobrze jest wetrzeć 25% terpentyny na klatkę piersiową, plecy, nogi, dłonie, zwracając uwagę na biologicznie aktywne punkty wzdłuż nosa na zewnątrz, pod nosem. Powtarzaj procedurę co 5-6 godzin, tj. 4 razy dziennie.

7. Choroby płuc i górnych dróg oddechowych.
W chorobach przewlekłych (przewlekłe zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, zapalenie tchawicy, zapalenie krtani, zapalenie krtani i gardła) wytwarzać codzienne pocieranie 25% żywicy pleców i klatki piersiowej. W tym samym czasie, dwa razy dziennie, weź 4-10 kropli 10% balsam terpentynowy doust Przy zadławieniu, duszności, wymieszać 100 gramów. miód, 100 ml 10% terpentyny i 100 gramów. wódka. Weź 3 razy dziennie, jedną łyżkę stołową mikstury.
8.. Zapalenie zatok, katar.
Zakopać nos 10% gumą z cedru lub nasmarować nos wacikiem zamoczonym w 10% balsamie terpentynowym (tę procedurę można wykonać nawet u niemowląt). Wapnij sok w okolice zatok szczękowych.

9. Oparzenia, odmrożenia
Nasyc bandaż 10% balsamem i nałóż na miejsce oparzenia lub odmrożenia. Opatrunek powinien być zmieniany co 3-4 godziny. W przypadku oparzeń słonecznych należy natychmiast wytrzeć skórę 10% terpentyną, co wyeliminuje pęcherze i bolesne objawy. W przypadku poparzenia wrzątkiem, zanieczyszczone miejsce należy nasmarować 25% preparatu, co również zapobiegnie pojawianiu się pęcherzyków.
10. Środek gojący rany
Nałóż warstwę 10% terpentynowego balsamu na otwartą (zamkniętą) ranę lub wewnętrzny ropień. W przypadku poważnych obrażeń zastosuj 25% balsam terpentynowy. Powtarzaj aż do całkowitego wyleczenia. W przeważającej większości przypadków nawet blizny i blizny nie pozostają.

11. Gruźlica
Przebieg: 7 dni leczenia, 7 dni odpoczynku, ponownie 7 dni leczenia, 7 dni odpoczynku i 7 dni leczenia. Dzienna dawka biorąc 10% z gumy cedrowej 3 razy 5-7 kropli. Balsam do mycia z gorącym mlekiem lub sokiem z marchwi. Podczas zabiegu pić parzoną kawę mieloną (w ziarnach) z prażonymi i mielonymi ziarnami pszenicy, jęczmienia i owsa w równych proporcjach.
12. Regulacja ciśnienia krwi
Dane kliniczne i eksperymentalne wykazały, że użycie 10% żywicy cedrowej pomaga stabilizować ciśnienie (duże spadki, niskie wzrosty). Leczenie powinno rozpoczynać się raz dziennie od 3 kropli leku, a następnie stopniowo doprowadzić do 3 razy dziennie po 4-5 kropli. W wieku 40 lat, przebieg leczenia trwa 30 dni, dla osób w bardziej dojrzałym wieku wymagane jest dłuższe leczenie (40-45 dni) z 2-3-tygodniowym kursem powtarzanym w ciągu jednego do dwóch miesięcy.
13. Choroby zębów
W przypadku bólu zęba, nałóż kilka kropli 10% lub 25% leku na bandaż i przymocuj go do miejsca zapalenia. Zachowaj 20-25 minut. Następnie przesuń wacik w nowe miejsce w zębie pacjenta i przytrzymaj przez maksymalnie pół godziny. Zrób to samo z zębem po drugiej stronie. Po pewnym czasie powtórz procedurę. Choroba przyzębia I - II stopień, choroba przyzębia, zapalenie jamy ustnej, zapalenie dziąseł - przebieg leczenia jest następujący: owijają dwie lub trzy warstwy bandaża na palcu wskazującym prawej lub lewej ręki, kroplówki 4-5 kropli leku i masują górną i dolną dziąsła od wewnątrz. Podsumowując, wytrzyj zęby zwilżone gumą w soku. Zabieg wykonuje się dwa razy dziennie przez 5-6 miesięcy.W leczeniu chorób przyzębia należy dodatkowo wykonywać aplikacje mieszaniny 1: 1 preparatu z olejem z rokitnika zwyczajnego przez 20-25 minut.
14. Opryszczka
Bez czekania, aż uszczelka wyjdzie na powierzchnię wargi, nałóż watę lub bandaż nasączony 25% balsamem do wargi w miejscu uzyskanego uszczelnienia na 20-25 minut. Po kilku godzinach procedurę należy powtórzyć. Jeśli sprawa nie działa, uszczelka zostaje rozwiązana, nie powodując pojawienia się owrzodzenia.

15. Suchy wyprysk i streptoderma
Przygotuj maść składającą się z połowy 25% balsamu, połowę tłuszczu medycznego, który jest traktowany jako tłuszczowy. Nasmaruj dotkniętą skórę dwa razy dziennie. W tym samym czasie weź 10% soku wewnątrz 3 razy dziennie, 5-10 kropli. Przebieg leczenia należy kontynuować przez co najmniej 20 dni.

16. Płaczący wyprysk
Nasmaruj dotknięte obszary ciała terpentyną w ilości 25% 2 razy dziennie. Jeśli po 2 tygodniach nie wystąpi znacząca poprawa, wówczas jednocześnie z użyciem balsamu, zacznij przyjmować 10% leku doustnie 2-3 razy dziennie, przy maksymalnej pojedynczej dawce 4 do 10 kropli.
17. Wrzody troficzne
W przypadku głębokich owrzodzeń, przygotuj knoty z waty lub kawałków gazy, namocz je 25% lub 50% preparatu i włóż tak głęboko, jak to możliwe, aby proces gojenia rozpoczynał się od głębokości. Gdy knoty się zagoją, są umieszczane bliżej powierzchni.
Lisz, grzyby, młodzieńcze trądzik: wetrzyj 25% terpentynowego balsamu w czystą, wilgotną skórę w miejscach zranienia.

18. Furuncle, carbuncle, felon
Przy pierwszych oznakach choroby należy umieścić kompres w tym miejscu (zwilżyć kawałek bandaża za pomocą 25% terpentyny, umieścić go na ognisku choroby, przykryć papierem kompresorowym i związać) na okres 1-2 dni. We wczesnych stadiach choroby wystarczą 1-2 zabiegi, aby zatrzymać rozwój wrzenia, a karbownik i zgorzelina spowolnić.

19. Dławica piersiowa, arytmia, tachykardia
W przypadku ataku zrzuć 10-15 kropli 25% terpentyny na dłoń i wetrzyj ją w okolice serca nieco poniżej brodawki i na środek linii bocznej w lewo. Jako profilaktyczny środek wspomagający zaleca się wytwarzanie zewnętrznego pocieranie wraz z przyjmowaniem 10% leku do środka raz dziennie przez 5 kropli w ciągu miesiąca.
20. Dystonia naczyniowa i zapalenie tętnic
Weź 10% balsamu do wewnątrz, 5-10 kropli 3 razy dziennie, 2-3 godziny po wieczornym przyjęciu, wetrzyj w preparat 25% kończyn pacjenta. Czas trwania leczenia stwardnienia rozsianego i zapalenia wsierdzia wynosi co najmniej 2-3 miesiące. Pozytywnym efektem są ustalone dwutygodniowe kursy na wiosnę i jesień. Kiedy dystonia naczyniowa rąk do produkcji codziennego pocierania 25% terpentyny. Kąpiele iglaste wzmacniają działanie lecznicze.

21. Zapalenie nerwu trójdzielnego
Pocieraj 25% balsamu wzdłuż nerwu 4-5 razy dziennie, koncentrując się na biologicznie aktywnych punktach. Leczenie należy uzupełnić 3-krotnym pobraniem 10% leku w 3-4 kroplach. W zależności od indywidualnych cech przebieg leczenia wynosi od 5-7 dni do 2-2,5 miesiąca. Sukces osiąga się w 50-60% wszystkich przypadków i dlatego może wymagać ponownego leczenia.

22. Choroby przewodu pokarmowego
Zapalenie okrężnicy, nieżytowe zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie błony śluzowej trzustki, zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie jelit, itp., Może być skutecznie leczone. Pierwsze 5-6 dni należy przyjmować 5-6 kropli 10% terpentyny rano na czczo 15 minut przed posiłkiem. Jeśli ciało nie wykazuje ostrych reakcji na odrzucenie, stopniowo zwiększaj dawkę do 10 kropli za pomocą trzykrotnej dawki w okresie od 7 do 9 godzin, 12-13 godzin, 18-20 godzin. Czas leczenia wynosi 30-35 dni. Dwa lub trzy zabiegi pomagają przywrócić mikroflorę jelitową i pozbyć się dysbakteriozy. Pobranie gumy prowadzi do poprawy nie tylko żołądka i jelit, ale także wątroby, trzustki i nerek. Przyjmowanie leku pacjentom o wysokiej kwasowości może powodować dyskomfort.
Aby uzyskać bardziej całkowite wyleczenie, należy poddać się mikrorysom stosując 25% balsam terpentynowy.

23. Choroby nerek i pęcherza moczowego
W przypadku kamieni i piasku w nerkach i pęcherzu, weź 10% balsamu terpentynowego 10-15 kropli dziennie. Pić rano na pusty żołądek. W nocy pocierać w rejonie podbrzusza i dolnej części pleców 4-5 kropli 25% balsamu. W celu zapobiegania zaleca się stosowanie pestek obranych orzeszków piniowych z miodem lub w lekkim winie - ma to ogólny efekt oczyszczający nerki.

24. Wątroba i woreczek żółciowy
Weź 10% soku z cedru na 1 łyżeczkę. przez 10 dni na pusty żołądek raz dziennie, z resztą 10 dni i powtarzalnym kursem. W ten sposób sok z cedru oczyszcza jelita, lekko się rozluźnia, a następnie usuwa kamienie.

25. Zapalenie gruczołu krokowego i gruczolak
Zwilż kawałek bandażu lub bawełny za pomocą 25% terpentyny, wyciśnij ten knot, aby nie ściekał, następnie delikatnie wprowadź go do odbytnicy, pozostawiając tam do następnego krzesła. Rub 10% leku w kroczu. Połącz z sosnowymi kąpielami. Czas trwania kursu 40-50 dni. Jeśli to konieczne, powtórz za 3-4 miesiące. Nakładaj mikroblany (3-4 krople) za pomocą 25% balsamu.
26. Hemoroidy
Nasyc 25-procentowy wacik terpentynowy z bandaża lub waty, włożyć go do odbytu. Zewnętrzne węzły należy masować palcem, który należy zwilżyć 10% balsamem. Skuteczne jest również użycie mikropłynów (3-4 krople) z 25% terpentyną cedrową.

27. Naruszenie nerwów po upadku
Na całym kręgosłupie nanieść folię bawełnianą zanurzoną w mieszaninie 25% balsam terpentyny, roztopionego wosku i propolisu w równych proporcjach. Jeśli to konieczne, powtórz procedurę.

28. Krzywica i skrofuły u dzieci
Wymieszaj łyżeczkę 10% terpentyny w szklance wody z miodem i podawaj dzieciom każdego dnia. Każdego dnia wykonaj dziecku masaż ogólny z 10% terpentyną. Kąpać się w ciepłych kąpielach iglastych.

29. Ból głowy
Wypij 0,5 łyżeczki. 10% balsamu. Aby wzmocnić efekt, wytrzyj terpentynę do sucha w skroniach.

30. Przepracowanie
Owiń stopy bawełnianą szmatką zamoczoną w 25% żywicy i wody. Zestaw kompresujący na noc.
31. Bezsenność
Spać na poduszce wypełnionej wiórkami cedrowymi. Umieść kroplę 10% terpentynowego balsamu na wewnętrznej stronie poduszki.

32. Tonizujący i orzeźwiający
Pij 3-4 razy dziennie 10% balsam terpentynowy 1-2 krople (pod językiem) dwie godziny przed posiłkiem.

33. Depresja, drażliwość, niepokój
Zastosuj 10% balsam terpentyny w ciągu 1-2 kropli dziennie. Po przejściu negatywnych uczuć, użyj oleju cedrowego na 1 łyżeczkę. dziennie.
34. Choroby kobiece
Erozja, stany zapalne, grzybice i choroby grzybicze są skutecznie leczone codziennymi tamponami moczonymi w 10% balsamie terpentynowym. Włóż tampony w nocy do pochwy, wstępnym myciem pochwy własnym moczem.

35. Mastitis
Wyczyść 100% żywicy (!) Wcierać w obszar choroby. Następnie nałóż kompres z 25% balsamu. W tym samym czasie weź 10% soku w 5-10 kropli 3 razy dziennie. Czas trwania leczenia przez co najmniej 2-3 miesiące. Rozstępy na brodawki są traktowane przez ich rozmazanie 5-procentowym balsamem terpentynowym.
36. Brak mleka u kobiet w okresie laktacji
Zastosuj 3-5 kropli dziennie 10% balsam terpentynowy z cedru, który przyczynia się do powstawania mleka u kobiet w okresie laktacji, a także tworzy bardziej stabilną odporność u niemowląt.

37. Zaburzenia siły
Zastosuj doustnie 5-7 kropli dziennie 10% balsam terpentynowy, który pozwala odmłodzić ciało i przywrócić męską moc. Olejek cedrowy uważany jest za typowo męski zapach - kobiety postrzegają go jako erotyczny środek pobudzający.
38. Kosmetyki
Oczyść dokładnie umytą twarz nocą za pomocą 20% żywicy cedrowej, która pozwala leczyć, odświeżać i oczyszczać skórę, a także poprawiać jej koloryt. Jest bardzo przydatny po czyszczeniu pastą do zębów, aby zwilżyć jamę ustną sokiem lub żuć gumę z niej - zapobiega to rozwojowi choroby przyzębia. Aby pozbyć się rozdwojonych końców włosów, raz na tydzień po umyciu i umyciu włosów czystą wodą, umyj włosy przygotowanym roztworem - 1 łyżeczkę. 20% balsamu na pół szklanki wody. Nie spłukuj. Terpentyński balsam chroni skórę przed starzeniem i blaknięciem, czyniąc ją młodą, elastyczną i elastyczną
Jest to szczególnie przydatne dla osób cierpiących na choroby skóry, łysienie, zwiększoną łamliwość włosów i paznokci, życie i pracę w niekorzystnych warunkach klimatycznych i środowiskowych.

39. Ogólny masaż ciała
Zastosuj 10% żywicy cedrowej do masażu ciała po ciepłej kąpieli. Takie masaże zwiększają witalność wszystkich narządów, nadają lekkości całemu ciału i radości postawy. W przypadku istniejących chorób zaleca się stosowanie balsam terpentynowy w 25%.
Terpentynowy balsam jest przeciwwskazany do indywidualnej nietolerancji, ciąży, karmienia piersią. Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.
Przed rozpoczęciem leczenia powinieneś sprawdzić się pod kątem podatności na alergie na lek, które w szczególności mogą objawiać się zaczerwienieniem skóry w miejscu użycia. Aby to zrobić, z tyłu dłoni, klatki piersiowej lub nogi, kapać i pocierać 3-5 kropli leku. Jeśli następnego dnia w miejscu wcierania nie pojawiają się czerwone plamy, możesz rozpocząć leczenie.
W środku można stosować jedynie balsam terpentynowy o zawartości 5% i 10%.
Odbiór rozpoczyna się od 1-2 kropli dziennie, stopniowo zwiększając objętość zalecaną do konkretnego leczenia. Terpentynowe balsamy z 15%, 25%, 50%, 100% zawartością żywicy są używane tylko do użytku zewnętrznego! Pocieraj, aż całkowicie się wchłoną. Przy długotrwałym stosowaniu balsamu może on przestać być wchłaniany przez skórę, co oznacza, że ​​obecna procedura pocierania musi zostać pominięta i odłożona do następnego razu.
Podczas używania produktów z cedru wewnątrz ciała, należy przestrzegać głównego warunku: odbiór odbywa się tylko w ciągu dnia.
Wynika to z faktu, że olej z cedru, żywica cedrowa i inne produkty pochodne są "żywe" i wchodzą w interakcje z żywym, budzącym się organizmem ludzkim, a zatem pozwalają na najskuteczniejsze pozbycie się różnych chorób.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group