Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 sty 2020, 21:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2011, 12:10 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 21 maja 2010, 8:03
Posty: 138
Lokalizacja: Małopolska
Płeć: kobieta
Nadlatuje kometa Elenin

Jak dobrze pójdzie, powinna być u nas widoczna gdzieś w połowie sierpnia. Zbliży się najbardziej do Słońca w pierwszej połowie września. Gdzie przejdzie dokładnie – tego nie wiadomo. Jako, że jej orbita leży blisko płaszczyzny ekliptyki, powinna być widzialna nisko nad horyzontem. Parametry orbity są na razie niepewne. Póki co wygląda niegroźnie.

Nazywa się Elenin, gdyż odkrył ją Leonid Elenin. Wkrótce będzie jej pełno w sieci, podam tylko to, co pikantniejsze – jak mi to zapodał mój znajomy astronom.

#

Za wcześnie na dokładniejsze przewidywania
#

Spośród obserwowalnych hiperbolicznych i parabolicznych komet ta ma najmniejszą odległość perihelium i najmniejsze nachylenie do płaszczyzny ekliptyki
#

Orbita komety Elenin może być niestabilną, może natknąć się na ciemne masy, pierścień asteroidów, kto wie co jeszcze.
#

Co będzie to będzie – kwestia szczęścia.
#

Tak czy siak kometa nie jest rozkawałkowana, niesie z sobą jakiś materiał.
Ten materiał może omieść Ziemię – nawet parę miesięcy po przejściu komety. W rezultacie ciekawe zjawiska elektryczne i nie tylko.

http://lubczasopismo.salon24.pl/emerytka/post/266527,nadlatuje-kometa-elenin


Poprawione Mruga


Ostatnio zmieniony 14 sty 2011, 12:39 przez Melody, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 sty 2011, 12:10 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 14 sty 2011, 12:12 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 23 paź 2009, 20:00
Posty: 63
Płeć: mężczyzna
Tutaj wiecej informacji:
http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=18673.0

_________________
Mój kanał na YouTubeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 sty 2011, 12:22 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1069
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Ciężko przekopiować treść artykułów żeby nie trzeba było wchodzić po linkach??

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2011, 12:54 
W kierunku Ziemi zbliża sie poprzednio nieznana kometa, która w tej chwili znajduje się w odległości ponad 600 mln. km od naszej planety. Kometa nazywa się Elenin i nosi taką nazwe na cześć swojego odkrywcy Leonida Elenina, Rosjanina mieszkającego pod Moskwą w miejscowości Lubiercy. Na razie wszystko wskazuje na to, że Elenin przejdzie w bezpiecznej odległości od Ziemi, jednak jej orbita jest niestabilna i może ulec kolejnym zmianom, gdy Elenin zderzy się po drodze z którymś z asteroidów.

Elenin została odkryta w grudniu zeszłego roku i obliczono wówczas, że przejdzie ona obok naszej planety w odległości 8.8 jednostek astronomicznych (Au). 1 Au to równowartość dystansu od Ziemi do Słońca. Obecnie jednak ta kalkulacja uległa poważnej zmianie i Elenin ma minąć Ziemie w odleglości zaledwie 0.24 Au a nawet 0.15 Au. Dla porównania Księżyc znajduje się od Ziemi w odleglości 0.00256 Au. Odłeglość ta jest nieustannie rekalkulowana i z pewnością jeszcze nie raz ulegnie zmianie, zwłaszcza gdy kometa będzie przedzierać się przez Obłok Oorta. Jeśli orbita komety Elenin nie ulegnie zmianie znajdzie się ona najbliżej Ziemi ok. 18 października 2011 r.

Obrazek

Kometa ciągnie za sobą ogon pełen materiału skalnego i lodu. Ogon ten może zawadzić o Ziemię ok. 6 listopada 2011 r. Niektórzy nazywają Elenin powracająca Planetą X – czyli Nibiru, podejrzewając że jej orbita dookola Słońca wynosi 3600 lat i to o niej pisali starożytni Sumerowie. Inni widzą w komecie spełnienie się przepowiedni Indian Hopi i nadciągającą Błękitną Gwiazde Katsina. Przepowiednia Majow mówi z kolei, że: ” w czasie 12 baktun i 13 ahau (28 pażdziernika 2011 r.) nastąpi powrót Przodków i Mędrców”

Obrazek

Kometę będzie można obserwować golym okiem i może ona dać podobnie efektowne widowisko na niebosklonie jak kometa McNaught w 2007 r. (niestety można ją było zobaczyć tylko nad Australią)

http://nowaatlantyda.com/2011/01/18/kometa-elenin/Na górę
   
 
 
Post: 10 lut 2011, 11:10 
Ciekawe, szczególnie, że pojawi się właśnie w okolicy 28 Października.

Na marginesie, dzisiaj też mamy 13 AhauNa górę
   
 
 
Post: 10 lut 2011, 11:17 
Ja tylko dodam coś o Architektach Kontroli. Bruce Lipton wyjaśnił na czym polega ten pic z INFORMACJĄ.

Stres, obniżenie inteligencji, programowanie DNA, umieranie komórek, degradacja organizmu...PROSTE I SKUTECZNE jak bomba nuklearna.

Co robią takie informacje ? Macie wszystkie odpowiedzi na wszystkie pytania. Dlatego bombardowani jesteśmy informacjami które dosłownie nas programują jak komputer. Chrzanić je...ciekawostka astronomiczna ale Strach pozostaje.Na górę
   
 
 
Post: 10 lut 2011, 11:35 
We mnie strachu to nie wzbudza, raczej nadzieję, że możne jednak przygrzmoci? Żyję w raju opanowanym i niszczonym przez najgłupszą rasę we wszechświecie SmutnyNa górę
   
 
 
Post: 11 lut 2011, 0:28 
metzengerstein

Dzisiaj odezwała się do mnie była przyjaciółka, chwilę porozmawialiśmy- w trakcie konwersacji padł zwrot-Ludzie się zmieniają....

Głowa do dóry :uścisk:Na górę
   
 
 
Post: 11 lut 2011, 0:32 
Glowa do góry. Nie dlugo nadejdzie Era Boskiej Świadomosci i Wielowymiarowej Milosci - Era Wodnika. Od spisków po duchowość - Elity wszystko przygotowały :tak:Na górę
   
 
 
Post: 11 lut 2011, 1:59 
Cytuj:
Od spisków po duchowość - Elity wszystko przygotowały


Mam to gdzieś Te elity chowające się przed mym i naszym wzrokiem... :lol:
Możemy dużo zdziałać :tak:Na górę
   
 
 
Post: 11 lut 2011, 21:09 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
Nowa data przelotu – 3 marca…

Obrazek
rzekoma trajektoria komety Elenin we wrześniu 2011

Pojawia się coraz więcej publikacji na temat możliwego zagrożenia jakie niesie z sobą niedawno odkryta kometa Elenin. Nie można mieć wątpliwości, że wiele z nich są to albo nierzetelne spekulacje lub też czysta dezinformacja mająca na celu odwrócenie uwagi od ważniejszych spraw. Sądzę jednak, że tematu nie można zignorować, że warto zbierać informacje na temat jej trajektorii, gdyż w najlepszym przypadku będziemy mieć na niebie niezwykły spektakl. W najgorszym – o rok wcześniej może się spełnić „przepowiednia” Majów z urwanym kalendarzem…

Na konspiracyjnej stronie www.abovetopsecret.org (http://www.abovetopsecret.com/forum/thread661855/pg1) podpisujący się pseudonimem Red Cloak podał ciekawe dane:

Kometa osiągnie peryhelium 9.11.11 czyli 11 września 2011 roku. 10 rocznica zamachu na WTC, plus te dwie 11-tki…

* Niezwykła nazwa komety. Pierwsze trzy litery nazwy ELE to skrót Extinction Level Event (wydarzenie o poziomie zagrożenia wymarciem, wyginięciem).
* Ogon komety minie Ziemię 11.11.11 – bardzo dziwna zbieżność dat czy fantazja „badaczy”? 11:11 jest ponoć ulubioną przez Illuminattów kombinacją liczb…
* Autor nawiązuje też do okultystycznych przesłanek, że prawdziwą datą narodzin Jezusa Chrystusa jest 11 września.

Powyższe dane nie znajdują jednak potwierdzenia w oficjalnych danych. Ciekawa jest natomiast nazwa komety. Na stronie http://articlesofinterest-kelley.blogsp ... level.html przypomniano, że w filmie „The Deep Impact” z 1998 roku kometa miała podobną nazwę Ellie, w której był ukryty skrót ELE co oznaczało własnie Extinction Level Event. W filmie przedstawiono przygotowania do zniszczenia 7-milowej komety, która zagrażała zniszczeniem życia na Ziemi. Ciekawe jest to, że na skutek zagrożenia kometą ogłoszono na świecie ogólny stan wyjątkowy, a rządy przeniosły się do podziemnych schronów. W USA oprócz elit miejsce w schronach zostało zarezerwowane dla 200,000 naukowców oraz 800,000 wybranych w drodze loterii Amerykanów. Film kończy się szczęśliwie, udało się bowiem zniszczyć bombą termonuklearną większą część komety, mniejsza jednak uderza w ocean i powoduje potężną falę tsunami, która niszczy życie na sporym obszarze. Zaraz po „The Deep Impact” powstał równie kasowy film Armageddon, który dotyczył również zagłady ludzkości.
Mając wyobrażenie o symbolach Illuminatti i ich etyce, w której ważnym elementem jest zapowiadanie mających nastąpić wydarzeń, należałoby się zastanowić czy „kometa” nie stanowi realnego zagrożenia.

Może tu zajść kilka scenariuszy:

* mamy realne zagrożenie, a rządy do końca będą je minimalizować by uniknąć paniki i ocalić „swoich”
* wykorzystane będzie zjawisko astronomiczne do wprowadzenia „rządu światowego” i ogólnoplanetarnego zamordyzmu pod egidą satanistycznych Illuminattów. Lometa może być też tworem sztucznym, wytworzonym np. za pomocą technologii holograficznej.
* kometa stanowi odwrócenie uwagi od innych zjawisk czy wydarzeń (przelot wielkiej planety Nibiru, ogólnoświatowy krach finansowy, który spowoduje śmierć głodową wielu miliardów ludzi)
Co ciekawe, pojawia się szereg niesamowitych doniesień, jak choćby o wycieku informacji rządowej nt. trajektorii komety, która ma przelecieć koło Ziemi już 15 marca. Wygląda to na czystą dezinformację, która ma na celu zdyskredytowanie wszystkich, którzy ją powielą. Popularny youtubowicz Von Helton podaje, że katastrofa może nastąpić nawet 3 marca! (http://www.youtube.com/watch?v=zKOZ7hxdd7o). Wynika to z treści maila od rzekomego naukowca NASA, który przebywa w bazie naukowej na Biegunie Południowym prowadząc obserwacje Planety X (Nibiru), na temat której obecności w Układzie Słonecznym mamy nie wiedzieć do końca. Kalkulacje odnośnie trajektorii przelotu komety Elenin są wg. tego naukowca złe, jej przelot w pobliżu Ziemi ma nastąpić już 3 marca! W dalszym ciągu maila rzekomy naukowiec podaje ważną informacje na temat lokalizacji Planety X – jest ona widoczna na południowym Zachodzie oraz z Zachodniego Wybrzeża USA. Rząd usuwa z internetu wszelkie informacje na jej temat – zdjęcia, artykuły, nagrania wideo. D23K9 to oficjalna nazwa Planety X przyjęta przez rządy państw. Stwierdzono, że na tej planecie istnieje życie, choć nie takie jakie znamy z Ziemi. Są na niej istoty rozumne, z którymi rząd (-y) nawiązały już kontakt. Naukowiec dołączył do maila zdjęcie obiektu, które zostało wykonane z Zachodniego Wybrzeża USA. Przejęty swoją rolą Von Helton komentuje, że „zazwyczaj obiekt znajduje się po prawej stronie Słońca”. Dodaje, że aktywność sejsmiczna, która od jakiegoś czasu narasta może być wynikiem obecności dużego ciała niebieskiego w naszym Układzie.
Niedługo dowiem się czy podane informacje pochodzą od naukowca, czy są też kolejną dezinformacją albo zwykłym żartem.

http://monitorpolski.wordpress.com/2011 ... /#commentsNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lut 2011, 21:47 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2011, 22:46
Posty: 82
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Bialystok
Cytuj:
Może tu zajść kilka scenariuszy:

* mamy realne zagrożenie, a rządy do końca będą je minimalizować by uniknąć paniki i ocalić „swoich”
* wykorzystane będzie zjawisko astronomiczne do wprowadzenia „rządu światowego” i ogólnoplanetarnego zamordyzmu pod egidą satanistycznych Illuminattów. Lometa może być też tworem sztucznym, wytworzonym np. za pomocą technologii holograficznej.
* kometa stanowi odwrócenie uwagi od innych zjawisk czy wydarzeń (przelot wielkiej planety Nibiru, ogólnoświatowy krach finansowy, który spowoduje śmierć głodową wielu miliardów ludzi)
Co ciekawe, pojawia się szereg niesamowitych doniesień, jak choćby o wycieku informacji rządowej nt. trajektorii komety, która ma przelecieć koło Ziemi już 15 marca. Wygląda to na czystą dezinformację, która ma na celu zdyskredytowanie wszystkich, którzy ją powielą. Popularny youtubowicz Von Helton podaje, że katastrofa może nastąpić nawet 3 marca! (http://www.youtube.com/watch?v=zKOZ7hxdd7o). Wynika to z treści maila od rzekomego naukowca NASA, który przebywa w bazie naukowej na Biegunie Południowym prowadząc obserwacje Planety X (Nibiru), na temat której obecności w Układzie Słonecznym mamy nie wiedzieć do końca. Kalkulacje odnośnie trajektorii przelotu komety Elenin są wg. tego naukowca złe, jej przelot w pobliżu Ziemi ma nastąpić już 3 marca! W dalszym ciągu maila rzekomy naukowiec podaje ważną informacje na temat lokalizacji Planety X – jest ona widoczna na południowym Zachodzie oraz z Zachodniego Wybrzeża USA. Rząd usuwa z internetu wszelkie informacje na jej temat – zdjęcia, artykuły, nagrania wideo. D23K9 to oficjalna nazwa Planety X przyjęta przez rządy państw. Stwierdzono, że na tej planecie istnieje życie, choć nie takie jakie znamy z Ziemi. Są na niej istoty rozumne, z którymi rząd (-y) nawiązały już kontakt. Naukowiec dołączył do maila zdjęcie obiektu, które zostało wykonane z Zachodniego Wybrzeża USA. Przejęty swoją rolą Von Helton komentuje, że „zazwyczaj obiekt znajduje się po prawej stronie Słońca”. Dodaje, że aktywność sejsmiczna, która od jakiegoś czasu narasta może być wynikiem obecności dużego ciała niebieskiego w naszym Układzie.
Niedługo dowiem się czy podane informacje pochodzą od naukowca, czy są też kolejną dezinformacją albo zwykłym żartem.

http://monitorpolski.wordpress.com/2011 ... /#comments

Avatar użytkownika
adrian88888
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Posty: 894
Dołączył(a): 07 gru 2009, 21:34
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna

* Prywatna wiadomość
* AIMChwila na głęboką refleksję..


Jaki jest sens dywagowania na temat przyszłości będącej kontynuacją wieczności - tego co jest teraz.

co kryje się, kieruje tym pragnieniem, absurdalnym samym w sobie?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lut 2011, 22:52 
freemind pisze:
Jaki jest sens dywagowania na temat przyszłości będącej kontynuacją wieczności - tego co jest teraz.

co kryje się, kieruje tym pragnieniem, absurdalnym samym w sobie?


Ewolucja?Na górę
   
 
 
Post: 12 lut 2011, 10:41 
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 19 lut 2011, 19:16 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2010, 23:43
Posty: 674
Lokalizacja: Londyn
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Elenin to fikcja, Nibiru jest problemem:

Próby potwierdzenia istnienia komety Elenin na razie spaliły na panewce. Autor artykułu na stronie www.humansarefree.com posuwa się nawet do twierdzenia, że „ujawnienie” komety jest przykrywką do faktycznego zagrożenia ze strony Brązowego Karła (Brown Dwarf) i krążących wokół niego księżyców. Na poniższym filmiku pokazano symulację trajektorii Elenin, której perychelium w stosunku do Ziemi wynosi 0.42 jednostki astronomicznej (44.73 milionów mil), a to ma nastąpić 11 września 2011 roku (z trajektorii, do której link podaję poniżej wynika, że będzie to jednak 27-29 września, nie wiem skąd więc ta data). Będzie to dokładnie 10 lat od zamachu na World Trade Center. Jej rzekoma trajektoria przedstawiona jest tutaj: http://secchi.nrl.navy.mil/STEREOorbit/C2010_X1.html

phpBB [video]


Jednak oddziaływanie „komety” na Ziemię ma się rozpocząć już 4 marca gdy przejdzie ona przez płaszczyznę ekliptyki. 15 marca na skutek „rozrywania” Ziemi przez Słońce z jednej strony i to obce ciało z drugiej, może nastąpić tzw. pole-shift, czyli zmiana rozkładu pól geograficznych czy też magnetycznych Ziemi. Co jest interesujące, w tym właśnie dniu Uran, Saturn, Jowisz, Mars, Ziemia i Słońce leżą na jednej linii i to wtedy właśnie nastapi kumulacja sił grawitacyjnych. Autor uważa, że trajektoria nie dotyczy komety Elenin, która może być fikcją, a Brązowego Karła – wygasłej gwiazdy o sporej masie.
Położenie Brązowego Karła nie zgadza się ze zdjęciami, które rzekomo przedstawiają Nibiru. Zatem byłbym jeszcze ostrożny w ocenach co jest prawdą, a co nie. Poniższe materiały są jeszcze bardziej sensacyjne, jednak nie zdążyłem ich na razie opracować.

* http://humansarefree.com/2011/02/elenin ... ibiru.html
* http://www.davidicke.com/forum/showthre ... 1059692066
* http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=e ... ;cad=1#cad
* http://www.usmessageboard.com/conspirac ... cials.html
* http://www.usmessageboard.com/conspirac ... -58-a.html
* Terral’s Nibiru Letter To Elected Officials: http://www.godlikeproductions.com/forum ... 365393/pg1

http://monitorpolski.wordpress.com/2011 ... problemem/

_________________
There is a city
http://www.youtube.com/watch?v=Ejd2rsXoQSI

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lut 2011, 14:10 
Wrzucam jako ciekawostkę.

Cytuj:
Kometa Elenin – zwiastun czego?

Laura Knight-Jadczyk
Postcards From the Edge of Reality…
15 lutego 2011 08:48 CST

Obrazek
© Peter Lake - (596) Scheila, asteroida z ogonem.

Pogawędziliśmy sobie niedawno z Kasjopeanami, którym zadaliśmy kilka pytań związanych z kometą Elenin. Oto, czego się dowiedzieliśmy:

P: (Andromeda) Czy wybuch asteroidy 596 Scheila ma jakikolwiek związek z kometą Elenin?

O: Tak. I inne ciała [niebieskie]. Zajrzyj do McCanneya.

P: (Andromeda) Co spowodowało, że ta asteroida stała się kometą?

O: Została naelektryzowana.

Jeśli nie wiecie, 596 Sheila jest asteroidą, która w grudniu zeszłego roku zaczęła nagle zachowywać się jak kometa. Jej ciekawe zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Jak wspominałam wcześniej, plazmowa teoria komet Jamesa McCanneya jest dość interesująca i zasługuje na uwagę. Ludzie piszący do mnie na ten temat uświadomili mi, że McCanney nie jest jedynym, który w ten sposób podchodzi do problemu – jest jeszcze Wallace Thornhill i David Talbot, nie miałam jednak jeszcze czasu, by zagłębić się w ich teorie.

W każdym razie, w związku z powyższymi uwagami Kasjopean, dotyczącymi teorii McCanneya, a wywołanymi pytaniem o asteroidę 596 Scheila, mój przyjaciel astronom w jednym z prywatnych e-malii napisał do mnie:

Aktywność Scheila zaczęła się z grubsza w tym samym czasie co burza na Saturnie. Czy powodem tego było ustawienie w szeregu Saturna, komety Elenin, kilku obiektów z pasa asteroid, oraz [dawnej] asteroidy Scheila?

Załączył też wykres przedstawiający to ustawienie:

Obrazek

© Sott.net - Na rysunku widać Saturna, kometę Elenin i Scheila, ustawione w szeregu.

Burza na Saturnie jest bardzo ciekawym zjawiskiem. Za Spaceweather:

8 lutego 2011 – Burza na Saturnie: Ogromna burza, która rozpętała się na Saturnie w ostatnich tygodniach 2010 roku, nadal jest silna. „Wygląda to, jakby kometa przedarła się przez północną półkulę Saturna”, donosi astronom-amator Christopher Go, który zrobił poniższe zdjęcia 5 lutego, używając 11-calowego teleskopu Celestron w Cebu City na Filipinach. „Burza jest bardzo jasna”, powiedział Go. „Spędziłem kilka minut obserwując ją wzrokowo (przez okular) i jest bardzo wyraźna”. Badacze nazywają tę burzę „północnymi zaburzeniami elektrostatycznymi”, bo (1) dzieje się to na północnej półkuli Saturna, a do tego (2) obfituje w błyskawice. Za każdym razem, gdy dochodzi do wyładowania elektrycznego, odbiorniki na pokładzie sondy Cassini odbierają trzeszczenia – podobne do tych, jakie słychać podczas jazdy samochodem w burzy tu, na Ziemi.

Obrazek
© Christopher Go - Burza na Saturnie - 5 lutego 2011

Jak wspomniano, ta burza na Saturnie zaczęła się mniej więcej w tym samym czasie, gdy asteroida 596 Scheila zaczęła zachowywać się jak kometa, oraz przy specyficznym ustawieniu obiektów widocznym na grafice powyżej.

Jak zauważył jeden z członków forum Kasjopei, “axj”:

Całkiem interesująca jest symbolika nazwy komety Elenin:

ELEven NINe [ang. 11-9], a jeszcze bardziej uderzająca, gdy czyta się ją od końca: NINELEven. [9-11]

Według NASA, kometa Elenin znajdzie się najbliżej Słońca… 10 września 2011 roku, gdzie znowu mamy NINE ELEVEN, jeśli spojrzeć na rok (11) i na miesiąc (9). (współrzędne orbity są na stronie JPL)

Co to wszystko oznacza? Tak się składa, że odpowiedzi na kolejne pytania dotyczące komety Elenin, zadane podczas ostatniej sesji, także brzmią niepokojąco, zwłaszcza w świetle ostatnich wielkich burz na Ziemi i możliwych podobnych burz w przyszłości, nie wspominając o tym, że pod koniec roku możemy znaleźć się na jakiś czas w ogonie komety Elenin.

P: (L) Następne pytanie. (Andromeda) Czy kometa Elenin będzie w tym roku oddziaływać na Ziemię i spowoduje na niej poważne zakłócenia?

O: Prawdopodobnie tak.

P: (Perceval) Pewnie nie jesteśmy w stanie określić, kiedy dokładnie to się stanie. (L) Tak, myślę, że to zależy od warunków panujących na planecie i od wielu innych czynników. Nawet nie przeszła jeszcze przez pas asteroid. To przecięcie [pasa]… Pas asteroid jest pomiędzy Jowiszem i Marsem i Elenin nie opuści go aż do marca, kwietnia…

O: Elenin już zbiera żniwo.

P: (Perceval) Jak duża jest ta kometa?

O: 500 km średnicy wzdłuż długiej osi.

P: (Perceval) Przynajmniej nie jest to Wenus…

O: Rośnie.

P: [dyskusja nad otrzymaną odpowiedzią] (L) Coś jeszcze?

O: I to zaledwie jej jądro.

P: (Psyche) No i do tego ogon… (Andromeda) Coś jeszcze na temat Elenin? (Perceval) Czyli będziemy musieli przekonać się sami? (Psyche) {Nawiązując do naszych ostatnich badań dotyczących kometarnych patogenów i ich ewentualnego związku ze śmiercią ponad połowy ludzkiej populacji w czasach Wieków Ciemnych, które teraz uważa się za okresy kometarnych katastrof} Czy mamy spodziewać się powrotu czarnej śmierci?

O: Wysoce prawdopodobne.

P: (Galaxia) Najpierw w Europie? Gdzie uderzy?

O: Poczekaj, a dowiesz się.

P: (Galaxia) No nie! To wszystko, co miałam do powiedzenia.

O: Ludzie o specyficznym profilu genetycznym mogą ucierpieć tylko w niewielkim stopniu.

P: (Andromeda) Czy to ktoś z nas? (Galaxia) To nie brzmi, jakby ktokolwiek miał być odporny… raczej jak „Będą bardzo niewiele cierpieć przed śmiercią”!

O: Palenie tytoniu jest tu wskazówką i pomocą.

P: (L) Wskazówką dla genetycznego profilu?

O: Tak.

P: (Psyche) To interesujące. [wszyscy zapalają papierosa i wybuchają śmiechem] (Psyche) Wszyscy zapalili! Mam ochotę na papierosa! (śmiech)

O: Nie tylko obcy nie lubią jeść ludzi, którzy palą! Ale z pewnej perspektywy wirusy wywołujące takie choroby, jak czarna śmierć, też są “obcymi”.

P: (Psyche) Powinniście przeczytać artykuł z następnego numeru The Dot Connector: “Czarna śmierć w nowym świetle: wirusowe i kosmiczne powiązanie”. (L) Jeśli spojrzeć na to z perspektywy czwartej gęstości, kiedy pojawia się coś takiego jak czarna śmierć, a wraz z nią cierpienie na globalną skalę – i kiedy czytasz o tym, czarna śmierć jest po prostu straszna – ale jeśli coś takiego wywołało tak wielkie cierpienie na naszej planecie, Służący Sobie z 4. gęstości musieli mieć ucztę, żerując na tym cierpieniu. Czyli kosmiczny wirus mógłby współdziałać z rzeczywistością 4. gęstości, zapewniając jej pożywienie.

O: Wystarczająco blisko!

P: (Andromeda) Kiedy to się zacznie? (Atriedes) To już przepowiadanie przyszłości… (śmiech) (Galaxia) Niedługo, czy później?

O: 18 miesięcy do 2 lat.

P: (L) Innymi słowy, jeśli Elenin lub inny obiekt ma coś takiego w ogonie, a Ziemia przejdzie przez ten ogon, może minąć rok lub więcej, zanim [materiał z ogona] opadnie na powierzchnię?

O: Tak.

P: (Galaxia) Czy srebro koloidalne pomoże nam obronić się przed plagą?

O: Nie samo, ale bardzo pomocne.

P: (Galaxia) Czy zmiany w naszej diecie pomogą nam w tym?

O: Ogromnie!!! Zwłaszcza spożywanie tłuszczu dla ochrony komórek.

Zaczynamy więc lepiej rozumieć knowania Zła, potajemnie snute przez Władzę Realną i wysiłek wkładany w zniszczenie ludzkiego zdrowia za pomocą propagowanych diet niskotłuszczowych oraz zakazów palenia!
Jak zawsze, jest to tylko domniemywanie, jednak Kasjopeanie – jak wielokrotnie udowodnili – z pewnością znają się na rzeczy!

Obrazek

Breugel, “Triumf śmierci"- średniowieczne przedstawienie czarnej śmierci

- -

Ten artykuł jest przekładem oryginału zamieszczonego w języku angielskim na stronie:
Comet Elenin: Harbringer of What?
dokonanym przez polskich tłumaczy z grupy QFG – edytorów blogu PRACowniA.

Materiał ten został opublikowany przez SOTT.NET – projekt Quantum Future Group, Inc – i jest jego własnością. Zezwala się na kopiowanie i publiczne rozpowszechnianie pod warunkiem podania oryginalnego źródła i autora oraz żródła przekładu.

Dodatkowe informacje uzyskasz pisząc na adres: pracownia-iv@o2.pl
Na górę
   
 
 
Post: 03 mar 2011, 14:24 
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 05 mar 2011, 19:56 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
Goście w Układzie Słonecznym – nowe informacje

NASA wprowadziła poprawki w trajektorii komety Elenin. O komecie nic nie słychać od kilku tygodni, sądziliśmy już więc, że o niej zapomniano.
http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=e ... ;cad=1#cad]ssd.jpl.nasa.gov/ Sensacje o komecie mogą być zasłoną dymną przed znacznie poważniejszym zagrożeniem, którym jest zbliżanie się wielkiej ciemnej planety.

Obrazek
Nibiru wyraźnie się zbliża i elity o tym wiedzą...

Dla znających angielski polecam audycję w czołowym programie radiowym w USA „Coast to Coast” George’a Noory: http://www.youtube.com/watch?v=cosAG7JKd5Y
Gość programu, Lucas, bardzo obszernie i rzeczowo mówi o zbliżającej się do Ziemi Planecie X (Nibiru, Nubiru itp), która co 3600 lat zagląda w nasze okolice. Lucas uważa, że planeta na razie jest niezauważalna z uwagi na swoją niską temperaturę oraz ciemną barwę. W momencie najbliższego zbliżenia będzie miała wielkość Słońca, na niebie będzie wyglądała jak ciemna okrągła plama. Niebezpieczeństwo ma polegać na oddziaływaniu grawitacyjnym i elektromagnetycznym oraz na wysokoenergetycznym promieniowaniu, którego może być źródłem. Elity światowe przygotowują stopniowo opinię publiczną do zaakceptowania faktu, że dużo może się zmienić na Ziemi, fakt zbliżania się planety jest ukrywany z uwagi na to aby nie wywołać paniki. Efektem przelotu Nibiru może być gwałtowna zmiana klimatu ziemskiego, potężne fale tsunami, które zaleją duże połacie lądu oraz katastrofy temu towarzyszące, których już zaczynamy być świadkami. Wymieranie zwierząt, które obserwujemy, a także przesunięcia pól geograficznych i magnetycznych mają zwiastować dalsze, o wiele groźniejsze zmiany. Lucas zakłada, że elity są takimi samymi ludźmi jak my i że myślą o przyszłości, choć starają się najpierw uratować samych siebie – poprzez budowę podziemnych schronów, gromadzenia żywności, ziarna, a także tzw. chemtrails, które mają ochronić Ziemię przed promieniowaniem (tak ponoć działają związki baru, które faktycznie znajdują się w chemtrailsach). Gość programu wspomina też o dziwnym zachowaniu się Watykanu, który nagle postanowił zainwestować w kilka bardzo drogich obserwatoriów astronomicznych.
Niektórzy niezależni badacze (lub płatni dezinformatorzy) obliczyli nawet odległości Nibiru od Ziemi w najbliższym czasie: http://www.godlikeproductions.com/forum ... 367678/pg1 Trudno jednak takie dane zweryfikować, jeśli nawet tej planety nie widać. Acha, link do oryginalnego artykułu nie działa, została tylko kopia na forum dyskusyjnym.

Na koniec podaję link do sensacyjnych nagrań z Tajwanu, gdzie pojawiło się podwójne Słońce. Poniżej reportaż chińskiej telewizji. Niestety bezpośrednich linków, które były wczoraj dostępne już nie ma. Według ekspertów od Nibiru nie może być to jednak ten tajemniczy przybysz. Chińczycy w programie mówią o bardzo rzadkim zjawisku optycznym, które tu wystąpiło. A może jednak jest jeszcze coś o czym nawet boją się mówić odważni naukowcy?
Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=8MulL5fo ... r_embedded

Tu jest tłumaczenie na angielki z chińskiego: http://poleshift.ning.com/profiles/blog ... second-sun

http://monitorpolski.wordpress.com/2011 ... nformacje/


W/g niepotwierdzonych danych kometa Elenin może mieć 500km średnicy licząc w/g wzdłużnej jej osi. Cytuję to za Laurą Knight Jadczyk. Oryginalny tekst: " A: 500km diameter along the long axis."

link: http://laura-knight-jadczyk.blogspot.com/

Tu z kolei znajdziemy trochę ciekawych i zastanawiających wniosków , oraz spostrzeżeń astronoma amatora.

Link: http://www.astrolpatriot.com/index.html

Najnowsze rosyjskie doniesienia wydają się sugerować, że ostateczna orbita komety Elenin będzie znana po opuszczeniu przez nią pasa asteroid, po 18. czerwca 2011.

Link: http://spaceobs.org/en/tag/comet-elenin/

Tutaj trochę hipotez z innego punktu widzenia , na temat tej dziwnej komety.

http://humansarefree.com/2011/02/elenin ... ibiru.html

nie wiem czy ma to związek ale wklejam to tutaj:

To może to ma związek z tym. Chciaż ciężko mi w to uwieżyć ale trzeba badać kazdą ewentualność..

Przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy poinformował w środę, że szefowie państw i rządów krajów strefy euro spotkają się w Brukseli na nadzwyczajnym szczycie 11 marca wieczorem, by przedyskutować plan działania w celu uniknięcia nowych kryzysów zadłużeniowych.

"Zaprosiłem szefów państw i rządów strefy euro na szczyt w Brukseli 11 marca wieczorem" - oświadczył Van Rompuy.

We wtorek przewodniczący Rady Europejskiej mówił o spotkaniu "w połowie marca", a źródło dyplomatyczne, na które powołała się agencja AFP, utrzymywało, że nadzwyczajny szczyt strefy euro odbędzie się 13 marca.

O zorganizowaniu takiego szczytu zdecydowano w piątek podczas spotkania przywódców państw UE. Wówczas nie ustalono jeszcze daty.

Spotkanie na najwyższym szczeblu szefów państw i rządów strefy euro, niezależnie od regularnych spotkań w ramach UE, jest czymś wyjątkowym.

Pierwsze takie spotkanie odbyło się jesienią 2008 r. we Francji, w apogeum kryzysu finansowego.

Agencja AFP zaznacza, że w sprawie tego spotkania nie ma jednomyślności w Unii i że państwa nie należące do strefy euro patrzą na nie krzywym okiem, gdyż czują się wykluczone. To, zdaniem AFP, dotyczy zwłaszcza Polski.

Francja i Niemcy ogłosiły w ubiegłym tygodniu zamiar zacieśnienia strefy euro pod nazwą "paktu na rzecz konkurencyjności" przez zbliżanie polityk gospodarczych.

Zapowiedziano, że szczegóły paktu mają być opracowane bardzo szybko, by zostały przyjęte przez państwa należące do eurogrupy już w marcu. Po szczycie eurogrupy do paktu zostaną zaproszone zainteresowane kraje spoza strefy - na właściwym szczycie całej UE, zaplanowanym na 24-25 marca.


Nie wiem czy mają się tam spotkać ludzie z swer rządowych czy prezydenci.. Albo zwykłe i normalne spotkanie alby wymówka by nawiać pod ziemię i schować sie jak glizdy pod kamieniem..

http://finanse.wnp.pl/van-rompuy-szczyt ... 1_0_0.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 mar 2011, 10:55 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 3:48
Posty: 596
Lokalizacja: Sercem Wrocław, ciałem OGL
Płeć: mężczyzna
Jaka jest pewność, że kometa ma ok. 500 km średnicy?
A nie jest to błąd w druku i jej jądro ma 50 km, co i tak robi z niej kometę giganta, gdy zwykle komety mają średnicę jądra od 0.5 do 40 km.

_________________
Fantazjom i innym pseudonaukowym dyrdymałom mówię stanowcze NIE! - tylko twarde fakty...
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=140416
http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. IckeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 kwie 2011, 8:49 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 22 kwie 2010, 15:31
Posty: 83
"Odkryto" asteroide o dziwnej orbicie, na kształt podkowy.

O to informacja, z serwisu spacewather.com:

Cytuj:
HORSESHOE ASTEROID DISCOVERED: Astronomers from the Armagh Observatory in Northern Ireland have found that recently-discovered asteroid 2010 SO16 has been following Earth around the Sun for more than 250,000 years. Relative to our planet, the asteroid describes a horseshoe-shaped path in space. Strange, but true!


Tutaj informacja z samego obserwatorium:

http://www.arm.ac.uk/press/2011/aac_horseshoe_orbit.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 kwie 2011, 10:11 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 21 maja 2010, 8:03
Posty: 138
Lokalizacja: Małopolska
Płeć: kobieta
KOMETA ELENIN ZWIĘKSZA SWOJĄ JASNOŚĆ


Po kolejnych obserwacjach astronomicznych i analizie ich rezultatów potwierdzono, że kometa Elenin w szybkim tempie zyskuje otoczkę gazów, komę.Komecie Elenin formuje się już koma widoczna na powyższym zdjęciu. Szybki wzrost komy jest związany z działalnością słońca i ze specyficzną pozycją komety względem pyłowego warkocza, który przez tą pozycję nie jest jeszcze widoczny z Ziemi.


Jasność komety cały czas wzrasta i są już kolejne potwierdzone obserwacje wizualne ciała niebieskiego przez Jakuba Koukal i Juana Jose Gonzaleza. Miały one miejsce odpowiednio 4 i 5 kwietnia. Warto zauważyć, że inny znany obserwator komet, Alan Hale, który w 1995 był współodkrywcą komety Hale-Bopp, nie był w stanie odnaleźć komety Elenin mimo podjętej próby obserwacji za pomocą 41-cm reflektora.

Na zdjęciu po lewej stronie jest jeszcze inne interesujące ciało niebieskie. Jest nim zbliżająca się do komety Elenin planetoida 4336 Jasniewicz. Uchwycono bliskość obiektów, które są zaledwie 11 minut kątowych od siebie. Nie mówimy tutaj o złudzeniu optycznym, ale prawdziwej fizycznej bliskości dwóch ciał niebieskich. W momencie zrobienia zdjęcia odległość między kometą i sześciokilometrową planetoidą sięgała tylko 1 495 000 km (0.01 AU), i to jest tylko 3,9 razy więcej niż średnia odległość między Ziemią i Księżycem (LD). Najbliższa pozycja obu ciał niebieskich wynosiła 1 120 000 km od siebie (0,008 AU).

Źródło:
http://spaceobs.org/en/2011/04/10/comet ... size-and...


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kometa-elenin-zwieksza-swoja-jasnoscNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 kwie 2011, 20:46 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 07 sty 2011, 2:25
Posty: 73
I wiele for rozpisuje sie o Planecie X- Nibiru ktore to ma doprowadzic do przebiegunwoania magnetycznego Ziemi. Jedno jest pewne. Bedzie ciekawie :D Zapnijcie pasy!Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 maja 2011, 20:24 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
Facet ciekawie mówi.
Pod koniec października kometa Elenin będzie najbliżej Ziemi, niesie za sobą kupę kosmicznego gruzu.
9 listopada Ziemia wchodzi na kurs kolizyjny z gruzem kosmicznym ciągniętym przez kometę. Nie mylić z gazowym ogonem, który wiatr słoneczny odchyla w stronę przeciwną do słońca.
Jest więc realne i potencjalne zagrożenie dla Ziemi.
W każdym razie w pierwszej połowie listopada przez około tydzień czasu takie zagrożenie będzie.
Jest też przybliżona data możliwego wielkiego trzęsienia ziemi w okolicach 23-27 września.
phpBB [video]


PS. proszę brać pod uwagę tylko i wyłącznie trajektorię tej komety i trajektorię Ziemi i umiejscowienie obydwu obiektów w przestrzeni w najbliższych miesiącach.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek

Czy ELENIN to "brązowy karzeł" znajdujący się w Układzie Słonecznym?

Czasami mamy wrażenie czyjejś obecności nawet, gdy danej osoby nie widzimy, naukowcy mają takie same wrażenie w kontekście hipotetycznego gigantycznego obiektu w kosmosie.

Jak wielki jest ten gigant? Z tego, co wiemy ogromny. To może być brązowy karzeł, obiekt gwiazdopodobny albo gazowy gigant na skraju układu słonecznego, daleko poza Plutonem. Teoretyczna wielkość tego ciała niebieskiego nazywanego Tyche jest estymowana na cztery razy większą od Jowisza i 15 000 razy dalej od Słońca niż Ziemia.

Informacje na temat tego ciała niebieskiego nie są jakimiś wymysłami i są oficjalnie akceptowane a przynajmniej nienegowane przez tak zwaną oficjalną naukę. Astrofizycy John Matese i Daniel Whitmire z Uniwersytetu Louisiana at Lafayette uważają, że dane z sondy kosmicznej NASA, WISE potwierdzą istnienie Tyche oraz jej lokalizację. Powinno to być możliwe w ciągu 2 lat.

Obecność takiego masywnego obiektu w Układzie Słonecznym może tłumaczyć odchylenia komet nadlatujących z nieoczekiwanych kierunków. Jak mówią naukowcy orbita tego ciała miałaby około 27 milionów lat, co tłumaczy dodatkowo wzorzec masowych wymierań na Ziemi.


Brązowe karły są nazywane, nieudanymi gwiazdami ich ciemna powierzchnia i brak radiacji cieplnej czyni je trudnymi do wykrycia. Gazowe giganty to wielkie planety jak Saturn, Jupiter czy Neptun. Składają się one głównie z gazu i mogą nie mieć zwykłej powierzchni jak ziemska.

Whitmire powiedział w wywiadzie dla The Independent, że Tyche będzie prawdopodobnie stworzona z wodoru i helu, przez to może mieć kolorowe plamki, pasy i chmury jak Jowisz.

"Można to podejrzewać o posiadanie księżyca," dodał. "Większość zewnętrznych planet posiada je."

Po raz pierwszy Tyche została określona za pomocą hipotezy Nemesis uformowanej w 1984 roku. Nemesis to ciemny towarzysz naszej gwiazdy. Hipoteza jest przedmiotem debaty od czasu jej publicznego ogłoszenia. Jeszcze w lipcu 2010 portal Space.com opublikował artykuł twierdzący, że Tyche nie może istnieć.

Aby oddzielić swoją teorię od gwiezdnej teorii Nemesis naukowcy nazwali swoje odkrycie Tyche po imieniu siostry bogini Nemesis z greckiej mitologii.

Niewiele wiemy o orbicie tego ciała niebieskiego. Niektórzy wiążą zaskakujące zmiany kursu Komety Elenin ze zbliżaniem się Ziemi i brązowego karła, Tyche. Czasami można przeczytać opinie, że o samym ELENIN wiemy tam mało, że to właśnie jest Tyche.

Trzeba przyznać, że o wielkości tej komety niewiele nadal wiadomo a renomowani astronomowie mają kłopoty z obserwacją tego ciała niebieskiego co jest bardzo dziwne. Jeśli tego typu poważne oddziaływanie pojawi się w pobliżu Ziemi nie wpłynie to jedynie na przelatująca akurat kometę, wpłynie to na całość układu a efekty mogą być katastrofalne.
phpBB [video]


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-e ... slonecznym
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
oglądając ten film, będziemy mieli duże szczęście jeśli przeżyjemy następne dwa lata.

phpBB [video]


tu jest mowa o wyrównaniu astronomicznym

http://sites.google.com/site/omerbashich/

translator:
http://translate.google.com/translate?h ... .google.pl

NASA jeszcze coś napisała na ten temat
http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=e ... ;cad=0#orb
translator:
http://translate.google.com/translate?h ... gle.pl#orbNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 maja 2011, 21:07 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 08 sie 2010, 16:25
Posty: 128
wstawiam film ktory trwa prawie 2 godz. , po angielsku,( ale jest dosc wyrazny ) jest wart obejrzenia.
info z pierwszej reki daje nam ann eller, bedaca kiedys osobista sekreterka dr. j. allen hynek.
opowwia o swoim kontakcie z et`s, opisuje jak kochane, inteligentne i spiratualne istoty to sa.
wspomina, ze sitchin mial racje o nibiru, 12 planeta.

the dragon
planet x
nibiru
the destroyer
the red star
warmwood , sa jej nazwy a ona tu juz jest, prognoza nie za ciekawa...prosze o obejzenie do samego konca.

phpBB [video]
link na wiecej info

http://www.UFOTV.com

_________________
"najglebszych lekcji duszy uczymy sie podczas upadku i zalamania sie cywilizacji."
arnold j. toynbee


jestem dumna z mojej ortografji zyjac 30 lat poza krajem. ;pNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 maja 2011, 23:58 
danger pisze:
wstawiam film ktory trwa prawie 2 godz. , po angielsku,( ale jest dosc wyrazny ) jest wart obejrzenia.
info z pierwszej reki daje nam ann eller, bedaca kiedys osobista sekreterka dr. j. allen hynek.
opowwia o swoim kontakcie z et`s, opisuje jak kochane, inteligentne i spiratualne istoty to sa.
wspomina, ze sitchin mial racje o nibiru, 12 planeta.


Może lepiej zostań przy swoich "mądrych" wedach i książkach słowiańskich [sowieckich] braci.
Pansłowianizm jest równie niedorzeczny jak pangermanizm, panafrykanizm czy tez chiński
ultranacjonalizm lub syjonizm. Klapki na oczach i ignorancja wobec innych źródeł i tyle.

Dr. Allen Hynek był znany był ze swojej dezinformacyjnej działalności dla Sił Powietrznych USA
zwłaszcza w czasach zimnowojennej histerii.

Zecharia Sitchin miał rację tylko nikt nie wie w jakim temacie, bo na pewno nie jeśli chodzi o Nibiru.
phpBB [video]

Prędzej przyleci Święty Mikołaj a renifer Rudolf,
ten z czerwonym nosem w końcu wytrzeźwieje.

Niektóre z tych filmików o Nibiru są na YT juz od wielu lat
i co jakis czas są wstawiane od nowa z aktualną datą.
Co jakiś czas w mediach są odgrzewane rozmaite asteroidy
lub komety. W pasie asteroid są ich miliony, tych zagrażających
które stale są monitorowane mamy wiele tysięcy - nic nowego.

Te kochane obce istoty, część z nich na pewno taka jest ale nas
najbardziej interesuje obecność tych które zabijają ludzi dla
wydzielin z gruczołów dokrewnych oraz krwi napompowanej
adrenaliną. Twierdzenie, że w kosmosie występują jedynie
pokojowo nastawione istoty przypomina mi krecią robotę
Dra. Greera z Project Disclosure czy też Georga Greena
który straszył nas podobnymi głupotami o tym jak to wiatry
spowodowane przez Nibiru nas zdmuchną w Project Camelot.

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/67-obce-cywilizacje-ufo/239-drapiecy-ludzkie-niwa.htmlNa górę
   
 
 
Post: 05 maja 2011, 10:40 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2010, 14:26
Posty: 95
Lokalizacja: neverwhere
Płeć: kobieta
Cytuj:
Gigantyczna asteroida pędzi w kierunku Ziemi
dzisiaj, 09:28 PG / telegraph.co.uk

Gigantyczna asteroida ważąca 55 milionów ton przeleci pod koniec tego roku w pobliżu Ziemi - przewidują eksperci NASA. Skała, o średnicy blisko pół kilometra, przeleci między naszą planetą a Księżycem w listopadzie i będzie widoczna dla miłośników kosmosu, obserwujących niebo za pomocą nawet niewielkich teleskopów - informuje telegraph.co.uk.

Robin Scagell z Society for Popular Astronomy (Stowarzyszenie Poularyzacji Astronomii) wyznał, iż "niezwykle rzadko mamy okazję z bliska obserwować taką asteroidę".

Gdyby doszło do kolizji asteroidy, nazwanej przez badaczy YU55, z Ziemią, to byłaby katastrofa - można by to porównać z wybuchem 65 tysięcy bomb atomowych. Eksplozja pozostawiłaby krater o szerokości około 10 kilometrów i głębokości 600 metrów.

Planeta X nas zniszczy?

Przelatując, w odległości około 640 tysięcy kilometrów od Ziemi, asteroida będzie największym obiektem, jaki kiedykolwiek był tak blisko Ziemi. Obecnie 874 planetoidy, które znajdują się w pobliżu Ziemi, są uznawane za potencjalnie niebezpieczne. Są one ściśle monitorowane.

Naukowcy szacują, że raz na kilkaset tysięcy lat dochodzi do olbrzymiej kolizji asteroidy z Ziemią.


źródło: http://wiadomosci.onet.pl/nauka/giganty ... omosc.html

_________________
W centrum podświadomości znajduje się instynkt.
W centrum świadomości znajduje się intelekt.
W centrum nadświadomości znajduje się intuicja.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 maja 2011, 21:07 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]Jeśli tak się stanie to nawet im schrony nie pomogą.

Popatrzcie na date od 1 sierpnia 2015 roku - takie zbliżenie Venus do Ziemi może świadczyć tylko o jednym :shock:
no i ta całkowita zmiana orbitowania, Mars w ogóle odleci w przestrzeń - jaaa cieeeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 maja 2011, 23:29 
syriuszA-nin pisze:
Popatrzcie na date od 1 sierpnia 2015 roku - takie zbliżenie Venus do Ziemi może świadczyć tylko o jednym :shock:
no i ta całkowita zmiana orbitowania, Mars w ogóle odleci w przestrzeń - jaaa cieee


Eee, jak to Icke mówił o znanej prawdzie dotyczącej podobnych symulacji komputerowych
przy okazji globalnego ocieplenia - jakie dane taka symulacja czyli
"wpisz gówno - masz gówno" [shite in - shite out].

Jeśli planetarne ciało niebieskie zbliży się tylko do drugiego na wystarczającą odległość
samo to wystarczy do dokonania poważnych zniszczeń i wyssania atmosfery.
Według symulacji Boeinga o których wspominał dawno temu Icke we "The Freedom Road"
planeta Jowisz wpadła do Układu słonecznego wytrąciła Wenus z orbity która
przelatując koło Marsa zdewastowała go wysysając częściowo wody i atmosferę
tej planety i następnie orbitując wokół Ziemi przez 40 dni narobiła podobnego syfu.
Mars http://www.marsanomalyresearch.com/ podobnie jak Ziemia stanowi obecnie
jedynie cień swojej wspaniałej przeszłości. Teraz nie pamiętam dokładniejszych szczegółów.

Wyssanie atmosfery gdy nawet daleko do zderzenia uważam za pocieszające. :DNa górę
   
 
 
Post: 07 maja 2011, 23:01 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
zależnosć powiędzy ustawieniem zeninu słońca i ziemi , a także eleninu, ziemi, i innych planet i jakie trzesienia wtedy mielismy. W dodatku ostatnie ustawienie w jednej linii ziemi a elenin i slonca bedzie 21.12.2011. Co najmniej dziwne.
http://www.ufo-blogger.com/2011/04/nasa ... etary.html

Więcej o związkach komety Elenin z tym co przekazują Indianie Hopi oraz z tym co przekazali Majowie można znaleźć tutaj : http://www.ufo-blogger.com/2011/05/come ... -hopi.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 maja 2011, 13:50 
syriuszA-nin no symulacja jest porażająca, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jaką ogromną masę musiał by mieć taki obiekt żeby zrobić taki zamęt w układzie... :lol:Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group