Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 kwie 2020, 20:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Elenin 2011
Kolejny chyba dowód...

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 cze 2011, 22:59 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

MRozbicki pisze:
pojawiła się też kometa, okrążała słońce, co prawda nie rozbijała go, tak jak neutron jądro atomu, jednak prowadziła do zmian. Na poziomie fizycznym, te zmiany nie są widoczne w układzie słonecznym, ale na poziomie energetycznym zmiany są dokładnie takie same jak w jądrze podczas rozpadu. Kometa wpływa na nasz Układ Śłoneczny, tak jak ten neutron rozbijający jądro, prowadzi do transformacji natury całej okolicy, zwiększając jej energetykę. Energetyka wzrosła gwałtownie w układzie słonecznym i chwile potem opadła, widać było "przenaturzenie" całego układu, odczuwało się zmiany w świadomości, w strukturze tej przestrzeni. Obserwowałem kometę, po czym doszło do kolejnej zmiany scenerii.

pierwszy raz spotykam się z taką wersją "końca świata"...
wydaje się być ona cholernie prawdopodobna, logiczna, sensowna... :spoko:

gajer pisze:
pierwszy raz spotykam się z taką wersją "końca świata"...
wydaje się być ona cholernie prawdopodobna, logiczna, sensowna... :spoko:

Oj tam końca...
To będzie Facelifting :haha:

phpBB [video]

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

dodajcie napisy prosze!!!!! :tak:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Witajcie.
Z filmiku ponizej mozna wywnioskowac ze rzeczywiscie kometa Elenin ma towarzystwo w postaci dwoch obiektow poruszajacych sie po tej samej trajektorii..
Ciekawe czy cos wiecej wyplynie na ten temat.

phpBB [video]

Obrazek

Kometa Elenin zaczyna marsz w kierunku Ziemi. Należy zauważyć, że od kwietnia do czerwca, kometa nie zbliżała się do naszej planety, ale poruszała się równolegle z nią. Tuż na początku lipca, kometa zacznie się bardzo szybko poruszać w kierunku Ziemi.Pod koniec czerwca 2011 r., Kometa Elenin przetnie orbitę czwartej planety Układu Słonecznego - Marsa. Należy jeszcze raz chcę podkreślić, że kometa przejdzie 35 000 000 km od Ziemi. Jest to absolutnie bezpieczna odległość. Znajdzie się tylko trochę bliżej Ziemi niż druga planeta, Wenus. Obok można zobaczyć obraz komety zrobiony 21 czerwca w obserwatorium ISON-NM.
Obrazek
Na ziemskim niebie kometa znajdzie się bardzo blisko Słońca, i wkrótce niemożliwe będzie jej zaobserwowanie, będzie ukryta przez promienie Słońca. C/2010 X1 (elenin) nie pojawi się na niebie z tego powodu aż do początku października, kiedy będzie widoczna przez lornetkę, a może nawet gołym okiem. W czasie, gdy kometa jest niezauważalny przez ziemskie obserwatoria, będzie można ją obserwować ze słonecznych teleskopów.

To co leci za Elenin to podobno transportowce... Szykujcie się na wzięcia :)

Kolejna linia Elenin Saturn Merkury i Słońce i wczorajsze trzęsienie ziemi koło Nowej Zelandii M7.8 7th lipiec 2011

phpBB [video]

Śledząc wszelkie informacje na temat komety Elenin natrafiłem na bardzo ciekawy wpis jednego z internautów na stronie zmianynaziemi.pl. Oto on:
Witam wszystkich, od marca interesuje się Kometą C/2010 X1 Elenin. Staram się zachować zdrowy rozsądek i daleki jestem od sensacyjnych teorii łączących tą kometę z Nibiru.Chciałem jednak poruszyć dwie kwestie. Po pierwsze czy zamknięcie forum dyskusyjnego NASA to przypadek?
Forum dyskusyjne NASA (buzzroom) znajdujące się pod adresem http://buzzroom.nasa.gov zostało zamknięte w marcu 2011, po tym jak jeden z naukowców zamieścił komentarz w którym napisał, że Kometa C/2010 X1 Elenin przejdzie znacznie bliżej Ziemi niż jest to pierwotnie podawano (pierwotnie szacowano odległość 0.24 AU czyli ok.34 mln 700 tys km). Oto wpis naukowca, po którym to wpisie strona forum NASA została zamknięta: „przekalkulowałem jeszcze raz i wychodzi mi, że będzie to 0.0004617 jednostki astronomicznej, a nie 024, będzie to 16 października o godzinie 21:42″. Strona do dziś pozostaje zamknięta… Druga sprawa to teoria wpływu ciał niebieskich na sejsmiczność Ziemie ogłoszona przez uczonego z Uniwersytetu w Sarajewie, nazywa się on dr Mensur Omerbashich a współpracuje z Cornell University. W kwietniu tego roku przygotował pracowanie skupiające się na udowodnieniu, że wielkie trzęsienie Ziemi w Japonii 11 marca tego roku zostało spowodowane przez Kometę Elenin i jej koniunkcję ze Słońcem i Ziemią.
Co ciekawe, na polu badań rezonansu Ziemi trwa patentowy spór prawny między naukowcem a Rządem Stanów Zjednoczonych. Przegląd tekstów tego badacza wskazuje na duże zainteresowanie badaniami rezonansu skorupy ziemskiej i wpływu koniunkcji ciał niebieskich na tenrezonans. W 2006 roku dr Mensur Omerbashich opublikował pracę „Powiększanie rezonansu skorupy przyczyną tektoniki”. Tegoroczna praca napisana pod wpływem ostatniego wzrostu zjawisk sejsmicznych nosi tytuł „Astronomiczna koniunkcja jako przyczyna aktywności sejsmicznej M6+”. Oto fragment streszczenia. “Demonstruje tu empirycznie koncepcję georezonatora, w którym falowo wzmocniony rezonans Ziemi powoduje zjawiska sejsmiczne. Udowadniam, że wszystkie silne trzęsienia ziemi o magnitudzie M6+, które wydarzyły się w 2010 roku miały miejsce podczas przynajmniej trzydniowych koniunkcji ciał niebieskich w naszym Układzie Słonecznym. Następnie, że te same siły stoją za wielkimi trzęsieniami M8+, do jakich doszło w pierwszej dekadzie 21 wieku. Ostatecznie najsilniejsze trzęsienia M8.6+ poprzedniego stulecia wydarzyły się podczas długotrwałych wielokrotnych koniunkcji”. Dalej jest o wiele ciekawiej, ponieważ Dr Omerbashich uzasadnia swój model badawczy: „Wykorzystałem kometę C/2010 X1 (Elenin), gdyż dodaje solidności mojej tezie o wzmocnionej od 2007 roku sejsmiczności na Ziemi. Kometa Elenin będzie nadal intensyfikowała sejsmiczność na naszej planecie aż do sierpnia-października 2011. Dostępne są przybliżone prognozy trzęsień Ziemi na podstawie moich obliczeń”. A oto link do streszczonego tu artykułu: http://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1104/1104.2036.pdf

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/07/07/czy-nasa-ukrywa-prawde-o-elenin/

Cytuj:
„Powiększanie rezonansu skorupy przyczyną tektoniki”
to nic innego jak teoria Tesli.
Temat dotyczył planet a nie komet, teraz na siłę jakiś pseudo profesorek, (takich samych geniuszy mamy od szczepień) chce udowodnić że kometa ma wpływ na trzęsienie ziemi podciągając całość pod teorie Tesli , nic dziwnego że ma problemy patentowe. Problem tylko w tym jak widzę i co każdy widzi aby udowodnić że kometa wywoła rezonans co teoretycznie może …praktycznie nie.

te żałosne badania prowadzą do fałszywych wniosków, sądzę że mogę to zestawić z migracją ptaków i na bank znajdę powiązania,

Kolejna sprawa, logiczna i prosta bo wg mnie trzeba być prawdziwym idiotą aby myśleć że kometa która pędzi z prędkością 50-60km na sek ma wpływ na jakąkolwiek orbitę….w jakiej osi ? Od kiedy to istnieje coś takiego jak „zrównanie” w układzie kartezjańskim podczas ruchu ?

Czy jakakolwiek kometa do tej pory powodowała trzęsienia ziemi? Pytam ?
Co z wcześniejszymi trzęsieniami Ziemi bardzo potężnymi które były dawniej a nie było żadnej cholernej komety ?

Aby wywołać rezonans na powierzchni innego ciała niebieskiego dany obiekt musi posiadać naprawdę gigantyczny ładunek magnetyczny i gigantyczną masę,

Od kiedy to lód wywołuje rezonans ? Wg jego durnej teorii jet pewna luka..Antarktyda powinna ziemię rozerwać na strzępy…tyle lodu …a ile wody !

Topowy naukowiec …z Sarajewa, czekam na kolejnego Einsteina …teoria dotyczy koniunkcja planet…a nie koniunkcji z biegającą krową po łące. Ba ale macie swój „autorytet”…już myśleć nie trzeba prawda ?

Jego „przewidywania” też są wyjątkowo genialne pisze że ma być wielkie trzęsienie gdzieś od września do października (jak porażająca dokładność) …jednocześnie „potrafi” obliczyć „koniunkcję” ciała które zapieprza 50-60 km na sek – godne podziwu.

- ja też przewiduję trzęsienie „od października do grudnia”

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
„przekalkulowałem jeszcze raz i wychodzi mi, że będzie to 0.0004617 jednostki astronomicznej, a nie 024, będzie to 16 października o godzinie 21:42″.

Czyli dla porównania odległość Księżyca:
Perygeum 363 104 km
(0,0024 j.a.)
Apogeum 405 696 km
(0,0027 j.a.)

Czyli na moje "oko" to może być fałszywa informacja, aby nasze umysły poszły w stronę strachu.

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Czyli że kometa przeleciałaby w odległości około 69 255 km. Cholernie blisko. Sama kometa może nie być groźna, ale jej ogon może spowodować nieprzyjemne skutki dla naszej atmosfery.

Awatar użytkownika

Al Mudrasim pisze:
Czyli że kometa przeleciałaby w odległości około 69 255 km. Cholernie blisko. Sama kometa może nie być groźna, ale jej ogon może spowodować nieprzyjemne skutki dla naszej atmosfery.

Dzięki za dosadne obliczenie. Tak jeśli w założeniu, iż to prawda w co wątpię - to warkocz (tutaj proszę Was wszystkich o poprawną pisownie warkocz nie ogon - bo jak kolega przeczytał ogon to buchnął śmiechem i to forum unika szerokim łukiem niestety) może nałożyć się na naszą planetę, to nie będzie dla niektórych przyjemne widowisko.

Wie ktoś w sposób wiarygodny ile ma w końcu średnicy jądro ? bo nawet widziałem bzdurną średnicę 500 km :bangheadwall:

"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Siemił pisze:
bo jak kolega przeczytał ogon to buchnął śmiechem i to forum unika szerokim łukiem niestety) może nałożyć się na naszą planetę, to nie będzie dla niektórych przyjemne widowisko.

Wie ktoś w sposób wiarygodny ile ma w końcu średnicy jądro ? bo nawet widziałem bzdurną średnicę 500 km :bangheadwall:

Wg mnie będzie wprost przeciwnie fantastyczne widowisko dla wszystkich... deszcz meteorytów. Nie licząc tych co zginą w wyniku wojny, głodu, pomyłek lekarskich, samobójstw, wypadków samochodowych...Idę o zakład że będzie to znacznie wyższa liczba ofiar w porównaniu do upadku kawałków które zdołają się przebić przez atmosferę tej 2 km komety.

Widzę że nasz kolega Mikołaj tak kiedyś narzekający na forach na blog Crystal l że cenzuruje jego wpisy....sam robi to samo.

Widać tak to jest kiedy się zbytnio płynie ezoterycznym nurtem.

Niniejszym muszę tutaj ustosunkować się do tych rewelacji tutaj:

Rozbicki pisze:
A to ciekawe – Redd bazuje na mainstreamowych naukowcach i czeka aż ONI WYDADZĄ OPINIĘ i na jej bazie on WIE że nic się nie stanie… Uważasz Red, że wiemy już wszystko? Naprawdę? Zawsze kometa kojarzyła się z czymś negatywnym, ze zmianami w kulturze starożytnej – dlaczego? A może są komety i KOMETY? Może mają one wpływ energetyczny jaki nie potrafią zmierzyć nasi naukowcy?

A kiedy oficjalni naukowcy jacyś poważni profesorowie uznają NWO? A kiedy oni uznają istnienie Reptilian? czekam niecierpliwie…

Poziom myślenia – żenujący, niestety. Znowóż nie chodzi o to, czy masz rację ale o sposób argumentacji i pisania 3 letniego dziecka, co się wkurza jak mówią co innego niż on mówi

A ten wpis cytuję: „Ba ale macie swój „autorytet”…już myśleć nie trzeba prawda ?” – to świadczy dobitnie, że nie wiesz czym jest ta strona. Tu nikt nikomu nie narzuca nikt, i nie ma autorytetów. jakbyś umiął czytać wstępem do artykułu było: Śledząc wszelkie informacje na temat komety Elenin natrafiłem na bardzo ciekawy wpis jednego z internautów na stronie zmianynaziemi.pl. Oto on:” a więc nie mówiłem że to prawda, ale znalazłem ciekawy wpis i tyle

A Ty już masz wizję pewnie sekty jakiejś, Ładnie sobie Tworzysz w swej głowie. Może i wiedzę masz sporą, ale wyobraźni, syntezy i pokory za grosz.

I zaznaczam, ze tego typu wpisy obrażające na poziomie 3- latka będą kasowane ktokolwiek je by nie umieszczał

Pozdrawiam

moja riposta którą szkoda mi kasować:

„Zawsze kometa kojarzyła się z czymś negatywnym, ze zmianami w kulturze starożytnej – dlaczego? A może są komety i KOMETY? Może mają one wpływ energetyczny jaki nie potrafią zmierzyć nasi naukowcy?”

Lekcja historii.

W średniowieczu i starożytności WSZYSTKIE obiekty jakie pojawiały się na niebie były nazywane kometami, włączając w to UFO i deszcz meteorytów. Jakimś „cudem” ludzie umierali masowo po przelotach takich czarnych i ognistych kul za dnia nazwanych także „kometami” Pojawiała się mgła z komet opadająca na miasta i tak wybuchała epidemia, stąd się brało ich „negatywne” skojarzenie.

Par excellence, twierdzisz że: „natrafiłem na bardzo ciekawy wpis jednego z internautów ” i że to tylko pewnie informacja ale pejoratywnie dążysz do odwodnienia że kometa Elenin zniszczy cholera wie ile i że to proroczy znak zagłady…bo stwierdziłeś że to ciekawy wpis właśnie przez ten autorytet który potwierdza. Uwierzyłbym że jest inaczej, ale jakoś nie stwierdziłeś dla przeciwwagi że może to jest przesadzona manipulacja mijanie się się z faktami podstawami fizyki, także nie twierdź że „Śledzisz wszelkie informacje na ten temat” – bo to nieprawda, nie śledzisz ale „wybierasz”, tworząc „złudzenie” że kometa stanowi niebezpieczeństwo. Pośrednio postępujesz tym samym asekuracyjnie że „nie twierdzisz że to prawda”…to czemu to bierzesz do siebie osobiście ?
Ja też śledzę informację na ten temat…wszystkie jak na 3 latka przystało.

Nie wiem gdzie urodziło się w twojej głowie "wpisy obrażające na poziomie 3- latka" - wyjaśnisz mi to ?

Awatar użytkownika

Siemił pisze:
Dzięki za dosadne obliczenie. Tak jeśli w założeniu, iż to prawda w co wątpię - to warkocz (tutaj proszę Was wszystkich o poprawną pisownie warkocz nie ogon - bo jak kolega przeczytał ogon to buchnął śmiechem i to forum unika szerokim łukiem niestety) może nałożyć się na naszą planetę, to nie będzie dla niektórych przyjemne widowisko.

Ogon,czy warkocz to tylko kwestia nomenklatury. Jak zwał,tak zwał efekt może być nieprzyjemny biorąc pod uwagę prędkość ziemi i komety oraz jej warkocza jak to nazywa kolega.Ważna jest też gęstość materii w tym warkoczu. Może tak być jak pisze Redmuluc , czyli efektowne fajerwerki i nic więcej. Jak to będzie w rzeczywistości przekonamy się niedługo . Póki co lepiej dmuchać na zimne i być przygotowanym na każdą opcję , no prawie każdą , bo zdmuchnięcia atmosfery nikt nie rozważa :D .

PS. Siemił , nie mam najlepszego zdania o twoim koledze :D , wychodzi na to że jest po prostu zarozumiały.

Awatar użytkownika

Cytuj:
PS. Siemił , nie mam najlepszego zdania o twoim koledze :D , wychodzi na to że jest po prostu zarozumiały.

Tak to już jest jak się ma zryty bert pięcioletnią propagandą studiów i się tylko wierzy - to co podaje mainstream :/

Tutaj masz dobry przykład z mojego forum, z tekstu o skutkach napromieniowania (z Onetu):

Cytuj:
Ja napisałem (cytat z onetu) "W USA lekarka Janette Sherman i epidemiolog Joseph Mangano opublikowali pracę, gdzie pokazują że zanotowano 35-procentowy wzrost umieralności niemowląt w miastach USA leżących na północny-zachód, od elektrowni w Fukushimie."

Bogumił napisał:
"To znaczy w jakich miastach gdzie? :?"

Ja napisałem:
"Jakbyś zaglądał do wykresów promieniowania, które tu daje to byś wiedział, że tekst dotyczy najbardziej skażonych obszarów głównie w północnej Kalifornii, stanu Waszyngton i okolic, a nie się czepiał małego błędu."

Bogumił napisał:
"Od kiedy to Kalifornia leży na północny-zachód od Japonii? Po czymś takim artykuł jest dla mnie przegrany bo może zawierać tuzin innych błędów."

Cały wątek można zobaczyć tu:
http://www.srh-silesia.pl/forum/viewtopic.php?p=11507#11507

Więc staram się popełniać jak najmniej błędów rzeczowych, bo tu przecież chodzi nam "od betonowanie" jak najwięcej umysłów.

która zmieni świat."
D. Icke

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Witam

Na forum zjawisk niewyjasnionych znalazlem ciekawe opracowanie co do komety elenin:
zamieszzcam link do forum, czytajcie analizujcie, wg mnie cos w tym jest:

posty i opracowanie uzytkownika o nicku eonmark

link : http://forumzn.katalogi.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_rozdzia%C5%82_VII_-t13548-s79.html

wg mnie gosc sie niezle napracowal i jest to godne uwagi: 10 czesci

Powiem Wam w skrócie o co chodzi z Elenin.

Wg Teorii Elektrycznego Wszechświata, komety są metalicznymi superkondensatorami, które poruszają się w przestrzeni zbierając ładunek elektryczny. Rozładowują ten ładunek czasem na planety jak są w pobliżu, a najczęściej na Słońce. Elenin jest o tyle niebezpieczna, że jest kometą długookresową, czyli dłużej zbierała ładunek elektryczny i jest on wielokrotnie większy od ładunku komet krótkookresowych. Jak się rozładuje, może być problem. Zwłaszcza jak się rozładuje na Ziemię. Ale podobno tez jak na Słońce.

Wideo stanowi podsumowanie wydarzeń roku 2011, który według przewidywań miał być rokiem katastrof. Obserwując codziennie papkę informacyjną przestajemy się wyczulać na szerszy kontekst i skupiamy się na węższym, chwilowym. Dopiero to wideo uzmysławia jak dużo wydarzyło się już w tym roku wyjątkowych kataklizmów.

phpBB [video]

Można śmiało powiedzieć, że nawet gdyby druga połowa roku 2011 była nadzwyczajnie spokojna to będzie to i tak bardzo pamiętny rok. Wiele osób ma wrażenie fin de siecle, końca czasów. Czy rzeczywiście Ziemia a wraz z nią ludzkość wchodzi w trudniejszy okres? Wszystkie statystyki wskazują na to, że tak ale nie sposób powiedzieć jakie zmiany nas jeszcze czekają.

http://zmianynaziemi.pl/wideo/podsumowanie-zmian-ziemi-w-pierwszej-polowie-2011-roku

phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

mixerboss pisze:
Witam

Na forum zjawisk niewyjasnionych znalazlem ciekawe opracowanie co do komety elenin:
zamieszzcam link do forum, czytajcie analizujcie, wg mnie cos w tym jest:

posty i opracowanie uzytkownika o nicku eonmark

link : http://forumzn.katalogi.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_rozdzia%C5%82_VII_-t13548-s79.html

wg mnie gosc sie niezle napracowal i jest to godne uwagi: 10 czesci

Wow,świetna robota koledze należy się sześciopak conajmniej za świetną prace 8-) zobaczymy za kilka miesięcy ile w tym prawdy...

jak Ikar, na skrzydłach tej wolności.
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on,
ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę...''

Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

wklejam dalszą cześć opracowania, moim zdaniem warte uwagi z http://forumzn.katalogi.pl/III_Wojna_%C ... 8-s87.html autor eonmark

Cytuj:
Fantomisto
"Nie ma i nie widać żadnego zagrożenia z przestrzeni kosmicznej w najbliższych dziesiecioleciach."
Gratuluje optymizmu,pewnosci i chyba wiedzy.Moze zapewnisz NASA, ESA, albo Roscosmos ze nie musza tracic czasu przez najblizsze kilkadziesiat lat obserwujac NEO.Zaoszczedzili by jeszcze pare groszy.Nie opierasz chyba swojej wiedzy na kartach albo krysztalowej kuli.Moze masz prywatna czerwona linie z Plejadjanami?

A tak zupelnie powaznie to nikt nie moze zagwarantowac bezpiecznego Nieba ze wzgledu na ilosc(ok 0.7 - 1.7mln palnetoid wiekszych niz 1km) Cial roznej kategori(Komety,Asteroidy,Planetoidy,Meteoroidy) jaka krazy w Ukaladzie Slonecznym,oraz fakt dynamicznej Natury pozostajacych w ciaglym ruchu Objektow. Sama kometa elenin jest na to przykladem.Prefixy(literki ktore dodaje sie do nazw komet)sa dodawane by okreslic nature komety.I tak:
P/ - komety okresowe
C/ - komety nieokresowe
X/ - komety, dla ktorych nie moze byc ustalona 'rzetelna' orbita
D/ -kometa okresowa ktora zaginela
A/ - objekt ktory omylkowo zidentyfikowano jako komete, a jest mala planeta.
[en.wikipedia.org/wiki/Comet]
A wiec Kometa C/2010 X1 jest Cialem kosmicznym o niepewnej trajektorii lotu .Dokladna orbite bedzie mozna ustalic kiedy Kometa zblizy sie w czasie i przestrzeni dzieki czemu bedzie mozna ustalic pare punktow 'kontrolnych'na podstawie ktorych doszacuje sie orbite lotu.
Wczoraj pierwszy raz od lat moglem ponownie obejrzec w calosci dobrej jakosci kopie filmu 'Deep Impact'.Po nieco dokladniejszej analizie ustalilem pare nowych elementow.Szczeze mowiac coraz bardziej mnie ten film przygnebia.
Oprocz elementow filmu na ktore juz zwracano uwage( a i ja do nich nawiazalem w ostatnim tekscie)zwrocilem uwage na pare nastepnych.
Mowilem ze jest teoria ze caly Kryzys Ekonomiczny jest efektem przygotowan do katastrofy.Mialby sluzyc wywolaniu chaosu z jednej strony, z drugiej dobrze ukrywal by defraudacje poteznych srodkow potrzebnych na przygotowania na wielu plaszczyznach.Wiadomo, nic nie ma za darmo.W filmie ok.19 min jest scena w ktorej Prezydent nawiazuje w rozmowie z Dziennikarka ze "wydali wiecej pieniedzy niz mogli ukryc".Czy tu tkwi pewno nawiazanie do obecnej sytuacji ekonomicznej?
Obrazek
Jest cos co mnie znacznie bardziej zdziwilo.Na konferencji prasowej zorganizowanej przez Bialy Dom, podczas ktorej Prezydent ujawnil istnienie Komety, ta sama Dziennikarka zadala mu trzy pytania.Drugie pytanie brzmialo:
"Czy jest zwiazek pomiedzy Kometa a powrotem Amerykanskich zolnierzy z zagranicy?"
Prezydent odpowiedzial ze zarzadzil powrot czesci 'kobiet i mezczyzn' gdyz uznal ze beda potrzebni na miejscu tak by zabezpieczyc narodowy interes.A czy Barack Obama wlasnie nie podjal decyzji o szybkim powrocie ok 10000 zlonierzy z Afganistanu:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html
Z Iraku tez sporo wycofali.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... ie-z-Iraku

Nastepna ciekawa sprawa z "Deep Impact" to fakt istnienia dwoch odkrywcow Komety E.L.E. Pierwszy to Leo Biederman .Drugi to Profesor Wolf (wilk).Kometa okreslona byla kryptonimem E.L.E. ale nazwa oficjalna to Leo-Wolf .Ciekawe zestawienie. Lew - Wilk .Lew w Bibli ma dwa znaczenia.Z racji grzywy symbolizuje Slonce, oraz Krola Judy(Lew Judy), samego Mesjasza wg tradycji chrzescijanskiej(Ksiega Apokalipsy).Wilk w liczbie mnogiej wystepuje w Bibli jako synonim zla.Po tym jak pierwsza proba misji Messiah(Zbawca) zawiodla i Kometa ELE zostala rozbita na dwie czesci, mniejsza zostala nazwana LEO, a wieksza WOLF.Mniejsza spadla na ziemie powodujac olbrzymie tsunami ktore pochlonelo nadbrzezne miasta obu Ameryk a takze Zachodniej Europy oraz Afryki.Kiedy Ekipa Messiah podjela druga probe unicestwienia wiekszj czesci Komety o nazwie WOLF i juz zblizyla sie na bardzo bliska odleglosc, kamera na ulamek sekundy pokazala zegar cyfrowy z tym numerem:00.02.32:
Obrazek

Numer ten mial byc czasem jaki pozostal Messiah do uderzenia w Komete, gdyz mieli na pokladzie reszte glowic nuklearnych tak by powstrzymac kompletna destrukcje zycia na ziemi.Numer ten troche mnie zmrozil bo pamietalem ze AU 0.232 to minimalna odleglosc na jaka Kometa zblizy sie do Ziemi 17 Pazdziernika .Dodatkowo, kiedy zaczelo sie odliczanie zalogi Messiah do zderzenia z Wolf(wieksza czesc Komety) kamera stopniowa najerzdzala na zegar odliczajacy na glowicy nuklearnej i pokazany byl moment kiedy wybijala 18 s, 17s - wtedy cyfry staly sie ostre(dzieki zlapaniu ostrosci obiektywem)16s, oraz 15s.W tej samej chwili kiedy kamera wizualizowala ,Kobieta-czlonek zalogi odliczala.Zaczela od 23,22,21... pozniej cisza...19,18,17...cisza...15...i koniec.Moze to nic nie znaczyc ale zestawienie tych cyfr 0.232 oraz 17 w scenie w statku misji ratunkowej Messiah na przestrzeni kilku minut, gdzie statek zblizal sie do WOLF zastanawia.
Co ciekawe Filmowa Kometa ELE (LEO-WOLF) ze swoim Parabolicznym torem nadleciala z bardzo podobnej czesci Nieba co ELENIN.Ta filmowa przyleciala z Gwiazdozbioru Ursa Major , czyli z Wielkiej Niedzwiedzicy :
Obrazek
Zostala zauwazona obok dwuch gwiazd Alcor i Mizar ktore potocznie nazywane sa ' Koniem i Jezdzcem '.Kometa Elenin przylatyje od Byka(TAURUS),Raka (CANCER)poprzez Lwa(LEO) az zawita naprzeciwko Panny(VIRGO).Tak jak wczesniej na zdjeciach pokazywalem.Filmowa kometa tez zmierzala do Ziemi poprzez Konstelacjie Panny(VIRGO).W filmie wielokrotnie pokazywano tablice na autostradzie z napisem VIRGINIA.Rownierz tablice rejestracyjne samochodow sluzb mialy napis VIRGINIA . Cala Akcja na Ziemi toczy sie w stanie VIRGINIA - NIEWIASTA :
Obrazek
Ostatecznie zalodze Messiah udalo sie zestrzelic wiekszy kawalek komety WOLF, a na ziemie opadla w formie LEONIDOW tworzac piekny spektakl.
Kolejna ciekawa rzecza jest fakt ze reporter MSNBC podczas programu tv objasniajacego misje oznajmil ze do celow unicestwienia Komety uzyty bedzie pojazd kosmiczny ORION z programu Constelation , ktory wczesniej byl planowany na zupelnie inna misje:
Obrazek
http://www.nasa.gov/mission_pages/const ... index.html
I znowu okazuje sie ze rzeczywistosc nasladuje filmowa 'fikcje'.Barack Obama zakonczyl program CONSTELATION po czym reaktywowal prace nad ORIONEM.Wg planow programu Konstelacja, Orion mial byc ladownikiem na Ksiezycu a pozniej na Marsie.Jednak kiedy Barack Obama zamknal program i oddalil w czasie misje w obu kierunkach postanowil ze USA uzyje ORIONA do ladowania gdzie?NA Asteroidzie.
Zaczerpnalem tez iformacji o tajemniczym projekcie Automatycznego - Bezzalogowego Wahadlowca X37 .Moze zabrac na poklad 5000kg ladunku i utrzymywac sie na orbicie okoloziemskiej do 270 dni.Jego oficjalnym przeznaczeniem jest dostarczac roznego rodzaju ladunki w przestzren kosmiczna, w domysle na ISS(miedzynarodowa Stacje Kosmiczna).Z latwoscia mogl by dostarczyc tam ladunki nuklearne.Okazuje sie ze z pewnych wzgledow wynoszenie ladunkow nuklearnych na pokladzie Wachadlowcow ktorymi lataja ludzie bylo i jest zabronione miedzynarodowa konwencja.Jesli jednak nie chodzi o przewozenie ladunkow nuklearnych na ISS , to dwa takie egzemplarze( X37A , X37B )mogly by uzbrojone stanowic ostatnia forme szansy na zdezintegrowanie Komety lub Asteroidy.W filmie jak misja Messiah sie nie powiodla(ta pierwsza) to czekano niemal do samego konca i wystzrelono z terytorium USA i Rosji olbrzymia ilosc rakiet nuklearnych tak by w gescie rozpaczy unicestwic Komete ELE.X37 zainteresowalem sie kiedy skojarzylem ze jego nazwa jest zbyt mocno zpokrewniona z Kometa ELENIN.Zobaczcie sami:
Kometa ELENIN (C/2010) X1......... X37 = X(3+7) = X10 = X1
Bez wielkiego manewrowania i naginania wychodzi ze I Kometa i pojazd maja oznaczenie X1.
Dodam ze X37 ma operacyjny kod LEO , co oznacza LOW EARTH OPERATION :
http://en.wikipedia.org/wiki/Boeing_X-37
Osobiscie , najbardziej zdiwil mnie ten zbieg okolicznosci:
Kiedy Prof.Wolf wpisal dane lokalizacji dopiero co znalezionej prze Leo Biedermana Komety i po analizie danych w komputerze wyskoczyla mu informacja min.o trajektori lotu, wyswietlil sie ten numer.
11. 03.6. = 74
11. 09. 11.
Obrazek
Ta data to Peryhelion ELENIN. Maksymalny punkt zblizenia sie do centrum naszego Ukladu.
USA podzielilo sie z Chinami technologia Balistycznych pociskow:
"W dniu 29 września 2009 r. Barack Obama upoważnił Sekretarza Handlu do eksportu amerykańskiej techniki rakietowej do Chin."..."Innymi słowy prezydent Stanów Zjednoczonych upoważnił swojego ministra do eksportu do Chin wyposażenia rakietowego mogącego osiągnąć przestrzeń kosmiczną."

http://urbas.blog.onet.pl/Wujek-Sam-Smo ... 09-10-29,n

"Proklamowanie stanu zagrożenia jest trzecim widocznym przejawem przygotowań do katastrofy.Pierwszym były szeroko zakrojone ćwiczenia, których scenariusz zakładał impakt. Ćwiczenia odbyły się w grudniu 2008 r. z udziałem Sił Zbrojnych i administracji rządowej Stanów Zjednoczonych.Drugim sygnałem było utajnienie w czerwcu 2009 r. danych o przelotach przez atmosferę ziemską meteoroidów i asteroid rejestrowanych przez satelity szpiegowskie służące do wykrywania startu rakiet balistycznych. Do tej pory dane te były dostępne dla astronomów. "

USA przeprowadzalo cwiczenia po 'Impaktowe':

http://neo.jpl.nasa.gov/neo/Natural_Imp ... Report.pdf

NASA , 10.2009. bombardowala Ksiezyc:

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/ ... water.html

"W dniu 5 listopada 2009 r. Donald Tusk podpisał Deklarację Francusko-Polskiego Szczytu w sprawie Bezpieczeństwa i Obrony."
Jej celem miedzy innymi ma byc "wspólne reagowanie na katastrofy naturalne."

http://urbas.blog.onet.pl/Dzien-Niepodl ... 09-11-11,n

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Teraz trochę po bujam w obłokach - ale może szykują się do wojny z obcymi cywilizacjami???
Może zmiany jakie zachodzą na Ziemi, Słońcu i całym układzie mogą świadczyć o tym, że nasi wybawcy (rządy Państw) chcą powstrzymać te zmiany???

Podobno za kometą lecą jakieś obiekty, jeśli to prawda to może m.in przygotowują się na te ewentualności.
Od dawna w końcu wiemy, że niektórzy z nich są już przygotowani na (cokolwiek się stanie).

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awatar użytkownika

To nie bunkry ale jakieś zbiorniki. Pisał już ktoś o tym.

Jesteście przygotowywani do roli niewolników:
http://www.youtube.com/watch?v=qz9H4wQwk0g

Co w życiu jest istotne, ważne, naj-ważniejsze:
http://www.youtube.com/watch?v=Q_I6jc0iJ8A

adrian88888
Chciałbym posiadać chociażby tę część wiedzy jaką ty posiadasz na temat gwiazd.
Gratuluję .Dla mnie jest to ciężko zrozumieć.Wiem , gdzie jest Mars , czy Wenus - jak napiszą , gdzie
ją można zobaczyć i o jakiej godzinie.Mam teleskop , ale bezużyteczny.Może jak byś napisał , gdzie
(w jakim kierunku , i na co patrzyć , to bym skorzystał)
Pozdrawiam.
Dopisek.
Wkurza mnie to - lewo - prawo, i do góry "nogami" w teleskopie.
Wolałbym lunetę , ale nie ma takich zasięgów.
jw.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Namierzono kosmitów teleskopami z USA! Szykują inwazję!

Trzy statki kosmitów - największy z nich ma 320 km średnicy - pędzą w kierunku Ziemi, znajdują się obecnie w pobliżu Jowisza - piszą amerykański tygodnik Weekly World News i niemiecka gazeta "Bild", powołując się na naukowców związanych z programem SETI

Prowadzony od 50 lat pozarządowy program SETI zajmuje się poszukiwaniem pozaziemskiej inteligencji. Jeden z głównych ekspertów programu profesor John Malley, ujawnił, że naukowcy już poinformowali rząd amerykański o nadciągającej groźbie. – Przy tej prędkości, statki dotrą do Ziemi w listopadzie. Będzie można obserwować je za pomocą teleskopów, gdy we wrześniu miną Marsa – dodaje Malley. Statki wykrył system wyszukiwawczy HAARP zainstalowany na Alasce.

Według Malleya, w sierpniu rząd USA zacznie przygotowywać swoich obywateli na wojnę z kosmitami, gdyż najazd ma zostać odparty – uzupełnia Malley.

Niewykluczone, że nadlatujące statki kosmiczne mają wesprzeć flotyllę kosmitów operującą na Ziemi od kilku lat. Od 2004 r. – jak podaje portal abovetopsecret.com, powołując się na dokumenty przygotowane niedawno dla prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa przez rządową agendę zajmującą się Kosmosem – USA są zaangażowane w "wojnę" z UFO. Bazą Kosmitów ma być Antarktyda i dno otaczających ją oceanów. Już 10 czerwca 2004 r. potężna flota UFO wyłoniła się nagle na południowej półkuli i doleciała do miasta Guadalajara w Meksyku, po czym zawróciła.

Od tamtego dnia zanotowano na wodach południowej półkuli wiele incydentów związanych z UFO. Być może w najbliższych kilku miesiącach przybędzie takich zdarzeń i to nie tylko na półkuli południowej.

http://www.fakt.pl/Namierzono-kosmitow- ... 122,1.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

też mam teleskop, ale dawno z niego nie korzystałem, radzę teraz operować nim w ciepłe noce, z dala od mocnych świateł dyskotek i dużego miasta, a przede wszystkim weź coś na komary, dobrą kawę w termosie, jak masz możliwośź to weż laptopa czy netbooka, a także sprzęt do filmowania, polecam ci programy i strony do szukania (proste i intuicyjne):
http://www.wiw.pl/astronomia/niebo/ - Gwiazdozbiory całego roku
http://www.teleskopy.pl/obrotowamapanieba.html - Mapa nieba on-line

Znalazłem rozwinięcie tego, co napisałem w poprzednim poście (tyle, ze po angielsku), jakiś wtórny tekst, z błędami językowymi, ale autor wyłapał skądś parę ciekawych rzeczy, więc daję linka:

http://endgametime.wordpress.com/comet- ... -be-light/

Radzę zwrócić też uwagę na drugą część artykułu i dziwne rzeczy na szwajcarskich banknotach, było o tym już zresztą trochę tutaj:

planeta-x-giganci-na-szwajcarskich-banknotach-t7074.html

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Najnowsze zdjęcia komety Elenin podobno zaskakują NASA do tego stopnia, że nie są oficjalnie publikowane. Mimo to agencja przygotowuje sie do zbadania przelatującego w pobliżu jej sondy ciała niebieskiego.

Agencja w opublikowanej notatce ze spotkania zespołu STEREO ( Obserwatorium słoneczne) ostrzega przed możliwymi nieprawidłowościami sondy, które mogą mieć miejsce z powodu podejścia komety.

Obrazek

Szefostwo zespołu SECCHI, zaproponowało aby przez dwie godziny dziennie od 01 do 12 sierpnia obracać pojazd o 135 stopni tak aby umożliwić obserwacje komety Elenin przelatującej w odległości 0,05 AU od tego statku kosmicznego.

Obserwacje komety w wielu różnych kątów fazowych dadzą informacje na temat jej składu. Istnieje również możliwość, że znajdujące się na miejscu instrumenty będą w stanie odkryć jej warkocz jonowy.

http://stereo-ssc.nascom.nasa.gov/minutes/weekly_20110607.txt

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]