Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 lip 2019, 20:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Już raz taki obiekt się pojawił w czasach Sumeru i również narobił zamieszania. Na szczęście jt.tylko symulacja i niech taką zostanie a rzeczywistość pokaże jak będzie naprawdę. Wydarzenia ostatniego tygodnia i przyszłe nie napawają optymizmem - szczególnie jak się słyszy i ogląda sprawę akcji "fałszywej flagi" która ma się dokonać w USA.
Worki na zwłoki, obozy Fema, wojsko, pociagi i biuletyny ostrzegawcze - gotowe. TV kanadyjskie nadaje ostrzegawcze filmiki - co robić w ramach zagrożenia.

Czy ktoś może to powstrzymać????

Nawet słynny Fulford gdzieś zniknął. Hehehehe

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 maja 2011, 22:24 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Obrazek

Chińczycy twierdzą, że za kometą Elenin podążają jakieś obiekty

Cały internet aż huczy od kolejnych doniesień na temat komety Elenin, która zmierza w kierunku Ziemi. Jednak zamieszanie nie dotyczy samej komety a raczej tego co rzekomo znajduje się za nią.

Sergio Toscano, dyrektor placówki astronomicznej, w oparciu o raporty publikowane, przez chińską agencję kosmiczną, uznał że za kometą znajdują się statki obcych.

”Za kometą , odkrytą w grudniu 2010, Chińczycy dostrzegli coś co nazwali klastrem, a co oznacza, że jest tam jakby "gromada kulista" lub być może właśnie jakieś obce statki kosmiczne” powiedział Toscano

Według raportu cytowanego przez naukowca, ciała niebieskie odkryto w warkoczu komety zaraz po tajemniczych sygnałach, które pochodziły z tej nieznanej formacji. Według słów Toscano, Chińczycy twierdzą, że obiekty były usytuowane w tym samym miejscu przez dziewięćdziesiąt dni, "zanim zaczęły wyglądać jak obiekt lecący z innej cywilizacji ", powiedział argentyński naukowiec.

Według Daily Chronicle, zjawisko to potwierdzone zostało przez Rosie Redfiel, nowego dyrektora programu Astrobiologii NASA.

"Ale kiedy NASA zaczęła wykonywać obliczenia i prognozy orbity komety, zorientowali się, że coś jest nie tak i pierwszą rzeczą, jaką zrobili było usunięcie strony www, która dostarczyła informacji na ten temat", powiedział Toscano.

Komentarz: Do tej teorii należy pochodzić z dużą dozą ostrożności. Nie jest to pierwsza informacja sugerująca, że kometa jest w jakiś sposób sterowana. Wcześniej były już takie doniesienia pochodzące z kręgów rosyjskich. Tak czy inaczej wiadomość pobudza wyobraźnię.

Źródło:
http://macedoniaonline.eu/content/view/18123/56/

Obrazek

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

http://translate.google.pl/translate?js ... 3Fp%3D6016

Awatar użytkownika

Pierwszy telewizyjny wywiad Leonida Elenina

phpBB [video]

W końcu doczekaliśmy się pierwszego wywiadu z Leonidem Eleninem. Odkrywca komety nazywanej jego nazwiskiem pokazał się w rosyjskiej telewizji NTV. Elenin odniósł się do wszystkich teorii spiskowych włącznie z tymi, według, których on sam nie istnieje, kometa jest brązowym karłem, armada obcych podąża za nią a ELENIN to kod oznaczający "Extinction Level Event Nibiru In November".

Czy Leonid Elenin jest autentyczny i godny zaufania? Poniżej fragmenty tłumaczenia programu.

Dzisiaj, pogłoski o mającym nastąpić koniec świata, które niedawno się pojawiły, rozpowszechniają się na całym świecie z prędkością światła. Tysiące mieszkańców Rzymu, zabrało wszystko, co miało jakąś wartość w ich domach i uciekło z miasta, przestraszonych przez proroctwo strasznego trzęsienia ziemi. Stuletnia przepowiednia, włoskiego astronoma-samouka, głosiła, że w 2011 r., 11 maja, włoskie miasto będzie starte z powierzchni Ziemi.

Źródło kolejnej globalnej histerii leci w kierunku Ziemi. To Kometa Elenin. Jest ogromnie dużo dyskusji w Internecie, na temat jej dziwnej rzekomo trajektorii, oraz, że obce statki kosmiczne chowają się za nią i zbliżają się do Ziemi. Rządy mają o tym widzieć, ale informacje utrzymywane są z dala od opinii publicznej.

Według innej wersji, planeta stoi w obliczu zderzenia z tą kometą. Korespondent NTV Siergiej Malozemoff, nieprzekonany przez te popularne pogłoski, postanowił poszukać odpowiedzi w środowisku naukowym. Panika w Internecie zaczęła się od pewnej wzmianki, wydanej przez argentyńskich astronomów (podobno pierwszy wpis nosił datę - 1 kwietnia). W centrum, kometa z symbolem 2010 X1 Elenin, a po każdej stronie, coś jak dwa obce statki kosmiczne.

Roman Czeluskin, redaktor naczelny serwisu blogowego mówi:

"Temat ten nabiera coraz większego tempa Na przykład, w pierwszym tygodniu maja, liczbę wpisów na temat komety Elenin jest 30 razy większa niż w kwietniu."

Nazwa odkrywca komety, Rosjanina Leonid Elenina transkrybowano też, jako "Extinction Level Event" i "obcy z planety Nibiru w listopadzie.” jako Leo.

Prosta kwerenda badająca podstawy naukowe tych teorii doprowadziła stację NTV do Instytutu Matematyki Stosowanej w Keldysh, gdzie Leonid Elenin działa. Korespondent NTV skontaktował się z nim i jest przekonany, że jest on prawdziwą osobą.

Leonid Elenin - 29 lat, skończył studia w Moskiewskim Instytucie Lotnictwa, a następnie pracował, jako agent nieruchomości, i po kryzysie wrócił do ukochanego nauki. Pokazuje swój dyplom uczelni każdego, kto nie wierzy.

Redaktor: "I jak się sprawy mają?"

Leonid Elenin: "Cóż w ostatnim tygodniu wróciłem z USA i od tego czasu mówią do mnie:”Nie wierzymy ci. Pokaż swój paszport” Wtedy ja pytam, dlaczego mam ciągle udowadniać, że ja to ja”

Wszystko zaczęło się w grudniu, 2010 gdy Leonid przeglądał niebo na zdalnym obserwatorium z New Mexico. Miał szczęście gdyż wypatrzył nową kometę o średnicy około 3 km. Według międzynarodowych zwyczajów nazwano ją jego imieniem. Wyjaśnienie słynnego pierwszego zdjęcia komety jest bardzo prozaiczne.

Leonid Elenin: "To jest gwiazda. Tylko poddana wpływowi kilku naświetlań i z powodu prędkości komety. Każdy astronom wie, co to jest"

Redaktor: "Tak a więc jasny punkt jest rozmazywany.”

Leonid Elenin: "Oczywiście. Odkrycie komety to było moje marzenie z dzieciństwa. Misja zakończona. Oczywiście na początku byłem szczęśliwy, ale teraz ta cała konspiracja, która się wytworzyła wokół komety nie jest już taka miła. Na przykład te wszystkie emaile w stylu” Leonid powiedz nam prawdę, sprzedałem dom i wyprowadzam się z rodziną w góry." Kometa jest absolutnie bezpieczna dla Ziemi. Będzie się znajdowała 34 miliony kilometrów od Ziemi"

Według obliczeń Elenin X-1 przejdzie koło Ziemi w październiku. Będzie widoczna za pomocą lornetki a także gołym okiem. Następnie przyspieszy i wystrzeli w drogę powrotną. Nie zobaczymy jej ponownie w ciągu następnych 12 000 lat.

http://spaceobs.org/ru/2011/05/11/debunking-rumors-of-comet-elenin-on-one-of-the-main-russian-tv-channels/comment-page-1/#comment-5111

Obrazek

Awatar użytkownika

Obrazek

W pierwszy majowy weekend, blogi, serwisy społecznościowe i fora dyskusyjne miały jeden wspaniały news: Niedługo spotkamy się z przedstawicielami życia pozaziemskiego! Tu, na Ziemi, powinni dotrzeć 10 września. Czego można oczekiwać od obcych, nie wiadomo. Ale jest nadzieja, że mają dobre zamiary.

W skrócie, Internet to miejsce łatwo ulegające panice. A powodem do tego, było opublikowane w Argentynie sprawozdanie niejakiego Sergio Toscano, dyrektora tamtejszego Centrum Badań Astronomicznych. W nim opisuje on dokładną datę przybycia obcych i to, czym i jak przybywają.

Ich statek miał się chować za kometą C/2010 X1 (elenin), która obecnie zbliża się do Ziemi, a we wrześniu będzie przechodzić bardzo blisko nas. Toscano podobno twierdził, że ma dokładnie przeanalizowane zdjęcia komety, i widział za nią "podpięte" dwa cylindry. To jeden statek, składający się z dwóch komór, lub dwa, lecące równolegle do siebie. Obcy, chowają się za gwiazdą betlejemską, ale nie chcą być odkryci za wcześnie. Poza tym, kometa służy, jako ich ochrona przed asteroidami. Więc obcy podróżują przez kosmos, odwiedzając różne planety. Teraz czas na Ziemie.

Astronomowie od początku potraktowali to, jako żart, ponieważ informacje z rewelacjami Toscano pojawiły się w lokalnych mediach pierwszego kwietnia. Ale potem okazało się, że w Ameryce Łacińskiej, Prima Aprilis jest obchodzony jest 28 grudnia. I wtedy zrozumiano, że astronom nie żartował. Tym bardziej, że sprawozdanie wystawione jest w Internecie od ponad miesiąca.

"Kometa leci, a za nią w lewo i prawo, ślady dwóch gwiazd - opisują obiekty na zdjęciu astronomowie.

W co zatem wierzyć? Według naszych badań, Sergio Toscano rzeczywiście jest dyrektorem centrum astronomii, ale o silnej polaryzacji w kierunku UFO. Po drugie, nie było głównym źródłem informacji o UFO, chowając się za kometą Elenina. Toscano "podał" do wiadomości 1 kwietnia chiński komunikat Narodowej Agencji Kosmicznej. Istotą było to, że kometa dziwnie się zachowuje jakby ktoś nią sterował.

W przeciwieństwie do Argentyny, w Chinach jest Prima Aprilis, więc najprawdopodobniej, jest to chiński żart. Toscano mógł go nie zrozumieć. Lub nie chciał go zrozumieć. To bardzo piękna idea dołączenie komety Elenin do planu wizyty obcych. Rzeczywiście, od dawna Toscano spekulował, że jeśli obcy przybywają, to niekoniecznie z każdą, ale głównie za kometami albo asteroidami. Te obiekty z jego punktu widzenia są bardzo wygodnym sposobem podróżowania po całej galaktyce. Ale dlaczego tak wykorzystana ma być kometa - C/2010 X1 (elenin)?

Przypomnijmy, że została odkryta zaledwie sześć miesięcy temu, w grudniu 2010. Leonid Elenin jeden z rosyjskich naukowców. On, astronom amator, młody naukowiec z Instytutu Matematyki Stosowanej w Keldysh.

Główne działania Elenina w IPM nie są bezpośrednio związane z astronomią. Jednakże, naukowiec z przyjemnością śledził pracę niezależnego rosyjskiego zdalnie monitorowanego obserwatorium Ison-NM. Obserwatorium znajduje się w górach, w Nowym Meksyku (USA). Głównym zadaniem projektu Ison są obserwacje i badania kosmiczne, jak również poszukiwanie nowych obiektów w Układzie Słonecznym.

Pewnego dnia po otrzymaniu i przetwarzaniu obrazów specjalny program komputerowy wykrywał obiekty ruchome, Elenin miał, jak zwykle, "ręcznie" sprawdzić wszystkie znalezione obiekty. I nagle odkrył nieznane ciało około czterech kilometrów średnicy.

Fakt, że to nowa kometa, wkrótce został potwierdzony przez Maidanak Observatory (Uzbekistan), we Włoszech i USA. Teraz, nazywa się C/2010 X1 (elenin) i została oficjalnie uznana przez International Astronomical Union. Jednak wydarzenie na całym świecie w grudniu, przeszło niezauważone, ponieważ znalezienie nowej komety jest zwykłym zdarzeniem. Obserwatorium słoneczne SOHO ujawnia ich setki rocznie. Dla rosyjskich astronomów to osiągnięcie, ponieważ nie odkryli komety przez ostatnie 20 lat. Poprzedni przypadek sięga 1990 roku.

"Dopiero jak zobaczyłem "dowód" wyobraźni Toscano uwierzyłem, dlaczego jest tak dużo zamieszania z moją kometą. To nie żadne cylindry tylko ślady gwiazd. On wziął to za statki obcych." mówi sam Elenin

Zagadką pozostaje skąd Toscano wziął datę 10 września, jako datę przybycia obcych. W tym dniu kometa będzie w odległości prawie 50 milionów kilometrów od Ziemi. I wszystkie szacunki wskazują, że podejście do Ziemi na minimum, będzie w bezpiecznej odległości dokładnie 16 października 2011 i będzie to prawie 35 milionów kilometrów. W tym dniu kometa będzie tak jasna, że będzie można zauważyć ją gołym okiem w ciemną bezksiężycową noc.

Dlaczego obcy mają przybywać dokładnie za tą kometą? Ja również nie mogę tego zrozumieć, dziwi się astronom. Według informacji z sierpnia 2010 kometa 45P/Honda-Mrkos-Pajdusakova zbliży się znacznie bliżej Ziemi, więc dlaczego właśnie C/2010 X1, tam będzie tylko 9 milionów kilometrów, idealne miejsce na parking.

Wkrótce kometa Elenin wejdzie w zasięg największego na świecie radioteleskopu Arecibo w Puerto Rico na Karaibach. Tylko jego lustro o długości 300 m może "znaleźć" kometę z odległości trzech lub czterech dziesiątek milionów kilometrów od Ziemi.

David Morrison, starszy pracownik naukowy w Instytucie Astrobiologii NASA w odpowiedzi na setki listów ludzi, wysłał odpowiedź:

Dostaje wiele pytań na temat komety Elenin. Wiele z nich jest oburzających, już widzę, co oznacza, ​​teoria spisku, kilka stron internetowych, których właściciele są zainteresowani sianiem histerii wokół komety. Ta kometa jest zwykła, i nie stanowi zagrożenia dla Ziemi. Jest bardzo mała i jest zapakowana w rozrzedzonej chmurze gazu i pyłu. Jej waga wynosi mniej niż jedna miliardowa masy Ziemi. Nie trzeba dodawać, że nawet nie czuć małego przyciągania grawitacyjnego z Elenin. Pomimo tych prostych faktów, kilka stron internetowych twierdzi, że "Elenin" uderzy w Ziemię, lub naruszy naszą orbitę, albo będzie powodować nienaturalne przypływy i silne trzęsienia ziemi czy też, że naruszy nasze pole magnetyczne. Takie wypowiedzi są czystą fikcją.

http://www.kp.ru/daily/25688.4/892072/

Obrazek

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Elenin to kolejne kłamstwo takie jak Nibiru i wizja katastrofy rokiem 2012 które mają na celu zniechęcić nas do walki z NWO i bankierami.Manipulatorzy chcą żeby ludzie uznali że nie warto nic robić bo i tak wszystko się rozpiepszy.

Doktor Carol Rosin na spotkaniu w korporacji Fairchild Industries dowiedziała się zostanie sfabrykowane zagrożenie komunizmem,terroryzmem,asteroidą a na końcu kosmitami w celu militaryzacji kosmosu.

Oto fragment je wypowiedzi z filmu UFO - Gratest Story Ever Denied 7/9
http://www.youtube.com/watch?v=HLS9CrrQ9ME&feature=player_embedded
Film jest po polsku

Cytuj:
Kiedy byłam korporacyjnym menagerem w Fairchild Industries od 1974 do 1977 roku spotkała Dr.Von Brauna na początku 1974 roku.W tym czasie Von Braun umierał na raka i zapewnił ją że pożyję jeszcze pare lat i przez ten czas wyjaśni jej o co chodzi w grze którą rozgrywają.Tą grą by wysiłek aby zmilitaryzować kosmos.
Celem życiowym Von Brauna było edukowanie opinii publicznej i decydentów dlaczego broń w kosmosie jest głupie i niebezpieczna i destabilizująca,zbyt kosztowna i niesprawna,niepożądana.
Strategią o której mówił Von Braun było to ,że po pierwsze Rosjanie będą uważani za wroga i faktycznie gdy spotkałam go 1974 byli wrogami.Zachodowi wmawiano że Rosjanie mają zabójcze satelity że nas dopadną i będą wzszystkich kontrolować, komuniści i cała ta historia, najpierw przeciwko nim mieliśmy budować broń w kosmosie.

W 1977 roku byłam na spotkaniu w Fairchild Industries w pokoju konferencyjnym zwanym pokojem wojennym i w tym pokoju było wiele zdjęć na ścianach, ze zidentyfikowanymi wrogami o których nigdy nie słyszałam z ludźmi jak Saddam Hussain i Khaddafi ,mówiliśmy wtedy o terrorystach o potencjalnych terrorystach nikt wcześniej o tym nie mówił ale to by następny etap po rosjanach przeciwko któremu mieliśmy zudować tę broń w kosmosie.

To był 1977 a oni mówili wykreowaniu wojny w Zotoce Perskiej kiedy było 25 miliardów dolarów w programie broni w kosmosie która jeszcze nie była zidentyfikowana, nie nazywało się to przynajmniej Inicjatywą Broni Strategicznej aż do 1993-go i ten system broni działał już od jakiegoś czasu i nic o nim nie wiedziałam.

Więc wstałam na tym spotaniu i powiedziałam:Chciałem wiedzieć dlaczego mówimy o broni w kosmosie przeciwko tym wrogom.Chciałabym wiedzieć o tym więcej, czy ktośmiże mi powiedzieć o co tutaj chodzi?NIkt nic nie powiedział.

Usłyszymy dużo o terrorystach następnie zidentyfikujemy szaleńców z krajów trzeciego świata , nazywamy je teraz niepokojącymi narodami.
Ale jak powiedział to bedzie trzeci wróg przeciwko któremu bedziemy potrzebowiali broni w kosmosie i następnym wrogiem miałby być asteroidy:i w tym momecie jakby zachichotał :evil: :zły: Asteoroidy, przeciwko nim będziemy budować broń w kosmosie.
Więc to wtedy było zabawne ale, najzabawniejsze było to jak to nazwał obcy,istoty pozaziemskie, to będzie finałowa karta.I wciąż i wciąż i wciąż przez te cztery lata gdy go znałam i gdy pisałam przemówienia dla niego wyciągał tę ostatnią kartę:
I PAMIĘTAJ KAROL OSTANIĄ KARTĄ JST KARTA OBCYCH, BĘDZIEMY MUSIELI BEDZIEMY MUSIELI ZBUDOWAĆ BRON W KOSMOSIE PRZECIWKO OBCYM.I JAK POWIEDZIAŁ:I WSZYSTKO TO JEST KŁAMSTWEM

Ludzie od tysięcy czy milionów lat w ziemię nie uderzyła żadna asteroida i nagle w momencie gdy elity chcą rządy światowego a banki nakradły tyle kasy żę w głowie się nie mieści pojawia się zagrożenie asteroidą :lol:
Większym zagrożeniem na obecny moment są banki i politycy i to oni są prawdziwim zagrożeniem a nie Nibiru 2012 i Elenin
Te katastroficzne wizje są tworzene na zamówienie bankierów i wojska po to żeby ludzie zgodzili się na rząd światowy i zapomnieli o świństwach rządów. :muza:

A wracając do Rosin, ona może dobrym źródłem informacji.Jeśli ktoś jest żywo zainteresowany kosmitami i tłumaczy materiały to prosze o przetłumaczenie tekstów Rosin

Cytuj:
Carol Rosin

Carol Sue Rosin (born March 29, 1944; Wilmington, Delaware) is an award-winning[citation needed] educator, author, leading aerospace executive and space and missile defense consultant.[citation needed] She is a former spokesperson for Wernher von Braun[citation needed] and has consulted to a number of companies, organizations, government departments and the intelligence community. She is the current President of the Institute for Security and Cooperation in Outer Space (ISCOS) which she Founded. Dr. Rosin has received the support of various prominent individuals, some of whom are on the website http://www.peaceinspace.com . She is also a witness for The Disclosure Project.[1]
Contents
[hide]

* 1 Biography
o 1.1 Education
o 1.2 Fairchild Industries
o 1.3 Space weapons and future technology applications consultant
o 1.4 Current life
* 2 Awards
* 3 Media
o 3.1 Videos
o 3.2 Audio
+ 3.2.1 Radio Interviews
* 4 See also
* 5 References
* 6 External links
o 6.1 Official links
o 6.2 Miscellaneous links

[edit] Biography
[edit] Education

She received a Bachelor of Science from the University of Delaware and an Honorary Doctorate in Humanities from Archbishop Soloman Gbadebo, Nigeria.[citation needed]
[edit] Fairchild Industries
Question book-new.svg
This article relies largely or entirely upon a single source. Please help improve this article by introducing appropriate citations to additional sources. (January 2011)
Question book-new.svg
This article needs references that appear in reliable third-party publications. Primary sources or sources affiliated with the subject are generally not sufficient for a Wikipedia article. Please add more appropriate citations from reliable sources. (January 2011)

Rosin, an educator, became the first woman to hold the executive position of Corporate Manager at Fairchild Industries[1] from 1974 through 1977, where she met the late Dr. Wernher von Braun. When they first met in early 1974, Von Braun was dying of cancer.[2] According to Rosin's accounts, Von Braun spent the last years of his life explaining to her his position that space-based weapons are dangerous, destabilizing, too costly, unnecessary, and unworkable, and explaining the available alternatives.[2] He asked Dr. Rosin to be his spokesperson and to appear on occasions when he was too ill to speak.[2] Her first speech for him was to the National Education Association where she introduced satellites as a tool for teachers to 18,000 educators. He also asked her to take on the challenge of educating about the need to ban ALL space-based weapons by educating decision makers and the grassroots about how the military industrial complex can feasibly be transformed into a peaceful world cooperative space exploration complex...creating a global cooperative space program that will be large enough to replace the entire war game and mindset...and build a security system based on collaboration and information sharing, a stimulated economy that will provide more jobs and profits (and training programs) than during any hot or cold wartime, applied technologies and information that can provide solutions to urgent and potential man-made or natural disasters and solve problems of human needs, our common environment, and new energy.[2]

According to Rosin, von Braun also spoke of the existence of "Off Planet Cultures" (extraterrestrials) and about how these OPC's are going to be identified as being "enemies," when they are not enemies.[2][3]
[edit] Space weapons and future technology applications consultant

Rosin has been a consultant to corporations and organizations, including TRW, Disney, GE, IBM and the National Space Institute on space and defense. She has testified before the U.S. Congress, the U.S. Senate, the President's Commission on Space and has met with people in over 100 countries about the feasibility of banning space-based weapons.[citation needed]
[edit] Current life

Carol Rosin is the Founder of the Institute for Security and Cooperation in Outer Space (ISCOS). She is World Peace Ambassador for the International Association of Educators for World Peace, IAEWP, a UN-NGO (ECOSOC).

On http://www.peaceinspace.com, one can find the prominent co-authors of the Outer Space Security and Development Treaty of 2011 including Dr. Astronaut Dr. Edgar Mitchell, Dr. Scott Jones, Abe Krieger, Commander Will Miller, Ret., and supporter Former Canadian Minister of Defense, Honorable Paul Hellyer.

She currently lives in the United States. The global Call to Action is posted on http://www.peaceinspace.com where one can find a more extensive biography, and the Outer Space Security and Development Treaty of 2011 can be downloaded. The intention is to have this Treaty signed into law during 2011-1012.
[edit] Awards

Rosin has received the Space Humanitarian Award in 2000 from the United Societies in Space for her 30 years of dedication on the subject,[4] a Science Teachers Gold Medal Award,[citation needed] an Aviation Writers Award[citation needed] and an American Society of Engineering Educators Award[citation needed] for organizing the motivation program "It's Your Turn" for youth, women and minorities.

http://en.wikipedia.org/wiki/Carol_Rosin

http://www.prisonplanet.pl/

Ostatnio zmieniony 01 cze 2011, 15:08 przez EN.KI, łącznie zmieniany 1 raz

Jeśli faktycznie w całym temacie komety Elenin chodzi tylko o zniechęcenie, to raczej chybione - gdyż ludzie tacy jak my tutaj, raczej nie będziemy czekać na nic z założonymi rękami, poza tym cały czas robimy swoje oraz obserwujemy.

Jeśli celem zniechęcenia jest populacja ogólnoludzka, to jest to wyważanie otwartych drzwi, gdyż większość ludzi i tak nie wie co się dzieje, i nawet nie słyszało o NWO...

Awatar użytkownika

Metzegernstein:
Cytuj:
Jeśli celem zniechęcenia jest populacja ogólnoludzka, to jest to wyważanie otwartych drzwi, gdyż większość ludzi i tak nie wie co się dzieje, i nawet nie słyszało o NWO...

I właśnie ci ludzie są celem.Jeśli TVP i Onet dadzą nagłówek "Elenin rozwali Ziemie" to ludzie będą mieli pełne portki i podpiszą się pod wysyłaniem broni w kosmos i rządem światowym

Tu jest całkiem dobry artykuł o tej manipulacji.Natomiast nie podpisuje się pod tym co w artykule jest napisane Hoaglandzie i Projekcie Camelot

Cytuj:
Co stoi za propagandą UFO?

Atlantean Conspiracy

Eric Dubay, tłumaczenie: Radtrap

Błękitnej krwi Rycerz Maltański, mason 33 stopnia i 40-ty prezydent USA Ronald Reagan często mówił o tym jak świat mógłby się zjednoczyć gdyby zaistniało jakieś pozaziemskie zagrożenie dla naszej planety. Na zgromadzeniu ONZ, 21 września 1987 roku, Reagan powiedział:

„W naszej obsesji na punkcie antagonizmów w tym momencie, często zapominamy o tym jak wiele łączy całą ludzkość. Być może potrzebne nam jest jakieś zewnętrzne zagrożenie które mogłoby nam o tym przypomnieć. Czasami myślę nad tym jak szybko nasze rozbieżności mogłyby zniknąć, gdybyśmy zostali postawieni przed zagrożeniem ze strony obcych z innego świata.”

Przemawiając do pokoju pełnego reporterów w Białym Domie, 5 maja 1988 roku powiedział:

„Często zastanawiam się co by było gdyby wszyscy na tym świecie odkryli że jesteśmy zagrożeni przez… wrogie siły z innej planety. Czy nie odkrylibyśmy nagle że nie ma między nami żadnych różnic, że wszyscy jesteśmy ludzmi, obywatelami świata i czy nie połączylibyśmy swych sił do walki z tym konkretnym zagrożeniem?”

Powtarzał tego typu myśli jeszcze wiele razy w ciągu swojego życia.

Henry Kissinger na spotkaniu Bilderberger we francuskim Evians, w roku 1991 miał powiedzieć:

Dzisiaj Ameryka byłaby wściekła gdyby żołnierze ONZ wkroczyli do Los Angeles by przywrócić porządek (odnosił się do protestów w LA z 1991 roku). Jutro będą za to wdzięczni! Jest to szczególnie zrozumiałe gdy powie się im że istnieje zagrożenie z poza naszego świata, czy to prawdziwe czy ogłoszone, które zagraża naszej egzystencji. Wtedy właśnie ludzie z całego świata będą domagać się by uratować ich przed tym złem. Tym czego boi się człowiek jest nieznane. Gdy przedstawi się ten scenariusz, indywidualne prawa będą świadomie oddane na rzecz gwarancji że Światowy Rząd odpowiednio zajmie się ludzmi.

“Badacz UFO i pisarz Nono Hayakawa mówi że plan ten o nazwie „Projekt Panika” wykorzysta zaawansowaną technologię do stworzenia optycznej iluzji inwazji UFO. To da wymówkę rządom i ONZ do ogłoszenie międzynarodowego stanu wyjątkowego i wszystkie te uprawnienia i ustawy nadzwyczajne zostaną aktywowane.”-David Icke, “The Biggest Secret” (486)

Prawie każdy film i serial TV który widziałeś a którego tematyką byli obcy lub księżyc, wyszedł spod ręki masońskich reżyserów! Wszystko to zostało stworzone przez członków masonerii: Bliskie spotkania III stopnia, ET, Alieny 1-4, Dzień Niepodległości, 2001: Odyseja kosmiczna, Gwiezdne Wojny, Star Trek, Faceci w czerni, Z Ziemi na księżyc, Apollo 13, Wojna światów i Archiwum X.

Gene Roddenberry, twórca Star Treka był masonem rytu szkockiego 33 stopnia. To dlatego jeden z najsłynniejszych bohaterów Star Treka, Spock, wykonuje słynny gest ręki oparty na masońskim symbolu „V”, dlatego mamy w serialu komunikatory w kształcie piramidy. Imię kapitana Kirka, pochodzi od „Circe” czyli „kościół” w szkockim. Tak więc kościół (kapitan Kirk) jest dowódcą na statku Enterprise. Jakie enterprise? (przedsięwzięcie, inicjatywa). Czyje przedsięwzięcie? Zauważcie że Watykan finansuje i kontroluje wiele najlepszych teleskopów i obserwatoriów na świecie. Wszystkie odkrycia, zanim zostaną ogłoszone światu, muszą przejść najpierw przez Watykan. Co nam to mówi? W międzyczasie, kontrolowany przez masonerię przemysł rozrywkowy daje nam gwiazdy, gwiazdki, super-gwiazdy, celebrytów, modelki i IDOLI do bałwochwalczego uwielbienia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

George Lucas, twórca Gwiezdnych Wojen również zaimplementował w swoje filmy szereg tajemnej symboliki. Yoda… Yoda to imię masońskiego nauczyciela! Djed-eye (Jedi), wyrażenie pochodzi od starożytnych Egipcjan. Sama idea Rycerzy Jedi a także Rycerzy Okrągłego Stołu pochodzi od zakonu Templariuszy. Skywalker (chodzący po niebie?) jest imieniem w Tzolkinie, w kalendarzu Majów, którego symbol wygląda tak jak symbol na hełmie Luka (2 paski na grzebieniu). Anakin pochodzi od Anakim czy też synów Anaka z Biblii, natomiast Darth Vader pochodzi od „Da’ath” czarnego sefirota z Kabały. Te okultystyczne odwołania, jak wszelkie inne symbole w świecie rozrywki, są rozumiane przez adeptów szkół tajemnych lecz niezrozumiałe i zbywane przez zwykłych ludzi.

„Poczynając od lat 70-tych, Spielberg (bardzo ciekawa biografia) wyreżyserował i wyprodukował 7 z 20 najbardziej kasowych filmów wszech czasów. W całej jego karierze widzimy obsesje na punkcie obcych/UFO/kosmosu. Od 1977 i Bliskich spotkań III stopnia, przez ET (1982), do Dnia Zagłady z 1998. Wszystkie związane z kosmosem lub inwazją z kosmosu. Nawet w Szczękach znajduje się dużo kadrów pokazujących gwiazdy lub tajemnicze światła na niebie. Spielberg był też producentem filmu z 2002 Faceci w czerni, opowiadającym o tajnym rządzie „chroniącym” ludzi przed obcymi. W lutym 1997 ze środowiska brytyjskiej branży filmowej wyciekła informacja że Spielberg i ludzie z zarządu jego firmy DreamWorks uczestniczyli w potajemnym spotkaniu w Los Angeles z przedstawicielami Pentagonu. Ludzie ci powiedzieli Spielbergowi by „rzucił wszystko” i wyprodukował film z tematem przewodnim meteorytów i/lub komet. Rok pózniej Dzień Zagłady był już gotowy (jeszcze rok pózniejSpielberg uczestniczy w spotkaniu Bilderberger w Portugalii). Film opowiada o komecie lecącej na Ziemię i walkę o to kto będzie miał przywilej schować się w podziemnych bunkrach. Kim byli ci ludzie i dlaczego byli tak zdeterminowani by przyszły członek grupy Bilderberger zrobił film o zagrożeniu z kosmosu? W grudniu 2002, SciFi Channel ruszą z mini-serią „Taken” (Wzięci), wyprodukowaną przez Spielberga i opowiadającą historię uprowadzeń ludzi przez obcych. Koszt tej produkcji był szokujący – 120 milionów dolarów- czyniąc tą mini-serię najdroższą w historii TV. Można by sobie pomysleć że Steven powinien już być znudzony tematem, lecz jego kontrolerzy z elity są naprawdę zdeterminowani by zaimplementować ten paradygmat kosmitów w umysłach opinii publicznej.” -Paul Joseph Watson, “Order Out of Chaos” (171)

Steven Spielberg uczestniczył na spotkaniu Bilderberger w 1999 i byc może również w innych latach. Niektórzy zarzucają mu też autorstwo niesłynnych filmików dostępnych dziś w sieci, „autopsja kosmity” i „przesłuchanie kosmity”. Rockefellerowie wspierali finansowo Ericka Von Dainikena (którego przyłapano na fałszowaniu „artefaktów”) i wielu innych wczesnych UFOlogów i teoretyków „antycznych astronautów”. Jak myślisz? Dlaczego to robili? Pamiętasz plakat z filmu Spielberga ET, gdzie wykorzystuje się znany motyw dotknięcia palców Boga i człowieka z fresku Michała Anioła i zastępuje się go palcem obcego? To jest Psy-op, wojna propagandowa.

Bill Cooper odkrywa że najsłynniejsi ufologowie jego czasów byli na listach płac CIA

Podobno jesteśmy generacją X. Obcy poprzez channelingi mówią naszym „medium” że zbliżają się Annunaki, zbliża się planeta X i zobaczymy to w roku 2012. Z archiwum X na Fox Channel zbudowało atmosferę tajemnicy wokół kontaktów z UFO. Domniemana rządowa wtyka która informowała ich o Area 51, UFO i kosmitach nazywała się „Pan X”. Zawsze krył się w ciemnościach lub dzwonił ze zmodyfikowanym głosem i podobno ostrzegał ich przed wszystkim co miał wyczytać z tajnych dokumentów. Czy to przypadek?

SETI, organizacja rządowa, skrót od “Search for Extra-Terrestrial Intelligence” (poszukiwania inteligencji pozaziemskiej) ale również imię jednego z egipskich faraonów, tak bliskich współczesnej masonerii. CC – skrót od „Crop Circles” (kręgi w zbożu) oraz CC w symbolice masońskiej oznaczające liczbę 33.

2001: Odyseja kosmiczna Stanleya Kubricka, akcja filmu zgodnie z tytułem rozgrywa się 33 lata po dacie powstania filmu – 1968.

W 1947 w strefie 51 w Roswell miało rozbić się UFO, dokładnie na 33,33 stopniu szerokości geograficznej północnej (masońska 33) i 104 stopniu długości geograficznej. Interesujące jest to że liczba 104 jest wynikiem pomnożenia 33.33 przez liczbę Pi (3.14159) a sama szerokośc 33.33 znajduje się… dokładnie 2012 mil od równika.

Liczby 2012 oraz masońskie 33 zostały numerologicznie przypisane oszustwu UFO od samego początku. W 1947 roku stało się cos jeszcze -sformowano CIA i NSA. Jordan Maxwell stwierdził kiedyś że że terminy NSA i NASA pochodzą od NASI i NAZI; to niemieckie tajne stowarzyszenia pracowały nad technologią statków UFO a ich naukowcy zostali przetransportowani po wojnie do USA podczas akcji OSS/CIA (Projekt Paperclip) tylko rok wcześniej, w 1946. Dodatkowo w 1947 doszło do Deklaracji Balfoura za którą stali Rotszyldowie, a która zezwoliła wszystkim aszkeNAZIjskim Żydom osiedlać się w Izraelu. W tym samym Izraelu gdzie dochodzi do ogromnej ilości incydentów z UFO, również w Biblii opisywane nam są AnnuNAKI. AnnuNAKI, aszkeNAZI, NAZI, NASI, NASA, NSA… cóż to dla nich znaczy?

Adam Weishaupt, założyciel Illuminati napisał kiedyś:

"Ze wszystkich sposobów które znam by rządzić ludzmi, najbardziej efektywnym jest tajemnica. Powracanie do niej myślami jest nieuiknione; kiedy już raz wejdzie w głowę to że jest tam gdzieś tajemnica, niemożliwe jest by się tej myśli pozbyć, ani przez argument ani przez doświadczenie. Wtedy właśnie możemy zmienić pojęcia poprzez zmiane nazwy. Co jest bardziej godne pogardy niż fanatyzm; lecz to nazwij to „entuzjazm”; następnie dodaj małe słówko „szlachetny” i możesz teraz prowadzić go poprzez cały świat."

Główną ideą jest by stworzyć nienasyconą, okultystyczną tajemnicę byś mógł uwierzyć że kosmici są prawdziwi. W 1947 (znowu) kolejny mason 33 stopnia, prezydent Harry S. Truman formuje Majestic-12 lub też MJ-12, tajny komitet naukowców i rządowych oficjeli przydzielonych do śledztwa w sprawie Roswell, UFO i kosmitów. Jedną z największych organizacji przez którą udzielają się rzekome wtyki w rodzaju „Pana X” jest Projekt Camelot (www.projectcamelot.org). Camelot jest zamkiem króla Artura gdzie znajduje się okrągły stół dla 12 rycerzy (12+1, odnośnik do zodiaku). Okrągły Stół to również nazwa tajnego stowarzyszenia Cecila Rhodesa, które poświęcone jest idei rządu światowego. Tak więc znów mamy symbolike tajnych stowarzyszeń/numerologii połączoną z kosmitami. MJ-12, 12 rycerzy okrągłego stołu – kolejną „wtyką” Projektu Camelot jest Clifford „Stone” (Kamień). Kamień taki jak w masonerii, czy może taki jak w legendzie o mieczu króla Artura? Jim “Marrs” opowiada o Marsie i anomaliach księżyca, UFO, kosmitach, reptilianach i antycznych astronautach (Marrs pracował również z Oliverem „Stone” przy filmie o JFK). Michael St. Clair z linii krwii Illuminati St. Clair/Sinclair i John Lear z rodziny Lear Jet (militarno-przemysłowej) to kolejni goście Projektu Camelot opowiadający o kosmitach, tak samo jak Richard Hoagland.

Richard Hoagland używa masońskiego “Enterprise” w nazwie swojego projektu www.enterprisemission.com. Hoagland, regularny gość w programie Coast 2 Coast AM oraz mówca przy ONZ, który podobno ma wtyki i przyjaciół w NASA opowiada o piramidach, twarzach i innych anomaliach na Marsie które wg. niego są ukrywane przez NASA. Wspomina też o heksagonie na Saturnie i znikaniu pszczół. Czy on naprawdę ujawnia tajemnice NASA czy też gra „przyjaciela” po to by uwiarygodnić się przed ludzmi w celu ich dalszej indoktrynacji? Czy Hoagland pracuje dla NASA lub przynajmniej dla masonerii, dostarczając antytezy dla tez NASA w hegeliańskiej dialektyce? NASA dostarcza nam informacji oficjalnych, zaprzecza istnieniu kosmitów i anomalii na Księżycu i Marsie które mogą za nimi przemawiać. Zacznijmy jednak od tego że NASA sfingowała lądowanie na Księżycu, o czym ani Hoagland ani wielu mu podobnych nawet nie wspomina. Tak więc Hoagland staje się fałszywą antytezą tez NASA, syntezą zaś ma być społeczne zaakceptowanie tego że coś jest na rzeczy – kosmici muszą istnieć.

“Dr. Steven Greer jest dyrektorem Projektu Disclosure, organizacji non-profit pracującej w celu pełnego odtajnienia faktów dotyczących UFO, inteligencji pozaziemskiej i utajnionej technologii energii i systemów napędu. W czerwcu 2002 roku w swoim artykule ostrzega przed tym jak fałszywa inwazja UFO ma być przedstawiona opinii publicznej, tak by ludzie świadomie oddali swoje prawa i wolnośc i oddali się w ręce rządu który ma ich bronić przed złymi obcymi. Greer opisuje ostateczny as w rękawie – sfałszowane zagrożenie z kosmosu. Od roku 1992 ten scenariusz przewija się ciągle w ustach tuzinów moich dobrze ulokowanych kontaktów. Oczywiście, na początku się z tego śmiałem, myślac że jest to zbyt absurdalne i przesadzone. Dr. Rosin dała swoje świadectwo Projektowi Disclosure przed 11/9. Jednak mimo wszystko kolejne osoby mówiły mi szczegółowo o tym że statki które wyglądają na UFO są budowane przez sekretne rządowe „czarne projekty” i wykorzystywane są do symulowania działań ET, takich jak uprowadzenia lub okaleczanie bydła, po to by siać od wczesnych lat strach w społeczeństwie przed możliwym zagrożeniem z kosmosu. Tak jak w filmie Dzień Niepodległości może nastąpić próba militarnego zjednoczenia świata gdzie kosmici będą nowym, galaktycznym kozłem ofiarnym (tak jak Żydzi w Trzeciej Rzeszy). Nie dajcie się zwieśc. Poprzez łączenie faktów z fikcją, poprzez symulowanie incydentów z UFO które mogą być dla nas przerażające, realizowany jest plan stworzenia nowego, idealnego wroga spoza naszej planety. I kto wtedy będzie mądrzejszy? – Paul Joseph Watson, “Order Out of Chaos” (167)

http://radtrap.wordpress.com/2011/06/01/co-stoi-za-propaganda-ufo/#comment-617

http://www.prisonplanet.pl/

phpBB [video]

Na Hawajach zaobserwowano dwa wschody Słońca
admin, śr., 2011-06-01 18:40

Większość tak zwanych „filmów planety X” to nic innego jak refleksy światła na soczewkach tworzenie wrażenie zwielokrotnienia tarczy słonecznej, często zdeformowanej i znacznie mniejszej. W tym przypadku jasny obiekt nie może być refleksem tarczy, bo tarcza jeszcze jest poza horyzontem. Co zatem wschodziło 28 maja na niebie Hawajów?

Obserwatorium CFH (Canada French Hawaii) posiada światowej klasy teleskopy o przekątnej 3,6 m umożliwiające śledzenie ciał niebieskich w paśmie widzialnym i podczerwonym.

Obserwatorium znajduje się na szczycie Mauna Kea na wysokości 4200 m. Jest to uśpiony wulkan położony na głównej wyspie Hawai. CFH Telescope rozpoczął działalność w 1979 roku.

Oto obraz zarejestrowany przez jedną z kamer internetowych. Nagranie pochodzi z dnia 28 maja tego roku. Widzimy dokładnie, że przed wschodem Słońca wschodzi coś jeszcze. Jest to na tyle jasne, że rozświetla część nieboskłonu, po czym gaśnie wraz ze wzrostem jasności Słońca.

http://zmianynaziemi.pl/wideo/hawajach- ... ody-slonca

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Olgutek pisze:
Nagranie pochodzi z dnia 28 maja tego roku. Widzimy dokładnie, że przed wschodem Słońca wschodzi coś jeszcze. Jest to na tyle jasne, że rozświetla część nieboskłonu, po czym gaśnie...

Przed Słońcem wschodzi Księżyc :D
"Gaśnie" bo tak pracują takie kamery.
Ludzie! ogarnijcie się trochę...

Awatar użytkownika

Olgutek pisze:
phpBB [video]

Na Hawajach zaobserwowano dwa wschody Słońca
admin, śr., 2011-06-01 18:40

Większość tak zwanych „filmów planety X” to nic innego jak refleksy światła na soczewkach tworzenie wrażenie zwielokrotnienia tarczy słonecznej, często zdeformowanej i znacznie mniejszej. W tym przypadku jasny obiekt nie może być refleksem tarczy, bo tarcza jeszcze jest poza horyzontem. Co zatem wschodziło 28 maja na niebie Hawajów?

Obserwatorium CFH (Canada French Hawaii) posiada światowej klasy teleskopy o przekątnej 3,6 m umożliwiające śledzenie ciał niebieskich w paśmie widzialnym i podczerwonym.

Obserwatorium znajduje się na szczycie Mauna Kea na wysokości 4200 m. Jest to uśpiony wulkan położony na głównej wyspie Hawai. CFH Telescope rozpoczął działalność w 1979 roku.

Oto obraz zarejestrowany przez jedną z kamer internetowych. Nagranie pochodzi z dnia 28 maja tego roku. Widzimy dokładnie, że przed wschodem Słońca wschodzi coś jeszcze. Jest to na tyle jasne, że rozświetla część nieboskłonu, po czym gaśnie wraz ze wzrostem jasności Słońca.

http://zmianynaziemi.pl/wideo/hawajach- ... ody-slonca

Lubie portal zmianynaziemi za rzetelność, ale z tym to już przesadził. Przecie wyraźnie widać, że to księżyc plus dwie planety.

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Tytuł: Elenin 2011
Witam,

phpBB [video]

Wiem, że temat był już na forum, ale z aktualnych źródeł temat ten wygląda dla mnie trochę inaczej. Ponieważ, jak wiecie niebawem kończy się kalendarz majów i potwierdzeniem również w tej kulturze dla nich miało być pojawienie się na niebie "czegoś w kolorze czerwonym" Nic innego w tym czasie w sąsiedztwie ziemi nie przelatuje

Na dzień 4 maja 2011 dystans do komety Elenin to około 274 miliony kilometrów. Kometa nazywa się Elenin i nosi taką nazwę na cześć swojego odkrywcy Leonida Elenina, Rosjanina mieszkającego pod Moskwą w miejscowości Lubiercy. Na razie wszystko wskazuje na to, że Elenin przejdzie w bezpiecznej odległości od Ziemi, jednak jej orbita jest niestabilna i może ulec kolejnym zmianom, gdy Elenin zderzy się po drodze z którymś z asteroidów.

Elenin została odkryta w grudniu zeszłego roku i obliczono wówczas, że przejdzie ona obok naszej planety w odległości 8.8 jednostek astronomicznych (Au). 1 Au to równowartość dystansu od Ziemi do Słońca. Obecnie jednak ta kalkulacja uległa poważnej zmianie i Elenin ma minąć Ziemie w odległości zaledwie 0.24 Au a nawet 0.15 Au. Dla porównania Księżyc znajduje się od Ziemi w odległości 0.00256 Au. Jeśli orbita komety Elenin nie ulegnie zmianie znajdzie się ona najbliżej Ziemi ok. 18 października 2011 r. Kometa ciągnie za sobą ogon pełen materiału skalnego i lodu. Ogon ten może zawadzić o Ziemię ok. 6 listopada 2011 r. Także myślę że ziemia coś z tego materiału przyciągnie. Co ciekawe nie potrafię odnaleźć spójnych informacji co do wielkości tego obiektu.

Niektórzy nazywają Elenin powracająca Planetą X – czyli Nibiru, podejrzewając, że jej orbita dookola Słońca wynosi 3600 lat i to o niej pisali starożytni Sumerowie. Inni widzą w komecie spełnienie się przepowiedni Indian Hopi i nadciągającą Błękitną Gwiazde Katsina. Przepowiednia Majow mówi z kolei, że: ” w czasie 12 baktun i 13 ahau (28 pażdziernika 2011 r.) nastąpi powrót Przodków i Mędrców”

Obrazek

Szukając dalej natknąłem się na ciekawy film mówiący o tym, że Nasa podobno rozsyła informację na temat rzekomego wpływu tej komety na naszą planetę oraz podała konkretne daty, w których kometa będzie w linii z Ziemią i Słońcem. Zatrzymajcie na 16 sekundzie
phpBB [video]

Różnie to bywa z tymi publikacjami o NASA, wiem że pomyślicie, że to pewnie naciągane, ale ktoś sprawdził te dane i daty potwierdzają i pokrywają się z faktycznym położeniem komety względem słońca i ziemi.

Proponuję złapać się krzesła i zobaczyć poniższy film do końca. Są tu potwierdzenia konkretnych katastrof, które akurat mogą mieć jakieś konkretne powiązanie ze zjawiskiem zrównania się ciał niebieskich w linii, o którym pisałem wcześniej.
phpBB [video]

szukając dalej znalazłem trochę aktualnych zdjęć

phpBB [video]

oraz taką informację (koniecznie zobaczcie do końca)

phpBB [video]

Mam przeczucie, że Elenin to taka robocza (myląca) nazwa dla tego co powszechnie nazywa się Tiamat, Szatan, Mesjasz czy też Nibiru. Jak by na to nie patrzeć, gdyby sprawa nie miała większego znaczenia to informacje na ten temat były by przejrzyste a sam ten obiekt nie byłby przedstawiany tak enigmatycznie. Oczywiście mogę się mylić, ale ze źródeł jakie zamieszczam i które przeglądałem wnioskuję, że całość układanki jest jak najbardziej logiczna.

Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 22:10 przez Globalblaster, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł: Re: Elenin 2011
Master Mason * 3rd Degree

"Na dzień 4 maja 2011 dystans do komety Elenin to około 274 miliony kilometrów.
...zwłaszcza gdy kometa będzie przedzierać się przez Obłok Oorta."

Ludzie opamiętajcie się bo inaczej to forum będzie miało wartość informacyjną niczym Fakt. W jaki sposób kometa czy nie - Elenin - będąca 4.05. w odległości 274 000 000 km od ma się przedzierać przez obłok Oorta znajdujący się na krańcu Układu Słonecznego? Nie wklejajcie bez opamiętania bzdur doszczętnych.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Przetłumaczcie napisy na youtube z angielskiego na polski.
phpBB [video]

phpBB [video]

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Kurcze muszę zgodzić się z Sekatorem, ktoś kto wymyśla te bajeczki nie ma podstawowej wiedzy z astronomii...

Z Wikipedii:
"Obłok Oorta - hipotetyczny, sferyczny obłok składający się z pyłu, drobnych okruchów i planetoid obiegających Słońce w odległości od 300 do 100 000 AU."

Zatem gdzie Rzym, gdzie Krym - może to błąd w tłumaczeniu Mruga ...

posłuchaj mojej audycji Teoria Chaosu
teraz na żywo w Radiu Na Fali i Radiu Paranormalium w każdy piątek po 24!

Cytuj:
"Na dzień 4 maja 2011 dystans do komety Elenin to około 274 miliony kilometrów.
...zwłaszcza gdy kometa będzie przedzierać się przez Obłok Oorta."

Wybaczcie mój błąd, pomieszałem 2 wiadomości z różnych okresów razem i nie doczytałem. Dzięki za poprawienie. Postaram sie maxymalnie rzetelnie teraz sprawdzać wszystko...

Panie Claude Monet - a Pan po co tu zagląda na forum ludzi zajmujących się "teoriami spiskowymi", które nie wiele mają wspólnego z prawdą?

Przecież tak uważasz, czyż nie? :D

Zastanawiające...

Bardzo fajnie zmontowany materiał informacyjny. Przemyślane powiązania- widać, że autor dobrze wcześniej rozważył to co napisał i zrobił dobrą syntezę informacji płynącej z wielu źródeł. Szczerze- to wolałabym widzieć takich wpisów więcej- uważam, że takie syntetyczne oglądy pomagają szybciej < przetwarzać > to co się ogólnie dzieje i można dla własnego oglądu rzeczywistości tym samym więcej zrobić. Bardzo pożyteczny, kawał dobrej roboty.

Wybaczcie, jednak nieczęsto pojawiają się tu informacje cechujące się bardziej rozbudowaną próbą połączenia kilku pozornie odległych informacji w jakąś spójną całośc. Mam wrażenie, że przeklejac artykuły albo filmy z innych portali potrafi każdy. Wypowiedziec się wielokontekstowo- w oparciu o posiadane informacje - już niekoniecznie.

Przeryłam całość materiału w poszukiwaniu owej "haniebnej" pomyłki i się nie doszukałam (rozumiem,że @GlobalBlaster chyba ten fragment wyciął ze swojej wypowiedzi, czy to może jest w którymś z tych filmów?) Jednak pomimo tego, że nie mogę tej informacji tu namierzyc, nie uważam, żeby ta drobna pomyłka obniżyła jakość zawartości merytorycznej przedstawionego tu materiału informacyjnego. Zresztą sam autor się chyba do popełnionego błędu przyznał- więc chyba to ok? Przynajmniej dla mnie świadczy to o pewnej pokorze..... no i odwadze, a te dwie cechy osobiście w ludziach wysoko cenię.

Poza tym - czy ten błąd informacyjny zmienia fakt, że kometa tu leci i za jakiś czas będzie blisko ziemi? Że zarejestrowano pewną korelację pomiędzy koniunkcjami w jakie wchodzi a aktywnością sejsmiczną na ziemi, co jak sądzę ma realny wpływ na nasze życie? Co ta błędna informacja zmienia w kontekście przepowiedni Indian Hopi?

Poza tym- przepraszam @Colud mOnet, jakie bajeczki i jakie wymyśla i kto i na jaki temat? Bo się pogubiłam- do czego konkretnie odnosisz swój komentarz? Uważam, że najlepszą formą krytyki jest pokazanie, że samemu potrafi się lepiej coś zrobic- proszę bardzo panowie @Cloud mOnet & @Sekator- macie szerokie pole do popisu: bardzo chętnie zobaczę co sami macie do powiedzenia. I możecie miec pewnośc, że jeśli odważycie się zaprezentować swój własny punkt widzenia i nawet jeśli znajdą się tam jakieś drobne błędy( czy się z nim nie do końca zgodzę), to- przynajmniej z mojej strony- nie czeka was kompletnie deprecjonująca wasze wysiłki ocena.

Awatar użytkownika

George Kavassilas od poczatku twierdzi ze planeta-X/Elenin/Nibiru (jak zwal tak zwal) istnieje i przez większość czasu byla nie widoczna bedac po drugiej stronie Slonca w stosunku do Ziemi.

Zreszta zdjecia komety Elenin zmierzajacej w kierunku Ziemi z 6 "pojazdami" chowajacymi sie za nia pokrywaja sie z relacjami Georga o masowej ewakuacji planety (w polowie 2012),wiec kto wie,przekonamy sie niedlugo.

Jedyne co mi tu nie gra to fakt ze kometa Elenin ma byc najblizej Ziemi w pazdzierniku tego roku,ponad pol roku przed polowa roku 2012.Z drugiej strony niektorzy twierdza ze rok 2011 jest w rzeczywstosci rokiem 2012 tylko przez czyis tam blad doszlo do przesuniecia o rok w kalendarzu w I-III w.n.e.

edit:

I jeszcze zastanawiajacy dokument wydany dokladnie na rok przed planowanym przejsciem planety Elenin kolo Ziemi,mowiacy o mozliwosci "bliskiego spotkania" z jakims obiektem:

www.whitehouse.gov/sites/default/files/ ... -house.pdf

Obrazek

Awatar użytkownika

Kate pisze:
Poza tym- przepraszam @Colud mOnet, jakie bajeczki i jakie wymyśla i kto i na jaki temat? Bo się pogubiłam- do czego konkretnie odnosisz swój komentarz? Uważam, że najlepszą formą krytyki jest pokazanie, że samemu potrafi się lepiej coś zrobic- proszę bardzo panowie @Cloud mOnet & @Sekator- macie szerokie pole do popisu: bardzo chętnie zobaczę co sami macie do powiedzenia. I możecie miec pewnośc, że jeśli odważycie się zaprezentować swój własny punkt widzenia i nawet jeśli znajdą się tam jakieś drobne błędy( czy się z nim nie do końca zgodzę), to- przynajmniej z mojej strony- nie czeka was kompletnie deprecjonująca wasze wysiłki ocena.

Proszę bardzo Kate - nagrałem z 40h audycji i podcastów, które możesz posłuchać za darmo, czyli wszystko finansowałem i finansuję z własnej kieszeni! Nieskromnie powiem, że mnóstwo pracy to wymagało (i wymaga!). Tak więc nie jestem zupełnym anonimem, bo przynajmniej mój głos znacie :)...
Zapraszam Ciebie Kate jak i wszystkich, absolutnie wszystkich do znajdowania błędów i komentowania tego co nagrywam (w tym wypowiedzi gości)!
Mówienie o błędach i nieprawidłowościach to konieczność! Bez tego traci się wiarygodność. :ninja: 8-)

Nibru i inne historie (np. że za kometą Elenin są statki obcych czyhających na cywilizacje ludzką) odwracają uwagę od naprawdę istotnych rzeczy, jak zmiany społeczno-polityczne na ziemi, odkrycie naszej historii (np. Egipt) czy zbliżający się kontakt z obcymi cywilizacjami, a także ich rozległą eksplorację i eksploatację dóbr w "naszym" Układzie Słonecznym (np. Saturn, Księżyc).
Już teraz większość ludzi uważa, że "odleciałem", pomimo, że staram się nie łykać wszystkiego jak leci (jak w tym temacie), a nie jest to przyjemne (pomimo że się przyzwyczaiłem). Wielu ludzi odmawia uczestnictwa w audycji ze względu, że terminy UFO, jak i teorii spiskowych są w polskim społeczeństwie pejoratywnie odbierane. Ja się tego nie wstydzę, czy przejmuje jak mnie widzą inni, ale naprawdę nie powinniśmy być tak pewni wszystkiego, bo świadczy to niedobrze o nas samych.

Pamiętacie historie z kometą Hale-Bopp? Jedna sekta popełniła zbiorowe samobójstwo, tak uwierzyli w swoje bajki. Ja apeluję o umiar i jeśli nie mamy dowodów to pisać jako o możliwości i nie obrażaniu się jak ktoś znajdzie błąd - jak przecieknie więcej od NASA, czy ESA to kto wie, może będzie rewolucja.

Ps. Witaj Mikołaju, zaglądam i piszę tutaj, bo to jest najlepsze forum o teoriach spiskowych w Polsce - z innych forów mnie powywalali, albo dawali bany za próbę obrony danego tematu. Spróbujcie z takimi tematami na innych forach zaistnieć, rzucą się na was tamci "oklapkowani" forumowicze, jak wilki na owcę :D...

@Sekator- macie szerokie pole do popisu: bardzo chętnie zobaczę co sami macie do powiedzenia.

Nie zamierzam się z nikim kłócić, ale jeśli ktoś pisze o Elenin znajdującej się ok. 200 000 000 km od nas, a potem twierdzi, że przeleci przez Obłok Oorta co może zmienić jej orbitę który znajduje się kilkanaście miliardów km od Ziemi to oznacza, że artykuł jest do niczego. Jeśli tego nawet nie potraficie ogarnąć tzn. że ogarnąć nie możecie niczego.

Awatar użytkownika

Wiadomo ze nie chodzi o rozsiewanie paranoi czy paniki.Wiadomo ze nie chodzi o to zeby skupiac sie na jednej kwestii.Trzeba poszerzac swiadomosc we wszystkich kierunkach najlepiej jednoczenie.Jesli o mnie chodzi kwestia planety-X nie odwraca mojej uwagi od innych tematow,powiedzialbym ze wrecz je ubogaca.Wiecej sie dzieje :) Osobiscie nie wierze w jakakolwiek kolizje z czymkolwiek to strachy na lachy.Jednak ze "cos" sie znajduje w cieniu komety uwazam za prawdopodobne.

Pozdrawiam

Obrazek

Ja tylko nie chcę by ktoś dyktował mi co jest wazne a co nie, co jest odwracaniem uwagi a co nie

Odwracaniem uwagi jest Taniec z Gwiazdami i M jak MIłość

dla mnie każdy temat jest ważny i kązdy chcę zgłębiać

a nie tylko zmiany społeczno polityczne. To tylko mały urywek rzeczywistości, więc nie każ mi się zamykać i gadać tylko o Bilderbergach i bankach -

Elenin, czy NIbiru, czy UFO - nic tu nie jest sprzeczne i pozwól, niech każdy sam oceni co jest ważne a co nie

czas pokaże kto miał rację. Bo dziś jeden uznaje, że tylko TAMTO jest ważne, inny że to i zakazałby rozmów na te tematy. WARA! Wolność słowa, wypowiedzi i debaty na tym polega, że nie potrzebujemy cenzorów, recenzentów i ludzi, ktorzy będą mi wmawiać co jest najważniejsze, a co mam pominąć bo to bzdura.

Wszystko jest ważne. Nie patrząc w kosmos i duchowość nie wiele zrozumie się z tego co materialne - takie jest moje i wielu zdanie

do tematu dodam tyle:

Hopi wierzą, że są bezpośrednimi potomkami Plejadan, z konstelacji Plejad. Także u plemion Navajo, Irokezow i Cree historia ta jest znana i powtarzana. Na przykład Indianie Cree mówią, ze kiedyś zeszli na ziemie w postaci duchowej aby następnie przebrać postać z ciała i krwi. Hopi posiadają rysunki statków powietrznych w formie oświetlonych dysków, które są wręcz uderzająco podobne do zdjęć prezentowanych przez Billy Meier-a.
(źrodło: http://www.crystalinks.com/hopi1.html )

Tak więc dziwnym trafem zbliżamy się do roku 2012, coraz więcej na naszej planecie jest kataklizmów i anomalii pogodowych i gdy wydawało się, że mitologia związana z Nibiru całkowicie upada (miało być już widoczne gołym okiem dawno wg. wielu podań) – a tu nagle ujawniony jest fakt, że przez nasz Układ Słoneczny przeleci sobie kometa Elenin… Zauważcie, że jej przybycie oraz punkt w którym opuści ona nasz układ planetarny zbiega się dziwnym trafem z końcem kalendarza Majów. Prześledźcie sobie także ponownie trajektorię jej lotu – uspokaja się nas, że niby przejdzie ona daleko od Ziemi – teoretycznie tak, ale… po pierwsze – nie wielu ludzi zwraca uwagę jak długi czas będzie ona w okolicy naszej planety, gdyż jej tor zbiega się w dużym stopniu z naszym ruchem wokół Słońca, a po drugie – nie wiadomo, jak długi ma ogon i co ze sobą on niesie! Jest to o tyle ważne, że jej ogon odchyli się zapewne w stronę Ziemi, gdy zakręci ona wokół naszej gwiazdy. Mało tego – w późniejszym czasie nasza planeta przejdzie przez to co ona za sobą pozostawi!

A teraz nieco ciekawostek, także zawartych w powyższym filmie. Wielu zauważa niezwykłe zbieżności wydarzeń związanych z Elenin z treścią filmu „Deep Impact” – (Dzień zagłady). I tak na przykład tamta kometa na początku filmu odpowiadała kryptonimowi E.L.E. – co oznacza Extinction Level Event – co można by przetłumaczyć „wydarzenie o poziomie wyginięcia” – coś jak w przypadku przyczyny śmierci dinozaurów… Jest a tu mamy ELE-NIN, NIN jak NINE – dziewięć? Mamy więcej zbieżności filmu z rzeczywistością. W oby przypadkach prezydent jest czarnoskóry (film z 1998 roku, gdy nikt nie wyobrażał sobie czegoś takiego!), dzieciak, który odkrył kometę nazywał się Leo Biederman – rosyjskie nazwisko, tak jak Leonid Elenin – oboje odkrywcy urodzili się w styczniu, no i obie komety zostały odkryte 10 dnia miesiąca – maj 1999 roku w filmie oraz 10 grudzień 2010 – 11 lat później. takich zbieżności jest znacznie więcej – polecam poszperać w sieci…
To nie wszystko. Kolejnym elementem jaki każe mi zastanawiać się nad tym wszystkim jest to, że kiedyś bardzo wiele czytałem o tym, że niektóre cywilizacje mogą podróżować na takich kometach (czy za pomocą nich?) oraz, że jest to także związane z falą 2012. Jest też wiele informacji o tym, że pewna forma kontaktu z przybyszami się zbliża. Tak wiele sygnałów w jednym czasie daje do myślenia. Przypomniał mi się także pewien fragment z channelingów kasjopejan:

30-09-94

P: (L) Czy to prawda, że w regularnych odstępach słońce wypromieniowuje ogromne ilości energii elektromagnetycznej, która wtedy sprawia, że planety systemu słonecznego oddziałują między sobą wzajemnie w większym lub mniejszym stopniu?
O: Inne nieregularne pulsacje zdeterminowane przez zewnętrzne wibracyjne wydarzenia.
P: (L) A więc słońce nie jest źródłem okresowości „wymierań”, czy tak jest?
O: Czasami. Jest wiele przyczyn.
P: (L) Dobrze, jaka jest przyczyna tego, że to powtarza się jak w zegarku? Czy jest jakiś powód, który ma związek z regularną pulsacją?
O: Deszcze komet.
P: (L) Skąd pochodzą te deszcze komet?
O: Z gromady o własnej orbicie.
P: (L) Czy ta gromada komet orbituje wokół słońca?
O: Tak.
P: (L) Jak często ta gromada komet przybywa na płaszczyznę ekliptyki?
O: Co 3600 lat.
P: (L) O jakim ciele niebieskim mówili Sumerowie, gdy opisywali przechodzącą planetę lub Nibiru?
O: Komety.
P: (L) To ciało komet?
P: (L) Czy ta gromada komet wydaje się być pojedynczym ciałem?
P: (L) Czy to ten sam obiekt, o którym mówi się, że jest w drodze do nas w obecnych czasach?
P: (L) Kim byli Annunaki?
O: Obcy.
P: (L) Skąd oni pochodzili?
O: Zeta Reticuli.
P: (L) Czy oni tu przybywają za każdym razem, gdy gromada komet się zbliżała, by wysysać energię dusz wytworzoną przez strach, chaos i tak dalej?
P: (L) Te dwa wydarzenia są luźno ze sobą powiązane?
P: (L) Czy to dlatego oni są teraz tutaj?
O: Blisko.
P: Czy istnieje duża flota statków kosmicznych podróżujących na fali i zbliżających się do naszej planety?
P: (L) Skąd są te statki?
O: Zeta Reticuli.
P: (L) Kiedy one przybędą?
O: Od 1 miesiąca do 18 lat.
P: (L) Jak może być taka duża rozbieżność w czasie?
O: To jest tak ogromna flota, że zaginanie przestrzeni/czasu jest nieregularne i trudno jest określić czas przybycia w sposób, w jaki wy mierzycie czas.
P: (L) Czy te statki podróżują na jakiegoś rodzaju „fali”?

26-11-94

P: (L) Powiedzieliście nam przez to źródło, że istnieje gromada komet związana w pewien interaktywny sposób z naszym układem Słonecznym i że ta gromada komet pojawia się w płaszczyźnie ekliptyki co 3600 lat. Czy tak?
O: Tak. Ale teraz jedzie na fali granicy rzeczywistości czwartego poziomu, gdzie wszystkie realia są inne.
P: (L) OK, więc gromada komet podróżuje na fali granicy rzeczywistości. Czy to oznacza, że kiedy osiągnie układ słoneczny, że jej wpływ na układ słoneczny czy na planety w układzie słonecznym, czy na nas, może czy nie może być złagodzony przez fakt tego przejścia? Czy jest to czynnik łagodzący?
O: Będzie złagodzone.
Tak więc tu się może szykować o wiele większe zamieszanie, niż nam się wydaje…
Z motywem komet, a nie planety – jak twierdzą fani Nibiru – spotykałem się o wiele częściej w wielu przekazach i przepowiedniach, a nawet książkach o OOBE ( Bruce Moen – w jednej ze swych książek opisywał, jak był w miejscu gdzie planuje się czas i wydarzenia dla Ziemi i tam był motyw zbliżającego się ciała niebieskiego, blisko Ziemi, co ma powodować znaczne zmiany). Komety mogą być tutaj zapowiedzą poważnych zmian…
No właśnie – czas na podsumowanie jak to widzę. Jest kilka możliwości. Otóż, może być tak, że globalna elita wie, że coś ważnego, doniosłego może być widoczne na niebie i próbować to wykorzystać nakręcając spiralę strachu i grozy – zatem jakby zagrożenie wielkie z kosmosu nie jest, ale oni będą próbować ugrać coś na dziwnym zjawisku preparując nawet katastrofy, dezinformując o Elenin, Nibiru itp To wszystko ma służyć zbudowaniu NWO na bazie mega kryzysu.
Ale jak dla mnie to naciągane, by to wszystko miało być wymyślone – za dużo wskazuje na faktyczne zjawisko kosmiczne mające wpływ na Ziemię. Raczej stawiam, że ci ludzie wiedzą, mniej więcej co się święci – i owszem, będą próbowali to wykorzystać na swoją „mańkę”, ale to będzie coś realnego i być może nawet niebezpiecznego. Dodatkowo sprawa obcych cywilizacji – no niezłe zamieszanie.
Oczywiście dopóki się coś nie wydarzy, są to tylko spekulacje. Niemniej warto wiedzieć i być gotowym na każdy scenariusz. Wiedza chroni, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika

TwinEarth pisze:
MRozbicki pisze:
To tylko mały urywek rzeczywistości, więc nie każ mi się zamykać i gadać tylko o Bilderbergach i bankach - Elenin, czy NIbiru, czy UFO - nic tu nie jest sprzeczne i pozwól, niech każdy sam oceni co jest ważne a co nie czas pokaże kto miał rację. Bo dziś jeden uznaje, że tylko TAMTO jest ważne, inny że to i zakazałby rozmów na te tematy. WARA! Wolność słowa, wypowiedzi i debaty na tym polega, że nie potrzebujemy cenzorów, recenzentów i ludzi, ktorzy będą mi wmawiać co jest najważniejsze, a co mam pominąć bo to bzdura.

Ktokolwiek pracował intelektualnie, wie, że łatwo popełnić pomyłkę, zwłaszcza w szczegółach. Co wcale nie umniejsza zrozumienia tematu !!
To forum nie pretenduje do miana naukowego. Tutaj szukamy prawdy, gdziekolwiek się ona znajduje i ilekolwiek dzieli nas od niej jednostek astronomicznych :tak:

Tutaj nie chodzi o sam błąd, ale o szerzenie kompletnie nie sprawdzonych informacji jako prawdopodobnych. Oczywiście nikomu nic nie zabraniam, ale ja na tym także w jakiś sposób tracę, jako poszukiwacz spisków i dużo wartościowych ludzi to zniechęca...

Jestem pełnym zwolennikiem wolności słowa. Czyli dopuszczam wolność wypowiedzi każdemu, powtarzam każdemu i o wszystkim! A nawet obrażania kogokolwiek i czegokolwiek.
Z tego wynika że nie będę zabraniał głosić zboczeńcowi, że seks z dzieckiem jest ok, czy też naziście, czy komuniście, który będzie głosił swoje brednie. I to absolutnie nie oznacza, że ich poglądy popieram, bo nie!
Na tym polega wolność słowa! Czyli dopóki nie grozisz, czy przeklinasz (rzucasz klątwy) inne osoby, możesz mówić co chcesz. Liberalism Uber Alles!

Zatem oczekuję od Was wzajemności, że także pozwolicie mi mówić to, że zajmowanie się niektórymi rzeczami (np. statki kosmiczne lecące za kometą, czy czymkolwiek innym) nie jest rozsądne, gdyż odwraca uwagę od naprawdę istotnych rzeczy w dzisiejszej Polsce i Świecie, jak GMO, załamanie się systemu finansowego Polski (brak emerytur i 50% bezrobocie), cenzura Internetu, zabieranie dzieci rodzicom, po równie ważne, ale spiskowe jak Free Energy, czy UFO Disclosure.

W sprawach astronomicznych zatem uważam warto powoływać się nie tylko na autorytety z mainstreamu naukowego, ale także naukowe, ale ze świata badaczy spisków np. Richard Hoagland, jednak pomijając wypowiedzi dyletantów, którzy temat ośmieszają, ewentualnie opatrując je słowem "wizja"/"channeling".
Mam prawo tak uważać i tak uważam...

TwinEarth pisze:
@Claude mOnet
Łatwo krytykować i lekko ferować wyroki jak się WSZĘDZIE ukrywa za pseudonimem.

A co by zmieniło moje nazwisko? Zmieni to co mówię w prawdę, bo jest kłamstwem teraz? Nic nie zmieni innym, ale zmieni i to bardzo mnie samemu. Dlaczego? Powód jest banalnie prosty - planuję wrócić do Polski i zainwestować tam pieniądze, a z łatką wyznawcy Teorii Spiskowych i UFO wszelka działalność gospodarcza jest bardzo utrudniona w tym jakże bogobojnym i przyjaźnie nastawionym do nieszablonowych osób, kraju...
Ot i powód całej mojej konspiry. Przynajmniej mój głos znacie, więc taki anonimowy nie jestem (jak znaczna większość ludzi w Internecie), a spora część słuchaczy radia KonteStacja poznała mnie osobiście (w tym roku w lipcu będzie kolejna okazja dzięki imprezie KontestCamp)...
Po inwestycji się ujawnię, także zapewne w tym roku będzie tzw. comin' Out... i nie będzie od tego odwrotu! :D

Awatar użytkownika

phpBB [video]

phpBB [video]

to jest kometa a nie gwiazda... :bangheadwall:

Z informacjami zawsze tak jest, że jak się szuka informacji w stosie nieprawd i manipulacji natrafia się na błędy, pomyłki itp, ale to nie dezawuuje całej pracy i efektów

Gdyby tak było żaden wynalazca nic by nie odkrył bo załamałby się po kilku pomyłkach w obliczeniach

to normalne:)

Słuchajcie - ja czuję podskórnie że ta Elenin to jest to, zaczyna się dziać. czuję to mocno - wiele info potwierdza - zarówno channelingi, że ta kometa to coś więcej niż kometa, może nawet kilka komet plus statki - także Indianie Hopi tu pasują oraz teorie Rajskiej, papierskiego (flota statków) - wszystko się zgadza, co wywołuje u mnie aż dreszczyk emocji...

phpBB [video]

Awatar użytkownika

MRozbicki pisze:
... ja czuję podskórnie że ta Elenin to jest to, zaczyna się dziać. czuję to mocno - wiele info potwierdza - zarówno channelingi, że ta kometa to coś więcej niż kometa, może nawet kilka komet plus statki...

Na co ONI czekają... :ninja:

http://davidicke.pl/forum/na-co-oni-czekaj-t147.html

Kod Biblii: EarthShake... :ninja:

Komunikat - klucz nasa z 10.06.2011 :ninja:

D.U.M.B. - StorEnd

Ale przecież nic się nie dzieje, Titanic musi płynąć dalej. :język:

Etc.

Jesteście przygotowywani do roli niewolników:
http://www.youtube.com/watch?v=qz9H4wQwk0g

Co w życiu jest istotne, ważne, naj-ważniejsze:
http://www.youtube.com/watch?v=Q_I6jc0iJ8A

Awatar użytkownika

TwinEarth pisze:
@Cassandra

D.U.M.B. - StorEnd

Czy możesz więcej informacji o tym wrzucić? Nie mogę nic sensownego znaleźć. ...

Całe forum ale Ok, podpowiadam.

Wyszukiwarka forumowa. Mruga

http://davidicke.pl/forum/storend-t6298.html

D.U.M.B.

http://davidicke.pl/forum/dr-richard-sauder-phd-d-u-m-b-t7396.html

[ENG]
http://davidicke.pl/forum/xcon-2004-dr-richard-sauder-hidden-empire-underground-base-t1151.html

Phil Schneider (geolog) wykład:
http://davidicke.pl/forum/phil-schneider-listopad-1995-ostatnie-s-owa-t13.html

Bank nasion (schron) Seed Vault

http://davidicke.pl/forum/globalny-bank-nasion-w-norwegi-t384.html

Jesteście przygotowywani do roli niewolników:
http://www.youtube.com/watch?v=qz9H4wQwk0g

Co w życiu jest istotne, ważne, naj-ważniejsze:
http://www.youtube.com/watch?v=Q_I6jc0iJ8A

Jak już zdążyliście zauważyć śledzę i rozpracowuję temat komety Elenin oraz przepowiedni Indian Hopi w kontekście transformacji i nadchodzącego Nowego Świata dość ostro. Zwróciłem się też do znajomego mi OOBE- nauty - Jonasza, o zapoznanie się z tematem i zbadanie znaczenia dla Ziemi zbliżającej się do nas komety. Oto jego relacja:

Przeczytałem sobie Twoją wiadomość i przyznam że na początku miałem mizerne odczucia co do całej sprawy z kometą, jednak do czasu kiedy przeczytałem przepowiednie. Jeżeli została ona przetłumaczona na polski dosłownie, to znajduje w niej parę ciekawych rzeczy które skłoniły mnie do gromadzenia dalszych informacji.
Biorąc pod uwagę moją interpretację rzeczywistości, można doszukać się tutaj pewnych prawidłowości. Moją uwagę przykuły słowa :

*Niebieska Gwiazda – kolor niebieski odnosi się w energetyce do urzeczywistnienia, ekspresji w najczystszej formie. Niebieska gwiazda może symbolizować nadchodzące oczyszczenie, prowadzące do doskonałości. Myślę że każdy kto zagłębiał się w wiedzy na temat aur czy OOBE uzna moją interpretację za oczywistą. Mówi się o królestwie niebieskim, które z kolei ja interpretuje jako :

*Piąty świat – kolejne sformułowanie padające w przepowiedni, może odnosić się do piątego poziomu świata, piątej „gęstości” czy piątej częstotliwości, czyli miejsca w którym przebywają nasze wyższe jaźnie, doskonałe wersje nas samych. Częstotliwość energii z której ten poziom jest wytworzony, charakteryzuje się niebieskim kolorem. Manifestacja na tym poziomie jest natychmiastowa, o czymkolwiek się myśli, natychmiastowo staje to przed naszymi „oczami”. Kolejna teoria potwierdzająca to, że kometa jest symbolem dążenia do doskonałości.

*Dzień oczyszczenia – te słowa wydają się oczywiste, jednak pragnę podkreślić ich sens. Oczyszczenie nie oznacza końca świata, tylko jego transformację. Zejdą z tego świata rzeczy, które nie będą „gotowe” „dopasowane” do transformacji. Uważam osobiście, że wzrost dynamiki energii całego świata jest naturalnym zjawiskiem, przewiduje że apogeum nastąpi 2012-2013 po czym w roku 2015 wrócimy do normy, wtedy skończy się „fala”. Nie umiem chyba tego wytłumaczyć, ale po prostu słowo oczyszczenie bardzo pasuje do mojej interpretacji tego zjawiska, dlatego pragnę je tutaj podkreślić.

*Będzie alarmem dla nas mówiącym nam jak żyć i że nowy świat nadchodzi. - znam wiele istot które niosą nauki z 5 poziomu rzeczywistości tutaj, na ziemie, mówią nam jak żyć, aby osiągnąć doskonałość. Wiele się od nich nauczyłem i tutaj słowo alarm jest jak najbardziej adekwatne. Z „kolei nowy świat nadchodzi” wg mnie oznacza nieustanny proces dążenia istot żywych do doskonałości. Kometa ma więc być przypomnieniem, że istnieje siła, która prowadzi do doskonałości i że każdy tak naprawdę ją w sobie ma.

Pomyślisz, dlaczego czepiam się tej komety jako wiadomości dla wszystkich ludzi? Tak już zostałem nauczony, że świat daje znaki poprzez okoliczności i nie mówi słowami, ale wydarzeniami, obrazami. Prawda jest taka, że ze światem można się porozumiewać tu i teraz. Nie chce się w to zagłębiać, ma to związek z prawem przyciągania.
*Rozpalą w nas ogień. Będą nas palić nasze pragnienia i nasze konflikty, jeśli nie zapamiętamy pierwotnych nauk i nie powrócimy do życia w pokoju.

---> nic dodać nic ująć, tak odczują transformacje osoby które nie są na nią gotowe. Dokładnie to samo wcześniej dowiadywałem się od przewodników czy nawet innych bytów. Myślę że to będzie główny czynnik powodujący zmiany na ziemi, który przyczyni się do szeregu zmian. Myślę że to są najważniejsze słowa, które powinni usłyszeć teraz ludzie. „pierwotne nauki” ja interpretuje jako wszystko to, co zostało zapisane na tablicy szmaragdowej a później ponownie w kybalionie (wiki – kybalion), to nauki prowadzące do szczęścia i oświecenia, esencja nauk piątego poziomu urzeczywistnienia.

*Czerwona Kachina, czerwone światło – w energetyce oznacza energię, którą można wiązać z bezpieczeństwem, zdrowiem, siłą, wytrzymałością, PRZETRWANIEM. Myśle że nastąpi swego rodzaju dobór naturalny i uważam że właśnie może temu towarzyszyć czerwona aura energetyczna.

Kontakt z Kometą

Właśnie obudziłem się z OOBE dość wykończony. Udało się nawiązać kontakt z tą kruszyną a właściwie przelecieć równolegle obok niej. Wizja była nieczysta, byłem niedostrojony podczas procesu. Wytworzyłem wraz z 2 innymi bytami strumień na mentalnym, czwartym (o jeden wyżej od naszego) poziomie. Nie chciałem „lądować” zresztą miałbym z tym kłopoty bo w ciągu sekundy ta kometa pokonuje kilka swoich długości względem przestrzeni. W takich warunkach to niemożliwe. To tak jakbyś próbował uderzyć piórko unoszące się w powietrzu, gdzie piórko to twoje ciało astralne a pięść to kometa. Udało mi się objąć spory kawałek energetyki tego klocka, jednak nie całe jądro. Nie widziałem co się dzieje dookoła, skupiając uwagę na komecie. Przelot był bardzo krótki i mało udało mi się ustalić. Przelatywałem jakieś 40-80 km od skały, ale te dane są niepotwierdzone, to tylko szacowanie i to bardzo niedokładne. Towarzyszyła mi masa myślokształtów które zakłócały moją uwagę.

Energetyka komety jest niczym nie skażona, nie zawiera szczególnych śladów odciśniętych na elektrum (strukturze energetycznej), dlatego nie ma tam rozwiniętych form świadomości w jakiejkolwiek postaci. Jest bardzo słaba energetycznie, ziemia ma znacznie silniejsze oddziaływanie na ludzi, to świadczy o tym, że ma ona dość małą masę, prawdopodobnie dlatego struktura energetyczna jest taka „zwyczajna”. Może Ci się wydawać że całe zjawisko komety to coś niezwykłego i w sumie parę lat temu miałbyś rację, jednak przy obecnej, podwyższonej energetyce (fala) zjawisko nie wykazuje szczególnych cech. Za kometą, na ogonie zostanie skupiona uwaga wielu istot, w tym ludzi. Fizycznie nie ma tam nic specjalnego, jednak to co niewidoczne wydaje się znacznie bardziej interesujące. Kiedy ogląda się struktury energetyczne układu słonecznego można zauważyć pewne prawidłowości, ta kometa nie jest wyjątkiem. Jedna z „sieci” oplatających kometę rozciągała się wzdłuż mojego strumienia, prawdopodobnie prowadząc na ziemię. Być może ma to z wiązek z uwagą, jaką ludzie poświęcają temu zjawisku. Nie ma tam latających spodków jednak są obecne dziury, prowadzące prosto z 4 poziomu na 3. Czyli z wyższego, do naszego, obecnego. Na 4 poziomie, na którym tworzyłem strumień istnieją istoty które ludzie często nazywają właśnie obcymi, szarakami, reptilianami, są to istoty związane głęboko z naszą mentalnością a wszelkie porwania to można powiedzieć właśnie podróże astralne prowadzone przez te istoty, wtedy ludzie znajdują się w 4 gęstości, nie gotowi na to co ich tam czeka, niedostrojeni są narażeni na nieprzyjemne doświadczenia. Dziury które się tam znajdują to anomalie, podobne dziury znalazła Monika Rajska w Kalifornii, o której Ci mówiłem. Oddziaływania 4 i 5 poziomu świadczą o tym, że wszystko to z czym mamy doświadczenia pnie się jakby w górę, przeskakuje na wyższy poziom i ta kometa również jest związana z transformacją świadomości istot żywych na 3 (naszym) poziomie, bo znajdują się w jej przestrzeni takie właśnie anomalie. Mam nadzieje że zrozumiałeś trochę chociaż piszę tutaj tak fizycznie jak umiem..
Jak widzisz poza oddziaływaniami 4 i 5 poziomu nie znalazłem dużo, gdyby nie moje blokady dowiedziałbym się więcej, nie ukrywam że jestem sam troche zawiedziony że nie udało się nic wygrzebać. Jednak postanowiłem skontaktować się z samymi „kosmitami” w tej sprawie :D. Nie cierpie jak ludzie nazywają ich obcymi, jednak to są te same istoty, które tworzą piktogramy na zborzu albo punkty świetlne śmigające po niebie, albo „orbs” które ludzie utożsamiają z duchami w domu. Te istoty to właśnie źródła tych zjawisk i zostali ochszczeni kosmitami, chociaż mało mają wspólnego z innymi fizycznymi planetami, wg mnie obce cywilizacje to cywilizacje duchowe, bez spodków :) Zapytałem istotę o kometę, chciałem, aby odpowiedziała w same centrum mojego pytania, jednak ze względu na różnicę pomiędzy nami ukazała mi odpowiedź metaforycznie, wręczając mi, albo raczej wciskając w „głowę” rotę (kulke spakowanych informacji).
Otwierając rotę wyświetliła mi się projekcja wydarzenia, zobaczyłem atom, bardzo małe jądro w środku i kilka drobniutkich elektronów które jak chmurki krążyły po swoich orbitach. Potrafisz to sobie wyobrazić prawda? Jądro widziałem jako pomarańczową kulkę, a elektrony jako niebieskie punkty, były niewyobrażalnie małe do jądra, jak mucha do stadionu, ale dzięki postrzeganiu astralnemu byłem w stanie to dostrzec. Będąc w tym atomie czułem jego naturę, czułem oddziaływania. W pewnym momencie między elektronami pojawiła się mała, dziwna cząstka, jasna, biała. Powoli zbliżała się do jądra, a kiedy go dotknęła, rozbiła równowagę w całym atomie. Atom w ułamku sekundy przemienił się, zmieniła się natura energetyczna tego atomu, jądro stało się większe a w tym ułamku sekundy gdzieś obok zostało wyemitowane światło. To była chwilka, błysk i został wprowadzony nowy porządek, stworzony został nowy atom. Zupełnie jak to opowiadał mi nauczyciel na lekcji fizyki. Chyba neutron (teraz nie pamiętam czy neutron czy coś innego) uderza w jądro i dochodzi do rozpadu, tworzą się nowe atomy. Chwilę później kiedy dotarło do mnie co się stało jądro zaczęło świecić oślepiającym blaskiem, a elektrony zmieniły się w małe kulki.

Nagle zorientowałem się że cała sytuacja powtarza się na nowo, tylko że w innej scenerii – widziałem bowiem Układ Słoneczny. Tym razem słońce było jądrem, planety elektronami. I pojawiła się też kometa, okrążała słońce, co prawda nie rozbijała go, tak jak neutron jądro atomu, jednak prowadziła do zmian. Na poziomie fizycznym, te zmiany nie są widoczne w układzie słonecznym, ale na poziomie energetycznym zmiany są dokładnie takie same jak w jądrze podczas rozpadu. Kometa wpływa na nasz Układ Śłoneczny, tak jak ten neutron rozbijający jądro, prowadzi do transformacji natury całej okolicy, zwiększając jej energetykę. Energetyka wzrosła gwałtownie w układzie słonecznym i chwile potem opadła, widać było "przenaturzenie" całego układu, odczuwało się zmiany w świadomości, w strukturze tej przestrzeni. Obserwowałem kometę, po czym doszło do kolejnej zmiany scenerii. Zamiast komety, wyświetlił mi się przed oczami plemnik, uderzający w komórkę jajową, po czym zobaczyłem krew i masę pulsujących, mikroskopijnych naczyń krwionośnych, zobaczyłem czerwoną sieć, która oplata komórki w ciele, dostarczając potrzebne substancje do komórek przez krew, po czym nagle nałożył mi się na to kolejny obraz, małe żyłki zamieniły się w ulice, komórki w domy i ujrzałem przed oczami miasto, pulsujące za dnia i w nocy ulice dostarczały ludzi do domów, jak substancje odżywcze do komórek, w całym tym pulsie, słyszałem bicie serca, skoncentrowany na tym wrażeniu zobaczyłem obracającą się ziemie, za każdym razem kiedy się okręciła dochodziło do uderzenia serca (odgłos bicia serca odpowiadający obrotom ziemi).

Być może dla Ciebie te informacje są niejasne, jednak dla mnie tworzą wielką całość. Świat przejawia się na różnych poziomach jednak zawsze działa na podobnych zasadach :
atom - układ słoneczny
miasto - organizm
puls - obroty ziemi
Istota starała mi się przekazać, że ta kometa jest na swoim miejscu teraz i że wszystko jest w idealnej harmonii, energia rośnie, świat się transformuje, a jednym z inicjatorów tych zmian jest właśnie ta kometa. I to jest przekaz, który otrzymałem od tzw. „kosmity”, - od istota, która była właśnie na 4 poziomie i dużo energii kosztowało mnie to wszystko. Dane są jakie są, mam nadzieje że coś udało mi się Tobie przekazać.
Jonasz

Och - jasne stary - to jest cała kupa ważnych informacji! Wielkie dzięki za tak wspaniałe info. Jednym słowem przepowiednia Indian Hopi się sprawdza, a energetyczna zmiana na Ziemi będzie przebiegała pod wpływem także naszej kochanej Elenin.
Naprawdę wszystko zdaje się na to wskazywać. I tak zapewne będzie. Mimo tego, iż nie jestem w stanie do końca przewidzieć, jak wiele wyzwań w związku z tym nas czeka - i tak nie mogę się doczekać!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]