Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 mar 2020, 0:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Coś mi się wydaje,że to jakaś przykrywka odnośnie Nibiru.Podobno za jakiś czas ma już być widoczna i nagle wyskoczyli z takim tematem.Dziwne?!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 sty 2011, 18:53 
VIP Member
Awatar

A tam zaraz Nibiru, może tylko powtórka z Fatimy. :język:

ps.
A kto powiedział, że Nibiru - jeśli faktycznie istnieje - jest materialne. :wacko: :ninja:
Z kolei Schneider mówił o Nemezis - brązowy karzeł.

Grand Elect Mason * 14th Degree

Mój sen:
Cytuj:
2 słońca - widziałem na niebie dwa słońca i jakaś księga się otworzyła nagle i tam było jakimś szyfrem napisane i ktoś odczytał ze gdy się pojawią dwa słońca na niebie to zacznie się właściwe oczyszczanie. (widziałem tam tez jakieś krążące trzecie słonce?
(może chodzi o planetę x?)
(sen z 06.01.2007)

http://www.vismaya-maitreya.pl/nasze_doswiadczenia_sny_wizje_i_kilka_doswiadczen_-_2006_2007.html

Wiesi wiersz:
Cytuj:
DWA SŁOŃCA

Z zamarzniętych wód
narodzi się król ...
na niebie wzrosną dwa słońca,
jedno oświeci
złotym blaskiem
czarną twarz.

Sekretna alchemia
wśród siedmiu gwiazd
stworzy nowego człowieka.

Złote słońce
pokaż prawdę,
namaluj ostrym mieczem
dwa ognie ...

Jak było na początku
niech i teraz
twój ostry miecz
rozpali płomień
między dwoma synami ...

Magia - kabała,
słońce światła
i słońce ciemności
staną na wprost ...
na jednym niebie.
Młody król pomknie
razem z wiatrem jak ptak
trzymając w ręce
płonący miecz ...

zapali czarną twarz,
obróci ją w proch,
rozjaśnieje ziemia,
już nie będą zamknięte
bramy Jeruzalem.

Dwa słońca,
nie raduj się ... i nie płacz,
kiedy ujrzysz ten znak
oddaj pokłon,
albowiem czas jest bliski ...

Wiesława
Vancouver
17 Dec. 2007

http://www.vismaya-maitreya.pl/wiersze_i_poematy_wiersze_wieslawy_cz3.html

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Jedyna realna fizycznie i astronomicznie możliwość drugiego Słońca dla Ziemi jest rozpalenie Jowisza. Wszak jest udowodnione, że wydziela więcej energii niż dostaje od gwiazdy centralnej, to być może staje się nową gwiazdą.

Oczywiście nie wykluczam też innych, bardziej "zakręconych" możliwości.

Pozdrawiam

ps. Generalnie podobałoby mi się. :tak:

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

thozo pisze:
Jedyna realna fizycznie i astronomicznie możliwość drugiego Słońca dla Ziemi jest rozpalenie Jowisza. ...

Venus :język:

ale to nie jedyna możliwość, zależy co ma się na myśli - słońce jako obiekt czy inne "ciało niebieskie".

Awatar użytkownika

Z Wenus też by się dało, no i są takie mniej lub bardziej starożytne zapiski, że już tak było.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

im bliżej 2012 to coraz więcej tego, ciekawy zestaw...

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Pierwszym bezpośrednim zdjęciem tarczy gwiazdy innej niż Słońce było sfotografowanie Betelgezy. Alfa Oriona (czyli Betelgeza) jest czerwonym nadolbrzymem, około 700 razy większym od Słońca. Hubble mógł zrobić zdjęcie tarczy gwiazdy, pomimo tego że jest 20 000 razy mniejsza na niebie niż Księżyc w pełni. Taką zdolność rozdzielczą można porównać to rozróźnienia światła lewego od prawego samochodu jadącego w odległości 10 000 km. Zdjęcie wykonała Kamera Słabych Obiektów (FOC) 3 marca 1995 roku.Astronomowie z Berkeley przez 15 lat obserwowali gwiazdę konstelacji Oriona przy pomocy interferometru podczerwieni ISI (Infrared Spatial Interferometer). Odkryli, że ten czerwony nadolbrzym przez ten czas stale się kurczył - jego rozmiary zmniejszyły się aż o 15%.

"Zaobserwowanie takiej zmiany jest bardzo poruszające" - powiedział Charles Townes, laureat Nagrody Nobla z fizyki w 1964. "Będziemy starannie prowadzić obserwacje przez następne lata, aby zobaczyć czy będzie nadal się kurczyć, czy też powróci do swych poprzednich rozmiarów".

Pomimo zmniejszającej się wielkości, obserwowana jasność gwiazdy nie zmienia się. "Nie wiemy, dlaczego gwiazda się kurczy" - stwierdził Edward Wishnow z Berkeley. "Chociaż wiemy tak dużo o galaktykach i odległym Wszechświecie, nadal jest wiele rzeczy, których nie wiemy o gwiazdach, w tym, co dzieje się z czerwonymi olbrzymami, które kończą swój żywot".

Betelgeza była pierwszą gwiazdą, której rozmiar zmierzono. W roku 1921 Francis G. Pease i Albert Michelson używając interferometrii optycznej oszacowali średnicę gwiazdy na podobną do wielkości orbity Marsa. Z zeszłorocznych pomiarów wynika, że odległość do gwiazdy jest większa: nie 430, a 640 lat świetlnych. Spowodowało to wzrost szacowanej średnicy gwiazdy z 3,7 jednostek astronomicznych do 5,5 j.a.

"Od pomiarów z 1921, rozmiary Betelgezy były ponownie badane przez wiele różnych interferometrów z szerokiego zakresu długości fali - ich pomiary różnią się o około 30%" powiedział Wishnow. "Aczkolwiek dla danej długości fali rozmiar nie zmieniał się dużo ponad niepewność pomiaru".

Ponieważ rozmiar gwiazdy zależy od badanej długości fali, porównanie różnych pomiarów jest trudne. Rzadki gaz w zewnętrznych warstwach emituje oraz absorbuje światło, co czyni określenie brzegu gwiazdy trudnym zadaniem.Na początku lat '90 Townes i jego współpracownicy zbudowali ISI, który pozwala prowadzić obserwacje w wąskich zakresach pomiędzy liniami spektralnymi. "Prowadziliśmy obserwacje na długości 11 mikrometrów, jest to na tyle duża długość fali, że pozwala na penetrację pyłu, jednocześnie wąski zakres pozwala uniknąć linii widmowych, dzięki czemu widzimy gwiazdę relatywnie niezniekształconą" - stwierdził Townes. "Mieliśmy także szczęści posiadać przyrząd, który pracował w podobny sposób przez 15 lat, zapewniając długie i spójne serie pomiarów, których nie miał nikt inny. Pierwszy pomiar wskazywał na rozmiar podobny do uzyskanego przez Michelsona, ale przez 15 lat zmniejszył się o około 15 procent, zmieniając się systematycznie, przyspieszając jednak z upływem lat".

Townes i jego zespół zamierzają monitorować Betelgezę w nadziei znalezienia regularności w zmianach rozmiaru. Jednocześnie mają zamiar zwiększyć możliwości ISI przez dodanie spektrometru do interferometru. "Kiedykolwiek patrzysz na rzeczy z większą dokładnością, odnajdujesz więcej niespodzianek i odkrywasz zasadnicze i ważne rzeczy".

Wyniki badań zostały opublikowane 1 Czerwca w The Astrophysical Journal Letters.

ISI składa się z trzech teleskopów, każdy o średnicy 1,65m, będących w odległości 4-70m od siebie. Interferometr łączy światło z par urządzeń w celu wyliczenia różnicy odległości przebytej przez światło pochodzące ze środka gwiazdy i jej brzegu.

http://news.astronet.pl/6166

Muhad pisze:
Nad Ziemią zajaśnieją dwa Słońca!

Leży w gwiazdozbiorze Oriona, w odległości 427 lat świetlnych od Ziemi.

Australijski astronom przewiduje, że pod koniec 2011 roku lub na początku 2012 nastąpi potężna eksplozja Betelgezy, w wyniku której ten czerwony nadolbrzym przestanie istnieć.

że to niezwykłe zjawisko będziemy mogli zaobserwować już pod koniec 2011 roku, choć teoretycznie może nastąpić w każdej chwili w ciągu najbliższego miliona lat.

Eksplozja supernowej przypadająca na 2012 rok wiąże się z jedną z licznych przepowiedni końca świata.

Może teraz skomentujecie to co zacytowałem.

.

Awatar użytkownika

@homorek

Ależ proszę.

Gadanie, że coś się stanie pod koniec 2011 albo w ciągu najbliższego miliona lat jest bez sensu. Dobra reklama dla lotto. Jak będziesz grał codziennie, to wygrasz dzisiaj, albo kiedyś w ciągu najbliższego miliona lat. :tak:

Fakt, że ponad 400 lat świetlnych to bardzo blisko w skali astronomicznej, to jednak za daleko, by w ten sposób zajaśniało drugie słońce dla Ziemi. Nie zmienia to faktu, że taka eksplozja w niekorzystnych warunkach mogłaby zniszczyć życie na planecie, ale wtedy trudno mówić o drugim słońcu.

Stąd podałem jedyną dla mnie możliwość powstania drugiego słońca dla Ziemi - rozpalenie planety w naszym układzie słonecznym. No jeszcze może być "zajaśnienie" jądra Galaktyki jako drugiego słońca, ale to odkładam do kategorii zjawisk bardziej "zakręconych".

Pozdrawiam

Entered Apprentice * 1st Degree

phpBB [video]

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Nie jestem zwolennikiem sekt ale wpadło mi w łapki książeczka z 1990 roku - polskiej sekty Antrovis - której guru miał szeroką wiedzę na temat istot żyjących na Ziemi oraz to co będzie się działo po 2012, a wielkim skrócie :

wg.nich albo wiedzy którą ktoś im przekazał (być może guru miał jakieś wizje lub kontakty ) Ziemia ma się poruszać w kosmosie wg.elipsy z dwoma słońcami - naszym tym głównym oraz Jowiszem który będzie jak 2 słońce.

Ciekawe zważywszy na tematykę waszych wcześniejszych postów.

Pozdr

Jest to gwiazda o orbicie zmiennej w odległości wahającej się od
180 do ponad 1300 lat świetlnych od Ziemi.
Betelgeza leży obecnie gdzieś w odległości w przedziale pomiędzy
497 - 789 lat świetlnych od Ziemi, więc jeśli ma wybuchnąć w 2011
to rozbłysk Nowej będzie widoczny na Ziemi dopiero pomiędzy
2438 i 2800 rokiem.
Gdyby wybuch miał być widoczny w 2011 oznaczałoby to,
że zmieniła się w Nową już setki lat temu gdzieś w XV wieku
albo jeszcze wcześniej.
Światło ma to do siebie, że musi lecieć z prędkością światła
a jednostka roku świetlnego oznacza odległość jaką w ciągu
roku można pokonać z prędkością światła. A Betelgeza świeci.
To podstawy astronomii ze szkoły podstawowej.

End of story.

Co do Antrovisu i eliptycznej orbity Ziemi
pomiędzy Słońcem i Jowiszem to powinni się byli
pouczyć trochę o astronomii. Nawet gdyby jakimś
magicznym sposobem Jowisz zmienił się w lampkę
to jego masa i stąd orbita nie mogą ulec zmianie,
orbity innych planet naszego układu również.
Równie ciekawe jak Raelianie czy Ashtar Command.

End of the second story.

Jedyne co tu jest możliwe jako drugie słońce to zdarzający
się czasem efekt odbicia w górnych partiach atmosfery
który czasem daje nawet widok potrójnego słońca na niebie.

A co do Nibiru to wyjaśnienie jest tutaj, no ile można tłumaczyć:
http://davidicke.pl/index.php/filmy/59-michael-heiser/146-michaelheiser.html

Homorek twoje podkreślenia w temacie były bardzo sluszne.

Ja zaś przewiduje, że na zajęciach zaocznych będę niewyspany
i niestety ta przepowiednia się sprawdzi coś czuję.
8-)

Ostatnio zmieniony 05 mar 2011, 1:07 przez Redimix, łącznie zmieniany 4 razy

po wybuchu betegezy powstaje supernowa .jesli takowa juz nastapila moze w 2012 swiatlo dotrze do ziemi i ukaze sie drugie slonce kto to wie . moze ci co mieszkaja w Orionie wiedzieli o tym juz dawno? :) dlatego sobie szykuja tutaj swoj nowy domek, ma to sens? POzostaje dostrajac swoje antenki na zmiany, takowe napewno nadchodza szybkimi krokami

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ta notatka prasowa o Betelgezie jest kompletnie nielogiczna. I takie posty jak Redimixa i Homorka sa potrzebne :spoko: by spuscić trochę z tego balonu. Choć na nasym forum niestety bywa sporo takich informacji. Podejrzliwość jest potrzebna, ale bez przesady. Nadmierna wiara w dziwne przypadki bywa szkodliwa.

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Master Mason * 3rd Degree

phpBB [video]

http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_dwa_slonca.html

Awatar użytkownika

Bardzo ciekawa sprawa ten ostatni filmik - hmmm

To też parhelion ? Ufo ? Fałszywka ? Jakie jest wasze zdanie ?

Awatar użytkownika

24 października 2007 roku na nieboskłonie pojawiła się kometa która zaraz po tym zamieniła się w b.duży świeciący na niebiesko obiekt - wg.przepowiedni Indian Hopi - zwiastuje otwarcie kanału czasu - przejścia Ziemi z 3 D do 4-5 D
Ale jest i mowa o pomarańczowej planecie (słońcu) która jak się pojawi - zapowiada koniec naszych czasów.
Wg.Hopi do końca zostało ok.5 lat i wcale nie bedzie to 21 grudnia 2012 a raczej 2015-16

Nawet ostatnio sam David Icke o tym wspomniał - ciekawe nie???

Mnie na wahadle wychodzi, że miany przypadną na 2015-2016

Nie napiszę nic nowego ale dodam, że dla mnie ostatnio słońce jest dziwne :tak:
Mam okazję oglądać zachody i wschody nad horyzontem i coś mi " nie gra" :tak: nie w położeniu bo na tym się nie znam - chodzi mi bardziej o stronę wizualną i odczucia - tak jakby stało się dla mnie inne Smutny , płne energii ale jednocześnie obce :cooo?:

http://img17.imageshack.us/i/zdjcie0012n.jpg/ zdjęcie zrobione w pile cztery dni temu / http://img163.imageshack.us/i/zdjcie0028b.jpg/ zdjęcie zrobione dwa dni temu z innej części ,Piły pierwsze o 12.49 a drugie o 12.30 . Zwróćcie uwagę na to że wykonałem po kilkadziesiąt zdjęć a dwa były trafione.Przyjżyjcie się poświacie wokół planety jest ona mglista ze względu tego że uchwycony obiekt jest daleko i musi pokonać przejżystość powietrza a na drugim zdjęciu światło planety jest za chmurą , oglądajcie w kilkakrotnym powiększeniu. Już sprawdzałem wielokrotnie czy są to refleksy na obiektywie i nie mogłem wykonać takiego refleksu przy ok 120 próbach ,a zdjecia wykonane są telefonem komórkowym gdzię obiektyw jest miniaturowy i ciężko jest zrobić zdjęcie refleksu.Kamerą i dużym obiektywem normalnego aparatu bez problemu tylko że ; refleks jest zbyt jasny , refleks ma kształt kulisty,eliptyczny lub podłużny i refleks nie powstał by za chmurą tylko przed,a przyjżyjcie poświacie planety na obydwóch zdjęciach wygląda jak Niburu z opisów starożytnych.

Zadziwił mnie iteż fakt iż nad Piła widać w nocy wiele obiektów kształcie cygara zawieszonych na różnych wysokościach i w niedużych odległościach które odbijają światło, rozumiem że po orbicie lata bardzo dużo satelitów telewizyjnych itd... ale jak chciałem sprawdzic np ; jaki satelita będzie widoczny w danym czasie to były podawane godziny przelotu nad daną strefą dla poszczególnych satelitów ,a Te wiszą cały czas w tym samym punkcie. I na pewno nie są to gwiazdy , bo gwiazdy nie są tak blisko i nie mają podłużnego kształtu. Dlaczego te satelity wiszą nieruchomo w takiej ilości nad naszymi głowami . Może ktoś mi podpowie bo trudno coś znaleźć na ten temat.

Awatar użytkownika

gdyby rzeczywiście Betelgeza wybuchła na przełomie 2011 a /12 to wątpię czy starczyło by nam życia by to ujrzeć...chodzi o odległość i o prędkość światła...ta informacja szła by do nas zbyt długo :język1:

Zaciekawiło mnie to co zrobił oświecony. Ostatni raz fotografowałem słońce 2 miesiące temu. Wtedy Uzywałem filtra polaryzacyjnego , który hamuje odbicie światła. Od 2 tygodni światło jest bardzo jaskrawe. Nie wiem czy to tylko nasze odczucie wywołane jego brakiem w okresie ziomowym, jednak nie przypominam sobie by wcześniej , kiedykolwiek dawało się tak wyraźnie odczuć jego energie. Słońce jest inne nie da się ukryć. Skoro ten fakt jest oczywisty dla coraz większej liczby obserwatorów. Czy świat "nauki" ma coś do ukrycia? Istnieją jakieś pomiary widma światła i jego częstotliwości w jakiś pracach ostatnich? czy adrian który śledzi wybuchy i zachowanie sie naszej gwiazdki ma jakieś materiały mówiące o jakiejś zwiększonej częstotliwości fotonowej. Wstałęm dziś rano i zrobiłem zdjęcie aparatem który ma bardzo czula matryce. Tym razem nie użyłem polarki , by uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Wynik zdumiewający. na iso 100 czułośc matrycy zarysowała bardzo ciekawe rzeczy, oto wynik.
Załącznik:
14.jpg

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

phpBB [video]

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Mógłby ktoś mniej wiecej przetłumaczyć o czym mowa na tym filmie ?

Awatar użytkownika

Gość chrzani coś o tym, że na niebie niedługo będzie widoczne drugie słońce, ci co wiedzą gdzie patrzyć będą je w stanie dostrzec, coś o innym wymiarze, że to bardzo dobra wiadomość dla ludzkości i tego typu dyrdymały.

Od kilku lat robi szum wokół siebie zapowiadając że ujawni technologię wolnej energii, ale jak do tej pory jakoś nie widać tego wielkiego objawienia.

Jakby tego było jeszcze mało komuś, to półtora roku temu oznajmił światu, że jest mesjaszem:
http://pesn.com/2014/04/20/9602473_Mehr ... s-Messiah/
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 8777468892

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Mógłby ktoś mniej wiecej przetłumaczyć o czym mowa na tym filmie ?

Bardzo ciężko jest go zrozumieć. Brzmi trochę jak by gadał od rzeczy i był pod pływem.
Z tego co pamiętam on generalmie ma taki akcent.

Mirek ma rację, gość od lat gada głupoty jak potłuczony. Wielokrotnie już zapowiadał różne rzeczy.
Raz udostępnił dokumentację free energy i rozsyłał pendrivy po różnych krajach na których była
dokumentacja "programu kosmicznego" to było strasznie żenujące.... Miał też butelkę po coca-coli z galaktyką w środku. Swojego czasu poświęciłem mu tu na forum sporo czasu. Można poczytać jakie rzeczy wtedy wygadywał. W ogóle to teraz został ten temat znowu odświeżony więc łatwo go znaleźć.

Co do dwóch słońc, na początku myślalem, że to jakaś metafora. Ale on na poważnie mówi o konkretnym zjawisku. Opowiada też, że można to zobaczyć nad horyzontem.

Pan Keshe zapomniał wspomnieć z którego miejsca na ziemi trzeba patrzeć by to coś zobaczyć.
Bo skoro to ma być horyzont to w jakim miejscu na ziemi ? Na pewno nie z każdego. Na pewnej wysokości będzie to "nad horyzontem" a na innej bardzo wysoko, a jeszcze w innym miejscu na ziemi obiekt może być kompletnie niewidoczny bo być pod linią horyzuntu i nigdy się z niego nie wyłaniać.
A takie drobnostki mówią mi bardzo jasno. Gość nie jest naukowcem, nie myśli jak naukowiec i nie wysławia się jak naukowiec. To jest bardzo specificzny typ ludzi którzy jeśli coś rozumieją, to charakteryzują się dokładnością i detalizmem. W takiej kwestii, jak coś co jest nad horyzontem to powinien o tym powiedzieć, to jest wręcz oczywistość. Keshe taki nie jest i nigdy nie był, gada jak szeleniec.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Wlasnie przed chwila trafilem na takie nagranie zjawisko ma miejsce w Sanibel, Floryda USA czy to fake ?

What is this ?#planet?#reddwarf?#NIbiru?
phpBB [video]

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Wlasnie przed chwila trafilem na takie nagranie zjawisko ma miejsce w Sanibel, Floryda USA czy to fake ?

Takie filmy zalewają internet od kilku lat. Kiedyś był to dowód na nibiru (w sumie nadal jest) a teraz mówi się o drugim słońcu.

1. Jeśli obiekt jest wielkości tarczy księżyca i masy, albo faktycznie znajduje się w podobnej odległości jak słońce, albo nawet dalej. To na naszej planecie powinismy obserwować gigantyczne fale tsunami, olbrzymie pływy, silniejsze rozciąganie i kurczenie się płyt tektonicznych, oraz cały wachlarz zjawisk sejsmicznych wynikający z przyciągania i odpychania mas wody i terenu. To się nie dzieje, tzn. nie w takim stopniu w jakim miało by miejsce wejście tak masynego obiektu do naszej przestrzeni. Planeta powinna być rozrywana w takiej okoliczności.

Nawet wejście kolejnej planety na skraj naszego układu słonecznego nie było by pewnie bez znaczenia, bo nie można sobie od tak zaparkować czegoś tak masywnego nie powoadując bardzo silnej destabilizacji, której nie można by było zauważyć korzystając nawet z amatorskiego sprzetu.

2. Jeśli obiekt znajduje się bardzo daleko, to w przeciągu tak długiego okresu czasu powinna nastąpić desynchronizacja występowania obu obiektów na raz. Oczywiście kiedy zakładamy, że obiekt chowa się razem ze słońcem lub nawet za nim. Tylko z samego faktu, że słońce w różnych porach roku podórózuje na różnej wysokości na niebie oraz, że zachodzi wcześniej lub później w zależności od pory roku. Powinnismy wcześniej czy później zauwazyć taki obiekt po zmroku. Tymczasem występuje on zawsze o zachodzie słońca. Czemu nie w nocy albo zaraz po zachodzie ? :drugged: Bo nie jest on prawdziwy.

3. Słońce to zaje*** jasna rzecz. Pojawienie się takiego zjawiska nie jest bez znaczenia dla ilości światła na ziemi. Przy takim czymś wszyscy bez okularów ochronnych doznali by uszkodzenia oczu. Powiniśmy być zalani białym światłem, nasz wzrok nie był by w stanie czegoś takiego wytrzymać. Już nie mówiąc o innych zakresach promieniowania jak UV, mikfalowe czy zakłócenia radiowe.

Wszystko rozpatrywane wyłącznie teoretycznie. pomijając absurdalność tego, że takie coś mogło pojawić się niezauważone.

To jest tzw zjawisko mirażu. Można zaobserwować miraże słońca, księżyca a nawet tęczy. Zazwyczaj ma to miejsce kiedy słońce schodzi nisko nad horyzotem i następuje ugięcie się światła wyniku soczewkowanie atmosferycznego wynikające z różnic w grubości atmosfery. Na to wszystko nakłada się też samo zanieczyszczenie różnymi areozolami.

Znalazłem jakiś transkypt tego co mówi, ale już zauważyłem, że nie on w 100% dokładny. Ale lepiej taki niż żaden. Troche bełkot, ale w oryginale nie jest lepiej. Brzmi jak by był nawiedzony i gadał szyfrem, albo był na jakiś prochach. Niestety to jest cecha jego wystąpień i nie wiem czy chodzi o słaby angielski czy kiepskie przygotowanie merytoryczne. Wygląda na to, że chodzi o oba czynniki jednocześnie.

Cytuj:
“The bad news is: with the rise of the second sun, will bring in a new dimension on the life to this planet. Last night we have seen the first sign of the second sun on the rise of horizon of this Earth…It’s a matter of 2 to 30 years before this planet comes to its demise. The second sun has risen, its clearly on the horizon if you read the signs…which is a twin sister of Earth. With humanity, the unit has come at the right time, there are enough man to move the unit out, or there will be no men to move it out. If you look towards the East direction in the sky, you’ll see the second sun if you know what to look for. It’s a galaxial cloud in a package, its not a star. It’s the same as if you have the sun and the sun interacts with the Earth and creates light, now you see the light of the universe with the second sun arriving…
This is what the Ambassadors have to decide for themselves, life carries on as normal until the final day… We see a change in the orientation of the skies, and last night for the first time we have seen the arrival for the signs of the second sun in the deep horizon, and within the next couple of years the space agencies will confirm. It’s the first time they have seen it and they don’t know what to look for.”

Zła wiadomośc jest taka: Wraz ze wschodem drugiego słońca, przyniesie to nowy wymiar życia na tej planecie. Ostatniej nocy widzieliśmy pierwsze oznaki drugiego słońca nad horyzontem ziemi. To kwestia od 2 do 30 lat kiedy ta planeta upadnie. Drugie słońce wzeszło, jest jasno widoczne nad horyzontem, jeśli umiecie czytać znaki. Jest siostą ziemi (...) Jeśli spojrzycie w stronę wschodniego nieba, zobaczycie drugie słońce, jeśli będziecie wiedzieć czego szukać.
Jest to chmura galaktyczna (mgławica ?) w pakiecie (pewnie chodzi o to, że coś jest skoncentrowane w małej przestrzeni), nie jest to gwiazda. To tak jak byście mieli gwiazdę i gwiazda odziaływuje na ziemie i tworzy światło, teraz wdzicie światło wrzećhświata wraz z przybyciem drugiego słońca. To Ambasadorzy muszą zdecydować za siebie, życie będzie toczy się zwyczajnym torem do ostatniego dnia. Widzimy zmianę w orientacji gwiazd/nieba, a ostatnej nocy po raz pierwszy zobaczyliśmy przybycie znaków drugiego słońca daleko na horyzonecie, w przeciągu kilku najbliższych lat, agencje kosmiczne to potwierdzą. Jest to pierwszy raz kiedy to zobaczyli i nie wiedzą czego szukać.

Szkoda czasu nawet by się zajmować takim tematem. Sam nie wiem czy lepiej jest coś przemilczeć, wytłumaczyć czy od razu wrzucić do kosza. Ludzie jak Keshe stają się kapłanami coraz to mniej rozgarniętej masy ludzi. Można im wcisnąć każdy kit, którzy pod płaszczykiem nauki wykładają ludziom jakieś naukowe voodoo bez podstaw i niszczą wiedze a w konsekwnecji zniechęcają do alternatywnej nauki.

Awatar użytkownika

Niestety, temat jest znowu bardzo na topie, za sprawą tego wpisu: http://brussellsprout.blogspot.com/2013 ... oward.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]