Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2018, 12:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

@AmiLee Kompletna załamka ten artykuł ! To już zaczynają być "imprezy cykliczna" jeśli chodzi o Doomsdayowe przepowiednie. Tekst po prostu zwala z nóg. Jeśli to jest jakieś mocne źródło z którego ludzie mocno czerpią wiedze i rozpowrzechniają po necie, to jest to straszne.
Niesamowite jak zapchali go filmami na których trwają wielogodzinne i skomplikowane dywagacje połączone z kręceniem gałek w photosopie nad prostą iluzją optyczną. Na zdjęciach z satelity SOHO znaleźli nawet (pewnie Wenus) i nazywają to Nibiru. :?

Masakra jaki kit wciska na tej stronie. Żaden z tych geniuszy nie wpadł na pomysł by użyć filtrów polaryzujących, podczerwonych, ND, GND. I Problem z głowy, można to zrobić dosłownie za kilka zł, tylko wtedy by się okazało, że żadnego Nibiru, Second suna lub innej astronomicznej głopoty nie ma.

W ogóle ciekawe jest, że na tych zdjęciach to pseudo-nibiru/planet-x jest ciągle tej samej wielkości i to od ponad 3 lat. Albo, że w środe jest małe jak ksieżyć w czwartek duże jak słońce. :drugged: W piątek nie ma go w ogóle, a w sobote wygląda jak Wenus :wacko: I ciągle te złe NASA. W kółko tuszyją zdjęcia :drugged:
Cytuj:
brussellsprout said...

The Planet X solar system has ALREADY arrived. It's visible on webcams all over the world right now, and it's wreaking havoc on Earth. It's going to cause a pole shift soon -- probably within the next few weeks, and definitely by the end of the year.
May 24, 2015 at 9:04 PM

potem piszę

Cytuj:
brussellsprout said...

I'm not sure why we can't see Planet X with the naked eye yet, but I think we will be able to when it gets closer. Supposedly it's only visible in the infrared spectrum right now.

Cameras see more than the human eye does, and that's part of the explanation right there.
May 26, 2015 at 5:26 PM

Jak się wytknie "drobre :drugged: " nieścisłości.

Cytuj:
brussellsprout said...

What an ignorant comment. To claim that there's no evidence that Planet X exists is the height of idiocy. I just got done listing a fraction of the evidence and included links to books, articles, videos and photographs that support my conclusions. (...)
June 3, 2015 at 5:26 PM

W końcu tłumaczenie się:

Cytuj:
brussellsprout said...

I never said the world would end in 2012, I said the events depicted in the movie 2012 are really going to happen -- if not this year, probably in 2014 or 2015. It' won't be the end of the world. Lots of people will survive.
August 12, 2013 at 8:10 PM

Dosłownie jedna informacja zaprzecza następnej a komentarze temu co jest w artykule.
A ludzie dalej dyskutują jak by nie istniał żaden problem z tymi tzw "naukowymi Faktami" jak je nazywają.
Jedni jak Keshe widzą jakieś mgławice i chmury galaktyczne inni twierdzą, że to od Nibiru księżyć robi się pomarańczowy albo czerwony, a jeszcze inni widzą znikające słońce. Niesamowite....

Zaczynam się już o siebie bać :? Rozdawali coś na mieście ? Albo może to ja zaczynam być nienormalny ?
Czuje się jak by połowa ludzi rzeczywiście siedziała już w innym wymiarze... :załamka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 paź 2015, 21:22 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

levibc
Dlatego na wstępie napisałam "niestety", temat jest dalej napędzany. Sam onet go podłapał, bo to przez newsa tam trafiłam na tego bloga. :? A na mnie po prostu jak płachta na byka działają takie głupoty... a raczej naiwność ludzi, że w to wierzą. I powstają kolejne newsy i krzykliwe nagłówki o końcu świata.

Cytuj:
Czuje się jak by połowa ludzi rzeczywiście siedziała już w innym wymiarze...

Też zaczynam się tak czuć....

Te screeny nie pokazują nic oprócz wschodów i zachodów słońca, a jak już coś widać, to zjawisko mirażu górnego i to główne nad morzem, gdzie wiadomo, że są idealne warunki, żeby takowe zjawisko powstało.

No w ogóle jak można brać na poważnie faceta, który twierdzi, że jest ścigany przez gangi i agentów. :puknijsie: Szkoda, że zła NASA i rząd, jeszcze nie zablokowali mu tego blogspota.

Administrator
Administrator

Nie jest obecnie JAKIEKOLWIEK zaistnienie drugiego słońca. Nie wiem co Ci idioci którzy wymyślają takie brednie mają jakiekolwiek wykształcenie i wiedzę aby tak twierdzić. Im się wydaje że to jak zapalenie świeczki :lol:

http://davidicke.pl/forum/wallace-thornhill-elektryczne-narodziny-gwiazd-t11723.html

Teoretycznie jest to wykonalne, mamy Saturna wygasłego brązowego karła, trzeba go tylko podłączyć pod słoneczny strumień galaktycznej plazmy i mamy nową żarówkę....i koniec wszystkiego co żyje :ninja:

Kiedyś były dwa słońca na niebie Saturn i Słońce ii jest to zawarte w tym cyklu artykułów.

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/74-kult-mierci-saturna.html

wyglądało to tak...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dlatego "teoria elektryczna" to "młot na czarownice" dla takich new-age owych bredni.
W innym wymiarze możecie widzieć nawet latające słonie.

Więcej nauki o zjawiskach w atmosferze i astronomii, mniej czytania ezoterycznych bajek.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

phpBB [video]

Co do Nibiru. Jak to skomentujecie?

Administrator
Administrator

emwu pisze:
Co do Nibiru. Jak to skomentujecie?

Skomentowaliśmy to w 2009 roku, Nibiru nie istnieje.

http://davidicke.pl/forum/michael-heiser-zakwestionowanie-prac-zecharii-sitchina-t934.html

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Dla mnie Drugie słońce to przenośnia. I to bardzo na rzeczy. Wręcz nawet dosłownie, tylko że co do jakiegoś Człowieka, jaki zajaśnieje światłem na firmamencie dotychczasowych gwiazdek, co najmniej tak jak słońce Oświetla Ziemię. Można by powiedzieć, Objawi się w Nim, czy też Przejawi sobą chwałę Stwórcy (bez konotacji religijnych). I dosłownie też Zajaśnieje po krańce Ziemi, pewnie na chwilę bo i tak wielu zejdzie na zawał to widząc. Bo to światło będzie tak intensywne, że nie stopi, ale Prześwietli nawet Kamienie wszelkiej Katedry jak szkło DOSŁOWNIE i w przenośni.

To dopiero odjechany pogląd :) Ale nawet jeśli pominąć efekty specjalne, to jedyny sensowny. Bo przecież ta przepowiednia ma charakter pozytywny, a nie, nawiązuje do zagłady samej w sobie bo zajaśnieje i spali Ziemię ;) Więc logiczne dla mnie było by iż jeśli by ją rozważać, to w takim raczej kontekście.

W sumie i Kulty Bóstw solarnych nie odnoszą się do Stricte słońca jako takiego tylko a do Ra, i innych jacy byli choćby w przenośni takim światłem dla swego Ludu Ziemi i pomazańcami Stwórcy. Tak się Ich rozumiało. Wielu też zwiastowała Jaśniejąca Gwiazda symbolizując Ich przyjście na świat. :)

Spójrzmy na nasze Słowiańskie zapiski kronikalne z zatajonej Historii. Toć i Królowa Wanda kiedy stanęła przed "wrogą" nieustraszoną Armią, Tamci Padli w Przerażeniu na Twarz, wielu zmarło ze strachu ... Ich przywódca powiedział że nie boją się Żadnej ziemskiej Armii, ale przeciwko Boskiej Chwale i Majestatowi Bogini są bezsilni i oddali pokłon.
To jak? Jej Armię wyśmiali, zaczepnie a nie były to jakieś siuśmajtki. A kiedy sama wyszła i stanąwszy na czele, błysnęła pięknymi oczyma, zatrzepotała powiekami, miała fajną żółtą koronę i piękną buźkę, a wrogowie się pofajdali i pomarli ze strachu? Raczej nie, prawda? A Tak ZAJAŚNIAŁA i dla tego bali się nawet powstać i oczy podnieść, by nie spłonąć, lub choćby nie oślepnąć. :D Tak tam stało. A przyszli Grabić, Gwałcić i G mordować, kraj by splądrowali, dziewkę w koronie do juków przytroczyli, a jednak woleli złożyć broń POKORNIUTKO.

Każda taka Istota zapowiadała że Wróci, i wracała i wróci. Pewnie nie ma 3 latka, a i wiąże się to z wieloma innymi przepowiedniami. I na pewno nikt Jej do Juków nie przytroczy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Excalibur
https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%99ze%C5%82_gordyjski
Te linki nie są bez związku.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

SeJa pisze:
Dla mnie Drugie słońce to przenośnia. I to bardzo na rzeczy. Wręcz nawet dosłownie

Gdzie jest to powiedziane (w tych materiałach), że to przenośnia?
Jakie są dowody, argumenty za tym, że nie jest to wyssane z palca?
Każdy może sobie wypisywać o chwale Stwórcy (bez konotacji religijnych) i o jakimś świetle, które zajaśnieje po krańce Ziemi, tylko co to ma wspólnego z rzeczywistością, z prawdą, z Nauką?

Bez urazy, nie jest to atak na twoje przekonania, a tylko wyrażam swoje.

SeJa pisze:
Bo przecież ta przepowiednia ma charakter pozytywny, a nie, nawiązuje do zagłady samej w sobie bo zajaśnieje i spali Ziemię ;) Więc logiczne dla mnie było by iż jeśli by ją rozważać, to w takim raczej kontekście.

Co pozytywnego jest w jakiejś bzdurnej teorii, na którą nie ma żadnych dowodów - jest tylko czyjeś widzimisię?
Ja widzę same negatywy - strata czasu i marnotrawienie energii poszukiwaczy prawdy i ludzi z otwartymi umysłami, którzy zdecydują się sprawdzić taki trop.

Temat jest "Nad Ziemią zajaśnieją dwa Słońca!".
Żeby to rozważać trzeba by opierać się na jakichś wiarygodnych dowodach, źródłach, czymkolwiek.
Niczego takiego nie dostrzegłem, więc uważam, że to kolejna bzdura której celem jest dezinformacja.
Taka jest moja opinia na ten temat. Jest to mowa trawa, gadanie o niczym, o nieistniejącym obiekcie/zjawisku.

Awatar użytkownika

Wiesz, Mirek :) Temat jest, nie od dziś w wielu miejscach jak i tu teraz. Ludzie sobie dyskutują i rozważają, przedstawiają swoje poglądy na tę sprawę. Więc i ja się wypowiedziałam w zgodzie z własnym przemyśleniem. Tym bardziej że nie powielam aż tak, więc coś to wnosi nie? ;)

Oczywiście, że nie musisz się zgadzać z moim poglądem na tę sprawę, to na pewno życie zweryfikuje, jak i samą przepowiednie. :)

No i ja też osobiście i prywatnie nie muszę się zgadzać z innymi próbami wyjaśnienia jak to na przykład rozbłyśnie wielki meteor w atmosferze i to będzie ostatnim co zobaczymy :D Tak na przykład. Bo ja tak nie uważam w odniesieniu do tej przepowiedni, jeśli miało by się w ogóle dopuszczać samo rozważanie na ten właśnie temat ;) Ba nawet się nie wypowiadam, że bzdury i dyrdymały z palca wyssane u nogi :P Bo po co? To nie moja rola. :) A jakoś i Admin nie puścił tematu w niebyt :)

Mówisz o otwartych umysłach, nie narzucających sobie zbytnich ograniczeń jak rozumiem. To uważasz za dezinformację? Za to ja uważam ośmieszanie tematów w obawie przed dogłębniejszymi przemyśleniami za znane narzędzie dezinformacji, jak i jakieś wjeżdżanie na ambit, że nikt mądry nie kieruje się niczym co nie jest przez oficjalną naukę uznane za fakty, to dopiero kanał z całym szacunkiem. Pytasz co to ma wspólnego z Nauką? A czy wiedza i mądrość nie są Synonimem Światła Nauki? :daje kwiatek: No i to co zamykasz w kategoriach jakichś Mitów i legend, do szufladki z napisem Cud - a nie wiedza, by jak ta oficjalna nauka Katedry wszelkiej w tym odcinająca nas od Prawdy o Nas samych i naszej Historii pradawnej, by raz na zawsze zapieczętować pod hasłem pierdolety. To ma być otwieraniem Umysłów i wyrazem Szerokich horyzontów, czy raczej Lemingozy powszechnej nazywaną przez wielu też narzędziem dezinformacji ;)

Nie bierz tego za jakiś Atak przypadkiem. Jak wyżej uważam że masz prawo do wyrażania własnych poglądów. Niech by były własne :) Jak i ja mam prawo odbić tak podkręconą piłeczkę. :słonko:

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

od SeJa:
Cytuj:
Spójrzmy na nasze Słowiańskie zapiski kronikalne z zatajonej Historii. Toć i Królowa Wanda kiedy stanęła przed "wrogą" nieustraszoną Armią, Tamci Padli w Przerażeniu na Twarz, wielu zmarło ze strachu ... Ich przywódca powiedział że nie boją się Żadnej ziemskiej Armii, ale przeciwko Boskiej Chwale i Majestatowi Bogini są bezsilni i oddali pokłon.
To jak? Jej Armię wyśmiali, zaczepnie a nie były to jakieś siuśmajtki. A kiedy sama wyszła i stanąwszy na czele, błysnęła pięknymi oczyma, zatrzepotała powiekami, miała fajną żółtą koronę i piękną buźkę, a wrogowie się pofajdali i pomarli ze strachu? Raczej nie, prawda? A Tak ZAJAŚNIAŁA i dla tego bali się nawet powstać i oczy podnieść, by nie spłonąć, lub choćby nie oślepnąć. :D Tak tam stało. A przyszli Grabić, Gwałcić i G mordować, kraj by splądrowali, dziewkę w koronie do juków przytroczyli, a jednak woleli złożyć broń POKORNIUTKO.

Faja legenda :) Obracam się w historii starożytnej, szczególnie jeżeli chodzi o Egipt, ale to jest fajne :)

Tak sobie pomyślałam, że o ile nie jest to gloryfikacja postaci poprzez wydumaną historię, to Wanda faktycznie mogła 'zabłysnąć'. Jakby tak skierowali np na nią zwierciadło odbijające promienie słońca? :D To by były przebiegłe myszki hehe ;) Muszę się dorwać do biblioteki, bo aż jestem ciekawa jak to brzmi w oryginale :milosc:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]