Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 8:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Na co ONI czekają ?

obemaniak pisze:
Postanowiłem spotkać się fejs tu fejs z tzw. kosmitami.
(...) Wiem, że sam nim jestem, wiem, że czekają na coś przedziwnego co ma się wydarzyć w miejscu umownie zwanym Zgromadzeniem, które znajduje się na dalekim fokusie za pasmem h-dźwięku, wiem, że ich aspekty są niejako wszczepiane co niektórym ludziom, wiem i czuję po kościach, że coś się święci wysoce konkretnego dla Ziemi, bo by tak nie stali i się nie gapili zawieszeni nad Ziemią płynąc do niej jak do wielkiego widowiska...

Zapragnąłem więc spotkać się z obcą cywilizacją i obadać sprawę. (...)

source:
http://obemaniak.pl/index2.php?id=blog#wpis1

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 maja 2009, 17:01 
VIP Member
Awatar

Przeczytałem i skontaktuje się Darkiem Sugierem.
On nie widział żadnych "kosmitów" ale zaledwie bioroboty Chitauri, które dokładnie opisuje Whitley Streiber w książce i filmie Wspólnota. :( Szkoda że nie skontaktował się z np Plejadianami...

Nie chcę obrażać ludzi ani nie napisze że jesteśmy sami w tym całym nieskończonym kosmosie, ale trzeba przyznać że, oglądałem kiedyś na Discovery róże programy o UFO czytałem o tym dużo, jestem tym zafascynowany że Ci ludzie mają nadprzyrodzone moce lub/i kontakty z UFO/ istotami pozaziemskimi, ale jedno minę trapi dla czego Ci ludzie mają na to tak duży wpływ, często jak czytam różne artykuły, felietony, to te osoby przyznają np że swoją mocą mogą zatrzymać tych którzy tu, na ziemię chcą przybyć i coś zrobić "umownie" a nieumownie "to sami nie wiedzą", dziwi mnie jednak że ok 60% tych ludzi zmonopolizowało te trendy w USA i Meksyku, zdaje sobie sprawę że monopolem na takie fenomeny powinny mieć zapewne Chiny a ogólnie mówiąc Azja, być może nic o tym nie wiemy ponieważ panuje tam czysty reżim społeczny i nie potrafią a co z gorsza nie mają jak nam tego przekazać - do środków masowego przekazu.

Nasuwa mi sie pytanie, dla czego nic z tym nie robią, czy jest to czysta manipulacja samym sobą, psychologiczne problemy związane z fetyszem i uwielbieniach z całkowitym oddaniem się fikcyjnej wyobraźni.

Jako wpół fanatyk ufo, istot pozaziemskich "inteligentnych" i fikcji jednak szukam czasami prawdziwych odpowiedzi poparte w faktach lub jasnych odpowiedzi które miały by jakikolwiek sens.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

mysle ze twoj problem polega na tym ze nie szukasz tam gdzie trzeba, sam przyznales ze lubisz czytac fikcje i ogladasz discovery..
wiesz media z glownego nurtu to tylko 15% wszystkich (przefiltrowanych) informacji.. szczegolnie komercyjne TV i czasopisma..
wiem ze jest ciezko szukac, nie wiedzac czego sie szuka...
proponuje np ogladajac jakies reportaze itp spisywac nazwiska, tytuly ksiazek itp itd poszukac, obejrzec, przeczytac (ksiazki - nie swierszczyki ;P)..
dam ci kilka na poczatek:
Jamie Maussan
Stanton Friedman
Bill Meier
www.abovetopsecret.com
www.ufoevidence.org
filmy - Secretspace vol 1,2
Disclsure project

szczegolnie polecam pierwszego pana od gory, jest duzo materialow, nawet na Tubie.. no wlasnie, jezyk to jest problem wielu ludzi, polecam nauke..

najwazniejsze to samemu szukac i badac, bo to co pokazuja inni to ich punkt widzenia..

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

@rekrul same media-dezinformacji wystarczą by nic nie wiedzieć, discovery to obecnie najgorsza stacja promująca tzw. "wiedzę", ale co będę się rozpisywać wątek o tym był już tutaj: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5913

Co do tematu jest takie miejsce w dużym fokusie w przestrzeni astralnej zwane przez obenautów zgromadzeniem, chyba pierwszą osoba która je opisała był Robert A. Monroe. Niewiele osób tam dotarło, ja osobiście mimo, że bawię się w eksterioryzację nigdy nawet nie myślałem, aby tam dotrzeć.

Opis zgromadzania by R. Monroe dostępny jest do przesłuchania tutaj, w rozdziale 16 (16_ZGROMADZENIE.mp3):
Kod:
 http://chomikuj.pl/szumix/audio+book/ROBERT+A.+MONROE+-+tom2+-+Dalekie+podr*c3*b3*c5*bce
(link należy skopiować skopiować do pasku adresu, ponieważ forum nie chwyta gwiazdek w adresie)
Generalnie polecam przeczytanie, bądź przesłuchanie (w formie tego audio booka) całej trylogii Monroe, jest to genialna pozycja i chyba jedna z najlepszych książek jakie czytałem. (i nie jest to tylko moja opinia ;) )

także Darek Sugier o nim wspomina w swoim wystąpieniu: http://www.youtube.com/watch?v=3zK40w2-YvU

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Fanalityk, Dokładnie, mam nadzieję że trafiłam na to forum by moje obawy się rozpłynęły, nie obsługuję się dobrze językiem angielskim i wiele z tematów angielskich nie rozumiem, fakt problem, ale to nie znaczy że mnie to eliminuje, pewnie dla tego trafiłem tutaj... i bardzo dobrze. Jeśli jesteś lepiej obeznany w co nie wątpię to np odpowiedz mi pierw na moje pytania powyżej, swoją niewiedze zawdzięczam miedzy innymi tube i inne artykuły które oglądam ponieważ uznaje je za nieprawdziwe i wymyślone co bądź z gorsza za fałszowane by np zarobić czy inne...

Jestem pewien że poza naszym układem słonecznym istnieje życie, nawet inteligentne być może bardziej zaawansowane niż my, ale za cholerę nie rozumiem oglądanych artykułów czy innych insynuacji że te istoty robią sobie na naszej planecie jaja ? Zadaje następne pytanie czy to ma jakikolwiek sens, żeby było ciekawiej sam zadaje sobie np pytanie co zrobił bym gdybym był na ich miejscu, na pewno nie latał bym nad naszymi głowami udając jakichś ułomków ? Szczerze powiedziawszy jeśli miał bym z nimi jakikolwiek kontakt i powiedział co sadzę na ten temat hehe wydaje mi się że byli by miło zaskoczeni bo być może miał bym dla nich lepsze plany, ale to już ironia.

Na forum znalazłem się nie tylko dla tego żebym podzielił się własnymi poglądami, ale żeby zobaczyć jak inni postrzegają te tematy i czy mogę dostać tu chociażby jakiekolwiek odpowiedzi, ponieważ twierdze że mogę być w tym całkowicie żółtodziobem ale z głową na karku, logicznie mówiąc i to pojmując.

EDIT

Aha, na powyższe moje pytania dotychczas żadne z filmików mi nic nie wyjaśnia, słyszę tylko bla bla bla coś leciało coś ląduje coś fascynujące itd.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Cytuj:
Nasuwa mi sie pytanie, dla czego nic z tym nie robią, czy jest to czysta manipulacja samym sobą, psychologiczne problemy związane z fetyszem i uwielbieniach z całkowitym oddaniem się fikcyjnej wyobraźni.

Moze inaczej sformuluj to pytanie bo niewiadomo o co ci chodzi.
dlaczego elity nic nie robia? - oj robia robia..
manipulacja jest ale nie samym soba lecz innymi
psychologiczne problemy? moze oni sa maniakami ale psychiczni to oni nie sa
do konca nie wiem o co ci chodzi..

Redmuluc pisze:
(...) On nie widział żadnych "kosmitów" ale zaledwie bioroboty Chitauri, które dokładnie opisuje Whitley Streiber w książce i filmie Wspólnota. (...)

też obstawiam, że to pozbawione wolnej woli masowo produkowane PLF -y.

ich wbudowany program to wykonać zadanie stąd niemożność wykonania czegoś ponadprogramowego i czasem "zacinanie się" oraz oznaki paniki podczas wykonywania zadania i natrafieniu na nieoczekiwane i niestandardowe reakcje "pacjentów".

polecam też Bruce Moena, który kontynuuje współpracę z Robertem Monroe, jeden z tejm drugi z tamtej strony zasłony.
Elżbieta

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

KOSMICZNE PODRÓŻE - Moje doświadczenia poza ciałem z Robertem A. Monroe - Rosalind McKnight , wiele się dowiecie z tej książki POLECAM

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

jest jedyny moim zdaniem kanał, w którym nie ma dezinformacji: Planete.

Jest też ciekawy nowopowstały kanał 'History Channel'(czekam na polską wersję), ale Discovery nie oszukujmy się, na mierne głowy ; ).

Awatar użytkownika

hoo pisze:
jest jedyny moim zdaniem kanał, w którym nie ma dezinformacji: Planete.

Jest też ciekawy nowopowstały kanał 'History Channel'(czekam na polską wersję), ale Discovery nie oszukujmy się, na mierne głowy ; ).

Z planete jeszcze się zgodzę mimo, że należy ono obecnie do grupy ITI, są w miarę niezależni w przedstawianiu dokumentów jak na razie.
A co do History Channel to nie jest już z nią tak kolorowo, najprawdopodobniej będą przedstawiać tam popularną stronę wiedzy historycznej, ze względu że kanał należy do amerykańskiej sieci A&E Television Networks która z koleji jest podgrupą Disney-ABC Television Group oraz NBC Universal. Tak więc nie dziwmy się, że poleci tam równie dobrze ogłupiająca propaganda co na sieci discovery.

a tak btw. tematu to co to w ogóle ma wspólnego z nim ?? - jak dla mnie oftop!

edit mod:
słuszna uwaga :)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.

Awatar użytkownika

hmm... przypomina mi się tan wątek w książce Monroe jak dotarł on do "zgromadzenia" czyli obszaru otaczjącego ziemie gdzie spotykają się istoty fizyczne jak i niefizyczne w celu obserwacji przemian jakie mają zajść na ziemi.
Zapytał się po on po co oni tam czekają i dostał odpowiedź, że niedługo na ziemi wydarzy się duże widowisko, powstanie zupełnie nowej energii, zjawisko takie występuje niezmiernie rzadko i już dawno temu minęliśmy punkt w którym nie mogło by się ono wydarzyć.
Ciekawe jak na knige z 1971, wiele niezależnych informacji się wplata ze sobą nt. zgromadzenia, a Monroe wspomina o tym, że widział tam także ogromne sztuczne obiekty fizyczne na wysokości pomiędzy ziemią, a księżycem, gdzie odczuwał wiązkę H-dźwięków (czt. głośną wiązkę myśli od wielu istot) Dostał tez informacje, że wiele z tych obiektów nie tylko nie są stąd ale także z innych czasów. Czyżby zgromadzenie czeka właśnie na nadchodzącą transformacje, wielu innych OOBEnautów także tam dotarło jak np. znany Bruce Moen, który w jednym wywiadzie wypowiada się:
Cytuj:
Opowiedz nam o Zgromadzeniu. Kto się gromadzi i po co? Czy kontaktowałeś się z tymi istotami?

Robert Monroe nazwał Zgromadzeniem obszar otaczający ziemię w obrębie którego gromadzą się istoty zamieszkujące nasz wszechświat fizyczny oraz inne przekraczające go wymiary w celu obserwacji ziemi i jej mieszkańców. W mojej trzeciej i czwartej książce bardziej szczegółowo opisuje kontakty z tymi istotami. Większość z tych istot ma na celu obserwację Wielkich Zmian na Ziemi. Część chce zrozumieć te zmiany, na wypadek gdyby cos podobnego miało zdarzyć się z ich światem. Inni pojawiają się bez szczególnych intencji.

Kontaktowałem się z kilkoma grupami tych istot. Z jedną z nich całkiem blisko. Już na samym początku stało się oczywiste, ze znaczna część efektów Wielkich Zmian będzie się obracała wokół ludzkich emocji. Zdałem sobie również sprawę, że istoty te nie były zdolne do doświadczania i

Rozumienia tych emocji. Przeprowadziliśmy kilka eksperymentów mających na celu umożliwienie im tego. Skoncentrowaliśmy się na Czystej Bezwarunkowej Miłości, która jest siłą sprawczą Przemian Ziemskich. W końcu odnieśliśmy sukces, odczuły one i bezpośrednio doświadczyły tych uczuć. Te pierwsze próby to tylko początek niesamowitej historii, która złożyła się na kilka rozdziałów moich książek.
from: http://www.after.kolorowy.net/cms/index ... &task=view

Niewykluczone, że ta sprawa ma związek z tym, może nawet ścisły:

http://www.paranormalium.pl/niezidentyfikowane-obiekty-pozaziemskie-na-orbicie,711,17,artykul.html

Podejrzewam też połączenie z Blue Beam.

cały art. (format MHT) wraz z fotografiami:

http://www.przeklej.pl/plik/ufo-niezidentyfikowane-obiekty-pozaziemskie-na-orbicie-mht-0004ol89tagh

pass:
N.E.O.

p.s.
Format MHT odczytywany jest przez IE przynajmniej od wersji IE7

info:
www.paranormalium.pl

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

timewave pisze:
http://www.paranormalium.pl/niezidentyfikowane-obiekty-pozaziemskie-na-orbicie,711,17,artykul.html

Ciekawe jak nagrał dźwięki wydobywające się rzekomo z tych niezidentyfikowanych statków. W kosmosie nie ma atmosfery. Myślę, że artykuł można zaliczyć do kategorii FAKE.

A tak poza tym witam wszystkich. Mój pierwszy post. :)

Awatar użytkownika

Witaj, oxynox :)

Fotki tego goscia juz widzialam, i bylam do nich nawet przekonana, zwlaszcza ze kolo jego domu kreci sie tyle wojskowych helikopterow itp, ale rownie dobrze moze on mieszkac w poblizu jakiejs jednostki wojskowej czy cos...

Gosciu jest przekonywujacy, ale nalezalo by go sprawdzic :)

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

oxynox pisze:
Ciekawe jak nagrał dźwięki wydobywające się rzekomo z tych niezidentyfikowanych statków. W kosmosie nie ma atmosfery. Myślę, że artykuł można zaliczyć do kategorii FAKE.

Witaj!
Dźwięk może przemieszczać się w przestrzeni kosmicznej, ponieważ przestrzeń kosmiczna nie jest doskonałą próżnią. We Wszechświecie znajdują się atomy gazu, dzięki którym mogą być przenoszone drgania. Nie bylibyśmy wstanie nic usłyszeć, bo nasze uszy nie są aż tak czułe - zbyt mało atomów uderzałoby w nasze błony bębenkowe. Gdybyśmy mieli odpowiednio duży i odpowiednio czuły mikrofon moglibyśmy usłyszeć ten dźwięk.

Fake? ;)

Awatar użytkownika

nadal nie wyjaśniłeś jak te niby dźwięki nagrał? kopsnął mikrofon na orbitę?
a nawet jesli cos mu sie nagrało, to skad pomysł ze to z tych jego okrętów?
pierwsza linijka posta wydaje mi sie ze zamyka sprawe (choc moge sie mylic), a nawet jesli nie, to nie ma co zastanawiac sie nad druga bez jej wyjasnienia
fake jak 150 ;)

Awatar użytkownika

W komentarzu do filmu na YouTube z nagranymi dźwiękami http://www.youtube.com/watch?v=T6XroLiUSt8, dostałem wyjaśnienie, że jest to sygnał radiowy, a nie dźwiękowy - "It's radio signal". Wygląda na to, że autor tłumaczenia z http://www.paranormalium.pl wprowadził w błąd, niedokładnie przekładając artykuł z angielskiego na polski.

Awatar użytkownika

W sumie nie zastanawiałem się jak on to zrobił ale czy jest to możliwe.

>oxynox

Wiec fake na 50 (%), a raczej błędzik :D

Awatar użytkownika

Może nie jestem ekspertem od telekomunikacji, ale skoro jest możliwe odbieranie sygnałów radiowych z najdalszych zakamarków wszechświata, to "domowymi" sposobami można odebrać sygnały docierające do nas z orbity geostacjonarnej, tak samo jak telewizję satelitarną, jeśli nie łatwiej, gdyż sygnał telewizji to mikrofale, które to dużo słabiej przenikają przez fizyczne obiekty. :)

Awatar użytkownika

oxynox pisze:
Może nie jestem ekspertem od telekomunikacji, ale skoro jest możliwe odbieranie sygnałów radiowych z najdalszych zakamarków wszechświata, to "domowymi" sposobami można odebrać sygnały docierające do nas z orbity geostacjonarnej, tak samo jak telewizję satelitarną, jeśli nie łatwiej, gdyż sygnał telewizji to mikrofale, które to dużo słabiej przenikają przez fizyczne obiekty. :)

Jak najbardziej i takie rzeczy są praktykowane przez niektórych radio zapaleńców, nie pamiętam w jakim filmie było to przytoczone ale w latach 80 transmisje z wahadłowców były podsłuchiwane przez naziemnych radiowców do puki nie nagłośnili sprawy, że w transmisjach tych były informacje stwierdzające, że załoga była w świadomym wizualnym kontakcie z juefo, potem transmisje zaczęto szyfrować. Co do fal to wszystkie one są tym samym więc po prostu do wykrycia niektórych długości potrzeba mniej skomplikowanego sprzętu.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

zaśmiecacie sobie tym łby :dope:
zacząłem tą książke van helsinga " ręce precz od tej ksiażki" i powiem wam... szkoda mózgu na takie bzdety. Nie mówię że to na pewno nieprawda. Natomiast jest to tak dalekie od naszego doswiadczenia, że co najwyżej możemy się przyprawić o schizy :-)

już bardziej radzę projekcję astralną, bo tam wszystko może się zdarzyć i nie musisz wierzyć w suchą informację.

you take the red pill- you stay in wonderland, and I`ll show you how deep the rabits hole goes

Awatar użytkownika

Zgadzam się, jest to marginalna sprawa, słuchanie zaszyfrowanych sygnałów na niewiele się zda. Ale gdyby tak ktoś podjął się próbie ich zdekodowania, to podsłuchiwanie rozmów ze statków kosmicznych mogłoby się okazać niezwykle pasjonującym zajęciem.. ;)

Cytuj:
Bułgarscy naukowcy rozmawiają z kosmitami

Naukowcy bułgarscy rozmawiają z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskich, otrzymali od nich odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań, które obecnie odszyfrują, i spodziewają się bezpośrednich kontaktów w najbliższych 10-15 latach - powiedział wicedyrektor Instytutu Badań Kosmicznych Bułgarskiej Akademii Nauk prof. Łaczezar Filipow w wywiadach dla dzienników "Nowina" i "24 czasa".
- Istoty pozaziemskie także obecnie są wokół nas. Obserwują nas przez cały czas. Nie są nastawione wrogo, raczej chcą nam pomóc. Uważają jednak, że nie dorośliśmy do bezpośredniego kontaktu, ponieważ wciąż nie wiemy, o co możemy je poprosić przy spotkaniu, i nie chcą ingerować bezpośrednio w nasze życie - oświadczył Filipow.

Wyjaśnił, że do kontaktów z kosmitami dochodzi nie za pomocą dużych radioteleskopów, które badają przestrzeń kosmiczną, lecz poprzez myśli i rysunki. Trzy lata temu zjawiskami tymi zaczęła zajmować się grupa, w której główną rolę odgrywa kobieta o nadzwyczajnych zdolnościach, architekt Mariana Weznewa - mówi Filipow. - Właśnie ona odczytuje sygnały z kosmosu. Są to m.in. rysunki i piktogramy w trawie, na polach pszenicznych. Takie przesłania pojawiały się także w Bułgarii. Większość obrazów pochodzi jednak ze specjalnej, aktualizowanej codziennie strony internetowej z sygnałami kosmicznymi.

Według profesora w ciągu dwóch lat przetłumaczono część przesłań i w 2008 r. kosmitom przedstawiono konkretne pytania. - Postawiliśmy ponad 30 pytań, lecz na część z nich nie otrzymaliśmy odpowiedzi - powiedział.

Zdaniem Filipowa istoty pozaziemskie krytykują Ziemian za zbytnią ingerencję w przyrodę, nie rozumieją takich kwestii jak np. sztuczne zapłodnienie. Przyczyną globalnego ocieplenia według nich jest infrastruktura inżynieryjna. Na pytanie, kiedy zakończy się globalny kryzys gospodarczy, kosmici odpowiedzieli: "Koniec broni, jednomyślność".

Profesor zastrzega jednak, że akademia nauk jako instytucja naukowa nie jest zaangażowana w sprawy kontaktów z kosmitami. Instytut Badań Kosmicznych pracuje nad aparaturą związaną z napięciem elektrostatycznym na stacji orbitalnej Mir, mającą duże znaczenie dla bezpieczeństwa jej załogi. Bułgarska aparatura znajduje się też w indyjskim satelicie Chandrayaan, krążącym wokół Księżyca.

ŹRÓDŁO: ONET

Stary news z 2008 roku, ale myślę, że ważny i ciekawy:

Cytuj:
Kosmici od 60 lat regularnie odwiedzają Ziemię

- Od 60 lat rządy ukrywają przed obywatelami prawdę. A prawda jest taka, że obcy istnieją i regularnie odwiedzają Ziemię - twierdzi doktor Edgar Mitchell. I powołuje się na znajomości w kręgach wojskowych i wywiadu.
- Kosmici kontaktowali się z ludźmi wiele razy, ale rządy ukrywają prawdę od 60 lat - zdradził w wywiadzie radiowym jednej z brytyjskich stacji 77-letni dziś Mitchell, który w 1971 roku, jako szósty człowiek, stanął na Księżycu podczas misji Apollo 14. Mitchell twierdzi, że w trakcie swojej długoletniej kariery wojskowego i astronauty miał świadomość, że wszystkie wizyty UFO na naszej planecie były natychmiast tuszowane.

- Obracałem się w kręgach wojskowych i wywiadowczych, które wiedzą, że pod powierzchnią tego, co jest znane opinii publicznej, spoczywa prawda, że byliśmy odwiedzani. Ostatnio wystarczy zresztą czytać gazety, by zauważyć że to się zdarza dosyć często - mówi.

Mało kto widział, każdy wie

Mitchell przyznaje też, że powszechne wyobrażenie na temat wyglądu kosmity - drobna budowa, wielkie oczy i głowa - jest bardzo bliskie prawdzie. Jak twierdzi, ludzie którzy mieli kontakt z obcymi, opisywali ich jako "małe, dziwnie patrzące na nas ludziki".

Potwierdził również inne obecne w świadomości wyznawców UFO przekonanie, mówiąc że nasza technologia "nie jest tak zaawansowana" jak ich. Mitchell uspokaja jednak: "gdyby byli wobec nas wrodzy, już dawno byśmy wyginęli".

Wyznania astronauty w specjalnym oświadczeniu natychmiast krytycznie skomentowała agencja NASA.
- NASA nie zajmuje się tropieniem obcych. NASA nie jest zamieszana w żadne tuszowanie wiadomości na temat obecności istot pozaziemskich na naszej planecie oraz gdziekolwiek we Wszechświecie. Doktor Mitchell jest wielkim Amerykaninem, ale nie podzielamy jego opinii w tej materii - napisała agencja w oświadczeniu.

ŹRÓDŁO: TVN24.PL

Awatar użytkownika

Ja to już dzisiaj czytałam, ale pomyślałam sobie że trochę poczekam co dalej będzie, to może być jakaś ściema. Coraz więcej źródeł to podaje :

Czytaj : Mail-online- Science&Tech

a także :Telegraph-News-World

Cytuj:
Aliens are currently all around us, and are watching us all the time," Mr Filipov told Bulgarian media.

"They are not hostile towards us, rather, they want to help us but we have not grown enough in order to establish direct contact with them."

Mr Filipov said that even the seat of the Catholic church, the Vatican, had agreed that aliens existed.

He said humans were not going to be able to establish contact with the extraterrestrials through radio waves but through the power of thought.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Mitchell uspokaja jednak: "gdyby byli wobec nas wrodzy, już dawno byśmy wyginęli". To tak jak rozmowa miedzy dwoma świnkami albo krowkami ;].Mowi jedna do drugiej chrum/muuu chrum/muuu gdyby byli wobec nas wrodzy, już dawno byśmy wyginęli a dlaczego chrum/muuu chrum/muuu te swinki co odjechaly na furmance już nie wróciły? Poprostu jak sie hoduje krowy czy swinki;d lub indyki;D to nie poto zeby od razu je wytluc no chyba ze raz na jakis czas robi sie wielka krwawą jatke przy okzaji " święta"ale nie tak zeby wytluc od razu wszystkie .Można przyjac za punkt wyjscia nastepujacy scenariusz . A wiec zadza od wiekow nami demoniczni obcy ktorzy teraz stanęli oko w oko z innymi obcymi ;].Kiedyś czytalem artykul o facecie ktory zył w ameryce oludniowej wsrod miejscowej ludnosci pare lat. Opowiadal ze wziol udzial w rytuale Ajahuaski .Z jego wgladu na Aji dowiedzial sie (był glos narratora) ze ludzkosc wraz z cywilizacja taka jaka znamy tworzona jest przez "smokopodobne"istoty ktore schronily sie tu przed innymi kosmitami w zwiazku z haniebnymi czynami na innych rasach ktorych to sie dopuszczali. :king:

asterix7777 pisze:
... ludzkosc wraz z cywilizacja taka jaka znamy tworzona jest przez "smokopodobne"istoty które schroniły się tu przed innymi kosmitami w związku z haniebnymi czynami na innych rasach których to się dopuszczali

i gamonie zrobili sobie powtórkę z "rozrywki"... :evil:

moim zdaniem to jest ten "antychryst", demoniczni obcy itp. syf.

Czytaj:

Alien are demons

http://exodus2006.com/BibleCodes2.htm

sekcja:
Aliens and Unsolved

to samo w poście w temacie:

"2010 - prognozy, przewidywania..."

w dziale:
"Ezoteryka / Duchowość / 2012

http://davidicke.pl/forum/2010-prognozy-przewidywania-t1191.html

Awatar użytkownika

W książce "Rozmowy ze śmiercią":
J. van Helsing pisze:
Wkrótce znów zobaczysz tych, którzy w kosmicznych statkach pilnują i nadzorują tę planetę. Nadchodzi czas, w którym zrozumiesz, że sam przybyłeś na jednym z takich statków i wylądowałeś tu, na Ziemi.

Swoją drogą gorąco polecam jego książki - na razie mam półtora na koncie :)

Możecie mi nie wierzyć, ale poprosiłem o jakiś znak od tzw. "Anioła śmierci" (lepiej zrozumiecie gdy przeczytacie książkę) i wpadł mi taki (niekoniecznie) głupi pomysł, że przez naszą klasę ( :lol: ). Ostatnio oglądająca mnie dodana na liście gości była osoba której nie znam, tak jak sobie to zakładałem podczas wczytywania strony i na zdjęciu profilowym (reszta ukryta) miał zdjęcie stóp z etykietą na palcu (jak nieboszczyk w kostnicy). :mrgreen:

Pozdrawiam!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]