Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 08 kwie 2020, 3:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Myślenie bez myślenia- myśli sobie głowa...jak to możliwe ? Wszakże czegoś takiego nie ma...

Umysł i myślenie( TO OBSZAR GŁOWY I JEGO CENTRÓW- ZASILANY ENERGIĄ EMOCJI Z BRZUCHA...)

,Umysł posługuje się pewnymi algorytmami/kodami którymi operuje i które odnoszą się do pola operacji... problem jest tylko taki ze to pole operacji/zakres działania są ograniczone niczym dwuwymiarowa powierzchnia dla dwuwymiarowej istoty...

Jest jednak zupełnie inny rodzaj "myślenia" ( zauważ ze automatycznie to słowo kojarzy się z głową)- więc powiem "odczuwanie".... i znowu kojarzymy to z "odczuciami" w sercu- takimi jak np smutek, radość, miłość...i to już jest bliższe temu do czego zmierzam

Pisałem wielokrotnie- ze są pewne kody- "wzorce energii" odczuwane bezpośrednio- czyli po części właśnie te odczucia- jest ich o wiele więcej i przeciętny człowiek nawet nie wie ze one istnieją... ale z czasem można uzyskać do nich dostęp. Np są wzorce które mógłbym nazwać " wirująca świetlistością radości " albo "płynnym spokojem ognia wpadającego do wody"... umysł nie widzi w tym co napisałem sensu? pewnie ze nie widzi- bo nie może.

Podobnie jak umysł korzysta z kodów, w postaci np myśli, wyobrażeń geometrycznych i tego wszystkiego co nas otacza i czego on używa - będącego "alfabetem" wszelkich analiz dla umysłu, tak i nasza istota- poza umysłem- korzysta z KODÓW BĘDĄCYCH PODSTAWOWYMI WZORCAMI MANIFESTACJI...

Polecam ten temat jako uzupełnienie :

http://davidicke.pl/forum/fale-intensywnosci-wszechswiata-t8171.html

I to, CZYM jesteśmy, WJ- operuje wyłącznie poprzez te wzorce- w odróżnieniu od zaprogramowanych z zewnątrz wzorców operacyjnych umysłu- nasze centrum samo je wytwarza, zmienia, łączy...
UMYSŁ POTRZEBUJE CZASU ABY COŚ PRZEANALIZOWAĆ - CENTRUM, WJ ROBI TO NATYCHMIASTOWO.... Pisałem że wzorce energii się mieszają itd- więc czytając to z perspektywy dwuwymiarowej istoty posługującej się dwuwymiarowym umysłem, czytającej dwuwymiarowe słowa... wyobrażamy sobie ze to zajmuje jakiś "czas"....Ale tak nie jest.... w centrum nie ma czasu .

Jednak iluzja czasu - skutki tych połączeń MANIFESTUJĄ SIĘ W ZEWNĘTRZNYCH WARSTWACH DOŚWIADCZEŃ..... ODGAŁĘZIENIACH CENTRUM...

http://davidicke.pl/forum/czym-jestesmy-kim-jestesmy-dlaczego-i-po-co-t8325.html

Każde odgałęzienie odgrywa -poprzez swój specyficznie zaprogramowany umysł- W CZASIE - to co jest NATYCHMIASTOWE W CENTRUM

To jak mieszanie rożnych kolorów w wodzie- które z bezbarwności tej wody się wyłaniają...falując, mieszając się... a potem wracają do tego co JEST.... świetlista powierzchnia krystalicznie czystej wody... i zapewne to co teraz piszę wyobrażasz sobie w głowie... jako obraz... Dla mnie ten "obraz" jest czuciem- wyłaniającym się odczuwania i odczuwanym bezpośrednio.

O ile ten obraz nie przeszkadza ani nie zakłóca TEGO CZUCIA SAMEGO W SOBIE- to centrum potrafi widzieć bez pośrednika jakim jest "patrzenie umysłu"( wszytko co sobie wyobrażamy w głowie jest "patrzeniem umysłu"- tak samo świat widziany "na zewnątrz") . Nie potrzebujesz "patrzeć" na rękę aby zbliżyć ją na milimetr do drugiej... możesz to zrobić z zamkniętymi oczami...aczkolwiek jest to marne porównanie- wręcz "dwuwymiarowe".

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 lut 2014, 15:03 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Książka: Kompas Zen Seung Sahna - w dziale na forum, szerzej opisuje temat.

Słowa kluczowe m.in.:
Umysł nie wiem. (jest książka TYLKO NIE WIEM - Seung Sahna także.)
Umysł sprzed myślenia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]