Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 8:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Mimo, że jest już wątek o muzyce, ale o muzyce ogólnie, pomyślałem, żeby założyć temat odnoście samej muzyki New Age. Tak dla Ducha :)

Mars Lasar - The Valley Of Giants

phpBB [video]

-=-
dla ciała masz rytmik,poprawiłem [d66]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 sty 2015, 20:04 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Polecam muzykę Amethystium. Jest to muzyka jedyna w swoim rodzaju na wysokich wibracjach (muzyka Indygo). Sama nazwa pochodzi od ametystów, ma sugerować przesłanie indygo, stworzona także przez niesamowicie utalentowanego kompozytora Øysteina Ramfjorda.
Dla osób, które medytują z muzyką to dodam, że odkryłem w tych nagraniach częstotliwości nawigujące do ciekawych eterycznych przestrzeni. Kiedy wsłucha się w muzykę to można odkryć w niej portal do miejsca z którego ta wibracja pochodzi. Następną rzeczą jest duże wznoszenie się w utworze jej elementów np. flet potrafi być tak wyciągnięty, że leci do góry o kilka oktaw, aż dreszcze przechodzą jak się to słyszy.
Zazwyczaj w muzyce dźwięki są wyciągane do pewnego poziomu tutaj jest on często przekraczany, co też pozwala mi unieść się wibracyjnie na tej fali.

Tutaj świetna składanka do posłuchania:
http://zmiana2012.wrzuta.pl/audio/22UGz ... he_best_of

Świetnym przykładem ostrego wznoszenia oktaw jest Garden of Sakuntala. Podczas słuchania go warto skupić uwagę na flet, który cały czas podnosi brzmienie i jest długo pięknie wyciągany.
W pewnym momencie jest kulminacja energii dźwięku i z fletem wyruszamy w podroż o kilka oktaw wyżej. Jak wskoczymy w to, to ciary przeszywają i możemy naprawdę głęboko się dostroić do tych przestrzeni. Jedyne co trzeba zrobić to wejść w muzykę, utrzymać pusty niemyślący, a obserwujący umysł. Dla mnie to jest stawanie się muzyką.
Jedna uwaga jest taka, aby używać dobrego sprzętu do słuchania takiej muzyki, bo na słabym można pominąć to do czego został on stworzony.
phpBB [video]

Na świecie rodzi się wiele utalentowanych i podłączonych pod wyższe wibracje ludzi i po przez to, że mają kontakt z wyższymi wibracjami mogą go sprowadzać tutaj po przez swoją twórczość.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Divinorum o flecie wspominał, to mi się taki jeden kawałek przypomniał,

Nie mogłem znalezć go oddzielnie:

,,Astral Waves - Half way to heaven'' od 21min 48s

phpBB [video]

Od siebie jeszcze dodam

fragment wywiadu z Emmanuelem Carpusem (E-Mantra) z psytrance.pl:
Cytuj:
Emanuel: Inspiracja jest wszędzie dookoła nas, zazwyczaj moja muzyka opowiada o ciekawych zdarzeniach, które się mi przytrafiają, lub też specjalnych uczuciach, przykładowo pewnej nocy wszedłem w stan omamów hipnagogicznych, podczas których słyszałem jakieś dziwne odgłosy docierające z mojego ogrodu. tak więc wstałem z łóżka i zacząłem próbować je odtworzyć sprzętowo... i w taki sposób powstały niektóre z moich dark ambientowych numerów. :P

E-mantra - Xibalba
phpBB [video]

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Jeżeli chodzi o Lasar Marsa to barzdo podoba mi się to:
phpBB [video]
naprawdę świetne, lubię tak odpływać wieczorami, pogrążać się w marzeniach i snach, analizować, gdybać i rozmyślać, serfować po morzu myśli, być po za granicami ciała... jednak czasem zdarza mi się dziwne wzdryganie: http://www.biomedical.pl/aktualnosci/dl ... -6353.html które kiedyś kontrolowałem a teraz jakoś ostatnio nie potrafię... nie wiem czemu tak jest ale to temat na inną bajkę. Myślałem że znajdę tutaj coś nowego z muzyki której poszukuję ale widać też, że są znajome utwory w wielu miejscach :)

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

To ja coś z innej beczki.
Nie jestem pewien, czy wibracje się zgadzają, ale.. Energia i przesłanie.. chyba tak.
Jakby komuś coś nie pasowało, to przerzućcie to do innego działu Mruga

phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

A przy tym zacznie się nasze wyzwolenie... pewnego dnia.

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]