Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 1:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Witam.

Z tematem nosiłem się od dawna, ale potrzebna była inspiracja. I oto jest.
Muzyka. Wszyscy jej słuchamy, czerpiemy natchnienie, pomagamy sobie naładować się pozytywną energią poprzez jej obecność, zmieniamy dzięki niej - chwile w świetną odskocznię w głębię natury nieskończoności świadomości, w TERAZ, w ocean spokoju, inspiracji, czy też pobudzenia, doładowania się.
Nie od dziś wiadomo, że wibracja to kluczowy aspekt w funkcjonowaniu wszystkiego co poznaliśmy i nie poznaliśmy póki co. Każdy ma swój "gust" . Choć na to słowo składa się wiele mniejszych czynników czemu taki, a nie inny - to i tak serce zawsze gra swoją melodię. Inspiracja z wewnątrz - może być uaktywniania wibracją z zewnątrz i nie jest to nic dziwnego, normalny mechanizm. Stąd człowiek niekiedy szuka tego też właśnie.
Jest to dział autorski co prawda, ale jest to też dział, w którym można oddzielnie podzielić się tym, co w nas siedzi. Mimo iż są tematy muzyczne na forum, to panuje w nich lekki bałagan, chociażby w temacie Muzyka - co ci w duszy gra (temat wolno się ładuje, dużo dużo plików multimedialnych), czy muzyka relaksacyjna - to wyodrębnienie swoich ulubionych rytmów tutaj, stało się moim kolejnym tematem w tym dziale.
Nie uważam że jest to dublowanie, bo będę wrzucał kawałki, których też nie ma w tamtych działach.
Znajdą się tutaj też dźwięki solfeggio, jako dopełnienie tematu i jego ewentualne rozwinięcie (nie mogę znaleźć tematu na forum już).
Różne style będą prezentowane.
I proszę o nie dodawanie swoich pozycji tutaj. Dziękuję. :spoko:

Prezentuję pierwszego autora - Jonn Serrie, udziela mi się głębia jego utworów, najbardziej i najmocniej kawałek "Stratos" .

Obrazek

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jonn_Serrie

No i 2 utwory, szczególne dla mnie, fantastycznie brzmią na otwartej przestrzeni nocą, wśród gwiazd.

Jonn Serrie - Stratos

phpBB [video]

Jonn Serrie - Goldstone

phpBB [video]

reszta utworów, całe albumy : http://www.youtube.com/artist?a=GxdCwVV ... h_metadata

---

Wszyscy znają Enigmę i Vangelis, każdy dla siebie coś znajdzie z wieloletniej twórczości tych artystów, również i ja znalazłem kilka utworów, których nie sposób pominąć w tym temacie. Autorów nie ma co przedstawiać, każdy zna tutaj.

Enigma - Lost Four

phpBB [video]

Vangelis - Come To Me

phpBB [video]

Vangelis - Ask The Mountains

phpBB [video]

No i utwór z wspaniałym filmem, akurat brak słów :język1: Vangelis - Rachel's Song :

phpBB [video]

---

Kolejnym kawałkiem, jest utwór który jest podobny do Jonn Serrie - Stratos, ale jest jeszcze głębszy, wręcz masakruje blachy matrixa jeśli się wczuć, typowo kosmiczny, ciężko o klasyfikację. Dla mnie... - gniecie i demoluje mały umysł podczas rozluźnienia.

Theta - Play & Pause (Ultrasound)

phpBB [video]

---

Kolejnym autorem muzyki, która musi się tu znaleźć jest Llewellyn.

Prezentuję narazie tylko 2 utwory, znane podejrzewam, ale moje ulubione, no to muszę :hi hi:

Llewellyn - Heavenly Retreat

phpBB [video]

Llewellyn - Wishing You Love

phpBB [video]

---

Kolejnym autorem znanym na youtube jest Deuter, kawałek póki co jeden prezentuję, ale lepszego jeszcze nie słyszałem Deuter'u.

Deuter - Kindred Spirit

phpBB [video]

---

No i na koniec tego długiego postu, Hans Zimmer - twórca muzyki filmowej, znakomitych utworów. Zdaniem wielu, jest niczym istny van Beethoven XXI wieku, co z resztą jest racją.

Obrazek

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hans_Zimmer

Jedną z perełek dla mnie jest kawałek z filmu Incepcja, dosłownie moc.

Hans Zimmer - Time

phpBB [video]

Kolejnym dobrze znanym, jest kawałek mylony z artystką Enyą, kawalek z filmu Gladiator

Hans Zimmer & Lisa Gerrard - Now We Are Free

phpBB [video]

---

oraz chillou'owa muzyka znana z filmiku 2012 - Message of Hope (tytułu oryginalnego do końca nie znam)
fantastyczny utwór :

phpBB [video]

no i również bez wiedzy o wykonawcy jestem, utwór po tytułem "My name is Lincoln" , fantastyczny również :

phpBB [video]

wkrótce reszta.

Pozdrawiam.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 lut 2012, 18:50 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Mozna by to polaczyc Mruga
solfeggio-dna-i-d-wi-ki-t2388.html

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Cytuj:
Andromedan napisal:

oraz chillou'owa muzyka znana z filmiku 2012 - Message of Hope (tytułu oryginalnego do końca nie znam)
fantastyczny utwór :

phpBB [video]
!

W tej serbsko-jezycznej wersji z napisami rzeczywiscie prozno szukac jakichkolwiek nazw zamieszczonych melodii ale za to pod oryginalną angielską wersją: 2012 - A Message of Hope, tytuly wykorzystanych kawalkow mozna juz znalezc:)

Jakby ktos chcial wiedziec, to ponizszy tytul:):

phpBB [video]

Awatar użytkownika

...
...
...

To lepsze niż orgazm.

To tyle jeśli chodzi o jakikolwiek komentarz - od 6:25 - zapraszam.

phpBB [video]

...
..............................
................................. .

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Lisa Gerard - The Secret Language Of Angels
jaki Ona ma głos !

phpBB [video]

więcej Jej głosów: :uśmiech:
http://igalerie.cz/en/video/dramas/1687 ... iskografie
:
http://www.zachowajto.pl/xDn2Q3K/lisa-g ... rie-cz-rar

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Głęboka muzyka relaksacyjna + obrazy namalowane przez 9 letnią dziewczynkę.

Art by Akiane - Music by Steven Cravis
phpBB [video]

Poszukuje tego nagrania w całości może ktoś wie, gdzie można je znaleźć. Oryginalnie ma ono ok. 20 min i zwie się Steven Cravis - Meditation

No i myślę, że w temacie muzyki nowych wibracji nie można zapomnieć o ametyście.

Amethystium - Ethereal
phpBB [video]

Amethystium - Garden of Sakuntala
phpBB [video]

Amethystium - Shadowlands
phpBB [video]

Amethystium - Treasure
phpBB [video]

Dla mnie jest to niesamowita dosłownie anielska muzyka, która przenosi mnie w niesamowite miejsca w świecie wewnętrznym. Uważam, że każde nagranie, każdy obraz jest portalem, ponieważ nawiguje naszą wyobraźnie do jakiegoś miejsca, a amethystium to naprawdę konkretna brama dla światów indygo.

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Kocham twórczość Hansa Zimmera! Zaczęło się od Króla Lwa dla którego skomponował soundtrack. Wybitny muzyk.

phpBB [video]

Na brawa zasługuje także Howard Shore, który skomponował magiczną ścieżkę dźwiękową do Władcy Pierścieni i nie tylko. Chylę czoła.

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]