Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 paź 2019, 4:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

no,no...
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 paź 2018, 0:05 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

No to włączmy zdrowo myślenie. Prowadzący wiedzą strategiczną, uwarunkowaniami wojskowymi nie może równać się z gen. Różańskim, w wielu kwestiach nie ma pojęcia o czym mówi, jak też powtarza zasłyszane schematy myślowe z mediów. Gen. Różański jest pełnoprawnym obywatelem i jak każdy obywatel posiada konstytucyjne prawo do swojego zdania i jego wypowiedzi. Nie jest w czynnej służbie wojskowej. Nie dopuścił się niczego takiego, jak wypowiedzenie posłuszeństwa (zresztą nie wiadomo jak rozumieć takie pojęcie, gdzie ono jest zdefiniowane, wobec kogo ma ono zastosowanie i w jakim zakresie. Poza tym co do istoty, dotyczyć ono może jedynie żołnierzy w czynnej służbie, w której ten generał nie jest), lecz skorzystał z art. 54. ust. 1 Konstytucji RP "Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji." Z jakichś powodów gen. Różański post usunął - jego prawo, jego sprawa. Jakim prawem prowadzący czyni mu dorozumiane zarzuty, odbiera prawo głosu skoro zgodnie z art. 32 ust. 2 Konstytucji RP - "Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny". Z kolei art. 31 ust. 2 mówi "Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje." W okresie międzywojennym, po zamachu majowym 1926r. było szereg wyższych wojskowych, który krytycznie oceniali politykę obozu sanacyjnego - tzw. piłsudczyków. Odmawiano im czci i wiary, "kneblowano usta", wyzywano od..., odsuwano i często usuwano ich z wojska. Nikt nie miał wówczas prawa publicznie krytykować władzy. Jednym z krytyków sanacji był m.in. gen. Sikorski. Jak skończyła się polityka sanacji wszyscy wiemy. W 1939r. mieliśmy wokół samych wrogów, a sojuszników na papierze i daleko. Okazało się, że to gen. Sikorski i skupieni wokół niego wojskowi mieli rację. Włączajcie ludzie samodzielne myślenie, zdrowo myślenie i nie dajcie się kanalizować intelektualnie.

Awatar użytkownika

Co Ty tam gadasz?
Cytuj:
Jakim prawem prowadzący czyni mu dorozumiane zarzuty, odbiera prawo głosu

w którym momencie odebrał mu takie prawo?
Może Ty włącz słuchanie ze zrozumieniem.
Maciak nigdzie nie oskarża generała o cokolwiek raczej przychyla się do jego wypowiedzi.

P.S Po drugie to nie jest najistotniejsze w tym całym filmie :lol:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Ogladnolem ten film i bardzo jest ciekawy.
Gbybys poczytala przepowiednie Aloisa Irlmaier, to opisane tam jest ze wojska rosyjskie w ciagu jednego dnia osiagnely wschodnie granice Niemiec i Ausrtrii.Zreszta mozna znalesc tu na forum.
Do tego potrzebne jest rozwalenie polskiej armii, zwolnienie starych oficerow, bo byc moze uniesi by sie honorem i zaczeli walczyc z Ruskimi. I mysle ze Maciarewiczowi sie to znakomicie udalo. Z Wegrami jest podobnie. A co do Ukraincow, to im predzej po drodze z Ruskimi, niz z Europa, zreszta wiekszosci Polakow tez.
Jezeli Niemcy pozbeda sie polskiej zydowki Merkel,a Francuzi, Macrona, a nie daj boze Wlk.Brytania polaczy sie znowu z UE, jak tego chce wiekszosc Anglikow, to moze pasc strach na rzadzacych tym swiatem, i wtedy zniszczenie UE to bedzie ich najwiekszy priorytet, a Putin sie im przeciez wysluguje. To ze z Trampem sie publicznie kloca, ale za plecami dobrze sie dogaduja .

-- 27 paź 2018, 13:57 --

Zreszta w Niemczech minister obrony Ursula von Leyen /najlepsza przyjacilka Merkel/ zrobila cos podobnego co Maciarewicz w Polsce 3/4 niemieckich czolgow nie nadaje sie by opuscic swoje bazy, z armi poodchodzili starzy niemieccy oficerowie , ich miejsce zajeli byli zolnierze z bylego DDR, w wiekszosci byli agenci STASI.

Awatar użytkownika

hej rici :)
Wszystko się zgadza. Co do przepowiedni ja nie jestem ich fanką. Natomiast wiem o kim mówisz bo kiedyś oglądałam filmik na bald.tv o tym jasnowidzu być może obejrzę ponownie.

Natomiast porozmawiajmy o faktach dokonanych.z tego miesiąca:

50 tys. żołnierzy NATO weźmie udział w ćwiczeniach Trident Juncture w Norwegi- największych ćwiczeniach NATO od czasu zakończenia Zimnej Wojny.
Ćwiczenia Trident Juncture 18 rozpoczną się 25 października i potrwają do 7 listopada - a ich celem jest przećwiczenie zdolności Sojuszu do szybkiej mobilizacji sił w celu obrony jednego z państw NATO, który stanie się obiektem ataku
https://www.rp.pl/Polityka/181029758-50 ... wegii.html

Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin oświadczył w środę, że po tym, jak Stany Zjednoczone zapowiedziały wycofanie się z traktatów dotyczących kontroli i ograniczenia zbrojeń, Rosja nie będzie miała innego wyjścia, jak wznowić wyścig zbrojeń.
Putin oświadczył, że rozmieszczenie amerykańskich pocisków rakietowych średniego zasięgu w Europie zmusił Rosję do obrania za cel tych krajów, w których znalazłyby się te pociski.[Polska w 2019 roku bedzie miała Patriot] Szef Federacji Rosyjskiej dodał, że zamierza omówić z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem kwestię wycofania się Stanów Zjednoczonych z traktatu INF 11 listopada w Paryżu, przy okazji uroczystości upamiętniających setną rocznicę zakończenia I wojny światowej.
https://kresy24.pl/putin-wezmiemy-na-ce ... e-rakiety/

Jakakolwiek militarna napaść na Białoruś będzie oceniana jako napaść na Rosję, ze wszystkimi tego konsekwencjami – powiedział ambasador Rosji na Białorusi Michaił Babicz w telewizji Biełaruś 1.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-amb ... ign=chrome

Każdy obywatel Białorusi, oprócz dzieci, otrzyma broń, jeśli kraj zostanie zaatakowany przez wroga, powiedział prezydent Aleksander Łukaszenka.

“Nie żartowałem, kiedy powiedziałem, że jeśli będziemy mieć wystarczającą ilość broni palnej – karabiny szturmowe, pistolety, karabiny maszynowe i amunicję, i jeśli, nie daj Boże, będzie wojna, wręczymy ją każdej rodzinie”, powiedział Łukaszenka. Dodał, że będzie to siedem milionów ludzi otrzymujących broń.

Łukaszenka nie sprecyzował, kto planuje atak na Białoruś, ale powiedział, że sąsiednia Ukraina jest powodem do niepokoju. “Jesteśmy zaniepokojeni napływem nielegalnej broni przez ukraińską granicę” – powiedział prezydent Białorusi.
http://trybun.org.pl/2018/10/11/prezyde ... zez-wroga/

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Luźno interpretuję słowa z kanału bald.tv:
"dokładnie widzę dwie ósemki i dziewiątkę"

Dwie ósemki i dziewiątka
8 8 9

W 2018 już nie da się z tego zrobić kombinacji, mamy październik i nie da się już upchnąć do daty ósemki i dziewiątki.
W 2019 sierpień?
Nie sądzę by był aż tak precyzyjny i podał co do dnia czyli 08.08.2019, równie dobrze może być 28.08.2019

Prowadzę tułaczy tryb życia i przeżyłem wszystkie zapowiadane katastrofy, wojny i końce świata. Najgorszymi jasnowidzami byli ci co podawali konkretne daty, nic się nie sprawdziło. Te wszystkie ezo brednie, że transformacja się rozpoczęła w 2012 itd.
Ja tu widze coraz większy syf na planecie, ludzie są coraz większymi debilami i nic się z tym nie da zrobić.

Obejrzałem materiał od Tańczącej, jest to niepokojące.

Wracając jeszcze do przepowiedni - wszystkie mówią, że rozpier***l musi nastąpić, a potem bedzie się dało w miarę żyć.
Nie wiem jak to nazwać, raj po armagedonie - o to by mi pasowało :D bo bożemu i biblijnemu.
Ale jezus najpierw wchodzi prosto do Watykanu, powiedzieć swoim ziomkom w szkarłacie i purpurze, że wszystko spierd... yyy zepsuli i po kolei będą nadstawiać swoje grube tyłki szykując się na ostre grzmocenie :D

Nie no żartuję, ale jakaś kosmiczna pomoc by się przydała, bo atmosfera jest nie do wytrzymania.

Kiedyś namiętnie czytałem posty Tańczącej na prawdzie do kwadratu u bimiego, mądra z niej kobieta :uczeń:
:serduszka:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]