Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 lis 2017, 12:29

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 604 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Warto zauważyć, że sama koncepcja multikulturalizmu i obłedny zamiar dezintegrowania europejskiego obszaru cywilizacji łacińskiej poprzez wymieszanie ras, kultur i narodowości również nie jest koncepcją nową.Występowali z takimi propozycjami już niektórzy z inicjatorów i świeckich „patronów” Unii Europejskiej – m.in. Richard Coudenhove-Kalergi (1894-1972), który już wiele dziesiątków lat temu pisał bez ogródek, że przyszłością Europy jest właśnie mieszanka wielokulturowa i nie krył przy tym, że jego dążeniem jest eliminacja starego, europejskiego człowieka po to, by w to miejsce pojawił się nowy "homo-euro-sapiens", który powstanie w wyniku napływu przybyszów z innych stron świata. Jeszcze przed II wojną światową Coudenhove_Kalergi, formułował dalekosiężny plan wyrugowania cywilizacji łacińskiej z naszego kontynentu: „Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek”.
W naszych czasach, kiedy laureatami nagrody imienia Coudenhove-Kalergi zostają tacy liderzy Eurokołchozu, jak Angela Merkel, te słowa brzmią jak samospełniająca się przepowiednia.
http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item ... ntrolowany

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 lut 2017, 14:54 
VIP Member
Awatar

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Wszyscy raczej wiemy- i jest to oczywistość której nie trzeba przypominać- że "zachodnie imperia" / poszczególne rody królewskie - są odpowiedzialne za grabież kontynentów gdzie ludzie powinni- z racji na surowce- żyć w obfitości, a gdzie specjalnie utrzymuje się stan wewnętrznych wojen( dziel i rządź). Wiemy o radykalizacji i dozbrajaniu skrajnego islamu, wiemy o manipulacjach medialnych ze śmiesznymi "ścięciami" w studiach filmowych cia... ale okrutnych rzezi - porównywalnych w skali okrucieństwa chocby z wołyniem, tego media już nie pokazują. Tak samo jak bardzo niechęnie nazywają sprawców po imieniu...nieznany sprawca wjechał....polak wjechał...ups- pomyłka- uchodzca z pakistanu....

Wiadomo przecież że większość tych "zamachów" - jak choćby Paryż- dokonywana jest albo przy bezposredniej pomocy operacyjnej albo wiedzy służb-OBECNA IMIGRACJA TO NARZĘDZIE WOJENNE

I Nie widzę powodu aby dać się zniszczyć czyimś narzędziem wojennym- bo tym własnie jest cała ta przymusowa imigracja, narzędziem do podboju i kontroli obywateli zachodu w bardziej wyrafinowany sposob niż w afryce czy na Bliskim Wschodzie- to głównie wojna psychologiczna.

Pomijając ukierunkowane medialnie operacje- Sama ta kultura jest w dużym stopniu nieintegrowalna i agresywna do "innych". Nie wiem tez po co tłumaczyć po raz kolejny, że w krajach gościnnych nachodźcy z rejonów BW są odpowiedzialni za większość przestępstw sexualnych, tworzone są getta muzułmańskie gdzie policja nie ma prawa wjazdu,- przykłady: Szwecja, Anglia...Niech mi ktoś powie że może Polacy tak samo robią, albo Czesi albo...

Czy ja jestem odpowiedzialny za poczynania kolonialne Anglii czy stanów w Afryce, Albo na BW i z racji tego muszę się zgadzać aby mi w imię pomocy( za chaos który sami wywołali) wpychali niemal na siłę, przez drzwi do domu stado wsciekłych szakali, przed ktorymi nie mam prawa się bronić... no ale jak mi zgwałcą i wymordują rodzinę to wtedy wielki brat ochoczo udzieli pomocy praktycznie biorąc, moje i tak już kontrolowane życie, już pod absolutnie całkowitą kontrolę?

Cytuj:
Levi: 95% ludzi na świecie wszystko by oddało by móc pracować w biedronce na kasie za 1600 zł i nie musieć się martwić, że stara mina przeciwpiechotna urwie jej nogę po 17 godzinnym dniu pracy. Pamiętaj o relacjach. Przykładając sytuację sporej większości ludzi na tej planecie, żyjesz jak pączek w masełku.

Jak zapewne się domyślasz- to się może szybko zmienić- tzn dalej będzie fajnie na kasie w biedrze czy gdzies indziej- Mruga nie będziesz się martwił o minę po pracy, półki będą się uginały pod towarem- ALE- to wszytko dzięki 24h obstawie uzbrojonej jak wojsko policji, wszechobecnym, kamerom, dronom, skanerom, samochodom z blackboxami zintegrowanymi z siecią 24h, do tego dojdzie jakiegoś rodzaju oznakowanie elektroniczne "zarejestrowanych i wolnych od podejrzeń" obywateli EU- no co? kto by pomyślał o rejestracji głupich kart sim jeszcze 15 lat temu? A że te "gwaranty bezpieczeństwa" można obejść- przynajmniej jak się ma błogosławieństwo służb- to aby było nam wszystkim bezpieczniej, wprowadzana będzie coraz większa kontrola.

Więc- jak ktoś zamierza pier..lić jak Mogherini, że potrzeba nam uchodzców bo w EU nie ma rąk do pracy i kto dzieci robić(przynajmniej nie poprzez gwałty nieletnich i kozy) to niech sobie pojedzie po zmroku do paru ciekawych dzielnic z własną żoną- a najlepiej nieletnią córką.

Będę wywalał idiotów

Master Mason * 3rd Degree

angelrage pisze:
... a gdzie specjalnie utrzymuje się stan wewnętrznych wojen...
Nie utrzymuje się te wojny, ale je wznieca i dozbraja obie strony konfliktu.

angelrage pisze:
... ale okrutnych rzezi - porównywalnych w skali okrucieństwa chocby z wołyniem, tego media już nie pokazują.
O jakich rzeziach piszesz? O tych dokonywanych na cywilnej ludności przez armie najeźdźców?

angelrage pisze:
Tak samo jak bardzo niechęnie nazywają sprawców po imieniu...nieznany sprawca wjechał....polak wjechał...ups- pomyłka- uchodzca z pakistanu....
Ups pomyłka, nie było żadnego sprawcy, cała akcja była sfingowana, to kolejna fałszywa flaga dla ciemnego ludu żeby podjudzać nienawiść do niewinnych ludzi.
phpBB [video]

phpBB [video]

angelrage pisze:
Wiadomo przecież że większość tych "zamachów" - jak choćby Paryż- dokonywana jest albo przy bezposredniej pomocy operacyjnej albo wiedzy służb-OBECNA IMIGRACJA TO NARZĘDZIE WOJENNE
Jakiej pomocy? Komu pomagają te służby? Samym sobie?
Oni nikomu nie pomagają, tylko wszystko sami aranżują. Dalej czekam na przykłady zamachów nie zorganizowanych przez te sużby a “islamskich terrorystów”. Które to były?

OBECNA IMIGRACJA TO NARZĘDZIE WOJENNE – można tak to nazwać. Problem – reakcja – rozwiązanie. Problem jest kreowany, reakcją są takie tematy jak ten, jakie jest rozwiązanie?

angelrage pisze:
I Nie widzę powodu aby dać się zniszczyć czyimś narzędziem wojennym- bo tym własnie jest cała ta przymusowa imigracja, narzędziem do podboju i kontroli obywateli zachodu w bardziej wyrafinowany sposob niż w afryce czy na Bliskim Wschodzie- to głównie wojna psychologiczna.
Dokładnie! Tylko tą wojnę psychologiczną przegrywacie, bo kupujecie i co gorsza sami napędzadzie te bzdury, którymi Was karmią.
Telewizja kłamie – wszyscy to wiemy. Ale jak jest mowa o dzikich uchodźcach i islamistach to wtedy mówią prawdę i nikt tego nie kwestionuje. Może pora się dowiedzieć jaka jest prawda, może pora się zastanowić dlaczego to na nich jest zwalana wina?

Dobrze powiedziane angelrage, ci imigranci są narzędziem wojennym i też nie widze powodu, aby dać się zniszczyć tym narzędziem. Tylko czy mam mieć pretensje do narzędzia? Mam sie złościć na narzędzie? To byłoby co najmniej głupie.
Kto posługuje się tym narzędziem? Kto trzyma je w ręku? Jak to rozpoznam, to mogę odpowiednio zareagować.

Najlepszy moment od 11 min.
phpBB [video]

angelrage pisze:
Pomijając ukierunkowane medialnie operacje- Sama ta kultura jest w dużym stopniu nieintegrowalna i agresywna do "innych".
Tak? To jak to się stało, że przez wieki “ta kultura” sąsiadowała i nadal sąsiaduje pokojowo z innymi? To na dorobku i podwalinach “tej kultury” wyrosła obecna kultura zachodu. Zapominamy o tym celowo, czy nam tego w szkołach nie powiedziano?
Jak pominiemy te “ukieronkowane medialnie operacje” to ja nie widzę powodu czego tu się bać. Nie taki wilk straszny jak go malują, a wręcz przeciwnie. Ale jak ulegnę strachowi, to nie myślę racjonalnie, strach mnie oślepia i wogóle nie widzę.
Może już czas przestać kupować tę propagandę antyislamską i przejrzeć na oczy.

Mirek pisze:
Zachód to dominujące w nadym okresie Imperium i podległe mu kraje, czyli obecnie USA, wcześniej Imperium Brytyjskie - właściwie to jedno i to samo, kontynuacja, podobnie jak wcześniejsze: Święte Cesarstwo Rzymskie itd...
I to co się obecnie rozgrywa, to przejście z panowania USA do panowania Izraela. Tak jak wcześniej Pax Americana zastąpił Pax Britanica, tak teraz Pax Judaica zastąpi Pax Americana, ale żeby to mogło się wydarzyć potrzebne są duże zmiany, możliwe że wojna światowa.
Niektórzy twierdzą, że wojna ta już się rozpoczęła, a z pewnością rozpoczęła się już wojna o ludzkie umysły, a obecny “kryzys emigrancki” jest jednym z etapów tej wojny.
Pytanie tylko, czy bezwolnie pozwolę z siebie zrobić narzędzie w tej wojnie?

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Obecnie biały człowiek stanowi 8 proc. populacji ludności Ziemi. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33 proc. ludzkiej populacji.
Plan jest taki ,żeby nie było białego człowieka . Polska obecnie jest jednym z najbardziej homogenicznych państw w Europie i tak ma zostać ! jak tego nie rozumiesz to gówno rozumiesz fakir.

To nie obywatele stający w obronie tożsamości narodowej są rasistami, lecz proimigranccy politycy oraz organizacje społeczne, głoszące hasła MULTI KULTI. Paradoksalnie oni sami odznaczają się rasistowską postawą, ponieważ legitymizując proces mieszania ras w Europie, zgadzają się tym samym na unicestwienie rasy białej.

No czegoś nie rozumiem. Do czego zmierzasz?
Czy dlatego, że ubywa biaych ludzi na świecie, to mam propagować i powielać kłamstwa?
Mam uwierzyć w ten islamski terroryzm i co? Wybrać się na krucjatę?
Choćby nawet było prawdą – a z pewnością nie jest – że jakiś Syryjczyk podłożył gdzieś w Europie bombę, to czy jest to powód żeby zbombardować Syrię?

Pytam serio, do czego zmierzasz? Co proponujesz zrobić w związku z tym, że białych ludzi jest 8%?

P.S. Jak przykładowo muzułmanie, którzy przyjechali skądś tam do Europy, żyją sobie w swoich społecznościach, to jest problem, że się nie chcą integrować. Za chwilę jest problem, bo jak się zaczną integrować, to wyginą biali ludzie.
Jakby nie patrzył, to źle. Może można by ich zostawić w spokoju i żyli by sobie spokojnie u siebie? Ale nie, bo wtedy gdzie by Żydzi mieszkali?

W drodze
Nasruddin wyruszał z synem do wsi. Posadził chłopca na ośle, a sam szedł obok. Gdy mijali grupkę ludzi, ci zaczęli pokazywać na chłopca.
- Ale niewychowane dziecko! - mówili. - To jego stary ojciec powinien jechać.
Chłopiec zsiadł z osła, a jego miejsce zajął Nasruddin. Po pewnym czasie znów mijali grupkę ludzi. Ci zaczęli pokazywać na Nasruddina.
- Co to za ojciec? - mówili. - Zdrowy jak byk a jedzie sobie wygodnie, podczas gdy jego biedne dziecko ledwo idzie.
Nasruddin zszedł z osła, po czym posadził syna z przodu, a sam usiadł za nim i pojechali. Gdy znów mijali grupkę ludzi, ci rzekli:
- Dwa wielkie chłopy jadą na jednym chudym ośle. Jak wam nie wstyd?
Nasruddin zsiadł i rzekł do syna:
- Zejdź, tak będzie lepiej.
Po czym w dalszą drogę ruszyli pieszo. Gdy po pewnym czasie mijali dwóch mężczyzn, ci zaśmieli się i rzekli:
- Ale głupcy! Mają osła, lecz idą zamiast na nim jechać.

Awatar użytkownika

fakir
Cytuj:
Pytam serio, do czego zmierzasz?

Siejesz propagandę celowo kolego lub jesteś zmanipulowany kolego do tego zmierzam :)

Tak, łapać złodzieja!

Provost and Judge * 7th Degree

@Tańcząca z wilkami nie widzisz sedna problemu czy udajesz. Przecież po to są operacje fałszywej flagi by wzbudzać nienawiść do "obcych", by wywołać zamieszki lokalne i wojnę. Nie szukasz winnych tam gdzie są. chodzi o to by skłócić ludzi między sobą. @fakir ujął to czytelnie, nie widzę żadnej propagandy w jego wypowiedziach.

Awatar użytkownika

why
Cytuj:
Nie szukasz winnych tam gdzie są. chodzi o to by skłócić ludzi między sobą

dokładnie chodzi o to ,żeby skłócić ludzi między sobą. Bo zarówno za fałszywe flagi i promocje nachodzców odpowiada ta sama strona. Fakirowi rozchodzi się o promocje nachodzców na forum czyli po której jest stronie fakir po tej samej stronie, co ci którzy odpowiedzialni są za fałszywe flagi. Propaganda zakamuflowana.
:)

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

fakir pisze:
Jakiej pomocy? Komu pomagają te służby? Samym sobie?
Oni nikomu nie pomagają, tylko wszystko sami aranżują. Dalej czekam na przykłady zamachów nie zorganizowanych przez te sużby a “islamskich terrorystów”. Które to były?

Ja Ci takich przykładów nie podam, bo nie znam. Nawet jeśli takie były, to nie słyszeliśmy o nich, bo nie były medialne. Wszystkie medialne zamachy terrorystyczne aranżują te służby niestety. Wszystko to są mistyfikacje, z ang. zwane false flag albo hoax - wyreżyserowane przy pomocy kryzysowych aktorów. Naprawdę nie mogę się nadziwić, że to wszystko się udaje, że nie wychodzi na światło dzienne, znaczy że ci wszyscy dziennikarze, aktorzy... idą na to, że dla pieniędzy pomagają mordować ludzi.

fakir pisze:
Tak? To jak to się stało, że przez wieki “ta kultura” sąsiadowała i nadal sąsiaduje pokojowo z innymi? To na dorobku i podwalinach “tej kultury” wyrosła obecna kultura zachodu. Zapominamy o tym celowo, czy nam tego w szkołach nie powiedziano?
Jak pominiemy te “ukieronkowane medialnie operacje” to ja nie widzę powodu czego tu się bać. Nie taki wilk straszny jak go malują, a wręcz przeciwnie. Ale jak ulegnę strachowi, to nie myślę racjonalnie, strach mnie oślepia i wogóle nie widzę.
Może już czas przestać kupować tę propagandę antyislamską i przejrzeć na oczy.

Aż tak pokojowo to nie było, bez przesady. Nie chodzi tu jednak jedynie o wojny ale też o ich podejście do wolności i praw osobistych człowieka, szczególnie kobiet, o ich mentalność - innymi słowy mają gorzej wyprane mózgi niż ludzie na Zachodzie, są bardziej brutalni (wiadomo nie wszyscy, chodzi o pewien trend...).
Nie chodzi o to, żeby kupować tę propagandę antyislamską, ale o to by nie popadać też w przeciwne skrajności w ślad za lewakami i witać ich tutaj z otwartymi rękami, dawać im socjal, specjalne warunki, by stawiać im meczety. Wystarczy, że nabudowano kościołów, nie potrzeba nam do szczęścia jeszcze meczetów. I tak już mamy państwo wyznaniowe, a im mniej tych wyznań tym lepiej (jedno wyznanie to mniejsze zło, bo przynajmniej nie wybuchnie wojna religijna).

Podsumowując: islamiści, muzułmanie są częścią, najważniejszym składnikiem wielkiej socjotechnicznej operacji planowanej od lat, czyli islamizacji Europy. Nie wiadomo tylko jeszcze dokładnie jak ona dalej będzie przebiegała, czy będzie jej towarzyszyć wojna militarna (działania zbrojne lub inne w których będą ginąć ludzie), czy nie. Zarządcy kontrolerzy odpowiednio ich wytresowali do tego celu. Także nie można powiedzieć, że ci nachodźcy nie są naszym wrogiem. Zgadza się, że "ci imigranci są narzędziem wojennym", jak słusznie zauważyliście i podobnie jak wy, też nie widzę powodu, aby dać się zniszczyć tym narzędziem.

fakir pisze:
Tylko czy mam mieć pretensje do narzędzia? Mam sie złościć na narzędzie? To byłoby co najmniej głupie.
Kto posługuje się tym narzędziem? Kto trzyma je w ręku? Jak to rozpoznam, to mogę odpowiednio zareagować.

Nie mamy mieć pretensji do narzędzia, czy się złościć na narzędzie, bo to nic nie da. Tak, trzeba rozpoznać kto posługuje się tym narzędziem - ale czy my tego nie wiemy? Wiemy! I co możemy z tym zrobić, kiedy większość ludzi jest nieświadoma prawdziwego źródła wszelkich problemów, zagrożenia?

Nie znaczy to jednak, że nie mamy stawiać oporu, bronić się (lub chronić, uciekać...), walczyć z narzędziem (zwłaszcza że faktyczni sprawcy są poza zasięgiem). Jak zaatakuje nas armia robotów, dronów... to mamy nie walczyć, nie bronić się? Bez sensu mieć pretensje do drona, czy złościć się na niego. Ale trzeba je zwalczać, najlepiej w ogóle nie wpuszczać, nie pozwolić się zbliżać jeśli się da. Rozpoznanie faktycznych sprawców nie wiele da, bo będą poza naszym zasięgiem, jako wielkie mocarstwo, a roboty/drony będą sterowane z kontenerów gdzieś na pustyni w jakimś rejonie świata. Polecam obejrzeć film "Dobre Zabijanie" z 2014 r. (oryginalny tytuł: "Good Kill"), tam jest świetnie ukazane jak to wygląda (może wyglądać).

fakir pisze:
I to co się obecnie rozgrywa, to przejście z panowania USA do panowania Izraela. Tak jak wcześniej Pax Americana zastąpił Pax Britanica, tak teraz Pax Judaica zastąpi Pax Americana, ale żeby to mogło się wydarzyć potrzebne są duże zmiany, możliwe że wojna światowa.

A o tym nie słyszałem, nic mi nie wiadomo. Brzmi to bardzo nieprawdopodobnie, bo Izrael to zaledwie 8 mln ludzi (co daje odległe 98 miejsce na świecie). Poza tym jak wiadomo Izrael, USA i Wielka Brytania oraz cały Zachód to jedna mafia (nie darmo mówi się USRael), także oni już rządzą.
Ale może coś w tym jest - nie powiem, bo nie wiem. :D

why? pisze:
Przecież po to są operacje fałszywej flagi by wzbudzać nienawiść do "obcych", by wywołać zamieszki lokalne i wojnę.

Zgadza się i po to też są ci "obcy" i są do tego jak widać doskonale przygotowani, wytresowani... Podasz takiemu rękę, to cię ugryzie (może nie dosłownie) jak w tej przypowieści o żabie, która chciała pomóc dla skorpiona pokonać rzekę.

-- 14 lut 2017, 11:10 --

Co do multi-kulti:

Obrazek

Mam pasuje do dzisiejszego święta. :D
Widać na powyższym obrazku, że to musi być wielka miłość :tak: , pewnie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. :D

Tu można poczytać o tej wielkiej szalonej miłości:
http://www.dzienniknarodowy.pl/5428/wie ... 71-letnie/

Tańcząca z wilkam pisze:
Fakirowi rozchodzi się o promocje nachodzców na forum czyli po której jest stronie fakir po tej samej stronie, co ci którzy odpowiedzialni są za fałszywe flagi. Propaganda zakamuflowana.
Jaką promocję? Bez przesady. Czy dementowanie kłamstw jest propagandą?
Czy doczekaliśmy już czasów, gdy prawda jest propagandą, a propaganda prawdą?

Mirek pisze:

Nie chodzi tu jednak jedynie o wojny ale też o ich podejście do wolności i praw osobistych człowieka, szczególnie kobiet, o ich mentalność - innymi słowy mają gorzej wyprane mózgi niż ludzie na Zachodzie, są bardziej brutalni (wiadomo nie wszyscy, chodzi o pewien trend...).
To właśnie też nie jest do końca prawdą. Tak jak chcą nam wpoić skojarzenie islamu z terroryzmem, tak samo jest ze stereotypem agresywnego Araba despoty, który kobiety traktuje jak bydło. Skąd masz Mirek takie skojarzenia? Z doświadczeń osobistych, czy z filmów i telewizji?
Prawda jest taka, że kobiety w islamie mają takie same, a w pewnych kwestiach większe prawa jak mężczyźni. I to od wieków, gdzie w tzw. kulturze zachodniej kobiety stosunkowo niedawno zyskały większość praw. Poszukaj sobie informacji o tym, od kiedy na zachodzie kobiety mają prawo do dziedziczenia, mają zdolność sądową, itp. Sporo na tem temat można się dowiedzieć z powieści Jane Austen. Tylko że do nas docierają informacje o największych pojebach i jakichś hardkorach rodem ze średniowiecza, które są przedstawiane jako norma.
Z moich obserwcji wynika, że muzułmanie mają właśnie miej sprane łby, większą świadomość tego co dzieje się w geopolityce i to jest jednym z wielu “problemów z muzułmanami”.
phpBB [video]

Mirek pisze:

Podsumowując: islamiści, muzułmanie są częścią, najważniejszym składnikiem wielkiej socjotechnicznej operacji planowanej od lat, czyli islamizacji Europy.
Nie ma żadnej islamizacji Europy. To ma tak wyglądać, to jest bleff. Zarządcy nie chcą islamu ani w Europie, ani nigdzie indziej. Jest toczona otwarta wojna z islamem. Nie widać tego? Islamem i inwazją islamu na Europę się strzszy ludzi, żeby uzyskać przyzwolenie na jego niszczenie.
Ludzie – przejrzyjcie na oczy!
phpBB [video]

Mirek pisze:

Jak zaatakuje nas armia robotów, dronów... to mamy nie walczyć, nie bronić się? Bez sensu mieć pretensje do drona, czy złościć się na niego. Ale trzeba je zwalczać, najlepiej w ogóle nie wpuszczać, nie pozwolić się zbliżać jeśli się da.
No tak, tylko dobrze jest pamiętać, że to jednak nie są drony, to są ludzie. Ale jak ich odczłowieczymy przez różne epiety, to łatwiej jest o tym zapomnieć.
Gdzieś czytałem, że Amerykanie pod koniec II WŚ zastanawiali się, czy nie zrzucić bomby atomowej na Niemców, ale jacyś doradcy stwierdzili, że takie okrucieństwo na białym człowieku byłoby bardzo źle odebrane. Co innego na “żółtkach”, których to amerykańska propaganda wcześniej odpowiednio odczłowieczyła. To zostało w amerykańskich umysłach na bardzo długo i jeszcze wiele lat po wojnie było uważane za nieamerykańskie na przykład kupienie japońskiego samochodu.
phpBB [video]

Nie zrozumcie mnie źle. W żadnej mierze nie jestem za mieszniem kultur, czy jakąś sterowaną imigracją. Nie ulegam jedynie powszechnemu w internecie i środkach masowego przekazu ogłupianiu, i praniu mózgu.

Awatar użytkownika

fakir
Cytuj:
J
Czy doczekaliśmy już czasów, gdy prawda jest propagandą, a propaganda prawdą?

dokładnie tak - właśnie dokładnie w Twoim wydaniu doczekaliśmy się takich czasów :)
fakir
Cytuj:
Prawda jest taka, że kobiety w islamie mają takie same, a w pewnych kwestiach większe prawa jak mężczyźni

:lol:
fakir
Cytuj:
Z moich obserwacji wynika, że muzułmanie mają właśnie miej sprane łby, większą świadomość tego co dzieje się w geopolityce

no sami widzicie promocja islamu w czystej postaci drodzy użytkownicy.

fakir
Cytuj:
Nie ma żadnej islamizacji Europy

przecież to szkoda komentować co użytkownik fakir wygaduje :D

przeceniasz swoje możliwości manipulacji . :D
Manipulujesz zarówno psychologicznie jak i merytorycznie.

Tymczasem Szwedzcy policjanci mają dość walki z imigrantami i masowo odchodzą ze służby, potwierdzają to osoby mieszkające w Szwecji , ale fakir uważa ,że to propaganda bo coś takiego jak islamizacja nie istnieje :D

Intendant of the Building * 8th Degree

fakir pisze:
Nie ma żadnej islamizacji Europy.

Jest i to zdecydowanie, wielu piewców islamu zapowiada to niemal że co każdy zamach i nie tylko, nieistotne czy jest to false flag czy sralse fak jest to fakt, nawet jeśli tak jest to taki jest plan islamizacja i stawianie meczetów, meczety są realnie budowane namacalne sponsorowane przez bogatych i szalenie szczęśliwych szejków-arabów śpiących na ropie a ci nie są chrześcijanami, którym kościoły przerabia się na parkingi i inne cele, a nawet na same meczety, ignorowanie tych faktów nawet jeśli są agenturalne jest ślepotą. Zobacz te getta i pooglądaj byłe Cale we Francji, nie rozumiem ale na temat islamu, muzułmanów i ich zachowań jest multum, i nie chodzi mi o zjawiska jednostek jakichś wyrwanych zwyrodnialców ale jako społeczności, fakir oni są dla nas obcy nie jako człowiek ale jako kultura, to połączenie nie dzieje się naturalnie ale na siłę.. z tego nie może wyjść nic dobrego. Polecam Ci na ten temat posłuchać a nawet pooglądać Pana Prof. Bogusława Wolniewicza.

Cytuj:
Zalewanie jewropy imigracją muzułmańską to celowe działania okupanta żydo-zachodu. Bandyci chcą na jednym ogniu upiec kilka pieczeni:

– Nadal straszą jewropejczyków „islamskim terroryzmem” finansowanym, zbrojonym i sterowanym przez Mossad i CIA.
https://pracownia4.wordpress.com/2014/0 ... enie-isis/

– Odwracają uwagę od rzeczywistych zagrożeń dla jewropejczyków – dalszego permamentnego ograbiania nas bandyckim systemem bankowym i złodziejską prywatyzacją, oraz pełzającą depopulacją przy pomocy GMO, Codexu Alimentarius, zatrutej żywności, big pharmy i szczepień. I dalszym dążeniem do narzucenia nam żydo-banksterskiego NWO.

– Przy okazji narastającą biedę będą mogli zwalić na imigrację.

– Nadal szczują jewropejczyków, zwłaszcza krystowierców, do wojny przeciwko islamowi i „islamizacji”. Jest to w interesie przede wszystkim Izraela. Arabowie od zawsze byli wrogami Izraela. I to oni stoją na drodze do budowy „wielkiego Izraela”
http://www.monitor-polski.pl/syria-wcia ... o-izraela/

I do budowy III świątyni w Jerozolimie.

Cytat pochodzi z artykułu Opolczyka z 2015 roku https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/24/zadyma-mendialno-polityczna-w-zwiazku-z-masowa-imigracja-muzulmanska-na-tereny-jewrounii/
Nasi rodacy, tragicznie doświadczeni w czasie II wojny światowej, wielokrotnie korzystali też z serdeczności innych.
http://natemat.pl/148383,my-tez-bylismy-uchodzcami-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-przyjmowali-nas-na-calym-swiecie
Nikt tu nie zaprzecza islamizacji Europy tylko kto za tym stoi? I komu zależy by jednych napuszczać na drugich? Po co te operacje fałszywej flagi, sprawca zawsze z arabskim paszportem? Najpierw ich się przyjmuje z "otwartymi rękami" a później fałszywe oskarżenia, przecież to na wskroś widać, że chcą napuścić jednych na drugich...

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Fakir: Tak? To jak to się stało, że przez wieki “ta kultura” sąsiadowała i nadal sąsiaduje pokojowo z innymi? To na dorobku i podwalinach “tej kultury” wyrosła obecna kultura zachodu. Zapominamy o tym celowo, czy nam tego w szkołach nie powiedziano?

Ta... o celtach i prawdziwym rodowodzie białej rasy też nic nie powiedzieli w szkole. To co potem zostało z rozbitej kataklizmami cywilizacji rozeszło się po swiecie- trafili też na tereny dzisiejszego Iraku, Iranu, Egiptu, ale też na inne kontynenty. Przynieśli ze sobą wiedzę astronomiczną, matematyczną- ale z czasem te cywilizacje( mające NIC wspólnego z ideologią księzycowo saturnowej religi islamu - będącej sztucznym tworem, najprawdopodobniej watykanu) wygineły, to co zostało i jest obecnie to coraz większa dzicz.

Nie mniej jednak ta dzicz wprowadza swój sposob bycia tutaj- nawet jak wszystkie te zamachy nagłosnione mendialnie były by fake- obojętnie czy rozpatrywane przez mendia czy alternatywne media- to bez znaczenia.

Faktem są coraz większe getta muzułmańskie, faktem są statystyki policyjne- ilość przestępstw znacząco przypada na imigrantów z tamtych rejonów, faktem jest bezkarność gwałcicieli o ciemnej karnacji. Jest multum całkowicie amatorskich nagrań jakie podejscie mają brudasy do swoich gospodarzy, jak nie pobicia, patrole szaria, spychanie kobiet ze schodów itd itp.

Ale- to wszytko jest w temacie.

why? pisze:
Nikt tu nie zaprzecza islamizacji Europy tylko kto za tym stoi? I komu zależy by jednych napuszczać na drugich?

Merkel, Tusk, Hollande, Timmermans, Schulz... wymieniać dalej ? wybierałeś ich ? możesz ich odwołać ? Niepotrzebni są tu masoni i iluminaci z milionowego stopnia i galaktyki andromedy, te nazwiska wystarczą.

R3C0NF1GUR3D pisze:
fakir pisze:
Nie ma żadnej islamizacji Europy.

Jest i to zdecydowanie, ...
No jest, bo ma być, bo masz na to zareagować.
Ale to nie jest prawdziwa islamizacja. To teatrzyk dla ludu. Gdyby to była jakaś islmizacja prawdziwa, to wyglądałoby to zupełnie inaczej. Powstawałyby muzułmańskie uczelnie, instytuty, przeróżne fundacje, muzułmanie byliby w rządzie, dostawaliby stypendia i intratne posadki, itp., nie wiem. Prawdopodobnie społeczeństwa byłyby do tego przygotowywane latami.
Jedno jest pewne. Gdyby rządzącym faktycznie o to chodziło, to byś o tym nie wiedział!

A co jest? Kupa syfu i nic pozytywnego. Temat medialny numer 1, który przy okazji odciąga uwagę od innych rzeczy. Tak jest, bo tak ma być.

Polecasz też Pana Prof. Bogusława Wolniewicza. Chciałem coś go posłuchć, czy pooglądać, i okazuje się, że pan profesor już we wrześniu 2001 roku postulował o wysiedlenie z Europy wszystkich muzułmanów. To jest szok!
http://forum.gazeta.pl/forum/w,13,311761,311761,prof_Boguslaw_Wolniewicz_dyplomowany_kretyn.html
Niedawno natomiast popisał się stwierdzeniem, że: „Izrael jest w Palestynie stroną atakowaną.”, i że: „Izrael trzeba ze wszech sił wspierać”.
https://prawy.pl/6806-boguslaw-wolniewicz-izrael-trzeba-ze-wszech-sil-wspierac/
Nie dziwi mnie więc, że Pan Prof. Bogusław Wolniewicz podjudza histerię o islamizacji Europy.

P.S. Ciekawe linki why? - dzięki!

fakir pisze:
muzułmanie byliby w rządzie

No czekaj, czekaj... przecież do tego już niedaleka droga.. a burmistrz Londynu ?

fakir pisze:
No jest, bo ma być, bo masz na to zareagować.
Ale to nie jest prawdziwa islamizacja. To teatrzyk dla ludu. Gdyby to była jakaś islmizacja prawdziwa, to wyglądałoby to zupełnie inaczej.

Co takiego ? no i o czym ma to świadczyć, mamy jako społeczeństwo nie reagować, żartujesz sobie. Czym będzie się różniło przyjście przypadkowych bandziorów do twojego domu żeby cie okradli i przelecieli ci żonę od bandziorów którzy przyjdą na zlecenie od R3C0NF1GUR3D, rozumiem że w pierwszym przypadku będziesz bronił rodziny i dobytku a w drugim powiesz żonie, przecież to było sztucznie zaplanowane i jeszcze jej wspomnisz "eeee.. no rozumiesz fale flag"... żyj z tym.

fakir pisze:
Niedawno natomiast popisał się stwierdzeniem, że: „Izrael jest w Palestynie stroną atakowaną.”, i że: „Izrael trzeba ze wszech sił wspierać”.

I tu się zgadzam ponieważ Izrael jest jedynym państwem który potrafi robić porządki z Islamem i muzułmanizmem, napisał bym jeszcze więcej ale za takie słowa można pójść siedzieć w Europie :D nawet za samo napisanie.

Awatar użytkownika

fakir pisze:
To właśnie też nie jest do końca prawdą. Tak jak chcą nam wpoić skojarzenie islamu z terroryzmem, tak samo jest ze stereotypem agresywnego Araba despoty, który kobiety traktuje jak bydło. Skąd masz Mirek takie skojarzenia? Z doświadczeń osobistych, czy z filmów i telewizji?

Z bardzo wielu źródeł, obserwacji, rozmów...
Człowiek który jeździł z misjami pomocy do krajów arabskich budować studnie, by kobiety nie musiały nosić wody kilometrami, mówił że okazało się potem, że zamiast uszczęśliwić te kobiety, sprawił, że nie były zadowolone delikatnie mówiąc. Cierpiały jeszcze bardziej, bo te kilka godzin, kiedy nosiły wodę były dla nich wytchnieniem od ich mężczyzn, którzy w tym czasie nie znęcali się nad nimi. Potem z innego źródła słyszałem jak kobiety sabotują kopanie studni, zatruwają wodę albo niszczą je w inny sposób z tych samych powodów. Wolą nosić ciężkie dzbany wody w piekielnym upale niż spędzać czas w towarzystwie swoich mężczyzn, których zresztą (tak na marginesie) najczęściej same sobie nie wybierają, tylko rodzina (czytaj ojciec) je sprzedaje po prostu. Kobiety tam są niewolnicami. I oczywiście nie we wszystkich krajach arabskich, nie wszystkie, ale to częste zjawisko.

fakir pisze:
Nie ma żadnej islamizacji Europy. To ma tak wyglądać, to jest bleff. Zarządcy nie chcą islamu ani w Europie, ani nigdzie indziej. Jest toczona otwarta wojna z islamem. Nie widać tego? Islamem i inwazją islamu na Europę się strzszy ludzi, żeby uzyskać przyzwolenie na jego niszczenie.

fakir pisze:
Ale to nie jest prawdziwa islamizacja. To teatrzyk dla ludu. Gdyby to była jakaś islmizacja prawdziwa, to wyglądałoby to zupełnie inaczej. Powstawałyby muzułmańskie uczelnie, instytuty, przeróżne fundacje, muzułmanie byliby w rządzie, dostawaliby stypendia i intratne posadki, itp., nie wiem. Prawdopodobnie społeczeństwa byłyby do tego przygotowywane latami.
Jedno jest pewne. Gdyby rządzącym faktycznie o to chodziło, to byś o tym nie wiedział!

Nie twierdzę, że to jest jakaś "prawdziwa islamizacja". To jest islamizacja w ich wydaniu, czyli taka, jaka władcom marionetek jest na rękę, jest potrzebna; islamizacja jest taka jaka ma być. I być może masz rację nawet w kwestii, że chcą zniszczyć też islam, podobnie jak niektórzy twierdzą, że chcą zniszczyć chrześcijaństwo, mimo że jedną i drugą religię sami stworzyli, jest ich narzędziem do kontroli zasobów ludzkich. Jednak kiedy narzędzie przestaje być użyteczne nieraz trzeba je zniszczyć, by nie zagrażało, nie przeszkadzało. Tak może by też z islamem - nie mówię, że nie. Jednak zanim to się stanie (bo takiej religii nie da się zniszczyć w ciągu roku, czy dekady) to zostanie ona wykorzystana, a dokładnie jej wyznawcy wykorzystani, by 'przepoczwarzyć' Europę.

fakir pisze:
No tak, tylko dobrze jest pamiętać, że to jednak nie są drony, to są ludzie. Ale jak ich odczłowieczymy przez różne epiety, to łatwiej jest o tym zapomnieć.

Tak, tylko że jak sam zauważyłeś są narzędziem w czyimś ręku, podobnie jak drony. To była jedynie analogia, ale moim zdaniem bardzo trafna.
Fanatycy religijni albo ślepo wierzący w jakąkolwiek ideologię (np. nacjonalizm) nie wiele różnią się od robotów. Podobnie jak one są zaprojektowani, sterowani, nie myślą samodzielnie, nie pogadasz z nimi, nie dotrzesz z argumentami; mogą być i zwykle są tak samo bezduszni i nawet jeszcze bardziej brutalni.

fakir pisze:
Gdzieś czytałem, że Amerykanie pod koniec II WŚ zastanawiali się, czy nie zrzucić bomby atomowej na Niemców, ale jacyś doradcy stwierdzili, że takie okrucieństwo na białym człowieku byłoby bardzo źle odebrane. Co innego na “żółtkach”, których to amerykańska propaganda wcześniej odpowiednio odczłowieczyła.

Fakt że muzułmanie też zostali odczłowieczeni - pytanie ile w tym propagandy, a ile prawdy? Wiadomo, że są normalni Arabowie, osobiście takich poznałem na uczelni, wiadomo że jest mnóstwo totalnych popierdoleńców. Istotne jest jakie są proporcje. Śmiem sądzić, że wśród nachodźców są one zachwiane na niekorzyść, czyli tych drugich jest nieporównywalnie więcej - co nie dziwi zważywszy, że jest to wszystko operacją socjotechniczną rządzących światem morderców.

Propaganda, czy też przekaz medialny jest różny: czasem robi się z przybyszów z południa i bliskiego wschodu nieludzkich zwyrodnialców, a czasem biedne ofiary wojen, totalitarnych reżimów w ich krajach, którym trzeba pomóc w imię zachodnich wartości.

I nie należy mylić tych zmanipulowanych najeźdźców sponsorowanych przez różne agencje, od Arabów przyjeżdżających tu przykładowo studiować.

fakir pisze:
Cytuj:

A nie slyszales o gotowaniu zaby?
Wklada sie zabe do zimnej wody i powoli podgrzewa. Zanim sie zaba zorientuje to jest ugotowana. I to oni z nami robia. Przygotowuja nas, a raczej gotuja jak zabe. Powoli, zeby sie zaba nie zorientowala, ze jest gotowana/przygotowywana (jesli wolisz).

W Szwecji zaczeli wprowadzac godziny dla kobiet i mezczyzn na plywalni, zeby uniknac obmacywywania dziewczynek przez arabow. Innym powodem jest to, ze muslimki nie moga sie przeciez pokazywac mezczyznom.

W wielu szkolach wprowadzono podzial klas na zenskie i meskie, no bo muslimki nie moga miec gimnastyki z chlopakami.

W przedszkolu przemalowali dach domku do zabawy bo na dachu byla wymalowana szwedzka flaga.

Kilka lat temu na swieta Bozego Narodzenia sklepy byly udekorowane chionkami, lampkami, puszczali swiateczne nagrania. Teraz juz nic z tego nie pozostalo. Zadnego szyltu: Wesolych Swat. Zeby nie urazac uczuc islamistow.

W centrum mojego miasta 90% to sklepy arabskie, z napisami arabskimi i sa dni, ze bialego czlowieka prawie nie widac.

W wielu miastach rozboj, strzelanina stala sie chlebem powszednim. Napady na sklepy to tez normalka.

W telewizji co raz pokazuja jakiegos araba jako ofiare, bo mu Szwecja nie dala mieszkania, czy nie otrzymal pomocy, zeby przepracowac tragiczne wydarzenia. Manipulacja emocjami.

Co raz powstaja nowe meczety.

Czy to wszystko nie jest islamizacja?

Islamizacji nie widac gdy jest tylko 1% arabow. Siedza cicho i sa bardzo mili. Ale im wiecej ich jest tym bardziej zaczynaja sie robic butni, zaczynaja stawiac wymagania, glosno krzycza o swoich zadaniach w manifestacjach.

Malmö to juz jest miasto bardziej islamskie niz szwedzkie.
Tylko patrzec jak zaloza partie islamska.

Awatar użytkownika

Zgadza się vindpust.

Należy pamiętać, że na świecie nic nie dzieje się przypadkowo. Nie było też przypadkiem, że tuż przed islamizacją Europy wydarzyły się w Skandynawii zamachy Breivika. Jedną z wizytówek sprawców, którzy za nim stali były trzy jedenastki w dacie (lipiec 22=2x11 i rok 2011) oraz trzy siódemki w dacie i liczbie ofiar (zabił 77 osób).

Zamachy Breivika były po to, żeby nikt nie śmiał głośno publicznie sprzeciwiać się islamizacji. Teraz można go porównać do Breivika, który wymordował młodzież o lewicowych poglądach i oznajmił światu poprzez media (a jakże) swój manifest.

Cytuj:
Anders Behring Breivik - pierwszy współczesny rycerz walczący z islamem

Przynajmniej tak właśnie chciałby on zostać zapamiętany. Przed chwila skończyłam przeglądać napisany przez niego manifest p.t. "2083 - A European Declaration of Independence". Omówienie tego tekstu z linkiem do niego jest /TUTAJ/. Widziałam ten tekst tylko "z lotu ptaka", gdyż liczy on ponad 1500 stron. Jest to dzielo bardzo osobliwe. Jego pierwsze 500 stron to historyczny traktat omawiający dzieje islamu, ze szczególnym uwypukleniem wszelkich zbrodni popełnianych przez muzułmanów. Druga część poświęcona jest obecnej sytuacji w Europie. Autor zwalcza "kulturowy marksizm", przez który rozumie wszelkie lewactwo i polityczną poprawność. Słusznie stwierdza, że ta ostatnia ideologia jest spadkobierczynią marksizmu. Krytykuje multi - kulti i mówi, że "kulturowi marksiści" dążą do islamizacji naszego kontynentu, uważanej przez niego za najwieksze zagrożenie dla Europy.

http://blogmedia24.pl/node/50445

Kto wie, czy nie powstanie coś w stylu Klu Klux Klan w Europie.

fakir pisze:

Taka islamizacja o jakiej piszesz nie przeszłaby tak łatwo i szybko. Poza tym to nie w ich stylu, oni tak nie działają - ich metodą jest jak to już było mówione wiele razy: PROBLEM-REAKCJA-ROZWIĄZANIE oraz DZIEL I RZĄDŹ. Mamy więc podział na przybyszy muzułmanów i tubylców chrześcijan.

Muzułmanie będą w rządzie, dostaną..., już dostają stypendia i intratne posadki, itp... Powstaną muzułmańskie uczelnie, instytuty, przeróżne fundacje, tak jak już powstają meczety. Najpierw potrzebny jest najważniejszy składni islamizacji, czyli muzułmanie, oraz usprawiedliwienie ich obecności, czyli wojny na bliskim wschodzie i arabskie wiosny ludów, które podobnie jak Breivik i w tym samym czasie, były tym przygotowaniem społeczeństw, o jakim piszesz, przygotowaniem gruntu.

fakir pisze:

Nie koniecznie. Mówi się, że jeśli chcesz coś ukryć, to wystaw to na piedestał, że najciemniej jest pod latarnią. Ludzie myślą, że to się odbywa samoczynnie, spontanicznie - myślą, że wszystko tak się dzieje, że rządzący chcą tylko pomóc biednym ofiarom prześladowań, że chcą dobrze, a liczą się intencje. Także nikt nie łączy władzy z islamizacją, ludzie nie wiedzą i nie uwierzą że to celowe działania, inżynieria społeczna.

Jest to temat nr 1 w Europie. Zastanawialiśmy się latem 2015 roku o co chodzi z tym 23-cim września (liczbami: 23 9) i chodziło mi.in. o to, że tego dnia zapadły istotne dla islamizacji decyzje - kwoty uchodźców.

Na samym tym forum temat "Multi-Kulti a inwazja Islamu na Europę" ciągnie się już od 17 października 2010 roku! Także nie można powiedzieć, że nic się nie dzieje, że nie ma tematu, że nie ma islamizacji. Prawdziwej islamizacji! :twisted:

A Europa (oraz jej najbliższe otoczenie bliski wschód i Afryka Północna) jest centrum świata, kolebką współczesnej cywilizacji. Tu się zawsze wszystko zaczyna, największe przemiany zmieniające oblicze świata, jak narodziny chrześcijaństwa i powstanie współczesnego kalendarza i świąt, wielkie odkrycia geograficzne, wojny światowe, narodziny i upadek wielkich systemów totalitarnych...

Ostatnio zmieniony 16 lut 2017, 10:20 przez Mirek, łącznie zmieniany 2 razy

Knight of the East or Sword * 15th Degree

R3C0NF1GUR3D pisze:
I tu się zgadzam ponieważ Izrael jest jedynym państwem który potrafi robić porządki z Islamem i muzułmanizmem,

Ze Słowianami też, ponad 1000 lat historii.
Wszędzie robią ''porządki'', lichwiarskie darmozjady rasistowskie.
Faktem jest, że nie możemy razem egzystować, tego sie nie da połączyć:
Cytuj:
Co powinniśmy wiedzieć o islamie! Ann Bernhardt

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Odetnijcie chrześcijanom głowy
phpBB [video]

Feministki w Berlinie popierają islamizację i gwałty na sobie
phpBB [video]

,
Cytuj:
Islamizacja Europy: Nastoletni imigranci brutalnie zgwałcili kobietę, bo „nie wiedzieli, że w Europie tak nie można!”

Sąd w Austrii skazał trójkę imigrantów z Afganistanu za gwałt grupowy na 21-latce. Dwóch z nich jest nieletnich, mają 16 i 17 lat. W więzieniu spędzą od 5 do 6 lat, mimo brutalnego traktowania ofiary.

Obrońcy gwałcicieli tłumaczyli w sądzie, że to nie jest ich wina, zwyczajnie „nie wiedzieli”, że w Austrii nie wolno gwałcić kobiet, ponieważ w ich kraju kobiety mają zupełnie inne miejsce w społeczeństwie.

Sami imigranci przyznali się do winy. Zeznawali, że byli pijani i tak naprawdę nie chcieli tego zrobić. Stwierdzili, że nie planowali zbrodni, chociaż wszystko wskazuje na to, że to 16-latek był głównym pomysłodawcą.

Ten sam 16-latek oprócz zgwałcenia ma zarzuty związane z zachowaniem wobec jednej z policjantek.

– Nie złamałem żadnego prawa! – przekonywał w sądzie nastolatek.

Do zbrodni doszło w kwietniu zeszłego roku. Ich ofiara do dziś cierpi na zaburzenia psychiczne i ma problem z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Jest pod opieką specjalistów.

Mężczyźni zaciągnęli kobietę do kabiny w toalecie, przydusili ją zasłaniając usta i nos, a gdy stawiała opór kilkukrotnie uderzyli jej głową o muszlę klozetową, a następnie dopuścili się wielokrotnego gwałtu. Kobieta miała liczne obrażenia – rany, siniaki, a także ślady duszenia.

– Dano im miejsce do życia i opiekę – mówił sędzia w uzasadnieniu wyroku. – To, że się w Austrii nudzili, nie usprawiedliwia ich chodzenia po Wiedniu i atakowania kobiet.

Mimo to, za tak brutalny gwałt kara kilku lat więzienia wydaje się śmiesznie niska, zwłaszcza że mężczyźni zdają się nawet nie być świadomi, że zrobili coś złego.

Ofierze przyznano odszkodowanie w wysokości ponad 100 tysięcy złotych – w przeliczeniu.

Źródło: http://www.dzienniknarodowy.pl/5322/nas ... i-kobiete/

za:
https://www.nwo.report/nwo/islamizacja- ... mozna.html

Mirek pisze:
Zamachy Breivika były po to, żeby nikt nie śmiał głośno publicznie sprzeciwiać się islamizacji.
Skąd taki wniosek Mirek?
Ja tam się nad tym nie zastanawiałem specjalnie, ale raczej ciężko byłoby dojść do takiego wniosku. Wszystkie analizy wskazują na jego powiązania z Izraelem i że ten zamach miał być jakąś karą, czy ostrzeżeniem dla Norwegii.
phpBB [video]

phpBB [video]

I tu gość dobrze mówi. Masowa emigracja nie jest niczym dobrym i trzeba ją powstrzymać, ale najpierw trzeba wiedzieć kto za tym stoi, do kogo mieć pretensje, i jak to powstrzymać.
phpBB [video]

Mirek pisze:
Najpierw potrzebny jest najważniejszy składni islamizacji, czyli muzułmanie, oraz usprawiedliwienie ich obecności, czyli wojny na bliskim wschodzie i arabskie wiosny ludów, które podobnie jak Breivik i w tym samym czasie, były tym przygotowaniem społeczeństw, o jakim piszesz, przygotowaniem gruntu.
Jest raczej odwrotnie. To islamizacja jest przygotowaniem społeczeństwa do wojny a nie odwrotnie.
Ta obecna emigracja jest efektem wojen w krajach muzułmańskich, ale jeśli się ich nie powstrzyma, to będzie więcej wojen i więcej emigracji i więcej wojen.

greg2015 pisze:

Cytuj:
Co powinniśmy wiedzieć o islamie! Ann Bernhardt

phpBB [video]

Nie wiem greg2015 czy zastanowiłeś choć minute zanim ten film wrzuciłeś, czy wrzucasz wszystko co znajdziesz w internecie, czy uważasz, że ona mówi prawdę? Czy umyślnie wrzucasz takie kłamstwa i dezinformację?

Przecież ta kobieta ma jakieś poważne zaburzenia psychiczne.
Tutaj twierdzi, że każdy, kto mówi o wyeliminowaniu złodziejskiej lichwy jest zły i niespełna rozumu, oraz antysemitą.
phpBB [video]

Twierdzi też, że podważający oficjalną wersję 9/11 to ignoranci, chorzy (sick), antysemici.
http://careandwashingofthebrain.blogspot.co.uk/2011/09/ann-barnhardt-another-muslim-hater-and.html

Ludzie myślcie i nie wierzcie we wszystko tylko dlatego, że znaleźliście to na youtubie!

“− Pierwsze prawo magii: ludzie są głupi […] podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda. Mają w głowach mnóstwo wiadomości, faktów, przekonań – przeważnie fałszywych, ale uważają, że to wszystko prawda. Ludzie są głupi. Rzadko widzą różnicę między kłamstwem a prawdą, lecz wierzą, że zawsze odróżniają jedno od drugiego, więc tym łatwiej ich oszukać. […] Ludzie potrzebują wroga, żeby się zjednoczyć we wspólnym celu. A wtedy łatwiej nimi kierować. Poczucie wspólnego celu jest o wiele ważniejsze niż prawda. W gruncie rzeczy prawda nie ma z tym nic wspólnego. Jeśli się boisz, że coś może się okazać prawdą, to znaczy, że dopuszczasz taką możliwość. A dopuszczenie możliwości czegoś to pierwszy krok do uwierzenia w to.”
Terry Goodkind

czerwona czcionka tylko dla modów

fakir pisze:
Masowa emigracja nie jest niczym dobrym i trzeba ją powstrzymać, ale najpierw trzeba wiedzieć kto za tym stoi, do kogo mieć pretensje, i jak to powstrzymać.

Już spieszę z pomocą: Federica Mogherini, Angela Merkel, Frans Timmermans, François Hollande, Martin Schulz, Donald Tusk kolejność przypadkowa, znalazło by się jeszcze kilkadziesiąt nazwisk ale nie będzie miało to już wpływu na całość.

Dodatkowymi pomocnikami w sprowadzaniu najeźdźców do Europy przede wszystkim są: Włochy, Turcja i Grecja całe te kraje są odpowiedzialne za politykę "otwartych drzwi" i nie chodzi tutaj tylko o polityków ale o cały naród.

Twoja zagwozdka została rozwiązana... no i jak zwykle nie ma sprawy, możesz się brać do roboty :mrgreen:

R3C0NF1GUR3D pisze:
Cytuj:
Już spieszę z pomocą: Federica Mogherini, Angela Merkel, Frans Timmermans, François Hollande, Martin Schulz, Donald Tusk kolejność przypadkowa, znalazło by się jeszcze kilkadziesiąt nazwisk ale nie będzie miało to już wpływu na całość.

Przecież to wszystko marionetki...

Awatar użytkownika

why? pisze:

I te marionetki oraz ich mocodawcy są za to odpowiedzialni. Po co szukać wyżej, skoro już same marionetki są poza naszym zasięgiem; nie oskarżysz ich, nie osądzisz..., włos im z głowy nie spadnie; wręcz przeciwnie, dostaną nagrody, a ich nazwiskami będą nazywać place, ulice, lotniska..., jak to ma miejsce od zawsze.

why? pisze:

Jak uda ci się coś zrobić tym marionetkom to tych wyżej zjesz sobie na drugie śniadanie, później będzie można poszukać tych masonów i iluminatów milionowego stopnia z galaktyki NGC 6744 :mrgreen: zabierzemy im artefakty do zabawy i będziemy wszyscy żyli w błogostanie jak "Q" ze star treka.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Mirek pisze:
:I te marionetki oraz ich mocodawcy są za to odpowiedzialni. Po co szukać wyżej, skoro już same marionetki są poza naszym zasięgiem; nie oskarżysz ich, nie osądzisz..., włos im z głowy nie spadnie; wręcz przeciwnie, dostaną nagrody, a ich nazwiskami będą nazywać place, ulice, lotniska..., jak to ma miejsce od zawsze.

Może napiszemy petycję do sorosa i całej tej bandy podwładnych makrelopodobnych żeby zakończyli wojny.... napewno pomoże. Nie jesteśmy w stanie ruszyć nawet płotek szczebla kurnikowego a co dopiero wyżej.

Nie powstrzymamy wojen- ale możemy nie dać się mentalnie spacyfikować jak szwedzi, i coraz bardziej reszta europy- gdzie się boją cokolwiek na KOZOJEBCÓW powiedzieć czy napisać. Jak jakiś smród zgwałci w Polsce kogokolwiek to powinien zostać sprawiedliwie potraktowany- tzn po "staropolsku".

Fakir - nikogo nie przekonasz swoim lewackim praniem mózgu- piszesz jak bardzo filmy z yt są be i że nie ma islamizacji a potem piszesz że masowa emigracja nie jest niczym dobrym i trzeba ją powstrzymać a do tego jeszcze mamy się może czuć poczuć winni..... jak lewackie feministki które chętnie zostaną zgwałcone....kolejne programowanie ofiar do "przyjęcia kary za grzechy" - bo przecież mamy wpływ na te cholerne wojny...więc trzeba przyjąć tych biednych uchodźców ( oczywiscie jak najwięcej muzułmanów)

Wkleję jeszcze raz całe- bo ignorujesz z życia a nie yt wzięte fakty...gówno mnie obchodzi że media mogły sfałszować- lub wyolbrzymić jakies tam zamachy- to nie ma cholernego znaczenia w codziennym zyciu dla krajów podbijanych od środka.

Szwedom już nie wmawiają że nie ma islamizacji, teraz mówią ze islam jest taki fajny że najlepiej wszyscy się przyłączą.

vindpust pisze:
: W Szwecji zaczeli wprowadzac godziny dla kobiet i mezczyzn na plywalni, zeby uniknac obmacywywania dziewczynek przez arabow. Innym powodem jest to, ze muslimki nie moga sie przeciez pokazywac mezczyznom.

W wielu szkolach wprowadzono podzial klas na zenskie i meskie, no bo muslimki nie moga miec gimnastyki z chlopakami.

W przedszkolu przemalowali dach domku do zabawy bo na dachu byla wymalowana szwedzka flaga.

Kilka lat temu na swieta Bozego Narodzenia sklepy byly udekorowane chionkami, lampkami, puszczali swiateczne nagrania. Teraz juz nic z tego nie pozostalo. Zadnego szyltu: Wesolych Swat. Zeby nie urazac uczuc islamistow.

W centrum mojego miasta 90% to sklepy arabskie, z napisami arabskimi i sa dni, ze bialego czlowieka prawie nie widac.

W wielu miastach rozboj, strzelanina stala sie chlebem powszednim. Napady na sklepy to tez normalka.

W telewizji co raz pokazuja jakiegos araba jako ofiare, bo mu Szwecja nie dala mieszkania, czy nie otrzymal pomocy, zeby przepracowac tragiczne wydarzenia. Manipulacja emocjami.

Co raz powstaja nowe meczety.

Czy to wszystko nie jest islamizacja?

Islamizacji nie widac gdy jest tylko 1% arabow. Siedza cicho i sa bardzo mili. Ale im wiecej ich jest tym bardziej zaczynaja sie robic butni, zaczynaja stawiac wymagania, glosno krzycza o swoich zadaniach w manifestacjach.

Malmö to juz jest miasto bardziej islamskie niz szwedzkie.
Tylko patrzec jak zaloza partie islamska.

Są na forum osoby na emigracji, można pozatym obejrzeć wiele dobrych dokumentów na temat zycia w krajach muzułmańskich( koniecznie na vimeo bo przecież YT to sama propaganda agentów izraela....) ( jak ktoś pisze ze tam kobieta ma lepiej to ma zdrowo we łbie poj.ne) Jest parę narpawdę dobrych biografi pisanych przez kobiety- polskie- doświadczające luksusów bycia zoną bogatych arabów...mają kasę, luksus, dobra karmę- a są własnością- często brutalnie i przedmiotowa traktowaną.

W dzisiejszych czasach chyba kazdy ma znajomych na emigracji więc można nie mieć tv ani yt żeby wiedzieć jak to wygląda.

Sam mam znajomych żyjących w niemczech( szwecja tez zresztą) - na początku kolejnej fali nachodzców spod znaku księzyca w ciągu ostanich 2 lat ( bo wiadomo że ich napływ do niemiec zaczął się juz po 2WŚ) byli nastawieni powiedzmy neutralnie- na zasadzie, nie może być tak żle, nie można tak wszytkich oceniać itp. To po roku już nie jest tak neutralnie i widzę że zaczynają się niepokoić co do swojego miejsca zamieszkania i zaczynają przeglądać na oczy.

Jak dla mnie fakir albo wspierasz swoich ziomków, albo jesteś lewackim trollem- grzecznym bo grzecznym, ale to niczego nie zmieni- szczególnie że udzielasz się tylko w tym wątku. I nie sądzę aby było to tylko moje spostrzeżenie.

fakir pisze:
Nie wiem greg2015 czy zastanowiłeś choć minute zanim ten film wrzuciłeś, czy wrzucasz wszystko co znajdziesz w internecie, czy uważasz, że ona mówi prawdę? Czy umyślnie wrzucasz takie kłamstwa i dezinformację?

Z zasady niewiele ''wrzucam'' i specjalnie nie szukam, mam ciekawsze zajęcia.
Film jest prowokacyjny, i o to w nim chodzi.
Negujesz wszystkie wątki?
KOledzy odpowiedzieli kto tym biznesem zarządza, jewrejstwo ma w tym swój cel,
trzeba mieć dużo złej woli żeby tego nie zauważyć.
Próbujesz za wszelka cenę udowodnić,właściwie co?
Że ci ''uchodźcy'' to jakieś normalne zjawisko? Że można z tym żyć i ma to pozytywne aspekty?
Motasz się jak karp przed świętami.
Inspiracje są dla mnie jasne raczej.
Cytuj:
I nie sądzę aby było to tylko moje spostrzeżenie.

Nie tylko.
Cytuj:
Ludzie myślcie i nie wierzcie we wszystko tylko dlatego, że znaleźliście to na youtubie!

Dotyczy wszystkich.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 604 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]