Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 maja 2019, 8:27

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Według posłów rodziny uczą nietolerancji

Podczas gdy muzułmanie zabijają angielskiego żołnierza, sejmowa Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych ponagla MEN do szybszego wdrażania „edukacji wielokulturowej”.

Zdaniem posłów PO, lewicy i mniejszości niemieckiej, „negatywne stereotypy narodowościowe, często wyniesione z rodzinnego domu” są przeszkodą napływu imigrantów do kraju „etnicznie homogenicznego”, jakim jest Polska.

Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych podkreśla, że szkoła jest najważniejszym mechanizmem kształtowania otwartości i tolerancji wobec mniejszości narodowych, etnicznych i wyznaniowych. Dlatego, „kolejne zmiany podstawy programowej zakładają konieczność uwzględnienia treści dotyczących mniejszości narodowych i etnicznych oraz kulturowego i wyznaniowego zróżnicowania regionu zamieszkania ucznia. [...] W wielu szkołach pomija się te treści. Nawet w regionach, w których zamieszkują zwarte skupiska mniejszości, uczniowie nie mają szansy uzyskać rzetelnej wiedzy o współmieszkańcach”.
Na posiedzeniu nie było wiceszefa, posła PiS – Marka Asta, który słuchał przemówień na sali plenarnej. Nieobecni byli również pozostali członkowie komisji, wywodzący się z PiS-owskiej „opozycji” – Grzegorz Matusiak i Jarosław Rusiecki, którzy podali taki sam powód swojej nieobecności; oraz Dorota Arciszewska-Mielewczyk – obecna w tym czasie na posiedzeniu Komisji Spraw Zagranicznych.

Na posiedzeniu Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych, przedstawiono również informacje na temat wsparcia finansowego organizacji mniejszości narodowych i etnicznych, wedle których w zeszłym roku resort edukacji przeznaczył blisko 660 tys. zł na dofinansowanie podręczników dla uczniów z mniejszości litewskiej, kaszubskiej, łemkowskiej i białoruskiej. Prawie 60 tys. zł przekazano organizacjom mniejszości na sfinansowanie publikacji o charakterze edukacyjnym. Związki romskie wsparto kwotą 52 tys. zł, o stowarzyszenia podejmujące zadania służące kultywowaniu języka i tradycji mniejszości – ponad 45 tys. zł. Dotacje otrzymały również organizacje słowackie, żydowskie i ukraińskie. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przeznaczyło na ten sam cel 8,6 mln zł.

Autor: Krzysztof Rudzki
Na podstawie: Nasz Dziennik, PAP
Źródło: Narodowcy

http://wolnemedia.net/edukacja/wedlug-poslow-rodziny-ucza-nietolerancji/

I jeszcze komentarz pod tym artykułem o podobnej treści do mojego wcześniejszego postu.

ninjas84 26.05.2013 09:55

Nie sądzę żeby chodziło tu głównie o rodziców, rasizm jest napędzany głównie mediami. Gdyby przez cały czas nie podkreślano wszędzie tych różnic i nie rozdmuchiwało się problemu różnorodności , ludzie naturalnie zaakceptowaliby odmienność. Chciałem również zauważyć że pod większościami ataków na tle rasowym był też ukryty jakiś interes. Np. w stanach nie chodziło o to że czarny jest gorszy czy coś tylko o to że nie można już było mieć niewolników…Zastanowił bym się jeszcze dlaczego co niektórzy faktycznie takie przekonania wynoszą z domu i że większość przekonań to nie są własne przekonania tylko teksty żywcem wyjęte z gazet i TV’ków , ale to akurat nie nowość że większość ludzi nie ma własnego zdania i powtarza zachowania jakie obserwuje w tych puodłach..
A swoją drogą posłowie PO ( znaczna większość z nich ) to banda odrealnionych kretynów którzy wogóle nie wiedzą jak życie wygląda

Ostatnio zmieniony 26 maja 2013, 10:36 przez homorek, łącznie zmieniany 2 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 maja 2013, 10:26 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Homorek rozbawiłeś mnie. Nie traktuję tego jako Twój atak na moją osobę, Ty także nie traktuj tego jako atak na Ciebie.

Dziel i rządź, stare mądre przysłowie ale jakoś nie umiesz (tak Ty, który pierwszy mi to zarzucił) rozróżnić faktów od bredni tzw NWO.

ZAŁÓŻMY, ŻE:

Tak cała ta maskarada to dzieło Spilberga na pół z potomkami Rotschildów, po to by zadziałał mechanizm dziel i rządź.... Zaraz zaraz chrześcijaństwo i islam powstały w Woolwich w Londynie albo w Szwecji w Sztokholmie, ewentualnie w Paryżu. To od tych incydentów zaczęło się dzielenie i rządzenie między islamem a chrześcijaństwem?
I jeszcze info, że MI5 chciało się z gościem dogadać, brzmi znajomo... Otóż trzeba wskoczyć raz na jakiś czas pod zimny prysznic aby nieco ochłonąć. Ano wywiad Brytyjski chciał się z nim dogadać, bo... widocznie ten Afrykańczyk, jako jeden z niewielu miał zdolność myślenia, działania i byłby dobrym agentem, byłby gdyby nie religia pokoju.
Nazwijcie mnie ksenofobem, nazistą, rasistą i jak tam chcecie, ale błagam zaczerpnijcie informacji o islamie, o przede wszystkim KULTURZE (lub jej braku, jak kto woli) narodów arabskich/muzułmańskich.
Trzeba zejść na ziemię, chyba że ktoś za daleko "poleciał" w "astralu" na tym forum... Wtedy zimny prysznic jeszcze bardziej wskazany. (homorek potrafisz odróżnić rzeczywistość, to co jest tu i teraz od snów i urojeń które sam sobie fundujesz błądząc, jak my wszyscy w odmętach alternatywnych informacji?)

I założę się, że jeżeli ktoś z forum zna jakiegoś muzułmanina to zapewne wie, że jest on bardzo łagodnym miłym uczciwym człowiekiem, nie narzucającym swojej religii i poglądów.

Homorek czytałeś Koran ?

Pozdrawiam zdrowo-myślących...

EDIT:
Cytuj:
"ale ta sytuacja naprawdę miała miejsce i naprawdę to ludzie mający inną kulturę"

Hahahahahaa. . tja... na prawdę miała miejsce? a co byleś tam?widziałeś tą sytuację? stałeś obok? no jeśli tak to zwracam honor..... a jeśli nie, to nie opiniuj czy miała czy nie miała.. bo argumentów nie masz żadnych..

Daj spokój z tym jadem, masz jakiś problem?
Mam rodzinę w Greenwich i info z pierwszej ręki gwoli ścisłości

"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

MenThor pisze:
Trzeba zejść na ziemię, chyba że ktoś za daleko "poleciał" w "astralu" na tym forum... Wtedy zimny prysznic jeszcze bardziej wskazany. (homorek potrafisz odróżnić rzeczywistość, to co jest tu i teraz od snów i urojeń które sam sobie fundujesz błądząc, jak my wszyscy w odmętach alternatywnych informacji?)

Nawiązując te tego artykułu co zacytowałem, proponuje ci wyłączyć wszystkie propagandowe media, a wtedy wróci do ciebie logiczne myślenie i powrót na ziemię. Ja już to zrobiłem pięć lat temu.

Nie wciskaj mi ciemnoty, że ja już kogoś osądziłem. Mam szereg wątpliwości i sto pytań na temat tego incydentu. Ty jednak nic mi nie pomożesz, więc się już nie wysilaj.

.

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Widzisz... Men Thorze tak sie składa że znam kilkoro muzułmanów i nie "Online" ale w realu, poznałam również kilkoro z nich jak byłam w Indiach, każdy z nich jest inny, jeden bardziej fanatyczny drugi mniej, jeden walczący o wyzwolenie Syrii, drugi palący haszysz w Riyad,trzeci mający kompletnie wy.........e na to co się dzieje na arenie politycznej, i tak można by wymieniać..... Prawda jest taka że wrzucanie do jednego wora wszystkich muzułmanów jest tak samo niedorzeczne jak stwierdzenie ze wszyscy polacy to pijacy i złodzieje...Co do "jadu" jak na razie jesteś w tym wątku jedyna osobą która nim "pluje" tylko tak nieudolnie i tak chaotycznie że wprowadziłeś mnie w dobry humorystyczny nastrój :spoko:

Awatar użytkownika

Cytuj:
Nawiązując te tego artykułu co zacytowałem, proponuje ci wyłączyć wszystkie propagandowe media, a wtedy wróci do ciebie logiczne myślenie i powrót na ziemię. Ja już to zrobiłem pięć lat temu.

Ooooo to podobnie jak ja, tylko dlaczego dalej "istniejemy" w internecie....?

Cytuj:
Nie wciskaj mi ciemnoty, że ja już kogoś osądziłem. Mam szereg wątpliwości i sto pytań na temat tego incydentu. Ty jednak nic mi nie pomożesz, więc się już nie wysilaj.

Tak pytań jest nawet więcej, tylko wszystkim "ucieka" podstawa tych zdarzeń (Londyn, Sztokholm etc.).
Nie zauważyliście strachu przed tzw, poprawnością polityczną? To jakaś zbrodnia powiedzieć obywatelom, że czarnoskóry muzułmanin zabił białego żołnierza (okupanta zapewne...hahahahahah) w "teoretycznie" najbardziej zaawansowanym społeczno-gospodarczym miejscu za tej planecie? Nie ma słowa o religii, różnicach kulturowych, rasowych i innych. Jakoś dziwnym trafem media robią wszystko żeby nie było, że jest dziel i rządź.

"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

MenThor pisze:
Tak pytań jest nawet więcej, tylko wszystkim "ucieka" podstawa tych zdarzeń

Widzę, że nie odpuścisz, więc może przejdź do konkretów i mi odpowiedz.

Zobacz na zdjęcia. Kompletnie zmiażdżony jeden bok samochodu. Pasażerowie wychodzą bez szwanku i co ciekawe poduszki w samochodzie się nie otworzyły. Czy tak sobie wyobrażasz ludzi po takim wypadku. Mnie interesują takie dane:
Jakiej marki był ten samochód?
Czy pasażerowie mieli pasy zapięte?
Dlaczego poduszki nie zadziałały?
Czy wożenie tasaków kuchennych w samochodzie to standard u muzułmanów?

Jak masz te dane od twoich znajomych to słucham.

Na początek wystarczy te cztery pytania.

Awatar użytkownika

MenThor pisze:
Cytuj:
"In our land, our women have to witness the same" hahahahahahaha
W jakim kraju? Nibylandii? No jak koleś z londyńskim akcentem wypowiada takie zdanie to coś tu solidnie śmierdzi.

Inną dziwną sprawa, że w mieście w którym (o ile dobrze kojarzę) jest największy odsetek kamer na mieszkańca w europie, głównym dostępnym materiałem jest nagranie z komórki.

No nie mogę tego juz dłużej znieść. Cały ten spektakl to było false flag tak? I pewnie to nie był Londyn tylko studio filmowe warner bros, ci ludzie to aktorzy i taka sytuacja wogóle w realu nie miała miejsca, to pięciu ludzi kazało całej Europie czuć obrzydzenie do tej religii pokoju kuźwa jego mać. Przeraża mnie podejście niektórych ludzi. - Jeżeli pokazano jakieś zdarzenie w tv to bankowo nie miało ono miejsca i juz. To wszystko manipulacje tak? Tak! i pokazał to Mariusz Max Kolonko, ale ta sytuacja naprawdę miała miejsce i naprawdę to ludzie mający inną kulturę. Są GOŚĆMI w europejskich krajach i tak powinni się czuć i być traktowani, koniec kropka, jaki k***a kalifat w Szwecji czy Francji? Wszyscy już ogłupieli czy tylko ja mam takie wrażenie?

Kurde a czy gdzieś napisałem, że to fals flag? Nie wydaje mi się. Ale jeśli gościu z bardzo dobrym jeżeli nie perfekcyjnym akcentem mówi o "naszej ziemi" a prawdopodobnie najdalej był na wyspie Jersey to jednak budzi to moje wątpliwości.

Jeśli media pokazują przerobiony, podkolorowany obraz to też zaczynam się zastanawiać, po co?

Jeśli nie ma żadnych innych materiałów niż kiepskie nagranie z komórki w mieście nadźganym kamerami to w rodzi się pytanie jak to możliwe.

W Maxa "Kolanko" to ja bym już tak bezkrytycznie nie wierzył. O ile ostatnio zajął się spiskami to jego wypowiedzi są często tendencyjne, spłycone i niejednokrotnie porusza obalone już wątki. Zdarzyło mu się też kilka spraw przeinaczyć. Ale to może być tylko moje. osobiste odczucie.

MenThor pisze:
I założę się, że jeżeli ktoś z forum zna jakiegoś muzułmanina to zapewne wie, że jest on bardzo łagodnym miłym uczciwym człowiekiem, nie narzucającym swojej religii i poglądów.

Homorek czytałeś Koran ?

Z tymi muzułmanami to jest cholera tak, że jak ich jest garstka to oni są mili i grzeczni, ale gdy stworzą już jakąś większą grupę, społeczność to zaczynają drzeć mordy co to im się nie należy. Ale to przecież takie ludzkie i nieosobne tylko dla tej kultury/religii. Dzisiaj ludzie zrzeszeni pod jakimkolwiek sztandarem chcą wydrzeć swój "kawałek gumolełum z podłogi" bo im sę należy... I wszyscy mają k-rwa racje, a przynajmniej tak im się wydaje.

Od wieków były wojny religijne, podsycane dodatkowo przez polityków i to zdarzenie jest po prostu kolejną tego spektaklu odsłoną.

Wiem, że pytanie o Koran było do @Humorek, ale się wtrynię i powiem, że ja np. czytałem. Tak jak zresztą Bilię, Talmud i kilka innych powieści sensacyjno rozrywkowych. Mówię powieści sensacyjno rozrywkowych bo trzeba mieć do tego dystans żeby można było trzeźwo spojrzeć na tamat. I powiem ci tak, w koranie nie ma słowa nakazu zabijaia innowierców. Ba wręcz przeciwnie, katolicy są tam traktowani szczególnie jako (nie pamiętam dokładnego określenia) uprzywilejowani. "Święta wojna" odnosiła się tylko do pogan, żyjących bez boga. Jak to zwykle bywa we wszystko wpieprzyli sie jednak ludzie tfu politycy i zminili pojęcie dzihadu na wojne ze wszystkimi którzy nie wieżą w Allaha.

Tylko, że nikt tu nie jest bez winy i nie muszę chyba przypominać wojen w imieniu Chrystusa czy tego jak postępują syjoniści. Wszyscy są siebie warci.

Koniec końców w jednym się muszę zgodzić z "zamachowce". Dziennie giną setki jeśli nie tysiące muzułmanów z rąk wojsk sprzymierzonych, giną dzieci i kobiety. Z drugiej strony to jest błędne koło, samonapędzająca się spirala nienawiści bo to samo powiedzą i koatolicy i żydzi i hindusi chyba tylko NA jeszcze nie ma żadnej krwawej wojny.

Koniec końców jak dla mnie jest to jedna wielka paranoja właśnie dlatego, że wszyscy rozpatrują to w kategoriach dobry lub zły muzułmanin, dobry/zły katolik czy dobry/zły patriota i idą się za to lać po mordach, zarzynać na ulicach i strzelać do siebie jak do kaczek. Do chu.a wafla, pozapominali, że dobro i zło nie ma wymiaru wiary, religii, przynależności społecznej czy politycznej. Jak ktoś jest sk.rwysynem, złodziejem czy mordercą to nie wiele wnosi jakie ma naszywki, gdzie się modli, jaki ma kolor skóry i na kogo głosuje. tyle.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Jakiej marki był ten samochód?

Opel tigra

Cytuj:
Czy pasażerowie mieli pasy zapięte?

Prawdopodobnie nie, bo było ich dwóch i mieli zamiar zasztyletować tego człowieka tak aby nie uciekł, niezapięte pasy znacznie to ułatwiają nie sądzisz?

Cytuj:
Dlaczego poduszki nie zadziałały?

Samochód uderzył w człowieka i słupek, nie sądzę żeby po takim uderzeniu otwierały się poduszki, bok samochodu jest zniszczony bo obtarł całą długością o słupek. Z resztą pokaż mi zdjęcie na którym wyraźnie widać czy jest poduszka czy jej nie ma.

Cytuj:
Czy wożenie tasaków kuchennych w samochodzie to standard u muzułmanów?

Tak. Tak jak np w Rosji albo u nas wożenie pałek w schowku w drzwiach.
Zwróć uwagę, jeżeli ktoś chciałby kogoś zabić z premedytacją, CAŁKOWICIE POMIJAJĄC kwestię religii, nie użyłby samochodu, noża i na pewno nie chciałby być sfilmowany.
Użyli noży bo taka maja kulturę po prostu. To był rytualny mord.
Dlaczego nie ma ujęć z przemysłowych kamer miejskich? Są, jasne że są ale obejrzysz je za jakiś czas. Puki co na pewno są dobrze zabezpieczone, bo Londyn i reszta zachodniej cywilizacji doprowadziłaby do masowych działań antyimigracyjnych i rasistowskich.... Rozumiesz?

Awatar użytkownika

MenThor pisze:
Dlaczego nie ma ujęć z przemysłowych kamer miejskich? Są, jasne że są ale obejrzysz je za jakiś czas. Puki co na pewno są dobrze zabezpieczone, bo Londyn i reszta zachodniej cywilizacji doprowadziłaby do masowych działań antyimigracyjnych i rasistowskich.... Rozumiesz?

A co się działo jeszcze tego samego dnia? Zamieszki wciąż zresztą trwają. Co jeśli właśnie o to chodzi?
Wtedy okaże się, że popełniając rytualny mord zrobili swoim współwyznawcom niedźwiedzia przysługę.
Tak czy siak, bez wątpienia politycznym popychadłom i panom kukiełek jest to na rękę. Tylko czekać kiedy zwiększą jeszcze bardziej inwigilacje w UK tak jak to miał miejsce po wybuchach w autobusach.

MenThor pisze:
"Prawdopodobnie nie" [...] "nie sądzę"

Bredzisz i sam nie wiesz co piszesz.

MenThor pisze:
Samochód uderzył w człowieka i słupek, nie sądzę żeby po takim uderzeniu otwierały się poduszki, bok samochodu jest zniszczony bo obtarł całą długością o słupek. Z resztą pokaż mi zdjęcie na którym wyraźnie widać czy jest poduszka czy jej nie ma.

Obrazek

To w końcu na jakiej podstawie tu podejmujesz dyskusję? To twoi dobrzy informatorzy w Londynie o tym ci nie powiedzieli? Ty w ogóle widziałeś kiedyś wypadek? Bez poduszek i zapiętych pasów około 90kg masy ciała oparła by się o szybę i skutki tego są nieprzewidywalne. Pytałem dlatego o model samochodu, gdyż jest to ważne przy testach na bezpieczeństwo w takich wypadkach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

WOOLWICH FALSE FLAG PART 2

phpBB [video]

WOOLWICH FALSE FLAG BULLSHIT. MASSES ARE IN A TRANCE

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Tigra ma silnik z przodu prawda? Pewnie, że prawda :mrgreen:
Koleżka miał farta, że nogi i jajca uratował przed zgnieceniem przy okazji wyciągając tasak i kosę ze schowka :bangheadwall:

Awatar użytkownika

To jest magia znikająca i pojawiająca się nagle krew. Ba ale przecież to możliwe. Po za tym że rozgorzała się po tym wielka afera z rzekomym werbunkiem jednego z napastników przez MI5. No tak nie chciał iść pracować ... a może właśnie wykonywał zlecone mu zadanie. Think about this.
Co do znajomych arabów, jak kraj szeroki i głęboki każdy jeden nie szanuje kobiet. I nie jest to wymyślone przez inżynierów taka prawda, wychowani w tej kulturze mają za nic kobiety. Znam osobiście wielu z nich nie wyssane z palca. Homorek niezłe filmiki wstawił. CO do Maxa on nie powiedział nic na temat że to był fake. Jedynie zwrócił uwagę w jaki sposób media manipulowały pokazując nagrany film oraz zagłuszając następnie doprawiając po swojemu sens wypowiedzi. Wyglądało to tak jak by wkładały mu zdanie do ust, którego nawet nie wypowiedział.

Pozdrówko

------------------------------------------------ edit

No i proszę gruszek w popiele nie zasypują. Akcja reakcja rozwiązanie.

Cytuj:

Szefowa brytyjskiego MSW Theresa May ujawniła w niedzielę BBC, że nowa grupa robocza pod przewodnictwem premiera Davida Camerona rozważy, czy służby bezpieczeństwa nie potrzebują nowych uprawnień, by stawić czoło groźbie nasilającego się ekstremizmu.

Według May są "tysiące ludzi potencjalnie zagrożonych radykalizacją", a niektórzy mogą z czasem wejść na drogę ekstremizmu.

Pytana, czy rząd będzie zabiegał o przyjęcie kontrowersyjnej ustawy ws. gromadzenia danych telekomunikacyjnych (Communications Data Bill), May odparła, że "organy wymiaru sprawiedliwości i służby wywiadowcze muszą mieć dostęp do tych danych, ponieważ jest to istotne w ich pracy".

Projektu tej ustawy nie ma w obecnym programie prac rządu, ale bierze się pod uwagę jego wprowadzenie w przeszłości.

Rozważany w minionych latach projekt ustawy nie tylko wydłużał wymóg przechowywania przez operatorów danych o mailach, SMS-ach, rozmowach telefonicznych i ruchu w internecie, ale także wprowadzał ten wymóg wobec portali społecznościowych i komunikatora internetowego Skype.

Wspólna komisja Izby Gmin i Izby Lordów w grudniu ub.r. uznała jednak, że w proponowanej wersji ustawa nie może być przyjęta. Projekt odrzucił też wicepremier Nick Clegg i jego partia Liberalnych Demokratów.

Grupa pod przewodnictwem Camerona przeanalizuje także inne sposoby zapobiegania ekstremizmowi. Mówi się w tym kontekście m.in. o zakazie dostępu radykalnych duchownych muzułmańskich do szkół, meczetów i innych miejsc publicznych, a także o rozszerzeniu praktyki delegalizowania radykalnych grup politycznych.

Choć niektóre z tych sugerowanych rozwiązań mogą zaniepokoić organizacje monitorujące przestrzeganie swobód obywatelskich, brytyjska opinia publiczna opowiada się za zaostrzeniem prawa w celu położenia kresu podżeganiu do terroryzmu.

Sondaż ośrodka Survation opublikowany w tygodniku "Mail on Sunday" pokazał, że 64 proc. ankietowanych sądzi, iż rząd musi sięgnąć po nowe środki zapobiegające radykalizacji ludzi podatnych na agitację. 63 proc. ankietowanych uważa, że należy przywrócić karę śmierci wobec skazanych za terroryzm.

May ujawniła, że w śledztwie dotyczącym środowego zabójstwa żołnierza Lee Rigby'ego w Woolwich uczestniczy 500 osób, w tym policyjni eksperci ds. terroryzmu.

Sprawcy brutalnego zabójstwa - 28-letni Michael Adebolajo i 22-letni Michael Adebowale, postrzeleni przez policję na miejscu zbrodni - przebywają w szpitalu. W związku z tą sprawą aresztowano w sobotę trzech mężczyzn w wieku 21, 24 lat i 28 lat. Wobec dwóch w trakcie aresztowania użyto paralizatora.

Z powodu rasistowskich i podżegających do nienawiści i przemocy wpisów, które pojawiają się na portalach społecznościowych po zabójstwie w Woolwich, kilka osób stanie przed sądem – donosi BBC, nie podając szczegółów.

(JS)

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wi ... omosc.html

Awatar użytkownika

arriv to że Ty znasz arabów nie szanujących kobiet , nie znaczy że każdy jest taki sam... także proszę Cię skończ wypisywać propagandowe teksty gówno znaczące... bo sam się tylko ośmieszasz... :wacko:

Intimate Secretary * 6th Degree

95% kobiet w egipcie jest obrzezanych. to tyle jesli chodzi o ich przyjazny stosunek do kobiet.

Awatar użytkownika

"Rytualne usuwanie łechtaczek metodą zabiegów chirurgicznych jest stosowane głównie w Afryce Środkowej oraz do niedawna praktykowane legalnie w Egipcie (co rzekomo wiąże się z tradycją faraońską). Obecnie wykonywanie takiego zabiegu jest w Egipcie prawnie zakazane[3]. Obrzezanie kobiet jest praktycznie niestosowane w innych krajach arabskich i nieznane m.in.: w Tunezji, Algierii, Maroku, Jordanii, Libanie, Turcji, Syrii itd. Jest też obce Iranowi." Źródło--Wiki, i nie tylko.... potwierdzają to również inne publikacje, jak również moi znajomi mieszkający w krajach arabskich

http://pl.wikipedia.org/wiki/Obrzezanie_kobiet

No cóż nie pozostaje mi nic innego niż tylko powiedzenie iż twoje "statystyki" są gó.... warte.....n o ale to już standard w tym niedouczonym społeczeństwie :)

Awatar użytkownika

Cytuj:
No cóż nie pozostaje mi nic innego niż tylko powiedzenie iż twoje "statystyki" są gó.... warte.....n o ale to już standard w tym niedouczonym społeczeństwie

I dzieci pewnie też nie gwałcą?

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Mortycja pisze:
arriv to że Ty znasz arabów nie szanujących kobiet , nie znaczy że każdy jest taki sam... także proszę Cię skończ wypisywać propagandowe teksty gówno znaczące... bo sam się tylko ośmieszasz... :wacko:

Mortycja to nie jest jakaś propaganda, nie zależy mi na tym by kogoś mieszać z błotem. Napisałem prawdę jaką widzę z mojego punktu widzenia. Znam i to wielu dość dobrze czy to z Pakistanu czy z Egiptu. Niestety albo stety, to ty stajesz po ich stronie i bronisz własną osobą. Nie wiem czy jesteś w związku z jakimś i mnie to nie interesuje. Ale to ty się ośmieszasz pisząc że ja sieje propagandę. Więc sama skończ mnie krytykować. Jeśli oni SĄ TACY WIERZĄCY na jakich się promują to w takim razie ja jestem papieżem. Są radykalni i są tak zwani nie praktykujący a udający że wierzą i to w sumie oni są tymi którzy zachowują się tak a nie inaczej. Podam przykład spotykamy się w grupie i są wśród nas kobiety. Są wobec nich szarmanccy, przyjemni i w ogóle wszystko pięknie wygląda. Wystarczy że któraś się zadurzy w jakimś i już zaczyna się przedsionek piekła. W sumie nie zapowiadająca żadnej katastrofy inscenizacja jak to pięknie i fajnie może być. Bańka szybko pęka, jednak niekiedy bywa za późno.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Pranie mózgu od dziecka kreowanie odpowiedniego zachowania.
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Arriv i Denaxen przecież to Bluebean.... Wszyscy, prawie wszyscy wypowiadający się w tym temacie twierdzą, że są to tzw. "Plany NWO" , cokolwiek to by znaczyło... Masowy spisek przeciw "ksenofobii i różnicom kulturowym"..?. Ludzkość wypaczyła Islam............................?
A co z Chrześcijaństwem? Zapewne nie jest wypaczone ? Zobaczcie o ile jest "piękniejsze" od Islamu....
Wszakże błądzimy tu na forum i "tam" we wszechświecie, ale nie zwalnia nas to z pewnych obowiązków.... Wszyscy szczekamy na ogólno-światowy "spisek" kato - judeowy.
Spójrzmy od drugiej strony....

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnego "rozgryzania" temat(u)ów......

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Podepnę Niemcy do tego wątku "islamizacja" ,[z dzisiaj info] :

Niemcy: wzrost ugrupowań islamistycznych

Federalny Urząd Ochrony Konstytucji (BfV) zwraca uwagę na znaczny wzrost liczebności działających w Niemczech ugrupowań islamistów. W 2012 roku organizacje w rodzaju Hezbollah czy Milli Goerues miały 42550 członków wobec 38080 rok wcześniej.
Z najnowszego raportu BfV, o którym w niedzielę poinformował "Der Spiegel" wynika, że największy wzrost poparcia zanotowali salafici. Ich szeregi wzrosły z 3800 do 4500 osób. Minister spraw wewnętrznych Hans-Peter Friedrich zdelegalizował w marcu trzy organizacje salafitów.

Zdaniem resortu spraw wewnętrznych ugrupowania salafitów odrzucają demokrację i dążą do wprowadzenia rządów szariatu (prawa islamskiego).

W Bonn w maju ubiegłego roku doszło do starć salafitów z policją. Rannych zostało wtedy 29 funkcjonariuszy, dwóch z nich ciężko raniono nożem. Salafici dali się sprowokować grupie demonstrantów ze skrajnie prawicowego i antyislamskiego ruchu Pro NRW, którzy prezentowali karykatury proroka Mahometa.

Natomiast liczba członków skrajnie prawicowej Narodowo-Demokratycznej Partii Niemiec (NPD) spadła do 6000. Nieznacznie wzrosła natomiast, ze 178 do 182, liczba neonazistowskich zespołów muzycznych. Neonaziści bardzo chętnie stosują muzykę podczas akcji, których celem jest propagowanie wśród młodzieży nacjonalistycznych idei.

Federalny Urząd Konstytucji przedstawi w najbliższy wtorek w Berlinie raport o stanie bezpieczeństwa w kraju za rok 2012 oraz informację o działalności w Niemczech radykalnych organizacji.

źródło:
http://www.stefczyk.info/wiadomosci/rap ... 7694797100

Mortycja pisze:
"Rytualne usuwanie łechtaczek metodą zabiegów chirurgicznych jest stosowane głównie w Afryce Środkowej oraz do niedawna praktykowane legalnie w Egipcie (co rzekomo wiąże się z tradycją faraońską). Obecnie wykonywanie takiego zabiegu jest w Egipcie prawnie zakazane[3]. Obrzezanie kobiet jest praktycznie niestosowane w innych krajach arabskich i nieznane m.in.: w Tunezji, Algierii, Maroku, Jordanii, Libanie, Turcji, Syrii itd. Jest też obce Iranowi." Źródło--Wiki, i nie tylko.... potwierdzają to również inne publikacje, jak również moi znajomi mieszkający w krajach arabskich

http://pl.wikipedia.org/wiki/Obrzezanie_kobiet

No cóż nie pozostaje mi nic innego niż tylko powiedzenie iż twoje "statystyki" są gó.... warte.....n o ale to już standard w tym niedouczonym społeczeństwie :)

przepraszam pomyłka o 5% :D

doczytaj art który sama zacytowałaś w rozdziale "Dane liczbowe"

:ninja:

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Adolf Hitler-Antyrasista (napisy PL)
phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Mieszkam w DE i nie przesadzajmy, osobiscie nie mam problemu w tym, ze na przeciwko mnie mieszkaja Wietnamczycy, od czasu do czasu mam party z mnichami pod nosem, na dole Rosjanie i Romowie, na gorze Polacy i Niemcy.
Dopoki jest wzajemne poszanowanie, jest ok.
Problem wtedy, gdy pewne granice zostana przekroczone. Budowanie meczetow o tyle, aby muzulmanie mieli sie gdzie modlic, ok. Budowanie mega meczetow, przesada.

Multi kulti.
Jak dla mnie to kulturowosc to i tak sztuczny podzial. Inkarnujac i tak wedrujemy tu i tam. Raz rodzimy sie tu, potem tam.

Zwiazkowo, ciezko, bo roznice jezykowe, plus kulturowe. ;)

Dogadac sie bywa trudno w jednym i tym samym jezyku, pewne kwestie sa nieprzetlumaczalne. Poza tym nalecialoscio kulturowe. ;)

Mam za soba relacje miedzykulturowe... takze cos o tym wiem. Podziwiam jednak te zwiazki, rodziny, gdzie to sie (choc bardzo rzadko) udaje.

Opcji sasiada jakiejkolwiek nacji nie postrzegam zle.

Dodam, ze mieszkajac tu gdzie mieszkam, przestalam dostrzegac te roznice. Jest pieknie, kolorowo, roznorodnie.

Obok nas otworzono rosyjski supermarket, dalej turecki, ze swiezymi owocami, warzywami, produktami bezglutenowymi, typowy orient, ktory kocham. :)

Mozna czerpac z tego, co najlepsze. W sumie my decydujemy, co z tego mamy. Oczywiscie wszystko ma swoje plusy i minusy. Takie czasy, ze nasza ziemia, to wielka wies...

Udalo sie czy nie udalo... Grek, Turek czy Rosjanin, to przede wszystkim ludzie. ;)

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Normalni ludzie nie są problemem- jakiejkolwiek nacji- tylko wtłaczanie do społeczeństw elementów fanatycznych albo takich co by najchętniej narobili z 4 dzieci i z socjalu żyli. Ile to jest" dzielnic muzułmańskich" w Angli, Szwecji, Niemczech? O Francji nie wspomnę bo to już raczej Francuskistan :mrgreen: .

Sklepy z kebabami i orientalną kuchnią nie są problemem- problemem jest to, że kolorowo nie będzie już tak bardzo, jak kobieta będzie musiała nosić burkę bo to obraża uczucia religijne muzułmanów, albo jak na ulicy zrobią "kontrolę" czy przestrzegasz ich praw w swoim kraju i zgwałcą jak zobaczą ze masz spódnicę powyżej kostek.... i były takie przypadki

Imigrant- obojętnie jakiej nacji powinien być jak gość w czyimś domu -dostosować się do panujących tam zasad a swoje "prawa" może wprowadzać co najwyżej w ścianach swojego mieszkania a nie czuć się "jak u siebie".

Metaforycznie: Jak do mnie przyjdzie gość o "innych zwyczajach" i zacznie mi opowiadać jakie ma zwyczaje u siebie, przyniesie mi swoje "krajowe smakołyki", jednocześnie pamiętając gdzie jest, nie będzie problemu- spoko gość :tak: - wzajemne poszanowanie - i nawet jak pójdę do niego w odwiedziny to owinę ręcznik wokół głowy jeśli taki mają zwyczaj- uszanuję to.

Ale, jak już na starcie wlezie mi w zabłoconych kaloszach- "bo taki mają zwyczaj" że nie ściągają- zacznie spod byka patrzeć na wystrój - bo oni tak nie mają, zacznie patrzeć agresywnie na żonę bo pozwoliła sobie oddychać całą twarzą, to sorry ale wypierd.. na zbity pysk i spuszczę taki wpierd... że zapamięta aby nie wchodzić więcej w kaloszach...

phpBB [video]

London's 'Muslim Patrol' aims to impose Sharia law in East London

Gwałt na Szwecji

Wstęp

Gdy byłem jeszcze chłopcem, w latach 80-tych i 90-tych, Szwecja zazwyczaj kojarzyła mi się ze spokojem, z dobrą ekonomią, czystością, ekologią oraz także z absolutnym bezpieczeństwem. W czasach gdy Polska była zamknięta za żelazną kurtyną wielu Polaków chętnie pojechałoby do Szwecji aby pracować i żyć. Gdy byłem chłopcem Szwecja była dla mnie bogatą wersją Polski po drugiej stronie Morza Bałtyckiego lecz dziś sytuacja ta uległa tak diametralnej zmianie że widzę Polskę jako lepszą wersję Szwecji. Jeszcze 20 lat temu Szwecja była tak bezpieczna, że nie trzeba było zamykać drzwi od domu a każda, choćby najciemniejsza ulica była bezpieczna o każdej porze dnia i nocy. Nie było podpaleń, brutalnych morderstw i gwałtów, nie było dzikich ludzi na ulicach oraz przestępczych gett. W tamtych czasach Szwecja była dostatnim, bezpiecznym rajem dla Białych rodzin.

Obrazek

Szwecja dzisiaj

W moim artykule zamierzam najpierw w ogólny sposób przedstawić co oznacza polisa inwazyjnej imigracji muzułmanów do Szwecji oraz kto jest odpowiedzialny za krzywdy wyrządzone szwedzkiemu narodowi. Następnie przejdę do opisu konkretnego gwałtu i następującego po nim morderstwa, załączając zdjęcia z tej sprawy, i niestety są one tak szokujące i tak brutalne że po przeczytaniu mojego artykułu każda Biała kobieta bardzo poważnie przemyśli samotny wyjazd do Szwecji.

„Cieszę się, że pracuję w Malmö gdyż czuję się tu jak w Bagdadzie lub jakimkolwiek innych arabskim kraju”.

Imigrantka z Iraku

Obecnie Szwecja stała się tragicznym w swych skutkach multi - „kulturowym” eskperymentem oraz laboratorium zagłady skandynawskiej kultury i jego rodowitych mieszkańców. Skrajnie lewicowa partia socjalistyczna, która obecnie jest u władzy tworzy „perfekcyjne” według siebie społeczeństwo oparte na otwartej wojnie przeciwko własnemu narodowi. Poprzez niekontrolowaną imigrację z krajów muzułmańskich i afrykańskich ogarniętymi wojnami i totalnym bezprawiem wielu Szwedów nie czuje aby był to ciągle ich kraj. Imigracja z takich krajów jak; Somalia, Erytrea, Pakistan, Afganistan czy kraje Bliskiego Wschodu w liczbie około 100.000 rocznie w połączeniu z ultra-liberalną kulturą zasiłków doprowadziła do terenów zamkniętych nawet dla policji. Obecnie 55 muzułmańskich gangów kontroluje aż 186 terytoriów wyjętych spod szwedzkiego prawa co doprowadziło do sytuacji gdzie Biali ludzie wiedzą, że pójście tam może się skończyć śmiercią. Jak otwarcie i bardzo szczerze przyznają muzułmanie policja nie ma „u nich” czego szukać bo to są „ich” dzielnice. Do tego rodzaju przestępczych gett policja i służba medyczna boi się jeździć choć od czasu do czasu przyjeżdża straż pożarna. „Perfekcyjne” społeczeństwa tworzył już wcześniej Lenin i Stalin a obecnie tworzy jest klan Kimów w Korei Płn.................i zupełnie poważnie, tworzy je także Szwecja. Aby utrzymać swoje Laboratorium Szwedzkiej Zagłady dwie partie socjalistyczne biją Szwedów batem rasizmu i biją do takiego stopnia, że już nie tylko sama krytyka imigracji oraz krytyka islamu podlega aresztowaniom i medialnym zniesławieniom ale już nawet samo omawianie tego problemu. Każdy kto śmie otwarcie krytykować lub chociaż omawiać problem islamu i imigracji nie ma w Szwecji szansy na pracę ani na normalne życie, a jeśli zostanie zdemaskowany przez czerwone media to w gazetach pojawi się zdjęcie tej osoby z tytułem „rasista” lub „faszysta” i taka osoba musi na siebie uważać. Szwedzcy socjaliści stworzyli system oparty na stalinowskich metodach, dlatego że ludzie wydają się nawzajem gdy usłyszą „rasistowski komentarz” lub gdy zobaczą przed czyimś domem prawicową gazetę gdzie podejmowane są problemy muzułmańskiej imigracji i ich zbrodni. Stale rosnąca muzułmańska imigracja doprowadziła nawet do tego, że Szwecja stała się europejską stolicą gwałtu i liczba ta rośnie wprost proporcjonalnie do liczby muzułmanów. Murzyni biją Szwedów na ulicach, w szkołach, w autobusach i na dworcach a po podpaleniu samochodów ustawiają się dookoła i nagrywają film telefonami komórkowymi ufundowanymi ze szwedzkich zasiłków. Bonanza szwedzkiego multi-kulti wciąż trwa i jedno jest pewne – Szwedzi są wyjątkowo cierpliwym narodem.

Tymczasem Rząd Szwecji zdecydował się zdjąć z parlamentu barokowy obraz kobiety z odsłoniętymi piersiami aby nie obrażać uczuć muzułmanów oraz feministek. Obraz ten, szwedzkiego autora Georga Engelharda Schrödera o nazwie „Juno” wisiał w Szwedzkim Parlamencie od 30 lat i był znanym dziełem szwedzkiej kultury. Niestety jednak, w Szwecji liczą się tylko uczucia wrogów Białej cywilizacji lecz nie samych Szwedów. Poprawność polityczna w Szwecji oszalała, postradała zmysły.

„To miejsce jest bardziej niebezpieczne niż Mogadiszu. Nie można tutaj mówić prawdy. Prawda jest trzymana w sekrecie a ludzie są uciszani”.

Amun Abdullahi – somalijska dziennikarka Sveriges Radio International, która wróciła do Somalii po tym jak była atakowana fizycznie i psychicznie za mówienie prawdy na temat horroru o poprawnie politycznych mediach w Szwecji. Zeznała między innymi, że szef ośrodka dla młodzieży w mieście Rinkeby rekrutował młodych muzułmanów do somalijskiej islamskiej organizacji terrorystycznej al-Shabab.

Obrazek

Linda, lat 18, brutalnie zgwałcona przez społeczeństwo multi - „kulturowe”. Według badań w którymś etapie swojego życia zgwałconych lub napastowanych seksulanie będzie 23% wszystkich Szwedek i będą to gwałty popełniane przez muzułmanów. Czy Szwedzi nadal chcą być „wzbogacani kulturowo” ???

Zaskakująca jest jednak sam postawa Szwedów, którzy nie czują się już u siebie i którzy są regularnie terroryzowani i gwałceni przez muzułmanów. Lata prania umysłów skrajnie lewicową propagandą podpartą reżimem strachu doprowadziła do tego, że Szwedzi nie mają dość bycia ludźmi ostatniej kategorii w swym własnym kraju i nie mają nic przeciwko płaceniu ogromnych zasiłków swym oprawcom i wrogom. Otóż partia patriotyczna o nazwie Szwedzcy Demokraci, która otwarcie mówi o zagrożeniach związanych z islamem oraz o realnych prognozach że Szwecja stanie się krajem Trzeciego Świata podwoiła swoje poparcie tylko do 13% i do 50 miejsc w parlamecie. Wynik ten sprawił, że wrogowie zachodniej cywilizacji oraz ogłupieni lewicową propagandą Szwedzi wychodzą masowo na ulice aby walczyć z „rasizmem”. Muzułmanie wrzeszczą, że poleje się krew i że mogą robić co chcą (bo rzeczywiście mogą) a głupi Szwedzi wychodzą z transparentami że są dumni ze swych 87%.

Niewarygodne, że naród z pozoru tak światły i zaawansowany w każdej sferze życia akceptuje w swoim kraju trujący prymityw i podpisuje wyrok śmierci na samych siebie!!!

Koń trojański na własne życzenie

Naturalną rzeczą dla każdego narodu jest poczucie nacjonalizmu, z którego ludzie nie zdają sobie nawet sprawy. Ów nieświadomy nacjonalizm lub patriotyzm objawia się przywiązaniem do swojej ziemi, do swojej kultury, do swoich wartości, do obyczajów, do swojej flagi, hymnu oraz ludzi z tego samego kręgu etnicznego. Pomimo, że będąc w Europie na przykład Polacy i Niemcy niekoniecznie darzą się szczególną sympatią to podczas moich dalekich podróży dotarło do mnie bardzo jasno, że bez względu na pochodzenie na przykład w Indiach czy w Iranie Biali ludzie stają się dla siebie rodziną i trzymają się razem. Zastanawiam się horror multi -„kulti” doprowadzi kiedyś do takiej sytuacji w Europie i czy właśnie Szwecja, jako świnia doświadczalna Europy znajdzie się jako pierwsza w takiej sytuacji? Co jeśli skrajny rząd poprzez imigrację elemtów wrogich szwedzkiej populacji oraz umiejętną propagandę doprowadzi do takiego obłędu, że naród szwedzki straci pełną świadomość tego kim jest lub będzie się czuł kompletnie bezradny?

„Tolerancja i apatia to ostatnie cnoty umierającego społeczeństwa”.

Arystoteles

Obecnie populacja Szwecji wynosi około 9.6mln z czego populacja oficjalnie mieszkających w Szwecji muzułmanów wynosi około pół miliona, co stanowi około 5% całej populacji. Co ciekawe jednak według obliczeń Amerykanów jest to 0.5mln natomiast według obliczeń Szwedów liczba muzułmanów w Szwecji stanowi „tylko” 350.000. Muzułmańska populacja oraz naiwna polityka otwartych drzwi sprawiają jednak, że populacja muzułmanów w Szwecji cały czas rośnie i choć wielu Szwedów w swym obłędzie dało się zastraszyć to z drugiej strony kwestionowanie muzułmańskiej inwazji wiąże się z poznaniem ciemnej strony szwedzkiej „demokracji”. Przed rokiem 2000 w Szwecji mieszkało około 280.000 muzułmanów a w roku 2015 jest już 500.000 choć wedle niektórych obliczeń może to być nawet kilkadziesiąt tysięcy więcej. Oznacza to, że polityka otwartych drzwi oraz większa rozrodczość muzułmanów sprawiły, że zaledwie w ciągu 15 lat muzułmańska populacja w Szwecji podwoiła się i już teraz w wielu miasteczkach i dzielnicach dużych miast Szwedzi nie czują, że są w Szwecji. Co więcej, rodowite blondynki farbują włosy na czarno i chodzą w grupach gdyż boją się o swoje zdrowie i życie a partia socjalistów nie walczy z muzułmanami z uwagi na „rasizm”. Organizacje takie jak Eurostat, ONZ i World Religion Database przewidują, że jeśli nic się nie zmeni to do roku 2030 populacja muzułmanów osiągnie około 1mln czyli nawet do 10% ogólnej populacji.

„Myślę, że to jest właśnie to czego Szwedzi zazdroszczą imigrantom. Wy macie kulturę, tożsamość, historię, coś co was trzyma razem. A co my mamy? My mamy Noc Świętojańską i tego rodzaju głupoty.”

Mona Sahlin – była lider Szwedzkiej Partii Socjalistyczno Demokratycznej, która ciągle udowadnia że przenoszenie Afryki i Bliskiego Wschodu do Szwecji jest możliwe.

Przy takim obrocie sutuacji każdy o zdrowych zmysłach głosowałby na partią antyimigrancką lecz toleracyjni i otwarci Szwedzi wciąż nie mają dość islamizacji, gwałtów i setek tysięcy pasożytów żyjących na koszt państwa. Cuchnący marksizmem rząd Szwecji ma w swym programie azyl oraz także program łączenia rodzin, który tylko w latach 2004-2011 objął 250.000 analfabetów z Somalii, którzy na dobrą sprawę potrafią tylko brać zasiłki, kraść, gwałcić i wrzeszczeć: „rasizm” i „dyksryminacja”. Artykuł opublikowany przez Szwedzki Parlament zawiera jasną informację, że tysiące Somalijczyków czeka w Somalii na lot do Szwecji, mimo że co zastawiające nie mają pieniądzy ani na bilet ani na życie a tylko w samym roku 2009 jedynie 16% somalijskich uchodźców miało paszporty. W sumie niewiadomo więc skąd oni naprawdę są, do jakich organizacji należą i jakie mają prawdziwe plany co do Szwecji. Wiadomo jednak, że według poprawnie politycznej policji 100% gwałtów na Szwedkach jest popełnianych „przez mężczyzn o nie-europejskich rysach”. Łączenie rodzin, które jest utopijnym nonsensem samym w sobie nie jest też tanie, dlatego że regularne przenoszenie Somalii i Arabistanu do Szwecji tylko w roku 2013 kosztowało Szwecję $341 mln. Następnie rząd daje im mieszkania, zasiłki i prawa człowieka o których muzułmanie nie mogliby nawet marzyć u siebie. Z programu łączenia rodzin w latach 2012-2013 skorzystało 112.500 muzułmanów, głównie z Iraku, Somalii, Afganistanu i Syrii. Imigranci tego typu nie pracują przez pierwszych kilka lat albo nie pracują w ogóle, tym bardziej że muzułmanki szybko zachodzą w ciążę. Jednym ze 186 muzułmańskich terytoriów wyjętych spod szwedzkiego prawa jest getto miasta Malmö o nazwie Rosengaard. Władza leży tam w rękach miejscowych imamów i są tam regularne demonstracje przeciwko żydom i Szwedom a bezrobocie stoi na poziomie 70%. Natomiast samo Malmö jest już muzułmańskie w 25%. Nie ma w tym mieście potraw z wieprzowiny a jednym z najpopularniejszych imion nie jest już Lars czy Anders ale Mohamed i Ali. Na początku w to nie wierzyłem ale w Malmö jest już nawet szkoła nauki jazdy o nazwie Jihad a miejscowy polityk Adly Abu Hajar zadeklarował, że „Szwecja jest najlepszą republiką islamską”. Do Rosengaard karetki czy pracownicy zajmujący się sprzątaniem spalonych samochodów wjeżdżają tylko z obstawą uzbrojonej policji która jest bezradna. Nawet gdy w Malmö żydzi zorganizowali pro-izraelską demonstrację i muzułmanie obrzucili kamieniami 90-letniego człowieka który przetrwał holocaust, żydzi myśleli że policja ich pobije i aresztuje. Uczestnicy demonstracji stojący naprzeciw muzułmanom czekali na reakcję policji lecz gdy się nie doczekali jeden zapytał policjanta dlaczego nic nie robią. Policjant odpowiedział tylko, że „według szwedzkiej konstytucji muzułmanie mają takie prawo”. Szwedzka konstytucja nie daje jednak wolności w krytyce muzułmanów gdyż ci którzy im ubliżali zostali usunięci z demonstracji.

Horror związany z islamem i muzułmanami staje niekończącą się opowieścią oraz symbolem bezradności, głupoty i apatii Szwedów.

„Islam w człowieku jest tak niebezpieczny jak wścieklizna w psie”.

Winston Churchill

Warto więc zdać sobie sprawę, że szwedzka sprawiedliwość to sprawiedliwość podwójnych standardów na korzyść ewidentnych wrogów zachodniej cywilizacji. Musimy też sobie powiedzieć jasno, że Szwecja nie została napadnięta i zgwałcona z zewnątrz lecz od środka. Jest to więc gwałt, zbrodnia oraz reżim na życzenie Szwedów. Naród szwedzki ma tak wyprane umysły lewicową propagandą, że wiele osób zaczyna głosować na Szwedzkich Demokratów dopiero gdy zostanie zgwałcony lub pobity ktoś z najbliższej rodziny lub oni sami. Szwedzi są nastawieni pokojowo i otwarcie natomiast muzułmanie chodzą w grupach nie schodząc nikomu z drogi a ich demonstracje są zawsze połączeniem języka nienawiści z przemocą i podpaleniami samochodów. Szwedzi nie zdają sobie sprawy że na szwedzkich ulicach miast powstaje armia morderców i gwałcicieli złożona z wrogów Szwecji. Tragicznym faktem jest także, że większość Szwedów jest tak poprawnie polityczna że wolałaby umrzeć z głodu niż bronić swojego kraju i swoich kobiet aby tylko nie być posądzona o „rasizm”. Na dzień dzisiejszy jednak hordy sub-człowieczych kreatur są masowo werbowane przez żydów do niegdyś bezpiecznych ojczyzn Białych ludzi.

Gwałt w Szwecji

Smutnym faktem jest, że gwałt i pedofilia są nieodłącznymi komponentami „religii pokoju” i skoro prorok Mohamet sam daje taki przykład i jeśli jego pedofilskie czynności są udokumentowanie w Koranie, to muzułmanom daje to zielone światło aby gwałcić do woli. Niestety bardzo smutną prawdą jest, że tylko i wyłącznie z powodu czarnej i muzułmańskiej imigracji Szwecja stała się dziś oficjalnie europejską stolicą gwałtu, po krajach takich jak RPA, Lesotho, Bostwana czy Swaziland. Sytuacja jest tak dramatyczna, że obliczono że w którymś momencie swojego życia aż 23% kobiet w Szwecji zostanie zgwałconych lub napastowanych seksualnie, wliczając w to nawet 12-sto i 15-letnie dziewczynki.

"Mahomet brał kąpiel z małą dziewczynką i zabawiał się z nią".

Bukhari (6:298)

W 1975 roku Szwedzki Parlament potajemnie zdecydował aby zmienić homogeniczną Szwecję na multi-kulturową co okazało się tragicznym eksperymentem. Od tamtego czasu brutalne zbrodnie wzrosły o 300% a gwałty o 1472%. W 1975 roku populacja Szwecji wynosiła około 8.2mln a w 2014 z powodu imigracji, głównie z takich krajów jak Irak, Somalia i Afganistan populacja wynosiła już 9.7mln czyli nastąpił wzrost o ponad 18%. Do tego przyrost naturalny wynosi około 1.9 dla Szwedek oraz ponad 2.4 dla muzułmanek i co ciekawe, drugie pokolenie muzułmanów liczone jest jako „Szwedzi” a Białe kobiety nie zawsze rodzą Białe dzieci. Szwedzcy marksiści naiwnie wierzyli w to, że asymilacja jest możliwa lecz dziś gwałt jest tak notoryczny, że w obawie przed rewolucją media nie mają prawa podawać pochodzenia gwałciciela, a czasem nazywają ich „Szwedami”. Ten kto próbuje mówić prawdę jest wściekle atakowany przez socjalistyczny reżim Szwecji. Szwecja ma około 66 gwałtów na 100.000 populację i około 90% nie jest nawet składanych na policję. W 1996 roku Szwedzka Krajowa Rada do Zapobiegania Przestępczości wydała raport, w którym stwierdziła że mężczyźni z Afryki Płn (Maroko, Algieria, Libia, Tunezja) dopuszczają się gwałtów 23 razy częściej niż rodowici Szwedzi. Na terenie całej Szwecji działają też somalijskie gangi, które gwałcą młode Szwedki i zmuszają je do prostytucji.

Tylko w pierwszych siedmiu miesiącach 2013 roku muzułmanie zgwałcili 1000 kobiet, z czego 300 było poniżej 15 roku życia.

Natomiast Szwedzka Krajowa Rada do Zapobiegania Przestępczości (BRA), która stała się zakładnikiem w rękach cuchnącej ekstremalną lewicą rządu Szwecji ma zakazane używanie słów „muzułmanin” i „gwałt” w jednym zdaniu. Wedle policji z uwagi na stygmę związaną ze składaniem doniesień o gwałcie prawdziwe liczby mogą być większe o około 400-900%.

Jednak, gdy Michael Hess, polityk z parti Szwedzcy Demokraci powiedział głośno że gwałt i brutalność są głęboko zakorzenione w islamie i że plaga gwałtów w Szwecji jest spowodowana przez muzułmanów, został on postawiony pod sąd, który skazał go na grzywnę i karę więzienia w zawieszeniu. Sąd, zbudowany przez marksistów zadecydował na ustawionej sprawie że pan Hess jest uprzedzony do osób o wyznaniu muzułmańskim. Sama krytyka islamu, krytyka muzułmanów oraz nawet głośne mówienie w Szwecji że to muzułmanin zgwałcił podlega karze. Nawet ofiary gwałtów nie mogą mówić, że zostały zgwałcone przez murzynów lub Arabów gdyż też byłyby posądzone o rasizm....................Piszę z pełną powagą.

Gdy po wojnie kobiety były brane jako niewolnice przez ludzi Mahometa ich ojcowie i mężowie byli zabijani. Wówczas kobiety były gwałcone i zapładniane za przyzwoleniem Mahometa bez jakichkolwiek oznak współczucia dla swych „łupów wojennych”. „Czy należy kończyć na zewnątrz czy można w środku” - pytali żołnierze. Mahomet odparł: „jeśli zajdą w ciążę to zajdą. Taka jest wola Allaha”.

Bukhari (62:137)

Sprawy gwałtów w Szwecji są tak częste i tak brutalne, że jest to nieskończony temat i dlatego w tej części mojego artykułu wspomnę tylko o niektórych. Według badań 82% kobiet w Szwecji boi się wychodzić na zewnątrz po zmroku choć w Szwecji somalijskie gangi gwałcą też grupowo w biały dzień. Co więcej, sprawa jest tak notoryczna że gwałt stał się częścią „kultury” Szwecji, jeśli można to tak nazwać a policja określa muzułmanów jako Szwedów, co jest żałosną kpiną w stosunku do ofiar tych brutalnych zbrodni. Partia socjalistyczna oraz policja i media w Szwecji które stały się jej zakładnikami politycznymi ignorują prawdę na temat związku islamu z gwałtem i innymi zbrodniami. Głośne były dwie sprawy; jedna gdy młoda kobieta została zgwałcona i pobita przez stado murzynów prawie do śmierci, a druga gdy młoda dziewczyna była zgwałcona w łaźni przez dwóch muzułmanów. Co jednak najdziwniejsze w łaźni tej było 30 osób i nikt nic nie zrobił. Gdzie są szwedzcy mężczyźni i czy można ich nadal nazwać mężczyznami? Inny muzułmanin pociął osiem Szwedek w kilku różnych pubach a inne zgwałcił, i jak sam stwierdził nienawidzi szwedzkich kobiet. W sąsiedniej Danii pewien mullah stwierdził, że wszystkie kobiety, które nie zakrywają głowy są „dziwkami” więc gwałcenie ich jest zgodne z islamem gdyż Mahomet też gwałcił kobiety z podbitych krajów jako swoje łupy wojenne. Reszta muzułmanów też tak sądzi. Gdy dziennikarze pytali muzułmanów na ulicach Szwecji czy gwałcenie Szwedek im się należy oni zawszze odpowiadali, że tak bo to i tak są „dziwki”. Oni mają je tylko do gwałtów albo żeby się wyżyć przez jakiś czas a potem żenią się z arabską dziewicą. Muzułmanie widzą tylko problem gdy zgwałcona jest Arabka gdyż „one mają moralność i dla nich to jest potężny cios” a „Szwedka i tak cały czas się puszcza więc dla niej to nie problem Nie zasługują one na szacunek i dlatego są rozp....lane na kawałki”. Według muzułmanów ten punkt widzenia jest jak najbardziej zgodny z Koranem gdyż według nich Szwedzi są „innowiercami i przez to nie zasługują na szacunek a ich kobiety nie są ich, tak samo jak Szwecja. Ich kobiety należą do muzułmanów jako łupy wojenne odebrane innowiercom.”

„Allah dał Rayhanę z (żydowskiej) Qurayazy jako łup wojenny swojemu prorokowi (lecz dopiero gdy była ona zmuszona patrzeć jak jej ojciec i brat mieli obcinane głowy, matka była odholowana do gwałtu a siostry były sprzedane jako niewolnice).

Tabari IX:137 (Mahomet uważał kobiety które uwięził jako dar od Boga).

Interesująca i zarazem niezwykle szokująca była też sprawa gwałtu grupowego na kobiecie, która pracowała w domu uchodźców i która szczerze ich lubiła i opiekowała się mężczyznami z Afryki i Bliskiego Wschodu. Została ona zgwałcona przez 7 Afgańczyków, dla których Szwedka była tylko „innowiercą”. Była tak gwałcona przez całą noc że dopiero nad ranem była w stanie zadzwonić na policję. Sąd dał im od 4.5 do 6.5 lat kary pozbawienia wolności lecz w Szewcji zazwyczaj odsiadki trwają tylko 1/3, więc już niedługo wyjdą i będą dalej gwałcić „niewierne islamowi”. Moi czytelnicy pewnie myślą że to już koniec ale niestety nie, dlatego że najlepszym przyjacielem muzułmańskiego gwałciciela jest nikt inny jak tylko szwedzki sąd, który oficjalnie współczuje imigrantom, lecz niestety nie ofiarom gwałtów które czasem są jeszcze w wieku szkolnym. Sąd w Szwecji współczuje somalijskim i arabskim gwałcicielom do takiego stopnia że kilka razy uniewinnił ich gdy młode dziewczyny były gwałcone przez 6, 7 i 8 z nich.

Myślę, że niedługo prawo Szwecji będzie takie samo jak prawo w krajach arabskich gdzie to kobieta „jest winna gwałtu”.

Obrazek

Cześć. Znacie mnie? Jestem Elsa ze Szwecji. Mam 12 lat i zostałam brutalnie zgwałcona przez 3 murzynów i 3 Arabów. Nienawidzę ich i chcę aby umarli ale sąd w Szwecji ich kocha. Trzech z nich dostało 30h pracy społecznej, dwóch wyrok w zawieszeniu a jeden został uniewinniony. Witajcie w Szwecji!
Prawniczka Ann Christine Hjelm przeprowadziła dochodzenie w sprawie brutalnych przestępstw w Sądzie Najwyższym i z narażeniem życia i prześladowań ze strony kulturowych marksistów podała informację że 85% skazanych gwałcicieli zostało urodzonych zagranicą lub byli oni urodzeni w Szwecji przez obcokrajowców (w znaczeniu: przez muzułmanów). Oficjalnie jednak media podają, że winni gwałtów są zawsze Szwedzi aby nie obrazić imigrantów i aby nie być posądzonymi o „rasizm”.

A te spośród waszych żon, które już zwątpiły w okres miesięczny - jeśli macie wątpliwości - niech czekają trzy miesiące; podobnie te, które jeszcze się nie rozwinęły. Kobiety brzemienne zaś niech czekają, aż złożą swoje brzemię. Temu, kto się boi Boga, On przyniesie ułatwienie.

Koran (65:4) (W islamie gwałt, małżeństwo i rozwód z niedojrzałymi płciowo dziećmi jest legalny)

Tymczasem grupa szwedzkich studentek wymyśliła specjalny pas, który można otworzyć tylko dwoma rękami i który daje kontrolę noszącemu a nie komuś kto postara się go zdjąć na siłę. Pas ten, częściowo przypominający pas cnoty ma za zadanie zniechęcić gwałcicieli. Studentki zamierzają z tego zrobić złoty interes.

Obłudny żyd

Za każdym razem gdy drążę temat Białego ludobójstwa, niszczenia europejskiej kultury i chrześcijaństwa, za każdem razem wypływa na wierzch jakiś obrzydliwy, śmierdzący żyd. W Szwecji jednak sytuacja jest tak ekstremalnie zła, że żydzi już nawet nie ukrywają że stoją za niszczeniem Białej cywilizacji, pomimo że w wielu częściach Szwecji żydzi boją się chodzić po ulicach w obawie przez muzułmanami. Dobrym przykładem jest tu Barbara Spectre, żydówka która z pomocą szwedzkiego rządu i za pieniądze szwedzkich podatników założyła instytut żydowskiego kształcenia o nazwie PAIDEIA. Barbara twierdzi, że tak zwany „antysemityzm” w Szwecji przeminie a żydzi będą mieli bardzo ważną, przywódczą rolę do odegrania w kraju tak ogromnych zmian jak Szwecja. Do jej szkoły przychodzą setki i tysiące naiwnych Szwedów, którzy uczą się kochać żydów, mimo że nie wiedzą dlaczego oraz uczą się jak przyzwalać na politykę szwedzkiego ludobójstwa. Całość jest oczywiście ubrana w ładne słowa a niekończąca się pomoc finansowa lewicowej partii u władzy daje wrogom Szwecji takim jak Barbara Spectre niekończące się możliwości. Organizacja ta jest więc kolejną machiną propagandową mającą na celu pranie umysłów Szwedom ultra-lewicową propagandą i zmiany ich toku myślenia na żydowski, w zmniejającym się szwedzkim kalifacie.

Na stronie głównej tej organizacji widnieją zdania, których nie trzeba specjalnie wyjaśniać:

„PAIDEIA dedykowana jest odrodzeniu kultury żydowskiej w Europie. PAIDEIA kształci liderów w Europie - naukowców, artystów i działaczy społecznych - w kierunku płynności w żydowskich źródłach tekstowych, które czerpały ze źródeł cywilizacji żydowskiej. PAIDEIA odnawia głos żydowski w Europie, który długo był uciszany przez komunizm i traumę po holokauście. Głos, który może się przyczynić do kulturowo bogatej i pluralistycznej Europy”.

Słowa „bogata kulturowo Europa” oznacza muzułmańską inwazję, muzułmańskie gettta oraz Szwedów jako przyszłą mniejszość w swym własnym kraju. Słowa „PAIDEIA kształci liderów w Europie - naukowców, artystów i działaczy społecznych” oznaczają że organizacja ta buduje wyprane syjonizmem kukły, które będą bezgranicznie posłuszne żydom.

Jednak najciekawszy i zarazem najbardziej bezpośredni cytat Barbary Spectre nawiązuje do absolutnej żydowskiej kontroli nad Europą w której przyznaje się ona do tego że żydzi są odpowiedzialni za czystkę etniczną na cywilizacji Białego człowieka:

„Myślę, że występuje obecnie odrodzenie antysemityzmu, ponieważ w tym momencie Europa jeszcze nie nauczyła się jak być multi-kulturową i myślę że będziemy jej częścią w ferworze tej transformacji która musi mieć miejsce. Europa jeszcze nie nauczyła się jak być wielokulturową. Europa nie będzie sładała się z monolitycznych społeczeństw którymi była w ostatnim stuleciu. Żydzi będą w centrum tego. To ogromna transformacja dla Europy. Europejczycy obecnie wchodzą w tryb wielokulturowy a żydzi będą miei swoje pretensje do tego z powodu naszej wiodącej roli. Ale bez naszej przywódczej roli i bez tej transformacji Europa nie przetrwa.”

Barbara Lerner Spectre, IBA-News 2010

Ciekawe – Europa nie przetrwa bez czarnych i muzułmańskich leni, analfabetów i kryminalistów? Czy ona sądzi że my jesteśmy skończonymi głupcami???

Barbara Spectre jest twardą zwolenniczką syjonizmu oraz okupacji ziem palestyńskich przez syjonistyczny Izrael. Natomiast w Szwecji propaguje kulturowy Marksizm (multi-kulturowość) w celu zniszczenia Europejczyków na ich własnych ziemiach.

Jednak 3 lata wcześniej Barbara Spectre pozwoliła sobie na bardziej szczere rozwiązanie języka i dlatego wyjaśniła prosto od serca dlaczego żydzi niszczą Białą cywilizację:

„Potrzebujemy żydowską społeczność w Europie. Izrael potrzebuje żydowskiej społeczności w Europie. Izrael nie może przetrwać, ekonomicznie i politycznie bez Europy. Są oni (ci żydzi w Europie) niezbędnymi adwokatami spraw żydowskich”.

Barbara Lerner Spectre, Jewish Peoplehood and Identity 2007

Ciekawe jest jednak, że premier Izraela Benjamin Netanyahu otwarcie głosi stworzenie Izraela tylko dla żydów, jednocześnie pchając murzynów i muzułmanów do Europy pod szyldem „asymilacji”. Obserwując ostatnich kilka dziesięcioleci w Europie, w Ameryce Płn i Australii widać, że Biali ludzie są jedynymi którzy potrzebują róznorodności i asymilacji i zarazem jedynymi którzy są „rasistami” jeśli chcą pozostać Biali. Cała reszta świata nie potrzebuję żadnej z marksistowskich utopii.

Żydzi są mistrzami kłamstwa i obłudy oraz globalną mafią bogacącą się na krzywdach innych narodów; poprzez lichwę, podstęp, taktykę „dziel i rządź” oraz masową ateizację i demoralizację społeczeństw chrześcijańskich. Panie, zbaw nas od żydów.

Sprawa Elin Krantz

Elin Krantz była 27 letnią lewicową fanatyczką, która otwarcie wspierała inwazję kolorowych do Szwecji i która była śmiertelną przeciwniczką partii patriotycznej o nazwie „Szwedzcy Demokraci”. Ta młoda, rodowita Szwedka, będąca ładną blondynką należała do grupy na Facebooku o nazwie „Lubimy różnorodność” i oczywiste już teraz jest że popełniła ogromny błąd. Jej ultra-lewicowa, ekstremalnie liberalna natura doprowadziła ją do opinii, że Szwecja powinna w ogóle nie mieć granic a chora ideologią mieszania się ras stała się jej obsesją i jawnie ją promowała.

Tej młodej, zagubionej dziewczynie bardzo się też podobał teledysk o tytule „Wymieszaj” (Mix it up), który jest brutalną propagandą mieszania się ras zafundowaną przez żydów w Szwecji i gdzie głównym wątkiem jest nawoływanie do między-rasowego seksu. Jest to nachalny, oślizgły, bezwartościowy oraz skrajnie demoralizujący teledysk w którym występują tłuste murzynki oraz blondynka ujeżdżająca negroida i śpiewająca szwedzki hymn. Istna Sodoma i Gomora.

Niestety los chciał, że pewnego wieczora Elin jechała w jednym metrze z negroidem z Etiopii , który wyszedł za nią a następnie śledził ją. Był to Ephrem Tadele Yohaness, który po odsiedzeniu wyroku w USA poprosił o status azylanta w Szwecji na podstawie „prześladowania w USA na tle rasowym”. Rząd w Szwecji przyjął go oczywiście z otwartymi ramionami i zapewnił mu darmowe mieszkanie i dożywotnie zasiłki. Negroid ten, który był bezrobotny przez cały swój pobyt w Szwecji, a wcześniej także w USA, podążył za Elin pod osłoną nocy. Według naocznego świadka próbował nawiązać kontakt z dziewczyną lecz ona nie robiła tego chętnie dlatego ten zaatakował ją, brutalnie zgwałcił a potem zabił. Aby mieć pewność, że Elin już nie żyje napastnik wziął 83.6 kg kamień i rostrzaskał jej głowę a potem rzucił jej nagie zwłoki w krzaki i odszedł jakby nic się nie stało. Elin wyraźnie nie zdawała sobie sprawy jak bardzo zmieniła się Szwecja przez ludzi takich jak ona sama i przyszło jej za to zapłacić najwyższą cenę. Szwedzcy mężczyźni wychodząc z klubu nocnego idą spokojnie do domu natomiast murzyni i muzułmanie wychodzą na zewnątrz aby gwałcić i mordować. Po całym zdarzeniu media w Szwecji nie opublikowały informacji na temat pochodzenia sprawcy lecz dzięki patriotom i internetowi wiemy kim on był.

W rezultacie negroid został zkazany na 16 lat więzienia lecz po pierwsze nie zwróci to życia szwedzkiej dziewczynie a po drugie za podobne zbrodnie skazani zazwyczaj odsiadują w Szwecji tylko 1/3 wyroku.

Obrazek

Poza ogromną tragedią oraz niewyobrażalnym bestialstwem w tej sprawie zastanawiają mnie tylko dwie rzeczy:

-czy w ostatnich chwilach życia Elin zrozumiała, że popełniła błąd promując imigrację kolorowych do Szwecji i czy wydając ostatnie tchnienie stała się nacjonalistką o zdrowych prawicowych poglądach? Czy po brutlanym gwałcie przez murzyna zdała sobie sprawę jak wielkim dramatem dla wielu kobiet w Szwecji jest inwazja elementów niższych czy może starała się sobie wytłumaczyć, że to nie jego wina bo jest on „ofiarą rasizmu Białego człowieka”? Czy gdyby Elin mogła przewidzieć swoją przyszłość czy byłaby patriotką promującą homogeniczną Szwecję czy mimo wszystko zagłębiałaby się w lewicowym bagnie?

Tego już się nie dowiemy lecz niech sprawa Elin Krantz będzie przestrogą dla wszystkich Białych kobiet i każdej z osobna.

-czy gdyby socjalistyczny rząd Szwecji przewidział to morderstwo czy nadal wpuściłby do swojego kraju tego murzyńskiego gwałciciela i mordercę? Jestem pewien że tak dlatego że w Szwecji najwyższą sub-wartością jest skrajnie lewicowa utopia a ten kto się z nią nie zgadza jest „rasistą”.

Podsumowanie

Utopijna budowa „perfekcyjnego” społeczeństwa w Szwecji poprzez „kulturowe wzbogacanie” nie ma końca. Ja z tej sytuacji widzę tylko dwa wyjścia. Po pierwsze Szwedzi mogą mieć już tak dość gwałtu na swoim narodzie że obalą marksistów, deportują cały Trzeci Świat, zdelegalizują islam i wrócą do chrześcijańskich wartości. Wówczas powstałoby państwo nacjonalistyczne czyli takie gdzie naród i jego rodowici ludzie są najwyższym dobrem. Jeśli jednak Szwedzi się nie obudzą z poprawnie politycznego letargu i nie zaczną walczyć o swój kraj to wtedy muzułmanie opanują Szwecję, wszystkie Szwedki będą zmuszone przejść na islam i będą zmuszone rodzić muzułmanów, a Szwedzi, ich kultura, język, flaga i cała historia zostaną wymazane z pamięci przez osobniki niższego szczebla kulturowego. Zaznaczam jednak, że Szwecja nie zostaje podbita od zewnątrz ale od wewnątrz i płaci teraz ogromną cenę za swoją słabość. Nie jest to zatem wina muzułmanów lecz wina Szwedów, że pozwalają się mordować i gwałcić na własnych ulicach. Islam jest tu więc tylko narzędziem, którym globaliści bardzo zręcznie się posługują i który w bardzo brutalny sposób usuną jeśli zajdzie taka potrzeba. Poza tym muzułmanie i murzyni są znakomici w swojej roli gdyż ani za nimi ani za ich zbrodniami nikt nie będzie płakał.

Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że eksportuje nielegalnych afrykańskich imigrantów do Szwecji płacąc każdemu $3500, pod warunkiem że nie wrócą do Izraela. Dlaczego nie eksportują ich spowrotem do Afryki???

Pomimo, że przede wszystkim winię samych Szwedów za tak tragiczny obrót sytuacji to sam islam nie jest jedynym problemem, mimo że muzułmanie najbardziej rzucają się w oczy. Innym problemem jest ekstremalny liberalizm oraz zastępowanie chrześcijańskich wartości przez ogłupiające i wrogie Szwecji pseudo-wartości. Oficjalnie około 70% Szwedów należy do Kościoła Szwecji, który z uwagi na poprawność polityczną w roku 2000 stracił status kościoła narodowego. Jednak po dokładniejszych badaniach okazało się, że jedynie 5% Szwedów chodzi regularnie do kościoła,, pomimo że 13% uważa się za religijnych, 3% uważa Biblię są słowa Boga a 12% miało w swym życiu „religijne doświadczenie”. Szwedzi więc sami wymienili Boga na alkohol i poprawność polityczną a wartości przekazane w Biblii na parady zboczeńców. Dla socjalistów więc religia to „opium dla szwedzkiego ludu” choć mimo to zaciekle promują islam i dają muzułmanom status nietykalności. Głupi, szwedzki naród sam sympatyzuje z islamem. Kobiety same wchodzą Arabom i murzynom do łóżka, dlatego że widzą że muzułmanie są jak armia i widzą że są silni a przy tym mają pieniądze mimo że nie pracują. Wedle opinii muzułmanów to tylko prostytutki, delikatnie mówiąc, lecz Szwedkom to nie przeszkadza. Gdy Biała kobieta zostaje zabita lub zgwałcona media milczą lecz gdy raz zginęła muzułmanka, w drodze solidarności Szwedki pozowały do zdjęć w hidżabach. Obecnie w Szwecji jest około 5000 rodowitych Szwedów, którzy przeszli na islam i 70% z nich to kobiety, dlatego że te są niestety najbardziej zagubione i naiwne. Dla porównania w Wielkiej Brytanii liczba ta przeszła już 100.000 i zastanawiam się jaki procent tych kobiet rozumie czym wogóle jest islam i czy rozumieją że dla muzułmanów są one tylko naiwnymi prostytutkami lub lepszą wersją kozy.

Na koniec przygotowałem absolutny hit, który nie wiem czy miałby miejsce nawet w ogłupionej Holandii lub Anglii. Otóż angielskojęzyczna gazeta w Szwecji o onazwie The Local opublikowała artykuł o tym, że w ultra lewicowo-liberalnej Szwecji pozwolono zkazanemu pedofilowi na adopcję dziecka. Według przedstawionych dowodów mężczyzna był wcześniej zkazany za molestowanie 5-letniej dziewczynki oraz był podejrzany o molestowanie bardzo młodej nastolatki a teraz regularnie rozmawia z nastolatkami przez internet. Ponadto był on też winny 90 innych przestępstw. Komisja Spraw Społecznych Gminy (socialnămnd) nie wyjaśniając dlaczego pomimo wszystko stwierdziła że mężczyzna nie stanowi zagrożenia dla dzieci i dlatego pozwoliła mu na adopcję. Jak widzimy Szwecja stanowi o wiele większy problem niż tylko sam islam, dlatego że w Szwecji wszyscy są niewinni. W Szwecji jedynym prawem i jedyną religią jest utopijna ideologia oparta na marksiźmie.

Źródło: http://www.prawica.net/41035

Islamski terror w Europie? Szariat w Wielkiej Brytanii, spokój w Polsce

Wielka Brytania

Tower Hamlets w Londynie. Ponad 240 tysięcy mieszkańców. Prawie połowa z nich to muzułmanie. Jakiś czas temu w dzielnicy rozwieszono ulotki informujące, że powstała tu pierwsza w Wielkiej Brytanii strefa szariatu. Choć prawnie nie zostało to usankcjonowane, to miejscowi muzułmanie wyraźnie dają znać, że w Tower Hamlets należy przestrzegać ich zasad.

Kilkaset metrów od biurowców na Canary Wharf, po ulicach chodzą Patrole Muzułmańskie. Pilnują, by zachodnia rozpusta nie pojawiła się w ich okolicy. Wystarczy wejść głębiej w dzielnicę, by poczuć się jak w innym kraju. Okolica jest przepełniona imigrantami z Pakistanu i Bangladeszu.

W Tower Hamlets nawet pieniądze podatników potrafią być przeznaczane na międzynarodowe organizacje islamskie. To dlatego, że muzułmanie wygrywają tu lokalne wybory. Nikogo więc nie dziwi, że władze nic nie próbują robić z Patrolami Muzułmańskimi, które krążą po dzielnicy i napadają na osoby nieprzestrzegające szariatu.

Podobne wydarzenia mają miejsce w innych częściach kraju. Muzułmanie w Birmingham i Bradford informują pozostałych mieszkańców, że chcą utworzyć strefy w których obowiązuje szariat. Powstał nawet projekt stworzenia „Brytyjskich Emiratów”. W tych miejscach chcą zakazać alkoholu, prostytucji, narkotyków, hazardu, czy nawet koncertów.

Hiszpania
W Hiszpanii podobnie, jak w Wielkiej Brytanii powstały enklawy, w których nieoficjalnie obowiązuje szariat. Powstały w nich oddzielne sądy, a nawet policja religijna, która pilnuje, by zarówno wierzący, jak i niewierzący przestrzegali zasad. Zapadają nawet wyroki śmierci dla osób, które złamały prawo.

Przykład: w katalońskim Reus kobieta uciekła swoim katom. Miała zostać ukamieniowana za cudzołóstwo. W Tarragonie policja aresztowała imama, który próbował zmusić kobietę do założenia hidżabu. Marokanka opowiedziała stróżom prawa, że grożono jej spaleniem domu za to, że jest niewierna islamowi. Stwierdzono to na tej podstawie, że pracuje poza domem, prowadzi samochód i ma niemuzułmańskich znajomych.

Niemcy
W ostatnich latach muzułmanie osiągnęli na tyle mocną pozycję w Niemczech, że niemieckie sądy zaczęły wydawać wyroki na podstawie szariatu. W marcu tego roku sąd najwyższej instancji w Bonn odmówił kobiecie irańskiego pochodzenia rozwodu, gdyż ślub został zawarty w kraju muzułmańskim. Sędzia nakazał jej rozwieść się zgodnie z prawem szariatu powtarzając trzykrotnie słowa: „Rozwodzę cię”.

Można znaleźć więcej spraw, w których niemieckie sądy wydają orzeczenia na podstawie prawa islamskiego. Pewnemu muzułmaninowi zgodnie z szariatem nakazano zapłacić byłej małżonce równowartość 800 złotych monet zadośćuczynienia. W innej sprawie sąd odmówił rozwodu pewnej kobiecie, która była maltretowana przez męża. Sędzia powiedział jej, że zawierając związek małżeński z muzułmaninem, powinna była wiedzieć na co się zgadza.

Francja
„Wolność, Równość, Braterstwo” to jedno z haseł rewolucji francuskiej. To właśnie równość powoduje, że państwo nie ma prawa zapytać się oficjalnie o to ilu jest muzułmanów we Francji. Nieoficjalnie mówi się, że 5 do 10 procent obywateli wyznaje wiarę w Allaha. Na przedmieściach tworzą się odrębne getta. Tylko, czy to oznacza, że tu również narzucają swoje zasady pozostałym?

BBC: Paris riots
phpBB [video]

zródło: http://natemat.pl/82995,islamski-terror-w-europie

Idea różnorodności może i brzmi szczytnie ale to kolejny koń trojański- jak większość praw i idei wprowadzanych w życie. Dodam że Polacy też się nie potrafią zachować na emigracji - oczywiscie nie wszyscy- ale ci nie są problemem i zapewne NORMALNYCH, jako ludzi, imigrantów też to niepokoi bo potem wściekłość ludzi nie będzie rozróżniać pomiędzy fanatykami/nierobami a normalnymi ludźmi którzy chcieli lepszych warunków życia w zamian za poszanowanie praw i kultury gospodarza.

Pewne kultury - NIE MOGĄ ( szczególnie jesli ta jedna ma w swojej ideologi ścinanie "niewiernych") istnieć koło siebie albo tylko jeśli jest to w bardzo ograniczonym stopniu- znaczna mniejszość. Gdybym chciał zdestabilizować jakiś kraj to wprowadzenie niestabilnych elementów było by idealnym sposobem na wprowadzenie potem- w imię bezpieczeństwa oczywiście- praw totalitarnych, z policją uzbrojoną po zęby na każdym rogu, z wszechobecnymi kamerami itd.

Problem - Reakcja - Rozwiązanie. Co się dzieje we Francji jest dobrym przykładem. U nas być może przez biedę będziemy mieli jeszcze na jakiś czas odroczone...cholera zapomniałem, dla Polski obrali inną strategię, tu nie będzie tego problemu bo nie będzie Polaków jeszcze trochę.

Nie, no to oczywiste Angelrage, ze mowimy o "normalnych" ludziach, chociaz zawsze moznaby sie spierac, czym do czorta jest normalnosc? Bo to rzecz umowna bardzo. Cos, co jeden uzna za norme, dla drugiego bedzie nie do przyjecia.

Awatar użytkownika

Imigranci w Polsce – i już pierwsze żądania

phpBB [video]

Dr. David Duke: negatywny wpływ multikulturalizmu na europejskie narody.

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Austriacki wywiad: ktoś z USA pomaga uciekającym do Europy emigrantom

Tajemnicza grupa ma stać za zwiększoną ilością przerzutów uciekinierów z Trzeciego Świata do Europy Zachodniej, według anonimowego informatora mają oni przeznaczać duże sumy pieniędzy na pomoc imigrantom.
Obrazek

Problemy z imigrantami, którzy tłumnie przybywają do Europy z Bliskiego Wschodu i Afryki sprawiają, że w wielu krajach narasta atmosfera sprzeciwu przeciwko aktualnej polityce rządów. Co więcej pojawiają się również teorie, że imigracja jest sterowana z zewnątrz i ma charakter celowy. Według jednego z serwisów, które zajmują się tematyką "White Genocide" ostatnią falę emigracji wspiera ktoś związany ze Stanami Zjednoczonymi.

Informacje na ten temat pochodzą z austriackiego biura obrony podlegającego bezpośrednio tamtejszemu ministerstwu obrony. Jak podaje jeden z pracujących tam anonimowych pracowników w Stanach Zjednoczonych są grupy osób, które udzielają wsparcia finansowego osobom, które próbują nielegalnie dostać się do Europy.

Jak podaje ów anonimowy informator przewoźnicy, którzy obsługują kanały przerzutowe oczekują wyjątkowo dużych kwot za przewiezienie do Europy i z tego też powodu wielu potencjalnych uciekinierów nie stać na przedostanie się w granice UE. Cena waha się między 7000 a 14000 euro. Jednak aby koszty te obniżyć pojawiły się grupy ludzi, którzy dofinansowują kanały przerzutowe. "Nie każdy uciekinier z Afryki Północnej dysponuje 11 tysiącami euro w gotówce. Nikt nie pyta skąd są te pieniądze" - mówi Austriak dodając, że w mediach panuje kompletna blokada na pytania odnośnie sposobu w jaki emigranci dostają się do Europy.

Kto może stać za tą tajemniczą grupą? Źródeł może być wiele, mogą to być amerykańskie służby, którym w jakiś sposób zależeć ma na eskalacji konfliktu (co jednak jest problematyczne, gdyż sami zmagają się z podobnym problemem), mogą to być także niezależne środowiska, które mieszkają i działają w USA korzystając z tamtejszych zasobów finansowych i infrastruktury. Podstawowe pytanie jednak to: kto na tym korzysta?

źródło cytatu:
http://www.orwellsky.blogspot.com/2015/ ... omaga.html

=-=
No własnie,kto?
USraelskie machiny systemowe?
Można to nazwać bardziej dobitnie,ale szkoda słów ,a i tym bardziej przekleństw.
Wśród ludzi,którzy naprawdę cierpieli wskutek działań wojennych na przykład w Syrii [byłem swego czasu..szkoda jak cholera,bo to naprawdę cudowny był kraj-taki mi pozostał w pamięci] jest sporo innych uchodżców,i nie ma wybacz - zaprogramowanych w stylu "męczenników z ISIS".Tak najłatwiej wmieszać się w tłum ,tych którzy naprawdę chcą lepszego życia...
Zderzenie kultur i innych cywilizacji..zderzenie wierzeń...światów.
Co z tego może wyniknąć?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Na granicy z Austrią imigranci napadli autobus z Polakami. W sieci znalazła się relacja jednego z nich.
Dodane przez Lipinski
Opublikowano: Sobota, 05 wrzesnia 2015 o godz. 20:08:18

Obrazek
Fot. dailynewshungary.com

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech?

Poniżej publikujemy resztę facebookowego wpisu Kamila Bulonisa:

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie... Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni... Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem... Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.

http://facebook.com/kamil.bulonis?fref=nf

Kresy.pl

źródło
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spolecze ... ego-z-nich

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Usrael wraz z AS tworzyli od lat 80 prywatną armię skrajnie radykalnych sunnickich pasychopatów do walki z szyitami(Iran,Syria,Irak)- nieco bardziej tolerancyjna odmiana islamu. Sunniccy Wahabici są zdecydowanie mniej tolerancyjni i niewiernych zabijają, torturują, gwałcą kobiety i dzieci ( jednym słowem mogli by sobie z banderą ręka podać bo sposoby mają wcale nie mniej brutalne)

A ponieważ multi kulti psychologicznie obcięło jaja europejskiej populacji- zbyt dobrze i wygodnie się żyło -to teraz jesteśmy bezbronni i cały ten syf zaleje nas na dobre- zieloną wyspę może nie pierwszą falą dzięki "reformom donka" ale też dojdzie z czasem. To już nie napływ turków otwierających kebaby i komisy samochodowe - to dzicz ( oczywiście są tam też normalni ludzie uciekający przed wojną ale oni nie są problemem).

To co robią, to ekspansja państwa islamskiego- na bliskim wschodzie bezpośrednio a do europy przemycają "spadochroniarzy" - mniej lub bardziej radykalnych ale gotowych odpowiedzieć na wezwanie kalifatu do walki w jego imię- jak myslicie, jak Europa będzie wyglądała za 5- 10 lat ? Do tego czasu spłonie od wewnętrznych zamieszek- ale taki plan.

Będzie coraz więcej, gwałtów, zamachów itd. Kiedy niemcy się wkurfią na dobre?, póki jeszcze mogą? inaczej "uchodźcy" szybko ich obudzą ze snu o spokojnym zyciu do emerytury. Francja już jest stracona.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]