Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sty 2020, 17:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23 maja 2010, 15:48 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 581
Moja szokująca historia - Dziewczynka z rentgenem w oczach 1/5
Film dokumentalny lektor PL.Natasza Demkina posiada niezwykły dar. Twierdzi, że może zobaczyć całe wnętrze danej osoby tak jak w książce do anatomii, albo - skupiając się na jednym organie - ujrzeć wszystkie szczegóły tej właśnie części danego organizmu. Dostrzega choroby bez konieczności używania ultradźwięków lub aparatu rentgenowskiego. Mieszka w Sarańsku, stolicy Republiki Mordwińskiej, w jednym z najbiedniejszych regionów dawnego ZSRR. Ludzie uważają ją za cudotwórczynię i przyjeżdżają do niej z całej Rosji. Wielu z nich jest przekonanych, że jej diagnozie zawdzięcza życie. Niezwykła nastolatka wzbudziła zainteresowanie naukowców z całego świata. Zgodziła się poddać badaniom sceptycznie nastawionych uczonych z Wielkiej Brytanii i USA.

phpBB [video]


P.S Hmm to reptiliana Ona od razu rozpozna ...ciekawe czy miała takie doświadczenie :so:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 maja 2010, 15:48 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 23 maja 2010, 17:40 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1508
DOWNLOAD:
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_moja_szokujaca_historia_-_dziewczynka_z_rentgenem_w_oczach_lektor_pl_download.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 lut 2011, 16:23 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lut 2011, 3:10
Posty: 39
Płeć: mężczyzna
Natasza Demkina posiada niezwykły dar. Twierdzi, że może zobaczyć całe wnętrze danej osoby tak jak w książce do anatomii, albo - skupiając się na jednym organie - ujrzeć wszystkie szczegóły tej właśnie części danego organizmu. Dostrzega choroby bez konieczności używania ultradźwięków lub aparatu rentgenowskiego. Mieszka w Sarańsku, stolicy Republiki Mordwińskiej, w jednym z najbiedniejszych regionów dawnego ZSRR. Ludzie uważają ją za cudotwórczynię i przyjeżdżają do niej z całej Rosji. Wielu z nich jest przekonanych, że jej diagnozie zawdzięcza życie. Niezwykła nastolatka wzbudziła zainteresowanie naukowców z całego świata. Zgodziła się poddać badaniom sceptycznie nastawionych uczonych z Wielkiej Brytanii i USA.

Nazywają ją Cudem, 17 letnia Natasza Demkina jest obdarzona niezwykła zdolnością potrafi zajrzeć do wnętrza ludzkiego ciała. Pomaga ludziom, którzy nie znajdują pomocy u lekarzy, wielu twierdzi że ocaliła im życie. Dziewczyna zwróciła na siebie uwagę naukowego świata. Wszyscy zadaj sobie tylko jedno pytanie "czy jej dar jest prawdziwy?". Natasza chciała by w końcu jej uwierzono, dlatego zgodziła się na weryfikację swoich umiejętności przez najbardziej sceptycznych naukowców z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

Nataszę odwiedzają ludzie z całej Rosji. Natasza mieszka ze swoją matką Tatianą i młodszą siostrą Tanią w typowym radzieckim bloku na skraju miasta. Jednak od chwili kiedy w wieku 10 lat po raz pierwszy przyznała się do swego daru jej życie jest dalekie od normalnego.

Natasza opisała w jaki sposób patrzy: "To bardzo proste, potrafię patrzeć na dwa sposoby z reguły patrze i widzę tak samo jak inni ludzie, kiedy jednak przestawiam się na mój medyczny wzrok widzę ludzkie ciało tak samo jak ukazują je anatomiczne rysunki. Jeśli chce dokładniej zbadać jakiś narząd na przykład wątrobę, serce, płuca czy nerki po prostu uważniej mu się przyglądam. Widzę wszystkie procesy wewnątrz organizmu takie jak krążenie krwi czy oddychanie lubię się im przyglądać. Wnętrze człowieka ma wspaniałe niezwykłe barwy. W codziennym życiu nigdy nie widziałam tak przepięknych kolorów w pewnym sensie można to porównać do zachodu słońca".

Natasza twierdzi że widzi także, przez ubrania. Nie potrafi jednak zajrzeć w głąb przedmiotów nieożywionych oraz samej siebie. Naukowcy nazywają takie zdolności "paranormalnymi" i uważają za nie możliwe do wyjaśnienia. Pacjenci Nataszy zdecydowanie potwierdzają jej wypowiedzi. Inni jak dziennikarz Igor Monichev uważają uzdrowicieli za szarlatanów

Igor pojechał do jej małego mieszkanka w Sarańsku, spotkał się także z jej pacjentami. Igora zaskoczył brak jakikolwiek teatralnych zagrań. Według niego Natasza zachowywała się swobodnie, była naturalna.

Dziennikarz postanowił sprawdzić Nataszę zapytał więc: "Wiele lat temu złamałem rękę, możesz mi powiedzieć którą i w którym miejscu?" dziennikarz był pewien że Natasza błędnie odpowie lecz tak się nie stało, chwilę później Natasza chwyciła się za swój lewy nadgarstek. Miała rację.

Pacjenci Nataszy bezgranicznie ufają Nataszy i jej niezwykłych umiejętnościom. Jedna z pacjentek bardzo źle się czuła, lekarze nie byli jednak wstanie postawić diagnozy. Fija więc poprosiła o pomoc Nataszę. Jak później stwierdziła, według Nataszy ma ona w górnej części lewego płuca komórki rakowe i że niezbędna jest natychmiastowa operacja. Pacjentka po operacji postanowiła odwiedzić Nataszę raz jeszcze. Powiedziała że jest już wszystko dobrze i operacja się udała. Lekarze rzeczywiście znaleźli komórki rakowe w górnej części lewego płuca Fiji. Kobieta wierzy teraz że Natasza uratowała jej życie. Od kiedy rozeszły się wieści o jej niezwykłych zdolnościach, Natasza przyjmuje 20 pacjentów dziennie, pięć razy w tygodniu.

Naukowcy którzy zbadali na Manhattanie jej zdolności wchodzą w skład Naukowego Komitetu Badań Zjawisk Paranormalnych(CSICOP), który zdemaskował wielu rzekomych cudotwórców. Według Igora "Natasza nienawidzi wszelkich testów, przecież ma tylko 17 lat i dopiero wkracza w świat dorosłych nie rozumie dlaczego nie ufamy sobie nawzajem. Chce by ludzie ją zaakceptowali i pewnego dlatego postanowiła poddać się testom które wyjaśnią zagadkę jej daru". CSICOP od ponad 30 lat bada ludzi, którzy twierdzą że mają zdolności paranormalne. Zdaniem naukowców takie kłamstwa mogą wyrządzać krzywdę, dlatego też uważają swoją pracę za swoistą służbę społeczeństwu> Ich krytycy twierdzą że oceny CSICOP nie są obiektywne i wynikają z uprzedzeń wobec rzeczy niewyjaśnionych.

Naukowcy - Psycholodzy, przygotowali dla Nataszy dwie sesje, podczas pierwszej sesji Natasza badała ludzi jak zwykle, a badacze się jedynie przyglądali. Natasza spotkała się z sześciorgiem pacjentów, którzy opowiedzieli naukowcom o swoich schorzeniach. Pierwszy pacjent był Rosjaninem, stwierdziła że mężczyzna ma kłopoty z sercem - to arytmia. Wskazała prawidłowo schorzenie.

Następny pacjent cierpiał na nawracające drętwienie. Natasza stwierdziła iż może mieć problemy z krążeniem krwi, mówiła także o wątrobie. Jak później pacjent stwierdził ma problemy z cholesterolem. Wspomniała także, że jego lewe płuc jest lekko zapalne, a nie dawno pacjent był przeziębiony według nie może ma to jakiś związek był zaskoczony i zadowolony z wyników.

Podczas całego spotkania Natasza wykryła opisane wcześniej schorzenie u jednego pacjenta u innych znajdowała zupełnie inne problemy, a mimo to większość z tych ludzi jest pod wrażeniem. Według naukowca miał w tym udział jakiś efekt psychologiczny, który wymagał psychologicznego wyjaśnienia.

Kolejny test - eksperyment miał pokazać czy Natasza jest wstanie zaglądać w głąb ludzkiego ciała także w kontrolowanych warunkach testu. Przyglądając się Nataszy naukowcy zaczęli podejrzewać, że dziewczyna nie zawdzięcza zdolności zaglądania w głąb ludzkiego ciała lecz czerpie informacje ze słów i zachowania pacjentów. Wszyscy pacjenci podczas testu byli nie ruchomi i dodatkowo mieli ciemno okulary aby zapobiec temu co podejrzewają naukowcy i żeby nie wiedzieli kiedy Natasza na nich patrzy. Sceptycy uważali że Natasza zasypuje pacjenta mnóstwem sugestii aby zwiększyć swoje szanse trafienia. Podczas testu Natasza miała rozpoznać tylko jedną choroba u każdego z pacjentów. W czasie testu udział brało siedmiu pacjentów. Dodatkowo naukowcy wyprosili jej matkę i siostrę aby ograniczyć do minimum liczbę ludzi podczas testu, przy wszystkim było obecnych dwóch tłumaczy, koleżanka Nataszy z Rosji i także tłumacz CSICOP, doktor medycyny pomagał dziewczynie w zakresie terminologii medycznej.

Natasza otrzymała listę 6 schorzeń, które miała przyporządkować do danego pacjenta, 7 pacjent był zdrowy. By zdać test Natasza potrzebowała przynajmniej 5 trafień na 7 jeśli pomyli się dwa razy nic się nie stanie.

Podczas badania Nataszy bardzo długo zajęło podejmowanie diagnozy, który pacjent ma dane schorzenie. Według Nataszy pacjent numer 1 był zdrowy, to prawda. Według niej pacjentowi numer dwa wycięto wyrostek w rzeczywistości kobiecie usunięto fragment przełyku. Pacjent numer 3 miał klamry w piersi Natasza zgadła. Jej zdaniem pacjentowi numer 4 usunięto fragment przełyku w rzeczywistości mężczyzna ma metalową płytkę w głowie. Pacjent numer 5 przeszedł operację płuca i tu Natasza znowu miała rację. Według niej pacjent numer 6 miał w głowie metalową płytkę w rzeczywistości mężczyzna nie miał wyrostka. Zdaniem Nataszy pacjentka numer 7 miała sztuczny staw biodrowy i to prawda. Natasz postawiła trafne diagnozy w 4 przypadkach na 7. Gdyby zgadywała na ślepo szanse powodzenia byłyby jak 1 do 50.

Według naukowca mamy do czynienia z osobą, która szczerze wierzy w swoje zdolności, która jest pewna że posiada niezwykłe zdolności lecz jego zdaniem nie ma w tym nic nadnaturalnego podczas zwykłych spotkań wyrzuca z siebie mnóstwo informacji. W trakcie kontrolowanych testów też zdarza się jej trafić ale musimy pamiętać że nie zauważyła ewidentnych przypadków chociażby metalowej płytki w głowie jednego z pacjentów. Jeśli rzeczywiście widzi wnętrze ludzkiego ciała powinna ją zobaczyć bez najmniejszego problemu. Według naukowców Natasza nie zdała testów.

Natasza została zapytana dlaczego nie zauważyła płytki na co odpowiedziała "Naukowcy twierdzą że nie trafiłam ale to tylko część prawdy, powinna zajrzeć głębiej, a nie skupiać się na pierwszych zmianach jakie zobaczyłam". Natasza wróciła do Sarańska przytłoczona wynikiem naukowców.

Zdaniem Igora myśleliśmy że da to ostateczny i jednoznaczne potwierdzenie, twierdzi że popełniliśmy błąd. Natasza jest trochę przygnębiona ponieważ też liczyła na jednoznaczny werdykt, który rozwieje wszelkie wątpliwości. I najbardziej boli go to że tamtejsi badacze robili wszystko by udowodnić że dziewczyna kłamie. Zwolennicy Nataszy twierdzą iż testy nie były obiektywne ze zdaniem tym zgadza się także część naukowców. Jako że do sukcesu brakowało jej 1 trafienia stronnicy Nataszy są bardzo sfrustrowani.

Natasza jednak zyskała uznanie świata naukowego, przyjęto ją na prestiżowy wydział medycyny uniwersytetu Moskiewskiego. Wielu ludzi po prostu wierzy w Nataszę, jej zdolności i to co robi. Jeśli jej niezwykła zdolność jest prawdziwa to jest to bardzo pomocna moc. Moc dzięki, której potrafi zajrzeć wgłąb ciała ludzkiego i stwierdzić czy ktoś jest chory czy nie. Takie coś może pomagać ludziom, bo jest wiele chorób z którymi sobie nauka nie potrafi dać rady więc może czas abyśmy zaczęli bardziej otwarcie patrzeć na takie zdolności? A może przyczyna leży gdzie indziej. Może powinniśmy się bardziej zastanowić co jemy i co jest przyczyną tych wszystkich dolegliwości? Czy żyjemy tak jak powinniśmy?

http://www.nieznane.pl/dziewczynka-z-re ... h,489.html

_________________
`Największy skarb to Twoja autonomia
Twoja myśli niezależność, pomysłów symfonia.`Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 lut 2011, 18:02 
Olać tępych matołów i przygłupów. :wacko: Są też ludzie z rentgenem w rękach a konkretnie w jednej z rąk. Sporo osób otrzymało prawidłową diagnozę nawet nie mając czasem pojęcia o dolegliwościach co później znalazło potwierdzenie w badaniach.
A te kołki niech tam sobie szukają dalej czarnej dziury w toalecie. :lol:

Nie pisał bym tego gdybym nie znał przypadków "nie z tej ziemi."... :ninja:

Misja pisze:
Cytuj:
... Wiara jest niczym w porównaniu z wiedzą. Budda 'wiedział' i kiedy powrócisz na Ziemię, ty także będziesz mógł powiedzieć "wiem".
Jest taka dobrze znana przypowieść o niewiernym Tomaszu, który chciał dotknąć ran Chrystusa, ponieważ widząc je na własne oczy nie był dostatecznie przekonany; a jednak kiedy ich dotknął, dalej miał wątpliwości. Podejrzewał jakiś rodzaj magicznej sztuczki.

Na waszej planecie nie wiecie NICZEGO o Naturze, Michel, i gdy tylko zdarzy się coś, co odrobinę przekracza wasze zrozumienie, ludzie twierdzą, że to magia.

Lewitacja = magia; bycie niewidzialnym = magia - a jednak [aby to robić] wykorzystujemy tylko prawa Natury. Powinniście raczej mówić, że lewitacja = wiedza i bycie niewidzialnym = wiedza.

Tak więc Chrystus został posłany na Ziemię, aby głosić miłość i rozwój duchowy. Musiał borykać się z ludźmi, którzy nie byli wysoko rozwinięci, i mówić do nich w przypowieściach. Kiedy wywracał stoły kupieckie w świątyni, zdenerwowany po raz pierwszy i jedyny, wyrażał swoją opinię o pieniądzach.

Jego misją było udzielić lekcji miłości i dobroci - "miłowania bliźniego swego" i oświecić ludzi odnośnie reinkarnacji Ciał Astralnych i nieśmiertelności. Księża wszystko to przekręcili w czasach, które po nim nastąpiły i liczne niezgodności doprowadziły do powstania wielu sekt, którym się wydaje, że idą za naukami Chrystusa. ...Na górę
   
 
 
Post: 04 lut 2011, 18:30 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 08 lis 2010, 11:00
Posty: 145
Płeć: mężczyzna
Uwierzyles Stary w ta "Misje" bardziej niz cala reszta forum w Biblie, a bzdury tam straszne.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 lut 2011, 18:39 
Książką podpieram się na to co widziałem / odczuwałem na własne oczy / skórze. Czasem mam taką ochotę żeby każdy poczuł to na sobie, miny by zrzedły a pełne portki gwarantowane. :język:Na górę
   
 
 
Post: 04 lut 2011, 21:55 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 05 wrz 2010, 16:36
Posty: 183
Tez mnie przeraza Timeweawe jak wierzysz w ten lucyferianski przekaz.
Pomijam wiele gadzetow z tej " ksiazki " ( z opcja zydowska na czele ) jednak moim ulubionym jest teoria tam przedstawiona - im bardziej jestes " dorosly " tym dostajesz latwiejsze zadania do wykonania. To jest z gruntu bez sensu. Wieksza mam awersje to dej pozycji niz do momentu w ktorym Jezus przeklina nagie drzewo figowe " choc nie czas mu bylo rodzic " .

_________________
N equals r, f-p, n-e, f-l, f-i, f-c, l, wake up
N equals r, f-p, n-e, f-l, f-i, f-c, l, wake upNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group