Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lis 2018, 13:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Gdzie można to kupić?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 lut 2018, 13:03 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

Znalazłam taki prosty sposób na przygotowanie, chociaż jest po niemiecku, ale kobieta pokazuje dokładnie jak robi. Bierze natriumchlorit (z naciskiem na t) czyli chloryn sodu (28%), ona dodaje kwas solny 4%, u nas przeważnie stosuje się kwasek cytrynowy 50% (jeśli o innym stężeniu to proporcja nie jest 1:1; czyli np. przy cytrynie jest 1:5 tzn 1 kropla roztworu 28% chlorynu sodu na 5 kropli soku z cytryny). Powstaje w wyniku reakcji gaz dwutlenek chloru, rozpuszczalny w wodzie. I tylko ten gaz nas interesuje; używany jest do dezynfekcji wody pitnej oraz oczyszczania warzyw, jego właściwości są opisane np tutaj https://www.lenntech.pl/systemy/clo2/dwutlenek-chloru.htm.
Wracając do filmiku kobieta chorowała na raka piersi i wyleczyła się z niego.
phpBB [video]

Drugi filmik jest także po niemiecku, o pani Frau Joneikies, która udziela wywiadu na temat wyleczenia się z nowotworu trzustki, który został u niej wykryty za pomocą tomografii komputerowej w styczniu 2009. W kwietniu 2009 zaczęła przyjmować tzw MMS (oparty na środku utleniającym - dwutlenku chloru). Ona przyjmowała po kilka kropli dziennie rozcieńczone w wodzie. W końcu, w grudniu 2009 przeprowadzone ponowne badanie (tomografia komuterowa) nie wykazało śladu nowotworu. Z zawodu była pielęgniarką, kiedyś pracowała w szpitalu na wydziale onkologii. Nie poddawała się innemu leczeniu.
phpBB [video]

Nikogo nie namawiam do stosowania, kazdy musi rozważyć zyski i straty i przede wszystkim dużo przeczytać na temat protokołów, każdy rozpoczynający terapie lub ten kto dopiero o tym myśli powinien je znać by uniknąć problemów, które mogą acz nie muszą pojawić się w terapii oczyszczania organizmu

Byłem wielkim fanem MMS...ale ostatnio w tajlandi zlapałem malarie. Trzeba bylo spróbowac wyleczyc to MMS. Dwutygodniowa kuracja ( 6-8 razy dziennie po 5 kropli czyli nawet 4 kropli) mineły ponad dwa tygodnie i musialem to zaprzestac bo malaria jak była tak dalej jest i wrocilem do ziol. Zaczeła mnie boli wątroba plus powiekszona tarczyca. Mialbyc taki cudowny lek. Juz sam nie wiem co o tym myslec. moze jakis chloryn sodu byl podrabiany, ale po dodaniu cytryny mocno smierdział chlorem. A moze to nie jest tak cudowny lek, bo jakos malari nie lecza tym na swiecie

Dodam tez ze bolaly mnie płuca...naszczescie po odstawieniu wszystko wrocilo do normy. Nigdy nie stosowalem go taki okres czasu. Ale teraz po przetestowaniu wiem ze nie jest totakie cudo jak reklamowali, ze wyleczy to w cudowny sposob choroby itp Teraz wiem sam ze to nie zadzialalo i nie wiadomo jak to sie dla mnie jeszcze zakonczy bo jestem 4 dni po odstawieniu a tarczyca juz mi urosła. Wiec sie zastanawiam czy to z jego skutecznoscia nie jest fake news

Protokół, który stosowałeś był niezgodny z zaleceniami. http://www.mmsdrops.com/list-of-uses/
Trudno się odnieść wobec tego do twoich doświadczeń.

why? pisze:
Protokół, który stosowałeś był niezgodny z zaleceniami. http://www.mmsdrops.com/list-of-uses/
Trudno się odnieść wobec tego do twoich doświadczeń.

Tez testowałem te 15 kropli i 3 razy dziennie. Ale po 3 dniach mega zatrucie i mega sraczka. Jeszcze jak sie stosuje te 6 kropli raz na ruski rok to są efekty. Ale wieksze dawki i długotrwałe stosowanie prowadzi do mega problemów. Sam jestem zawiedziony tym faktem, bo z mms wiazałem wielkie nadzieje. A jak ktos mysli ze reprezentuje jakies firmy lub cos w tym stylu. To moge dac do siebie adres i się spotkac na zywo :) Niestety MMs to jedno wielkie gow... Mowi to kilkuletni zwolennik. jak macie grype i wezmiecie to raz czy dwa to niezaszkodzi wam, ale stosowanie dłuzsze przy chorobie to jest tragedia

Znowu źle przeczytales dwa razy dziennie nie trzy, nic dziwnego że sraczka.

why? pisze:
Znowu źle przeczytales dwa razy dziennie nie trzy, nic dziwnego że sraczka.

Nie che się z toba kłocic. poprostu ten Mms nie działa a rujnuje zdrowie. Chcesz sie przekonac to sam zastosuj wieksze dawki lub bierz przez dłuzszy czas. kazdy kto tu sie wypowiadał nigdy nie stosowal tego przez dluzszy czas. Ale mozecie sami sprawdzic i zobaczycie co sie stanie. Objawy sa takie jak w tym ostrzezeniu na stronie nr 3. Bóle pleców, watroby i zatruta tarczyca od chloru. cały ten MMs to fake news, stworzyl to jakis mason a promuja to nieswiadomi ludzie. Sam byłem nieswiadomy, az wypróbowalem to na wlasnym ciele i teraz wiem ze to jest kon trojanski dla naturanej medycyny

Cytuj:
Chcesz sie przekonac to sam zastosuj wieksze dawki lub bierz przez dłuzszy czas.

Nie widzę sensu stosowania dawek większych niż zalecane przy danej chorobie, wadze itd. Czas brania w twoim przypadku też bez sensu - 1o lat, jeśli coś nie działa odstawia się... Przecież to nie "landrynki".
Na tak długi okres brania MMS (podobno 10 lat) powinieneś być bardziej kompetentny w temacie. Zanim cokolwiek zaczniesz stosować przeczytaj dokładnie zalecenia, bo sobie zrobisz krzywdę, taka rada, zasada ostrożności,

-- 24 maja 2018, 16:45 --

why? pisze:
Cytuj:
Chcesz sie przekonac to sam zastosuj wieksze dawki lub bierz przez dłuzszy czas.

Nie widzę sensu stosowania dawek większych niż zalecane przy danej chorobie, wadze itd. Czas brania w twoim przypadku też bez sensu - 1o lat, jeśli coś nie działa odstawia się... Przecież to nie "landrynki".
Na tak długi okres brania MMS (podobno 10 lat) powinieneś być bardziej kompetentny w temacie. Zanim cokolwiek zaczniesz stosować przeczytaj dokładnie zalecenia, bo sobie zrobisz krzywdę, taka rada, zasada ostrożności,

-- 24 maja 2018, 16:45 --

Ale gdzie ty wyczytałes ze ja biore to 10 lat. Od 10 lat wiem o tym i stosowalem raz na ruski rok. Teraz złapałem malarie i mysle zastosuje protokół 3 tygodniowy 5 kropli co godzina. I wyszło z tego tyle ze po tych dwoch tygodniach zostala malaria a pojawiły sie kolejne problemy. Tak jak pisal ten kolej na stronie 3. odstawilem po dwoch tygodniach bo juz mi watroba wysiadała i płuca mnie bolały. ja tylko próbuje wam powiedziec ze to niczego nie leczy to zwykle fake news

Przeczytaj swój post z 14 lutego .

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Pierwszy mój post w tym temacie. Problem dotyczył grzybicy stóp. Borykałem się z tym od kilku lat, stosowałem szeroki wachlarz metod - Scholle, Undofeny, dedykowane mieszanki ziół do moczenia. Efekt bardzo mizerny. Wciąż miałem oko na temat w sieci i trafiłem, że komuś w przewlekłej sytuacji lekarz "z racji ciężkiego przypadku" podpowiedział: roztwór z 5ml formaliny na 10l wody do moczenia, jednorazowo. Pomaga na dłuższy czas.

Zakupiłem formalinę (ze skubaną trzeba ostrożnie), zrobiłem roztwór z połowy podanej ilości na 5l wody.
Moczenie ok. 15 minut. Efekt był ewidentny i myślałem, że mam sprawę w garści. Chyba przez miesiąc problem z nieprzyjemnym zapachem, oraz potliwością stóp miałem z głowy. Prawdopodobnie przez któreś tam z kolei obuwie (nie wszystkie zdezynfekowałem niestety) temat się stopniowo nieco odnowił. Mając zapas formaliny, którym mógłbym wytruć chyba wszystkich polityków w kraju, bez problemu ponowiłem akcję. Znów pomogło ewidentnie, jednak na podbiciu lewej stopy ujawniła się egzema, wywołana jakby ciągłym ocieraniem tego miejsca obuwiem stopniowo - lekkie swędzenie, delikatne zaczerwienienie, potem drugi strzał roztworu formaliny i egzema przybrała na intensywności. Z czasem swędzenie było nie do zniesienia, a więc trudno było się powstrzymać przed drapaniem.

Zaprzestałem więc nawet tak rzadkiego stosowania formaliny, lokując swoje nadzieje w mms.

Kumpel miał akurat świeżo kupiony chloryn tak na wszelki wypadek, więc okazja do przetestowania idealna. 5 kropli aktywowałem sokiem z cytryny (kwasku mam dość od czasów komuny), zalałem ok. 2/3 szklanki przegotowanej wody i poszedł w ruch spryskiwacz. Co godzinę wielokrotnie spryskiwałem zmiany skórne na podbiciu stopy przez 3 dni (za każdym razem doprowadzając do wyschnięcia/wchłonięcia preparatu.

Równocześnie pomyślałem, że warto spróbować działania aktywowanego mms wewnętrznie celem oczyszczenia organizmu. Zacząłem od 2 kropli rano i wieczorem, zwiększając każdego dnia o jedną. Kiedy doszedłem do 6 kropli, stwierdziłem, że dobrowolnie nie przekroczę tej dawki i jeszcze dwa dni te 6 kropli dałem radę przyjmować. Odnośnie podawania wewnętrznego, prócz mdłości pojawiających się od 5 kropli, powiem może dosadnie ale szczerze - sraczka stała się moim trzecim imieniem, poznałem się z nią dogłębnie i wnikliwie - oszczędzę wynikających z tego wniosków i przemyśleń. Rozwolnienie nie opuszczało mnie jeszcze przez ponad dwa tygodnie od zaprzestania przyjmowania mms.

Sprawa egzemy obiektywnie powiem stoi w miejscu, może ostatnio mniej swędzi, ale jest. Regularne spryskiwanie stóp nieco przytłumiło objawy grzybicy.

Pewnie to co robiłem było wykonywane niewłaściwie. Jestem otwarty na sugestie.

Pozdrawiam,

Paweł

Gdybym miała problem z grzybicą stóp robiłabym to tak:
Cytuj:
MOCZENIE STÓP. Jeśli macie grzybicę paznokci, infekcję czy jakikolwiek rodzaj ran na stopach, nalejcie do miski gorącej wody i dodajcie od 10 do 20 kropli aktywowanego MMS. Stopy należy moczyć od 5 do 10 minut. Czynność powinniście powtarzać codziennie, aż problem zniknie. W zależności jak poważny jest problem - może Wam to zająć od tygodnia do nawet sześciu tygodni.

http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=14
Witamina C neutralizuje działanie MMS.
A no cóż MMS ma swoich zwolenników i przeciwników.
A tak w ogóle na candidę stosuje się protokół 1000 tzn wg J.Humble:
Cytuj:
Protokół 1000 jest też prawdopodobnie najbardziej efektywną spośród wszystkich znanych metod na oczyszczenie organizmu.

Najbardziej preferowaną metodą jest przyjmowanie dawki 3 kropli aktywowanego i rozcieńczonego z wodą lub sokiem MMS co godzinę przez przynajmniej 8 godzin dziennie stosując całą terapię przez 3 tygodnie.

Najlepiej jest zacząć od przyjmowania 1 lub 2 kropli aktywowanego MMS co godziną przez kilka pierwszych godzin. W przypadku kiedy ktoś jest bardzo chory można zacząć od dawki z połowy kropli co godzinę przez kilka pierwszych godzin ( dawkę tą osiągamy przygotowując roztwór z 1 kropli, a następnie odlewając połowę z tak przygotowanego roztworu.)

Ilość kropli zwiększamy w miarę jak chory zaczyna je tolerować, ale nigdy nie przekraczamy ilości 3 kropli co godzinę.
i dalej wg żródła http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=25
Cytuj:
UWAGA : Nie wolno Wam pogarszać swojego samopoczucia. Jeśli pojawią się jakiekolwiek symptomy w postaci nudności, wymiotów, biegunek, bólu czy ciężkiego zmęczenia natychmiast zmniejszcie ilość kropli. Oznacza to bowiem, że organizm nie nadąża z oczyszczaniem i wydalaniem zabitych przez MMS patogenów i trucizn powstałych w wyniku ich obumierania.

Spróbujcie nie przestawać brać MMS chyba, że podane wyżej symptomy są silne, dawkę można zmniejszyć nawet do ¼ kropli, nie próbujcie „ zgrywać twardzieli ” przedłużanie bowiem wyżej wspomnianych symptomów wcale nie usprawnia procesu zdrowienia a pozbawia Was energii potrzebnej do regeneracji organizmu. Kiedy objawy ustaną spróbujcie zwiększyć ilość MMS, aż powrócicie do dawki 3 kropli MMS co godzinę.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]