Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sty 2021, 11:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 wrz 2010, 20:53 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 wrz 2010, 20:53 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 05 wrz 2010, 22:25 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
To sie nazywa Generacja - Y


Cytuj:
Schemat 'wychowawczy' Szatana

Zatrzymajmy się na dłużej w tym temacie, ponieważ jest to bardzo skuteczny program i jest on z surową konsekwencją realizowany przez kontrolowane przez Szatana rządy oraz media.

Celem jest wychowanie społeczeństwa w pogardzie dla Boga oraz wszystkiego, co z Nim związane oraz z Jego prawem.

Początek indoktrynacji zaczyna się w wieku żłobkowym.

Celem istnienia żłobków jest jak najwcześniejsza forma izolacji dziecka od rodziców.

Format pracy zawodowej rodziców został w taki sposób opracowany, że praca zarobkowa jednego z rodziców nie wystarcza na utrzymanie rodziny. Dzisiaj separuje się dzieci od rodziców w żłobkach i przedszkolach, aby czynniki realizujące plany Szatana/Lucypera miały pełną swobodę działania.

Dzieci wychowywane w żłobkach tracą naturalne więzi rodzinne i rozpoczyna się proces pozbawiający tak miłości, jak posłuszeństwa wobec ojca czy matki.

Szkoła podstawowa to następny etap indoktrynacji demonicznej.

Na tym etapie podważa się dzieciom zaufanie do rodziców, wywołuje się aprobatę dla pojedynczych rodziców, rodzin homoseksualnych czy lesbijskich czy też innych dewiacji. Następuje stopniowa akceptacja idei demonicznych, używania rzekomo niewinnych narkotyków oraz poważne zachwianie zaufania do własnych rodziców - często pogardliwie nazywanych wapniakami.

Ponadto ów 'system wychowawczy' wszczepia zamiłowanie do przemocy, oszustwa, kłamstwa a także czarów, okultyzmu czy też bałwochwalstwa. Już w tym wieku eksponuje się dzieci ku tym rzeczom za pomocą szatańskiego przemysłu kinematograficznego który jest przepełniony przemocą, czarami, okultyzmem oraz mnóstwem subliminalnych demonicznych symboli. (Harry Potter). Trucizny te podają im oraz nam media.

Gry typu Doom, Quake, UT 2003, Unreal, Harry Potter, FEAR czy wiele innych, przepełnione demonicznymi symbolami, czarami, okultystycznymi rytuałami czy postaciami demonów wykonują zaprogramowane zadanie akceptacji paranormalnych zjawisk oraz Szatana/Lucypera, który ów program zaprojektował oraz wprowadził w życie.

Dorastający umysłowo jak i pod względem seksualnym nastolatki są szczególnym celem owej zbrodniczej akcji masowej demoralizacji.

Szatan zdaje sobie doskonale z wrażliwości swoich ofiar w tym wieku oraz z prostego faktu tzw. konfliktu pokoleń, czyli częstych nieporozumień pomiędzy rodzicami czy nastolatkami.

W tym wieku, najczęściej zbyt zajęci rodzice zaczynają nieco dostrzegać niebezpieczeństwo, w jakim znajdują się ich pociechy i już wtedy na naprawę błędów wychowawczych a raczej na uzupełnienie zupełnego braku wychowania ze strony rodziców jest z reguły za późno!

Przede wszystkim szkoły rządowe poważnie zwichnęły charaktery synów czy córek, podsyciły brak zaufania do rodziców, zachęciły do ukrywania wielu rzeczy przed rodzicami, którzy, według nastolatków, oczywiście o niczym pojęcia nie mają oraz nie są modni (cool - EN). Tak więc wszelkie przestrogi rodziców nie posiadają niemal żadnej wagi w oczach zupełnie zdemoralizowanych pociech i rozpoczynają się seksualne orgie połączone z poważnym nadużywaniem narkotyków, alkoholu, czy też kombinacji obydwu.

Należy dodać, że w wielu krajach istnieją dwa systemy edukacji - prywatny (często katolicki) oraz rządowy, którego głównym celem jest atak na wszystko, co może prowadzić do posłuszeństwa wobec Prawa Bożego.

Rozpoczynają się niechciane ciąże, przerywania tychże a także rozpoczyna się ruch nastolatków w kierunku okultyzmu i satanizmu.

Ostatnio udało mnie się dokopać do interesujących szczegółów 'edukacji' szatańskiej naszych nastolatków. Obraz tego zjawiska jest wyjątkowo perfidny. System ten produkuje nowe pokolenie, tzw. Y-generacja. Jest to dokładnie zaplanowana generacja przez najlepszych ekspertów światowych, aby stworzyć generację słabą psychicznie, zupełnie niezdyscyplinowaną, przepełnioną konfliktami wewnętrznymi i nie przedstawiającą żadnego oporu wobec władz.

Generacja ta charakteryzuje się także tym ,że uprawia ona niczym nieskrępowany seks w najgorszych wydaniach oraz wynaturzeniach a także pała niemal nienawiścią do płci przeciwnej oraz do instytucji małżeństwa i planowania oraz wychowywania potomstwa. W ten sposób Lucyper stara się zabić w człowieku najbardziej podstawowe instynkty samozachowawcze, czyniąc w ten sposób okaleczone moralnie i socjalnie społeczeństwo, czyli Generację - Y.

Ciekawy artykuł po polsku znalazłem na necie - Szkoła wobec pokolenia SMS'su Oczywiście autor artykułu nawet nie zamierza ujawniać rzeczywistego obrazu owej generacji, z wiadomych przyczyn.

Cele takiego 'wychowywania' są starannie ukrywane przed nami i rzadko się je wspomina w mediach.

W jaki sposób osiąga się takie szokujące rezultaty?

Mechanizm jest raczej prosty i 'szkolenie' to bierze początek już w w żłobku i szkole podstawowej. Pierwszą zasadą jest odizolowanie dziecka od rodziców w celu ograniczenia ich wpływu. Oczywiście system obniżania stopy życiowej także pomaga w takim uniezależnieniu.

Drugim czynnikiem jest kategoryczny zakaz karcenia dzieci. Nagle światowi eksperci zadecydowali, że karcenie jest nadzwyczaj szkodliwe i powinno być karane sądownie odbierając tym samym prawa rodziców do dzieci izolując je w ten sposób na stałe od 'szkodliwego' wpływu rodziców.

Tymczasem ci sami 'eksperci' stosują system ekstremalnego reżimu wychowawczego we... wszystkich siłach zbrojnych! W wojsku karcenie i dyscyplina nagle staje się przyjacielem władz a nie wrogiem.

Załóżmy, że nastolatek popełnił przestępstwo. Zabił swojego kolegę. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jakie pierwsze pytanie zada mu prawnik, aby młodego mordercę uchronić przed surowym wyrokiem?

Pierwszą rzeczą, o jaka prawnik go zapyta będzie: Czy miałeś normalną rodzinę... biologicznego ojca oraz matkę?

Jeżeli wychowywała go samotna matka, taki człowiek ma olbrzymie szanse na bardzo łagodny wyrok.

Dlaczego? Ponieważ nasi specjaliści od wychowania młodzieży doskonale wiedzą, co rzeczywiście jest dla naszej młodzieży dobre a co nie. Także wiedzą, że samotna matka jest zbyt zajęta pracą i codziennymi kłopotami, aby sprostać wymogom wychowawczym, których poważną częścią jest ojcowskie karcenie. Kiedy tego karcenia brak, chłopakowi rosną rogi i wymyka się matce spod kontroli.

Jest rzeczą pewną, że władze doskonale zdają sobie z tego sprawę i wychowywana prze nie Generacja - Y jest w ten sposób wychowywana CELOWO!

Czyli pierwszym elementem deprawacji młodzieży jest przekonywanie jej o wyjątkowej wartości, o szkodliwości karania, o przeświadczeniu, że cały świat kręci się wokół nich oraz że ONI są tutaj najmądrzejsi i najważniejsi.

Nietykalność - szczególnie szkodliwy czynnik.

Mogą sobie pozwalać na wszystko. Tak więc w domu nie ma mowy o skarcenie, i klapsie już nie wspomnę. W szkołach nauczyciele są instruowani, aby nie tylko nie uderzyć pupila ale nawet nie skarcić go słowem w ten sposób, aby dziecko poczuło się urażone. Owszem - dziecko ma prawo ubliżyć nauczycielowi oraz użyć najbardziej ohydnych słów w stosunku do niego (niej). Niemniej nauczycielom nie wolno odpowiadać tym samym.

W wypadku przestępstw stosuje się najłagodniejsze kary, jakie możemy sobie wyobrazić. Nazywa się to potoczne: klaps od sędziego. Za poważny przypadek kradzieży, włamania, rozboju, gwałtu czy innych poważnych przestępstw.

Orientacja seksualna.

Już w wieku szkoły podstawowej uczy się dzieci o akceptacji zboczeń oraz niekonwencjonalnych 'małżeństw' (homoseksualnych czy lesbijskich) a nawet w niektórych drastycznych przypadkach zabrania się używania słów 'ojciec' czy 'matka'! Rzekomo po to aby nie urazić tych, którzy nie mają kontaktów z biologicznymi rodzicami.

Najciekawsze jest podejście do płci żeńskiej.

Dziewczynkom w szkołach serwuje się slogany typu Girl Power (Siła Dziewcząt) i reklamuje się agresywnie równość kobiet i mężczyzn. Tak to wygląda teoretycznie, w praktyce kobiety są najczęściej równiejsze czyli posiadają więcej praw niż mężczyźni.

Takie podejście jest bardzo skuteczną bronią zabijającą Bożą instytucję małżeństwa. Większość w ten sposób wychowanych nastolatków płci żeńskiej uważa swoich męskich rówieśników za okaleczonych mentalnie penisów oraz traktuje ich w taki właśnie sposób.

Nastolatki podejmują współżycie płciowe już w szkołach podstawowych a szkoły te zaopatrują młodzież w środki antykoncepcyjne, głównie kondomy. Niestety, co ..."człowiek sieje, to i żąć będzie" Tak więc robią się potężne dramaty w życiu nastolatków które nie zgadzają się z takim modelem społecznym, jakie serwują im media i szkoła, pragnąc więcej szacunku, miłości i szczęścia. Owe dramaty często kończą się samobójstwami. Plaga, której rozmiary są zatrważająco wysokie i nigdy przedtem nie spotykane.

Sposoby myślenia młodych ofiar Szatana można przeczytać w tym linku... Niezwykle pouczająca lektura, wykazująca naturalne ludzkie pragnienia, w które wyposażył nas Bóg. Źródłem artykułu są Wysokie Obcasy.

Wyobraźmy sobie teraz prosta sytuację.

Wszystko wolno w szkole i nauczyciel nie ma prawa wywierania żadnej presji na młodzież. Seks jest oficjalnie na terenach szkół zabroniony ale szkoły sprzedają czy też zaopatrują młodzież bezpłatnie w kondomy.

Co jest w stanie powstrzymać podnieconych łatwo dostępną pornografią, niedojrzałych mentalnie nastolatków?

NIC! Absolutnie nic!

Ale to nie wszystko! W szkołach jest rozpowszechniany pogląd, że seks to cnotliwa forma rekreacji, nie powinna być niczym hamowana, a wierność partnerów seksualnych jest nie przyjęcia w dzisiejszym świecie - to stary relikt.

Tak więc przy pomocy dostępnych masowo narkotyków oraz alkoholu, rzeczy obniżających zdrowy rozsądek, nasze nastolatki 'eksperymentują' w sferze seksu bez jakichkolwiek hamulców, zabijając w sobie wszelkie instynkty samozachowawcze.

Oczywiście w wielu przypadkach naturalne pragnienia posiadania ukochanego partnera czy partnerki są nadal żywe i wielu nastolatków nie mogąc się z narzucanym stylem życia pogodzić, kończą swoje młode życie samobójstwem, które jest wielką plagą w dzisiejszych czasach.

Młodzi ludzie Generacji Y unikają poważniejszych związków, stałych partnerów, o małżeństwie już trudno nawet wspomnieć.

Dalszym odstraszaczem od małżeństwa jest łatwość otrzymania rozwodu oraz postawy sądów, które ogólnie karzą mężczyzn w ten sposób, że małżonka opuszczająca męża, posiadająca jego potomstwo otrzymuje nawet 95% wspólnych majętności zostawiając byłego męża bez środków do życia z wielkimi sumami do płacenia za wspólnie zrodzone dzieci, do których często ojciec nie ma dostępu.

Wielu młodych mężów odebrało sobie życie (i nadal dzieją się takie rzeczy) z takich powodów, zabijając siebie, dzieci a nawet żonę. Takie tragedie rodzinne są częstym zjawiskiem w krajach zachodnich.

Tak więc mężczyźni niechętnie wiążą się w związki, które mogą im złamać całkowicie życie. Tak wychowane społeczeństwo żyje osobno patrząc podejrzliwie na siebie i nie próbuje nawet szukać życiowego partnera.

Będzie to niezwykle smutny obraz, kiedy owa Generacja Y dorośnie do wieku 60 lat. Bezdzietna, samolubna grupa starych, nieufnych ludzi, którym w życiu zupełnie się nie powiodło.

Czy takie plany miał nasz Stwórca względem człowieka?

Na tym etapie Szatan serwuje nastolatkom okultyzm

Podsuwany jest on młodzieży w formie filmów typu "Harry Potter", czy "Lord of The Rings".

Także na tym etapie Szatan podsuwa najbardziej przebiegłą formę oszustwa, używając muzyki młodzieżowej, konkretnie muzyki rap, metal czy rock.

Wiele nastolatków wpada na dobre w owe sidła i staje się okultystami, satanistami, wikłając się w wysoce niebezpieczne rytuały, podczas których składa się na ofiary Szatanowi ulubione zwierzęta, a na późniejszym etapie składa się ofiary z ludzi, najczęściej z dzieci. Owe ofiary są w sadystyczny sposób torturowane (np. obdzierane przez śmiercią ze skóry) po czym są one zabijane a uczestnicy owych czarnych mszy piją świeżą krew ofiar.

Nie chciałbym powiedzieć, że robią to wszystkie nastolatki ale problem jest tak potężny, że w samym USA ginie bezpowrotnie 50,000 dzieci rocznie, a szacuje się, że w USA istnieje 800,000 członków satanistycznych oraz okultystycznych grup, w których głównym członkami są młodzi ludzie oraz przedstawiciele władz lokalnych, głównie policji.

Dlatego wszelkie śledztwa w tych kierunkach nie przynoszą spodziewanych rezultatów a prowadzący owe śledztwa często sami giną w rytualnych mordach.

W ten sposób od lat 60 Szatan wychowuje sobie posłusznych naśladowców i znaleźliśmy się w czasach, w których w taki sposób wychowywani ludzie są członkami rządów!


http://www.zbawienie.com/ws.htm

Nie identyfikuje się ze wszystkim co tam pisze, ale ogólnie myśle że artykuł jest całkiem dobry.Nie widze nic złego okultyźmie.W ogóle myśle że problem leży w tym że dzieci i dorośli nie interesują się okultyzmem.

phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/


Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 22:43 przez EN.KI, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 wrz 2010, 22:29 
Mistrz! Mistrz i jeszcze raz Miszcz!
Sam doszedłem do praktycznie identycznych wniosków jeszcze podczas gimnazjum (gdzie w klasie mieliśmy 32 osoby :cooo?: ). O metodach i efektach tego rodzaju "edukacji" która tam przeszedłem mógłbym gadać godzinami i tak nie wyczerpując tematu w 100%.Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 5:02 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 807
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
98% tego tekstu to katolicki belkot. Reszte informacji pozyczyli sobie od takich stron jak ta, tylko potem podczepili pod to swoje rozancowe idee. Czary, Harry Potter, rock i prezerwatywy, normalnie jakbym sluchala audycji Radia Ma Paszcze.

Cytuj:
konkretnie muzyki rap, metal czy rock.

Rozumiem ze pop z rozneglizowana Britney i 15letnia Cyrus ubierajaca sie jak striptizerka jest lepszy od takiego rocka i metalu w ktorym nic tylko klna, nawet jesli spiewaja o tym co jest nie tak z systemem. Zal i debilizm.

Cytuj:
Będzie to niezwykle smutny obraz, kiedy owa Generacja Y dorośnie do wieku 60 lat.

Rozumiem ze dzisiejsi 60 latkowie spod krzyza sa tacy godni nasladowania. Banda zgorzknialych, ciemnych ignorantow.

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 9:07 
Cottontail - rękami i nogami podpiszę się pod tym co napisałaś.

Ja dodam, że największą krzywdę dzieciom robią ich rodzice.
Widzę co dzień efekty bezstresowego wychowania, a raczej egoizmu rodziców i ich permanentnego braku czasu na cokolwiek, prócz troski o własny zadek.
Inna obserwacja z własnego podwórka; matki które robią z 10 - 12 - latek lolitki. Dziewczynki, które na dyskoteki szkolne przychodzą w ciuchach podpatrzonych u "gwiazdek" w mtv wielkości chusteczek do nosa i makijażu ala misiek panda. Ręce opadają. Niedługo będzie jak w stanach, gdzie matki nie widzą nic złego w robieniu z córek miniaturowych lalek barbi - nazywa się to mała miss - a powinno samoobsługowy dla pedofila :język: Kilka z tych kilku letnich dziewczynek w stanach zostało brutalnie zgwałconych i zamordowanych przez pedofilów właśnie.
Szkoda, że nikt dziecka o zdanie nie pyta. Bo i po co, wszak jak mówi durne przysłowie "dzieci i ryby głosu nie mają" :bangheadwall:Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 9:19 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1447
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
trochę już jestem starym pierdzielem,
dzieci mi dorastają i jedną mam refleksję podstawową na ten temat:
dzieci na pewno nie są głupsze od dorosłych
szczególnie te malutkie, to my im stworzyliśmy taki świat, który ciężko określić "normalnym";
dlaczego mamy więcej oczekiwać od dzieci niż od nas samych?
bo przecież narzekanie na ich "głupotę", zawiera w sobie ukryty kod pod nazwą"przecież my jesteśmy tacy mądrzy"

a już ten nadęty religijny ton (znany mi z mojej parafii) jest zwyczajnie groteskowy;
tak jak ja w wieku 13 lat już wiedziałem, że realkomuna to gównowarty zakłamany twór, tak dzisiejsze nastolatki widzą zakłamanych i agresywnych współczesnych mentorów od kościoła poprzez szkołę na politykach skończywszyNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 11:01 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Botoksowa młodzież

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych u pacjentów w wieku od 13 do 19 lat przeprowadzono w zeszłym roku prawie 12 tysięcy zabiegów wstrzyknięcia toksyny botulinowej, oferowanej w USA pod nazwami Botox i Dysport. Niektóre nastolatki otrzymały zastrzyki kilkakrotnie. Jak podaje stowarzyszenie, liczba takich zabiegów wzrosła o 2 proc. w stosunku do 2008 roku.

Charice Pempengco, drobna filipińska nastolatka, która oczarowała swym potężnym głosem miliony ludzi na całym świecie, wywołała ostatnio wielkie poruszenie z zupełnie innego powodu. W ramach przygotowań do występu w emitowanym przez Fox serialu "Glee" 18-letnia Pempengco zafundowała sobie zastrzyki z botoksu i ujędrniającą skórę terapię Thermage. "Chcę wyglądać świeżo przed kamerami", tłumaczyła w filipińskiej telewizji wkrótce po tym, jak lekarka Vicki Belo zaaplikowała jej zastrzyk.

W Ameryce podniosło się oburzenie. Lekarze, eksperci od wychowania i dziennikarze – między innymi z magazynów "New York" i "Psychology Today" – grzmieli, że Pempengco daje fatalny przykład młodym fanom „Glee”, serialu, którego przesłanie ma podnosić na duchu zakompleksionych nastolatków. Nawet Perez Hilton, piszący o gwiazdach bloger, skomentował z obrzydzeniem: "TO CHORE!". Czy nam się to podoba, czy nie, Pempengco nie jest wyjątkiem (...)

Nie trzeba chyba dodawać, że nastolatki nie mają zmarszczek, które są najczęstszą przyczyną przyjmowania botoksu przez dorosłych. Zanim Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła w 2002 roku jad kiełbasiany, czyli rozluźniającą mięśnie toksynę, do użytku w medycynie kosmetycznej, była ona stosowana w terapii zaburzeń nerwowo-mięśniowych i chorób oczu.

Nie wiadomo dokładnie, ile nastolatków bierze zastrzyki z Botoxu lub Dysportu ze względów medycznych, a nie estetycznych. Kryteria te nie są do końca jasne, jako że specyfik pomaga na fizyczne dolegliwości – na przykład ból stawu skroniowo-żuchwowego szczęki – a zmiana wyglądu pacjenta może być skutkiem ubocznym.

FDA zezwala na terapeutyczne zastosowanie botoksu już u 12-letnich dzieci z niekontrolowanym drganiem powiek lub zezem. U pacjentów w wieku powyżej 16 lat można nim leczyć bezwolne skurcze mięśni karku, a od 18. roku życia – nadmierną potliwość.

Kontrowersje dotyczą jednak używania przez młode osoby botoksu do celów kosmetycznych. Lekarze wstrzykują im substancję, by skorygować różne rzekome niedoskonałości, od dziąsłowego uśmiechu po kwadratową szczękę.

Phu Pham, 19-letni mieszkaniec San Antonio, w lutym zdecydował się na zastrzyk z botoksu, by zwiotczyć swoje mięśnie szczęki, które według niego były "napięte jak u kulturysty" i szpeciły jego szczupłą twarz. – Trochę mi to przeszkadzało – mówi Pham, student i technik elektroradiolog w Siłach Powietrznych. Przed zabiegiem, który kosztował 800 dolarów, lewa część jego mięśnia była wyraźnie bardziej naprężona od prawej – Za to teraz z żadnej strony już prawie nic nie widać – podkreśla.

Rodzicom Phama z początku wydawało się, że schudł. – Wyjaśniłem im, że nie poszedłem pod nóż – opowiada. – To nie było nic ekstremalnego. Po prostu wstrzyknęli mi botoks w mięsień żwacz. Pham wspomina, że rodzice byli początkowo zaskoczeni, ale nie mieli do niego pretensji.

Jego lekarz, Samuel M. Lam z Dallas, specjalista od chirurgii plastycznej twarzy, twierdzi, że zaaplikował botoks ponad stu pacjentom, którzy chcieli wyszczuplić sobie szczękę. Około 90 proc. z nich zdecydowało się na zabieg ze względów estetycznych, ale pozostałym osobom, które miały problemy zdrowotne, również zależało na kosmetycznej korekcie. – Wszystko ma swoje przyczyny – mówi Lam. Pierwotnym problemem może być ból stawu skroniowo-żuchwowego, – ale skutkiem jest powiększona dolna część twarzy, dodał.

Lam przyznaje, że wstrzykiwał botoks wielu osobom tuż po dwudziestce i przed dwudziestym rokiem życia, ale wyłącznie pełnoletnim. Stwierdził jednak, że nie ma nic przeciwko stosowaniu tej metody u dzieci, o ile są dość dojrzałe, a ich decyzja jest przemyślana i uzasadniona. – Nastolatki często dokuczają sobie z powodów, które my, dorośli, uznajemy za błahe – mówi Lam, który przeprowadza u osób nieletnich niektóre operacje plastyczne, takie jak korekcje nosa i nacięcia powiek u młodych Azjatek.

Nie wiemy jednak, dlaczego Pempengco zdecydowała się na botoks. W wywiadzie dla filipińskiej telewizji doktor Belo opowiadała, że wstrzyknęła swej pacjentce jad kiełbasiany, by wyszczuplić jej twarz i rozluźnić mięśnie szczęki, przez które dziewczyna podobno wyglądała „grubo”. Innymi słowy, użyła botoksu, by poprawić urodę Pempengco. Rzecznik piosenkarki stwierdził jednak, że nie zaaplikowała ona sobie botoksu ze względów estetycznych. Zastrzegł też, że jego klientka nie udzieli nam wywiadu.

Wielu dorosłych jest zaskoczonych i zmartwionych faktem, że niektóre nastolatki wstrzykują sobie toksyny, by się upiększyć. Michele Borba, autorka licznych książek o wychowaniu, ostro skrytykowała tę modę na swojej stronie internetowej. "Jeżeli wasza córka błaga o botoks, to wierzcie mi, zastrzyk nie jest żadnym rozwiązaniem – napisała. – Problem jest dużo poważniejszy i prawie na pewno tkwi w samoocenie. Trzeba walczyć z jej poczuciem niższości, a nie z urojonymi zmarszczkami".

Niektórzy lekarze dziwią się jednak, dlaczego zastrzyki z toksyny botulinowej, dające krótkotrwałe efekty, budzą większe zgorszenie od inwazyjnych operacji. Korekty nosa już od wielu lat są w USA popularnym prezentem dla dziewcząt na 16. urodziny. Dr Lisa M. Donofrio, dermatolog, która prowadzi cztery gabinety, w tym jeden na Manhattanie, twierdzi, że "operacje nosa są powszechnie akceptowane", ale zastrzyki i liposukcja już nie.

Donofrio odsysała tłuszcz z brody nieletnim osobom z normalną wagą ciała, ale z rodzinną tendencją do "podwójnych podbródków". Wstrzykiwała też botoks kilku nastolatkom, które wstydziły się swojego uśmiechu. W większości były to dziewczyny powyżej 16. roku życia, którym "za bardzo było widać dziąsła", tłumaczy. – Skarżyły się, że wyglądają jak koń.

Pacjentki Donofrio dostają do niej skierowania od dentystów lub ortodontów. Wstrzykuje ona botoks do mięśni, które unoszą górną wargę, rozluźniając je, dzięki czemu warga pozostaje niżej, gdy dziecko się uśmiecha. Efekt utrzymuje się przez cztery miesiące. Czemu wykonuje takie zabiegi? – Bo uśmiech jest bardzo ważny – odpowiada, zaznaczając, że koszt jednego zastrzyku to około 100 dolarów.

Co ciekawe, wszyscy jej pacjenci z "końskim uśmiechem" z czasem wyrastają z botoksu. – Potem są coraz bardziej zajęci, i przestaje to być dla nich aż tak istotne – przyznaje Donofrio.

Ataki mediów na Pempengco wcale jej nie dziwią. – Ludzie mają skrajnie negatywny stosunek do wszelkich kosmetycznych zabiegów u osób nieletnich – uważa Donofrio, która doradza także producentom Botoxu i Dysportu.

Dr Rod J. Rohrich, dyrektor oddziału chirurgii plastycznej w Southwestern Medical Center na University of Texas, mówi, że zdarza mu się aplikować "duże ilości botoksu" na zmarszczki pacjentkom tuż przed trzydziestką (modelki nieraz zaczynają tuż po dwudziestce). Rohrich, który jest też redaktorem „Journal of Plastic and Reconstructive Surgery”, twierdzi, że nastolatkom wstrzykuje botoks sporadycznie – na ogół po to, by złagodzić migrenę. – To działa – podkreśla. – Często przychodzą do mnie przed egzaminami końcowymi.

Niektóre młode osoby błędnie sądzą, że botoks może zapobiec powstawaniu zmarszczek. Pewna brytyjska nastolatka, która w wieku 15 lat wstrzyknęła sobie botoks, wyznała w marcu tabloidowi „The Sun”: "Chciałam mieć botoks z dwóch powodów – chroni przed zmarszczkami, a poza tym wszyscy w mojej szkole mówili, że tak trzeba". Organizacja Physicians Coalition for Injectable Safety błyskawicznie wydała oświadczenie, w którym potępiła "szpikowanie brytyjskich nastolatków toksynami" i przypomniała, że botoks nie hamuje naturalnych procesów starzenia się.

Rohrich używa botoksu do modelowania szczęki i podbródka u dorosłych, ale ostrzega, że procedurę tę musi wykonywać kompetentny dermatolog lub chirurg plastyczny, który "wie, jak wstrzykiwać botoks w tych miejscach". Zabieg wiąże się z ryzykiem paraliżu nerwu twarzowego i osłabienia zdolności przeżuwania. (Donofrio mówi z kolei, że leczenie botoksem "końskiego uśmiechu" grozi pojawieniem się asymetrycznej mimiki lub problemów z mówieniem).

Stosowanie botoksu do wyszczuplania silnie zarysowanej, kwadratowej szczęki jest popularne w Azji, a zwłaszcza w Korei. Kilku lekarzy z USA przyznaje, że robiło zastrzyki kobietom, zwłaszcza Azjatkom, które chciały skorygować swój wydatny podbródek.

"Botoksowa apokalipsa" Pempengco, jak nazwała niedawny skandal jedna z filipińskich gazet, jest konsekwencją "zderzenia norm kulturowych", ocenia Richard G. Glogau, dermatolog i profesor University of California w San Francisco. Modelowanie dolnej części twarzy przy pomocy botoksu "w południowowschodniej Azji i Chinach nie należy do rzadkości", podkreśla.
W USA jednak nie jest to normą. Być może dlatego decyzja gwiazdki o dziecięcej buzi, która postanowiła skorygować wygląd swojej żuchwy, nadal szokuje – a wręcz oburza – wielu Amerykanów. – Wiele dziewczyn z Nowego Jorku dostaje w prezencie na szesnaste urodziny nowy nos – mówi Glogau, który pracuje również dla producentów Botoxu i Dysportu. – Gdyby dowiedziały się o tym nastolatki z południowowschodniej Azji, pewnie byłyby przerażone. Coś takiego nigdy nie przeszłoby im przez myśl.


http://zdrowie.onet.pl/1624259,2040,0,4,,botoksowa_mlodziez,styl_zycia.html

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 11:12 
Cottontail pisze:
98% tego tekstu to katolicki belkot. Reszte informacji pozyczyli sobie od takich stron jak ta, tylko potem podczepili pod to swoje rozancowe idee. Czary, Harry Potter, rock i prezerwatywy, normalnie jakbym sluchala audycji Radia Ma Paszcze.

Cytuj:
konkretnie muzyki rap, metal czy rock.

Rozumiem ze pop z rozneglizowana Britney i 15letnia Cyrus ubierajaca sie jak striptizerka jest lepszy od takiego rocka i metalu w ktorym nic tylko klna, nawet jesli spiewaja o tym co jest nie tak z systemem. Zal i debilizm.

Cytuj:
Będzie to niezwykle smutny obraz, kiedy owa Generacja Y dorośnie do wieku 60 lat.

Rozumiem ze dzisiejsi 60 latkowie spod krzyza sa tacy godni nasladowania. Banda zgorzknialych, ciemnych ignorantow.


Taka stacja radiowa jak Radio Ma Paszczę nie istnieje więc nie kłam, że takiej słuchasz :język: 98% tego tekstu to nie jest katolicki bełkot i takowy być nie może. Jako, że omawianą tematyką na forum David Icke interesuję się pod każdym względem zapoznałem się również i to dogłębnie ze strona zbawienie.com, która jest stroną antyNWO jak najbardziej. Otóż jak ją poczytasz dokładnie to znajdziesz tam bardzo ciekawe informacje na temat Watykanu i Kościoła Rzymskokatolickiego (wraz z satanistycznymi rytuałami różańcowymi :język: ) jako jednej z wiodących sił światowej konspiracji przeciw ludzkości co jest faktem znanym i od dawna udokumentowanym przez wszystkich badaczy NWO. Zanim się na kogoś sprężysz to może poczytaj dokładniej i posłuchaj w tym również samego David Icke wypowiadającego się na temat przemysłu muzycznego i showbiznesu jeśli Ci już on bardziej odpowiada. Akurat źle rozumiesz, że Britney Spears jest lepsza bo i to takich gwiazdach jest na tamtej stronie (a o wpływie społecznym takich gwiazd napisała wyżej Aniszai). I czytaj ze zrozumieniem. Autor twierdzi, że Szatan używa muzyki rap, rock i metal, bo po prostu artyści każdego nurtu są wykorzystywani przez Iluminatów aby robić nam pranie mózgu, wpływać na młodzież i niszczyć podstawowe wartości ludzkie. Mieszkam w UK i akurat na co dzień obserwuję jak szkodliwe społecznie są takie zjawiska popkultury jak Lady Gaga i co ona robi z umysłami nastolatków (plus oczywiście cała sieczka sącząca się nie tylko z muzyki ale ogólnie) Nie znaczy to, że każdy raper czy rockman jest zaprzedany. Niestety cała masa jest. A David Icke piszący np. o tym jak rząd USA wykorzystuje "niewinną" scenę muzyki country i takie sympatyczne, przystojne facjaty jak Kriss Kristoferson czy legendy rock and rolla jak Johnny Cash do wyciskania piętna Iluminatów na społeczeństwie i jego niszczenia to też według Ciebie zgorzkniały ciemny ignorant z kólka różańcowego zważywszy, że ma około 60 lat??? :shock: Pomyśl dziewucho zanim zafurczysz. Polecam chociażby film z Davidem "Globalne duchowe przebudzenie ludzkości" w którym wątek przemysłu muzycznego jest poruszony i wiele innych jego tekstów i filmów. Albo polecam Ci dokładne zapoznanie się z historią znanego rapera 2Paca, który sam i to dosłownie podpisując kontrakt z wytwórnią muzyczną podpisał go własną krwią zaprzedając duszę bossowi showbiznesu - Lucyferowi (nie ma znaczenia czy w niego wierzysz albo ja w tym momencie - 2Pac tak po prostu zrobił) w zamian za obiecane "7 lat sławy, pieniędzy i dziwek". Kiedy się zorientował, ze ktoś go w ch....a robi i zaczął mówić o tym publicznie... został zabity. Iluminaci tak traktują każdego kto się posunie za daleko. Nawet na youtube znajdziesz filmy na ten temat z opowieściami 2Paca, jak jesteś ciekawa znajdę Ci linki. Jak się wgłębisz to 98% procent przemysłu muzycznego to jeden wielki syf. I mówię to, iż pomimo jako wielki fan muzyki (i to głównie rockowej) mam około 1000 CD, że się pochwalę :język: A wracając do Radia Maryja (bo sądzę, ze taką stację miałaś na myśli tylko błąd literowy, źle w klawiaturę stukasz :lol: ), Rydzyk jest chory i przesiąknięty nienawiścią i to każdy wie, tylko, że on już chyba z 15 lat temu mówił o tym o czym większość internautów dowiaduje się z takich strona jak ta dopiero teraz np. że Unia Europejska to "żydo-masoński spisek". Zawsze się z z niego nabijałem. Ale co, nie miał racji??? Przerażajace jest, że miał. Wiedział więcej od nas i pierwszy.Notabene, wariaci często mają rację. A poza tym czym się różnią babcie spod krzyża np. od Georga Busha czy Ronalda Reagana jeżdżących do Bohemian Grove odprawiać satanistyczne rytuały i kłaniać się przed 13 metrową sową włażąc w dupę Lucyferowi a potem rządzących Ameryką i całym światem? Pewnie tym, że babcie to "ciemne, zgorzkniałe ignorantki" natomiast sataniści w stylu Georga Busha to przcież Iluminaci czyli Oświeceni :lol: I jeszcze tym, że są o nieporównywalnie mniej szkodliwe społecznie Ogólnie to raczej w ogóle nie są niebezpieczne. Po prostu mają jakieś swoje ideały, wierzą w nie i o nie walczą jak potarfią. A i sam Icke mówi, że spisek będzie walił też we wspólnoty religijne, we wszystko co trzyma ludzi razem. Żeby nie było już żadnych ludzkich więzi, żadnych wartości, "żeby nic nie było" jak powiedział Kononowicz.Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 12:27 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Albo polecam Ci dokładne zapoznanie się z historią znanego rapera 2Paca, który sam i to dosłownie podpisując kontrakt z wytwórnią muzyczną podpisał go własną krwią zaprzedając duszę bossowi showbiznesu - Lucyferowi

Załącznik:
2Pac.jpg

Załącznik:
26796_1350212512018_1132504426_1087111_3374911_n.jpg

Załącznik:
26796_1350212992030_1132504426_1087113_8381967_n.jpg


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 12:37 
No wszystko pieknie ladnie.
Tak sie zlozylo, ze ubieglym roku uczylam historii i jezyka polskiego w polskiej szkole doksztalcajacej.
9 -10 latki -klasa IV i V. Dzieci inteligentne, blystkotliwe.
Podrecznik do nauczania - DRAMAT, autorstwa dwoch pan z Chicago. a co w podreczniku?
archaiczne teksty. z ktorego zrozumieniem nawet ja mialam problem, zalosne tlumaczenie np. "Tajemniczego Ogrodu", ksiazki napisanej w jezyku badz co badz angielskim, ZERO tekstow polskich autorow.
No i oczywiscie wszechobecna indoktrynacja KRK, papiez co 10 stron, swieta koscielne i obrzadki koscielne.
Szkola swiecka !!!
Zwrocilam uwage dyrektorce szkoly, wzruszyla ramionami.
Ale najwiekszy szok przezylam jak mi 9 letni chlopczyk mowi, ze on pojdzie do piekla, zatkalo mnie zupelnie, zapytalam dlaczego tak sadzi ?

- Bylem niegrzeczny, krecilem sie w lawce i ksiadz powiedzial, ze pojde do piekla.

Co jest gorsze w tym momencie sluchanie rocka czy kodowanie mlodego umyslu przez szarlatana zwanego ksiedzem?Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 12:51 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Co jest gorsze w tym momencie sluchanie rocka czy kodowanie mlodego umyslu przez szarlatana zwanego ksiedzem?


Tak ci odpowiem:

Załącznik:
2.jpg

Załącznik:
3.jpg

Załącznik:
swastika-flag.jpg


Ten krzyż na placu Watykanu to jest pogańska adaptacja krzyża zodiakalnego, co ona robi na placu watykanu?....

O pogańskiej adaptacji krzyża zodiakalnego
phpBB [video]


http://www.jordanmaxwell.com/articles/questions/index.html

Może zapisz swojego syna na etyke ale z tego co wiem to jest deficyt jeśli chodzi o etyków.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 13:05 
Cytuj:
- Bylem niegrzeczny, krecilem sie w lawce i ksiadz powiedzial, ze pojde do piekla.


To mi przypomina jak mojego syna, wówczas sześciolatka i parę dzieciaków z grupy przedszkolnej terroryzowała katechetka. Straszyła dzieci, karą boską za niechodzenie do kościoła i życie rodziców w grzechu :shock: :bangheadwall: Strasznie przebiegało na tyle malowniczo, że dziecko odebrałam z przedszkola płaczące. Koleżanka również. Poszłyśmy do dyrektorki, ale nie wiem na ile interwencja była skuteczna :bezradny: Baba jest nie do ruszenia na tyle, że bez magisterki uczy obecnie klasy 1 - 3 w podstawówce :uoeee:
I walcz tu z systemem, jak na dzień dobry lokalnie kłody, zero zrozumienia, tolerancji i szacunku. Niemniej, chować głowy w piasek tez nie zamierzam.Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 13:08 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Załącznik:
nazipriestssalutehitler.jpg

Załącznik:
v-252013.jpg

Załącznik:
300.jpg


http://www.jordanmaxwell.com/articles/questions/questions15.html

Cottonnail powidział:
Cytuj:
98% tego tekstu to katolicki belkot.


Pewne elementy nie są bełkotem ale ogólnie wydźwięk tego tekstu brzmi jak katolicki bełkot.
Pozatym treść typowego katolickiego bałkotu nie dotyczy Nowego Porządku Świata.
Facet który założył tą strone jest katolikiem ale nie lubi Watykanu.

Jego video
phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 17:33 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2009, 11:43
Posty: 371
Terazniejsze dzieci są coraz glupsze?.Jest ich poprostu więcej,wiec takie odczucie mozna mieć,bo ta glupsza czesc jest bardziej widoczna od tej mądrzejszej. :) Są jednak w młodym pokoleniu rodzynki,ktore nierzadko przewyższają intelektem i intuicją doroslego.

_________________
Magnificent SpaceNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 17:39 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 807
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
Cytuj:
Pomyśl dziewucho zanim zafurczysz

A ty zastanow sie nad doborem slow bo mam wrazenie ze ci sloma z butow wystaje.

Nie strugaj wariata ze nie zrozumiales o jakie radio mi chodzi. Nie porownuj nawiedzonego autora zbawienie.com do Icke´a, bo go obrazasz. Icke zawsze wypowiada sie z niezwykla madroscia, mowi o rozwoju duchowym ale nigdy poprzez wiare i religie.. Mowi rzeczach o ktorych nawiedzony autor tamtej strony nigdy wiedziec nie bedzie bo cala swa wiedze o duchowosci opiera na biblii.

Przeczytalam te strone i twierdze ze autor ma niezle nabrudzone w glowie. Rozwalil mnie tekst o teleskopie Watykanskim, i komentarz tego goscia, ze w ten sposob kiecole chca szukac boga. On nadal mysli ze bog jest w niebie, hen wysoko nad nami, w chmurkach?

Cytuj:
Znam Biblię doskonale - studiuję ją od 30 lat. W związku z tym jestem przekonany, że posiadam sporą dozę zrozumienia tej najmądrzejszej księgi, której Autorem jest sam Bóg.


Naiwnosc zyskala nowa twarz. Biblia twierdzi ze nietoperze to ptaki a miesiaczka czyni kobiety nieczystymi i wszystkie rzeczy, ktorych sie dotkna. I nie weidzialam ze bog zajmowal sie produkcja tej ksiazki. Ktore wydawnictwo do niego nalezy? Musze zdobyc autograf. Chociaz myslalam ze autorami tekstow tam zawartych byli rozni ludzie, czesto nawiedzeni, alkoholicy (Ezekiel, Noe), mowa tam tez o przyzwoleniu Jahwe wobec kazirodztwa.

Facet twierdzi ze polska mlodziez coraz glupsza, to niech spojrzy wokol siebie, jaka australijska wielce inteligentna i niech sie ich czepia. Jesli dzieci sie oglupia telewizja i systemem, to tylko z winy starszych pokolen, wiec czemu on sie czepia mlodych, skoro sa ofiarami? Jest oszolomem i tyle.

Cytuj:
Uwaga! Proszę zapiąć pasy!!!

Celem Szatana jest całkowite zniszczenie rodzaju ludzkiego!

LOL, a ja myslalam ze kilka tych prob zostalo dotychczas przeprowadzonych przez biblijnego boga :D No wiec jak to jest?

Acha, i nie obchodzi mnie czy jest czlonkiem KRK, bo belkot jego ten sam co katolicki, tylko lekko podczepiony pod temat NWO. Tyle.

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 18:24 
Cytuj:
Cottontail"Pomyśl dziewucho zanim zafurczysz.
A ty zastanow sie nad doborem slow bo mam wrazenie ze ci sloma z butow wystaje.


Zabolało?? ;) Podobne wrażenie odniosłem czytając Twój post, wiesz... o tej słomie z butów;)

Cytuj:
Nie strugaj wariata ze nie zrozumiales o jakie radio mi chodzi. Nie porownuj nawiedzonego autora zbawienie.com do Icke´a, bo go obrazasz. Icke zawsze wypowiada sie z niezwykla madroscia, mowi o rozwoju duchowym ale nigdy poprzez wiare i religie.. Mowi rzeczach o ktorych nawiedzony autor tamtej strony nigdy wiedziec nie bedzie bo cala swa wiedze o duchowosci opiera na biblii.


Czytuję stronę zbawienie.com i jest tam masę pożytecznych treści... @Cottontail sama przypaliłaś głupa zmieniając nazwę stacji radiowej, teraz zarzucasz innym że strugają wariata. Z oceną autora strony też byłbym ostrożniejszy, nie rozumiem dlaczego w zestawieniu z Davidem Icke, Henry Kubik ma być nawiedzony... z tego co mi wiadomo, David Icke pozostaje pod wpływem nieznanych nam bliżej bytów astralnych. Henry Kubik opiera swą wiedzę na Biblii a na czym bazuje David Icke?? Zawsze mnie to zastanawiało...

Cytuj:
Przeczytalam te strone i twierdze ze autor ma niezle nabrudzone w glowie. Rozwalil mnie tekst o teleskopie Watykanskim, i komentarz tego goscia, ze w ten sposob kiecole chca szukac boga. On nadal mysli ze bog jest w niebie, hen wysoko nad nami, w chmurkach?


Ciekawe co autor powiedziałby na temat Twojej strony, o ile taka istnieje, krytyka przychodzi Ci z wielką łatwością;)

Cytuj:
Znam Biblię doskonale - studiuję ją od 30 lat. W związku z tym jestem przekonany, że posiadam sporą dozę zrozumienia tej najmądrzejszej księgi, której Autorem jest sam Bóg.

Naiwnosc zyskala nowa twarz. Biblia twierdzi ze nietoperze to ptaki a miesiaczka czyni kobiety nieczystymi i wszystkie rzeczy, ktorych sie dotkna. I nie weidzialam ze bog zajmowal sie produkcja tej ksiazki. Ktore wydawnictwo do niego nalezy? Musze zdobyc autograf. Chociaz myslalam ze autorami tekstow tam zawartych byli rozni ludzie, czesto nawiedzeni, alkoholicy (Ezekiel, Noe), mowa tam tez o przyzwoleniu Jahwe wobec kazirodztwa.


Tak, naiwność zyskała nową twarz, zwie się New Age, a wszystko co oferuje to właśnie pseudo-duchowość;)

Cytuj:
Facet twierdzi ze polska mlodziez coraz glupsza, to niech spojrzy wokol siebie, jaka australijska wielce inteligentna i niech sie ich czepia. Jesli dzieci sie oglupia telewizja i systemem, to tylko z winy starszych pokolen, wiec czemu on sie czepia mlodych, skoro sa ofiarami? Jest oszolomem i tyle.


Henry Kubik jest Polakiem, nie trzeba być geniuszem, żeby dostrzec w jaki sposób i z jaką precyzją system ogłupia młodzież, tyczy się to młodzieży pod każdą szerokością geograficzną, a to że jego martwi akurat ogłupianie Polskiej młodzieży?? Patriota??

Cytuj:
Uwaga! Proszę zapiąć pasy!!!
Celem Szatana jest całkowite zniszczenie rodzaju ludzkiego!
LOL, a ja myslalam ze kilka tych prob zostalo dotychczas przeprowadzonych przez biblijnego boga :D No wiec jak to jest?


Proponuję zagłębić się w Nowy Testament, Jezus jest bardzo ważną postacią w tej księdze, może przy okazji nauczysz się czegoś :king:

Cytuj:
Acha, i nie obchodzi mnie czy jest czlonkiem KRK, bo belkot jego ten sam co katolicki, tylko lekko podczepiony pod temat NWO. Tyle.


Nie, nie jest członkiem KrK, widzę że jednak z tym czytaniem witryny zbawienie.com bardzo słabiutko u Ciebie, bo gdybyś poświęciła chociaż 10 min. dowiedziałabyś się, że autor za źródło całego zamieszania obwinia właśnie Watykan.

@rym74 odniósł się do sedna Twojej wypowiedzi, zrobił to w sposób merytoryczny, wypunktował słabe strony, a Ty z braku argumentów gryziesz po kostkach :przytul:Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 18:45 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 807
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
Nie ja zaczelam gryzc po kostkach. Powiedzialam co mysle o stronie a rym zaatakowal moja osobe. A strona pozostaje dla mnie belkotem podczepionym pod NWo. Dalsza dyskusja nie ma sensu.

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 18:57 
Cytuj:
Henry Kubik opiera swą wiedzę na Biblii a na czym bazuje David Icke?? Zawsze mnie to zastanawiało...


No teraz to Suchy walnales.
Zakladam, ze nie czytales ani jednej ksiazki Icke'a, bo gdybys to zrobil to w kazdej jest cos co nazywa sie BIBLIOGRAFIA, source, itd.
i szczerze chcialabym przeczytac w zyciu tyle ksiazek co Icke.


np.Children of the Matrix

http://issuu.com/tonmachielsen/docs/david-icke---children-of-the-matrix

Nie ma jak bazowac na przekazach z ST i NT, jako jedynej slusznej prawdy.

Tak trzymaj Suchy :spoko: tylko nie nazywaj sie otwartym umyslem.Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 19:13 
Nazwy są gośćmi rzeczywistości, prawda nie ma nazwy. Przyklejanie sobie jakiejkolwiek łatki, otwarty umysł, zamknięty umysł, to mija się z celem. Czytuję książki Icke'a, owszem. Ile książek przeczytał David Icke?? I kto jest autorem tych książek?? Zapewne ludzie, więc muszę Ciebie zmartwić, ale nic co wyszło z niedoskonałego ludzkiego umysłu, nie może być doskonałe, więc wnioski oparte na percepcji zmysłowej muszą być obarczone błędem, jeśli zakładasz, że David Icke nie może się mylić... no cóż, pozostawię to bez komentarza;)

Pokój;)Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 19:20 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 29 maja 2009, 19:21
Posty: 285
Swietna strona zbawienie.com

Zeby pielegnowac wiare trzeba odrzucic ziarno od plew.

To ze, struktury kosciola sa przezarte i wdarl sie do niego szatan, nie znaczy ,ze trzeba go porzucic.

Jego atak na KK nie jest ciosem na oslep, atakuje to czego boi sie najbardziej.

Mial duzo czasu zeby zbalamucic ludzkosc, oddac mu sie mozna tylko dobrowolnie.

Pali mu sie pod kopytami, dlatego zaczyna dzialac chaotycznie i jest coraz bardziej widoczny.

Warto odrobic lekcje i porzucic mysl, ze jestesmy bogami.

Jestesmy ludzmi stworzonymi na podobienstwo Boga.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 19:30 
Cytuj:
Swietna strona zbawienie.com

Zeby pielegnowac wiare trzeba odrzucic ziarno od plew.

To ze, struktury kosciola sa przezarte i wdarl sie do niego szatan, nie znaczy ,ze trzeba go porzucic.

Jego atak na KK nie jest ciosem na oslep, atakuje to czego boi sie najbardziej.

Mial duzo czasu zeby zbalamucic ludzkosc, oddac mu sie mozna tylko dobrowolnie.

Pali mu sie pod kopytami, dlatego zaczyna dzialac chaotycznie i jest coraz bardziej widoczny.

Warto odrobic lekcje i porzucic mysl, ze jestesmy bogami.

Jestesmy ludzmi stworzonymi na podobienstwo BogaNastepny program do kodowania ludzi, sama nazwa zbawienie
sugeruje, ze jestesmy grzeszni i musimy byc zbawieni.

a co do reszty Twojego postu, to wydaje mi sie, ze jakis koszmar snie


Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 20:06 przez klio1212, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 19:36 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 29 maja 2009, 19:21
Posty: 285
Oczywisci, ze jestesmy grzesni i musimy byc zbawieni.

Przeciez wszyscy czekamy na zmiany.

Inaczej grozi nam zaglada.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 19:42 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 807
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
Nie jestem grzeszna. Jestem swiadoma. A wy swiata spoza elektrycznego pastucha nie widzicie.

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 19:45 
Mnie tez do tych grzesznych prosze nie zaliczac, juz kilka lat temu od stada sie odlaczylam.

a tak na marginesie, to jak Twoja wypowiedz ma sie do glownego tematu?Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 20:01 
taa zbawienie.com strona tego niezrównoważonego psychicznie idioty jakim jest Orion - żałosne.
Przestań Enki wklejać na to forum filmiki tego osła bo mi się niedobrze robi.
Toczyłem już z nim boje na forum Prawda2 i drugiego takiego tępego tłuka z wypranym mózgiem a raczej bez mózgu to nie widziałem. Człowiek ten nie przebiera w najgorszych wyzwiskach kiedy mu się sprzeciwisz , zniszczy i poniży każdego, takich troli się tępi. Spamuje każde forum swoją schizofrenią a wy widzę robicie to za niego.

Suchy jak ci się podoba zbawienie.com to tam zostań albo ja ci pomogę :język:
Cytuj:
Henry Kubik opiera swą wiedzę na Biblii a na czym bazuje David Icke?? Zawsze mnie to zastanawiało..


Wiesz jakbym opierał swoja wiedzę na biblii to by mnie odwieźli do psychiatryka...głupszego argumentu nie słyszałem OD KIEDY najbardziej zmanipulowany zbiór tekstów z rożnych okresów zwany biblia to źródło wiedzy ?
Jakiej wiedzy na jaki temat ? Boga ? - nie żartuj... :lol:

z tyłu książki na końcu jest coś takiego bibliografia i każda informację można sprawdzić..zaczyna mnie męczyć takie durne gadanie...z bani sobie wymyślił .... Trzeba czytać książki tyle ci powiem.
Daruj sobie rym74 te wyskoki w stosunku do Cottontail, jeszcze jedna personalna wycieczka to dostaniesz ostrzeżenie.

Młodzież jest coraz głupsza przez właśnie takie schizofrenie jak zbawienie.com gdzie zamiast dowodów oferuje się żałosny bełkot.

Mnie ich zabwienie nie jest potrzebne...niech sobie wsadzą gdzieś swojego Boga, filozofię, rytuały, strukturę. Może niech zajmą się likwidacją pedofilii w swoich szeregach, lub przestana okradać ludzi z kasy.
Tyle zła ile zrobiły religie nie dokonał żaden dyktator na ziemi.

Cytuj:
Gry typu Doom, Quake, UT 2003, Unreal, Harry Potter, FEAR czy wiele innych, przepełnione demonicznymi symbolami, czarami, okultystycznymi rytuałami czy postaciami demonów wykonują zaprogramowane zadanie akceptacji paranormalnych zjawisk oraz Szatana/Lucypera, który ów program zaprojektował oraz wprowadził w życie.

Ze śmiechu oplułem monitor. :lol: FEAR zarąbista gra...uwielbiam ją (kusi mnie gra na projektorze na pełnej ścianie z dzwiękiem 3D - można się nieźle wystraszyć...:twisted:) DOOM wymiata - klasyka. Quage nie grałem... ale rewelacyjny jest PREY :king: Ostatnio mnie namawiają na MassEfect i chyba się skuszę.
Komuś się klepki poprzestawiały w tym poszukiwaniu Lucyfera.Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 20:33 
A wiecie, że akurat dziś stanęłam oko w oko ze wstępem do ogłupiania naszej dwuletniej Pocieszki> :(

Zaprowadziłam ją dziś do Centrum Dziecięcego, żeby poflirtowałą z rwieśnikami. Potrzeba zaistniała bo najwyraźniej sposób w jaki ją wychowujemy spowodował, że Pocieszka leci do ludzi jak pszczoła do miodu, zagaduje, macha, uśmiecha się, wyciąga rączki... i wraca ze spaceru z płaczem. Bo dzieci się nie bawią. Rozumiemy, że 100% naszych sąsiadów z wioski do Anglicy ale język dziecięcej zabawy jest międzynarodowy! A jednak- Maja podaje "wschodnio-europejską" zabawkę- kijek a dzieci go nie biorą. Bo jest brudny, w piasku i to przecież jest kijek!! Kijkiem, szyszką, liściem się nie bawimy! Maja zachęca więc kilka minut, nawija po swojemu i odchodzi- zapłakany dwulatek. A one stoją na ulicy, 3-15 latki całymi dniami i gadają. To wszystko

Więc zabrałam ją tam gdzie jest szansa pobawić się z dziećmi na równych zasadach. I co się okazało? Pocieszka miała w poważaniu panie, które przyniosły kostiumy małych księżniczek i plastikowe buty na obcasie. Bawiła się klockami i figurkami zwierząt w czasie kiedy małe strojnisie, równolatki zdzierały z siebie stroje i korale krzycząc: "MOJE!!!!" Witała wszystkich nowo przychodzących, wyskakując do drzwi i wołając "Helloooo! ... ale tak jak zauważyliśmy dziesiątki razy- one nie odpowiadały.

Te dzieci nie odpowiadają na kontakt międzyludzki już w wieku 2 lat! Nie reagują na zachętę do zabawy, na podsuwanie fajnych zabawek, na zagadywanie i pokazywanie paluszkiem. Mają nad wyraz rozwinięte poczucie własności i zdobywania, zerowe odruchy do dzielenia się, są nieufne, egocentryczne i bardzo chaotyczne. 90% ze spotykanych przeze mnie dzieci do wieku 7 lat ssie smoczki, tuli misie, kocyki, szare ze starości tetrowe pieluchy, co oznacza, że czują się bardzo niepewnie i potrzebują kotwicy bezpieczeństwa. Odwracają wzrok kiedy się do nich uśmiechamy, nie odpowiadają na pytania, czasem wyraźnie widać, że wodzą oczyma po otoczeniu i ludziach bez rozróżnienia- mebel, ktoś, ściana, ktoś, krzesło.

Podejrzewam, że jedyna różnica wynika z tego, że Pocieszka od samego początku jest wychowywana w poczuciu równości z nami. Nikt w domu nie traktuje jej z wyższością, nikt jej niczego nie odmawia bo jest za mała. Bawi się wszystkim i staramy się nie kupować jej zabawek udających prawdziwe przedmioty ale tak nieposobne do rzeczywistości, że dziecko nie widzi podobieństwa do prawdziwych obiektów. Odpowiadamy bezwzględnie na każde pytanie, choć Pocieszka raczej nie pyta o nic konkretnego ("Tato, a gampka gampka?"), nie uciszamy, nie ignorujemy, spędzamy mnóstwo czasu na zabawach logicznych, wymagających kombinowania a nie udawania. Pewnie dlatego nie lubi lalek i misiów. :)

Ale chyba najważniejsze- nigdy w Polsce nie słyszałam, żeby tak wiele matek krzyczało na swoje dzieci "Zamknij się!" "Zostaw to!" "Odejdź!" "Daj mi spokój!". Publicznie i bez obciachu. Dlatego twierdzenie, że przedszkola i szkoły odbierają dzieci rodzicom jest stwierdzeniem osób, które nadal żyją w miarę normalnym społeczeństwie. Na Zachodzie przedszkole jest ULGĄ od koszmaru wychowywania bachora. Zdjęciem z karku przykrego obowiązku, który staje się przykry zaraz po tym jak kończy się deszcz prezentów po powrocie ze szpitala.

I jeszcze jedno- rodzice w Zachodnich społeczeństwach nie mają pojęcia o okultyzmie, złych wzorcach i złym wychowaniu. Oni nie mają pojęcia czego chcą od swojego dziecka, więc o ile w czasie pobytu w szkole dziecko nie jest notorycznie zawieszane, jest OK. W społeczeństwach w którym bycie w ciąży jest powodem do zbierania pochwał i gratulacji, każda dziewczynka od 5 roku życia marzy o byciu w ciąży. I zachodzi kiedy tylko może. A ponieważ mamy mają nowego partnera co dwa lata, to po co jej partner szybko przestaje być tajemnicą. Więc mała dziewczynka stawia sobie za cel posiadanie "boyfrienda" żeby być jak mama! A chłopiec chce szybko dorosnąć, żeby stać się pełnowartościowym członkiem społeczeństwa- być jak tata i chodzić do pubu.

W kulturach w których religia już nie istnieje, odniesienia do Lucyfera i jego wymysłów nie ma sensu. Dlatego twierdzę, że tekst ogólnie odnosi się do społeczeństwa katolickiego a nie dzisiejszego świata w ogólności. I jest jedynie głupim tłumaczeniem zjawisk których korzenie znajdują się gdzie indziej- w samych RODZICACH. Którzy nie mają szacunku do siebie, sąsiadów, innych członków rodziny. Nie mają już wiary, zasad a to co w nich pozostało z dumą przekazują swoim pociechom- kombinatorstwo, kłamstwo, ocenianie bliźniego, szufladkowanie itp. A potem jest już z górki. Dziecko które idzie do szkoły bez żadnych zasad moralnych wpojonych przez rodziców nie ma się jak bronić. Idzie w świat nagie i bezbronne.

Wiecie, że NIGDY nie powiedziałam o swoich rodzicach "starzy"? Nigdy nie wyrzuciłam do kosza kanapki? Nigdy nie podarłam banknotu, nie zniszczyłam czegoś co dostałam za ich pracę? Bo miałam to wpojone zanim świat wystawił mnie na takie próby- szacunek do pracy, obowiązku, wartości, pieniądza, wysiłku drugiej osoby....

Może to zabrzmi głupio ale chyba wychowujemy naszą Pocieszkę jak wychowywało się dzieci w starej, dobrej polskiej komunie. :winko:Na górę
   
 
 
Post: 06 wrz 2010, 20:34 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
przyklad manipulacji i tworzenia teorii spiskowych w oparciu o przeinaczone i wybiórcze fakty
http://www.zbawienie.com/ufo.htmNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2010, 20:36 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
dzieki ci @kokain, wreszcie cos na tematNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 wrz 2010, 4:46 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2009, 12:45
Posty: 132
Płeć: mężczyzna
oczywiscie, ze mlodziez z kazdym wiekiem jest coraz glupsza. jakkolwiek zupelnie nie zgadzam sie z tekstem enkiego z poczatku, pan mowiacy w original poscie ma juz wiecej racji, jednak cala sprawa jest troche za bardzo zlozona by za wszystko obwiniac tylko szkole.
z racji swojego wieku (19 lat) powiem wam, jak to wszystko wyglada od srodka.

szkoly na prawde oglupiaja ludzi. dzisiaj nikt nie uczy cie w szkole robic czegokolwiek prawidlowo, tylko robic tak, jak wymagaja na egzaminie (podstawowym, gimnazjalnym, maturze) i jest to calkiem oczywisty fakt zarowno dla nauczycieli jak i dla uczniow.
bardzo czesto jesli rozwiazesz zadanie/napiszesz wypracowanie prawidlowo, ale w inny sposob, niz cie nauczyli w podreczniku, niz jest w kluczu odpowiedzi, mowiac wprost po swojemu, to jest po prostu niezaliczane i dostajesz 0 pkt. dzis nikt nie uczy sie zasady dlaczego co sie robi, uczy sie slowo w slowo co ma powiedziec zeby dostac punkty. polonistki przy interpretowaniu 'co autor mial na mysli' w poezji maja takie jazdy, ze gdyby ow autor je slyszal to wysmialby do rozpuku, jednoczesnie nie pozwalaja uczniom na swoja wlasna interpretacje. one interpretuja, ty robisz notatki, na nastepny dzien ona sprawdza nie to, jak ty interpretujesz wiersz, tylko czy dobrze wykules jej interpretacje (dodatkowe bonusy za mowienie slowo w slowo :twisted: ). zawsze chodzilem raczej do jednych z lepszych szkol w miescie, wiec w przecietnej szkole o nizszym poziomie wszystko dopiero musi niezle pokrecone.
sam wielokrotnie mialem epizody (glownie w liceum, chociaz w gimnazjum tez sie kiedys zdarzylo), ze bylem wysylany do pedagog, a po kilku razach do dyrektora na rozmowe, a wszystko dlatego ze... odwazylem sie rozpoczac dyskusje z nauczycielem! czasem odwazylem sie poprosic o argumentacje, bo nie wiedzialem dlaczego maja takie zdanie a nie inne. czasem odwazylem sie z czyms nie zgodzic, bo uwazalem ze to nienajlepszy pomysl (ale zawsze rzeczowo to argumentowalem). czasem odwazylem sie zadac szacunku do swojej osoby - z tym byl najwiekszym problem! np. wszystkie moje wychowawczynie czuly sie urazone faktem, iz poinformowalem je, ze ja na nie nie krzycze i nie zycze sobie zeby one krzyczaly na mnie, wiec nie bede z nimi rozmawial dopoki sie nie uspokoja (wtedy zwykle wpadaly w jeszcze wieksza furie :twisted: ) itp.
zeby byla jasnosc - nigdy w zyciu nie zwrocilem sie do nauczyciela wulgarnie, nieuprzejmie, zwykle to ja mowilem spokojnym tonem gdy oni krzyczeli i obrazali w mniej lub bardziej zawoalowany sposob, zwykle jednak calkiem nieskrepowanie, czego ja staralem sie mimo wszystko unikac.
ach no i teskty typu 'co z was za idioci' albo 'najwiekszy imbecyl by tak nie napisal' w liceum sa na porzadku dziennym, gdy np cala klasa zawalila sprawdzian, albo po prostu jako forma dodatkowego nakrecania na wyscig szczurow. mobbing w szkole to teraz calkiem powszechna rzecz.
mama opowiadala mi kiedys o tym, jak wygladala szkola w jej czasach (nie znowu jakichs zamierzchlych, ledwie 20 lat temu!). w liceum chodzila do lasu i poznawala rosliny, uczyla sie praktycznych rzeczy, uczyli ja przyczyn a nie skutkow. z nauczycielem mozna bylo porozmawiac, doceniali, ze uczen wnosil cos od siebie czy ze stac go bylo na oryginalne podejscie do tematu. coz, za komuny bylo lepiej :bezradny:

teraz troche o wychowaniu z mojego punktu widzenia, obserwacji i doswiadczen.
podstawowy blad, jaki rodzice popelniaja w wychowywaniu dzieci (jakkolwiek sam tego nie doswiadczylem, obserwuje swoich rowiesnikow i widze jak to wyglada) jest traktowanie ich jak kogos podrzednego, jak zwierze, ktore mozna wytresowac. zrob to, przynies tamto, nie rob tego, nie mow tak. przedstawiaja czarno bialy swiat, wydaja krotkie i proste polecenia, zamiast argumentow uzywajac widma kary (jakakolwiek by ona nie byla). podstawowy problem jest taki, ze od poczatku ucza swoje dzieci byc niewolnikami - wypelniac polecenia, a to wszystko w imie podbudowania sobie ego, ze ich zwierzatko jest najlepiej wytresowanym niewolnikiem w okolicy.
problemem jest, ze rodzice traktuja swoje dzieci jak podwladnych, zamiast jak partnerow. dla wiekszosci z nich jest niedorzecznoscia, ze ich synus czy coreczka mialyby miec jakis wplyw na decyzje jakie podejmuje rodzina, nie mowiac juz o decyzjach dotyczacych jego samego. twoje dziecko musi uczestniczyc w podejmowaniu domowych decyzji, bo skad inaczej ma nauczyc sie ich podejmowania?! chesz sie przeprowadzic, wziac kredyt, kupic samochod, zmienic prace, zaczynasz sie zastanawiac gdzie pojechac na wakacje? nie rozmawiaj o tym tylko z twoim partnerem, niech twoje dziecko przynajmniej slucha, jesli nie jest jeszcze gotowe aktywnie uczestniczyc w takich rozmowach. macie problemy finansowe, myslicie jak z nich wyjsc, co zrobic ? jesli twoje dziecko ma 13 lat albo wiecej, niech w tym uczestniczy! najgorszy blad to myslenie, ze to wszystko dla ich dobra i nie powinno sie obarczac ich wlasnymi problemami. nie chodzi o obarczanie problemami, tylko nauke jak je rozwiazywac. dziecko nie przejmie sie tak bardzo jak ty, jego swiat nie legnie w gruzach, ale fakt, ze widzi jak wszystko wyglada pozwoli mu pozniej podejmowac podobne decyzje o wiele prosciej i skuteczniej. nie mowie juz o totalnych abstrakcjach typu gdy matka rozstaje sie z ojcem i po chwili do domu wprowadza sie nowy facet, bez nawet najkrotszej rozmowy, czy dziecko go akceptuje, czy jest w porzadku, czy go lubi itd. albo komunikatow typu 'za tydzien przeprowadzamy sie na drugi koniec polski, pozegnaj sie z kolegami'. nie chodzi mi o uzaleznianie calego swojego zycia od zdania syna/corki, zwykle nawet gdy cos jest nie tak wystarcza rozmowa i wyjasnienie dlaczego robimy tak a nie inaczej. (chyba ze nie mamy zadnych argumentow na nasze postepowanie, nie dziwcie sie wtedy ze dziecko nie chce sie przekonac do waszej wizji). mowie tylko o rozmowie, wyjasnianiu przyczyn i czasem ustalania jakichs kompromisow. w 90% polskich rodzin tego nie ma.
nic dziwnego, ze kiedy taki przecietny dzieciaczek zaczyna dostawac troche wolnosci, to w wieku 15 czy 16 lat zaczyna sie gubic i podejmowac bledne decyzje (o ile w ogole jakies podejmuje, a nie przejmuje wszystko od otoczenia). nikt ich nigdy nie nauczyl podejmowac decyzji, ani brac za nie odpowiedzialnosc. nie dziw sie wiec, ze twoje dziecko w wieku 16 lat wraca pijane do domu, popala papieroski pod brama i chodzi na wagary kiedy powinno byc na sprawdzianie. problem jest taki, ze wszystko, co do tej pory robili opierajac sie na czyims nakazie - masz zrobic x bo jak nie, to nie pojedziesz na impreze/na wakacje/nie dostaniesz nowego pieska itd. prosta droga - akceptacja i posluszenstwo, albo nieposluszenstwo, jesli obiecana nagroda nie jest wystarczajaco pociagajaca wzgledem rzeczy, ktora maja zrobic. do czego zmierzam to to, ze nigdy nie zastanawiaja sie, jaki jest sens, konsekwencje czy cel tego co robia. mam to zrobic ? ok, zrobie, bo nie chce byc ukarany. klopot zaczyna sie, gdy pojawia sie nowa sytuacja, z ktora wczesniej nie bylo stycznosci i nie ma wyksztalconego wzorca 'co powinien zrobic zeby zrobic to co od niego oczekuja', nie ma obok osoby, ktora pogrozilaby palcem, lub, mowiac skrotowo - trzeba po prostu zaczac myslec samodzielnie i podejmowac wlasne decyzje.

nie jest sztuka jest poslusznym. sztuka jest jesli twoje dziecko nic nie musi, a jednoczesnie robi dobrze bo wie, dlaczego. chodzi o to, zeby zrozumiec konsekwencje tego, co robimy, zrozumiec dlaczego zrobienie tego jest fajne a tego nie, a potem robienie czegos, bo czujemy ze tak jest prawidlowo i powinnismy tak zrobic, a nie dlatego, ze ktos nam to powiedzial i inaczej dostaniemy szlaban/stracimy prace/sasiedzi przestana nas lubic/zje nas smok wawelski/pojdziemy do piekla/cokolwiek rownie absurdalnego ;). karcenie dzieci do niczego nie prowadzi, chyba ze chcesz, zeby twoje dziecko bylo twoim osobistym niewolnikiem, wtedy mozesz tresowac go jak psa. jedynym dzialaniem, ktore do czegos prowadzi, jest sprawienie, by dziecko zrozumialo dlaczego czegos nie powinno robic i co sie stanie jesli to zrobi. roznica jest taka, ze wtedy zacznie robic te 'prawidlowe' rzeczy z wlasnej woli, bedzie rozumialo skutki wszystkich mozliwych wyborow i sam wybieral te najlepsze. jednym slowem, bedzie rozumial dlaczego powinien zrobic tak a nie inaczej, a nie tylko ze tak jest dobrze i koniec dyskusji. wtedy nie bedziesz go musial do niczego przekonywac drogi rodzicu. karanie to droga na skroty, ktora szybko okazuje sie zaledwie slepa uliczka.
nigdy w zyciu nie zostalem uderzony przez swojego rodzica, ba, nie przypominam sobie nawet zebym kiedykolwiek mial jakas kare. coz, mowiac szczerze, zwykle po prostu nie dawalem zadnych powodow. dlaczego? bo moja mama umiala ze mna rozmawiac, a nie wydawac polecenia. bo dawala mi mozliwosc deecydowania o roznych sprawach i uczestniczenia rowniez w swoim zyciu, problemach i osiagnieciach, wiec jak namawiali mnie do papieroskow to odmawialem bo zdecydowalem ze nie chce palic i wiedzialem dlaczego nie chce (a nie ze mi nie wolno!),a jak w gimnazjum koledzy smiali sie ze mnie, ze nie chce pic z nimi wodki w lesie, ja sie z nich smialem, ze musza sie chowac po lasach bo ja moge sobie wypic z mama winko do kolacji :twisted:

sa inne sposoby na wychowywanie, wymagaja tylko troche wiecej wysilku i uwagi. nie dziw sie, ze twoje dziecko ulega manipulacji i marketingowi, jesli od kolyski wlaczyles mu telewizor zeby sie zajelo i szedles robic swoje rzeczy. przedstaw mu mozliwy wybor, alternatywy, i powiedz mu o skutkach kazdego. w koncu, po mniejszej lub wiekszej ilosci prob, taki mlody czlowiek zacznie cos robic, bo wie co jest dobre, co zle, co chce zrobic i czy przyniesie to fajne rezultaty czy nie (a nie dlatego, ze to moze zrobic a tego nie). jednym slowem - wystarczy ze tak zwani dorosli ludzie pohamuja troche swoje ego i zapedy do bycia panem i wladca wszelkiego zycia i naucza sie rozmawiac ze swoimi dziecmi. po prostu, jak czlowiek z czlowiekiem.

_________________
kiedy spotykasz szermierza
staw mu czolo z mieczem w dloni
nie recytuj wiersza komus
kto nie jest poeta.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 wrz 2010, 11:13 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Kiedyś słyszałem o jakimś badaniu ktore mówiło że gdy 5 letnie dziecko wchodzi do sklepu to szuka rzeczy z których można byłoby coś zrobić znaczy skonstruować coś za pomocą swojej wyobraźni.
Natomiast 8 letnie dzieci szukają juz tylko marki i tego co jest cool.

Jakiś czas później obejrzałem dokument w TVN o dzieciach w ameryce .I tam była mowa o tym że zabawki w zabijają pomysłowść dzieci.Te wielkie plansze dla dzieci na których są ustawiane różne budynki pojazdy powodują że dzieci nie wymyślają nic orginalnego bo one bawią się w ramach tej planszy.
Wszystko będzie jakąs kombinacją, nie będzie całkiem nowym pomysłem bo plansza stworzona specjalnie dla batmana i spidermana uniemożliwia wdrażanie całkiem nowych pomysłów.
Czyli indywidualność jest już zabijana na tym poziomie.

Kto produkuje te plansze?Kto posiada firmy które produkuje te zabawki? Iluminaci którzy chcą czipować ludzi i zrobić z nich robotów.

Kupujcie dzieciom kredki i plasteline.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/


Ostatnio zmieniony 07 wrz 2010, 18:37 przez EN.KI, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group