Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 4:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Misja książka niezwykła gdyż inspirowana przez... (dowiecie się oczywiście z niej)

Misja - Michel Desmarquet

wiara jest NICZYM w porównaniu z WIEDZĄ

Obrazek

Po co żyjemy ?

Dlaczego jestesmy Świadomi ?

Jaki jest Cel istnienia Wszechswiata i nasza w nim rola ?

Dlaczego nie wystarczy wierzyć ?

Co się stało z rozwiniętymi cywilizacjami i kontynentami (Mu, Atlantyda...) ?

Czy nas równiez czeka katastrofa ? Kiedy ? Jaka ? Dlaczego ?

Dlaczego NIKT NIE PAMIĘTA do czego służyła Piramida i jak ją zbudować ?

Co się dzieje po śmierci i przed poczęciem ? PO CO ?

Kto powiedział że istnieje konflikt między Stworzeniem i Ewolucją ?

Dlaczego wynalazek koła stał się wielkim krokiem wstecz dla ludzkości ?

Jakie są największe zagrożenia dla Człowieka i społeczeństwa na Ziemi ?

Marzyć czy działać ? Jak zmienić SYSTEM nikogo nie raniąc ?

Ile prawdy jest w Biblii ? Jakie sę lekcje z historii ?

Skąd się wziął Człowiek na Ziemi ?

Każdy, kogo naprawdę interesuje odpowiedź choćby na jedno z powyższych pytań, będzie tą książką oczarowany.
Kluczowej informacji i szczegółów w niej zawartych nie daje się znaleźć w żadnej innej książce na Ziemi.
Spójność i precyzja informacji zaskakuje uczonych na wszystkich kontynentach.

Rozwiewa ona praktycznie wszystkie mity, doktryny i zagadki na Ziemi ujawniając niezaprzeczalną logike, piękno i majestat Wszechświata, w którym KAŻDY Z NAS ma ważną rolę do spełnienia.

Książka ta nie zawiera żadnych teorii. Nie są to marzenia czy też produkt wyobraźni autora. Jest ona dokładną relacją Rzeczywistości Wszechświata.

Bedą ludzie, którzy tej ksiażki nie zrozumieją, mimo że napisana jest przez prostego człowieka, prostym językiem, z przykładami jak dla przedszkolaków. Bedą też tacy, którzy nie zechcą jej nawet DOTKNĄĆ. Zostawcie ich w spokoju. Być może jeszcze do niej nie dojrzeli, być może jeszcze nie chcą się dowiedzieć czego nie wiedzą. Nie należy zachęcać dziecka w przedszkolu aby studiowało psychologię czy fizykę - po prostu nie jest gotowe.

Niezależnie jak wytrwale będziemy się upierać przy wierzeniach, doktrynach i tradycjach, nic nie jest w stanie zmienić Prawdy i Porządku ustanowionego we Wszechświecie - Uniwersalnego Prawa Wszechświata.

Rzeki ZAWSZE będą płynęły ze swoich źródeł do oceanu, nawet jeśli religia, sekta czy miliardy ludzi zechcą WIERZYĆ, że jest odwrotnie.

source:
http://thiaoouba.com/micpol.htm

polska wersja ebook "Misja" Michel Desmarquet 1993
http://thiaoouba.com/misja.pdf

Cytaty z książki:

Człowiek istnieje fizycznie wyłącznie po to, by rozwijał się duchowo.

Obecnie na Ziemi największą uwagę przywiązuje się do ciała fizycznego,
co jest poważnym błędem.

Jeżeli ktoś popełni błąd, musi ponieść jego konsekwencje - natychmiast, za dziesięć lat czy też za dziesięć wieków - za każdy błąd trzeba zapłacić.

Narzucanie swojej woli innym w sposób, który odbiera jednostkom przywilej egzekwowania ich własnej wolnej woli, jest jednym z największych przestępstw, jakie Człowiek może popełnić.

Niebezpieczeństwo nie leży w śmierci ciała fizycznego, jak wierzą miliony:
niebezpieczeństwo leży w sposobie, w jaki człowiek żyje.

Niezależnie od wszystkiego, twoje ciało fizyczne zużyje się i umrze pewnego dnia, podczas gdy twoja psyche, która jest częścią Ciała Astralnego, NIGDY nigdy nie umiera.

...mamy swoją rolę do spełnienia, tak jak każda istota we Wszechświecie.
Wszystko, nawet pojedyńczy kamyk, ma swoją rolę.

...telepatia jest absolutnie niezależna od barier językowych.

Myśli i troski milionów Ziemian są tak związane z rzeczami materialnymi, że ich Aury są zupełnie przyćmione

...narkotyki - nie tylko rujnują one zdrowie fizyczne, ale także cofają proces uniwersalnego rozwoju człowieka.

Wiara jest niczym w porównaniu z wiedzą

...jeśli chcesz się "wznieść" duchowo, musisz medytować a następnie się koncentrować, co nie jest tym samym, chociaż często te dwie rzeczy są ze sobą mylone.

...im bardziej rozwijasz swój umysł, tym mniej kłopotów będzie ci sprawiać twoje ciało fizyczne ...

...czytanie Aury się liczy - a nie jej dostrzeganie

Kiedy odpychasz twego bliźniego, swego syna lub córkę - jeżeli nie jesteś zawsze gotowy, aby pomóc - nawet tym, których nie lubisz - przyczyniasz się do rozkładu waszej cywilizacji.

Czy widzisz, jak historia się ciągle zaczyna od nowa ?

Bezmyślność i nieodpowiedzialność nie należą do cech krajów cywilizowanych.

...młodzi ludzie, zdrowi na ciele i umyśle, rzucają się do stóp szarlatanów, którzy twierdzą, że są Guru i wielkimi mistrzami, gdy tak naprawdę są mistrzami w tylko dwóch rzeczach - w gadaniu i w zbieraniu bajecznych
sum pieniędzy.

.. nie należy polegać tylko na percepcji.

...nie przeciążamy naszych żołądków. Dzięki temu również nasze umysły pozostają czyste i czujne. Niezależnie od wszystkiego, naszym umysłom należy się pierwszeństwo - prawda ?

Gdy byłeś ascetą w górach, pomogłeś o wiele większej ilości ludzi niż w większości twoich innych wcieleń.
To co się najbardziej liczy to nie pozory, ale całokształt tego co jest za nimi.

Gdyby ludzie na Ziemi mogli widzieć Aurę, mogliby także dobierać kolory, które by im pasowały i przez to poprawiały ich dobre samopoczucie.

...jesteś na swojej planecie po to, by się nauczyć jak żyć, cierpieć i umierać, ale także po to by jak najwięcej rozwinąć się duchowo.

...każdy z nas dzieli Wyższą Jaźń z ośmioma innymi osobami na Ziemi

Czytanie Aury aby leczyć ciało fizyczne jest niczym w porównaniu z tym, co można osiągnąć takim odczytem dla ciała psychicznego czy też fizjologicznego.

Człowiek przez całe życie zajęty sprawami czysto materialnymi nie poświęca dostatecznie dużo czasu na sprawy ducha.

...powróciliście do stanu, który jest gorszy niż ten 2000 lat temu.

W pewnych fazach snu, twoja Wyższa Jaźń może wezwać do siebie Ciało Astralne.

...niezwykle ważne jest, aby twój sen nie był zakłócany przez niepożądany hałas czy też nocne koszmary spowodowane szkodliwymi wrażeniami wywołanymi w ciągu dnia.

Gdyby mogli zobaczyć zniszczenie, spowodowane hałasem dyskoteki, opuściliby ją szybciej niż gdyby wybuchł tam pożar.

Technologia powinna pomagać w rozwoju duchowym, a nie coraz bardziej więzić ludzi w świecie materialistycznym, jak to się obecnie dzieje na waszej planecie.

Od czasu do czasu wolno nam, czy nawet powinniśmy, wyciągnąć pomocną dłoń, ale formalnie nie wolno nikomu "robić za kogoś innego pracy domowej".

To właśnie w dziedzinie psyche istnieją na Ziemi wasze największe problemy.

Wszechświat to jeden gigantyczny atom, i wszystko jest tego konsekwencją.

...kler dokładał wszelkich starań, aby trzymać ludzi w ciemnocie, na ile tylko było to możliwe. Zmniejszając stopniowo poziom ich rozwoju intelektualnego, duchowego i fizycznego, mogli lepiej nad nimi panować.

... najważniejszym obowiązkiem człowieka, bez względu na jakiej mieszka planecie, jest jego rozwój duchowy.

Powinieneś zawsze pamiętać główną zasadę: Ciało Astralne we wszystkich przypadkach musi dostosować się do Prawa Wszechświata. Podążając za Naturą tak blisko jak to tylko możliwe, najszybciej może osiągnąć ostateczny cel.

Pewien odsetek ludzi na Ziemi dochodzi do wyjątkowo krytycznego punktu w rozwoju i czujemy, że nadszedł czas, aby spróbować im pomóc. Jeżeli zechcą posłuchać, możemy im zagwarantować, że wybiorą właściwą drogę.
(dop. wł. to o nas :roll: )

...ciało człowieka otacza zarówno Aura jak i eteryczne pole siłowe w kształcie owalnym.

Nie myl logiki z nielogicznymi wypaczeniami wierzeń religijnych.

Wiesz dobrze, że jeśli chcesz wyjaśnić coś, co nie jest faktem materialnym, nawet najbliższym przyjaciołom, spotykasz się ze sceptycyzmem.

Wielkie korporacje naftowe są przerażone myślą o popularyzacji silnika wodorowego, ponieważ oznaczałoby to utratę sprzedaży ropy naftowej i w konsekwencji ich finansową ruinę.

...źródłem nadchodzących nieszczęść jest zanieczyszczenie, które rośnie z dnia na dzień na waszej planecie.
Jego konsekwencje dadzą się odczuć bardzo szybko - dużo szybciej niż to sobie wyobrażacie.

Analogie są rezultatem Uniwersalnego Prawa Wszechświata

...materializm staje się jednym z największych zagrożeń dla waszego obecnego życia i waszych przyszłych egzystencji w ciałach fizycznych

Grozi wam zniszczenie całej waszej planety - bez żadnej drugiej szansy, jeżeli nie zaufacie tym, którzy chcą wam pomóc.

Jeżeli "rozwiązanie" jest korzystne dla Wyższej Jaźni, możesz być pewien, że zostanie ci ono przedstawione - jeżeli nie, będziesz czekał na próżno.

Spójrzcie wewnątrz siebie i zobaczycie, że posiadacie wszystko, czego potrzebujecie, aby się komunikować ze STWÓRCĄ, po prostu dlatego że to właśnie ON to tam umieścił.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 maja 2009, 17:49 
VIP Member
Awatar

Wykład Michela Desmarqueta - autora książki "Misja" (eng. ver. "Thiaoouba Prophecy")

Michel Desmarquet eng.

[googlev]3227569708370542826[/googlev]

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Wow ! Dzieki za tego newsa bardzo interesujący :idea:

a po mojemu to dezinformacja.
Elżbieta

Czy możemy liczyć na bardziej obszerną wypowiedź z Twojej strony?

może jakieś argumenty?

p.s. chyba, że uważasz, że np. materia nie składa się z atomów albo coś równie "odkrywczego" :|

Prawdę jakakolwiek by ona nie była staramy się poznać w miarę możliwości również potykając się o własne błędy i / lub dezinformację, dlatego tak ważne jest wnioskowanie, argumentacja i / lub potwierdzenie lub zaprzeczenie.

Pewnych spraw nie będziemy zapewne mieli nawet szans "dotknąć" ale to też wiemy niewiele mogąc na to poradzić, musimy zdać się na łut szczęścia lub czyjąć dobrą wolę (oraz liczyć na siebie)

dawno temu przeczytałam Misję, pamiętam tylko swoje mocne wrażenie, że coś tam trąci. Pewnie wiesz, że przekazy są różnego rodzaju, różnie wibrują, i ja ten właśnie tak odebrałam. Nie dam rady przytoczyć argumentów za czy przeciw, ale chciałam zaznaczyć to swoje wrażenie.
sama nie wiem po co.

odbieram świat tym czymś, co trudno zważyc i zmierzyć, na swego wewnętrznego nosa. chmmm...
promyczki przesyłam zamiast argumentów, chociaż wiedzę stawiam nad szczęścia łut.
Elżbieta

A to już co innego, przede wszystkim dobrze, że argumentem nie było "nie bo nie"; jeśli takie miałaś odczucia z powodu większej wrażliwości czy też dlatego, że zapaliła się "czerwona lampka" to ok, rozumiem to dlatego, że dla mnie z kolei "nisko wibracyjnymi" filmami są filmy pokroju Alexa, nieźle dołujące ale tylko dla kogoś kto przyjmuje odczucia do siebie zamiast je "przepuścić".
Faktycznie mogą działać deprymująco, gdyż przedstawiają prawie sam negatyw nawet jeśli tak de facto jest w rzeczywistości, a wiemy, że różowo nie jest ;)

Ja też nie kupuję wszystkiego "jak leci" ale też nie odrzucam tylko dlatego, że "wydaje się" nieprawdopodobne.

Dziś może być nieprawdopodobne a jutro może się okazać (to czy tamto), że to szczera prawda była.

A liczenie na to, że dowiemy się (od kogo?) prawdy obiektywnej może być złudne co nie oznacza jeszcze, że nie należy poszukiwać odpowiedzi potykając się nawet o własne błędy; nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Nie od dziś też wiadomo, że łatwiej jest przemycić kłamstwo za pomocą manipulacji mieszając to z prawdą, mam jedynie nadzieję, że w tej trudnej tematyce mamy jakichś sprzymierzeńców i dowiemy się co jest ziarnem a co plewą (po owocach ich poznacie). Jednocześnie osobiście już wolałbym żeby te logiczne całkiem sprawy przedstawione autorowi książki były autentyczne. Prawda wcale nie musi być piękna... być może jednak jest przynajmniej zrozumiała ale jest ukrywana ze względu na jakiś proceder, który by zniknął w momencie gdy wszystko wyjdzie na jaw.

Aleksa obejrzałam film o rytuałach w sekretnym miejscu i na więcej nie mam ochoty, facecik tarza się w tej energii sensacji i być moze porusza niektórych, ale po mojemu to raczej zagrzewa do niechęci conajmniej, czyli sieje coś, do czego nie mam ochoty dokładać swej energii, Icke za to jest zrównoważony, sam szuka, nie głosi jedynej prawdy wiec jestem Jego ciekawa. Ciekawa przedstawionych przez niego aspektów, bo nie jest to dla mnie wątek dominujący w tej rzeczywistości.
Poszerzam swą świadomość idąc za swym wewnętrznym radarkiem. A tu na forum podajecie superowe linki, filmy, których długo bym szukała w necie, no i póki co jeszcze nie wiem na jaką półkę Davida postawić? Na razie mnie przyciąga. Jest też fajny wywiad Projektu Camelot z Jamesem z Wingmakers, polecam, bo podał w nim teorię matriksa w matriksie, czyli pobudził moich szarych komóreczek małe co nieco.
http://www.wingmakers.pl/index.php?opti ... Itemid=415
"Misja" nie wydaje mi sie prawdopodobna czy nie, po prostu nawet nie chce mi sie jej sprawdzać, w przeciwieństwie do teorii chociażby Davida czy Jamesa.
Sądzę, że to my swoimi wibracjami, swą energią tworzymy czy wybieramy swą rzeczywistość, więc ma dla mnie znaczenie jak co odczuwam, coby wybierać to co mnie przyciaga a nie odpycha.
promyczki

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

WingMakers to świetne materiały. Muszę się bardziej w nie zagłębić i noszę się z takim zamiarem od paru lat, ale chyba nie byłem jeszcze na to gotowy. Ale teraz czuję, że jestem :)
Z WM wiąże się dla mnie ciekawy zbieg okoliczności, bo to otwarcie "portalu" czyli strony WM było dokładnie w moje 9 urodziny :) A liczba 9 ogólnie mnie prześladuje.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

mnie przesladuje 666, serio..

Fanalityk pisze:
mnie przesladuje 666, serio..

Mnie przesladuje 66.

Wciagnela mnie Misja na "amen", nie moge sie oderwac. Dzieki za ten link.

Awatar użytkownika

Dwie uwagi do Misji,czytałem ją jakiś czas temu;znamienne że przed 89 kiedy napisano tą książkę wizja zagłady atomowej i zmutowanych zwierząt była bardzo nośna,no i bardzo mi się podobały domy głównych kosmitów. :)

Awatar użytkownika

Tak, ciekawa ta książka. Jeżeli nie jest to literatura faktu, to i tak fajnie się ją czyta...

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Michael Desmarquet - ''Misja''

phpBB [video]

:hejka: :D

Już było, przeniesiono do już istniejącego tematu.
Jest wyżej na Google Video.
Linki do YT wrzucamy w tag [youtube] lub [url]
tw

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]