Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 lut 2020, 12:29

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam, nazywam sie Max, mam 24 lata. Juz kiedys mialem wpis na tym forum ale bardzo dawno także witam ponownie :)
Otóż mam nie mały problem, za ścianą mieszka moja 70letnia ciocia. Kobieta odkąd sięgam pamięcią była sama i tak też wychodzi z relacji rodzinny. Oczywiscie sama obecność cioci nie jest żadnym problemem ale czasami w nocy strasznie krzyczy i sie dusi. Winę zrzuca na sąsiada który rzekomo przychodzi w nocy i ją męczy. Ja sam za wiele o gościu nie wiem, tylko tyle że jest stary ma calkiem dużą rodzinę i sklep z krzyżami i akcesoriami chrześcijańskimi. Późno troche i nie pamiętam jak taki biznes nazywa sie fachowo.

Oczywiscie cala rodzina stwierdza u cioci schizofremie no i któtko mowiąc, zamiatają sprawę pod dywan...
Ja akutalnie jestem najbliżej sprawy i bardzo chciałbym jej pomóć.

Ciocia jest bardzo religijna, modli się godzinami a ja czytając to forum wiem że powodem jej problemów nie musi byc choroba a poprostu jakieś byty niskiej częstotliwości które nocami ucztują sobie na mojej kochanej cioci :/

Powiem szczerze, za dzieciaka sprawa troche mnie odstraszała, ale dziś wiem że mam juz dosc siły i mocy żeby jej jakoś pomóc. Wiem że muszę otoczyć ciocię miłością i opieką to może odstraszę te pasożyty.
Do was drodzy forumowicze zwracam się o radę czy może coś jeszcze co mógłbym zrobić?
Ja osobiście jestem pewny że milosc wyleczy wszystko sam niedawno zmierzyłem się z własną śmiercią i gdyby nie wsparcie mojej rodziny i przyjaciol mogloby juz mnie nie byc. Proszę sobie darować komentarze o jakiś interwencjach egzorcystów, takie sceny niech zostaną w filmach i opowieściach ktore mają straszyć mlodzież. Ostatnio ogladalem na forum ciekawy material w ktorym padlo stwierdzenie że mozesz wejsc do ciemnosci z zapałką i jak ją odpalisz to ciemnosc zniknie ale nie mozesz wejsc bo pokoju pelnego swiatla i milosci i go ?zaciemnic?. Wiecie o co mi chodzi... Tego sie bede trzymal a was prosze o jakas madrą rade :) POZDRAWIAM

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 cze 2014, 2:12 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

A była u lekarza - bezdech senny czy chociażby o bioterapeuty ? Może trzeba zaprowadzić Ją na kompleksowe przebadanie całego organizmu na początek aby wykluczyć sprawy "przyziemne" w pierwszej kolejności.
Ciocia może ma coś do sąsiada w umyśle i to powraca jej w czasie snu gdy wszystko "wypływa" bez przeszkód.Może rzeczywiście wtedy emocje są tak duże że coś się dzieje.Tak na początek.

No właśnie cięzko ją zaciągnąc do lekarza... Ogolnie jej stan zdrowia jest fatalny i może być tak jak mówisz.
namówię ją na jakąś wizytę dzięx man

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Lekarz - to na pewno. Duzo fizycznych dolegliwosci moze dawac takie objawy. Od tych niewaznych po te grozne niestety. Warto sprawdzic.
Moja rodzina miala znajomego w PL, ktory byl fajnym, takim zyciowym bardzo facecikiem, doswiadczonym, po przejsciach i nagle z chwili na chwile zaczal zachowywac sie co najmniej dziwnie. Ludziska jak to ludziska mieli 2 opcje: albo cham albo zwariowal. Okazalo sie, ze mial guza w mozgu i niestety za pozno zdiagnozowano, jak byl miedzy ludzmi, tak go nagle tam nie bylo. Kwestia kilku miesiecy.

Nie mowie, ze tu musi byc tak zle, ale trzeba naprawde wykluczyc rozne fizyczne sprawy nim zacznie sie szukac mozliwych spraw psychicznych i wykluczyc psychiczne nim zacznie sie wolac egzorcyste.

Co do milosci praca z czakra serca i sutra serca... Z doswiadczenia wiem, ze jest bardzo silna i pomaga osobom, ktore sa jakos tak energetycznie pomieszane, ustabilizowac sie. Wiem, bo zdarzalo mi sie mantrowac dla kogos i wiem, jak to dzialalo. Moja znajoma, ktora jest mistrzynia Reiki, bardzo chetnie w chwilach, nazwijmy to energetycznego zagubienia, prosi mnie o to. Tylko ze w kwestii mantr itd. warto popytac sie kogos, kto w tym lepiej siedzi, ja jezeli cos robie to czesto nie wiem nawet co. Ale jak najbardziej uwazam, ze energia serca, milosci, Twojej cioci nie zaszkodzi.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]