Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 sie 2019, 13:05

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Czasami zdaje mi sie z pan Green troche przesadza, ze troche manipuluje, ze jest agentem, ze chce sobie zarobic na goracym temacie spiskow i UFO. Bynajmniej ma ciekawe info i spostrzezenia, ktore mozna wychwycic jesli jest sie czujnym.
Jest dziwnym czlowiekiem, ktory mial kolorowe zycie, jest bardzo inteligetny i byc moze troche ekscentryczny.
Jest i byl kolega naprawde wielu wplywowych ludzi w usa. Uwaza ze jest patriota i dlatego postanowil zrobic dochodzenie i research odnosnie tego co sie dzieje na swiecie. Widzial Plejadjanskie UFO w bazie Edwards, widzial UFO u Billiego Meiera, a takze podobno nawet sie ukladal z kosmitami..
Ciezko go rozgryzc, ale niewatpliwie ma wiele ciekawych informacji, ktore sa potwierdzalne i naprawde tak dziwne ze az prawdopodobne.
Polecam obejrzec, bo napewno dowiemy sie i znajdziemy kilka nowych puzzli w tej ukladance, ktorych przedtem nie widzielismy.
Nagranie z lat '90tych. Sporo "nowych" materialow zdjeciowych.
Napisla tez ksiazke niedawno. Projekt Camelot przeprowadzil z nim wywiad. Wykladal na UFO Congress w Las Vegas (jesli sie nie myle). No nie bede przynudzal, ponizej jego wyklad i wywiad z Camelot'em.

Wyklad Green'a 1
[google]-5838486608061413130[/google]
Wyklad Green'a 2
[google]4305564287969995792[/google]
Wyklad Green'a 3
[google]-4887480239996013236[/google]

Camelot interview G.Green
part 1
[google]7649462083172014414[/google]

part 2
[google]-3857561466573452656[/google]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 maja 2009, 16:38 
VIP Member
Awatar

I właśnie ten gość mi i bratu się bardzo nie podoba, nie mogę go rozpracować.
1. Wmyśla dziwne rzeczy o Nibiru, oraz że niewarto nic robić przed 2012 bo Nibiru wszytko zniszczy.
2. Twierdzi że ma kontakt z Plejadianami i Bilim Meyerem.
3. Ma problem okulistyczny z oczami... :evil:

Nie mogę go rozpracować ale mi się nie podoba. :?

Awatar użytkownika

zgadzam sie
wiemy jednak ze ci ludzie mieszaja prawde z klamstwem (najciemniej pod latarnia), problemem jest wiec odnalezc prawde...
nie wiem czy wychwyciles, ale gosciu mowi o tym ze to plejadjanie zaprojektowali ziemie i do tego na 500 mln ludzi..
wychodzi na to ze plejadjanie albo nie sa tacy OK jak sie niektorym wydaje (Zle istoty czesto podaja sie za dobre stworzenia)
albo sa oni tak samo podzieleni na dobrych i zlych..
wczoraj ogladalem nowy film disneya "Race to Witch Mountain" - i wychodzi na to ze Zlo i Dobro wystepuje we wszystkich cywilizacjach, co wyjasnialoby Dualizm Wszechswiata..
Dochodze do wniosku ze nie ma 100% dobrych lub zlych aliens.. (znaczy juz tak dumalem od dawna). Jest to nawet logiczne.

Awatar użytkownika

wlasnie przeczytalem cos na prawdzie2.info, co zmusilo mnie do refleksji odnosnie watku, ktory jest poruszony w wykladzie Green'a..
Mianowicie te owalne domy itp budynki..
Green je wlasnie buduje (nie tylko on) na zamowienie, cale osiedla (sa zdjecia w filmiku - chyba 2 czesc wykladu).
Twierdzi ze wytrzymuja one do 600 km/h i sa odpowiednie na nadchodzace katalkizmy (jego wlasne slowa).

tu link do jego artykulu http://nohoax.com/articles/55-building- ... unity.html (ciekawa nazwa artykulu nieprawdaz)..
wniskuje wiec, ze jedno to dyskutowac o tym, a drugie wprowadzac to w zycie.. cos jest na temacie i bardzo mnie to niepokoi.

Może nie do końca tu chodzi o wiatry ale "naturalną strukturę fraktalną" budynków.
Zobacz artykuł Radosława o Braden i Winter 2012 i miejscach gdzie trzeba przebywać.
Co do plejadian, to jest to tylko jego własna (niczym nie poparta) informacja. Nie wydaje mi się że jest tak jak mówi, inne źródła wspominają że Plajadianie nienawidzą wszystkiego co gadzie i na pewno by z takim gościem nie współpracowali.

Fanalityk pisze:
wlasnie przeczytalem cos na prawdzie2.info, co zmusilo mnie do refleksji odnosnie watku, ktory jest poruszony w wykladzie Green'a..
Mianowicie te owalne domy itp budynki..
Green je wlasnie buduje (nie tylko on) na zamowienie, cale osiedla (sa zdjecia w filmiku - chyba 2 czesc wykladu).
Twierdzi ze wytrzymuja one do 600 km/h i sa odpowiednie na nadchodzace katalkizmy (jego wlasne slowa).

tu link do jego artykulu http://nohoax.com/articles/55-building- ... unity.html (ciekawa nazwa artykulu nieprawdaz)..
wniskuje wiec, ze jedno to dyskutowac o tym, a drugie wprowadzac to w zycie.. cos jest na temacie i bardzo mnie to niepokoi.

...to ze buduje te domki powinno Cie raczej uspokoic bo swiadczy o tym ze gosciu-milioner chce zarobic w czasach kryzysu podpierajac sie data 2012...nigdy nawet sila nie dam sie doprowadzic do takiego nowego osiedla...bedziemy jednak podobne inicjatywy obserwowac i wielu slabych-naiwnych sie skusi...strata pieniedzy to nic...widze juz tych samozwanczych guru osiedlowych, pranie mozgu, tworzenie sie sekt dajacych zludna iluzje ocalenia w czsach zaglady...dziekuje bardzo za taki ratunek...juz wole przyjac Nibru prosto na klate, gdy bede sobie grillowal ze znajomymi :lol:

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

linki nie działają :cry:

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Mason33 pisze:
...juz wole przyjac Nibru prosto na klate, gdy bede sobie grillowal ze znajomymi :lol:

Pięknie powiedziane ;)

Fanalityk pisze:
...co wyjasnialoby Dualizm Wszechswiata..
Dochodze do wniosku ze nie ma 100% dobrych lub zlych aliens.. (znaczy juz tak dumalem od dawna). Jest to nawet logiczne.

Jest nielogiczne, żeby byli wszyscy dobrzy/źli, skoro są indywidualnymi jednostkami (nawet pomimo "jedności). Znacie cokolwiek na tym świecie co by było tylko dobre/złe? W jakimkolwiek aspekcie - chętnie się z czymś takim zapoznam ;) Nawet o jaszczurkach Icke wspomina, że nie wszystkie są złe i część z nich przynajmniej się nie zgadza z tym co się u nas dzieje :)
Obrazek
^ wiele mówi na ten temat ;)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Racja w wywiadzie Icke z Credo Mutwa było powiedziane o dobrych reptailach ale dobrzy są niby karani przez tych złych...
następny motyw to też plejadianie którzy chcą podobno rozwoju człowieka

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]