Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 sty 2017, 21:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator

Michael Heiser - Anunnaki i Czuwające Wężowe Istoty
(O czym nie mówi nam Sitchin)

Przedstawiam wam długo oczekiwany wykład Dr Mikea Heisera o analizie starożytnych tekstów biblijnych, ugaryckich, sumeryjskich czy babilońskich ogólnie wykład dotyczy zazębiających się podobieństw pomiędzy teologią biblijną a późniejszym judaizmem. Ten bardzo trudny wykład podnosi niejako bardzo wysoko poprzeczkę jaką stawiamy w naszych poszukiwaniach starożytnych dowodów na istnienie Wężowych zmiennokształtnych istot i początków ludzkiej rasy. Dzięki niemu zrozumiecie jak bardzo trudne jest to zadanie, jak bardzo dokładnym i uczciwym trzeba być w tych poszukiwaniach jak wielką trzeba mieć wiedzę aby zmierzyć się z tym tematem. Tacy ludzie jak Z. Sitchin czy L. Gardner oszukali zbyt wielu ludzi korzystając z ich niewiedzy czy zwykłej naiwności. Prawda jest trudna do ustalenia, nie mniej ten wykład uświadomi wam ponad wszelką wątpliwość że "Czuwający" konkretnie drugie pokolenie nadal rządzi tym światem, to nie oni stworzyli ludzi,nikt z nich.Jedyne czego się dopuścili to odebranie ludziom nieśmiertelności (długiego życia). Symbolem tych istot "Czuwających o wężowym wyglądzie" jest tzw "Wszystkowidzące Oko" To one stworzyły ten system religijny bo ich jedynym celem jest być czczonym jak bogowie i żądają składania ofiar, ale do tych wniosków dojdziecie już sami. Mam nadzieję że ten wykład uświadomi wam jaka przepaść dzieli "alternatywne" źródła informacji od historycznej prawdy. Zapraszam do obejrzenia w skupieniu, bo to bardo ważny wykład, bez zrozumienia tego co się wydarzyło w przeszłości, nigdy nie zrozumiemy tego co się dzieje teraz i jakie są ich plany, jak się temu przeciwstawić.

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 gru 2011, 0:24 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

no w koncu, dzieki red..

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Wielkie Dzięki , oglądam z wywieszonym jęzorem. Tylko szkoda, że Heiser wyraźnie mówi, że jego wężowe istoty to nie te same istoty co reptylianie Davida Icka. Osobiście, wieże, że Heiser w tej kwestii się myli

Administrator
Administrator

voich pisze:
Wielkie Dzięki , oglądam z wywieszonym jęzorem. Tylko szkoda, że Heiser wyraźnie mówi, że jego wężowe istoty to nie te same istoty co reptylianie Davida Icka. Osobiście, wieże, że Heiser w tej kwestii się myli

Te dwie osoby nie mają ze sobą nic wspólnego i to właśnie jest najlepsze, nie znają się. Dlatego Heiser ma pewien problem ze "zmiennokształtnością" połączeniem pewnych cech, które wynikają z tekstów ale które zauważa. No i nie ma czegoś takiego jak Reptilianie Icka :tak: Nie szukamy "jaszczurów" czy "reptilian" jak mawiają niektórzy. Szukamy istot o wężowym gadoidalnym wyglądzie, symbolizowane w historii jako "Czuwający" . Cherubini czy Serafini, nie ma historii Davida Icka, Sitchina, Gardnera, jest tylko JEDNA historia naszego gatunku. Zasady są proste, albo coś się pokrywa z zapisanymi tekstami..albo ktoś je fałszuje premedytacją jak Laurence Gardner czy Zecharia Sitchin, obaj łgali jak psy. Icka wyśmiano tylko dlatego że mówił o tym wprost, tamci byli stawiani na piedestale jako znawcy historii. Prawda jest taka że ich zadaniem było ukrywać Lśniące Wężowe Istoty zwane "Czuwającymi Wężami" II generacja upadłych obserwatorów najprawdopodobniej stworzyła religię aby ich czcić jako bogów. Kiedyś Ewa...była silniejsza i potężniejsza, ale "wężowe istoty" zabrały nam nieśmiertelność.
Nie istnieje coś takiego jak grzech pierworodny, apokalipsa czy Lucyfer, a Annunaki byli ludźmi z królewskiego rodu...zresztą i tak skończyli uwięzieni w świecie podziemnym czy piekle, wszystko jedno...Ciekawe dlaczego?

Awatar użytkownika

A to na YT wciąż są ograniczenia co do długości filmów? Widziałem tam już całe filmy czy koncerty. Może niepotrzebne jest to dzielenie na części?

Administrator
Administrator

uther pisze:
A to na YT wciąż są ograniczenia co do długości filmów? Widziałem tam już całe filmy czy koncerty. Może niepotrzebne jest to dzielenie na części?

Tylko stare konta przed 2008 (albo starsze) zachowują te właściwość, reszta musi dzielić.

tutaj jest w całości:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Dzieki :uśmiech:

Perfect Master * 5th Degree

red powiedz w skrocie, jakie jest najwieksze klamstwo Stichina do tego co mowi Heiser, bo nie jestem obeznany jeszcze w temacie?

PS
na youtube mozna puszczac dlugie filmy, ale jak ma sie nieskazitelne konto (prawa autorskie, ostrzezenia itd.) i ew. jak przesle sie im nr tel. komorkowego

Administrator
Administrator

Było wcześniej na forum ale przypominam: :tak:

i list otwarty:

http://davidicke.pl/forum/post7858.html#p7858

Wszystko mi się poplątało. W związku mam kilka pytań do Redmuluca. Obserwatorzy i lśniące węże (I i II generacja) to te same istoty? Węże to to samo co Upadli? Oni stworzyli człowieka? Cherubinów i Serafinów mogło by się nazwać ich pomocnikami?

Administrator
Administrator

zborekp pisze:
Obserwatorzy i lśniące węże (I i II generacja) to te same istoty?

Nie do końca te same, wyjaśnienie jest na końcu wykładu:

Cytuj:
Tutaj mamy coś w rodzaju podsumowania o czym mówimy. Obydwaj, Nachash i pierwotni Obserwatorzy zamieszkiwali Otchłań. Zamieszkiwali nie jest odpowiednim słowem, ponieważ byli tam uwięzieni. Jedni i drudzy, dążyli do unicestwienia ludzkości. Obie Nachash i "druga" generacja Obserwatorów są opisywani jako wężowi.
Zarówno Nachash jak i "druga" generacja Obserwatorów mogą swobodnie podróżować po Ziemi.
Kiedy Obserwatorzy odnoszą się do "obrońców tronu", o obydwu mówi się w tych terminach, jedni i drudzy mają moce transformacyjne, w znaczeniu możliwości zmiany ich wyglądu (kształtu).

Druga generacja to duchy gigantów będące w połowie obserwatorem w połowie gigantem...

Cytuj:
Jako taki, kiedy gigant był zabijany, przez potop, kanibalizm, Enoch odnosi się do tego kilka|razy, lub przez Archanioła tylko ludzka strona umierała, duch - połowa Obserwatora żyła dalej jako Obserwator, duch Obserwatora który " wyszedł z ich ciał", te "następne pokolenia" Obserwatorów były również zwane SHADIM - demonami.

...ale to było tłoczne miejsce dosyć bo tak samo zostali potraktowani Rephaim i najprawdopodobniej Serafinów, różnie się podaje a zamieszanie jest okropne.

zborekp pisze:
Węże to to samo co Upadli? Oni stworzyli człowieka? Cherubinów i Serafinów mogło by się nazwać ich pomocnikami?

Oni wszyscy są "Lśniącymi Wężami" byli też nazywanie Serafinami bo to ogólne określenie dla Lśniących "SRF" I nie oni nigdy nie stworzyli ludzi , tylko zabrali ludziom nieśmiertelność (długie życie). Mówią o tym teksty z Qumran i Atrahsis.

Cytuj:
Oni wszyscy są "Lśniącymi Wężami" byli też nazywanie Serafinami bo to ogólne określenie dla Lśniących "SRF" I nie oni nigdy nie stworzyli ludzi , tylko zabrali ludziom nieśmiertelność (długie życie). Mówią o tym teksty z Qumran i Atrahsis.

Dlaczego napisałeś nieśmiertelność i w nawiasie długie życie. Pytam bo moj znajomy (Świadek Jehowy) by powiedział ze nieśmietelność to życie wieczne a nie długie życie. Wiele razy z nim rozmawiałem i na tym mnie łapał, że pierwsze kłamstwo szatana brzmiało że nigdy nie umrzesz. Ja biblii nie znam za bardzo wiec pytam moze ktos podpowie. Mruga

Administrator
Administrator

thomasis pisze:
Dlaczego napisałeś nieśmiertelność i w nawiasie długie życie. Pytam bo moj znajomy (Świadek Jehowy) by powiedział ze nieśmietelność to życie wieczne a nie długie życie. Wiele razy z nim rozmawiałem i na tym mnie łapał, że pierwsze kłamstwo szatana brzmiało że nigdy nie umrzesz. Ja biblii nie znam za bardzo wiec pytam moze ktos podpowie. Mruga

Bo tak to rozumieli starożytni i o to chodziło, długie życie które było nazywane wtedy nieśmiertelnością w sensie biologicznego życia, bo weź wybacz jeśli miałbym się męczyć jako nieśmiertelny starzec. To nie to samo co wieczna młodość. Tak po prostu to nazywano. Bóg który przeżywał parę pokoleń był jak nieśmiertelny, nawet jak umarł...to nadal nim był choć w przenośni. Na nasze geny założono min telomery. Bez nich komórki mogłyby się odnawiać znacznie dłużej. Czas życia takiego osobnika byłby nieznany ale wystarczająco długi aby wiedza stawała się coraz większa i jego możliwości umysłowe. Co stanowiło dla okupantów śmiertelne zagrożenie. A nie ten tekst brzmiał zupełnie inaczej. To raczej nie było kłamstwo ale to wydarzenie należy odczytywać symbolicznie a nie dosłownie. Więcej jest w zwojach z Qumran gdzie Ewa maiła całkiem niezłe możliwości parapsychiczne i mogła uciec Nachash którzy chcieli ją wykorzystać i zasnuła ich umysły mgłą... Dusza ludzka jest nieśmiertelna z zasady i nie podlega tym manipulacją, na nią znaleźli inne sposoby, o wiele ważniejszy był szybko zużywający się pojemnik w postaci ludzkiego ciała. Ten wątek ujęty w Atrahsis i Qumran pewnie jeszcze rozwiniemy.

Fajnie by było rozwinąć ten wątek. Ja tam rozumiem co piszesz tylko jak to innym wytłumaczyć. Bo wiesz jak to wyglada w praktyce, gdy ja to powiem co Ty mi mówisz to oczywiście bedzie ze tylko biblia i koniec, ze zle rozumiem itp. Żal mi tych ludzi, a najbardziej denerwuje mnie to wszystko Jehowa itp. módl się bo masz jedno zycie itp.
Pozniej zawsze mnie glowa boli i czuje sie wyssany z energi po takiej rozmowie.

Administrator
Administrator

thomasis pisze:
Fajnie by było rozwinąć ten wątek. Ja tam rozumiem co piszesz tylko jak to innym wytłumaczyć. Bo wiesz jak to wyglada w praktyce, gdy ja to powiem co Ty mi mówisz to oczywiście bedzie ze tylko biblia i koniec, ze zle rozumiem itp. Żal mi tych ludzi, a najbardziej denerwuje mnie to wszystko Jehowa itp. módl się bo masz jedno zycie itp.
Pozniej zawsze mnie glowa boli i czuje sie wyssany z energi po takiej rozmowie.

Nie dziwię się że nie masz energii. Ten wątek na pewno rozwiniemy, ale gadanie z osobnikiem który przyjmuje tylko i wyłącznie biblię jako źródło jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. O to chodzi w tej manipulacji aby dyskredytować, i olewać inne źródła jako niewiarygodne lub zbędne. Wtedy mają to co chcą, czyli pozbawione sensu brednie których potem trzymają się kurczowo. Do tej pory nie uznają oficjalnych pierwowzorów sumeryjskich jak mit o Potopie, o Qumran nie wspomnę. Kościołowi bardzo zależało aby położyć na nim swoje cuchnące łapska...i mamy to co mamy. Czytałem o tym całą książkę ich bezczelność sięgnęła zenitu w tej kwestii. Co do reszty to mogą tylko dyskredytować jak zwoje z Nag Hammadi.... że zacytuje jedną z kretyńskich kościelnych stronek...

Cytuj:
...Chrześcijaństwo odrzuciło je, gdyż głosiły inną ewangelię od tej, którą przekazał Jezus i apostołowie. Ewangelie gnostyków są zabarwione pogańską mitologią, filozofią i religią, obcymi naukom Pisma Świętego....

Sory ...ale rzygać się chce, jak się to czyta... :dobani:

Niestety tak jest ze choćby przedstawić czarno na białym to i tak ci ludzie beda widzieć swoje, a to odrzuca bo psuje ich swiatopoglad. Beszczelne to jest straszenie ludzi pieklem lub brakiem zycia po smierci ciała. Czasem sie zastanawiam jak to bedzie i czy ludzie wreszcie zobaczą jak naprawde wygląda ten świat. Ale też czasem myśle czy ja w ogole jestem normalny i czy ja dobrze widze ten swiat, ale dzieki m.in. ludziom na tym forum umacniam swoje poglady.

Awatar użytkownika

Zapowiada się długi wieczór.Obejrzę oba wykłady Heisera,dla przypomnienia.

Dzieki :spoko:

Obrazek

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Red
bardzo dziękuję za poświęcony czas :spoko: :kwiatek:

Ja też dołączam się do wielkich podziękowań :)
Długo czekałem na ten wykład, ale warto było, bo jest to kolejna cegiełka, która odbudowuje naszą twierdzę duchowo umysłową na wiedzy, a nie tylko na chwiejnej i wątpliwej wierze... :spoko:

thomasis pisze:
Cytuj:

Jako eks SJ powiem Ci, ze zycie wieczne i niesmiertelnosc wg SJ to dwie rozne pary kaloszy. Zycie wieczne to nie niesmiertelnosc. Np. niesmiertelny jest wg nich Bog i mieszkancy nieba :lol: a zycie wieczne moga sobie miec mieszkancy ziemi. Zycie wieczne oznacza, ze chociaz delikwent moze zyc bezgranicznie dlugo, jego zycie nie zostanie przerwane np. choroba czy staroscia to jednak moze ono zostac przerwane np. w sposob mechaniczny, np. jak taki gosciu nagle wpadnie na pomysl... skacze z gorki na gloweczke... to tego zycie wieczne nie obejmuje. Bedzie po gosciu... Bo nie jest niesmiertelny. Tak to rozumuja SJ. :lol: No...

A... a klamstwo Szatana, wg Biblii, to nie NIGDY nie umrzecie... a NA PEWNO nie umrzecie... :lol: w sensie BOG WAS W BAMBUKO ROBI... straszy czyms, co sie nie zdarzy... Bog powiedzial... zjecie owoc... po was - Szatan powiedzial... zjecie owoc, bedziecie rowni Bogu, poznacie dobro i zlo i NA PEWNO nie bedzie po was. Bog KLAMIE jednym zdaniem. Takze nie rozchodzilo sie tu o jakosc zycia wiecznego a o kwestie, ze Bog nie mowi calej prawdy. Mruga

A filmik akurat na dzisiejszy wieczor do poogladania. Wlasnie zarzucilam kawe i biore sie za ogladanie. :spoko:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

redmuluc pisze:
[...]gadanie z osobnikiem który przyjmuje tylko i wyłącznie biblię jako źródło jest pozbawione jakiegokolwiek sensu

czasem jest ciekawie...

jakiś czas temu rozmawiałem z dwoma detektywami profesora Jehovy
i wspominaliśmy sobie razem stare dobre czasy
gdy kto nie chciał się podporządkować planom Jehovy
będzie miał wypatroszone - zarżnięte dziecko - syna pierworodnego...

wspominali, że to nie Jehova... to anioł śmierci
oczywiście uspokoiłem detektywów...
że Stalin - także zawsze miał od tego swoich ludzi...

świadkiem im byłem, że mordki im jak u norek się wydłużyły
i nie wiedzieli co z tym zrobić, iż Prof Jehova te same metody jak
Stalin stosuje - lub zamiennie... i jest to w ich książce...

niestety logika nigdy nie była ich mocną stroną...
można się za to spodziewać cytatu losowego
na każdy temat...
to ich kolejna zabawa - jak pomidor.

Tja... ale sa ludzie, ktorzy lubia, gdy im sie pogrozi paluszkiem lub pogoni pejczykiem. Taki rodzaj masochizmu duchowego... :mrgreen:

Kazdy ma to, co lubi... SJ maja swojego Jehowe... z metodami tymi czy innymi... Katolicy maja swoje niebo i pieklo... itd.
Ogolnie bawienie sie w jakakolwiek religie to chyba jakies takie... :mrgreen: ciekawe hobby... dla niektorych. Upps... mnie jakos to nie bawilo jednak. :lol:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

SJ[Sqad] z tego co mnie zadziwiło dosłownie, byli zaskoczeni
że są starsze książki niż biblia - byli przekonani, że to najstarsze źródło.
zupełnie jak by dla potrzeb biblii wymyślono pismo i papier...

Awatar użytkownika

Dzieki :D

Obrazek

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Lubon Banam - 11 z 24 mistrzów Siang Siung - Linii Dzogczen
Można więc się oświecić z takiej także formy
przejawienia się w samsarze - matrixie - tej przestrzeni.

Lubon Banam
przyjaciele kiedyś natknęli się na wzmiankę,
iż pochodził on z rodu nagów.
W skrócie - Nagowie - wężowe istoty.

Obrazek

źródło foto:
http://a.bongaruda.pl/galerie/fotogalery/garuda/2006/hh_w/photo/761c1b2c45fd11dca26d81f45dcfa5c4a5c4/

Temat do dalszych opracować, podrzucam trop.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

redimix, crc i redmuluc dobra robota, dziękuję :)

A co mnie tam, napisze sobie:

Nie wiem na jakich Świadków Jehowy trafiliście, trafiacie lub traficie.
Ja trafiłem na różnych ale trudno się dziwić przecież to ludzie, tak samo jak my.

Każdy wierzy w to co mu się podoba, nieważne czy jest to: Jehowa, Allah, Kryszna albo Manitu.
Tak wiem, trafiają się różnej maści fanatycy czy inne gady ale oni są wszędzie.

Ważne jest to, jakim jesteś człowiekiem, a nie to w co wierzysz lub nie.

Pamiętajcie, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Dziękuję, teraz możecie mnie zlinczować i wbić na pal. 8-)

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Cytuj:
...wbić na pal

A rytualne ofiarowanie z całospaleniem może być ?

Obrazek Stosowny link

Na pewno powstaną na bazie tego równie piękne ilustracje jak od rysowników, których zatrudniają świadkowie. Raj to mają najlepszy ze wszytskich, z owieczkami, łanami zboża i błekitnym niebem zupełnie nie z tej ziemi.

Dzięki za tłumaczenie materiału. To już całkiem na poważnie.

fufek pisze:
redimix, crc i redmuluc dobra robota, dziękuję :)

A co mnie tam, napisze sobie:

Nie wiem na jakich Świadków Jehowy trafiliście, trafiacie lub traficie.
Ja trafiłem na różnych ale trudno się dziwić przecież to ludzie, tak samo jak my.

Każdy wierzy w to co mu się podoba, nieważne czy jest to: Jehowa, Allah, Kryszna albo Manitu.
Tak wiem, trafiają się różnej maści fanatycy czy inne gady ale oni są wszędzie.

Pamiętajcie, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Dziękuję, teraz możecie mnie zlinczować i wbić na pal. 8-)

Wspaniały wpis Fufek :). Ci wszyscy którzy z taką lekkością kpią sobie z innych ludzi powinni wziąć to do serca... kpią z ich wiary, z ich życia - w efekcie są... aroganccy, jednocześnie zapewniając o swojej wysokiej świadomości, pracy duchowej... bla bla... człowieka poznaje się po tym jaki jest, a nie po tym jak reaguje na terminy takie jak: Bóg, duchowość, dusza...

A co do filmu to naprawdę bardzo to wszystko poukładane, konkretne... i też muszę podziękować tłumaczom:)
Ta historia jest taka pokręcona... tak naprawdę to my nadal nie wiemy zbyt wiele. Dobrze że coraz więcej ludzi jest zainteresowanych kwestią gadziej rasy. :tak: Czuję że historia jest bardziej fascynująca niż możemy to sobie wyobrazić... że historia Reptilian jest czymś dramatycznym... ciężko jest ich winić, nienawidzić - bo przecież... nie wiemy co spowodowało to czym się stali... jaki koszmar się za tym kryje.

Hakun pisze:
SJ[Sqad] z tego co mnie zadziwiło dosłownie, byli zaskoczeni
że są starsze książki niż biblia - byli przekonani, że to najstarsze źródło.
zupełnie jak by dla potrzeb biblii wymyślono pismo i papier...

No, bo tak jest. A pomysl troche wiecej, pozadawaj pytania, na ktore Biblia nie daje jednoznacznej lub zadowalajacej odpowiedzi i juz masz mozliwosc dostac etykietke "odstepcy" np. :twisted: Bo wzorowy SJ nie pyta, wierzy we wszystko bez zastrzezen. Organizacja WIE, przeciez dziala pod wplywem Ducha Swietego. No... :mrgreen:

@Fufku... Ja szanuje np. KAZDEGO, bez wzgledu na religie, kulture czy inny sztuczny podzial. Dopoki jednak... dopoty nie zaczyna wlazic mi brutalnie w moja jakze intymna sfere wiary. :ninja: A niestety mam to szczescie, ze wsrod bardzo bliskich mam dwie grupy niezwykle chcace mnie uszczesliwic. Z lewej Swiadkowie, z prawej Muzulmanie. Na szczescie zadna z tych istot nie mieszka ze mna... wiec kontakt i tak mocno urwany.
Problemem tychze obu grupek, zreszta chyba kazdej grupy religijnej, ktora zbyt fanatycznie podchodzi do tego, w co wierzy... jest niezachwialne przekonanie do slusznosci tego, w co wierza. Czyli... ich jest Prawda, inni tona w klamstwie. I tu zaczynaja sie schody. Jezeli do tego dojdzie milosc do blizniego, to takie jednostki na sile zaczynaja swoich bliskich ratowac. Heh... Moja tolerancja siegnela zenitu podczas moich ostatnich wakacji np. w Ojczyznie. Dostalam taka dawke proby ratowania mnie z tej strasznej, okultystycznej otchlani, w ktorej sie tarzam tak rozkosznie, ze... hehe... tolerancyjna jestem nadal, ale wole juz tak jakos na odleglosc.
A tak na marginesie... Mam oczywiscie nadal przyjaciolke, ktora jest SJ i to naprawde super kobitka. Wie jednak, ze ja wole pomedytowac zamiast modlic sie i dla niej to ok... nie ma nic do tego. Nieraz szalejemy razem a przyjazn trzyma sie juz (niech policze) 17 lat... heh...

Cytuj:

I to jest sedno sprawy. Fajnie, gdy jednak obie strony o tym wiedza. Mruga

BA... a sedno sprawy teraz...

Film obejrzalam i jest MEGA. Dziekuje Redmuluc i Redimix i crc za caly trud, jaki wlozyliscie w tlumaczenie filmu. Naprawde WSPANIALA ROBOTA.

Ja również bardzo dziękuję za wspaniały materiał. Panowie świetna robota :spoko: :uśmiech:
Pozdrawiam :uśmiech:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]