Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 maja 2017, 23:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Czy ktoś wie, gdzie mogę przeczytać/dostać zwój wojenny z Qumran?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 kwie 2012, 20:51 
VIP Member
Awatar

Nie wiem czy to coś pomoże, ale spróbuj na google "zwój Qumran" lub "Qumran scroll".

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Panowie- DZIĘKUJĘ za wspaniałą pracę jaką wykonaliście! Wykład obejrzałem 2 razy, jestem pod wrażeniem.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Witam :)
Od jakiegoś czasu przekopuję forum (uczę się od nowa), chcialam zobaczyc wyklad z 1 strony, ale nie idzie go sciągnąć. Można liczyć na pomoc?

Administrator
Administrator

I-ika pisze:
Witam :)
Od jakiegoś czasu przekopuję forum (uczę się od nowa), chcialam zobaczyc wyklad z 1 strony, ale nie idzie go sciągnąć. Można liczyć na pomoc?

Już poprawiłem video, wersje do pobrania dam wkrótce.

Awatar użytkownika

Dziękuję, mam nadzieję, że dam radę i ogarnę "to" wszystko, bo na chwilę obecną mam mętlik a drążę tematy na forum od 3 tyg ...

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Obejrzałem,ale nie jestem w takiej biblijnej tematyce obeznany,normalnie mam chyba zaległości ze 2tys.lat do tyłu. Smutny

Istota Nachasza i jego atak na ludzkość - dr Michael Heiser
phpBB [video]

Cytuj:
20 kwi 2017

"Pierwsza ludzkość była w pewnym sensie najdoskonalsza, zgodnie ze starożytnym przekazem upadła, albo jak by ktoś to napisał językiem fizyki, "zwiększyła się entropia układu-ów". Bardzo duża ilość poddanych indoktrynacji wschodnią ideologią wierzy w wędrówkę dusz. Mocni duchem chrześcijanie uważają, że ta doktryna to iluzja, to właśnie MAJA o której nauczają zaawansowane szkoły wschodu, niestety mało kto jest w temacie i mało kto się interesuje zaawansowanymi naukami dalekowschodnich filozofów. Wszystko co powinniśmy robić by się oczyścić z trucizny ewolucji, reinkarnacyjnej też, to przylgnąć do Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego i Boga YHWH. To oni mają moc by nas wyzwolić z ułudy duchowej reinkarnacji. Zanim państwo obejrzą to niezwykle ważne wideo, prosimy pamiętać o obrazie, który przedstawia umieszczone na przeciw siebie dwa oblicza - "potomstwo jego i potomstwo Jej". Możliwe że jesteśmy w przeddzień wielkiego wydarzenia z dziedziny zakazanej archeologii, ale nie tylko tego zabronionego działu nauki, również biblistyki, tego jak rozumieć starożytne i ŚWIĘTE przesłanie zdarzenia z Ogrodu Eden. To tam jakaś potężna istota zaatakowała informacyjnie ludzi. Doktor Michael Heiser wyjaśni państwu całą sytuację oraz to, jak tłumaczyć jej zagadkowe cechy. Ta istota, jak dowiecie się z audycji amerykańskiego naukowca, przebywa w specjalnym miejscu, jej działalność dla elit, zwłaszcza polityków, jest kluczem do wiary w nadprzyrodzone moce, których udziela swoim poddanym." cały artykuł tutaj:
http://argonauta.pl/myslacy-i-zyjacy-tr ... nachasz-a/

takie coś mi się podpowiedziało w uzupełnieniu:
historia-ludzkosci-t15597.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]