Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2018, 20:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Pawel86ck,
pełen szacunek dla Towjej pracy i siły woli !!!
Jestem w trakcie lektury Norbekova, prób i ćwiczeń.
Podpowiedz jak udawało Ci się relakasować, jakie techniki stosowałeś na podniesienie ducha ?
Norbekov nazywa to "oktava".
Marzę o tym by mieć choć raz opisywany na innych forach "clearflash", dało by mi to psychicznego kopa.

Zagladaj na te forum jak najcześciej i dziel się swoimi opiniami, tobie sie udało !!!!!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 paź 2015, 15:34 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

z naturalnych i gdzieś wyczytanych źródeł wiem,że na schorzenia wzroku jest dobrze przed samym snem przez około 5minut wpatrywać się się w zapalony płomien świecy,zgasić i nie zapalać innego rodzaju światła, zasnąć.Nie sprawdzałem efektów,gdyż takowych problemów nie mam.[a może i gdzies tak tu pisałem?] :uśmiech:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

dar66 pisze:
z naturalnych i gdzieś wyczytanych źródeł wiem,że na schorzenia wzroku jest dobrze przed samym snem przez około 5minut wpatrywać się się w zapalony płomien świecy,zgasić i nie zapalać innego rodzaju światła, zasnąć.Nie sprawdzałem efektów,gdyż takowych problemów nie mam.[a może i gdzies tak tu pisałem?] :uśmiech:

To trzeba spróbować Mruga Ja akurat mam astygmatyzm to nie wiem czy mi to może pomóc.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ściągnąłem kiedyś ten fimik,ale źródło mi się zapodziało,właśnie znalazłem,u trebora
Płomień leczy wzrok PL
phpBB [video]

gdzieś ,kiedyś,widziałem tego typu wygaszacz ekran,ale to nie to samo.Syntetyki odpadają :uśmiech:

Intimate Secretary * 6th Degree

Asambler pisze:

Czy ktoś próbował sobie wyleczyć oczy poprzez Sanangę?

Dziś dotarła do mnie fiolka. Trochę się boje ale spróbuję.

problemy ze wzrokiem to tez kandydoza, ktora ma 1000 twarzy .. dlatego pomagaja srodki antygrzybicze jak jagody i wystawianie oczu na slonce, ktore grzyba zabija ..

grzyb kolonizuje tak wnetrze oka jak i miesnie wokol niego ... stad gimnastyka (wzmaga metabolizm) oczu moze lagodzic nieco szkody powodowane przez patogen ...

Bates cos tam wyczul, ale nie do konca ....

Spróbowałem kropelek. Niestety nie wyszło mi do końca tak jak miało być. Zakropiłem tylko jedno oko.
Wiedziałem że będzie szczypać ale nie że aż tak. Ból niesamowity. No ale nic. Nie oślepłem na jedno oko to może spróbuję jeszcze raz. Przez kilka godzin oko było zaczerwienione więc raczej na noc polecam to robić.

Jakiś halucynacji itp nie miałem, a podobno mogły wystąpić. Za to pierwszy raz od ponad roku zapamiętałem swój sen. Nie wiem czy to przez kropelkę ale tylko to się u mnie zmieniło. Dodatkowo poszedłem spać później, a wstałem wcześniej i bardziej wypoczęty niż zwykle. Tak samo nie wiem czy to dzięki jednej kropelce bo mój kot też ma dobry dzień i szaleje od rana. Lata po całym domu, chce się bawić, zaczepia itp. Możliwe że coś w powietrzu mnie i kota dobrze nastraja :).

Kropelki wymagają jeszcze testów.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam wszystkich. Od około roku ćwiczę metodę dr. Batesa i to co dzięki niej osiągnąłem to zdecydowanie wyższy standard widzenia i życia ogólnie.
Od kilku lat cierpiałem przez pogarszający się wzrok. Przyczyniło się do tego dużo stresu, potem praca w bardzo złym oświetleniu i warunkach. Chodziłem od okulisty do okulisty, opisując moje dolegliwości w postaci wielokrotnych powtórzeń widzianych obrazów w każdym kierunku, oślepienia nawet przez tak słabe światło jak telefon w nocy utrzymującego się nawet kilka godzin (był to taki powidok w postaci czerwonej lub zielonej plamy o zarysach wyświetlacza w kom., przez który nic nie widziałem), a im światło było mocniejsze tym dłużej się utrzymywało. Przy słabszym świetle, już w momencie, gdy słońce zbliżało się ku zachodowi, w okularach czy bez nie było różnicy, rejestrację samochodu mogłem odczytać z odległości mniejszej niż metr. Wyglądało to tak jakby moja wada nagle zaczynała rosnąć. Po zmroku nie widziałem nic jedynie szary obszar przed oczami. Po długim czasie w ciemności powoli zaczynałem kątem oka coś dostrzegać. I to tylko część z tego czego doświadczałem. Większość okulistów zbadała oczy, sprawdziła czy nie ma ukrytego zeza skasowała pln i jest ok, -1,5 OL - 1,25 OP bez żadnych cylindrów i o co panu chodzi. Jedna jedyna okulistka trochę bardziej się zainteresowała i dostałem skierowanie na tomografię siatkówki, koszt 600 zł lub ponad rok czekania.
Ale od zawsze nie wierzyłem, że ludzkie oko zostało tak źle zaprojektowane. Przecież gdyby wada wzroku była problemem z nogami to każdy dookoła by kulał, więc coś tu jest nie tak.
Po pierwszym palmingu, który zresztą nie wiedziałem jak dobrze wykonywać, tak jak i resztę ćwiczeń. wiedziałem, że warto się zająć tą metodą, zniknęły mi jasne plamy i błyskanie, przy zamkniętych oczach i poczułem się lepiej, zniknęło takie jakby uczucie gorąca w oczach.
Szybko wróciło, ale po miesiącu wracać przestało. Teraz widzę prawie jednakowo przy słabym świetle jak w dzień,jedynie w nocy jeszcze nie jest najlepiej, bardzo poprawiła mi się pamięć zarówno zdarzeń, numerów telefonu itp, wcześniej nie wiedziałem, co czytałem, o czym rozmawiałem przed chwilą, myśli zawsze gdzieś same uciekały. Potrzebuję też mniej snu i ani razu nie obudzięłm się w nocy, bo nie mogłem spać. Żadne światło nie jest w stanie mnie oślepić, nawet gdy spojrzę na słońce (nie róbcie tego bez długiego przygotowania oczu i umysłu, a nawet wtedy robicie to na własną odpowiedzialność) to plamę mam ale małą i znika po ok. minucie. Ale co najważniejsze widzę jednakowo bliskie i dalekie przedmioty, świat jest pełny, głęboki, trójwymiarowy i dopiero teraz wiem co to znaczy. Gałęzie wystają w różne strony, tak jak patyki i liście, poruszają się względem siebie, jedne rzeczy są bliżej, inne dalej, kolory są żywe, różne, widzisz miliony odcieni. Tego nie da się opisać. W okularach widzisz tak trójwymiarowo jak na zdjęciu.
Większość ludzi myśli, że za widzenie odpowiadają tylko oczy (swoją drogą jest to oficjalna teoria w medycynie) i stąd bzdury w postach wyżej o gimnastyce oczu pomagającej na grzyby, czy też wytrzeszczaniu poprawiającym wizję.
Po pierwsze jeśli chcesz zacząć ćwiczyć zacznij czytać książkę, która nota bene kosztuje grosze, a jeśli szkoda komuś 20 zł to pdf można znaleźć w necie. Bez tej wiedzy nie zrozumiesz istoty treningu.
Chodzi o to, że sztuka widzenia to nie jest nauczenie się czegoś nowego, tylko przypomnienie oczom i umysłowi jego właściwej funkcji, którą w wyniku wielu czynników takich jak stres, złe przeżycia, złe uczucia zatracił.
Metoda dra Batesa polega na wizualizacji, poprawieniu pamięci, uzmysłowieniu sobie i wyrobieniu nawyku ruchu oczu. Nie możesz sterować oczami. Umysł ma nimi sterować a świadome ja ma je zostawić w spokoju. Wyszystko to ma prowadzić do odprężenia, ma powodować przyjemne uczucia, wtedy widzenie i pamiętanie będzie to nie tylko utrzymywać, ale i pogłębiać. Na początku będzie wrażenie lepszego widzienia, potem zdarzy się raz czy drugi, potem będzie gorzej potem lepiej, później jeszcze gorzej, później zdacie sobie sprawę, że to gorzej to dużo lepiej niż to co było wcześniej, bo dla umysłu lepsze widzenie jest stanem naturalnym. Nauczycie się czuć swoje oczy, zobaczycie, jak reagują, staną się waszą częścią zamiast narzędziem, którego musicie używać.
Ale się rozpisałem, nie dość, ze dużo to i chaotycznie, ale dawno czegoś tak długiego nie stworzyłem ;)
Napewno dużo rzeczy, o których chciałem napisać pominąłem. Jeśli będzie zainteresowanie postem, jeśli ktoś dotrwa do końca to mogę opisać istotę ćwiczeń, które się u mnie sprawdzają.
Pozdrawiam i cześć

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

O_I_O
Jak u Ciebie działają krople Sananga?
Ja też zainteresowałem się nimi ale nie dotarłem jeszcze do nich .
Jeśli masz jakieś źródło to będę wdzięczny za udostępnienie.
;-)

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
Napewno dużo rzeczy, o których chciałem napisać pominąłem. Jeśli będzie zainteresowanie postem, jeśli ktoś dotrwa do końca to mogę opisać istotę ćwiczeń, które się u mnie sprawdzają.

A minusy w oczach ci się cofnęły?

izooktan pisze:

Pozdrawiam i cześć

Ciekawie piszesz. Sama mam ochote sprobowac. Napisz wiecej.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Jeśli chodzi o minusy to porzuciłem wizyty u okulistów i nie mierzyłem wady tak jak oni mierzą.
Mam natomiast 16 rzędową tablicę do badania wzroku i odkąd ćwiczę zszedłem jakieś 7-8 rzędów w dół względem tego od czego zaczynałem. Tylko to jest przy świetle słonecznym. Przy sztucznym świetle bywa różnie, raz jest podobnie, raz gorzej. Nie należy się tym jednak martwić.
Ale generalnie nie o to chodzi w tej metodzie, żeby móc czytać tablicę. Jest to tylko efekt uboczny.
Nie chodzi o to żeby widzieć ostro, ale żeby widzieć szczegóły. Z czasem zauważasz ich coraz więcej coraz drobniejszych. Wtedy miałem wrażenie, że niby ostrość się nie poprawiła, ale potrafiłem coraz więcej rozpoznawać, rzeczy zaczynały się różnić, zamiast zlewać w jedną niewyraźną plamę.
Tylko, że w okularach widzisz jednakowo ostro pewien obszar pola widzenia na określoną odległość i nie przeskoczysz tego. Tutaj odległość zaczyna mieć coraz mniejsze znaczenie, zwłaszcza w przypadku optimum. Po prostu dr Bates swoją pracą udowodnił, że zdrowe oko nie ma stałej ogniskowej i nigdy nie jest w bezruchu. Jeśli umysł nauczy się widzieć jeden szczegół automatycznie stanie się zdolny do zobaczenia innych. Oko samo ma przeskakiwać od jednego do drugiego. A zobaczyć możesz tak szczegółowo jak szczegółowo możesz zapamiętać i wyobrazić sobie.
Gdy zaczynałem i chciałem na coś spojrzeć rzadko kiedy moje oczy potrafiły to zrobić. Czułem bardziej jakby nie potrafiły spojrzeć wprost, nie wiedziały na co chcę spojrzeć, szukały tego. A gdy spojrzałem na coś szybko to często umysł okłamywał sam siebie, że patrzy na wprost, choć czułem, że spojrzenie ucieka w bok, a ja próbuję widzieć tak jakby odrobinę bokiem oka.
Na początku ćwiczeń miewałem okresy poprawy, ale bardziej od poprawy zaczynałem czuć oczy, stawałem się świadom tego co źle próbują robić. Często bywało tak, że widziałem coś niby wyraźnie, ale było to nierozpoznawalne, umysł nawet nie próbował się pofatygować, żeby to zinterpretować.
Po pewnym czasie zauważasz swoje optima i pessima, pessima bardzo łatwo poprawiasz, przez oglądanie ich z bliska i próbę zapamiętania i odtworzenia z zamkniętymi oczami, chociaż tak nalezy robić ze wszystkim.
Natomiast optima dają niesamowitego kopa psychicznego. Są to rzeczy które twoja podświadomość lubi, uważa za bezpieczne, lubisz na nie patrzeć. I dzięki temu widzisz je tak samo dobrze zarówno z 2 metrów jak ze 100 czy 200.

Największym błędem jaki można popełnić to wymaganie od siebie poprawy. To nie jest siłownia, tutaj każde powtórzenie nie zrobi cię silniejszym. Jakikolwiek wysiłek czy presja całkowicie uniemożliwi jakąkolwiek poprawę. Tak samo jeśli czujesz przy jakimś ćwiczeniu wysiłek lub trudność próbuj innego, znajdziesz takie które będzie ci wychodzić, a po pewnym czasie spróbuj wrócić do tego, co nie wychodziło. Nic na siłę. To ma być przyjemne. Dążysz do relaksu, a relaks jest najprzyjemniejszym stanem w jaki możesz się znaleźć.
Dlatego podczas każdego ćwiczenia warto przypominać sobie swoje jak najmilsze przeżycia, podczas palmingu próbować odtwarzać to, przypominać sobie okoliczności, ubiór, wiatr, kwiaty jeśli wtedy były, co kto mówił. Z każdą próbą będzie coraz lepiej. Nie próbuj zobaczyć czerni i kropki. One same przyjdą.
Ty tylko zapamiętuj i przypominaj sobie wszystko co widzisz.
Ja największe postępy zrobiłem w ciągu ostatnich 4-5 miesięcy, ale dlatego, ze długi czas nie wiedziałem jak wykonywać ćwiczenia i niby sobie odpuszczałem, ale mimo to oczekiwałem efektów, jak najszybciej chciałem zobaczyć poprawę. W zasadzie dalej nie jestem pewien poprawności, ale robię je tak jak widzę i czuję, że działają.

vindpust, więc w czym problem? Zdejmujesz okulary i zaczynasz. Musisz tylko zdecydować, czy chcesz coś zmienić w swoim życiu. Zacząć teraz, albo wiecznie to odkładać. A gwarantuję Ci, że warto, i nie ma się czego bać.
e//
Na początku po zdjęciu okularów ludzie podobno często mają wrażenie ślepoty, bo przecież wszystko jest niewyraźne, niektórzy nawet potrafią panikować z tego powodu. Ale najdalej w ciągu doby każdy przyzwyczaja się do takiego widzenia i jest ok.
Natomiast co do ćwiczeń to próbowałem bardzo wielu i być może zbudowały mi one grunt pod inne, nie wiem tego. Niektóre mi nie wychodziły, więc wracałem do nich czasem po kilku miesiącach.
Bates opisał wiele ćwiczeń w swojej książce, jego następcy opracowali mnóstwo innych plus wiele wariacji.
Według mnie najważniejsze z nich to:
oczywiście palming,
solaryzacja, czyli zamykamy oczy, kierujemy twarz w stronę słońca, kręcimy głową od lewej do prawej i góra dół i chłoniemy przyjemność i odprężenie
Bujanie osobiście często łączę z przeskakiwaniem i czasem uzupełniam je błyskiem w postaci szybkiego mrugania. Co kilka powtórzeń zamykam oczy i w myślach wykonuję to ćwiczenie.
Podczas przeskakiwania warto wyobrażać sobie, ze to nie oczy wykonują ruch, ale cały świat, a oczy są nieruchome. Takie myślenie w jakiś sposób niweluje napięcie. I należy dążyć do jak najkrótszego patrzenia na obiekty.
Podczas ćwiczenia szybkiego mrugania warto wyobrażać sobie lecącego motyla lub kolibra. Po kilku dniach stanie się ono bardzo łatwe.
Ćwiczyć należy generalnie przy każdej okazji, bo takie przeskakiwanie można robić na wszystkim praktycznie w każdej chwili. Lepsze 10 sekund ćwiczenia, niż minuta gapienia.
Obowiązuje zasada zero napięcia i wysiłku. Jeżeli ktoś zaczyna czuć coś nieprzyjemnego należy przerwać i wrócić do tego po pewnym czasie.
Z czasem zaczniecie łapać się na patrzeniu na nic, a przeskakiwanie stanie się nawykiem.
Zaczniecie dostrzegać coraz drobniejsze datale, wszystko stanie się szczegółowe, zobaczycie rzeczy, których się nie spodziewacie

francuz 20 pisze:
O_I_O
Jak u Ciebie działają krople Sananga?
Ja też zainteresowałem się nimi ale nie dotarłem jeszcze do nich .
Jeśli masz jakieś źródło to będę wdzięczny za udostępnienie.
;-)

Kupiłem dwie buteleczki. Jedną tutaj http://rapee.pl/sananga.html. Drugą na eBay http://www.ebay.pl/itm/NL-10-ml-Fresh-S ... Swo0JWHVi6.

Na razie za bardzo nie miałem jak ich wypróbować bo zrobiło mi się zapalenie spojówek. Muszę Dicortineff chyba pobrać z tydzień ( tak okulista mówił ). Dodatkowo sporo pracy poza domem miałem i nie było jak użyć. Teraz dodatkowo sobie dietę 500 Hcg robię i nie chcę Dicortineffu brać przy niej. A kropelki szczypią dość mocno ale może to z zapalenia spojówek.

Entered Apprentice * 1st Degree

I jak OIO na diecie, dość drastycznej, się czujesz? Napisz coś więcej, proszę :)

Jak na razie jest ok. Minął raptem tydzień. Zeszło około 5kg. Pierwszego dnia strasznie bolała mnie głowa. Wiem że się nie powinno ale wziąłem sobie Pyralginę dużą dawkę. Dożylnie żeby przewód pokarmowy ominąć. Przeszło i jak na razie cały tydzień bez bólu.

Problemem było i jest dla mnie jedzenie mięsa. Wcześniej przez 2 lata nie jadłem. Teraz wprawdzie "tylko" ryba i krewetki ale mam jakiś niesmak moralny. Jadłbym tylko krewetki ale niby mają być dwa rodzaje białka.

Tak gdzieś od 3 dnia mam delikatny przypływ energii. Nie żebym od razu góry przenosił ale czuć subtelną różnice.

Z "dziwnych" rzeczy to od 3 dnia nie było kupki :). Wiem że mało się je ale żeby kompletnie nic? Za to dużo się siusiu. Nie wiem może jakaś lewatywę trzeba będzie zrobić.

Sama faza 500 kalorii aż tak mnie nie męczy. Bardziej boję się tych minimum 1500 kalorii w kolejnej fazie. No i ten ewentualny dzień steka. Nie wiem czym go zastąpić. Może tuńczyk?

Na początku trochę mnie męczył brak cukru. Jednak co uzależnienie to uzależnienie. Mam nadzieję że uda mi się go w ogóle odstawić.

Denerwuje mnie to że nigdzie nie ma bezcukrowych i beztluszczowych sucharów lub grissini. Jest niby maca. Sama woda z mąka.

Jak chcesz to zadaj jakieś konkretne pytania to postaram się odpowiedzieć.

Natrafiłam na metodę przy okazji czytania pewnego blogu lekarza homeopaty. Zainteresowała mnie o tyle, że w sumie również opiera się na diecie wysoko-tłuszczowej - tłuszcz czerpie się z własnych zapasów.
Sama mam jeszcze trochę do zrzucenia, ale nie wiem, czy pokusiłabym się o tak drastyczną jednak metodę. No i ten brak kosmetyków ;). Powoli schodzę w dół swoim sposobem (dieta low carb) i to mi wystarczy.
Pamiętaj o 3 dniach po zaprzestaniu brania HCG nadal na 500 kaloriach. To ważne, a niektórzy o tym zapominają z tego co czytałam.
Cieszę się, że dajesz radę, pomimo skrupułów co do jedzenia mięsa.
Powodzenia!!! :)

Hej. Dalej jestem na 500 hcg. Temat o wzroku wiec napisze ze mi się troszkę wzrok poprawił. Zawsze szukałem okularów a teraz po prostu przestałem je nosić. W okularach nadal trochę lepiej widzę ale nie czuje potrzeby żeby w nich chodzić. Z czasem może będzie jeszcze lepiej.

Aktualnie zeszło ok 17kg. Jeszcze tydzień mi został. Boje się co będzie dalej. Najtrudniejsza i najważniejsza faza przede mną. Miałem robić wersje 26 dniową ale swietnie się czułem i postanowiłem dociągnąć do 43. Zero głodu. Muszę się zmuszać żeby jeść obiad i kolacje. Jedynie na grejpfruty mam czasem ochotę ale je akurat można jeść.

Szkoda że Pan Doktor tak mało miejsca poświęcił 3 fazie. W internecie co człowiek to inna opinia. No ale trudno zacznę ćwiczenia i może waga nie wróci.

OIO. Tu masz stronę angielską. https://hcgdietinfo.com/hcg-diet-phase-3-foods/
Gratuluję spadku. :)
A co brałeś? Pregnyl czy homeo?
Jeszcze raz ogromne gratulacje!!!

Awatar użytkownika

Witam.
Ja również od poniedziałku zacznę miesięczną przerwę od komputera jak i innych urządzeń ekranowych absorbujących oczy :)

Bedę jednocześnie wykonywał przed chwilą zapisane do notesu ćwiczenia opisane przez pawel86ck i Maciejka :)

I ja również poinformuję o rezultatach po tej miesięcznej kuracji

Pozdrawiam.

Hej. Brałem Pregnyl. Najgorsze że nie mogłem nigdzie dostać sterylnej, szklanej buteleczki z gumowym korkiem. Udało mi się zdobyć taką ze szpitala. Pani z szpitalnej sterylizatorni mi wyjałowiła kilka buteleczek po antybiotykach. Później kwestia odpowiedniego rozcieńczenia. Niby jedna ampułka powinna starczyć spokojnie na 43 dni ale tak gdzieś pod koniec 2 tygodnia czułem że coś jest nie tak. Rozrobiłem sobie drugą ampułkę i było ok. Zastrzyki robiłem strzykawkami tzw. "insulinówkami". Cieniutka, krótka igła. Przeważnie bezboleśnie.

Obecnie stabilizuje wagę. Dodatkowo ćwiczę na siłowni, naprzemiennie z rowerkiem. Na rowerze przeprowadzam tzw ćwieczenia HIIT. I to nawet nie tak jak każą żeby dobić do 95% HR Max. Robię tak do 75-80%, dodatkowo krócej bo jak na razie forma nie pozwala na więcej :P. Mimo to są efekty. Co do ćwiczeń na siłowni to takie podstawowe. Wyciskanie, martwy ciąg, przysiad i wiosłowanie. Nic więcej. Ciężary małe.

Bardzo ciężko jest mi zjeść te min. 1500 kcal. Będę dojadał masło orzechowe ( 100% bez cukru i dodatkowych tłuszczy ) bo ma sporo kalorii.

Waga dalej spada. Jestem 1,5kg poniżej wagi z dnia ostatniego zastrzyku.

Dodatkowo stosuję przerywany post. Między 12, a 20 mam okienko 8h na jedzenie. Może skrócę je do 6h ale nie wiem jak taką ilość jedzenia zjeść w ciągu 6h. Dodatkowo za 2-3 tygodnie planuje wprowadzić kaszę gryczaną. Warzywa typu brokuł, kalafior też mają dużą objętość :P. No nic zobaczę.

Planuję jeszcze jedną sesję 500hcg. Tym razem może spróbuję granulek. Dostępne są w USA. Coś koło 100zł na kurację wychodzi. Pregnyl 27zł ale trzeba się kłuć.

Wracając do wzroku to jeszcze kilkanaście dni i spróbuję znowu amazońskich kropelek.

Gratulacje ogromne!!! Też okresowo stosuję IFy, lepiej się wtedy czuję. Powodzenia i pisz, co dalej u Ciebie w dłuższym okresie czasu, to bardzo ciekawa i niestety kompletnie niedoceniana metoda leczenia z nadwagi. Na pewno Twoje doświadczenie przyda się innym :)

Awatar użytkownika

Witajcie!

Heh z miesięcznej przerwy nic nie wyszło ale teraz zainwestowałem w książkę pt. ''Samoleczenie wzroku metodą dr. Batesa'' Boba Fingerbilda. (swoją drogą polecam bardziej niż książkę autorstwa dr. Batesa gdyż jest pisana bardziej przystępnym językiem). Czytam ja na razie od dzisiaj aczkolwiek wydrukowałem już sobie tablicę do kontroli jakości wzroku i tzw. ''lustro'' :)
Na razie czytam, gdy przeczytam i zrozumiem zacznę wykonywać ćwiczenia.
W trakcie wykonywania ćwiczeń będę kontrolował wzrok i opisywał rezultaty i wyniki ćwiczeń :)

Pozdrawiam.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam, czy temat definitywnie ucichł? Bo interesuje mnie sposób w jaki pawel86ck poprawił wzrok i do jakiego momentu doszedł bo co rusz to można natrafić na ogólne stwierdzenia że ktoś sobie poprawił wzrok albo że znajomemu kogoś pomogło albo wpisy osób które zaczęły przygodę albo się poddali, ale ciężko znaleźć kogoś kto wyleczył sobie wzrok i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

- https://www.youtube.com/watch?v=zla7pe7SnqA
- chce wg tej metody zając sie wzrokiem.
- obecnie zamówiłem kropelki z glistnika i czekam na dostawę.
- nie obiecuje ze bede opisywał swoje doświadczenia bo niby dlaczego.
- wiele osób same z siebie podejmuje takie zobowiazania a potem nic z tego nie mamy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]