Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 lip 2019, 15:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Metaanfetamina
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Czy są jakieś naturalne sposoby, bez odwyków które nie pozwalają na zarobkowanie aby się z tego gówna podnieść.
Jest to cały czas coraz większy problem wśród znajomych. Jest część która nie potrafi bez tego funkcjonować.
Czy są jakieś naturalne sposoby ?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Metaanfetamina
: 28 lut 2019, 0:37 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Nie wiem jak z metaanfetamina, ale ja sprawdzilem na sobie jak dziala morfina, metaanfetamina wydaje mi sie ze ma podobne tylko silniejsze dzialanie. W zwiazku z tym ze czesto dostawalem morfine, oczywiscie pod nadzorem lekarza czy personelu medycznego, czasem zdarzalo mi sie mialem dwa razy dziennie ataki, i za kazdym razem dostawalem maksimum morfiny. dla mnie to bylo najlepsze najbardziej efektywne lakarstwo.Po kilku dniach od wyjscia ze szpitala zaczalem doznawac dziwne uczucia niepokoju, napadow zlosci, agresji, itp, atkze cisnienie skakalo mi na 220. Tabletki na obnizenie cisnienia wlasciwie nie pomagaly, papierosy rowniez, na uspokojenie zaczalem zazywac takie krople CALMVALERIA HEVERT i tabletki waleriany, i to zaczelo pomagac. Jak sie tak zaczalem zastanawiac i analizowac sytuacjie to stwierdzilem zo to moze byc wlasnie glod narkotykowy, i to wlasnie po morfinie.. Te krople to jest srodek homeopatyczny, w najgorszych razach bralem nawet dwukrotnie wieksza dawke jak przepisie stosowania. Po jakims czasie ataki sa coraz slabsze. ale biore to tylko wtedy gdy mam atak. Moze ci to pomoze.
Wedlug mnie w razie glodu trzeba stosowac cos o podobnym dzialaniu tylko slabszym.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]