Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 7:56

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Cześć wszystkim !

Nie wiem czy były na tym forum rozmowy na ten temat ale zauważyłem pewną rzecz która dzieję się w mediach.

Natomiast, od kilku lat jest gwałtowny nawał, normalnie zalanie mediów tematyką ZOMBIE.

Początkując na masywnej ilości filmów typu horror lub komedie, poprzez masywną ilość gier video, ksiażek i kończąc na zabawkach lub muzyce (nawet widziałem kostiumy dla dzieci typu ZOMBIE).

Czy już reżyserzy lub producęci nie mają dobrych pomysłów na filmy i produkty? Czy media próbują nas przygotować w jakiś sposów na jakąś inwazję? Nie wiem, jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Ja wiem tylko że wszystkie te media przekazują nam jedną i tą samą informacje: ZOMBIE należy zabić odcięciem głowy lub zniszczeniem muzgu... :shock:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 lip 2012, 10:10 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Wydaje mi się ze te zombie i wampiry to taki metaforyczny sens. Jest to nawiązanie do ludzi którzy maja szczególne negatywne cechy wiadomo wampir to będzie taki emocjonalny który będzie cie prowokował i czekał na reakcje będzie ubliżał, poniżał, obrażał, manipulował wypijał krew z Ciebie czyli energie a takie coś prowadzi na dłuższa metę do upadku duchowego jeśli atakowany nie jest tego świadomy i nie zacznie się bronic. Druga sprawa to zombie ile osób jest bezmyślnie kierowana najniższymi pragnieniami zjeść spać u nich właśnie ta dusza jakby umarła i został sam mozg. Wydaje mi się ze te zombie to jest teraz taki popyt bo ludzie podświadomie czuja ze tak właśnie jest a ta fantazyjna metafora zjadania mózgów i chodzenia jak we śnie jest odzwierciedleniem rzeczywistości. Taki wirus nie istnieje i nigdy takiego nie będzie bo aż tak nie można poprzerabiać.

Tez o tym ostatnio rozmyślałem. I do takich wniosków doszedłem.

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Dlatego nie wchodzę w bliższe kontakty z ludzkimi świniami, owcami, psami i innymi ścierami, za którymi stoją byty które pragną tylko jednego - byś stał się jednym ze stada. W zasadzie to czasem ta paskudna ''arogancja'' bywa skuteczną obroną swojej suwerenności.

Z buta i do przodu...

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Rok temu czytałam o ostrzeżeniach przed zombie i wydawało mi się to zabawne. :)

"Nieumarłe potwory opanowują świat, atakują ludzi, pożerając ich mózgi. To nie scenariusz kiepskiego filmu science fiction, tylko oficjalne rządowe ostrzeżenie - czytamy w "Dzienniku". Władze USA wydały specjalne ostrzeżenie o zombie i przygotowały plan, jak się przed nimi ukryć."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html

"Kolejny kraj ostrzega przed zombie. "Zagrożenie jest realne!" Nie mówią nam wszystkiego?"

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,opa ... caid=5cabc

Są nawet kursy przygotowujące do obrony.

http://przewodnik.onet.pl/wiadomosci/pr ... tykul.html

Ale przestało mnie to bawić gdy trafiłam na te wiadomości;

"Kilka dni temu w Miami doszło do bulwersującego ataku. Scena wyglądała jak te, które można oglądać w tanich filmach klasy B. Liczący sobie 31 lat Rudy Eugene rzucił się na bezdomnego i zaczął spożywać jego twarz. Atakujący sprawiał wrażenie zahipnotyzowanego i aby zapobiec śmierci ofiary został zabity."

http://innemedium.pl/wiadomosc/atak-zom ... a-poglosek

"W Stanach Zjednoczonych rozprzestrzenia się dziwna przypadłość, którą w najlepszym przypadku można nazwać zbiorowym szaleństwem. Po przypadku człowieka, który zjadł twarz bezdomnemu doszło do kolejnych bulwersujących wydarzeń. Amerykanie zaczynają wierzyć, że szerzy się jakaś choroba powodująca szaleństwo."

http://innemedium.pl/wiadomosc/kolejne- ... lych-niezn

Może testują na ludziach jakieś świństwo, co w dzisiejszym świecie jest bardzo prawdopodobne.
Kolejny pomysł na depopulację??

http://thegeorgiaguidestones.com/Zombies.htm

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Zombie w pierwotnym znaczeniu to był człowiek odurzony, żeby służyć swojemu panu, pozostająca pod jego całkowitą kontrolą, czyli taka marionetka, zrobi wszystko co im się rozkaże. Natomiast pierwowzór wampirów to oczywiście słynny Drakula, który ma jakąś magnetyczną moc, wielkie doświadczenie, a ze swoich ofiar czyni niewolników, wysysa z nich siłę życiową, żywi się nimi, dosłownie. Dlatego być może to nie przypadek, że w popkulturze mamy ostatnio do czynienia z taką "modą".

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]