Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2019, 11:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

hej :)
tak się zastanawiałam... po pierwsze to o czym już wielu mówiło- dziwnym jest, że ta cała kompania na czele z Szarymi od tylu lat porywa ludzi i cały czas robi podobne badania... ALE
druga rzecz jest w mojej ocenie równie dziwna...

Najczęściej ludzie tracą świadomość gdzieś tam w domu, samochodzie czy innym miejscu, albo na stole, kiedy jakiś gagatek patrzy im w oczy. Jeżeli tracą świadomość poza statkiem, to potem w hipnozie opowiadają, że 'lecą', lewitują do statku. Jeżeli tracą ją na stole, to w zasadzie, skoro to badania, nie ruszają się z niego.
Szarzy są wątłej budowy, ledwo widać mięśnie na ciele i twarzy...

Ciało po utracie świadomości jest bezwładne (przynajmniej w naszych warunkach), skąd więc na ciałach po powrocie siniaki, zadrapania i otarcia?!

Co jeszcze robią z tymi ciałami, że są poranione, skoro teoretycznie nie bronią się i robią ''tylko badania''? Przy tym co niby im robią- jakieś sondy, wycinki, implanty czy nawet trepanacje czaszki, żadnych siniaków nie powinno być...
A dwa- jak mocno trzeba nacisnąć ciało, żeby odcisnęła się na nim dłoń jako siniak...

Myślę, że oni robią z tymi ciałami coś zupełnie innego, niż to co nam podają, żebyśmy wierzyli. Te badania początkowo być może są tylko kontrolne i oni coś potem z nimi robią dalej. Nie wiem czy budzą jakąś część świadomości, że zaczyna się bronić, czy kogoś w te ciała wkładają, przekazują je komuś kto nie jest zbytnio delikatny... nie mam zielonego pojęcia, ale na pewno nie chodzi o same 'badania ginekologiczne' czy inne.

Co o tym sądzicie?

<Moje trzy grosze.>
Jest jeszcze jedna rzecz, którą jest wg mnie bardzo ważna.
Otóż jak wiadomo cały system możemy porównać do piramidy.
W owym systemie stworzone są filtry, po to aby blokować zniewolonych do poznania prawdy. I tak mamy wszelkie manipulacje, ogłupienia, chemię, media itd.

Ale to wg mnie nie jest koniec. NWO nie jest końcem całej imprezy, to kolejny filtr. Dlaczego tak uważam?
Ponieważ gdyby chodziło o ''jakieś tam'' 3D, to w całą sprawę nie mieszałoby się tak wiele Istot ponadwymiarowych, z naprawdę odległych miejsce, gdzie podwymiary są jak dla nas mrowiska.

Idąc dalej, o co może chodzić- jak każdy wie, wszystko jest energią. Jedno z głównych praw to Równowaga. O co się więc rozchodzi? O równowagę energetyczną. Jak to się przejawia, możemy gdybać- podstępne zawracanie i ''dzielenie'' Dusz, pozyskiwanie energii, więzienie czy jakieś niepojęte dla ludzkiego umysłu sprawy- jestem jednak pewna, że to jest klucz tego co się tutaj wyprawia. To co dzieje się w 3D i NWO to tylko efekt, a nie przyczyna. Skoro Istoty niezwiązane z tym wymiarem biorą w tym udział, to w jakiś sposób musiało dość do naruszenia całego ''ekosystemu''.
Droga rzecz, że być może kiedyś był to ogólnodostępny plac zabaw doświadczeń, a obecnie ktoś sobie go przywłaszczył i dodatkowo bezprawnie czerpie z niego korzyści.
Trzeba na to wszystko spojrzeć z piętra wyżej. Myślę, że to bardzo ważne, żeby nie zapominać że pozostajemy tu krótko i jesteśmy Częścią, Całością i wędrującą Energią i że głównie o to się rozchodzi, a prawda rozgrywa się ''poza'' ''tym miejscem''.

:hejka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 cze 2014, 8:13 
VIP Member
Awatar

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Polecam badania Dr. Rogera Leira, Dr. Karli Turner i Davida Jacobsa
i wywiad z Credo Mutwą o naturze tzw. "słabych fizycznie" Szaraków.

http://davidicke.pl/forum/przeoczone-aspekty-obecnosci-obcych-t13128.html

Zwykle nie są to żadne badania tylko rutynowa eksploatacja.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

przyszła mi taka myśl do głowy, niezależnie od tego co ją wysłało :mrgreen: że zawsze początek choroby - najczęściej chodzi o choroby typu przeziębienie i inne pierwszy raz odczuwa się symptomy rano po nocy, zawsze mnie to zastanawiało, jeżeli podczas snu organizm ma się regenerować, to dlaczego rano ciało że tak powiem "dało ciała",
powodem może być nocna eksploatacja :!: a może zgodnie z medycyną germańską jak kryzys mija (regeneracja nocna) to ciało zdrowieje a to oznacza w germańskiej objawy choroby :cooo?:
wszystko jest możliwe, ale co prawdziwe :bangheadwall:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]